Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

ABW po was też przyjdzie

Posted by Marucha w dniu 2016-05-25 (Środa)

Kiedy do biura partii Zmiana w Warszawie 18 maja włamali się funkcjonariusze ABW, skradli z jego pomieszczeń m.in. partyjne materiały propagandowe, ulotki, bannery, plakaty, transparenty, partyjne flagi, ale również i flagi Polski.

Ostatni raz zabierano nam flagi naszego kraju podczas II wojny światowej i robili to równie smutni panowie w skórzanych płaszczach i tyrolskich kapelusikach.

Dziś w telewizji usłyszałem, jak Ryszard Petru, prezes partii bankierów, mówił — „nie pozwolimy sobie zabrać biało-czerwonych flag”.

Cóż, Ryszard może nie wie, ale Zmianie te flagi już zabrano. Im też zabiorą.

Proamerykańska partia PiS, znana w Polsce jako agentura wpływu Waszyngtonu, z biało-czerwonej oczywiście nie rezygnuje. Stara się ją sobie raczej przywłaszczyć. W czasach, gdy proobamowska partia PiS coraz wyżej wciąga na polski maszt amerykańską flagę, występowanie jej przeciwników pod kolorem biało-czerwonym staje się dla niej kłopotliwe. Warto je więc może skonfiskować? Wszak amerykańska flaga też zawiera biel i czerwień, to po co nam ta biało-czerwona?

Kolejny, 51 stan USA, oddalony od centrum Imperium bardziej niż Alaska, nie zasługuje raczej na swoją własną gwiazdkę na tym płótnie.

Komparadorska „polska” elita specjalizująca się w miłości oralnej do Wielkiego Brata zza Oceanu, a będąca jedynie ekspozyturą amerykańskich interesów nad Wisłą, zadowoli się tłumaczeniem, że ostatnie dwa biało-czerwone paski symbolizują kraj, w którym Amerykanie umieścili swe wojska.

Kilka dni temu Prezydent Polski (jeszcze Polski?) podpisał ustawę, która amerykańskim wojskom w Polsce daje takie same uprawnienia jak wojskom krajowym. Serwilizm tej władzy nie ma precedensu. Nawet w czasach, gdy na naszej ziemi stacjonowały wojska radzieckie, takich uprawnień nie posiadały.

Żołnierze radzieccy siedzieli głównie w koszarach w zachodnich województwach Polski i czy się komuś to podoba, czy nie, mimo że ich tu na dłuższy pobyt nikt nie zapraszał, to w pierwszych latach po wojnie były gwarantem przynależności zachodnich ziem do naszego kraju. Bez obecności tych wojsk Zachód bez najmniejszych wątpliwości odzyskałby te ziemie dla Niemiec.

Z amerykańskimi wojskami jest trochę inaczej. Pierwszy raz od czasów Konrada Mazowieckiego, który sprowadził na Ziemię Dobrzyńską Krzyżaków, okupanci dostają naszą ziemię z nadania tych, którzy dziś zarządzają Polską. Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków dla obrony Mazowsza przed atakami Prusów, Żmudzinów, Jadźwingów i Litwinów. Krzyżacy Prusów wycięli, ale niecałe dwa wieki później dogadaliśmy się z Litwinami, by razem bronić się przed tymi, co rzekomo mieli nas bronić, bo opuścić naszej ziemi już nie chcieli.

Dziś rząd Beaty Szydło sprowadza do Polski Amerykanów, by ci „bronili” nas przed Rosją, z którą jeszcze wczoraj nie mieliśmy żadnych konfliktów.

Dwa lata temu, po inspirowanych przez CIA wydarzeniach na ukraińskim Majdanie i oskarżeniach Zachodu wobec Rosji o agresję na Ukrainę, gdy społeczeństwa Donbasu i Krymu wypowiedziały posłuszeństwo banderowskim puczystom w Kijowie, Donald Tusk postraszył — „nie wiadomo, czy nasze dzieci 1 września pójdą do szkoły”.

1 września, data napaści Hitlera na Polskę, to data kojarząca się w Polsce jednoznacznie z wojną. 1 września 1939 roku polskie dzieci też nie poszły do szkoły. Tym razem Tusk miał na myśli to, że napadnie na nas Rosja. W 2014 roku słowa te wywoływały w Polsce raczej zdumienie niż realny strach. Ludzie pytali sami siebie — co ten człowiek bredzi?

Po dwóch latach opowiadania podobnych bredni i coraz bardziej agresywnej retoryki wojennej ze strony polskich władz nikt już nie pyta — O co chodzi? Jaka wojna z Rosją? A jak ktoś zapyta, to otrzyma odpowiedź — Nie wiesz?! Przecież Tusk już 2 lata temu o tym mówił!

Stara dobra zasada Goebbelsa, że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą, nadal działa.

Przez dwa lata byliśmy przygotowywani tworzeniem atmosfery strachu na to, co miało miejsce tydzień temu — uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod jankeską bazę w Redzikowie. Pierwszym miejscu w naszym kraju, które lada moment będzie stanowiło terytorium USA.

Znając historię, wiemy, że podobnie jak w przypadku Państwa Krzyżackiego ziemię tę możemy odzyskać wyłącznie wtedy, gdy amerykańskie Imperium się w końcu rozpadnie, albo my podniesiemy przeciw niemu bunt.

To z Rosjanami można się było dogadać, że już dziękujemy im za opiekę nad naszymi zachodnimi granicami, by oni stąd wyszli.

Amerykanie znikąd nigdy dobrowolnie nie wychodzą.

Do dziś, 70 lat po wojnie, okupują Niemcy i Japonię. Siedzą też nadal w Korei, choć tam wojna zakończyła się 60 lat temu. W krajach tych od czasu do czasu wybuchają protesty, w których ich mieszkańcy domagają się opuszczenia przez Imperium ich krajów, ale nikomu to się jeszcze nie udało. Jak gdzieś wchodzą, to niczym Krzyżacy nigdy dobrowolnie nie wychodzą.

Znany jest tylko jeden wypadek, że Amerykanie opuścili jakiś kraj. To Wietnam, z którego po przegranej przez USA wojnie Wietnamczykom udało się ich po prostu wyrzucić. Koszt tego był ogromy — 2 miliony wietnamskich ofiar amerykańskiej agresji i całkowita ruina kraju.

W państwie rządzonym przez waszyngtońską agenturę wpływu jedynym odważnie i konsekwentnie występującym podmiotem przeciwko obecności Polski w agresywnym i szkodliwym dla naszego kraju Sojuszu i jego militarnej obecności na naszej ziemi jest Zmiana.

Zmiana opowiada się za dobrosąsiedzkimi stosunkami z wszystkimi sąsiadami Polski, w tym także z Rosją, bo tylko tak można zapewnić trwały pokój i korzyści płynące z wymiany gospodarczej i kulturalnej z naszymi sąsiadami. Z tego powodu określana jest przez władzę i usłużne jej media prorosyjską, mimo że nie proponuje w przeciwieństwie do PiS, by sprowadzać do naszego kraju nie tylko rosyjskie, ale jakiekolwiek obce wojska.

Dziś służby specjalne, na czele których stoi uznany wyrokiem przez polski sąd za przestępcę, a ułaskawiony przez Prezydenta Mariusz Kamiński (następny fakt bez precedensu w Europie), rozpoczęły polowanie na członków partii, oskarżając jej lidera o szpiegostwo na rzecz Rosji, Chin i… Iraku.

Samą partię zaś oskarżą, że powstała z inspiracji FSB.

Stanowi to zapewne wstęp do jej delegalizacji, by zlikwidować jakikolwiek opór wobec militaryzacji kraju i dążeń do wojny z Rosją. Delegalizacja może być o tyle trudna, że tzw. „demokratyczna” III RP Zmiany nadal nie zarejestrowała. Od półtora roku odmawia się jej rejestracji, zachowując pozory państwa prawa, sąd wymyśla coraz to nowe przeszkody.

W „demokratycznym państwie prawa” jest podobnie jak w czasach PRL. Wtedy też mimo braku formalnego zakazu tworzenia partii politycznych tych niechcianych przez władzę utworzyć nie można było. Można było utworzyć partię… ale nie taką, jak chcieli wnioskodawcy. Władza odpowiadała: Jesteście robotnikami i chcecie założyć partię? Ale po co? Przecież jest już PZPR! Chłopom odpowiadała, że jest już ZSL, demokratom, że mają SD, a i katolicy mieli swój PAX.

Również oskarżany przez opozycję o prorosyjskość PiS (z wzajemnością, bo stało się to w ostatnim czasie najgorszą inwektywą) chce się rozprawić ze Zmianą, by udowodnić swym amerykańskim protektorom, że on proputinowski nie jest.

W obliczu wzmagających się w Polsce represji politycznych, na co składa się już: zatrzymanie naczelnego jednego z nielicznych niezależnych polskich tygodników, nienależącego jeszcze do amerykańskiego czy niemieckiego kapitału jak reszta „polskiej” prasy; skazanie na dotkliwe kary ograniczenia wolności członków KPP za same ich poglądy; aresztowanie Mateusza Piskorskiego za inną wizję Polski, polskiej racji stanu i poglądów na nasze interesy geopolityczne, możemy się spodziewać ich kontynuacji.

I naprawdę, póki Amerykanów tu jeszcze nie ma, nie jest dziś problemem to, czy polskie dzieci 1 września pójdą do szkoły, ale groźba tego, że po 25 latach znów nie zobaczą Teleranka.

Jarosław Augustyniak, polski publicysta, Warszawa
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji [Sputnika].

http://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 14 do “ABW po was też przyjdzie”

 1. rafal z said

  Tak sobie myślę, że Rosjanie nie rozumieją do końca Polaków a przez to nie doceniają. Rosjanie inwestują w Niemcy jako podmiot stanowiący o sobie w Europie. ALE Polacy jak Żydzi rozproszeni po wszystkich zadupiach świata i w dodatku równie pojebani. Naciskanie na odpowiednie polskie struny przez Rosję spowodowałoby że Polacy rozpieprzyliby w pył UE na usługach USA

  Nie, panie Rafale.
  Polacy są niezdolni do współpracy. W takim USRaelu, choć jest ich wielu, nie stanowią żadnej siły politycznej. Nigdzie jej nie stanowią.
  Admin

 2. Zabijaki US Army NIGDY samodzielnie NIE opuszczają zajętych krajów, said

  Żydowskie USA ze swoją ludobujczą US Military systematycznie napadają lub zajmują mniejsze kraje pod różnymi pozorami, aby je od siebie w 100% uzależnić, podprządkowac, szantażowac i eksploatować pod każdym względem identycznie jak kolonie w Afryce.

  Teraz ci żydo-amerykanscy ludobójcy zostali wpuszczeni do III RP przez żydo-ukraińców przekupionych lewaków PiS będących przy korycie władzy „warszawki” !

  Jak długo po wpuszczeniu do Polski tych zabijaków US Army to żydo-amerykańskie awanturnictwo będzie trwało w III RP, które szczuje Polaków na Ruskich ?

  LUDOBOJCZE krwawe rozboje bezkarnego USA na Świecie to przecież CODZIENNOŚĆ i oni prą do zorganizowania wojny Polski z Rosją oraz zabijania Ruskich identycznie jak podpłacili, przekupili ukraińskich banderowców nacjonalistów z Kijowa, aby ci beztialsko zabijali obywateli tzw. „ukrainy” którzy deklarują rosyjską narodowośc !

  Weteran U.S. Marine mówi jak USA i ŻYDY sterują politykami i wszczynają wojny:

  Po pierwsze wszyscy ci gracze PO-PiS-PSL-nowocześni ZŁODZEJE Petru to polityczni złodzeje-gangsterzy w III RP, są jedynie płatnymi marionetkamiżzydo-amerykanskich i niemieckich służb wywiadowczych oraz mędzynarodowych złodziejskich korporacji.

  PO-PiS-SLD-PSL-nowocześni złodzeje NIE służą polskim obywatelom lecz są płatnymi agentami zagranicznych mocarstw, zwłaszcza rabunkowych ludobójców z Waszyngtonu.

  Polscy obywatele NIE chcą zafałszowanej „amerykańskiej demokracji” w Polsce.

  Yankesi zabijaki awanturnicy – WYNOCHA z Polski !

  US Military i NATO to faktycznie zbrojne ramie złodzeji żydo-banksterów, którzy uważają siebie ze swoimi zbrodniczymi żydowskimi kolonialnymi korporacjami Coca Cola i innymi:

  za możnowładców całego Świata.

  Usiłują z żydowskiego New Yorku i Waszyngtonu kontrolowac cały przepływ pieniędzy, a zarządcami całego Świata ma być JEDYNIE specjalnie „prawnie” uprzywilijowana żydowska KASTA zameszkała we wszystkich krajach.

  Ta KASTA do tej pory najbardziej obławiała się na przez nich organizowanych wojnach.

  tzw. „przywódcy” USA czyli te popychadła żydostwa Obama i Kerry to jedynie ich marionetki, które czytają scenariusze organizowanych wojen.

  Obecny scenariusz żydo-bank-sterów z New Yorku i Waszyngtonu jest taki:

  „Potrzebujemy kolejnej wojny Światowej”

  Powodem, dla którego potrzebujemy kolejnej wojny, zdaniem tych psychopatów, którzy rządzą światem jest osiąganie jeszcze większych złodzejskich zysków dla ich korporacyjnych rodzin oraz jakoby za duża populacja Świata.

 3. Janka said

  Amerykanie znikąd nigdy dobrowolnie nie wychodzą. hmm no niezupełnie. Z Wietnamu spie….li jak wiewiórki co widać i czuć na wielu filmach dokumentalnych, pozostawiając na łasce komunistów wietnamskich spod znaku HoSziMin’a wietnamskich specjalistów miłości oralnej do Wielkiego Brata zza Oceanu. Co PISowskie elity winny sobie obejrzeć choćby na YT, w razie czego jak W(ch)uj Sam przehandluje Pole-land Rosji czy Chinom czy innym kosmitom – los tychże będzie marny raczej…

  Wietnam był wyjątkiem. Innych nie znam.
  Admin

 4. Wi42 said

  @2 , 3
  Z Wietnamu uciekano po sromotnej porazce, nie byl wyjatek!

 5. Gietrzwałd said

  ad 4,
  …to że opuścili, to mały „…uj”,
  ale proszę przypomnieć sobie („Agent Orange”),
  co pozostawili…spaloną, zniszczoną ziemię.

  http://hoga.pl/dobry-temat/agent-orange-czyli-wojna-zbiera-zniwo-po-40-latach-od-jej-konca/

 6. Hasso C. said

  Pamietacie Panstwo samobojstwo generala Slawka? On sie zastrzelil na wiadomosc o tym, ze polska owczesna tzw. Sanacja dogadala sie z Anglikami zeby dowalic Niemcom. I on chyba zrozumial, czym to sie skonczy. Bo wojna w 1939 nie byla potrzebna ani Polsce ani Niemcom.
  Dzisiaj nie slysze o zadnych samobojstwach po Uroczystosci w Radzikowie. A efekt moze byc o ile gorszy dla Polski! Zdrada wtedy i zdrada teraz. Gdzie protesty?

 7. RomanK said

  Slawek to niechlubnej pamieci kutas i tchorz…i cymbal…mogl strzelic najpierw w pare wlasciwych lbow, bo mial dostep i nie musailby sie dzisiaj pan Hasso C zastanawiac co mu do lba szczelilo:-)))

 8. Czolgista said

  Czy nie widać precedensu ? Przestępca Kamiński wcześniej polował na Leppera i jego partię. Za to, o ironio, został skazany. Teraz zaczęli polować na partię Zmiana, która powstała z rozbitej Samoobrony.

  Ciekawe, kto tak naprawdę przyłożył rękę do „samobójstwa” Leppera ?

 9. Wojtek said

  Ad. 8. Przyłożył ten, który miał z tego najwięcej korzyści. A wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że najwięcej korzyści miał z tej śmierci PiS z majdaniarzem Kalksteinem-Kaczyńskim na czele. Rozbicie Samoobrony oraz LPR uznawane było przez polskojęzycznych chazarów i banderowców z PiS za jeden z większych sukcesów tej partii, który przyciągnął do niej nowe rzesze nastawionych antypolsko zdrajców i obcych agentów.

  BanderoPiS potraktował partię Zmiana tak samo jak swego czasu Samoobronę. Mądremu człowiekowi więcej analogii nie potrzeba, zaczadzonemu pisdzielstwem i banderyzmem debilowi nawet profesorski wykład nie pomoże…

 10. Wojtek said

  PiSda za pomocą prowokacji i operacji fałszywej flagi uderza też w inne – tym razem anarchistyczne środowiska, które mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócić protestami lipcowy szczyt NATO.

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,to-oni-podlozyli-ladunki-uciekali-zostali-obezwladnieni,203524.html

 11. Osoba niepaństwowa said

  http://spartakus.neon24.pl/post/131875,w-polsce-w-koncu-nastal-czas-terroryzmu
  .http://m.neon24.pl/33d479434ae66d6ef8d0662c074a4f61,0,0.jpg
  Miłego dnia

 12. Halszka said

  ad 9, Wojtek

  Racja, ale przypominam, że w zaszczuwaniu Leppera brała żywy udział także Platforma, a konkretnie GazWyb. Pamietam jak rozwodzono się tam nad chamstwem i demoralizacją Samoobrony i organizowano pomoc dla skrzywdzonej „niewinnej lilii”, niejakiej Anety K,. Zaś Aneta typowała coraz to nowego kandydata na ojca swojego dziecka, na zasadzie „na kogo wypadnie, na tego bęc”.

 13. Janka said

  @ Wietnam był wyjątkiem. Innych nie znam.

  Panie Gajowy. Jest casus wsparcia apartheitu z RPA w wojnie domowej w Angoli. Najpierw USA z CIA poparli żołdaków i najemników z RPA aby w 5 sekund to poparcie wycofać i zostawić ich w dzungli angolańskiej bez kubka wody. Ot taka solidarność USraelska. Znam rodowitych białych mieszkańców RPA, którzy za ww. wyczyn nienawidzą USA bardziej niż ktokolwiek inny na ziemi

 14. pull up said

  @ Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji [Sputnika].

  Mogą czy są? Jakie poglądy ma zatem redakcja Sputnika? Zgadzam i popieram poglądy autora, bo nie można zaprzeczać rzeczywistości!!!

  Mogą być. Nie muszą. Co tu jest do zrozumienia?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: