Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Marucha o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Duda: Jesteśmy państwem i naro…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  NICK o Parlamentarna głupota ma się…
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Portki w dół?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Portal promujący imigrantów za obce pieniądze. Jego twórcy chcą podnosić świadomość Polaków na temat uchodźców.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-25 (Środa)

Powstały we współpracy z Fundacją Batorego [he he – admin] i sfinansowany przez środki pochodzące z Funduszu Europejskiego Obszaru Gospodarczego portal ma za zadanie informować o tzw. uchodźcach i rozwiewać rzekome mity na ich temat.

W rzeczywistości stanowi tubę propagandową ideologii multikulturalizmu.

Uchodzcy.info powstali w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Fundusze te są formą bezzwrotnej pomocy udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein.

Jak czytamy na portalu uchodzcy.info powstał on „z myślą o podnoszeniu świadomości społecznej na temat uchodźców w Polsce i Europie poprzez upowszechnianie rzetelnej wiedzy i obalanie stereotypów. Jest również rodzajem przewodnika po różnych formach zaangażowania i pomocy – zawiera praktyczną wiedzę i najpotrzebniejsze narzędzia”.

Twórcy deklarują, że „jej zadaniem jest zachęcanie i inspirowanie do działań na rzecz uchodźców w jak najszerszym zakresie – od walki z mową nienawiści, przez działania edukacyjne i medialne, po bezpośrednią pomoc potrzebującym”.

Z nowopowstałego portalu można dowiedzieć się m. in., iż „osoby starające się o status uchodźcy poddawane są znacznie dokładniejszej kontroli służb specjalnych niż te, które przekraczają granicę z legalną wizą. Są sprawdzani zarówno pod kątem ich dotychczasowego życia, jak i bezpieczeństwa kraju docelowego. […] odpowiednie agencje wywiadowcze wiedzą o nich nieporównanie więcej, niż gdyby wybrali jakikolwiek inny sposób przedostania się do Europy”.

Czy jednak efekty policyjnych śledztw podjętych po zamachach w Paryżu, czy Brukseli nie ukazały brutalnej prawdy o tzw. uchodźcach przekraczających swobodnie granice z fałszywymi paszportami? Przeczą deklaracjom zawartym na proimigrackim portalu informacje podane przez władze niemieckie, że w grudniu 2015 r. że, prawie 10 proc. „uchodźców”, którzy przybyli do tego kraju w ostatnich miesiącach, posługuje się fałszywymi dokumentami!

„Druzgocącej” krytyce zostały także poddane na portalu twierdzenia o islamskich korzeniach terroryzmu: […]zjawisko terroryzmu ma historię znacznie dłuższą niż islam, a jego źródłem nie jest żadna religia ani ideologia. Religie bywały natomiast niejednokrotnie osłoną, uzasadnieniem lub usprawiedliwieniem dla aktów terrorystycznych dokonywanych przez konkretnych ludzi.

W krótkiej historii XXI wieku obserwowaliśmy wiele motywowanych religijnie zamachów terrorystycznych, których dopuszczali się wcale nie muzułmanie, ale na przykład chrześcijanie (choćby zamachy na kliniki aborcyjne w USA) czy buddyści (na przykład na Sri Lance lub w Birmie).

Autorzy portalu wzięli się a przysłowiowe bary z twierdzeniem, iż uchodźcy zabiorą Polakom pracę:

To jedna z najczęstszych obaw wywołanych przez plany przyjęcia do Polski uchodźców. Według ekspertów badających rynek pracy nie mamy się jednak czego obawiać. Dlaczego? Ponieważ liczba Polaków bardzo szybko się kurczy, co będzie miało w przyszłości katastrofalny wpływ na naszą gospodarkę. Uchodźcy mogą trochę ten proces zastopować – czytamy na portalu.

Jeśli to taki znakomity interes i „konieczność dziejowa”, to czemu eurokraci chcą nas zmuszać karami finansowymi do wejścia w niego?

luk
http://www.pch24.pl

Komentarze 22 to “Portal promujący imigrantów za obce pieniądze. Jego twórcy chcą podnosić świadomość Polaków na temat uchodźców.”

 1. Dictum said

 2. Franz Maurer said

  trzeba szerzyć wiedzę ale tę prawdziwą o uchodźcach i islamie,bo zwykły człowiek nie czytający niezależnych wiadomości jest coraz bardziej ogłupiany, widać to nawet w Polsce gdzie powoli w sondażach rośnie przychylność dla przyjmowania nachodźców, a co do demografii to się nie martwmy, biali uchodźcy z Niemiec, Skandynawii, Francji wypełnią lukę w przyroście ludności, już ich trochę przybyło , sam znam jedną rodzine francuską przybyłą z Marsulii i jedną szwedzką z Malmoe.

 3. snag said

  Hmm, ciekawe ze Rosjanie pogonili Sorosa a rzekomo polski PiS nie potrafi ,…

 4. Hasso C. said

  Otwarta zdrada.

 5. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/wielokulturowosc-multikulti-to-smierc-dla-narodow-europy-to-smierc-bialego-czlowieka/

 6. MatkaPolka said

  „Jan III Sobieski był nazywany „Lwem Lechistanu” i nie przegrał ani jednej bitwy z Turkami (…)
  Miecz Damoklesa na wyznawców Allacha
  wśród muzułmanów, ludzi bardzo przesądnych, rosła fama polskiego króla. Sama obecność Jana III pod Wiedniem zachwiała wiarę Turków w zwycięstwo. Już 11 września, gdy rozeszła się wiadomość, że głównodowodzącym wojsk sprzymierzonych jest „Lech Lechistanu”, część armii tureckiej uciekła spod Wiednia” –
  .https://www.youtube.com/watch?v=OoSNuunKlNI

  JAN III SOBIESKI POD WIEDNIEM – OBRAZ JULIUSZA KOSSAKA

  Zwycięstwo króla Jana III Sobieskiego pod Wiedniem w 1683 r.
  http://wlaczpolske.pl/index.php?etap=10&i=1170&nomenu=1&oe=UTF-8&q=prettyphoto&iframe=true&width=1000&height=100%

  O przyczynach wyprawy Jana Sobieskiego na Wiedeń [fragment]

  […] Wiadomo było, że Turcy – pod wodzą wielkiego wezyra, Kara Mustafy, tęsknią do świętej wojny. W 1683 roku, po czterech latach wahań, kości zostały rzucone. Gdy orda turecka, szykowała się do szybkiego wymarszu, chcąc wyruszyć najkrótszą droga na Wiedeń […] cesarz Leopold I zaapelował o rychła pomoc, Sobieski, przyjął apel życzliwie. Podpisano z posłem cesarskim umowę o wzajemnej pomocy. […] Sytuacja Wiednia latem 1683 roku stawała się coraz bardziej rozpaczliwa. Turcy nadciągali o wiele prędzej niż sojusznicy i w połowie lipca rozpoczęli oblężenie miasta w sile około 140 000 żołnierzy. […] Sobieski objął dowództwo nad całością wojsk idących na odsiecz Wiednia: 74 000 żołnierzy. […] Sobieskiemu i jego skrzydlatym husarzom przypadła w udziale wspaniała szarża w dolince na prawym skrzydle oraz zasługa ostatecznego przepędzenia Turków z Europy Środkowej. […]

  List Jana III Sobieskiego do żony [fragment]

  W namiotach wezyrskich, 13.IX. 1683 w nocy

  Jedyna duszy i serca pociecho, najśliczniejsza i najukochańsza Marysieńko!
  Bóg i Pan nasz na wieki błogosławiony dał zwycięstwo i sławę narodowi naszemu, o jakiej wieki przeszłe nigdy nie słyszały. Działa wszystkie, obóz wszystek, dostatki nieoszacowane dostały się w ręce nasze. Nieprzyjaciel […] ucieka w popłochu. Wielbłądy, muły, bydło, owce, które to miał po bokach, dopiero dziś wojska nasze brać poczynają. […] Nieprzyjaciel […] prochów samych i amunicji porzucił więcej, niżeli milion. […] Wezyr tak uciekł od wszystkiego, że ledwo na jednym koniu i w jednej sukni. […] W
  szystkie mi się po nim dostały wspaniałości. […] Mam wszystkie znaki jego wezyrskie. […] Namioty, wozy […].

  Turecki historyk o bitwie pod Wiedniem

  Osmanowie nigdy nie postrzegali bitwy pod Wiedniem jako dżihadu czy krucjaty przeciw chrześcijaństwu. I nawet gdyby wygrali, raczej nie utrzymaliby miasta zbyt długo i nie przeprowadziliby konwersji na islam – mówi prof. Feroz Ahmad, historyk z Uniwersytetu Yeditepe w Stambule.

  NEWSWEEK: Bitwa pod Wiedniem to wydarzenie historyczne powszechnie znane w Polsce. Czy podobnie jest w Turcji? Czy w ogóle Turcy kojarzą nazwisko Sobieski?

  Prof. Feroz Ahmad: Mówi pani o drugiej odsieczy wiedeńskiej z 1683 roku, pierwsza miała miejsce ponad sto lat wcześniej, w 1529 roku. Obie bitwy, które zakończyły się porażkami Osmanów, są bardzo dobrze znane w Turcji, oczywiście głównie wśród osób, które interesują się historią. Znane jest też nazwisko Sobieskiego, który pokonał pod Wiedniem wojska dowodzone przez Kara Mustafę.

  NEWSWEEK: W Polsce wszyscy wiedzą, że Sobieski zwyciężył pod Wiedniem. Ale niewiele osób wie, dlaczego Osmanowie chcieli zdobyć miasto. Dlaczego Imperium Otomańskie potrzebowało
  do listy swoich zdobyczy dopisać Wiedeń?

  Prof. Feroz Ahmad: Po zdobyciu Konstantynopola [dzisiejszy Stambuł – przyp. red.] w 1453 roku sułtani postrzegali siebie jako nowych władców Imperium Rzymskiego, uniwersalnego imperium. Habsburgowie, którzy rządzili połową kontynentu, również przypisywali sobie ten tytuł. Dlatego właśnie Osmanowie musieli ich pokonać. By udowodnić, że to miano należy się wyłącznie im.

 7. Hasso C. said

  Panie Maurer, ja to juz od dawna mowie: beda walic do Polski setki tysiecy bialych Europejczykow. Jesli tylko uda sie zatrzymac niewiernych.
  A, swoja droga, co szkodzi, jesli byloby troche mniej Polakow? Jaki to problem? Mniej korkow na drogach, tansza ziemia … Potem znowu by przybylo, w naturalny sposob. Byle tylko sie teraz nie dac zdrajcom i sprzedawczykom zalac nas niewiernymi.

 8. ojojoj said

  A wystarczyloby wstawic prawo, ze za klamstwa („fakty” bez dowodow) opublikowane do pewnej ilosci adresatow, np. powyzej 100, nalozyc kary pieniezne. Za kazdym klamstwem coraz wieksze, az do bankrutctwa danej gazety czy tiwi. Wszystko jest takie proste.

 9. Hasso C. said

  Muzulmanie marza juz i planuja opanowanie calego kontynentu Europy, co nie udalo im sie wczesniej. A „globalisci” tylko ich do tego zachecaja i podniecaja. Celem jest, jak sie wydaje, wojna domowa i chaos na skale kontynentu. Potem Trzecia Swiatowka i nadejscie „Mesjasza Starozakonnego”, zbudowanie trzeciej swiatyni w Jerozolimie. Tak jak w Protokolach. Czy nie tak?

 10. Gietrzwałd said

  ad 1 Dictum,
  …facio chciał posłuchać płyt, ale niestety przesadził z procentami,
  no i zabrakło tych kilku centymetrów… 🙂

 11. Dictum said

  ad. 8 – Ojojoj – jakie wszystko jest proste (jeśli się ma pieniądze, żeby rządzić).

 12. Moher49 said

  To nie są żarty, niektóre szkoły zapraszają prelegentów, którzy rozmiękczają małolatów, islam robią trendy.

 13. revers said

  W Kabulu spotkało się 28 przywódców, bossów gangów którzy trudnili sie przemytem ludzi m.in do europy. Spotkali się w celu obrania nowych strategii przemytu ludzi na fali uchodżców. Tak że te dwie flanki szarego i oficjalnego zatrudnienia na rzecz
  „uchodzców” często zazebiają się, mają wspólny cel i interes.

  Byli pod kontrolą zachodnich służb wywiadowczych

  Głownym wspóludziałowcami interesu uchodźczego są Soros, ale takze saudis, wahabici, i gangi przemytnicze.

 14. Gietrzwałd said

  …warto w tym temacie przeczytać jeszcze raz
  Encyklikę „HUMANUM GENUS” (O masonerii) z 1884 r.,
  Jego Świątobliwości Pana Naszego Leona XIII z opatrzności Bożej papieża
  gdzie pokazane jest źródło naszych problemów.
  Pozdrawiam AMDG

 15. Zgorzkniały said

  Polskich rąk do pracy ubywa, ale zamiast podnieść głodowe pensje polscy prywaciarze wolą sobie najmować młodych banderowców, byle na nowy sportowy wóz szybko zarobić. W pracy co drugi dzień słyszę szefa i jego rodzinę utyskującą na swoich polskich pracowników, a chwalącą ukrów. Oh, ah, jacy oni pilni, jacy solidni, a i mniej kosztują.

  Nie będzie mi ich żal jak ich ukochane ukropy będą ich żywcem piłować.

  Ad 7 „beda walic do Polski setki tysiecy bialych Europejczykow”

  Też się nie ma z czego cieszyć. Załóżmy że sytuacja w niemczech zaostrza się do takiego stopnia, że przybywają do nas setki tysięcy zradykalizowanych rodowitych niemieckich uchodźców. I co z tego że oni też będą przeciw multi-kulti, jak w dużej mierze u nich to się łączy za tęsknotą za adolfem i jego czasami? Kilkaset tyś. zradykalizowanych szwabów na zachodzie to dobra recepta na stracenie Ziem Odzyskanych.

 16. re1truth2 said

  To wszystkie organizacje promujące multi-kulti i powiązane z LGBT, a finansowane przez Sorosa, oczywiście też WOŚP ze swoim głównym słoikiem ma swój w tym udział z przystankiem Wóda’stock…!!!.
  Podaję jeden przykład http://uchodzcy.info/kto-juz-dziala/?org=800 – diversja.org współpracuje z LambdaWarszawa. Kamuflują się przy pracy z dziećmi i młodzieżą – w jakim celu? Głoszą ‚szczytne’ hasła pomocy…!!! komu służą.
  I jeszcze jeden http://nomada.info.pl/ – są jak Makrela chcą rozpieprzyć Europę nacja wiadoma.

 17. veri said

  16. @ re1truth2

  Wszedłem na polecane stronki ( i przy okazji na ich okolice ) … miłośnicy multi-kulti przekaz mają w jedną stronę czyli masz słuchać i ‚ruki pa szwam’.

 18. Najbardziej Niedźwiedziowi się podobało następujące:

  Pamiętaj, że publiczna mowa nienawiści jest przestępstwem, a według artykułu 304 § 1. Kodeksu karnego „każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję”.

  Zdobądź więcej informacji o tym, jak prosto zgłosić mowę nienawiści prokuraturze lub policji oraz gotowe formularze do takiego zgłoszenia.

  Znaczy się, wszyscy jesteśmy kryminalistami, a niektórzy z nas to nawet podwójnymi. Bo wyrażanie negatywnych opinii w sprawach dwóch wagi naczelnej, a to: 1. przymusowej ismalizacji i afrykanizacji europejskiej kultury i 2. promocji neobanderyzmu, podlega pod paragraf mowy nienawiści, a się to czyta, a niektórzy nawet czytają to, co sami napisali i wszyscy złośliwie uchylają sie do zameldowania organom ścigania o dostrzeżonym przestępstwie.

  I to wcale ze nie jest żaden sofizmat.

  Takich czasów żeśmy dożyli.

  Niedźwiedziowe czołem dla współprzestępców.

 19. Boydar said

  @ Matka Polka

  „… Miecz Damoklesa na wyznawców Allacha …”

  Pewna zasadnicza różnica jednak występuje. Ów miecz jednak do końca wisiał, a Sobieski spadał, przy każdej zresztą okazji 🙂

 20. wanderer said

  „Ad 7 „beda walic do Polski setki tysiecy bialych Europejczykow”

  Też się nie ma z czego cieszyć. Załóżmy że sytuacja w niemczech zaostrza się do takiego stopnia, że przybywają do nas setki tysięcy zradykalizowanych rodowitych niemieckich uchodźców. I co z tego że oni też będą przeciw multi-kulti, jak w dużej mierze u nich to się łączy za tęsknotą za adolfem i jego czasami? Kilkaset tyś. zradykalizowanych szwabów na zachodzie to dobra recepta na stracenie Ziem Odzyskanych.”

  My, Polacy z zagranicy chetnie wrocimy, niech tylko zaistnieja jakies sensowne warunki.

 21. Podobno ,,prawicowcy” to w głównej mierze umysły ścisłe. Nawet KNP od JKMa jest pod brzegi wypełniony informatykami, zawodowymi i amatorskimi. A ilu mają ich rzekomi narodowcy? Mało, by zablokować parę stron? Lenie śmierdzące.

 22. Greg said

  Z Ameryki (jak zdążą!) przybędą prawdziwi uchodźcy, Polska Ich! oczekuje z niepokojem!
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05

Sorry, the comment form is closed at this time.