Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Mars One zbiera grupę pierwszych kolonizatorów

Posted by Marucha w dniu 2016-05-09 (Poniedziałek)

Celem projektu jest stworzenie pierwszej ludzkiej kolonii na obcej planecie.

W Holandii projekt Mars One szykuje kolejne eliminacje do wysłania pierwszych ludzi na Czerwoną Planetę. Zakłada się, że etap przygotowawczy zajmie około 10 lat.

Głównym celem projektu jest stworzenie pierwszej kolonii na Marsie. Zgłoszenia do udziału podało ponad 200 tysięcy osób. Wybrano spośród nich setkę kandydatów. Po poważnych próbach w zespole pozostaną tylko 24 osoby.

Tzw. moduły mieszkalne planuje się wysłać na planetę w 2024 roku, aby Mars był gotów na przyjęcie pierwszej grupy kolonizatorów w 2026.

Telewizja RT przeprowadziła wywiad z dwoma kandydatami.

„Na razie przeszliśmy dwa etapy eliminacji i znaleźliśmy się wśród stu finalistów. Teraz oczekujemy rozpoczęcia trzeciego etapu. W kolejnym miesiącu otrzymamy pakiet informacyjny, który będziemy musieli opanować, aby przygotować się do kolejnych testów” – opowiedział RT kandydat do udziału w projekcie Mars One Dan Cary.

„Zamknęli mnie na pięć dni w przezroczystym szklanym pokoju. I jeśli być szczerym, to część „marsjańska” wcale nie była taka zła. Największą trudnością były tłumy ludzi, którzy stukali w szkło” – opowiedział kandydat do udziału w projekcie Josh Richards.

Strona misji Mars One zapewnia, że „idealny zespół” wysłany zostanie na Czerwoną Planetę w bezpieczniejszych warunkach niż ci astronauci, którzy lądowali na Księżycu w 1969 roku. Kolonizatorzy będą musieli zostać wegetarianami, ponieważ trzymanie zwierząt na Marsie będzie niemożliwe. A najbardziej niepokojący warunek polega na tym, że nie będą mogli powrócić na Ziemię. I oni z tego doskonale zdają sobie sprawę.

„Musiałem to sobie dobrze przemyśleć, szczególnie po przejściu pierwszego etapu eliminacji. Czy jestem gotów na to, wiedząc, że nie będę mógł wrócić? Pomyślałem i zrozumiałem: tak, jestem gotowy” – opowiada Cary.

„Mam dyplom fizyka i wiedziałem, że możemy dostarczyć tam ludzi, ale nie mamy technologii pozwalających na przywiezienie ich z powrotem. Jestem rozczarowany tym, że my, cała ludzkość, nie znaleźliśmy w sobie odwagi, aby wyruszyć na badanie Układu Słonecznego. Badając tę kwestię natknąłem się na organizację, która właśnie tym zamierzała się zająć. Wówczas zamiast zadawać sobie pytanie, dlaczego tego nie zrobiliśmy, zgłosiłem się na ochotnika. To, że to będzie podróż w jedną stronę, jeszcze bardziej mnie pociąga” – mówi Richards.

http://pl.sputniknews.com

Gajowy nikogo nie zaskoczy następującą propozycją: wysłać na Marsa wszystkich Żydów, rezygnując z jakiejkolwiek wstępnej eliminacji, bo rasa starszych braci nadaje się do wszystkiego.
Tam Żydzi stworzą sobie idealne, pozbawione antysemityzmu i kotletów wieprzowych społeczeństwo, nie narażone na aroganckie ataki prawdy i dobra. Oczywiście stworzą je w oparciu o bankowość i handel. To one są podstawą dobrobytu i rozwoju, co zaświadczy każdy gównojad ze szkoły liberalnej ekonomii.
A cała reszta jakoś przeżyje bez ich „wkładu”.

Admin

Komentarzy 21 do “Mars One zbiera grupę pierwszych kolonizatorów”

 1. AlexSailor said

  E tam.
  Po prostu zostaną wystrzeleni, a później zlikwidowani.
  Nigdzie nie dolecą i dlatego ten warunek „bez powrotu”.

 2. AniaK said

  „Gajowy nikogo nie zaskoczy następującą propozycją: wysłać na Marsa wszystkich Żydów, rezygnując z jakiejkolwiek wstępnej eliminacji, bo rasa starszych braci nadaje się do wszystkiego.”

  Na to mojej zgody nie ma. Kilku Żydów musi pozostać na Ziemi. Oni nie rozmnażają się tak szybko jak Muzułmanie więc nie będą stanowili żadnego zagrożenia. Chodzi mi o zachowanie różnorodności gatunkowej 🙂

  Taaaa…
  Kilka bakterii trądu też powinno się pozostawić…
  Admin

 3. Adam Banaś said

  Niech najpierw ktoś poleci na księżyc bo do tej pory mamy tylko szopki nakręcone przez Kubrika.

 4. Joe said

  Zamiast na Madagaskar z POwodu problemow Hitlera ze srodkami transportu,wyslano ich na Lubelszczyzne..Treblinka i Zamojszczyzna….Dzis smialo mozne ich wyslac na Ksiezyc w pakiecie PO 100 szt.Zajmie to ze 2 lata ale zwarte sily kilku POteg kosmicznych moga to przyspieszyc…Bo dzieje sie rzecz nieslychana… Bibi ma juz problem w Izraelu z wlasnymi POlitykami ktorzy POwoli przyznaja sie ze holokaust zydowski zrobili sami Zydzi….A wiec sytuacja POwtarza sie jak 75 lat temu.

 5. Ar said

  A co jak żydzi dogadają się z kosmitami? I zrobią nam tu większe gówno niż dotychczas?

  Zaryzykujemy, kuźwa, tę alternatywę!
  Admin

 6. kail1410 said

  „Gajowy nikogo nie zaskoczy następującą propozycją: wysłać na Marsa wszystkich Żydów, rezygnując z jakiejkolwiek wstępnej eliminacji, (…)”

  Gajowy, zdaje się półżartem, mógł trafić w sedno. Nie zdziwiłbym się ani troszkę, gdyby „starsi bracia”, szykowali sobie bezpieczne miejsce w które można by się desantować, gdyby operacja wyludniania ziemi, jakoś się skomplikowała. Ot, choćby wytrucie ludzkości jakąś zarazom, czy manipulacje przy zjawiskach atmosferycznych, (zakładam, że wojna atomowa jest mało prawdopodobna) mogłyby uczynić ziemię niemożliwą do zamieszkania przez dłuższy czas, więc warto, z góry, poszukiwać innych miejsc, niż bunkry, czy dno oceanu, do zachowania „najwartościowszych istnień”. A co do możliwości powrotu, no cóż, technologia wciąż się rozwija więc nie będę zdziwiony, jeśli jakiś sposób, kiedyś się znajdzie. Pamiętajmy, że „ktoś” inwestuje w to spore pieniądze, a znając żydowską skrupulatność, ma w tym ściśle wykalkulowany interes.

 7. czosnkowy niedźwiedź said

  A co jak żydzi dogadają się z kosmitami? I zrobią nam tu większe gówno niż dotychczas?

  Już dawno się dogadali.

 8. głos said

  Głos powie teraz coś do zastanowienia. Apropo powyższych uwag w sprawie narodu uważającego się za wybrany. Można?

  Cóż, niech tam. W razie co żadna strata stracić Głos, który i tak się niewiele liczy.

  Ksiądz Dominik Chmielewski (obecny na Sieci) zacytował co następuje:

  „Kto ci będzie błogosławił, Izraelu, temu i Ja błogosławić będę. A kto cię będzie przeklinał, tego i Ja przeklnę.”
  (1 Moj. 12,1-3 )

  To było skierowane do Abrahama, który Żydem nie był.

 9. czosnkowy niedźwiedź said

  Dureń.

  (no to mamy remis jeden do jednego, Głosie.)

 10. Jazzik said

  No to mnie pan Głos ciut zaskoczył. To kim wedle pana był Abraham?

  Abraham – pierwotnie zwany Abramem, pierwszy z hebrajskich patriarchów. Żył ok. II tys. p.n.e. Zgodnie z przekazami biblijnymi Abraham był ojcem narodu żydowskiego. Z woli Boga Jahwe wyruszył z Mezopotamii do Palestyny…

  Ojciec żydów. Dla mnie to to samo co żyd.

 11. Boydar said

  Mimo wszystko, Panie Gajowy, wypada uprzednio sprawdzić czy tam (na Marsie) jakiegoś życia jednak nie ma. Nie możemy, pomimo całej desperacji, stawiać pod znakiem zapytania perspektyw potencjalnej cywilizacji jaka mogłaby wykształcić się z marsjańskich glonów. One nam nic nie zawiniły. Jakimś rozwiązaniem pośrednim byłby drobny błąd przy obliczaniu trajektorii transportowców; mogłyby lądować całkiem przypadkiem np. na Merkurym albo Jowiszu. Można by też prosto na Słońce, ale to byłby już jawny przekręt i antysemityzm.

 12. Janka said

  Ajajaj Panie Gajowy, czyżby chciał Pan zbudować „Nowy Madagaskar” na Masie na starszych braci jp2 ? Chyba za 40 lat błąkając się po Drodze Mlecznej dojdą tam na piechotę…z domów niewoli europejskiej, amerykańskiej i paru innych domów….:)

 13. Marucha said

  Re 12:
  Pani Janko, i inni…
  Ja bym tej plugawej rasie nieba przychylił, żeby tylko w dowolny sposób uwolnili nas od swej obecności.

 14. głos said

  Chaldejczykiem, panie Jazzmin. Mieszkał w chaldejskim mieście UR, dziś to chyba Irak.

 15. Jawamdam said

  Zobaczcie coś o strasznych braciach w niewierze:

  To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej. Zbyszek Koreywo
  W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film gdzie „żydzi” wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.

  Proszę posłuchać co ta wyleniała Chazarka na tym filmie mówi! Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy jak tylko chazarskie dzikusy zasiedlały te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej”! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają JIDISH czyli języka, który jest dialektem języka niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim. Prawdziwi żydzi nie maja nic wspólnego z Chazarami tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi. Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku. Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej Chazarom przez siły wyższe! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie!
  Film jest pod patronatem loży – B’nai B’rith – Loża Poli, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina, który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”

  Adam Banaś.

  To ta sama żydowska wypłosza, która mówiła, że Polska to „anomalia”. Tfu!

  Zbyszek Koreywo

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/to-juz-sa-nie-sa-zarty-judeopolonia-coraz-blizej-zbyszek-koreywo-2016-05

  https://wirtualnapolonia.com/2016/05/07/zbyszek-koreywo-to-juz-sa-nie-sa-zarty-judeopolonia-coraz-blizej-wideo/

 16. Boydar said

  „… która mówiła, że Polska to „anomalia” …”

  A chuj jej w dupę i kawałek szkła, może być szyjka od butelki.

 17. Mały_kinol said

  ” To, że to będzie podróż w jedną stronę, jeszcze bardziej mnie pociąga” – mówi Richards.”
  Może on też czyta gajówkę i ma już dość niemal samych złych wieści. Jeśli to się powiedzie oni umrą w większym spokoju niż my tutaj. To byłaby rozkosz stanąć tam i w kierunku tej kropki

  pokazać gest Kozakiewicza.

 18. Martka said

  Tak a propos prób eksplorowania niezbyt przyjzanych człowiekowi terytoriów – Putin zaproponwał chętnym Brytolom przeprowadzkę na… Kołymę. I ziemię do zadospodarowania za darmo. Jeśli przez pięć lat zagospodarują swoje nowe miejsce zamieszkania, otrzymają obywatelstwo rosyjskie.

  https://saboteur365.wordpress.com/2016/05/09/putin-offering-britons-free-land-to-resettle-in-russia/

 19. Zerohero said

  @komentarz Maruchy

  też kiedyś sobie tak pomyślałem, ale nie o Marsie, ale jakiejś pustyni (Izrael nie jest pustynny). Wyjątkowy geniusz Żydów skoncentrowany w jednym miejscu pozwoliłby stworzyć nowe źródła energii, a więc nawodnić pustkowia, filtrować z ziemi potrzebne pierwiastki itp. Wyrosłyby wspaniałe miasta, ogrody, większość ludzi byłaby zapewne artystami i pracownikami naukowymi. Żydzi żyjąc w rozproszeniu robią sobie krzywdę, ponieważ niepotrzebnie dzielą się swoim geniuszem z niewdzięcznymi gojami i dają powód do bezpodstawnych oskarżeń o pasożytnictwo.
  Chłe chłe chłe…..:D

 20. NICK said

  Najpierw proszę zaliczyć Księżyc.

 21. niereligijna said

  #20 masz racje, oni ludziom wmawiaja ze na ksiezycu juz byli i to tym czyms…:
  ja czasami ze smieci buduje domki dla bezdomnych kotow i one wygladaja stabilniej niz to:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: