Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Homolobby uznało Polskę za miejsce mało przyjazne środowiskom LGBTI

Posted by Marucha w dniu 2016-05-13 (Piątek)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów ILGA wydało Raport, w którym oceniło polityczną i prawną sytuację środowisk LGBTI w poszczególnych krajach Europy.

Polska została uznana za jedno z najmniej przyjaznych miejsc osobom homoseksualnym. Na podobnym poziomie uplasowała się również Litwa oraz Łotwa.

Wyniki Raportu wskazują, że najbardziej przyjaznymi państwami dla osób spod znaku „tęczowej flagi” są Belgia, Wielka Brytania, Dania oraz Portugalia i Hiszpania.

Zgodnie z informacjami zawartymi w Raporcie, Polska otrzymała notę 18% co plasują ją w gronie najbardziej konserwatywnych krajów, w których środowiska LGBTI nie posiadają specjalnych przywilejów w postaci legalizacji związków partnerskich, tzw. małżeństw homoseksualnych czy też prawa do adopcji dzieci.

Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów ILGA Europe, współpracujące z Amnesty International, za wzór do naśladowania uznało m.in. Belgię oraz Wielką Brytanią które otrzymały wynik na poziomie ok. 80%. Niewiele gorzej oceniona została sytuacja polityczno – prawna w krajach Półwyspu Iberyjskiego oraz Danii, które mogły liczyć na wynik w okolicach 70%.

Autorzy Raportu poważnie skrytykowali Polskę za „negatywną retorykę i sprzeciw wobec równości osób LGBTI”. Działacze środowisk homoseksualnych zwrócili uwagę, na rzekome pogorszenie sytuacji osób homoseksualnych, które miało miejsce na przestrzeni ostatniego roku.

Wg Stowarzyszenia ILGA, środowiska LGBTI są szczególnie zawiedzione fiaskiem wprowadzenia tzw. ustawy o uzgodnieniu płci, w której tworzenie zaangażowana była m.in. Anna Grodzka. Zdaniem działaczy ILGA, ostanie miesiące to znaczące zwiększenie obecności krytycznych opinii pod adresem środowiska LGBT, określanych jako „homofobiczne”.

Jak wynika z Raportu, homoseksualiści w Polsce najbardziej ubolewają nad brakiem prawnego usankcjonowania związków partnerskich osób tej samej płci.

Źródło: gość.pl
POz
http://www.pch24.pl

Nareszcie jakaś dobra wiadomość. Ale nie popadajmy w euforię, postęp jest nieunikniony. Zadbają o to dewianci z Unii Europejskiej.
Admin

Komentarzy 16 do “Homolobby uznało Polskę za miejsce mało przyjazne środowiskom LGBTI”

 1. Bernard Korzeniewicz said

  Od rana same dobre wiadomości 🙂

 2. eirene said

  Biblia to nie bajeczki – w Sodomie znaleziono siarkę w unikalnym stanie – tak jak opisuje Biblia – „deszcz ognia i siarki” – nie było to żadne naturalne wydarzenie, ale cudowny, nadprzyrodzony Boży sąd – dokument którego TV nie pokaże — „Sodoma i Gomora cały film ” – https://www.youtube.com/watch?v=mvMzez9heEY

  , ” Jak wszystkie zwierzęta mogły pomieścić się na Arce Noego? ” – http://creationism.org.pl/artykuly/JSarfati

  , homoseksualizm to oczywiście grzech, ale upijanie się, cudzołóstwo, czy oszczerstwo albo chciwość to też grzechy i zostały wymienione w jednej linii z homoseksualizmem – 1 list apostoła Pawła rozdział 6 wersety : 9-10 – dopóki się żyje można prosić Pana Jezusa nie tylko o wybaczenie, ale też trzeba o wyzwolenie z mocy danego grzechu, aby już w nim nie żyć …. ” uwolniony od pornografii ” – https://www.youtube.com/watch?v=VfB-tfFRqjU

  pozdrawiam

 3. revers said

  Slupsk zdobyty, wraz z cala baza w Radziszewie, a w Gdansku w najblizszych dniach stratuje z 20 manifestacji obroncow roznych prawek, m.in LBTQ, innych wyzwolicieli od zelkow do doopy, bool doopy , znawcow, ekspertow analnego smarowania zelem odbytu i posuwania.

  Takie sa te rzeczpospolite, najwazniejsze ze tubylcy sa czyms zelkowym i teczowym zajete, nawet w ramach roznych kodow, przynajmiej zuzycie zelu do doopy wzrosnie i zapotrzebowanie, sprzedaz..

 4. Boryna said

  Ile Polska płaci na utrzymanie tych zboczeńców?

 5. revers said

  Haslo manify „Narod z Zelem”

 6. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – To była moja pierwsza myśl !!!!
  🙂

 7. krolewnascieszka said

  Wycofano dotacje – szkoda – „taka gmina”.

 8. adsenior said

  I bardzo dobrze, Polska nie dla dewiantów!

 9. ? said

  No i ch wam w d.

 10. NyndrO said

  Mysle,ze sie drocza. Chociaz faktycznie pedaly troche uwierzyly tvn’owi,ze „kibole” sa wszedzie i sie hamuja. Glupole. W Inowroclawiu nie ma zadnych „kiboli”,zapraszamy.

 11. Watazka said

  Gowno prawda. Chca wyciagnac jakies pieniadze na walke z homofobia.

 12. Amadeus said

  Ad 1
  No właśnie
  Kolejna osoba amoralna – Czubaszek -nie będzie już truć oczów Polakom.
  Pedały nas pochwaliły.
  Naprawde dobre wiadomości. I pisze całkiem serio.

 13. NyndrO said

  Zreszta mysle,ze proste pedaly nie maja sie czego bac…o ile nie przyjdzie im do glowy stac sie „gejami”. Wtenczas faktycznie lepiej jechac ” na zachod „.

 14. Dictum said

  NIE TRAĆMY WIARY W POMOC MATKI BOŻEJ

  s. Łucja z Fatimy o ostatniej bitwie między Bogiem a królestwem Szatana

  J.Em. Karol kard. Cafarra: Za pośrednictwem biskupa, gdyż nie dało się bezpośrednio, napisałem do siostry Łucji z Fatimy. Nieoczekiwanie, gdyż nie oczekiwałem odpowiedzi, a jedynie modlitwy – po kilku dniach dotarł do mnie długi, odręcznie napisany list, który obecnie znajduje się w archiwum Instytutu, w którym jest napisane: Przedmiotem ostatniej bitwy między Panem Bogiem a królestwem Szatana będzie rodzina i małżeństwo. Nie lękaj się – dodała – gdyż każdy, kto działa na rzecz świętości małżeństwa i dla rodziny zawsze będzie atakowany i będą mu się sprzeciwiać na wszelkie sposoby, gdyż są to kwestie kluczowe. Następnie [siostra Łucja] podsumowała, że Matka Boża już zmiażdżyła mu [szatanowi] głowę.

  Napisał Dextimus dnia 29.4.16

 15. Drapichrust said

  http://niezwykle.com/najbardziej-wplywowa-mafia-w-literaturze-prl-u-czyli-waldemar-lysiak-pisze-o-najbardziej-znanych-pisarzach-gejach/

 16. rdest said

  Jesteśmy przecież w awangardzie , chooj, dupa i kamieni kupa, w innych krajach perwera tak daleko to nie zaszła.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: