Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nuland: USA nie uznają wyborów w Donbasie

Posted by Marucha w dniu 2016-05-18 (Środa)

USA nie uznają miejscowych wyborów w Donbasie, jeśli zostaną przeprowadzone z naruszeniem porozumień mińskich dotyczących uregulowania sytuacji na Ukrainie – poinformowała rzeczniczka sekretarza stanu USA Victoria Nuland.

„Nie uznamy wyników oraz nikt ze wspólnoty światowej tego nie zrobi, jeśli wybory zostaną przeprowadzone w Donbasie z naruszeniem mińskich porozumień i bez porozumienia przedstawionego w Mińsku o tym, że mają to być ukraińskie wybory, zgadzające się z ukraińskimi standardami i standardami OBWE” — powiedziała Nuland dziennikarzom po konsultacjach w Moskwie.

Według niej, „decyzja grupy ludzi, aby po prostu przeprowadzić wybory nie doprowadzi do pokoju i bezpieczeństwa w Donbasie”. „Zamiast tego wzywamy ich do skupienia się na wyborach uwzględnionych w porozumieniach mińskich” — powiedziała Nuland.

Po rozmowach w Moskwie 18-20 maja Nuland uda się do Brukseli.

http://pl.sputniknews.com

Ależ proszę bardzo, nie uznawajcie – wy i cała „fspulnota szwiatowa”.
Admin

Komentarzy 27 do “Nuland: USA nie uznają wyborów w Donbasie”

 1. RomanK said

  Ostatnie podrygi neokonstwa….

 2. maasteer said

  Tylko nie uznają. A mogli wyrazić zaniepokojenie …

 3. maasteer said

  „mają to być ukraińskie wybory, zgadzające się z ukraińskimi standardami” – czyli np zbrojne przejęcie władzy typu majdan, albo z siekierami i piłami …

 4. Marucha said

  Re 2:
  Słuszna uwaga…

  „Wyrażamy głębokie zaniepokojenie wynikami przyszłych wyborów” 🙂

 5. NICK said

  Standardy wyborcze.
  UPAińskie. US raelskie. POLINowskie. Jewropejskie.
  Zaś szwiatowe.

 6. snag said

  RomanK @ 1 ,…

  😉 ,…

  Nuland to neo-con ‚kon trojanski’ w administracji Obamy, jej maz R. Kagan jest jednym z zalozycieli The Project for the New American Century (PNAC) ktorzy przekonali Bush’a ze Bliski Wschod bedzie lepszy bez Saddam’a

 7. NC said

  Frustracja Nuland.
  Prezydenturę obejmie Trump i zapyta, na co wydała 5 miliardów $ i co z tego USA mają.
  Wygląda na koniec „kariery” neokona (a raczej neoklaczy) Nuland.

 8. NICK said

  Tia.
  Czas by niektórymi żondził ‚śmierdzący’ Trump’ek. Ho,ho.

  Odbyt zapyta odbyta:
  czymże pachniesz? Niemyta.
  Jeden trąd!
  Jeden swąd!
  Niebajkowy to Renifer.
  Obydwoje, to – lucyfer.

  .https://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg

 9. Ehze said

  Ciekawe czy USa sie praejmie jak ktokolwiek nie uzna wyborow u nich.
  Ciekawe.

 10. Maverick said

  Stalin lubił decydować za innych, jak i neocony i kundle kabały też tak chcą decydować. A gdzie samorządność lokalna?

 11. Joannus said

  A co ma ten babsztyl do wyborów wolnych ludzi.
  Piana demokracji w japach, a jad wściekły przez zęby wycieka gdy ludzie chcą sami o sobie decydować w wyborach.

 12. RomanK said

  Panie Snag…
  wiem- ze tu niewielu dyplomatow:-)))))
  Ale- jak pan zapyta kolesia, ktorego kopneli w dupe i nie dopuscili na kryj, a chcial wejsc na gadane:_))))
  -A co tam ????
  Odpowiada nie zgadzam sie z nimi:-))))))
  Przeciez wiadomo…. ze pojechala cos zalatwic..i wywalili- jak na zbity pysk:-))))badz poszczuli sekretarka:-)))))
  A to boli….:-))))

 13. Kazik said

  A jak władze Noworosji nie uznają wyborów w Usa i drodze rewanżu jakiś worek sucharów jej podrzucą . Przecież straci obecne stanowisko po wyborach i może się zająć czymś pożytecznym . Doświadczenie już ma .

 14. NICK said

  (?)
  Zaostrzenie.
  Cóż po remisji?
  (12).

 15. Cały tzw. "departament stanu USA" to SZAMBO opanowane przez ŻYDÓW z amerykanskim obywatelstwem ! said

  Już dawno NIE MA, przestał istniec rzeczywisty „amerykański Departament Stanu” czy faktyczny „rzeczniczk sekretarza stanu USA” gdyż te instytucje JEDYNIE posiadają taką ZŁUDNĄ nazwę z dopiskiem „USA” a faktycznie są one OPANOWANE w 100% przez ŻYDO-masońska krwawą mafie, czyli ŻYDÓW z amerykańskim obywatelstwem.
  Przecież ta nekońska ŻYDÓWA Victoria Nuland absolutnie NIE reprezentuje interesów przeciętnych obywateli amerykańskich lecz interes żydowskiej mafii American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) oraz National Jewish Democratic Council (NJDC) których ona jest członkiem, a które to bandy amerykańskie prowadzą SABOTAŻ USA pod każdym względem.

  Wszyscy ambasadorowie USA we wszystkich krajach Świata są ŻYDAMI z amerykańskim obywatelstwem, dlatego że ten „amerykański” Departament Stanu jest w 100% opanowany przez mafie OŚMIORNICĘ żydowską grasująca w USA.

  Polityczna przestępcza sitwa o nazwie tzw. „partia demokratyczna” w tym zbankrutowanym USA jest SKORUMPOWANĄ przestępczą organizacją, nie wydolna politycznie oraz statutowo NIE dba o interesy instytucji państwa USA lecz TYLKO o PRYWATNE interesy ŻYDOWSKICH krętaczy bank-sterów finansowych, WŁAŚCICIELI i ich rodzin monopolistycznych międzynarodowych korporacji ale tych, które są w szponach ŻYDÓW.
  Praktycznie ta przestępcza krwawa mafia „partia demokratyczna” TYLKO dba o interesy bardzo agresywnej diaspory żydowskiej w Ameryce, międzynarodówki żydoskiej oraz Izraela.

  Ta tzw. „partia demokratyczna” jest totalnie ZDOMINOWANA przez oficjalną żydoską szowinistyczną wewnętrzną FRAKCJE w „partii demokratycznej ” o nazwie National Jewish Democratic Council (NJDC):

  http://www.njdc.org/

  czyli ta NJDC jest ZALEGALIZOWNĄ utworzona we wewnętrzu oficjalna frakcja żydoska pod nazwą „National Jewish Democratic Council”, której zoorganizowani członkowie żydzi z amerykańskim obywatelstwem trzema w ŻELAZNYM uścisku tą „żydoską partyjkę” oraz za kołnierze i za łby wszystkich kongresmanów i senatorów z tej partii zmuszeni za pomocą różnych szantaży do ustalania „prawa” w interesie żydowskiej mafii szalejącej rabującej to USA.
  Faktycznie ta wewnetrzna oficjalna frakcja National Jewish Democratic Council (NJDC) trzesie jak snopkiem siana tą skorumpowaną organizacyjką o nazwie “patii demokratycznej” w tym skorumpowanym USA.

  Identyczną funkcję, ale w marionetkowej tzw. „partii republikańskiej” spełnia FRAKCJA żydowska o nazwie Republican Jewish Coalition (RJC) utworzona, zalegalizowana w 1985r.

  http://www.rjchq.org/

  Przedstawiciele tych obydwu żydoskich FRAKCJI tzn. “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają IDENTYCZNĄ funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „PUŁAWIAN” w komunisytcznym PZPR działała tak aby w PRL-u Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w PRL-u, którzy mianowali członków swojego żydowskiego estabłyszmentu na najwyższych mianowanych stanowiskach administracji państwowej, aby żydzi mogli się bezkarnie bezgranicznie OBŁAWIAĆ na garbie etnicznych pozostałych Polaków, stając się nie tykalną uprzywilijowaną „żydo-komuną” czyli ARYSTOKRACJĄ w PRL-u.

  Tą nie formalną frakcje „puławian” w PZPR właśnie ROZGONIŁ Władysław Gomułka w 1968 roku, co Żydzi z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują jako swoją „klęskę” krokodylimi łzami do dzisiaj i zemścili się na etnicznych polakach organizując „Okrągły Stół” w 1989 roku odganiając polskich narodowców, konstrując SZLABAN od koryta centralnej władzy w Warszawie tak aby w III RP bezgraniczną władzę posiadali tylko ŻYDZI z polskim obywatelstwem lub inni aktywiści polityczni z innych mniejszości narodowych jak ukrancy, którzy identycznie jak zydzi ZWALCZAJĄ etnicznych Polaków w Polsce.

  Nie jest to też w USA tajemnicą dla tych co interesują się mechanizmami US-polityki, że czołowi aktywiści frakcji żydoskich “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” utworzyli oraz zalegalizowali polityczną PONAD partyjne żydoskie forum, a faktycznie MAFIĘ czyli organizacje OŚMIORNICĘ o nazwie „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC):

  http://www.aipac.org/

  Jak się systematycznie z uwaga przegląda karty internetowe tej tej MAFIJNEJ żydowskiej OŚMIORNICY w zbankrutowanym USA to widac na zdieciach, ze te SAME, IDENTYCZNE świńskie ryje, czyli mafiozi tych żydowskich FRAKCJI z tzw. „partii republikańskiej i demokratycznej” na forum platformy utworzonej politycznej organizacji AIPAC, gdzie się oni systematycznie spotykają ale już ZA PLECAMI tych partii i tam w AIPAC.

  Oni się DOGADUJĄ się miedzy sobą co i jak ma być w USA tak, aby dosłownie WSZYSTKO kręciło wokół osi INTERESU Izraela w USA oraz interesów diaspory żydoskiej zamieszkałej w USA z POMINIECIEM interesów instytucji państwa USA.
  Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” … w USA . . . SIĆ! … działania mechanizmu tzw. „medio-kracji amerykańskiej czyli żydo-kracji” trzymanej w szponach żydoskiej OŚMORNICY bankrutującej USA.

  Tą całą polityczną ŻYDOWSKĄ OŚMORNICĘ grasujacą w USA dopełnia jeszcze kilka CENTRALNYCH bardzo agresywnych organizacji-mafii żydowskich walczacych o interesy żydoskiej międzynarodówki jak z „American Jewish Committee”(AJC):

  http://www.ajc.org/

  oraz innej BARDZO WAŻNEJ organizacji KOORDYNUJĄCEJ network zydoskich 52 najważniejszych organizacji w USA nazwie „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”:

  http://www.conferenceofpresidents.org/

  gdzie głównym „Ojcem Chrzestnym” wszystkich żydoskich mafii grasujacych w USA jest NIE publikowany mafiozo Malcolm I. Hoenlein, czyli główny koordynator całej OŚMIORNICY żydoskiej w USA.

  W kulisach żydoskich w USA, on opowiada, że jest PREMIEREM premirów wszystkich krajów z całego świata …

  To on koordynuje i trzyma w ryzach ideologicznych całą to żydoską sitwą finansową z New Yorku pragnąca załańcuchowć – zmusić cały świat do posługiwania sie tylko US-zielonym papierem toaletowym produkowanym w PRYWATNEJ drukarni żydoskiej o nazwie Federal Reserwe(FED) udającej państwową mennicę …

  To żydowski FED drukuje te zielone US $ bez pokrycia w niczym jak papier toaletowy, który dopiero PRZYMUSZENIU całego Świata używania jego jako „wluty międzynarodowej” w handlu międzynarodowym nabiera wartości” zwłaszcza przy obrocie ropą naftową.

  To właśnie za pomocą tej SZTUCZNEJ waluty, jakim jest żydowski US dolar są ODWIROWYWANE wypracowane uczciwie faktyczne dobra dla żydo-banksterów z ludobójczego bandyckiego New Yorku i Waszyngtonu. Oby to OWIROWYWANIE trwało w interesie żydo-mafii są ZABIJANE te kraje oraz MORDOWANI ci przywódcy państwowi, którzy nie dają się zdyscyplinować w PRZYMUSOWYM używaniu papieru toaletowego żydowskiego US dolar, jak np. Slobodan Milosevic, Saddam Hussein, Muammar Gaddafi czy Lech Kaczyński.
  Faktycznie to US Military czyli Army razem z NATO to jest zbrojnym ramieniem ŻYDOWSKIEJ mędzynarodowej ludobójczej mafii.

  Ta OŚMIORNICA żydoska w USA jako JEDEN faktycznie zoorganizowany skansolidowany network trzyma w żelaznym UŚCISKU też urząd prezydenta USA oraz cały centralny system polityczny USA w skorumpowanym Waszynktonie ignorując faktyczne interesy USA pasożytując na garbie amerykańskiego podatnika.

  Ta żydowska OŚMIORNICA jest RAKIEM złośliwym na chorym organiźmie tego państwa, wganiając USA w różne wojny w interesie awanturnictwa CHCIWEJ międzynarodówki żydoskiej lub globalistycznej mafii NWO, która jest patentem krwawych żydowskich chciwców.

  Dzialność tej bezkarne OŚMIORNICY żydoskiej praliżującej to USA dopełnia oszukańcze MANSTRUM w postaci tzw. MAIN-Stream MEDIA, które jest ministerstwem „prawdy” w USA całkowicie trzymane w szponach też żydowskiej mafii bezczelnie OSZUKUJACĄ przeciętnych wykołowanych RABOWANYCH obywateli amerykańskich.

  Te tzw. „media amerykańskie” są pod butem z kabalistycznych „profesorów” czołowych uniwersytetów w USA trzymanych na sznurkach oraz założonymi kagańcami przez żydo-masonerie i to właśnie oni KREUJĄ te brednie CO i JAK ma być DOBRE lub ZŁE dla paskudnie oszukiwanej kołowanej jak stado baranów społczności molocha USA.

  Rektorami wszystkich czołowych uniwersytetów w USA też są ŻYDZI rewizjoniści żydo-masoni, którzy w zależności od chwilowych POTRZEB żydowskiej grasującej OŚMIERNICY wymuszają DOPASOWYWANIE zmienianej „historii” Świata na DORAŹNE potrzeby tej żydowskiej OŚMIORNICY !

  Za czasów władzy W.Putina Rosja odżyła i zaczyna otwarcie DEFINIOWAĆ żydowską ludobójczą PRZESTEPCZA mafię rządzącą w Waszyngtonie w sposób OFICJALNY nazywać ją jako zwykłymi SZULERAMI z która Rosja NIE będzie prowadzic jakiś tam „gier” politycznych, gdyż ze ZŁODZEJAMI, oczywistymi SZULERAMI i ludobujcami jakim jest za-żydzony Waszyngton NIE prowadzi się jakiej kolwiek działalności.

  Społecznośc Światowa i cała ludzkośc POSTAWI prędzej lub później w odpowiednim MIEJSCU to śmierdzące GÓWNO waszyngtońskie tam gdzie jest właściwe MIEJSCE, czyli spuści do KLOAKI, do gównianego SZAMBA :

  „Коротченко: Мы поставим США на место! Лучшие моменты выступлений” :

 16. Wosiu said

  USA niech najpierw wypełni 800 traktatów z Indianami i wycofa się z podstępnej aneksji Królestwa Hawajów.

 17. NICK said

  (12). Interlokutor. Snag. Dobrze.
  Jakby do lu(s)tra?
  „Panie Snag…
  wiem- ze tu niewielu dyplomatow:-)))))”
  Dyplomatołków zaś muuultum.

 18. RomanK said

  http://rinf.com/alt-news/breaking-news/nato-announces-war-policy-russia/

 19. Rokitnik said

  Tak. Koles z wpisu nr.15 dobrze to opisał – chociaż wyglada TO wręcz demonicznie, – ale dopiero w tym świetle tzw. ” wybory ” w USA nabierają groteskowego wymiaru albowiem to openhajmery, rotchildy czy rockefellery DECYDUJĄ, a nie Clintonowie / wyjatkowe szuje / czy Donald Tramp z naiwna wiarą, iz swoimi biznesowymi posunięciami, uzdrowi gospodarkę Amerkanską…
  Jak dotąd jedynie Bernie Sanders ( rywal p Hillarowej ) NIE złożył wiernopoddańczej deklaracji podleglości wobec Iraela ale on jest na straconej pozycji, tak zreszta jak cała populacja USA zaczadzona POPRAWNOSCIĄ zaszczepioną juz 70 lat temu temu bezmózgowemu społeczeństwu. Ta poprawność ma na Imię DEOM(n)KRACJA !!!!!

 20. RomanK said

  Sanders nie musi Rokitniku..on jest Zydem….

 21. snag said

  RomanK @ 20 ,…

  Self-hating Zydem (ometkowany przez ziomkow) to be precise ,…

 22. NyndrO said

  Ma plusa,bo wygląda jak świeża parówka bydgoska.

 23. peacelover said

  …ta zgage powinni juz dawno do kompostu wrzucic !!

 24. Glock said

  to DZIWKA syjonistyczna jak smie .

 25. Watazka said

  USA tez sie wscieknie jak gajowka nie uzna wyborow w USA.

  Przypominam sobie geniusz pani Nuland, ktora naznaczyla zezowatego Jacyniuka na premiera Ukrainy i z ust jej poplynely historyczne slowa:
  FUCK the EU!

 26. NICK said

  „Ostatnie podrygi neokonstwa….” (1).
  Wie, że nie. A pisze.
  Dlaczego?
  Strzeżcie się. Proszę!

  Swego czasu chwalił wszystko co teraz gani. Trump’ka chwalił. Też.

 27. Glos Prawdy said

  Donbas jak i Rosje nie obchodzi jak wszystkie akceptacji i uznania, tak i nieuznania Europy i Ameryki, z calym ich genocydem i morderstwami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: