Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wyjść z Unii Europejskiej?

Posted by Marucha w dniu 2016-05-24 (Wtorek)

Będąc członkiem Unii Europejskiej, Polska ponosi coraz większe koszty, a biorąc pod uwagę rozwiązania alternatywne, korzyści z tego członkostwa nie są wcale tak oczywiste. Czy nie nadszedł czas, by przynajmniej zastanowić się nad procedurą opuszczenia tego bloku?

W Wielkiej Brytanii przygotowywane jest referendum w sprawie opuszczenia przez ten kraj Unii Europejskiej. Całkiem niedawno rząd Islandii wycofał swój wniosek w sprawie członkostwa w Unii. W Finlandii rosną w siłę poglądy eurosceptyczne i w tamtejszym parlamencie ma się odbyć debata na ten temat. Również w Polsce słychać coraz liczniejsze głosy, że należy przeprowadzić referendum w sprawie dalszego członkostwa Polski w UE.

Jeśli nie byłoby możliwości powrotu do tego, co słusznie proponuje minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, czyli czterech podstawowych swobód, wolności przemieszczania się ludzi, usług, towarów i kapitału, to trzeba wycofać się z UE.

Zgodnie z artykułem 50 Traktatu o Unii Europejskiej (traktatu z Maastricht) w wersji zmienionej traktatem lizbońskim, każde państwo członkowskie może podjąć decyzję o wystąpieniu z Unii. Aby do tego doszło, państwo członkowskie notyfikuje swój zamiar Radzie Europejskiej, następnie Unia prowadzi negocjacje i zawiera z tym państwem umowę określającą warunki jego wystąpienia, uwzględniając ramy przyszłych dwustronnych stosunków. Umowa jest zawierana przez Radę większością kwalifikowaną po uzyskaniu zgody Parlamentu Europejskiego.

Zgodnie z artykułem 238 ustęp 3b Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej większość kwalifikowana stanowi co najmniej 72 procent członków Rady reprezentujących uczestniczące państwa członkowskie (czyli 19 z 27 państw członkowskich, bo państwo występujące nie bierze udziału w obradach ani w podejmowaniu decyzji), których łączna liczba ludności stanowi co najmniej 65 procent ludności tych państw.

Tyle teoria i unijne prawo. A co z praktyką? Po pierwsze, należy domniemywać, że w negocjacjach chodzi o rozliczenie transferów finansowych pomiędzy Unią a krajem chcącym ją opuścić. Oznacza to, że Polska prawdopodobnie musiałaby zwrócić łączną wartość pozyskanych dotacji unijnych (około 210 mld euro w latach 2004–2020). [A czy Unia zwróci wkład Polski w jej maszynerię? – admin]

Po drugie, unijni politycy i urzędnicy już obawiają się skutków referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, bo to może spowodować efekt domina. Dlatego należy się spodziewać, iż wszelkie próby opuszczenia Unii będą torpedowane i blokowane przez rządzący Unią niemiecko‑francuski dyktat. Może się to dziać pod płaszczykiem ochrony demokracji, praworządności czy praw człowieka przy pomocy agresywnej propagandy.

Co polskie władze mogłyby zrobić, gdyby się okazało, że legalna droga opuszczenia UE jest zablokowana? Co by się stało, gdyby polskie władze bez formalnego występowania z Unii nagle zaprzestały harmonizacji polskiego prawa z prawem unijnym? Co gdyby zaprzestały płacenia unijnej składki i wycofały się z unijnych regulacji? Gdyby, na przykład, wprowadziły VAT na poziomie 10 procent i obniżyły akcyzę na paliwa oraz zrezygnowały z dotacji, wspólnej polityki rolnej i polityki klimatycznej?

Co jeśli w ramach retorsji Bruksela nałożyłaby kary finansowe, a Polska jako suwerenny kraj by ich nie płaciła? Jakie sankcje czekałyby wtedy polską gospodarkę, a jakie polskich urzędników i polityków? Zostaliby wyrzuceni z unijnych instytucji? Może z Komisji Europejskiej, ale czy demokratycznie wybrani europosłowie również? Czy przestano by nas zapraszać do Rady Europejskiej i do Rady Unii Europejskiej?

Pozbawienie prawa głosu w Radzie Unii Europejskiej nie byłoby zbyt dotkliwą sankcją, biorąc pod uwagę fakt, że w tej instytucji decyzje podejmuje się większością głosów, więc Polska i tak może zostać przegłosowana i zmuszona do przyjęcia prawa niezgodnego z jej własnym interesem. Może więc wprowadzono by kontrole graniczne? Układ z Schengen to przecież nie Unia Europejska.

A może Niemcy wraz z sojusznikami, w ramach bratniej pomocy, dokonałyby militarnej inwazji na zbuntowaną Polskę? Bo na szczęście UE jeszcze nie dysponuje własną armią.

[Fragment artykułu opublikowanego w „Polonia Christiana”]

Tomasz Cukiernik
http://www.pch24.pl

Zob. też: http://www.radiopik.pl/2,44031,dr-cukiernik-ue-przynosi-wiecej-strat-niz-korzys&idf=53073

Komentarzy 18 do “Wyjść z Unii Europejskiej?”

 1. Marta1973 said

  Jednego nie pojmuję. Niemcy, ich sojusznicy i Polska należą do NATO. Czy w ramach tego paktu jest możliwy najazd jednego państwa członkowskiego na drugie? Chodzi mi o podstawy prawne, nie o gdybanie w stylu „na pewno tak się stanie”.

  Ależ jaki najazd? Braterska pomoc!
  Admin

 2. MatkaPolka said

  Wyjść z Unii Europejskiej jak najszybciej.
  – przerwać Agresję Niemiec na Polskę i na Europę

  UNIA TO OSZUSTWO NAD OSZUSTWAMI

  Konstytucje Europejską odrzuciły Francja i Holandia, Irlandia…
  Referendum w Irlandii zostało sfałszowane – pierwsze referendum na NIE było ważne – drugie było nieważne.

  W Polsce Traktat akcesyjny był nieważny – frekwencje sfałszowano – frekwencja była 48%

  Traktat Lizboński był i jest niezgodny z Konstytucją RP aż w 54 punktach. (Miał zbadać Macierewicz???)

  Żadne Prawo Unijne nie jest w Polsce ważne

  A kto to jest – ta Rada lub Komisja Europejska – organ niewybieralny i uzurpatorski

  Tyle teoria i unijne prawo. A co z praktyką? Po pierwsze, należy domniemywać, że w negocjacjach chodzi o rozliczenie transferów finansowych pomiędzy Unią a krajem chcącym ją opuścić. Oznacza to, że Polska prawdopodobnie musiałaby zwrócić łączną wartość pozyskanych dotacji unijnych (około 210 mld euro w latach 2004–2020). [A czy Unia zwróci wkład Polski w jej maszynerię? – admin]

  1. Polska dopłacała więcej niż otrzymywała

  2. Polska wcale nie potrzebowała dotacji – Każde państwo ma nieograniczone władze emisji pieniądza – zgodnie z potrzebami kraju i społeczeństwa – W tym sensie tzw. „dotacje” są nielegalne niezgodne z konstytucją RP.

  Niemcy są winni Polsce tryliony dolarów – odszkodowania za II wojnę światową

  Przyjmując że straty wojenne Polski – tylko materialne – oszacowano w 1945 r 1 bilion dolarów Polska była zdewastowana w 70%- Niemcy stosowali taktykę „Spalonej Ziemi”

  Odszkodowania za pracę niewolniczą oszacowano 1945 na – 572 mld.
  Straty ludzkie – nie uwzględniono odszkodowań za śmierć 8 mln polskich obywateli

  1billion = 1 E12= 1 x 10¹² ( dziesięć do potęgi 12 –tej)

  Licząc od 1945 r z odsetkami 5% w skali rocznej to ponad 30 trylionów dolarów,

  NIEMCY SĄ WINNI POLSCE

  31 BILIONÓW 720 MILIARDÓW 582 MILIONY 600 TYSIĘCY DOLARÓW

  1 BILION TO PO AMERYKAŃSKU 1 TRYLION to 1 E12 = 1 x 10¹²

  31 TRYLIONÓW 720 MILIARDÓW 582 MILIONY 600 TYSIĘCY DOLARÓW

  Zadłużenie Grecji u Niemców było oprocentowane na 23%

  Zmieńmy oprocentowanie z 5% w skali roku na 20 % rocznie

  20% roczne oprocentowanie (tylko!!!), procent składany dwa razy do roku 2P/yr, dwie roczne spłaty, sumaryczna ilość rocznych spłat 70 lat razy 2 n = 140, początkowa wartość sumy PV , a wiec (1 bilion), PV = 1E12
  Półroczna splata należności –PMT= 0 ( nie ma żadnej, a wiec 0)
  Obecna wartość należności (FUTURE VALUE) FV = ? – odszkodowań od Niemiec za straty wojenne Polski.

  FV= 6,23700256 E17czyli 1 x 1017 ( dziesięć do potęgi 17 –tej)

  623,002,560,000,000,000,

  NIEMCY SĄ WINNI Polsce
  623 KWADRILIONY, 02 TRYLIONY 560 BILIONY DOLARÓW

  Podatek VAT – jest nielegalny – to forma rabowania społeczeństwa przez Bankierów

 3. Regina said

  Obawiam się, że wyjście Polski z UE jest niemożliwe. Gdy będziemy chcieli uwolnić się od tych pasorzytów to poleje się krew. Dysponują takimi mechanizmami,że teoretycznie jest to możliwe,ale wpraktyce czarna dziura. Mogą poprzez swoje banki(których w Polsce mają wiele),sparaliżować cały kraj.Byliśmy świadkami tego w Grecji,której premier został wezwany na dywanik do Brukseli.Tam przedstawiono mu wizję tego co może spotkać Grecję…no i spasował. Gdyby W.Brytania przegłosowała wyjście z UE, przetarłaby drogę innym państwom. Ale Anglicy blefują.To jest ich knif ktorym szantażują swoich wspólnikow w rozgrywkach między sobą,w klubie zamkniętym,którym jest stara UE.Anglicy są benificjentami tego chorego układu w którym grupa państw anglosaskich zrobiła sobie kolonie w środku Europy. Tkwimy w tym wielkim G…..NIE na własne życzenie,omamieni przez polskich żydów.

 4. NICK said

  Całkowicie się zgadzam, P. Regino. Niestety.
  Krótko i zwięźle.

 5. Marta1973 said

  Jak zagłosują Anglicy, to się zobaczy. Nie jest to głosowanie w zażydzonej Izbie „Lordów”, ale ogólnonarodowe referendum. A tutaj łatwo o niespodzianki.

 6. NICK said

  „Nie przewidujemy żadnych niespodzianek” P. Marto. (5).
  „Zostawiamy Pani nadzieję. Niech Pani nią żyje. I każdą następną”

  Bez Boga ani do proga. Tyle.

 7. Nadejdą wkrótce czasy, gdy w junii pozostaną trzy człony. rajch, eurioregion-wajksel i izreal.

 8. Widząc co obecna ekipa (która dokonała pokojowej wymiany przy korycie z PO wcami) wyrabia trzeba mieć świadomość że owi propagatorzy „dobrej zmiany” pod dyktat USA będą nas do tego upadającego tworu trzymać pod karabinem.
  My mamy płacić (oddać dotacje) za to zadrukowane papierowe gówno zwane walutą Euro?
  A co z wygaszaniem przemysłu (po sugestiach Brukseli)?
  Zniszczeniem jakości towarów spożywczych z których Polska słynęła pod dyktando prawa towarowego UE
  Ograniczaniem produkcji rolnej i zakusy GMO
  Zniszczeniem rybołówstwa
  Zdeptaniem regionu śląskiego polskich kopalń
  Likwidacja przemysłu lekkiego (Łódź)
  itp
  Kto nam odda za straty poniesione zainicjowane zdradą sprzedajnych pseudoelit?

 9. MatkaPolka said

  POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA

  REPUBLIKA FEDERALNA NIEMIEC odziedziczyła pasywa i aktywa po nazistowskiej, zbrodniczej Trzeciej Rzeszy niemieckiej – bezspornie jest udokumentowanym następcą prawnym Trzeciej Rzeszy niemieckiej, odpowiedzialnym (bez możliwości przedawnienia) za wszystkie niemieckie zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości (tego rodzaju zbrodnie popełniane przez kolaborantów niemieckich), oraz za skutki i następstwa tych zbrodni (popełniane tak względem poszczególnych Polaków, jak i względem słowiańskiego Narodu Polskiego – zbiorowej ofiary zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości).

  W wyniku tego, obecna Republika Federalna Niemiec ponosi:

  ( 1. ) odpowiedzialność karną, dopuszczając się współudziału w zbrodniach Trzeciej Rzeszy niemieckiej, poprzez:
  a.) nie wypełnianie ciążących na niej cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych względem Polaków,
  b.) podejmując działania zmierzające do nie wykonania cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych względem Polaków,
  ( 2. ) odpowiedzialność cywilną (odszkodowawczą) za:
  a.) cywilno-prawne zobowiązania odszkodowawcze po Trzeciej Rzeszy niemieckiej,
  b.) cywilno-prawne odszkodowania należne w wyniku umyślnego nie wypełniania ciążących na niej w spadku po Trzeciej Rzeszy niemieckiej, cywilno-prawnych zobowiązań odszkodowawczych, oraz
  ( 3. ) odpowiedzialność moralną.

  Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali . Odszkodowania dostali i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.

  Rząd PiS Kaczyńskiego – Szydło i Dudy powinni te roszczenia wyegzekwować – Wyborcy powinni zażądać tego od PiS-u

  Jak najbardziej można
  Skierować sprawę do właściwych instytucji Europejskich – Sądów i Trybunałów, do banków

  Republika Federalna Niemiec zawarła porozumienia odszkodowawcze z wieloma państwami Europy i Izraelem. Na mocy tych traktatów Republika Federalna Niemiec dokonała następnie wypłat odszkodowań wojennych, a sumy największej Izraelowi, państwu które powstało w 1948 roku – nie istniało więc przed i podczas drugiej wojny światowej (1939 – 1945), i z tego prostego względu nie mogło być stroną w konflikcie zbrojnym, nazwanym drugą wojną światową. Tym sposobem, Izrael dokonał bardzo brzemiennego w skutki prawne precedensu w stosunkach międzynarodowych. Tym sposobem, Izrael złamał jedną z najbardziej podstawowych zasad stosunków międzynarodowych.

  W wyniku tego faktu dokonanego, Izrael podjął ogromne sumy odszkodowań, należne ofiarom pochodzenia żydowskiego – ofiarom, które nie były obywatelami Izraela w czasie, gdy popełniano na nich zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.
  Wiedząc o tym wszystkim, premier Tusk i prezydent Lech Kaczyński w świetle reflektorów podpisali Traktat Lizboński, a ogłupieni propagandą ludziska klaskaniem maja obrzękłe prawice.

  Premier Tusk, prezydent Kaczyński, minister SZ Sikorski doskonale o tym wiedzieli, bo do nich miedzy innymi był kierowany raport Światowej Federacji Polskich Kombatantów. Zamiast przeciwstawić się roszczeniom niemieckim, zamiast podjąć działania w celu realizacji uchwał polskiego sejmu o rekompensatach, zamiast żądać odszkodowań od Niemiec dla Polski podpisali oni Traktat Lizboński dając tym samym przyzwolenie na ten nowy Drang nach Osten.

  Co na to wszystko weterani wojny, politycy europejscy zwycięskiej koalicji antyhitlerowskiej – Anglia, Francja, USA, Rosja?

 10. MatkaPolka said

  AKTY PRAWA STANOWIĄCE PODSTAWĘ ROSZCZEŃ W STOSUNKU DO NIEMIEC:

  * Konwencja Haska z 1907 roku i Konwencja Genewska z 1929 r.
  * Określenie szkody wojennej w Traktacie Wersalskim z 1919 r.
  * Deklaracja Narodów Zjednoczonych przeciwko grabieży gospodarczej obszarów okupowanych z 05.01.1943 r.
  * Porozumienie Jałtańskie z 11.02.1945 roku i Poczdamskie z 02.08.1945 r.
  * Dokumentacja norymberska, a w tym:
  * Karta Międzynarodowego Trybunału Wojskowego z 08.08.1945 r.
  * Wyroki Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze z 30.09.1946 r. i 01.10.1946 r.
  * Dokumentacja Komisji Prawa Międzynarodowego, oraz Komisji Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, a w tym:
  * Rezolucja 13 / XXIV z 07.03.1968 r.
  * Raport Weiss’a z 1968 r.
  * Dokument E / CN.4 / 984 z 03.02.1969 r.
  * Rezolucja 9 / XXV z 07.03.1969 r.
  * Nota SG / 214 / 5 Sekretarza Generalnego ONZ z 17.05.1969 r.
  * Nota E / CN.4 / 1010 Sekretarza Generalnego ONZ z 24.11.1969 r.
  * Akt Konferencji Paryskiej w sprawie reparacji z 1945 r.
  * Porozumienie dotyczące zewnętrznych długów Niemiec z 27.02.1953 r.
  * Konwencja Nr 96 dotyczącej zbrodni ludobójstwa z 11.12.1946 r.
  * Europejska Konwencja Praw Człowieka z 08.09.1953 roku wraz z protokółami.
  * ‘Deklaracja Belgradzka’, ogłoszona przez Pierwszą Międzynarodową Konferencję Związków i Stowarzyszeń Ofiar Drugiej Wojny Światowej Krajów Europy Wschodniej (Belgrad, 29.09.2000 r.).
  * ‘Deklaracja Katowicka’, ogłoszona przez Drugą Międzynarodową Konferencję Związków i Stowarzyszeń Ofiar Drugiej Wojny Światowej Słowiańskich Narodów Europy i Świata (Katowice, 14.07.2001 r.).
  * Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 02.04.1997 roku.
  * Kodeksy prawa Rzeczypospolitej Polskiej – szczególnie ‘Kodeks Karny’, Rozdział XVI: ‘Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne’.
  * Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej’ z dnia 18.12.1998 roku.
  * ‘Polska Karta Praw Ofiary’ – Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej, październik 1999 rok.
  * Materiały Głównej Komisji Badania Zbrodni Niemieckich w Polsce, oraz Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce.
  * ‘Ekspertyza podstaw prawnych roszczeń indywidualnych o odszkodowania wojenne’, prof. dr Alfonsa Klafkowskiego.
  * ‘Memorandum Rządu Polskiego’, Londyn, Lancaster House, 27.01.1947 rok.
  * ‘Nota Rządu Polskiego do Sekretarza Generalnego Narodów Zjednoczonych’, 27.09.1969 rok.
  * Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 07.06.1990 roku. I z września 2004

 11. Marta1973 said

  @6
  Zobaczymy, pani/panie NICK. Gdybanie i zakładanie a priori takiego, a nie innego biegu wydarzeń, mija się z celem i logiką:)

 12. Boryna said

  Wyjść z tego totalitarnego bagna.

 13. NICK said

  Jesteśmy w jewrojunii czyli we Tworkach.
  Jest to zakład zamknięty. Kraty. Drzwi bez klamek.
  Opętani kaftanami. Odurzeni psychotropami.

  Mamy różne „oddziały”.

  Dyrekcja aktualnie za wielką wodą.

 14. Boydar said

  Ale Pani Ordynator twierdzi, że „przecież Polacy wcale nie muszą tu być” albo jakoś tak.

 15. Yah said

  Ad 14

  ….. i patrząc na to dookoła, nie wiadomo czy „wyjście” i stworzenie od nowa Lechistanu, nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Pytanie tylko gdzie, z kim i jak ma przebiegać weryfikacja Lechitów. A na poważnie, już ktoś mądrzejszy ( nie w cudzysłowie) robi za nas weryfikację.

 16. Marek said

  Naczelnik pisdzielców okręśla eurosceptyków szkodnikami.
  Zasrany kryptożyd.
  Parę pytań do zwolenników pisiu pisiu, których w Gajówce szczęśliwie mało:
  – czemu PIS nie uchylił ustawy 1066 dającej uprawnienia policyjne obcym służbom mundurowym. W 2014 był przeciw niej (forsowało PO) a teraz „zapomniał” i….przyklepuje ustawy platformy (jak o inwigilacji) przeciw którym jest teraz PO.
  – kto był w Magdalence i co tam ustalał
  – czemu Kaczyński chodził do Fundacji Batorego i jakie tam składal deklaracje
  – czemu PiS bojkotuje pamięć o ludobójstwie wołyńskim
  – czemu Kaczyński był opętany wizją stworzenia jednej armii Eurokołchozu.
  – czemu PIS zmusił Orlen do kupna złomu w Możejkach
  – czemu Lech Kaczyński wstrzymał ekshulację w Jedwabnym gdy wersja Grosa zaczęła się walić
  – z kim była powiązana afera Art-B
  – czemu Jarosław Kaczyński popierał kandydaturę Wałęsy, gdy polityczni insiderzy wiedzieli o sprawie Bolka
  – czemu PiS solidaryzuje się z Chodorkowskim
  – czemu pisowski prezydent wprowadził do pałacu prezydenckiego zwyczaj świętowania Chanuki
  – kim są Morawieccy
  – czemu media pisowskie islamskich i murzyńskich kolonizatorów nazywają uchodźcami? Jest to kontynuacja lingwistycznej propagandy podprogowej stosowanej za czasów PO.
  – czemu J.Kaczyński przeciwników Unii Europejskiej nazywa „szkodnikami”
  – czemu PIS podarował niedawno oligarchom ukraińskim 4 mldzł
  – czemu Lech Kaczyński w Izraelu deklarował, że sojusz z Izraelem będzie wieczny. Podobne deklaracje składa Duda.
  – czemu Duda był w geremkowej Unii Wolności
  – czemu Lech Kaczyński lobbował za powstaniem muzeum żydów polskich? Dyrektorka tego muzeum mówi, że Polska to dziewiczy kraj, prezent od Boga dany Żydom w X wieku. Nie są to przyjemne słowa, bo np. na początku XX wieku tak mówiono o Palestynie gdzie Żydów było ok. 5tys. Teraz Palstyńczycy siedzą w gettach.
  itd.
  z forum trader21

 17. Boydar said

  No właśnie. Czemu, czemu, czemu. Czy te wszystkie teatralne gesty nie wydaja się nikomu co najmniej podejrzane ? Przecież one de facto nic nie zmieniają. I jakoś nikogo to nie dziwi, „po co”. Za to ja się dziwię, tym którzy łykają to jak kaczka kluski. Przecież ta hucpa (nadstaw drugi policzek) może mieć tylko jeden praktyczny cel. Bazujący na odwiecznej mądrości rabinów (nadstaw drugi policzek) – „głupi żyd jest głupszy od najgłupszego goja”. Tego wroga można pokonać w walce tylko jego własną bronią. Taką, której jest on pewny od wieków, i która go nigdy nie zawiodła.

 18. robertgrunholz said

  Ad.3

  ,,Obawiam się, że wyjście Polski z UE jest niemożliwe. Gdy będziemy chcieli uwolnić się od tych pasorzytów to poleje się krew. Dysponują takimi mechanizmami,że teoretycznie jest to możliwe,ale wpraktyce czarna dziura. Mogą poprzez swoje banki(których w Polsce mają wiele),sparaliżować cały kraj.Byliśmy świadkami tego w Grecji,której premier został wezwany na dywanik do Brukseli.Tam przedstawiono mu wizję tego co może spotkać Grecję…no i spasował. Gdyby W.Brytania przegłosowała wyjście z UE, przetarłaby drogę innym państwom. Ale Anglicy blefują.To jest ich knif ktorym szantażują swoich wspólnikow w rozgrywkach między sobą,w klubie zamkniętym,którym jest stara UE.Anglicy są benificjentami tego chorego układu w którym grupa państw anglosaskich zrobiła sobie kolonie w środku Europy. Tkwimy w tym wielkim G…..NIE na własne życzenie,omamieni przez polskich żydów.”

  Bo nie jest sztuką otworzyć drzwi, wyjść przez nie i trzasnąć drzwiami, ino doprowadzić do sytuacji, w której większa ilość obecnych się na to zdecyduje, a my po prostu pójdziemy za ich przykładem… bądź będziemy na tyle uciążliwi, że ktoś sam nas przez te drzwi wyprosi 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: