Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Sejm przyjął uchwałę w sprawie suwerenności Polski. Poseł PO podarła jej tekst.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-22 (Niedziela)

W godzinach popołudniowych Sejm przyjął uchwałę w sprawie obrony suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej i praw Polaków.

Polska jest państwem suwerennym, a opozycja o tym zapomina i przenosi spór wokół TK za granicę – przekonywali przedstawiciele PiS podczas debaty nad projektem.

Jak informuje TVP Parlament, za uchwałą zagłosowało 257 posłów, przeciw było czterech (PO), nikt nie wstrzymał się od głosu. Parlamentarzyści Platformy i Nowoczesnej – choć byli na sali obrad – nie wzięli udziału w głosowaniu.

Głosowanie poprzedziła burzliwa debata. Emocjom szególnie dała ponieść się poseł PO Agnieszka Pomaska, która podczas wystąpienia podarła wydrukowany tekst uchwały ws. obrony suwerenności Polski.

Jak czytamy w przyjętej uchwale „w ostatnim czasie są podejmowane próby naruszenia suwerenności naszego państwa, podważające jednocześnie zasady demokracji, porządek prawny i spokój społeczny w Polsce”.

„Sejm RP stwierdza, że prawa i wolności obywatelskie nie są zagrożone w naszym państwie, a Trybunał Konstytucyjny może realizować swoje zadania ustrojowe. Nowe rozwiązania prawne w odniesieniu do Trybunału Konstytucyjnego mogą być ustanowione jedynie w wyniku dialogu prowadzonego w Sejmie RP. Większość parlamentarna jest gotowa do poszukiwania takiego kompromisu we współpracy ze stronnictwami opozycyjnymi” – brzmi fragment projektu uchwały.

Treść uchwały odnosi się także do polityki migracyjnej Unii Europejskiej – „Zapowiadane decyzje rozwiązania tego problemu nie mają podstaw w prawie europejskim, naruszają suwerenność naszego państwa, wartości europejskie oraz zasadę pomocniczości UE. Niosą także zagrożenia dla ładu społecznego w Polsce, bezpieczeństwa jej obywateli oraz dziedzictwa cywilizacyjnego i tożsamości narodowej”.

Źródło: TVP Parlament/TV Republika
luk
http://www.pch24.pl

Kolejna pozorna i pozbawiona znaczenia akcje ku radości lemingów. Uchwała nie ma, jeśli dobrze rozumiemy, mocy prawnej i nikogo nie obowiązuje. 
Admin

Komentarzy 7 do “Sejm przyjął uchwałę w sprawie suwerenności Polski. Poseł PO podarła jej tekst.”

 1. revers said

  „Sejm RP stwierdza, że prawa i wolności obywatelskie nie są zagrożone w naszym państwie,” po Piskorskim prawo poznacie i innych anty terrorystycznych ustawach w tym mozliwosci pacyfikacji „suwerennego panstwa” obcymi armiami, nawet z Nigerii.

  Tylko terrorysta to ja syjonista, globalsista w jednym.

 2. Józef Piotr said

  Akt POMAZKI czy tam podpaski to wypowiedzenie wojny.
  Nie ma już oddziało aby to to złapali i ogolili łeb do gołej skóry ?

 3. Tom said

  Ch*je z PiSu kłamią. Polska nie jest państwem suwerennym. Traktat lizboński co go podpisał upośledzony karzeł. Żadne uchwały nie pomogą, zresztą są one tylko biciem piany. Uchwała knesetu to nie jest źródło prawa.

  Ten cały kneset to tylko cyrk dla głupców.

 4. NICK said

  Admin.
  Żarty dawno się skończyły.

  „Reality show”

 5. AlexSailor said

  „Sejm RP stwierdza, że prawa i wolności obywatelskie nie są zagrożone w naszym państwie”

  Buaahhaaa, haa, haa, haa.

  Ukradli ziemię rolną, pozbawili Polaków przyrodzonego, naturalnego prawa do jej zakupu, ukradli lasy, opodatkowali pieniądze niezbędne do przeżycia, podatkują wodę, podsłuchują rozmowy, setki ustaw godne są ustroju niewolniczego.

  W końcu przygotowali, przegłosowali i podpisali Traktat Lizboński likwidujący formalnie Państwo Polskie, przyjęli ustawę 1066 i dalej ją utrzymują, przegłosowali uprawnienia dla obcych wojsk, budują obce bazy i ściągają obce wojska.

  Wcześniej ukradli dzieci, pozbawili elementarnego prawa do posiadania i używania broni, ukradli zwierzęta, ukradli pieniądze z emerytur.

  Są ludzie w Polsce ponad prawem, z immunitetami w niespotykanej nigdzie liczbie, rządzą spiski, służby, agentury i loże.

  Kupa śmiechu.

 6. Lily said

  Polecam…,ten artykul.
  wrzodakz.neon24.pl/post/129635,ziomecka-zegna-kaczynskiego

 7. Watazka said

  O rany jakie pierdoly.
  Polska jest krajem suwerennym a po Polsce jak krowy po pastwisku maszeruja obce wojska: ani nie ma wojny, ani nie ma miedzynarodowego konfliktu, ani nie jestesmy otoczeni przez sasiednie armie.
  „Suwerennosc” Japonii polega na tym,ze od lat probuje wywalic amerykanskie bazy z Okinawy, glownie dlatego, ze Amerykanie gwalca dzieci, porywaja mlode kobiety i dopuszczaja sie roznych bestialstw- zolnierz amerykanski nie podlega pod prawo innego panstwa.
  Ale ostatnio Japonczycy zaaresztowali jankesowskiego zolnierza, ktory przyznal sie, ze zgwalcil nieletnia i potem zamordowal.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: