Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prowokacja nabiera rumieńców.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-07 (Sobota)

„Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”. Józef Piłsudski ( z książki „Myśli, mowy i rozkazy” ).

W Polsce od dawna obce agentury działają jawnie, zaś większość TW to współpracownicy jawni.

Mająca dzis przewagę agentura amerykańska (z Judejczykami w tle) , wykorzystując częstokroć tyleż szczerych co bezrozumnych patriotów popycha nas do nie naszej i z góry przegranej wojny z Rosją.

W obłąkanej wizji red. Sakiewicza [nb. banderowskiego agenta – admin] już niedługo zatrzymanie amerykańskiego czołgu na rosyjskiej granicy będzie putinowską prowokacją, zaś redaktor judaizującej „Frondy”, niejaki Tomasz Grzesik, aż przebiera nogami  (choroba niespokojnych nóg?), nie mogąc się doczekać kiedy wreszcie strącimy rosyjskiego prowokatora?

Jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby wyżej wspomnianym wariatom i prowokatorom udało się sprowadzić na naszą Ojczyznę apokalipsę wojny, to przeżyliby ją spokojnie w jakimś dalekim kraju.

Co więcej, przyklejeni do Amerykanów (już to z głupoty, już to z wyrachowania) nasi Umiłowani porzucili wydaje się podstawowe wartości cywilizacji zachodniochrzescijańskiej i najwyraźniej zaczęli hołdować zasadzie, że cel uświęca środki … i żeby chociaż cel był rozumny, ale nie może być takowym, skoro nienawiść do Rosji jest większa niż miłość do Polski. [Nasi „Umiłowani” nie porzucili podstawowych wartość naszej cywilizacji, gdyż nigdy ich nie wyznawali, będąc obcym ciałem w Słowiańszczyźnie – admin]

I tak przykładowo kiedy świeżo odznaczony orderem Orła Białego Bronek Wildstein łamie ręce nad ONR-em i abominacją POLSKIEGO nacjonalizmu, jego syn jak najbardziej fraternizuje się z banderowcami i ani GP, ani pisowskie wPolityce nie raczyło wspomnieć niewinnych ofiar bestialstwa Prawoseków (szkolonych i finansowanych przez USA i przez Polskę) 2 maja 2014 roku w Odessie.

Cokolwiek by zatem nie mówić o takim banderowskim wieprzu jak Ihor Mosijczuk (np. ukraiński deputowany: dzień masakry w Odessie to wielkie święto narodowe), to jego logika jest niepodważalna:

W czerwcu 2015 roku Mosijczuk stwierdził, że dwaj członkowie jednostek ochotniczych Kijów-2 i UNSO, podejrzewani o zabójstwo dziennikarza Ołesia Buzyny, powinni otrzymać tytuł “Bohatera Ukrainy”.

“Uważam, że tym, którzy zlikwidowali nienawidzącego Ukrainy Ołesia Buzynę powinno się tytuł Bohatera Ukrainy. To był klasyczny zamach w stylu Bandery i Szuchewycza. Kiedyś w sądzie ich także nazwano mordercami, a teraz czci się jako bohaterów narodowych” – stwierdził deputowany ukraińskiego parlmanetu z ramienia Partii Radykalnej Ołeha Laszki.

Ma rację! Skoro dzis Polakom nie przeszkadzają ani Bandera ani Szuchewycz, skoro coroczne marsze SS Galizien we Lwowie są od dwu lat „koszer”, skoro ambasador i konsulowie Ukrainy w Polsce są banderowcami, to niby dlaczego mordercy Ołesia Buzyny nie mieliby doznawać podobnych honorów, zwłaszcza, że odpowiadają za morderstwo jednego człowieka, a nie jak w przypadku Bandery i Szuchewycza setek tysięcy?

Wychodzi na to, że tak jak literacki doktor Faust, zaprzedalismy dusze diabłu, tyle, że nie dla wiedzy, sławy, władzy czy pieniędzy, ale … ze strachu przed Rosją.

[Niestety, dotyczy do większości współczesnych polskojęzycznych: podłość, nikczemność, łgarstwo, poczucie wyższości połączone w przedziwny sposób z kompleksem niższości wypierdków – i totalna bezrozumność. Jak tu cię nie kochać, mój Narodzie! – admin]

Jednocześnie pobita, ale niedobita agentura niemiecka w Polsce walczy o życie, a jako że nie ma nic do stracenia, to nawet się nie kryje. A stawka jest poważna, albowiem Niemcy po utracie lenna polskiego, polskich surowców i polskich parobków byłyby równie osłabione geopolitycznie jak Rosja po utracie portów czarnomorskich.

Co więcej, Niemcy (tzn. ich elity gospodarczo-polityczne, być może na zgubę własnego narodu, z którym najwyraźniej się nie liczą) są w trakcie realizacji wielkiego planu Iluminatów (le Grand Dessein) i poprzedni rząd Tuska / Kopaczyny gwarantował Niemcom entuzjastyczny w nim współudział ze strony Polski.

Z tego też powodu wołanie o obcą interwencję ze strony Nowoczesnej Targowicy, KODerastów i całej tej czerskiej maci znajduje posłuch w Niemczech i jedyne, czego brakuje, to DOBREGO PRETEKSTU.

Oby takiego pretekstu do zbrojnej interwencji w Polsce (przypominamy: PiS nie zdobył się póki co na anulowanie uchwały 1066 o bratniej pomocy) nie dostarczyły prowokacje szykowane na 7 maja w Warszawie.

Pozwolę sobie zatem przytoczyć apel o rozwagę prof. Jacka Bartyzela i Grzegorza Brauna.

Za PCH24.PL
http://www.pch24.pl/polski-majdan-w-warszawie–grzegorz-braun-i-prof–jacek-bartyzel-ostrzegaja-przed-prowokacja-,43006,i.html

Zdaniem reżysera i dokumentalisty Grzegorza Brauna oraz historyka prof. Jacka Bartyzela, podczas zaplanowanych na sobotę, 7 maja, manifestacji Komitetu Obrony Demokracji oraz kontrmanifestacji może dojść do prowokacji. Zgromadzenia publiczne obu stron politycznego sporu odbywać się mają wszak w podobnym miejscu i czasie. W filmie opublikowanym na Youtube dwie istotne postacie polskiego konserwatyzmu ostrzegły przed prowokacjami, które mogą być krwawe i przerodzić się w destabilizujący kraj „polski majdan”.

– Wszystko wskazuje na to, że powstanie okoliczność, którą może ktoś chcieć wykorzystać do tego, żeby potem pokazywać w zachodnich, wschodnich, południowych i północnych telewizjach jak to „faszyści” źle w Polsce traktują demokratów. To jest duże ryzyko i takiego ryzyka nie należy podejmować – stwierdził w nagraniu Grzegorz Braun.

– Sytuacja jest skrajnie niebezpieczna. Wiadomo, że ci, którzy już raz zdecydowali się zdradzić Polskę i służyć obcym, nie zawahają się przed wykorzystaniem żadnej okazji do tego, aby móc doprowadzić do zamieszek, nawet krwawych. Również lewicowo-liberalne media przecież wprost mówią o tym, że ceną „obrony demokracji” może być właśnie krew i wyraźnie do tego dążą. A zatem apeluję do środowisk katolickich, narodowych, patriotycznych, aby tego 7 maja ograniczyły swoje uroczystości do prawego brzegu Wisły, tam gdzie ich początek jest zaplanowany wokół kościoła św. Floriana i aby nie przechodziły na lewy brzeg. To byłby o jeden most za daleko – zaapelował prof. Jacek Bartyzel.

[Z tego co wiemy, antypolskim ścierwom i innym śmieciom nie udało się wywołać zamieszek – admin]

Z kolei Grzegorz Braun tłumaczył poprzez analogię do XIX wiecznej historii Polski, że nie zawsze trzeba dążyć do zwarcia z wrogami Ojczyzny.

– Tak, to jest obóz zdrady narodowej. Ci którzy wzywają i pod służbowym naciskiem zwozić zamierzają do Warszawy swoich popleczników w najbliższych dniach. Kto wie, może po to, żeby już przywieźć ich razem z namiotami, śpiworami i rozłożyć warszawski majdan, którego zadaniem będzie pokazywanie światu, że w Polsce z demokracją nie tęgo. Ale skoro tak, to nie należy przyjmować bitwy na terenie i o czasie wybranym przez przeciwnika. To jest kardynalna zasada każdej strategii i każdej taktyki – powiedział Grzegorz Braun.

Reżyser ocenił, że kto 7 maja będzie próbował na lewym brzegu Wisły występować pod sztandarami narodowymi i katolickimi, ten mimo dobrych chęci nie koniecznie przysłuży się sprawie polskiej.

– Nie dopuśćmy do tego, żeby nasz wewnętrzny obóz zdrady i interwencja zewnętrzna, żeby nas tutaj wkręciły w charakterze uczestników w jakąś prowokację – dodał Braun apelując, by na Pradze pozostał ten „kto w Boga wierzy i komu Ojczyzna droga”.

Źródło: Youtube
MWł

http://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Prowokacja nabiera rumieńców.”

 1. Moher49 said

  Panie Grzegorzu – nie wolno nam się bać !. Prowokacje były na Marszu Narodowym, przeżyliśmy. Nie wolno ustępować zdrajcom i sprzedawczykom, taki jest nasz Polski charakter.

 2. RomanK said

  https://www.rt.com/usa/342178-russia-nuke-warsaw-clark/

 3. Zenon K. said

  Cytat na początku to jakieś horrendalne nieporozumienie. Słowa te padły z ust człowieka, który z całą pewnością był szpionem wywiadów Austro-Węgier ( płk Rybak z HK-Stelle o Piłsudskim wyrażał się pieszczotliwie „mój konfident”), Japonii i Niemiec. To jakby „Bolek”-Wałęsa ostrzegał przed Tajnymi Współpracownikami esbecji. Hucpa.

 4. Zerohero said

  @Moher49

  Prowokacje były na Marszu Narodowym, przeżyliśmy.

  Jest to myślenie na zasadzie: wczoraj lód nas utrzymał, to dziś znowu idziemy na łyżwy. Tak można rozumować do późnej wiosny. Co do samego marszu. Tutaj artykuł o maszerujących:

  http://autonom.pl/?p=15641

  dobrze dobrano tagi: kabaret, karierowicze, kukiz, narodowcy, patałachy, ruch narodowy

  Do walki z KOD zachęca Kowalski. Ten facet nie robi nic poza zachęcaniem do manifestacji, protestów, wyrażania oburzenia na….no właśnie. Na co? Ten palant nie zajmuje klarownego stanowiska w żadnej istotnej i konkretnej sprawie. Po ch łazić z takimi pastuchami na protesty. I to przeciwko KOD z sugestią pewnie, ze jest się za rządem PIS czyli de facto z mocodawcami KOD z Unii Europejskiej.
  STOP WARIACTWU I IDIOTYZMOWI.
  Niech 10 kodziarzy walczy sobie z 10 GaPolami, ale bez udziału Polaków. Zostawmy ten ponury cyrk koszernych idiotów i róbmy swoje.

 5. Watazka said

  2
  RomanK

  NATO sie wzmacnia:

  Israel will have a non-member representation at NATO headquarters | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/05/05/israel-will-have-a-non-member-representation-at-nato-headquarters/

 6. Watazka said

  Wszystkie te grupy protestujace przeciwko plodnosci – bezplodnosci, Unii i wprost przeciwnie, zostaly zorganizowane przez te sama grupe pejsow -moskow.
  Wszedzie tam gdzie jest „nad- reprezentacja” polskiej flagi narodowej – pachnie prowokacja i oszustwem..

  Dziwie sie, ze niektorzy wpisowcy gajowki brzydko pamietaja pochody pierwszomajowe w Polsce przed- Solidarnosciowej.
  Teraz, co maj – to wiecej pochodow. Widac nauki z PRL-u nie poszly w las.
  Cos mi sie zdaje, ze tegoroczna data blokowania ulic nie jest wybrana przypadkowo.

 7. NICK said

  Jak tu nie lubić P. 0H.
  Zwłaszcza zdanie ostatnie we (4).

 8. zuzanna said

  Zerohero 4 Tak właśnie -demaskujmy WRÓG WEWNĘTRZNY JEST GORSZY BO ZAKŁAMANY I PODSTĘPNY! Swoim natarczywym jazgotem plemie żmijowe reklamuje,propaguje, narzuca,wciska ,dyktuje i tworzy wszelkich „bohaterów,celebrytów,pisarzy,artystów,polityków,pisarzy,reżyserów,aktorów”.
  Rządzące elyty przestępcze tworzą jak widać perfidnie swoja własną opozycje(to od setek lat sprawdzona i skuteczna metoda manipulacji i ogłupiania mas),nie dajcie się Polacy dymać dywersantom!Sprawa pierwszorzędnej wagi ,to wiedzieć kto jest kto a to wymaga samoedukacji.DZIEL I RZĄDŹ ,tak samo jak tworzy się „opozycje” tak samo tworzy się wrogów dla gawiedzi wojna psychologiczna ,tematy zastępcze dla odwracania uwagi od syjoglobalizacji i zniewolenia
  W protokołach medrcow syjonu ? WYRADZANIE SIĘ GOJÓW
  „Głód wytwarza dla kapitału pewniejsze prawa do robotnika, niż te którymi obdarzyła arystokracje prawna władza monarchiczna. – Przy pomocy nędzy i wypływającej stad zawistnej nienawiści, rządzimy tłumem i dłońmi jego miażdżymy wszystkich, którzy staja na drodze do naszych celów/”

  „Nie tylko szaleńcy z Gestapo robią nieludzkie rzeczy innym ludziom. My, CIA,jesteśmy odpowiedzialni za te nieludzkie rzeczy na masową skalę na całym świecie.” – John Stockwell, były agent CIA John Coleman były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.mówi o tym, że dla człowieka utworzone jest jakoweś„narkotykowe środowisko otaczające”. „Otaczające środowisko naszego stylu życia jest zatrute” – pisze Coleman –„nasze myślenie jest zatrute. Nasza zdolność do zarządzania własnym losem jest zatruta. Zderzyliśmy się ze zmianami, które zatruły nasze myślenie do takiego stopnia, że nie wiemy co, w ogóle, robić…W dodatku do totalnej komputeryzacji zostaliśmy poddani prawie totalnemu „praniu mózgu”. Jesteśmy całkowicie pozbawieni zdolności stawiania oporu narzucanym zmianom. To wszystko oznacza formowanie jeszcze jednego „otaczającego środowiska”, kontroli nad osobowością, znaną także jako kontrola nad prywatną informacją bez której rządy nie mogą rozgrywać swoich gier”.

 9. revers said

  gen.Robinson, czy liderowana w usraelu premierzyca Szydło, z fryzurki, broszek i kolczyków na uchu podobne

  .http://twt-thumbs.washtimes.com/media/image/2016/03/08/South_China_Sea_US_Air_Force.JPEG-04607_c0-235-2816-1876_s885x516.jpg?f8ae3fcfa316bea29e2a5ebdfba7a6b6589adc0c

 10. Czolgista said

  Już kiedyś napisałem – do Majdanu w Polsce na razie nie dojdzie, bo obie partie PO i PiS łatwo poddają się wszelkim naciskom z USA, więc lalkarze z Waszyngtonu nie muszą sięgać po tak radyklane rozwiązania jak urządzanie strzelanin w centrum Warszawy. Postawa Brauna mnie nie dziwi, bo dla mnie to on jest takim PiSowcem – sam wierzy nadal w kondominium i de facto broni PiS przed ich równie mierną konkurencją polityczną, ale szkoda, że prof. Bartyzel w tej materii zabrał głos.

  Najśmieszniejsze, że ekipa PiS boi się Majdanu, a przecież sami wspierali i zachwalali tą samą ustawkę na Ukrainie 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: