Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Tyson Fury: Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści

Posted by Marucha w dniu 2016-05-16 (Poniedziałek)

Dla osób nie interesujących się boksem: Tyson Fury jest angielskim Cyganem, a właściwie należy do grupy tzw. Irish Travellers, o podobnym do cygańskiego stylu życia. Do tej pory uchodził raczej za wesołego błazna i wygłupa, choć nikt mu raczej nie odmawiał talentu pięściarskiego.
Admin

Tyson Fury znów odpalił. Mistrz Świata wagi ciężkiej i pogromca Władimira Kliczki po raz kolejny udzielił wg liberalnych mediów kontrowersyjnego wywiadu. Brytyjczyk w wywiadzie dla sportsviewlondon.com powiedział:

– Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści. Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi.

Oczywiście nie mogło się obyć bez okrzyknięcia go antysemitą przez środowiska żydowskie. Zaś Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism domaga się dyskwalifikacji Olbrzyma z Winslow.

To dziwne, że środowiska żydowskie obrażają się za nazwanie ich władcami świata. Fury już wcześniej był krytykowany za swoje stanowisko na temat osób homoseksualnych. Wypowiedział się też na temat transseksualistów:

– Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę – to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła.

Potem dodał:

– Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł.

Zastanawia jedynie, czy wszystkie te wypowiedzi są częścią promocji, czy faktycznymi poglądami Tysona. Nie zmienia to faktu, że dzięki pozycji jaką osiągnął bokser będzie również głośno o takich niepoprawnych politycznie poglądach. I trzeba też przyznać, że takiego Mistrza Świata wagi ciężkiej nie było dawno.

http://www.dzienniknarodowy.pl/

Zob. też: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyson_Fury

Komentarzy 17 do “Tyson Fury: Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści”

 1. NyndrO said

  Wielki skurczybyk.

 2. Maciej said

  Nie znam nikogo kto by się promował taką retoryką … Wcześniej mówił, że za braćmi Kliczko stoi szatan … Więc to starcie dobra ze złem …

 3. NyndrO said

  Promował? Ar ju siur? Albo Pana nie doceniam…

 4. Boydar said

  Bruce Lee też był wielki, ale najwyraźniej nie miał wsparcia lotnictwa (tfu!).

 5. NyndrO said

  Mam rozumiec,że Pan kpi z Brusa Li?

 6. NyndrO said

  Panie Boydar najdroższy,a nie sądzi Pan,że Facetowi może przestać zależeć na życiu,jeśli kosztem miało by być stanie się pedałem?

 7. Boydar said

  Nie, nie kpię, myślę ze był wporzo gościu, tylko że był sam, za plecami nikogo, za wyjątkiem morderców. Nec Hercules …

  O tych pedałach to nie jarzę. Co to znaczy „się stać”. Czy jak pod celą ryćkają w dupę, to oni pedały są ? A kto ich pytał ? Panie Nyndr0, pedalstwo to choroba psychiczna, tego się nie kupi ani nie sprzeda. Mam kolegę homika, zadeklarowanego, ani razu w życiu nie dymał faceta, a ma prawie 40 lat. I co Pan na to ?

 8. NyndrO said

  Ja tez mam. Ale Facetem juz nie jest. A Kumplem potrafi.

 9. Boydar said

  Posłuchaj Pan

  .https://www.youtube.com/watch?v=fp_QCp8GTt0

 10. NyndrO said

  Ja tez mam. Ale Facetem juz nie jest. A Kumplem potrafi. Yyy?

 11. NyndrO said

  Ja sie z Panem nie dygam 😉 Spoko. Po prostu czasem Czlowiek sie wpieprzy na Nerwie.Ale zeby na Pana…? Ja chyba do konca oszalalem.

 12. Boydar said

  F5 🙂

 13. Kar said

  ..a moze ten wesoły błazen i wygłup potrafi/zrobi wiecej od tych mondrych dohtorow i innych pasywnych trwoznie sciskajacych meskie cipki..(?)

 14. snag said

  Jewreje wystapili z wnioskiem wyrzucenia go z federacji i uniemozliwienia uprawiania boksu ,…
  —————————————————————————–
  http://www.jta.org/2016/05/13/arts-entertainment/british-boxing-champ-tyson-fury-warns-against-zionist-jewish-brainwashing

 15. jok said

  Na czym polega ta obraza Ż? Na stwierdzeniu, że mają banki i stacje telewizyjne? Pewnie na tym, że piorą mózgi, ale często i gęsto mówi się, że tv ogłupia, nie mówi się tylko kto jest właścicielem, kto jest nadreprezentowany.
  Jest o tyle uprzywilejowany, że jest irlandzkim Cyganem, to go może trochę chronić – taki świat:))

 16. snag said

  Przeprosil lakonicznym oswiadczeniem ze przeprasza tych ktorych urazil bez wchodzenia w detale – Jewrejom nie wystarcza ,…
  ———————————————————————
  http://www.jta.org/2016/05/16/news-opinion/world/boxer-tyson-fury-who-accused-jews-of-brainwashing-apologizes-for-causing-offense

 17. Lily said

  Pani AniaK,
  Pani Aniu,jak sie czuje TYGRYSEK po zabiegu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: