Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Znany „szpieg” Mateusz Piskorski. Dzisiaj chiński „szpieg”.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-19 (Czwartek)

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Mateusza Piskorskiego, lidera znanej z prorosyjskich poglądów partii Zmiana i byłego posła Samoobrony.

Śledztwo w jego sprawie prowadzi już od kilkunastu miesięcy prokuratorski pion do spraw przestępczości zorganizowanej, informuje TVN24.

Śledczy z ABW i prokuratury weryfikują podejrzenia, że Mateusz Piskorski działał na rzecz obcego państwa. Informację o zatrzymaniu lidera partii potwierdzono w prokuraturze. Nie wiadomo, czy prokuratura przedstawiła Mateuszowi Piskorskiemu zarzuty i czy dotyczą one działalności na rzecz obcego państwa.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieli reporterzy śledczy tvn24.pl, prokuratorzy i ABW badali w swoim śledztwie wątek, że Mateusz Piskorski działa na rzecz Chińskiej Republiki Ludowej.

Śledczy sprawdzali też ewentualne powiązania Piskorskiego z Federacją Rosyjską. Lider Zmiany — a kiedyś bliski współpracownik Andrzeja Leppera i poseł Samoobrony — nie krył bowiem swoich prorosyjskich sympatii. Często wypowiadał się na łamach rosyjskich mediów o sytuacji politycznej w Polsce.

W kwietniu 2014 roku mówił agencji TASS o Krymie:
— Referendum na Krymie było zgodne z międzynarodowymi normami, w pełni odpowiadało procedurom demokratycznym.

Mateusz Piskorski był wtedy szefem misji międzynarodowych obserwatorów zaproszonych przez Rosję na Krym w trakcie referendum.

Partia Zmiana na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych podała, że w środę rano funkcjonariusze ABW „dokonali przeszukań w mieszkaniach członków władz krajowych partii ZMIANA, żądając wydania m.in. twardych dysków, nośników informacji, dokumentów itp.”

„Działanie takie uważamy za formę represji politycznej i próbę zastraszenia środowisk mających odmienną od lansowanej przez władze RP wizję polskiej polityki zagranicznej, wewnętrznej i społeczno-gospodarczej” — napisano.

Wiceszef tej partii podał, że „akcja ABW stanowi rażące naruszenie zasad praworządności, niedopuszczalne w kraju demokratycznym, deklarującym poszanowanie wolności słowa. Poddani nieuzasadnionym represjom złożą przewidziane prawem skargi na czynności ABW, zaś wszelkie próby naruszania dobrego imienia ZMIANY, jak i jej członków — będą dochodzone na drodze sądowej”.

Według portalu Newsbalt.ru czynności miały być prowadzone w mieszkaniach Tomasza Jankowskiego, Mateusza Piskorskiego i Konrada Rękasa.

Obecnie nie ma kontaktu z rzecznikiem partii Zmiana Tomaszem Jankowskim.

http://pl.sputniknews.com

Szumowiny wiedzą dobrze, że ani Piskorski, ani jego współpracownicy, nie są żadnymi szpiegami. Działają otwarcie, przejrzyście i zgodnie z prawem. Chodzi o zastraszenie wszystkich, którzy nie dołączają się do opętanej nagonki na Rosję i prezydenta Putina. Tymczasem agenci Niemiec, Izraela, USA czy Banderlandu mogą spać spokojnie.
Macie „dobrą zmianę” w wykonaniu PIS. Dwa ważne ministerstwa – obrony i spraw zagranicznych – obsadzone są przez psychopatów, szkodliwych dla polskiej racji stanu.

Zob. też:
„Zmiana” na celowniku ABW
Tragifarsa w wydaniu ABW
„Rosyjska V kolumna” w Polsce?
Admin

Komentarze 52 do “Znany „szpieg” Mateusz Piskorski. Dzisiaj chiński „szpieg”.”

 1. NyndrO said

 2. Zbyszko said

  Polecajmy Pana Mateusza Piskorskiego opiece Św. Michała Archanioła. Polecam artykuł:
  http://gibson.neon24.pl/post/131697,kto-i-dlaczego-az-tak-bardzo-boi-sie-sw-michala-archaniola

 3. maasteer said

  No ale Piskorski nie dostał jeszcze oficjalnej nagrody od FSB to jak pewien sakowicz od ukropskiej bezpieki. Widocznie FSB nie jest tak hojne jak SBU.

 4. Wojtek said

  To próba zastraszenie nie tyle konkretnego środowiska o prorosyjskich poglądach, tylko co całego społeczeństwa, a w Pana Piskorskiego łatwiej jest uderzyć niż w inne partie i środowiska. No cóż, Kaczyński z Macierewiczem idą na całość, jak to się mówi – po bandzie, więc czekają nas kolejne aresztowania a nawet działania na wzór krwawego Przewrotu Majowego. Kaczyński i Macierewicz wiedzą, że za takie czyny czeka ich dożywotnie więzienie, więc prędzej doprowadzą do wojny domowej niż cofną się z wybranej drogi. Dlatego właśnie grozi nam wojna domowa, a aresztowanie Pana Piskorskiego to tylko preludium do niej… Nie dajmy się chazarskim sqoorwielom!!!

 5. maasteer said

  Ad 3 Miało być oczywiście sakiewicz (specjalnie z małej)

 6. Zbyszko said

  Wojtek @4 Za takie czyny, to chyba przede wszystkim czeka ich:
  http://gibson.neon24.pl/post/131325,pieklo-czysciec-co-to-takiego
  Wprawdzie nie mnie to oceniać, ale wszystko wskazuje, że chyba tak jest.

 7. revers said

  Szkoda ze z SLD nikt nie trafił na muszke, a tyle było umożonych moskiewskich pożyczek, jednak układów poaza magdalenkowych, nie dotyczy tj. samoobrony, zmiany.

 8. witek said

  Mamy takie demokracje, że w ” narodowej tv” mogą gościć takie tuzy intelektu jak pani Gosiewska- Azow czy lewactwo z korzeniami jak Adrian Zandberg z partyjki Razem
  Ale ” polskie lewicowe chamy” wstępu tam nie mają!
  Próbka jedna z wielu.
  Gratulacje panie Czeczótko , zdał pan egzamin na demokkkrettę 🙂

 9. lopek said

  Prewencyjne działania reżimu przed szczytem NATO w Warszawie. Za komuny też takie numery praktykowano z tym, że nawet przed pochodem 1.V. zamykano nawet pijaczków.

 10. Wojtek said

  Faszystowsko-banderowski reżim PiS podąża w tę samą stronę co niemieckie Gestapo czy sowieckie NKWD. Za wszelką cenę chcą doprowadzić do wojny domowej, ponieważ chaos w Polsce jest w interesie ich mocodawców i protektorów z Anglii i USA. Banderowcy Sakiewicz i Wildstein oficjalnie wspierają kijowski reżim OUN/UPA, dostają za to medale i pochwały od służb obcych państw, a Polakom nie można mieć prorosyjskich poglądów. To już jest wojna domowa.

 11. Mickiewicz said

  Ad 8. Widać w tym jewreju chazarskim Czeczótko niesamowitą nienawiść do… innych. Tfu skurwy…synu, na pohybel ci.

 12. GZN said

  Sąsiedzi słyszą, że oglądam Russia 24 i inne kanały rosyjskie. Wiedzą, że zdjąłem jedną z moich anten sat. (ta z Amosa – programy tkzw. państwa Ukraina) i zlikwidowałem kablówkę (polskie programy). Być możę chwalą to sobie bo przestałem epatować wulgaryzmami i okrzykami w stylu „qrwy kłamią” lub „komu oni ten klit wciskają”. Wiedzą również, że moja wiedza na tematy wschodnie to kawałek mojego życia (choć rdzenny i rodowity z dziada pradziada Polak). No ale … ludzie są tylko ludźmi i „psem” albo „tajnym agentem Putina” mogę być okrzyknięty w każdej chwili, oczywiście zgodnie z dzisiejszą poprawnością polityczną.
  Zostaje jeszcze internet gdzie nikt nie jest anonimowy i takie strony jak: Vesti.ru, Анатолий Шарий, anna-news.info, „Klub Inteligencji Polskiej” czy „Dziennik gajowego Maruchy”, które regularnie odwiedzam, obnażają moją podłą, zepsutą, skażoną i wymagającą resocjalizacji pozycję polityczną.
  Nie prowadzę żadnej działolności polityczne, żadnego bloga ale…. zaczynam obawiać się poranków …..

 13. MatkaPolka said

  JEWRIEJSKIE JeSBeki
  ABW-hera Kaczera

  PiSTAPO GESTAPO

  PiS Duda – PiSTAPO – JEWRIEJSKIE JEWSTAPO

  MOSSDUDA Mossdapo

  Slawa Demokracji – Jewriejom Chwala

  Heil Hitler – Heil Kaczor

  Rabe Wasza Mac

 14. Lily said

  Znalezione w Internecie.
  „Dotad,bedziemy wyprowadzac na ulice,ten
  oglupialy narod,az dopniemy swego”.
  Publiczne,oswiadczenie niejakiego J.K.
  Kochami,”oglupialy narod”,”gorszy sort”,”spiepszaj dziadu”,to jest co L.K,i J.K
  myslal/mysli o nas.
  „Po owocach,ich poznacie”,napomnienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 15. peacelover said

  …. z parchatymi sie rozliczy caly swiat !
  To nie jest sprawa tylko Polski !!!
  A za tzw. opcje SAMSONA beda zjadani przez psy !!!!

 16. RUSOFOBIA PiS "nowym" kryterium "patriotyzmu" Polaków, said

  Chora RUSOFOBIA i chora NIENAWIŚĆ do Rosjan to główna nuta tzw. „patriotycznej” obecnej ORKIESTRY rządzących kosmopolitycznych gangsterów politycznych PiS siedzących CICHO przez ostatnich kilka lat CZEKAJACYCH spokojnie na zmęczenie Polaków.

  PiS-com NIGDY NIE chodziło o bezwględny interes Polaków, a JEDYNIE, aby umęczeni WYKOŁOWANI polscy obywatele w końcu „zagłosowali” na PiS pozorujący, że JAKOBY jest partią narodową z której taką tradycją NIGDY NIE MIAŁA i dalej NIE MA nic a NIC wspólnego ! Aparatczykom PiS jedynie chodzi o zagarniecie TOTALITARNEJ włdzy tylko dla siebie, czyli identycznie jak anty-polskiej szajce gangsterów PO wspólnie ze złodzejami PSL i SLD.

  Kaczyński, Macierewicz czy Duda przez ostanie lata tylko wykonywali taktyczne ruchy polityczne aby być w mirę popularnymi, dla nich ideja wielkiej Polski jest OBCA !!!

  Kaczyńskemu i jego wspólnikom ZAWSZE przyświecała jedna myśl LEWICOWA z kosmopolityczna tradycja żydowskiego KOR-u związanego ze służeniem żydowsko-masońskej lewackej mędzynarodówki.

  Działacze PiS-u na czele z Kaczyńskim są wyhodowani na żydo-masońskich MITACH wolnomularstwa i masona Józefa Piłsudskiego zwalczającego zajadle Endecje w Polsce.
  Dlatego Kaczyński i jego polityczny gang robi wszystko, aby NIE pozwolić w Polsce na odbudowę narodowej polityki polskiej dzałającej w interesie Polskich tubylców zamieszkałych w Polsce.

  Własnie też dlatego OBECNIE też ten wolnomuralski lewacko-masoński PiS zajadle ZWALCZA i PRZEŚLADUJE też działaczy ONR i Ruchu Narodowego w Polsce.

  Lewicowa wolnomuraska geneza PiS z obrzydzeniem patrzy na wszelkie formy samobrony interesów terytorialnych tubylców czyli tym co służą interesom SWOJEJ własnej wspólnocie nazywanej nacjonalizm, kojarzonego przez PiS tylko z jedną jedyną rzeczą: z antysemityzmem.

  Rządzący PiS w Polsce na spółkę z żydo-masonerią faktycznie NIE czują przywiązania do polskiego ETOSU etnicznego ale za to z pełną mocą wspierają obcą BAKTERIĘ etniczną w postaci żydów i ukraińców pasożytujących na polskim organizmie.
  Niszczą nas Polaków ekologicznie, tak więc zajmują obce sobie środowisko naturalne w Polsce NIE dbając o tą Polskę i pasożytują na Polakach jako rak złośliwy, wysysający z Polaków i Polski siły życiowe.

  Kosmopolityczny PiS nie chce tego widziec, że obce grupy etniczne masowo zamieszkałe w Polsce jak żydzi lub ukraincy absolutnie NIE identyfikują się z polską wspulnotą interesów w Polsce i występują jako najbardziej JADOWITYCH antysystemów PRZECIW Polakom na podobieństwo BAKTERII lub wirusa mordującego Polaków we wszystkich możliwych płaszczyznach.

  Instrumentalne podejście aparatczyków PiS i samego żydo-ukraińca Kaczyńskiego do państwa Polskiego i jego zapyziałych piłsudczyków jest tylko JEDNO:

  „polskie” i „niepodległe” państwo jest TYLKO wtedy w którym rządzą JEDYNIE i TOTALNIE oni sami czyli polityczny gang PiS(identycznie było z pruskim PO), a gdy oni nie rządzą to są w stosunku do Państwa w pozycji OBOJĘTNEJ lub SKRAJNIE opozycyjnej lub nawet Polaków zajadle bezkarnie „SZMALCUJĄ” na arenie międzynarodowej, generując przez to bardzo poważne konflikty społeczne, tak jak to było przez ostanie 8 lat, gdy tym czasem dla „Endeków” czy NARODOWCÓW państwo jest „polskie” niezależnie od tego czy są u władzy czy w opozycji.

  To właśnie ta hołota z PiS skoro nie miała TOTALNEJ władzy w Polsce przez ostatnie 8 lat to szczególnie pokochała szowinistów ukraińców i żydostwo, jednocześnie OPLUWA polski Ruch Narodowy, polskich Endeków ubliżajac im od „faszystów” na ZAMÓWIENIE żydowskiej medzynarodowej mafii zwłaszcza tej z Waszyngtonu.

  Hymn – Mazurek Dąbrowskiego SmieszneFilmiki

  Według obecnie TYMCZASOWO rządzących gangsterów politycznych PiS na czele z żydo-ukraincem J.Kaszyńskim według którego obecnym NAJWAŻNIEJSZYM składniem „polskiego patriotyzmu” musi być BEZWARUNKOWE poparcie kijowskiego krwawego reżimu ultra żydo-ukrainskich szowinistów banderowców niosących w swojej historii bilogiczną NIENAWIŚĆ do Polaków.

  DRUGIM składnikem obecnego „polskiego patriotyzmu” wymaganą przez gangsterów politycznych PiS jest totalna bezgraniczna RUSOFOBIA obowiązkowo powodująca SKŁUCENIA Polaków i Rosjan prowadząca w prostej linii do WOJNY, bo tak sobie życzą zagraniczni sponsorzy tego PiS którymi są zabijaki z Waszyngtonu ubrani w chińskie gacie namawiający cały Świat do kupowania w USA uzbrojenia, gdyż obecne USA już NIC więcej NIE ma do zaproponowania.

  Według tych zagranicznych „waszyngtonskich” sponsorów dla gangsterów politycznych PiS rządzącej obecnej „warszawki”, a zwłaszcza PSYCHOPATYCZNEGO RUSOFOBA A.Macierewicza w funkcji Ministra Obrony zbankrutowanej III RP ten nowy składnik „RUSOFOBI” jest forowany przez NIEGO jako nowego „polskiego patriotyzmu” + umiłowanie rzezimieszków ukrainców szowinistów wyłudzających ASTRONOMICZNE pieniądze od polskiego podatnika którzy też cichaczem NAJECHALI na Polske w liczbie 2 milionów.

  Składnikem tego NOWEGO „polskiego patriotyzmu” czyli chora RUSOFOBIA wg obecnych uległych NIEWOLNICZYCH szmalcowników PiS na kagańcu amerykańskich żydów koniecznie byc MUSI awanturnictwo wobec sąsiada Rosji, co też MUSI przynosic niepowetowane STRATY gospodarcze i społeczne dla Polaków wskutek ZABANOWANIA przez USA wymiany handlowej z sąsiadami Polski.

  Rosja w Polsce MUSI byc znienawidzona, gdyż żydzi amerykańscy są WŚCIEKLI, że Kreml w Moskwie nie jest opanowany przez żydowskich NEKONÓW jak jest OPANOWANY Biały Dom w Waszyngtonie organizujących NAPADY na mniejsze nie zsubordynowane kraje wobec żydo-banksterów finansowych z New Yorku zmuszających do używania w handlu miedzynarodowym żydowskiego BEZWARTOSCIOWEGO „dolara” drukowanego w PRYWATNEJ żydowskiej drukarni o nazwie FED.

 17. Zerohero said

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

  Zauważyli Państwo, że aparatczycy PO-PIS nadużywają słowa „bezpieczeństwo”? Może powinni założyć jakiś Urząd Bezpieczeństwa?

 18. AlexSailor said

  „Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński przyznał w rozmowie z RMF FM, że prokuratura wystąpi z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Mateusza Piskorskiego. ”

  Kamiński to ten skazany, który właśnie powinien odbywać karę więzienia za przestępcze działania kierowanych przez niego służb specjalnych, fabrykowanie dowodów i prowokacji wobec konkurencyjnych polityków, który został ułaskawiony przez prezydenta JE Dudę ze złamaniem procedur?

 19. revers said

  Tak tem sam panie Alkex, to on miał byc pogromcą PO, a jak okazuje się łapie z lewa.

  Zreszta w wielu sprawach prawnych i administracyjnych, czy podzialow łupów istnieje inna umowa miedzy PO i PiS że nawet Kaczor daje spokój Tuskowi, na zasadzie słynej debaty telewizyjnej gdzie lider PiS ni to dziecinie, ni homo jezyczkiem, cieplutko perswadował Tuskowi jak swemu kotu Donaldzie, Donaldeczku.

 20. Filomena said

  Kaganat bedzie nacierac z coraz to wieksza sila.

  Anglo-Syjon od dawna chce ugrobic Rosje i zawladnac jej terytoriami. Dlatego uderza w Slowian, bo Slowianie zawsze moga stac sie potencjalnymi sojusznikami w wiekszosci slowianskiej Rosji. Na dodatek Slowianie zawsze byli i sa ogolnie mniej zepsuci niz inne europejskie etnosy. Dlatego uderza w prawoslawie, bo ono wyjatkowo kurczowo trzyma sie tradycji i otwarcie uwaza Anglo-Syjon za zla sile a Rosja jest ponadto najwiekszym prawoslawnym panstwem. Dlatego kreuje fanatyczne islamskie sekty, bo liczy ze moze mu sie uda zradykalizowac rosyjskich muzulmanow i podburzyc przeciw reszci,e i w ten sposob wywolac wojne domowa.

  Ostatnio chodza sluchy, ze wrogowie Rosji planowali jakis zamach stanu w celu usuniecia Putina. Oficjalnie nikt o tym nic nie mowi, ale wlasnie niedawno Putin stworzyl nowa strukture bezpieczenstwa tzw. Narodowa Gwardie, ktora podlegac ma jemu bezposrednio i ktora bedzie miala szerokie prawa. Nie ulega watpliwosci, ze demontujac pewne struktury w policji a tworzac nowa silna i SWOJA prawie pol-milionowa strukture Putin pomieszal co niektorym szyki. Jesli ktos mial jakies plany, to te plany nie wyjda, bo powstala nowa sytuacja.

 21. Zerohero said

  Politycy PO jawnie brali pieniądze od rządu Niemiec. Znany fakt. Jest ogromna przepaść między tym cokolwiek mógł zrobić M.Piskorski (pomijając naciąganość zarzutów), a partią władzy jaką była PO. Ciekawe, że mimo całej histerii wojenki PO vs PIS, rząd PIS nie wyciąga konsekwencji wobec PO.

 22. on said

  Aleksander Jabłonowski prowokacje wojenne USA. Fałszywa flaga https://www.youtube.com/watch?v=x_3YgdZ7DyY

 23. JO said

  A jeszcze tak niedawno ktos w Gajowce pisal o Piskorskim i Partii Zmaiana, ze to Unych … w tym Kwasniewskiego…

  Naszym obowiazkiem jest wesprzec Piskorskiego, naszym obowiazkiem jest na bazie tych wydarzen Dzialac wbrew naciskowi .

 24. Bronisław said

  Re: 16!

  Z Przekazu Pana wynika „chyba”, iż „solidarność” i wszyscy ci, którzy ją po 1981 r. uwiarygadniali zarówno jawnie, jak i tajnie (sponsoring) dokonali „fałszu tysiąclecia”, oddając Nasz Naród i Państwo tym samym „okupantom”, którzy Nas zniewalały w tatach 1944-56?!!! Nie traćmy jednak Nadzieji, Króluj Nam Chryste!!!

 25. maasteer said

  Ad 23 Pan JO

  Wczoraj na „ruskim,” RTR Planeta w głównym wydaniu „WiestI” pokazano wywiad z Piskorskim. Opowiadał o nachalnej antyrosyjskiej retoryce.

  Przecież polskojęzyczne mendia nie ujmą się za „opozycjonistą”.

 26. JO said

  ad.25. To, co sie dzieje z Piskorskim, to znak, ze Zydo-masoneria najbardziej sie obawia polaczenia Polskich sil Narodowych z Rosja.

  Niech to bedzie jasne dla wszystkich, ze Swieta Tradycja z Narodem Polskim oraz Prawoslawna Rosja, to kierunek Dzialania dajacy zwyciestwo nad Zydo-Masoneria.

 27. maasteer said

  Ad 26 Pan JO

  Myślę, że owo zagadnienie w najbliższym czasie omówimy szczegółowo przy „duchu puszczy knyszyńskiej” w ilości mnogiej.

  Pozdrawiam gorąco.

  Do posłuchania:

  Stanisław Krajewski o masonerii

  https://www.google.pl/#q=masoneria+krajewski&gws_rd=cr

 28. Watazka said

  Ciekawe co zrobia z Komorowskim i paroma innymi oficjelami, ktorzy sprzeniewierzyli polskie pieniadze na rzecz obcego panstwa – Ukraina?

 29. maasteer said

  Ad 28 Watazka

  No przecież niejaki Przemysław Piotr Żurawski vel Grajewski powiedział oficjalnie, że nieważne czy banderowcy oddadzą nam kasę! No i co? Można przej..ć 4 mld zł
  ? No można!

  Tylko na 500+ nie ma, bo to obciążenie budżetu i ruina finansów publicznych!

 30. Zbyszko said

  Bardzo ciekawym jest, dlaczego do tej pory PIS nie aresztował nikogo z KODu? przecież oni są ewidentnymi zdrajcami, skoro zachęcają obce wojska do interwencji w obronie „demokracji” w Polsce.

 31. leo69 said

  W Piskorskiego i Zmianę najłatwiej uderzyć. Są z poza układu Magdalenkowego. Nie pląsają z KOD-em i innymi folksdojczami. To grupa ludzi o różnych czesto skrajnych poglądach. ( Prawdopodobnie inwigilowana od czasu wyborów) Nikt się za Nimi nie ujmie. Przecież nie pedalska Ujewropejska. Zastanawia ciągłość działanie Abwery ponad „podziałami” jak w przypadku nieszczęsnego „zamachowca ” Brunona K. Analogii aż nadto. Niestety obawiam , że Pan Piskorski może trafić do więzienia na skutek pięknego wyroku orzeczonego przez tzw. niezwisły sąd.

  A Kaczyński i s-ka jak zwykle pieprzy wszystko , ale to zdrajca narodu przynajmniej od czasu okrzyków wydawanych pod banderowską flagą na Kijowskim „majdanie”

 32. leo69 said

  Przypomina się opowiastka o dwóch koniach i woźnicy. Jeden z koni w zaprzęgu wierzgał kopał , szarpał uzdę, nie chciał pracować. Drugi spokojny, ciągnał wóz bez sprzeciwu. Co zrobił woźnica ?? Wybatożył spokojnego bez litości – żeby ci sk….nu nie przyszło do łba zachowywać się jak tamten .

 33. revers said

  Znany szpieg banderlandii w ABW wykradl dokumenty restytucji mienia zaburzańskiego, sprawa cofnęła sie do czasów znango chaziaja Bieruta i na tym etapie zostanie nie rozwiązana po wieki, sa wazniesi gostkowie na chazarskiej Ukrainie , jak i wazniejsze interesy sprzymiezeńcow z za oceanu, sprzymierzeńcó od boolu doopy i demokracji bombowej..

  https://dninews.com/article/documents-restitution-western-ukraine-seized-during-searches-poland

 34. robertgrunholz said

  Jak już pisałem po wielokroć, koncepcja Zmiany zła nie była, jednakowoż wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

  Mimo to życzę powodzenia panu Piskorskiemu, bo choćby był potrójnym agentem Rosjan, Chińczyków i Irańczyków, to i tak do pięt nie dorasta tuzom polskiej polityki i nauki, nie ukrywającym się nawet z tym u kogo pobierają swoje szkolenia i kto funduje ich stypendia.

 35. […] https://marucha.wordpress.com/2016/05/19/znany-szpieg-mateusz-piskorski-dzisiaj-chinski-szpieg/ […]

 36. peacelover said

  I dobrze ! Bo proces demaskowania czoskowego bydla skutecznie sie rozwija !
  Nareszcie niektore lemingi zaczynaja troche myslec !!!!
  A czas powstrzymania tego smrodu, nie tylko w Polsce, ale i na swiecie, jest juz do przewidzenia !!

 37. RomanK said

  Pan Mateusz napisal ksiazke o smierci Andrzeja Leppera.
  Gdzie???- jak nie w wiezieniu- z zarzutem zagrozonym wysoka kara wiezniem- mozna negocjowac tresc i usuniecie pewnych niewygodnych fragmentow…naprowadzajcych na niewlasciwe osoby i ugrupowania??? czy tez wyciagnac dane o informujacych autora?

  Odsylam do wystapien obydwoch Braci Kaczynskich przez Sanherdrynem Polin i do obietnicy- jaka zlozyli przez glownym sages Polin – p.Smolarem:
  Nie dopuscic Polakow -zeby zebrali sie nad urna wyborcza i..wygrali zdobywajac wiekszosc, co pozwoliloby na demokratyczne usuniecie ich od wladzy. To mara nocna – jaka budzi ich w nocy.
  Tak rozprawiali sie z LPR..tak z Samoobrona….i teraz wykorzystuja okazje, zeby nie dopuscic do odrodzenia sie i wejscia w zycie publiczne nowej partii polskiej laczacej i ludzi i programy swych poprzedniczek.
  DO likwidacji polskich politykow i polskich partii zawsze uzywany byl PiS….za kazdym razem odgrywac role superpolskiej formacji z takimi fryndzlami -jak Kaminski, czy Ziobro…

 38. Mickiewicz said

  ABW kontra ZMIANA

  >https://i0.wp.com/wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/05/a1001-301×400.jpg
  Mateusz Piskorski

  „Abwera” próbowała też wejść do warszawskich biur użytkowanych przez środowiska niezależne. Zażądano wydania „komputerów, twardych dysków, innych nośników informacji, dokumentów” i… „przekazów finansowych”. Zarząd ZMIANY wydał w tej sprawie oświadczenie: „Działanie takie uważamy za formę represji politycznej i próbę zastraszenia środowisk mających odmienną od lansowanej przez władze RP wizję polskiej polityki zagranicznej, wewnętrznej i społeczno-gospodarczej.

  Przewodniczący ZMIANY, Mateusz Piskorski i skupione wokół niego organizacje i grupy niezależne prowadzą działalność zgodną z obowiązującym w Polsce prawem, pomimo szykan ze strony organów państwa, takich jak przedłużająca się procedura rejestracji partii ZMIANA. Akcja ABW stanowi rażące naruszenie zasad praworządności, niedopuszczalną w kraju demokratycznym, deklarującym poszanowanie wolności słowa. Poddani nieuzasadnionym represjom złożą przewidziane prawem skargi na czynności ABW, zaś wszelkie próby naruszania dobrego imienia ZMIANY jak i jej członków – będą przez nas dochodzone na drodze sądowej.

  Nie damy sobie zamknąć ust, nie damy się zastraszyć – nasza działalność zawsze i na pierwszym miejscu stawia sprawę polską i obowiązek jej obrony. Nawet, jeśli nie odpowiada to panoszącym się w naszym kraju specsłużbom”.

  Podejmując działalność kwestionującą podstawy istnienia III RP (tak międzynarodowe, jak i oparte na wewnętrznym wyzysku narodu polskiego) od początku uważaliśmy, że nie mając argumentów merytorycznych – władze sięgną w końcu po argument siłowy. Niemal oczywiste było, że rząd postara się o „sukces” swej „polityki bezpieczeństwa” przed lipcowym szczytem NATO w Warszawie, mającym stanowić kolejne potwierdzenie kolonialnego statusu Polski. Skoro zaś, mimo najszczerszych starań – wciąż nie udało się wywołać wojny, rząd postanowił widać zmierzyć się z „wrogiem wewnętrznym”. Ani to mądre, ani sensowne, ani nawet poważne – ale taką, niestety, mamy w Polsce rzeczywistość polityczną…

  Przypomina to zresztą znany przedwojenny szmonces: za sanacji negocjowano z wielkim żydowskim bankierem pożyczkę na podratowanie upadającej gospodarki przekonują, że państwo polskie jest tak silne i mocne, że nie ma obaw o zwrot przekazanych sum. W toku rozmów bankier dowiedział się, że policja zatrzymała jego syna (oczywiście za komunizowanie”. Przerywa więc negocjacje, a zatrzymującym go oficjelom mówi: „uś, no jak ja mam traktować poważnie państwo, które się boi mojego małego Abramka?”.

  Po dzisiejszych działaniach ABW widać, że także i na tym polu tradycja pseudo-sanacyjna trzyma się mocno…

  Konrad Rękas

  Za: http://www.konserwatyzm.pl/artykul/13704/abw-kontra-zmiana

  Data publikacji: 18.06.2016

  Tags : globalny totalitaryzm, III RP, niszczenie opozycji, NWO, PiS, Polska, ZMIANA

 39. Mickiewicz said

  Przed chwilą podano, że jest wniosek o aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Ch… zarzucają mu działanie szpiegostwa dla obcego państwa. Nie podali dla jakiego. :/ Całą sprawę steruje ten srul Mariusz Kamiński, co go Duda niedawno ułaskawił?!

 40. witek said

  Idiota w akcji 🙂

  „Biuro Prasowe Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI przypomina, że lider Konfederatów Adam Słomka od dwóch lat podnosił publicznie kwestie dotyczące działalności b. posła i rzecznika Samoobrony RP Mateusza Piskorskiego oraz Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych – wg. portalu Newsbalt.ru polityka podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji,

  vide:

  23.07.2014 r.
  „W czasie gdy Ukraina toczy wojnę z rosyjskimi separatystami w III RP służby specjalne dopuszczają do funkcjonowania tzw. Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Z dostępnego w sieci Internet rejestru (KRS 0000273255) wynika, że we władzach tego forum znajduje się były poseł Samoobrony RP Mateusz Piskorski. Ten polityk niedawno był „obserwatorem” nieuznanego „referendum” na Krymie wraz z politykiem węgierskiego Jobbiku i europosłem Bélą Kovácsem – oskarżonym przez władze węgierskie o agenturę na rzecz Federacji Rosyjskiej„

  http://www.ngopole.pl/2016/05/19/konfederaci-zatrzymanie-mateusza-piskorskiego-to-efekt-interwencji-kpn-niezlomni-prowadzonych-od-dwoch-lat/

 41. JerzyS said

  The war against historical memory is NATO’s long-term campaign
  by Mateusz Piskorski

  NATO is an immemorial alliance that liberated Europe from Nazism and protects us from the Russian bear, then that is what we should believe. The historical truth is very different, but NATO strives to revise it. A long-term task with dark consequences.
  Voltaire Network | Varsaw (Poland) | 19 May 2016
  русский
  +

  JPEG – 47.1 kb

  On July 8th-9th, Warsaw will host the latest NATO summit, the meeting of the heads of the alliance’s member states in the format of the North Atlantic Council. The Warsaw meeting will be the 25th summit in NATO’s history at which agreements achieved at the previous meeting of the alliance’s heads of states in Newport in 2014 will be developed. In particular, we are dealing with the creation of a rapid reaction force on the territory of the countries of Eastern Europe which would be capable of conducting combat operations on the so-called eastern flank of the alliance. The Minister of Foreign Affairs of Poland, Witold Waszczykowski, emphasized that the establishment of permanent NATO and, in particular, US military bases on the territory of Poland will be announced during the summit.

  2.5 thousand participants are expected to be present along with 1.5 thousand foreign journalists. For this event, the modern National Stadium in the center of Warsaw has been rented out. Security measures have been tightened in connection with possible terrorist threats and the protests of public organizations who have already declared their intent to hold a kind of anti-summit in the Polish capital.

  In tandem with preparations for the event, an intense information campaign has been conducted, the main task for which is whipping up fears of the allegedly aggressive actions and plans of Russia. The war over historical memory is part of this long-term campaign. Here it should be recognized that the revaluation of historical facts and the denial of the role of the Soviet Union in the Great Victory of 1945 have a certain historical and political soil in the Baltic states and Romania, where the authors of NATO-ordered history often directly refer to local collaborationist movements and present their activities as examples of the “fight for independence” from the Soviet Union.

  The situation is seen differently in Poland, where it is quite difficult to find supports of the thesis that the liberation was not the salvation of the Polish people from Hitler’s genocide. The reformatting of modern history has been coordinated by state agencies such as the Polish Institute for National Remembrance. All these activities are aimed at avoiding cognitive dissonance so that the population of Eastern Europe can’t look at monuments and remember their liberation from Nazi Germany by the Red Army, something which would call into doubt that the Russia is the historical, eternal enemy and aggressor.

  Reformatting perceptions of historical facts is part of this long-term, quite complex project. It is impossible to do something like this over the course of the two months leading up to the summit. However, other efforts can be undertaken.

  In the framework of the information war, Eastern European media regularly publishes materials on the placement of nuclear warheads in the Kaliningrad region. The very existence of this region as a subject of the Russian Federation is exhibited as a threat to the existence of neighboring countries. On the southern flank, such a role in the process of escalating the sense of danger is given to Transnistria. Thus, Kaliningrad scares the Baltic peoples and the Poles, while Transnistria is used to scare the Romanians and, to a lesser extent, Bulgarians.

  The information war is being conducted systematically and professionally. Its beginning was linked to the necessity of preparing public opinion for the deployment of missile defense systems in Eastern Europe.

  In connection with the process of normalizing relations between the West and Iran, NATO’s PR managers were forced to finally admit: the missile systems are aimed exclusively at the imaginary Russian threat.

  Poland is attempting to play a leading role in the North and Baltic zones of the arms race in Eastern Europe. In turn, Romania is trying to seize the initiative in the Black Sea region. But everything there is all the more difficult since Turkey has acted as the leader of the anti-Russian coalition for more than half a year. This same Turkey that has displayed certain geopolitical ambitions.

  Nonetheless, Bucharest is trying to use Washington’s lack of total trust in Erdogan and provide the Pentagon with alternative services. The initiative for creating a Black Sea combined NATO fleet participated in by those countries which are not yet members of the alliance, Ukraine and Georgia, as proposed by the Romanian Defense Minister Mihnea Motoc is an example of such an approach.

  The summit’s preparation has been carefully watched by the American State Department. John Kerry’s deputy, Anthony Blinken, recently visited a number of Eastern European countries. The American official’s talks with his Eastern European colleagues boiled down to one thing: the former members of the Eastern Bloc should unreservedly support Washington’s position during the summit, especially regarding NATO’s military build up on the so-called eastern flank, and should bear the defense expenses on their state budgets.

  Blinken emphasized that Russia intends to provoke NATO forces ahead of the summit. As proof behind his words, Blinken referred to the patrols of the Russian air forces over the Baltic Sea. However, he forgot to say that what caused the concern of the Russian Air Force was the presence of U.S. warships. But according to American officials, this is a trifle which is not worth bringing up in the conditions of information war.

  Blinken made sure that the American president will feel comfortable in the Polish capital. In order to hold the summit in a good setting, the government in Warsaw, referring to a terrorist threat, passed a bill according to which the holding of any rallies or sickest is prohibited during the time of the extremely important international event that is the summit.

  All of this has been done over concern for the well-being of the boss of the new, pro-American Europe, Barack Obama. The official expenses of the Polish defense ministry for holding the meeting of the alliance’s heads of state is $40 million. This information alone can really cause some misunderstanding and bring the citizens of the Polish capital to the picket lines during the summer days of the NATO summit.
  Mateusz Piskorski

  Translation
  J. Arnoldski

 42. AlexSailor said

  @Zerohero

  „Politycy PO jawnie brali pieniądze od rządu Niemiec.”
  Bądź Pan poważny.
  Tylko politycy PO i tylko od rządu Niemiec???????

  Przecież to POPIS PSLD.

 43. AlexSailor said

  Ad. 36 @Peacelover

  Optymista z Pana i ma Pan rację.
  Choć ten mały pozytyw w tym wszystkim.
  A może duży, bo wsadzenie polityka opozycji pod głupim bezdennie pretekstem faktycznie obudzi wielu.
  W każdym razie jest to wielki błąd przeciwnika, że o podręcznikowym błędzie fachmanów tylko wspomnę.
  Mając zlokalizowanego agenta nie należy go ruszać, lecz kontrolować, w przeciwnym razie pojawi się następny, ale już nie znany i nie do kontrolowania.

  Zatem jak by nie patrzył WTOPA.

  Nie będę się też pastwił nad Brunonem K. (K jak kwiecień), bo jeszcze jakiś kumaty to czyta, bo że czyta to na pewno, i się wkurzy, że jestem złośliwy.
  Nie jestem – koń jaki jest każdy widzi.

 44. AlexSailor said

  Ad. 40 @Witek

  Nie pierwsza to akcja idioty.
  A jak dzielnie walczył z pomnikami.
  Byłoby nawet zabawne obserwować te akcje, gdyby nie to, że jest żałosne.

 45. AlexSailor said

  @Witek

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fakt.pl/m/crop/1200/0/faktonline/635502636554279882.png&imgrefurl=http://www.fakt.pl/tag/adam-slomka&h=687&w=1030&tbnid=F_mmYbx03R7R8M:&tbnh=133&tbnw=200&docid=zeZ3syNUnnoGeM&itg=1&usg=__BILvEpFTC_NH8Xus4Ys6Piic6TI=

  Jako komik byłby dobry.

 46. AlexSailor said

  Ad. 44

  Z drugiej jednak strony trzeba docenić samozaparcie i odwagę.
  Jest pewnie niedoinformowany, ktoś kiedyś go ustawił i tak zostało.
  Walczył z ZSSR i NKWD/KGB, a one się po prostu rozwiązały.
  Niestety dobrymi chęciami piekło wybrukowany.
  To taki polski tradycyjny szlak, szlak powstań, szlak za wolność waszą i nie koniecznie naszą, szlak
  bezustannych klęsk i tych samych błędów, dobrze przetarty, znany i chętnie wybierany.
  Rzekłbym patridiotyczny.

 47. Zerohero said

  @AlexSailor

  „Tylko politycy PO i tylko od rządu Niemiec???????”

  Rzuciłem jednym przykładem. Przecież wiemy, że ta lista jest długa.

 48. MatkaPolka said

  Czy ABW-ERA postawi zarzut nie tylko szpiegowania, a sprzedawania obcemu mocarstwu dóbr narodowych i wywożenia miliardów z Polski?

  Rozliczy sprzedanie na rzec Niemiec majątku narodowego za 10% wartości?

  Czy ABWERA ROZLICZY Afery PO i afery PiS-u – FOZZ, Art.-B Fundacje Solidarności?
  Czy ABWERA ROZLICZY WYSTĄPIENIA Kaczyńskiego i Tuska w Izraelu – i wiernopoddańcze oświadczenia

  Czy ABWERA aresztuje 20,000 tysięcy agentów MOSSAD-u?
  CIA, BND

  RZĄDAJMY ARESZTOWANIA AGENTÓW OBCYCH PAŃSTW – a nie dziennikarzy i opozycyjnych polityków sprzeciwiających się agenturalnej władzy

 49. Boydar said

  Sensowne pytanie, „… Czy ABWERA aresztuje 20,000 tysięcy agentów MOSSAD-u? …”

  Nie, bo się nie da. W państwie wielkości naszej Polski, aresztowanie nawet tysiąca może być wysoce problematyczne. Sądzę, że nawet w tak dużym kraju jak Rosja, stanowiłoby to zagadnienie logistyczne nie lada. Pomijam kwestię „co potem”, w każdym jednym aspekcie. Dlatego pozbycie się ich zrealizowane musi być zupełnie innym patentem. I ten patent (rosyjski, a jakże) właśnie jest wdrażany do produkcji.

  Z dokładnie taką samą zagwozdką zmierzyła się carska Ochrana, kiedy policzyli ile mają w państwie dywersantów; może i tragicznie krwawe, ale przyjęli tylko jedno skuteczne rozwiązanie.

 50. revers said

  Założyciele „Zmiany” złożyli wniosek o rejestrację partii zaraz po swoim kongresie założycielskim, w lutym lub marcu 2015r., a więc w trakcie trwania żydo-rządów PO. Oczywiście sąd rejestrowy, będący agendą żydo-reżimowego systemu, łamiąc prawo tegoż systemu, którego sam jest częścią składową, nie zarejestrował „Zmiany”. Czy było to do przewidzenia? Oczywiście, było.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/19/dlaczego-zydo-rezim-iiirp-boi-sie-partii-zmiana/

 51. Kubuś Fatalista said

  >http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polsce-aresztowano-szefa-prorosyjskiej-partii-zmiana-co-z-szefami-partii-proniemieckich

  pytanie z rodzaju retorycznych

 52. Boydar said

  http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405,20105730,jawny-szpieg-z-partii-zmiana-dlaczego-zatrzymano-mateusza-piskorskiego.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: