Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wielka Hucpa – oskarżania Polaków o współudział w holokauście – zagładzie Żydów, powraca jak bumerang. Ma służyć kilku celom.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-09 (Poniedziałek)

Wielka Hucpa ma służyć kilku celom:

 • Żydzi mają być przedmiotem ciągłego zainteresowania.
 • Udowodnić, że Żydzi byli przedmiotem ciągłych niesprawiedliwych prześladowań, a nic złego nie zrobili.
 • Żydom należy się jakaś rekompensata za niesprawiedliwe prześladowania.
 • Żydzi mimo prześladowań ciągle istnieją – bo bez prześladowań to chyba by nie istnieli.
 • Żyd może być biały, może być czarny, żółty – nie ma takiej rasy jak żyd i na pewno tzw Żydzi to nie semici. Żydzi to mieszanka rasowa, organizacja przestępcza; mentalność przestępcza nie ma cech rasowych.

Hucpa żydowska polega na tym, żeby rozmiękczyć ofiarę przyszłego rabunku – wywołać poczucie winy, wywołać gwałtowne zaprzeczanie i usprawiedliwienia na bezczelne żydowskie kłamstwa –
bo przecież reakcja jest oczywista – i dokładnie odwrotna.

Polacy pomagali Żydom, narażali siebie i swoją rodzinę na śmierć, sami byli największą ofiarą Niemieckich i żydowskich zbrodni – i to Polacy będą protestować, że nie było „polskich obozów zagłady” (były obozy dla zagłady i niewolniczej pracy Polaków.

Sprawcami zbrodni na Żydach byli hitlerowskie Niemcy, a pomagali im w tym Żydzi – ale tę niewygodną prawdę historyczną trzeba koniecznie zmienić – odwrócić odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie na Żydach na Polaków. Polacy byli największą ofiarą zbrodni, ale Żydzi musza mieć „pierwszeństwo”.
Ciekawe ilu Polaków uratowali Żydzi? [A mogli, choćby na terenach zajętych przez ZSRR – admin]

Celem ludobójstwa zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej byli Polacy i Słowianie.

Niemcy i Żydzi współdziałali. Celem zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej i ruchu syjonistycznego było utworzenia państwa Izrael.

Żydzi finansowali Hitlera. ŻYDZI witali hitlerowskie oddziały wkraczające do polski „chlebem i solą”.

HOLOCAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS

W nazistowskich WŁADZACH NACZELNYCH BYLI ŻYDZI. Było 150 000 żydowskich żołnierzy Hitlera.

Holocaust był finansowany przez finansjerę Żydowską Syjonistyczna (HITLER założyciel Izraela, Hannah Arendt – Eichman w Jerozolimie).

Celem Syjonizmu (ruch polityczny, a nie religijny) – było powstanie Izraela; aby to osiągnąć syjonizm sprowokował dwie Wojny Światowe, finansując obie walczące strony, Niemcy i Rosję.

Syjonizm stworzył dwa totalitaryzmy – nazizm i komunizm – i sam syjonizm jest systemem totalitarnym. To system przywilejów i strachu.

Efektem działań Syjonizmu było powstanie państwa Izrael – to Izrael powinien płacić odszkodowania POLSCE, ROSJII, Francji a także …. Niemcom (mordercy ogłupieni żydowską propagandą i terrorem) i innym narodom. Skoro Nazi-Niemcy skazani byli za zbrodnie wojenne, to również organizacje syjonistyczne należy uznać za organizacje zbrodniarzy wojennych, bo współdziałali z Hitlerem i go finansowali.

Powinno się zorganizować akcje międzynarodową pozwów Izraela i organizacji syjonistycznych do sądów o odszkodowania wojenne – Palestyna, Polska, Niemcy, Białoruś, Ukraina , Rosja, Francja…

Beneficjantem II wojny światowej jest Syjonizm – powstało państwo Izrael i żydowskie syjonistyczne korporacje.

>http://www.hirhome.com/israel/leaders1.htm Historical and Investigative Research
How the mainstream Jewish leadership failed the Jewish people in World War II
The British Foreign Office, like the US State Department, did its very best to sabotage the rescue of Jews,

Jak Żydowskie elity zawiodły Żydów w czasie II WŚ

Brytyjskie tak samo jak amerykańskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych uczyniło wszystko, aby nie ratować Żydów w czasie II WŚ.

Hitler założycielem Izraela ? Hannecke Kardel:
>http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html  – obszerne fragmenty po polsku.

Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól Żydami:
• Eichman, ten od ostatecznego rozwiązania, był 100% Żydem.
• Goebbels, ten od propagandy – syn rabina.
• Hans Frank, ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów – był Żydem. Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich, urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 1942 r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG.
• Reinhard Heydrich, szef policji i służby bezpieczeństwa – był Żydem.

Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia – żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje:

„ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.

Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy.

Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny.

Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi”), słyszeli w odpowiedzi: „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera”.

MatkaPolka

Komentarzy 16 do “Wielka Hucpa – oskarżania Polaków o współudział w holokauście – zagładzie Żydów, powraca jak bumerang. Ma służyć kilku celom.”

 1. Oni nigdy nie odpuszczają. NIGDY. Dopóki żyją – dopóki żyją. … Jak wszyscy psychopaci.

  Musimy się nauczyć odróżniania psychopatów od ludzi normalnych… To jest warunek naszego przetrwania…

 2. Dictum said

  Mając nadzieję (oby już nie jako głupie jej dzieci), że Internet na wiele spraw pootwierał oczy, trzeba naprawdę zacząć głośno i bez ogródek selekcjonować nasze wybory i patrzeć dokładnie na każdego, kto sprawuje jakąkolwiek publiczną funkcję. Żydy bardzo umiejętnie wciskają się wszędzie, gdzie zapadają jakiekolwiek decyzje. Każda inicjatywa patriotyczno-narodowa trwa pięć minut, bo natychmiast i po mistrzowsku jest rozsadzana od wewnątrz. Podstępność i spryt tego robactwa rozplenionego po całej kuli ziemskiej jest dziś nie do opanowania. Nabrał się na ich hasła naród niemiecki, który myślał naiwnie, że zapanuje nad światem. Nabraliśmy się my na hasła KOR-u, myśląc naiwnie, że zapanuje u nas ład i Boże prawo.
  Fakt, że nie mamy zasadniczo żadnych skutecznych mechanizmów obronnych, ale jeszcze żyjemy. Może wreszcie coś zróbmy… kupą, panowie!

 3. Marucha said

  Re 2:
  Co, moim zdaniem, jest chyba jeszcze gorsze, to zniewolenie umysłowe przez żydostwo.
  Jest obecnie niemożliwe powstanie jakiejkolwiek inicjatywy, która w założeniach wykluczałaby Żydów. Niemożliwe jest dociekanie czyjegoś pochodzenia (z wyjątkiem niszowych portali).
  Bo skoro Kościół dopuszcza Żydów na stanowiska kardynałów, skoro włazi im w dupę bez mydła na każdym kroku, skoro nie śmie przypomnieć nakazów papieży, aby nie zadawać się z Żydami, skoro zwalcza „antysemityzm”… to co my, małe żuczki możemy zrobić?

 4. JO said

  ad.3. Napisal Pan, by opuszczac Rabinow w sutannach. I to trzeba robic, od tego zaczac a mamy Bractwo piusa X…oraz JE Biskupa Williamsona…

  Trzeba zwracac sie o pomoc do Bialoruskich, Rosyjskich wladz, a mamy juz tam przeciez Ludzi, ktorzy sa nawet w Gajowce… Tylko trzeba pukac i organizowac.

  ad. 2. Tak, Panie Diktum, okazuje sie, ze mozna i to bez Zydow , ba przeciez to przeciwko Zydostwu mamy dzialac, bo to oni cala zaraze przeciwko nam uknuli i wylewaja…To oni sa naszym ludzkim najwiekszym wrogiem, ktory steruje i USA przeciwko nam i Niemcy i Ukraine…nie wspominajac, ze poprzez deprawacje nas Polakow, kieruja samuch Polakow – Lemingow przeciwko Polsce, Narodowi Polskiemu.

  To wlasnie jest Prawda, ze ANTYSEMITYZM jest pozytywnym, jak najbardziej samoobronna postawa…. a nie , jak parszywe zmije nam wciskaja – przestepstwem….

 5. Dictum said

  ad. 3.
  To najprawdziwsza prawda. Mój głos był tylko jakimś pobożnym życzeniem bez nawet nikłej nadziei realizacji przecież.
  Powiem za Krasińskim „jeden, jeden tylko cud…”

  (cd. cytatu brzmi …z polska szlachtą polski lud”)

 6. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/

 7. szperacz said

  Stowarzyszenie imienia Jana Karskiego organizuje w poniedziałek 9 maja w Kielcach konferencję o pogromie kieleckim „Pamięć – Dialog –Pojednanie. Duchowe wymiary przebaczenia” , w której udział wezmą wybitne autorytety dialogu polsko-żydowskiego i chrześcijańsko-żydowskiego. Wstęp wolny, początek o godzinie 10. Konferencja będzie wprowadzeniem do lipcowych obchodów 70. rocznicy pogromu kieleckiego. Pierwsza część konferencji odbędzie się w Teatrze imienia Stefana Żeromskiego. Początek o godzinie 10. Otworzą ją wystąpienia przewodniczącego Komitetu do spraw Dialogu z Judaizmem Konferencji Episkopatu Polski, biskupa Mieczysława Cisło; biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego i Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha. Następnie odbędą się cztery panele dyskusyjne. O duchowym wymiarze przebaczenia i miłosierdzia mówić będą: prymas senior arcybiskup Henryk Muszyński, ksiądz profesor Wacław Hryniewicz i wyjątkowy gość z Argentyny – rabin profesor Abraham Skórka, przyjaciel papieża Franciszka.

  Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/dyskusja-o-pogromie-kieleckim-przyjada-wielkie-osobistosci,9960786

 8. Boydar said

  Wczesny Gierek, egzamin na sierżanta.

  – kapralu, wyobraźcie sobie, że desant amerykański ląduje przed Pałacem Kultury, co byście zrobili ?!
  – no nie wiem, panie majorze, nie wiem ale … będę strzelał …
  – I bardzo dobrze ! Gratuluję, sierżancie

  „… to co my, małe żuczki możemy zrobić? …” – Pan Gajowy (3)

 9. Dictum said

  ad. 7
  Czy znowu ktoś w naszym imieniu będzie się jednał, a druga strona wspaniałomyślnie duchowo przebaczać nasze ciężkie winy (jak np. udział w holokauście czy grabież majątków pożydowskich i takie inne). Duchowo, bo materialnie oni nigdy nie przebaczą i nie oddadzą tego, co sami zagrabili i to naprawdę.
  Już Ksiądz Chrostowski (niegdyś zaplątany w ten „dialog”) wytłumaczył nam, jaki to z nimi jest dialog.

 10. Watazka said

  Ciekawe dlaczego nie pisza, z zydzi na Ukrainie urzadzaja polowania na dzieci, zeby je zamienic na czesci zamienne. ZYdzi izraelscy wylapuja dzieci i i wywoza do Izrael gdzie je przerabiaja na nerki inne pozyteczne organa urzadzajac dzieciom ukrainskim wspolczesny holokaust: W ten sposob ukrainskie dzieci wyrabiaja normy dla mordedrcowze

  25 tysiecy ukrainskich dzieci przerobionych na organa:

  https://mx22.wordpress.com/2009/12/03/25000-ukrainian-children-organs-havested-in-israel/

 11. czosnkowy niedźwiedź said

  Panie Watażka, ja tego nie mogę czytać.

  Nawet jeśli to niezupełnie prawda.

  Ponadto, u nas też zrobią majdan, a potem będzie pomajdanowie. Tyle że u nas opołczeńców nie będzie. Ruscy BTR’ów nie dostarczą. Wizualizuje Pan najbliższą przyszłość, panie Watażka?

 12. Mariusz said

  Za konkretne korzysci Zydzi gotowi sa dac Niemcom, jako narodowi, absolucje za holocaust obciazajac wina „nazistów”, „hitlerowców” a nawet Polaków. Ta korzyscia jest sojusz z Niemcami dla podporzadkowania sobie calego zycia gospodarczego i spolecznego w Polsce, czyli konkretnie, sprowadzenie suwerennosci Polski do fikcji, uczynienie z niej panstwa wasalskiego i wygodnych terenów osiedlenczych. Zydzi wiec nie sa wcale zainteresowani ulozeniem dobrych stosunków z Polakami. Posluszenstwo Polaków wymusza za pomoca swojej potegi finansowej dominujacej nad miedzynarodowymi instytucjammi monetarnymi i w politycznym sojuszu z Niemcami.

  Dopiero takie postawienie sprawy rzuca swiatlo na stosunek Zydów do Polaków i Polski. Bo to Polska ma poniesc glówny ciezar zadoscuczynienia, jakie swiat „winien” jest Zydom za zbrodnie holocaustu. Potezne Niemcy z latwoscia sie na to zgodza, inne narody takze uwierza w wygodne dla nich klamstwo o polskim wspóludziale. Prawda holocaustu szybko zapada w przeszlosc, propaganda tworzy nowa, blizsza obecnie zyjacym „prawde”.

  Caloksztalt swiatowej polityki prowadzonej przez wszystkie miedzynarodowe organizacje zydowskie wyraznie wskazuje na tak wlasnie wytyczony cel. Jest to kierunek dla Polski nieslychanie dramatyczny. Swiadomosci tego w polskim spoleczenstwie nie ma. I jak moglo by byc, kiedy dzisiaj Polska nie ma wlasnych srodków masowego przekazu? Polska szybko zmierza do utraty suwerennosci, ale fakt ten uswiadamiaja sobie tylko nieliczni.

  Polskie spoleczenstwo powinno wreszcie uzmyslowic sobie ten fakt, bo wkrótce bedzie na cokolwiek za pózno. Nawet walka zbrojna moze byc niemozliwa, bo mamy liczne przyklady zbrojnej obrony demokracji w rzekomo niezaleznych panstwach. Trwajaca od wielu lat zydowska agresja propagandowa na Polske, nie jest wynikiem niecheci, czy nawet nienawisci do Polaków. Byloby to zbyt latwe i zbyt naiwne wytlumaczenie calej tej powodzi oszczerstw i kalumnii. Tu gra idzie o panstwo, zasobne, swietnie polozone do wielkich swiatowych interesów, o dobrym klimacie, zamieszkalym przez ludzi dobrotliwych i naiwnych, nie skorych do glebszych dociekan, doskonale nadajacych sie na potulna mase robocza.

  Tu idzie o nasza wolnosc i nasze, POLSKIE PANSTWO.

  papurec.org

 13. RomanK said

  PRESS RELEASE: Rally on Holocaust Memorial Day, Thursday, May 5th @ 1:00PM

  Rally Against Polish Government to Protest Attempt to Deny Polish
  War Crimes During the Holocaust

  Approximately 200 students including children and grandchildren of Holocaust Survivors will be holding a rally on Holocaust Remembrance Day to protest attempts by the Polish government to rewrite history and deny the significant role that Polish citizens had in perpetrating the Holocaust.
  Dr. Jan Tomasz Gross, a world-renowned historian and former professor of history at Princeton University, authored an earth shattering book, Neighbors, where he highlights the significant contribution of ordinary Polish citizens to the destruction of European Jewry. He writes in graphic detail how, in the Polish town of Jedwabne, Polish peasants, rounded up their neighbors, 1300 Jewish residents, and forced them into a wooden barn, locked the door and set the barn ablaze. This heartless and brutal crime was one of the first documented historical accounts of Polish anti-Semitism in World War II. Dr. Gross’ book was a National Book Award Finalist.

  The Polish government has long maintained that this event was an isolated incident.

  Recently, Dr. Gross mentioned in a recent interview that in his opinion, “Poles killed more Jews than Germans.” Responding to this statement, the Polish government reacted in an uproar. Charges were filed against Dr. Gross for “insulting the state” and a movement to strip him of his “Order of Merit Award” has been advanced. He also has been threatened with prison time for these “crimes.” The investigation is currently ongoing.

  According to rally organizer, Rabbi Zev Friedman, “I’ve heard many survivors speak of the glee that their Polish neighbors had when Jews were being mercilessly persecuted. It was reported that eyewitnesses in the Warsaw ghetto saw Poles watching approvingly or even helping out, acting as spotters as German soldiers shot Jews. Today’s rally calls on the Polish government not just to drop charges and exonerate Dr. Gross but to admit their history and take full responsibility for what its citizens did to their own neighbors during the Holocaust. The attempts of the government of Poland, which holds itself out to be a democracy, to stifle the free speech and historical documentation of an internationally acclaimed professor of history, smacks of charges one would expect to hear emanating from North Korea and other totalitarian regimes.”

  Place: Polish Consulate to the United Nations: 233 Madison Ave, New York, NY, 10017
  Time: Thursday, May 5, at 1:00pm
  Contact: Rabbi Zev Friedman, Dean of Rambam Mesivta High School
  516-592-1176, roshmesivta@rambam.org

  ————————————————————————

  Co na to Pan Ambasador Polski w USA Ryszard Sznepf???? i inne dyplomatyczne polskie Srule z imutetami dyplomatycznymi????

 14. Watazka said

  Dotad bedzie powracac wielka hucpa i oskarzenia przeciwko Polakom- dokad Polska bedzie placic oskarzycielom szmal.
  Jakos inne panstwa nie musza.
  Jakos tacy jak moi rodzice za odsiadke w strasznym kz nigdy nie dostatali odszkodowania bo sie geny nie zgadzaja.

  I nie chodzi tu nawet o odszkodowanie, bo to tylko pieniadze – ale o zwykle publiczne potwierdzenie, w ze okropnych obozach koncentracyjnych siedzieli TEZ Polacy!!!!!!!
  To takie trudne???

  Polacy o Polakow nie dbaja.
  Wiec dbamy o oskarzycieli.

  W koncu wybralismy Dude i Pawlowicz, ktorzy osobiscie uczestniczyli w obradach Knessetu w Krakowie.

  (W ogole w ostatnich wyborach do polskiego sejmu zostali wybrani -wola narodu polskiego- uczestnicy wielkich zdarzen z Knesetu i majdanu.)

  Moze ta bardzo wokalna i zarliwa poslanka pani profesor nam opowie o czym rozmawiala z politycznymi pobratymcami w Knesecie?
  Czy moze reprezentowala Polakow, ktorzy nie tylko nigdy nie dostali zadnego odszkodowania za holokaust Polakow ale nawet nie sa wspominani jako ci, ktorzy przezyli holokaust.?

  Niszczymy narodowe pomniki tylko po to, zeby wznosic pomniki (duzo drozsze) oskarzycielom?

  Czy takie byly postanowienia Knesetu w Krakowie?:

  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,13987995,Mural_na_Zydowskim_Muzeum_Galicja_odsloniety.html#TRrelSST

 15. Dziadzius said

  .https://www.youtube.com/watch?v=jgdoaqyLVuc
  Ciekawe detale holocaust

 16. Halszka said

  10 Watażka

  Ale to się przecież zaczęło już w Kosowie. Wtedy do „pobrania” organów służyli porywani, młodzi „jeńcy” serbscy – wymieniano liczbę dwustu – a operacje przeprowadzano już na słabo zaludnionych albańskich terenach nadgranicznych. Śledczy Marty z Rady Europy znalazł tam w lesie samotny żółty dom, a poniżej pobliskiego urwiska w lesie zużyty sprzęt do kroplówek, igły do zastrzyków, resztki materiałów opatrunkowych. Ciał nie odnaleziono, dom przemalowano. Sprawcy ci sami. Ten handel organami (i ciągłe zapotrzebowanie) jest już chyba jedną z przyczyn coraz to nowych wojen.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: