Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
  Aryjczyk z pochodzen… o Kaczyński – fałszywy kate…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
  Aryjczyk z pochodzen… o Gotowana na twardo globalistyc…
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Śmiszno i strosznie

Posted by Marucha w dniu 2016-05-14 (Sobota)

Sześć miesięcy temu, niejaki pan Piotr Celej, wysmarował przepiękną laurkę zaledwie 25-letniej posłance Platformy Obywatelskiej – pani Kindze Gajewskiej. Pozwolę sobie zacytować kilka fragmentów jego artykułu, które rzucają nieco światła na nową posłankę:

,,Młoda polityk ma szanse stać się jednym z symboli przemian w PO.”

,,Na pozór Kinga Gajewska nie różni się niczym od swoich rówieśniczek. Modnie ubrana. Często nosi okulary z grubymi oprawkami, takie hipsterskie. Atrakcyjna i uśmiechnięta. Świetnie czuje się też w social mediach, ma nie tylko „fejsa” i Twittera, ale też Instagram, czy Snapchat. Do tego ściga się w wyścigach motocrossowych.”

,,Kinga Gajewska swą przygodę z polityką zaraz po 18. urodzinach. Wstąpiła wtedy do Młodych Demokratów, młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. Od samego początku była tam wyróżniającą się postacią.”

,,W 2014 roku Gajewska odbyła kolejny staż, w siedzibie głównej ONZ w Nowym Jorku. Zajmowała się tam polityką wschodnią. Staż był bezpłatny i młoda polityk musiała pokrywać koszty transportu, wyżywienia i zakwaterowania.”

,,Gajewska brała również udział w XXIII Szkole Liderów Politycznych.”

,,Mimo studiowania dwóch kierunków i obowiązków politycznych Kinga Gajewska znajduje też czas na inne działalności. Jest współorganizatorem Balów Charytatywnych, Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i festiwali tanecznych dla osób niepełnosprawnych w swojej gminie.”

,,W oświadczeniu majątkowym jako radna sejmiku zgłosiła, że jej majątek jest wart 164 tys. złotych. Wątpliwości dziennikarza budziły też samochody przyszłej poseł. Obecnie posiada ona Audi A3 z 2011 roku i BMW 118 Cabrio również z 2011 roku. W oświadczeniu nie podano ich wartości, ale patrząc na ceny na Allegro można cenę obu ustalić na około 100 tys. złotych.”

,,Wielką miłością młodej polityk jest motocross. Często można ją spotkać na ryczącej maszynie, gdy w błocie przejeżdża kolejną przeszkodę. W sezonie 2013 Gajewska zdobyła tytuł II Wice-Mistrzyni Polski w motocrossie. Na rok 2014 była powołana do Kadry Narodowej, od kilku lat działa też na rzecz kobiet w sporcie motocyklowym, jako członek Komisji ds. Kobiet w Polskim Związku Motorowym.”

,,Co oprócz tego? Gajewska prowadziła zajęcia z języka niemieckiego i sportowe z nordic walking w Uniwersytecie III Wieku. Wcześniej przyszła poseł trenowała zapasy i tańczyła tańce latynoamerykańskie. Zimą startowała w zawodach snowboardowych, należała też do sekcji pływackiej.”

,,Nie oznacza to, że Gajewska jest chłopczycą. W środowisku młodzieżówki PO znana jest z zamiłowania do mody – szczególnie butów na obcasie. To dzięki swej urodzie po raz pierwszy się przebiła do mediów, te zauważyły ją jeszcze jako aktywistkę w kampaniach PO i Bronisława Komorowskiego. W wywiadach Gajewska podkreśla również, że jest osobą wierzącą. Twierdzi, że co roku idzie na pielgrzymkę do Częstochowy.”

Za: http://natemat.pl/161237,mloda-poslanka-po-ma-25-lat-dwa-auta-za-100-tys-i-nie-zgadza-sie-by-dziennikarze-przepytywali-poslow#comments-161237

Wzmianka o majątku pani Kingi Gajewskiej była wprost genialnym posunięciem. Pani poseł może od tej pory mówić co jej ślina na język przyniesie, a każdy kto ją z tego powodu wyśmieje, zostanie przez salon okrzyknięty ,,polaczkiem” z masą kompleksów, który atakuje każdego tylko z tego powodu, że zazdrości tej osobie pieniędzy. Widać to wyraźnie w komentarzach pod artykułem.

Nie dziwi mnie wcale promocja tej młodej kobiety, gdyż jak żywo przypomina ona sposób, w jaki wciska się nachalnie niejakiego Pana Zandberga. Ma to na celu tworzenie nowego pokolenia liderów politycznych, którzy zastąpią wysłużonych i skompromitowanych krętaczy.

Jaki poziom reprezentuje większość tych działaczy nowego pokolenia?

Pani Kinga Gajewska skompromitowała się już wielokrotnie na mównicy sejmowej i dała się poznać jako osoba skrajnie arogancka, bezczelna i merytorycznie nieprzygotowana do pełnienia choćby funkcji radnego małej mieściny. Wszelkie granice śmieszności przekroczyła jednak w rozmowie dla telewizji Ipla, której wysłuchanie od początku do końca zalecam wszystkim:

Ostrzegam jednak: po wysłuchaniu fragmentu wywiadu, wielu czytelników może cierpieć na niekontrolowany napływ przekleństw i inwektyw pod adresem osoby, bądź co bądź, publicznej. Ci o słabych nerwach niech ograniczą się góra do minuty, bo nie chcę odpowiadać za niczyje skoki ciśnienia, ni za publikowanie przez nich gróźb pod czyimkolwiek adresem. Zaznaczam jednak, że cenzurować komentarzy nie będę, gdyż pani Kinga Gajewska zasłużyła na wszystkie epitety, jakimi obdarzają ją komentatorzy w serwisie Youtube.

Czy powinienem napisać coś na temat tego, że posłanka ledwie potrafi sklecić jakiekolwiek zdanie, niczym podrzędny uczeń najgorszego publicznego gimnazjum? Czy powinienem wytknąć jej brak jakiejkolwiek wiedzy? Po co? Wywiad ten mówi sam za siebie. Jak słusznie napisał autor publikujący film na swoim kanale: pani Gajewska dokonała autokompromitacji.

Nie powinno to dziwić, gdyż w jednym z wywiadów pani Kinga Gajewska za swój autorytety podaje posłankę Małgorzatę Kidawę-Błońską. Znaną jako ,,ekspert” ekonomii i kojarzoną oczywiście z takich wybitnych wypowiedzi jak: ,,To są na pewno jakieś kwoty, które wynikają z różnych takich działań i nie chciałabym tutaj nikogo wprowadzać w błąd”.

Czy pani Kinga Gajewska jest ewenementem w polskiej polityce? Ależ skądże! Bez praktycznego doświadczenia zawodowego, bez jakiejkolwiek wiedzy, utorowała sobie drogę do wielkiej polityki poprzez młodzieżówkę Platformy Obywatelskiej i kompromituje teraz siebie, swoją partię i swoich wyborców. Niczym nie różni się zatem od reszty swoich Kolegów i Koleżanek posłów.

Warto jednak poznać bliżej tą osobę, skoro dziennikarz zacnego portalu natemat chce ją w przyszłości widzieć jako lidera PO. Możemy zatem spodziewać się, że wkrótce ławy Sejmu zapełnią kolejni młodzi ignoranci, dla których problemem jest poprawna składnia zdania. Niechaj świadczą ich osoby o naszym systemie edukacji, a także o tym, że karierę w polityce jest zrobić wyjątkowo łatwo. Szczególnie, jeśli jest się ładnym i modnie ubranym.

Robert Grünholz
https://rgrunholz.wordpress.com

Bez względu na poziom reprezentowanej głupoty, takie osoby jak Petru czy Gajewska zawsze znajdą poparcie wśród polactfa i nie myślcie, że może być inaczej. Zresztą dokładnie takie same egzemplarze można znaleźć we wszystkich innych partiach w tzw. „parlamencie”.
Admin

Komentarzy 35 do “Śmiszno i strosznie”

 1. cadyk z radomska said

  Co to jest, to jakaś pijana kurewka? (ten tzw. wywiad)

  Nie, nie, to przyszła przywódczyni Plaformy Obywatelskiej.
  Admin

 2. Józef Piotr said

  &1
  Dyspozycyjny kukłok obleczony w skórę człowieka a ulepiony z łajna sejmowego .
  Stara metoda : pieniądze z nieznanych żródeł na konto ale za to pełna dyspozycyjność niczym w teatrze

 3. Anka said

  Przecież to luksusowa pro…. oj przepraszam polityczka !

 4. revers said

  Juz jednen Ogórek M. z SLD, doktoryzowany z religioznawstwa, startował do wielkiej polityki, i na fotel prezydenta – skoczylo sie na biciu piany i przesolonych, niedoprawionych korniszonach.

  A tak poza tym sama Nulland pisze prawo ukrainy od nowa i podaje przez nowo powołanego prokuratora generalnego ukrainy z wyrokiem i jest git, europa środkowo-wschodnia demonicznie demokartycznieje, sabat czarownic, nawet tych pieknych z Alaski mile widziany..

 5. Tom said

  Chrzanienie. Autor nie dotknął bardzo ważnej kwestii.

  Co to za rodzina, kim są jej rodzice? Dziennikarze, prawnicy, politycy?

  W kontekście nazwisk, które teraz po dekrecie Bermana często nic nie mówią, jak nazywali się jej dziadkowie?

  To bardzo dużo wytłumaczy.

  Wiemy że młode Apfelbaumy są tresowane na wybitnych polityków polskiego(?) narodu. Apfelbaumy są po szkołach talmudycznych w Nowym Jorku. Takie są teraz mechanizmy.

 6. Watazka said

  Szkola Liderow Politycznych jest zalozona i fundowana przez Sorosa. Te sama szkole odbyla pani Szydlo i paru innych ‚wiernych Polsce ideowcow”.

 7. AlexSailor said

  @Anka
  Też mi się skojarzyło, ten sposób zachowania, wypowiadania się, … .

 8. Bronisław said

  „Nie, nie, to przyszła przywódczyni Plaformy Obywatelskiej.
  Admin”
  Panie Gajowy, a czy to nie sztandarowy „wykwit” demokratury?!!! Gorąco pozdrawiam Pana! Króluj Nam Chryste!!!

 9. Maćko said

  1. Mloda – na „motur” to jej intelektu wystarczy, na polityke jeszcze nie. Ktos ja prowadzi.
  2. Sponsorzy – tak sie robi marionetki. Bierze sie ambitnego psychopate ( szalec na motorze to poszlaka ) daje mu sie szanse w wyscigu szczurów i jak depcze gardla innych i poslusznie wykonuje zadania to dostaj kase. Samochody sa sympatyczne ale tylko gówniarce moga imponowac. Teraz panienka bedzie sluzyc jak piesek do 35r zycie kiedy pojawia sie prawdziwy charakter. Albo sie zbuntuje i oberwie albo sliuzyc bedzie dalej i dojdzie daleko na „podcinaniu gardel” .
  3. Inwestycja. Jak na gieldzie. Wystarczy zainwestowac w 1000 osob aby miec 100 liderów opinii punlicznej i 400 piesków do merdania.

 10. anonim said

  Tom
  Nie widzi rodziny? Przecież wypisane na twarzy

 11. Peryskop said

  ,,To są na pewno jakieś kwoty, które wynikają z różnych takich działań i nie chciałabym tutaj nikogo wprowadzać w błąd” – te słowa nie wypadły byle sroce spod ogona.

  Małgorzata Maria Kidawa-Błońska z domu Grabska (ur. 5 maja 1957 w Warszawie) – polska socjolog, producentka filmowa, polityk; posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2014–2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w 2014 rzecznik prasowy drugiego rządu Donalda Tuska, w 2015 rzecznik prasowy rządu Ewy Kopacz, 25 czerwca 2015 wybrana na urząd marszałka Sejmu. 30 czerwca 2015 prezydent RP Bronisław Komorowski powołał ją w skład Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W wyborach w 2015 z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję. Na pierwszym posiedzeniu Sejmu VIII kadencji, 12 listopada 2015, została wybrana na wicemarszałka Sejmu…

 12. robertgrunholz said

  Ad.5

  ,,Chrzanienie. Autor nie dotknął bardzo ważnej kwestii.”

  Chrzanię, jako, że nie poruszam wszystkich kwestii? To niech Pan zacznie pisać, by się przekonać, że im więcej wątków, tym mniej chętnie ludzie coś czytają. Żyjemy w epoce krótkich wiadomości na góra sto znaków, większości nie interesują linki czy źródła, tylko krótkie komentarze na Twitterze i Facebook. Dziw, że w ogóle mam czytelników, skoro moje artykuły mają najczęściej stronę lub dwie. Dla większości osób to i tak za dużo.

  Poza tym nie widzę sensu w pisaniu rzeczy oczywistych. Paniusia albo jest z konkretnej rodzinki albo jest szabesgojką, której się hojnie płaci.

  Nie napisałem także w jaki sposób myślę, że zrobiła karierę w młodzieżówce. Na szczęście komentatorzy mnie wyręczają 🙂

  Jest w ogóle przejawem niegrzeczności domaganie się od autora, aby pisał o tym, co sobie zażyczył czytelnik.
  Admin

 13. Watazka said

  5
  Tom
  Nie ma co grzebac po cmentarzach. Jak przyjda wybory to i tak Polacy beda na nia glosowac. Tak jak na Szydlo i zone Dudy.
  Polakom to nie przeszkadza. Im glupszy kandydat – tym wieksze ma szanse dostac sie do sejmu. Wystarczy na sejm popatrzec. Ta idiotka ma duze szanse. Bedzie czytac z promptera.

 14. robertgrunholz said

  Panie Watazka:

  Fundacja Szkoła Liderów finansowana jest ze środków publicznych (system grantowy), jak i prywatnych. Obecnie utrzymanie instytucji gwarantują środki pochodzące od:
  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
  Fundacji PZU
  Fundacji Konrada Adenauera w Polsce
  Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
  Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  http://www.szkola-liderow.pl/fundacja/#wesprzyj

  Więc jak zwykle trafia Pan w punkt.

 15. Aro said

  Tutaj można znaleźć jej reklamówkę wyborczą

  .https://www.youtube.com/watch?v=EuNyw2KEfkI

  Bardzo ciekawy jest gest, pojawiający się kilka razy pod koniec filmu. Ale do Częstochowy podobno chodzi.

 16. RomanK said

  Nie bedziesz wierzgal przeciw oscieniowi….panie Robercie:-)))
  Jak powiadal slynny polski dyplomata Srul Surdykowski Konsul Rzeczypospolitej Polski z NYorku..Polaki nadaja sie tylko na kurwy i sprzataczki…… zatem nie wierze, zeby jakiejs tam powierzyli funkcje posla.
  Po druge widzi pan- pani posel mowi- ze inwestuje w siebie, a w nia rodzina jakas tam.
  CO panu- jako Polakowi do tego???:-)))))
  Podeslalem wczoraj video z posiedzenia Sanhedrynu Polin..jaki mial miejsce jakies pond rok..na Uniwersytecue Waszawskim…..i do tego czasu ogladenelo go zaledwie 16 tys ludzi zaloze sie ze sama rodzina sages,….widzial pan???
  Niech pan to sobie schowa, analizuje i napisze na temat….
  Gwarantuje panu ,ze za 30 lat…bedzie to wielce wazny dokument…

 17. Krzysztof Cz. said

  Napiszę tak:Brak mi słów aby opisać niedobory w słownictwie bohaterki wywiadu.Wydaje się mi,że naprawdę jest wstawiona.Poprzez takie młode osoby politycy grają na prymitywnych instynktach męskiej populacji i nie tylko męskiej gdyż Gajewska kreowana jest na wzór do naśladowania dla wyemancypowanych młodych kobiet.Takie czasy i moda z rynsztoka.

 18. robertgrunholz said

  Mi się fizycznie nie podoba. Dziwny jestem? Bo przecież wszystko ze mną w porządku! Jestem wszakże lesbijczykiem.

 19. Głos said

  Mi też nie. Ogurkuwa dla porównania była przynajmniej ładna do momentu jak się oszpeciłą dietą. Dochtórka znaczy się. I czasami udało jej sie powiedzieć coś w miarę do rzeczy.

 20. Ehze said

  RODZINA: Mafia to tez RODZINA. I czlonkowie Mafii sa czlonkami RODZINY.

 21. Siekiera_Motyka said

  Ad. 9 – Panie Macko ma Pan dobre wyczucie jak pozyskać tego typu „aktorów” na scenę teatru dla Gojów. Brawo.

  Ekspresja twarzy tej poli-tyczki tak mi przypomina minę tego znanego polityka że myślę że są z tej samej gliny.

  .http://media.gettyimages.com/photos/first-secretary-of-the-polish-united-workers-party-edward-gierek-at-a-picture-id604158231

 22. Maćko said

  Szanowni – jeszcze jeden punkt: KTO NA TA ….. GLOSOWAL??????
  ( juz sie fqvuem ) 😦

 23. anucha said

  „Warto zauważyć rzecz dziwną: liczba żydow­skich feministek jest ogromna, zupełnie nieproporcjonalna do ich liczebności w populacji.”

 24. Zenon said

  Pijana, naćpana czy po prostu tępa i niechlujna językowo?

 25. Siekiera_Motyka said

  Ad. 21 – Dobre pytanie. Kto ? to będzie problem ale „Ilu glosowało” jest nam dostępna,

  „W wyborach samorządowych w tym samym roku z listy Platformy Obywatelskiej uzyskała mandat radnej sejmiku mazowieckiego (otrzymała 10 004 głosy)[4]. W wyborach parlamentarnych w 2015 z ramienia PO kandydowała do Sejmu w okręgu podwarszawskim. Została wybrana na posłankę VIII kadencji, otrzymując 4820 głosów[5].”

  Te numery są śmieszne no ale to jest Demokracja !!!! Lud Warszawy ja wybrał w
  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34889,17013996,Wybory_2014__Na_Mazowszu_co_7__glos_niewazny__Kto.html?disableRedirects=true

  „Okręg 7

  1) RYŚ-FERENS Erwina PSL 8,2 tys.

  2) STALIŃSKA Dorota PSL 10 tys.

  3) ŻELAZOWSKA Bożena PSL 17,7 tys.

  4) KAWĘCKI Krzysztof Prawo i Sprawiedliwość 6,7 tys.

  5) KRUPKA Anna Prawo i Sprawiedliwość 30,9 tys.

  6) SIKORSKA Anna Prawo i Sprawiedliwość 9,9 tys.

  7) UŚCIŃSKI Piotr Prawo i Sprawiedliwość 19 tys.

  8) GAJEWSKA Kinga Platforma Obywatelska 10 tys.

  9) KOCZOROWSKA Jolanta Platforma Obywatelska 11,5 tys.

  10) RAKOWSKI Ludwik Platforma Obywatelska 24 tys. ”

  Ale jest więcej tych ciekawych ludzi

  „Ma 28 lat, pochodzi z Aleksandrowa koło Biłgoraja. Jest absolwentką Liceum im. ONZ w Biłgoraju, następnie ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studium z polityki i ochrony środowiska w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Posługuje się czterema językami obcymi: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Prowadzi własną działalność gospodarczą, jest właścicielką agencji reklamowo-szkoleniowej. Była społeczną asystentką prof. Jana Szyszki, ministra ochrony środowiska w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.”

  http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/kim-sa-sejmowi-debiutanci-z-woj-lubelskiego,n,1000169848.html

 26. Boydar said

  A dlaczego sądzi Pan Anucha (22) że nieproporcjonalna ? Ja jeszcze niedawno też uważałem, że pojebów jest znacznie mniej. Tylko okazało się, że każdego jednego parcha na ‚pstryk’, czyli dyspozycję z kahału albo innej loży, można zmienić w cokolwiek, co aktualnie ichnim decydentom przydatne – polityka, pedała, lesbę, qurwę, katachetkę, biskupa, „księdza”, etc. A „feministka” to już najmniejszy problem, wystarczy przecież że tylko przeczyta do kamery co jej na kartce napisali. Czyli zakres szkoły elementarnej.

 27. głos said

  Jak sie ma czas na motur, panie Maćko, to sie ma mniej czasu na politykę. Doba ma tylko 26 godzin.

  Ot, taka lala co ja właściciel sklepu sadza na ladzie żeby była gioccatola i przyciągała zwrok gawiedzi.

  Ale wie Pan co, dziesięć lat temu był taki portal propolonia. Tam pisała młoda albo bardzo osoba, nazywała się Magdalena Żuraw. Pisała rzeczy oczywiste i mądrze podkreślała ich oczywistość. Startuje w polityce. Aktualnie PIS niestety, ale lepsze to niż… Warto poguglać (bez głupich docinków please). Mała ma klasę jak rozmawia z gryzipiórkami.

 28. czosnkowy niedźwiedź said

  Głos, ty erotomanie stary satyru. (jak jest wołacz od satyr?) Mogłaby byc twoją prawnuczką. Spraw sobie laskę z lusterkiem wstecznym i uważaj żeby ci szczęka przypadkiem nie wyskoczyła.

  (dwa do jednego)

 29. Przemko said

  co ja ‚paczę’??? „członek [chyba członkini albo członkowa] Komisji ds. Kobiet w Polskim Związku Motorowym”???
  a co z członkami ds:
  niepełnosprawnych bez prawej ręki, bez lewej nogi, pozbawionych wzroku, sprawnych intelektualnie-inaczej, wyrośniętych inaczej, „kochających” inaczej, zapalających menorę, jedzących tylko mięso halal etc itd itp???
  nasz młoda demokracja powinna w końcu powiedzieć głośne NIE dyskryminacji i wykluczeniu i zapewnić odpowiednią reprezentację członków i pochew w każdym zgromadzeniu przekraczającym liczebnie 3 osoby!

 30. Debilka promowana i tyle. Ja w wieku kilkunastu lat też zacząłem się angażować politycznie, a w czasie studiów byłem jednym z wiceredaktorów naczelnych „Monarchisty”, ale z racji narodowo-tradycjonalistycznych przekonań jestem blokowany, i mogę liczyć jedynie na „jedynki” LPR w wyborach samorządowych, albo dalsze miejsca w małych ruchach podczas wyborów parlamentarnych, Na prawicy cały czas słyszę pean dziadów o tym, że „jestem za młody”, a ta cipka jest młodsza ode mnie 3 lata, i już idiotka posłuje! Może byście tak prawico zaczęli promować młodych z olejem we łbie, a nie same stare trupy z chorymi sercami albo młodych partyjniaków! To tekst nie tylko krytyczny wobec POPiS, ale i polityki tzw. „prawicy narodowo-katolickiej” gdzie też szczyty list ze średnią wieku bliską grobu.

 31. anucha said

  Ad 26
  Panie Boydar, pełna zgoda . Ja to wiem Pan to wie, ale wielu nowym czytelnikom tego forum trzeba otwierać oczy. Ja sam co najmniej raz w tygodniu nowo poznanej osobie daję adres naszej strony i zachęcam do czytania. Pozdrawiam.

 32. Antares said

  Faktycznie tępa debilka, nie zna podstawowych rzeczy ani pojęć. Zaraz widać,że jest podstawiona, taka debilką łatwo sterować.

 33. Blaszany Bębenek said

  @ 18. robertgrunholz said …Jestem wszakże lesbijczykiem.

  Lesbijczykiem to został Franio po pielgrzymce na wyspę Lesbos, aby powitać tam muzułmańskich migrantów.

 34. Blaszany Bębenek said

  @ 25 Siekiera_Motyka said… 2) STALIŃSKA Dorota PSL 10 tys.

  Ojciec Doroty, Staliński Janusz Władysław (1916–1985), 5 lat oflagu, rektor Politechniki Gdańskiej
  http://ipsb.nina.gov.pl/index.php/a/janusz-wladyslaw-stalinski
  W małżeństwie zawartym w r. 1945 z Karoliną z Brochniewiczów miał S. czworo dzieci:… i Dorotę (ur. 1953), aktorkę.

  W moim przekonaniu ojciec wychował ją patriotycznie, bo pamietam tylko 3 latka. Po-zdrówko

 35. RomanK said

  ad30../ Pan Piotr Marek….pan nie slucha starych dziadow. Panu sie wydaje, ze tylko z wlasnej glowy, czyli niczego …. pan odniesie sukcess. Gdybys pan mial chociaz cipke cwana i lajdaczke..co pan slusznie zupelnie sam zauwazyl..mialbys pan jeszcze taka jakas szanse…
  A tak…jedyne na co pan moze liczyc to to- ze zacznie lysiec z opinia niepoprawnego bardzo ambitnego, nie nadajacego sie do niczego ..przyglupa przedkladajacego forme nad tresci:-))) monarchisty.
  Proponuje zmienic tylko taktyke.
  Sezon dla debili jest doskonaly , oczywiscie mlodsza od pana posluje, ale tez sie szybko zedrze…Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby pan byl ministrem…naprawde!
  Zeby pan wiedzial jakim debilem jest Macierewicz .. prosze..i lysy, bzydki…i zle mu z portek pachnie…a jakie funkcje pelni od lat …i ani be ani ce ani kukuryku w zadnym poza polskim jezyku:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: