Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Niektóre ciekawe prawa stanowe w USA.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-27 (Piątek)

Nie wszystkie poniższe prawa są idiotyczne – admin

ALABAMA – Dla mieszkańców Alabamy jest bezprawne wykorzystywanie niedźwiedzia, jeśli dokonano jego zakupu z zamierem użycia zwierzęcia do walk z człowiekiem. Jest to przestępstwo klasy B, zagrożone karą grzywny, konfiskatą niedźwiedzia i nawiązką dla organizacji przyjaciół zwierząt. Podobno walki człowiek kontra niedźwiedź popularne na początku XIX wieku – miały nawiązywać do grecko-rzymskiego modelu męskości.

ALASKA – Osoba która upiła się w barze nie może pozostać na jego terenie. (to jakby hańba dla baru). Prawo stwierdza, osoby pod wpływem alkoholu nie może nie”nieświadomie” wchodzić lub przebywać na terenie gdzie jest sprzedawany alkohol. Jeśli jednak delikwent zachowuje minimum przytomności ma szanse uniknąć kary. W 2012 roku policja na Alasce zaczęła bezwzględne egzekwowanie tego prawa, używając do tajnych agentów którzy wyszukiwali i aresztowali podejrzanych o utratę umiaru w piciu.

ARIZONA – obowiązuje tu zakaz karmienia świń odpadkami, bez specjalnego zezwolenia. Nie obowiązuje ono wówczas gdy karmiona tak świnia ma służyć do konsumpcji własnej.

KALIFORNIA – Żaba która „zdechła” podczas zawodów w „żabich-skokach” nie może być zjedzona.

KOLORADO – Nie wolno zmieniać pogody bez zezwolenia. Modyfikacja pogody nie tylko jest możliwa, ale jest rzeczywiście lukratywnym biznesem. W wybranych Stanach, jest to legalnie wykonywana czynność, którą można wykonać choćby spalając jodek srebra, co prowadzi do stymulowania deszczu z chmury.. Wymóg uzyskania zezwolenia zapewnia minimalne szkody dla ziemi i maksymalne korzyści dla ludzi.

DELAWARE – Wykroczeniem klasy B jest sprzedaż, wymiana lub podarowanie skóry domowego psa lub kota. Za produkt wykonany w całości lub w części , powiedzmy z Dalmatyńczyka, grozi grzywna 2500 $ oraz kara zakazu posiadania psa lub kota przez 15 lat -od dnia skazania.

FLORYDA – Właściciel lokalu w którym sprzedaje się alkohol może otrzymać karę 1000 dolarów jeśli uczestniczy sam lub dopuści do tego by uprawiano tam zawody w rzucaniu karłami (liliputami). W roku 1989 zakazano tej praktyki rzucania małymi ludźmi (zwyczaj rodem z australijskich barów) gdy stwierdzono taka praktykę w jednym z lokali na południu stanu. Usiłowano odwołać to prawo dwa lata temu , w roku 2011, ale bez powodzenia.

IDAHO – Kanibalizm jest tu surowo zabroniony i zagrożony wyrokiem 14 lat więzienia. Ale jest jednak w porządku „świadomie spożywać ciało i krew człowieka” w sytuacjach zagrożenia życia lub śmierci, jeśli jest to jedyny możliwy sposób przetrwania. Jest to jedyny stan który zakazał kanibalizmu. Stało się to w 1990 r. kiedy powstały obawy że jedzenie ludzi mogłoby się stać rytualną praktyką.

INDIANA – Sklepy monopolowe nie mogą sprzedawać chłodzonej wody sodowej, ale mogą sprzedawać ta same napoje niechłodzone. Ponadto nie wolno im sprzedawać mleka . Prawo ustala specjalną listę, jakie rodzaje napojów (i o jakiej temperaturze) sklepy te mogą mieć na stanie.

KANSAS – Alkohol na kieliszki nie może być sprzedawany w 26 powiatach. W Kansas przepisy prohibicji usunięto dopiero 15 lat po tym jak zrobił to Kongres USA (1948r). Poszczególne powiaty na podstawie rezolucji lub petycji ,mogą zakazać sprzedaży alkoholu w miejscach publicznych, tam gdzie tylko 30% lub mniej przychodu brutto pochodzi ze sprzedaży żywności.

KENTUCKY – Każdy ustawodawca, urzędnik publiczny lub prawnik musi złożyć przysięgę,stwierdzając,że nie walczył w pojedynku z użyciem śmiercionośnej broni. Wpisano to do Konstytucji Kentucky w roku 1849 a prawo to miało zniechęcić ludzi,którzy dążyli do pełnienia funkcji publicznych z uczestniczenia w tradycyjnych pojedynkach które były popularne na południu.

MARYLAND – Osoba która sprzedaje w automacie nie lateksowe kondomy winna jest wykroczenia i czeka ją kara do 1000 dolarów.

MASSACHUSETTS – Zaśpiewanie lub zagranie hymnu narodowego tylko w części, zamiast jako całej i odrębnej kompozycji jest karalne grzywną do 100$. Tyle samo zapłacisz jeśli spróbujesz hymn zatańczyć. Przypuszczam że w Polsce większość osobników mieniących się patriotami przy takich zasadach poszła by ” z torbami”

MICHIGAN – Tu cudzołóstwo jest od 1931 roku formalnym przestępstwem zagrożonym do 4 lat więzienia oraz do 5000 dolarów grzywny. W 2012 roku ,sierżant policji w Portage James Myers został zwolniony za naruszenie obowiązków służbowych podczas pracy, w tym za rzekome zdradzanie swojej żony i zadawanie się z lokalną kelnerką – używając do tego służbowego miejskiego telefonu i konta e-mail (będąc na służbie). Nie został jednak ukarany grzywną ani też nie był uwięziony- co sugeruje że w Michigan nie traktują tego prawa zbyt poważnie. Ale z roboty wyleciał.

MINNESOTA – Tu prawo zabrania udziału w zawodach polegających na łapaniu świni nasmarowanej tłuszczem. Widać władze stanowe bardziej troszczą się o bezpieczeństwo świnek, niż przejmują głupotą obywateli.

MISSOURI – Byk lub baran w wieku powyżej 1 roku który biega bezpańsko przez trzy dni może zostać bezkarnie wykastrowany. Potrzeba jednak do tego pisemnego potwierdzenia 3 świadków oraz może się to tak stać, gdy to po ogłoszeniu właściciel bestii nie zgłosi się po jej odbiór.

MONTANA – Wprowadzenie owcy na tory kolejowe z zamiarem uszkodzenia pociągu, nie owcy, zagrożone jest karą do 50 tys. dolarów i więzieniem do lat 5. Właściciel lokomotywy lub linii kolejowej musi jednak wykazać że poniósł szkodę tak jak i owce.

NEBRASKA – Osoba zakażona chorobą weneryczną nie może zawrzeć związku małżeńskiego.

NEVADA – W tym jedynym stanie gdzie dozwolona jest prostytucja możesz trafić za kratki jeśli zechcesz użyć aparatu rentgenowskiego do prześwietlenia obuwia. Niektórzy ludzie stosują taka metodę aby sprawdzić czy but jest dobrze dopasowany do nogi prześwietlają nogę z butem (stoposkopia).

NEW MEXICO – Istnieje zapis w stanowej Konstytucji że idiota nie może głosować w stanowych wyborach. Wydaje się jednak ze może wybierać Prezydenta USA czego rezultaty widujemy.
Tradycyjnie słowo „idiota” odnosi się do kogoś (raczej politycznie niepoprawnie) z upośledzeniem umysłowym lub z IQ poniżej 30. Dziś słowo to stosowane jest w szerszym zakresie więc niejasności w prawie mogą spowodować jakieś problemy.
Obecnie także Kentucky, Missisipi i Ohio utrzymują ten sam przepis w ich Konstytucjach. Lecz nawet jeśli masz upośledzenie umysłowe, jeśli rozumiecie co to jest głosowanie, federalne prawo chroni twoje prawo do wyborczej wypowiedzi, zgodnie z ustawą o chorobach psychicznych.

NEW YORK – Zabronione jest noszenie masek, przez więcej niż trzy osoby, w miejscu publicznym w celu marszu lub demonstracji . I nie jest to na skutek informacji z Polski po Marszach Niepodległości. Wprowadzono je w 1845 roku gdy najemnicy rolni przebrani za Indian pomordowali swoich pracodawców.

OKLAHOMA – To chyba jedno z nielicznych miejsc na świecie gdzie ludzie maja oczy i uszy otwarte. Niektórzy zwą to żywym makkartyzmem , ja zdrowym rozsądkiem gdy w uchwalonych w 2013 roku przepisach czytamy: „Tu i teraz znajdujemy i oświadczamy fakt, że istnieje międzynarodowa komunistyczna konspiracja, która dąży do obalenia rządu Stanów Zjednoczonych i kilku stanach, w tym w stanie Oklahoma, siłą lub przemocą…”

Niekoniecznie musi to dotyczyć komunistów ,USA czy Oklahomy. Ale na przykład weźmy Ukrainę…. Też fakt.

RHODE ISLAND – Kto odgryzie innej osobie kończynę może otrzymać karę do 20 lat więzienia ale nie mniej niż rok – ale tylko wówczas gdy było to działanie celowe. Jeśli doszło do tego przypadkowo np. wypadł ci ząb i odgryzł sąsiadowi rękę możesz mieć dość silna linię obrony w sądzie.

SOUTH CAROLINA – Mężczyzna w wieku powyżej 16 lat nie może uwodzić kobiety fałszywie obiecując jej ….. małżeństwo. Winny może być ukarany finansowo według oceny sędziego i/lub osadzony w więzieniu jednak nie dłużej niż na rok. Prawo przewiduje wiele wyjątków. Zalicza się do nich sytuacje gdy kobieta była już zamężna albo można ja określić jako ” lubieżną’ lub „występną” (prawo tych określeń nie definiuje) . Nie można też ukarać mężczyzny gdy nikt nie może poświadczyć oskarżenia kobiety. Prawo też nie określa co robić, gdy małżeństwo fałszywie obiecuje kobieta.

TEXAS – W Teksasie ludzie chcący ubiegać się o Urząd muszą potwierdzić istnienie „Najwyższej Istoty.” Jeśli nie, mogą być poddani badaniom i testom religijnym. Sytuacja jest prosta : ateistom wstęp wzbroniony .

VIRGINIA – Istnieje powiedzenie ” Virginia is for lovers” (Wirginia jest dla kochanków) .Tyle tylko że zgodnie z prawem seks pozamałżeński jest absolutnie zabroniony. Bez znaczenia jest twój wiek lub wiek partnera. Złamanie zakazu stanowi wykroczenie V stopnia.

WEST WIRGINIA – Tu nie należy próbować zastąpić psa myśliwskiego fretką. Kto poluje, łapie, zabija, uszkodzi lub goni dzikie zwierząt lub ptaki z użyciem fretki, otrzyma grzywnę w wysokości nie mniej niż 100 dolarów (ale nie więcej niż 500 dolarów) i nie mniej niż 10 (ale nie więcej niż 100) dni w więzieniu.

WYOMING – W Wyoming, nie próbuj „uciąć, oderwać, uszkodzić lub okaleczyć” więcej niż połowę ucha owcy. Naruszenie tego prawa to zbrodnia, karalna do 5 lat więzienia.Ale mniej niż połowę? Całkiem w porządku. I jeśli dokument sprzedaży lub akt własności stwierdza okaleczenie – śpij spokojnie.

Za http://niepoprawni.pl

Uzupełnienie:

25 przedziwnych przepisów prawa prosto z USA

#1. W stanie Oklahoma nie można używać jo-jo do łowienia ryb
#2. W „masaczjusets” posiadanie wybuchowych piłeczek golfowym jest przestępstwem
#3. Również w „masaczjusets” – wszystkie kupony podarunkowe muszą mieć 7 letni okres ważności
#4. W Illinois sprzedawca krokodyli musi przestrzec potencjalnych kupujących przed całowaniem tych zwierząt
#5. W Północnej Karolinie wszelkie jedzenie dawane świni musi być ugotowane
#6. W stanie Nowy Jork nie można chodzić z wafelkiem do lodów włożonym w kieszeń… nie martwcie się zakaz obowiązuje tylko w Soboty 🙂
#7. W Patterson (stan New Jersey) handlarze lodów mają zakaz wkurzania klientów
#8. Import wilków? – przecież w New Hempshire to nielegalne 🙂
#9. Chcesz „zmienić pogodę” bo akurat ma padać w trakcie Twojego urlopu? Musisz dostać specjalne pozwolenie – LOL
#10. W stanie Indiana nie można łowić ryb gołymi rękami
#11. W Iowa nie można surfować po pijaku
#12. W Delaware nie wolno handlować psią sierścią
#13. W Oregonie nie można polować na cmentarzach
#14. W Connecticut nie można wycinać drzew w celu polowania na szopy
#15. W Missouri nie można udawać niewidomego w celu żebrania pieniędzy.
#16. Haha 🙂 Na Alasce nie można obudzić śpiącego niedźwiedzia w celu zrobienia mu zdjęcia.
#17. Uważajcie, bo boks kangurów jest nielegalny w Północnej Dakocie
#18. W Ohio, nie wolno chlapać wodą, podczas gdy łapiecie ryby w siatkę
#19. Jeśli wypuścicie więcej niż 50 balonów na godzinę w stanie Virginia – popełnicie przestępstwo
#20. Nie wolno sprzedawać wiewiórczych ogonów w stanie Georgia
#21. Kolejna perełka: w Waszyngtonie nie wolno wystawiać zahipnotyzowanych ludzi w wystawach sklepowych [mój faworyt – admin]
#22. W Utah zakaz jazdy po pijaku nie obowiązuje, jeśli jedziecie na grzbiecie zwierzęcia
#23. Jest przepis na Rhode Island, który mówi że kradzież kamiennego muru to przestępstwo (ciekawe czy można ukraść drewniany)
#24. W Południowej Karolinie musisz mieć pozwolenie jeśli do malowania chcesz użyć piór indyczych
#25. W Maui County na Hawajach jest przepis, który mówi o tym, że budując bombę atomową możesz zostać ukarany grzywną (no tak to całkiem nieoczywiste żeby nie budować bomb)

Za http://zalajkowane.pl

Powycinał i posklejał gajowy Marucha

Komentarze 23 do “Niektóre ciekawe prawa stanowe w USA.”

 1. maasteer said

  Te ww. „prawa” to tak na poważnie, czy to tylko jaja?

 2. Marucha said

  Re 1:
  Wygląda na to, że na poważnie.

  Więcej – w lenguidżu – np. tutaj:
  http://justsomething.co/the-22-most-ridiculous-us-laws-still-in-effect-today-2/
  http://www.dumblaws.com/laws/united-states
  http://www.ijreview.com/2014/12/222618-50-state-laws/
  https://www.lawguru.com/weird/part01.php
  http://www.businessinsider.com/strangest-most-ridiculous-laws-in-america-2015-3?r=US&IR=T&IR=T

  itd. itp. niemal bez końca.
  Nie wiem, na ile powyższe witryny są wiarygodne, ale przynajmniej niektóre robią takie wrażenie.

 3. anATOM said

  Miałem nieszczęście poznać kilku hamerykanu i wiem na 100% jedno , oni są powycinani z jakiegoś komiksu stworzonego przez mega psychola. 🙂

 4. Wosiu said

  W którymś ze stanów jest zakaz stosunku mężczyzny z rybą.

 5. Stanisław said

  Jodku srebra nie spala się – tylko rozpyla w powietrzu z samolotu lub rakietą. Cząsteczki jodku srebra inicjują, przyśpieszają powstawanie jąder kondensacji pary wodnej. Ciekawostką jest zaś sposób rozbrajania chmury przez przyśpieszenie procesu tworzenia się kropel opadu ” biciem w dzwony” – fala dźwiękowa wywołuje
  deszcz wcześniej niż chmura burzowa z gradem napłynie np. nad plantację. Zdolne są do tego dzwony kościołów z pewnych średniowiecznych odlewni o przypadkowo dobranym składzie spiżu / z przetopionych armat /. Współcześnie dźwięk dzwonów zastępuje się techniką generatorów fal. A w moc dzwonów kto chce niech wierzy…

 6. Czosnkowy niedźwiedź said

  Dla mieszkańców Alabamy jest bezprawne wykorzystywanie niedźwiedzia, jeśli dokonano jego zakupu z zamierem użycia zwierzęcia do walk z człowiekiem.

  (Dobrze wiedzieć.)

  W Kansas (dry state) zakaz sprzedaży alkoholu w lokalach omijany jest w ten sposób, że klient otrzymuje katrę klubu i od tego czasu nie jest juz klientem a członkiem klubu i można mu podać drinka w kieliszku.

 7. MatkaPolka said

  PONIŻSZE ROZWAŻANIA ZACZERPNIĘTE SĄ Z LITERATURY RUCHU
  „American Freemen”, którzy opierają swoje działanie o Konstytucję USA

  OBYWATELE SĄ SUWERENAMI
  Mają prawo nosić bron – po to, aby bronić się przed agentami Rządu Federalnego
  Nie podlegają jurysdykcji Rządu Federalnego (USA)

  USA to jurysdykcja ograniczająca się do – Waszyngton DC (10 mil kwadratowych ) i kilka wysp
  Każde ze Stanów w tzw. USA –W Stanach Zjednoczonych Ameryki – SĄ NIEZALEŻNE od rządu Federalnego –są osobnymi krajami

  Twierdzą, że podatek Federalny jest nielegalny – jest niezgodny z konstytucją

  Fragmenty zaczerpnięte z obszernej książki;

  ORGANIC SOVEREIGN AMERICAN FREEMAN COMPENDIUM
  Celowo zamieszczam oryginał w języku angielskim (italics) i poniżej tłumaczenie na język polski

  PRAWDZIWE ZNACZENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH

  The true meaning of the United States

  (EDITOR’S NOTE: the portions in [brackets] have been added to provide you with more understanding – so that the passage is more comprehensible.)
  The second, very different „United States” definition referred to in the Hooven decision, does not include the 50 states but is a „term” for a „Territorial” United States. In the Constitution, the federal government was given the power to set up a „seat of government”, over which it exercised „exclusive jurisdiction in all cases whatsoever.” This Territory was created and limited by Art. I. Section 8. Cl 17 and Art. IV. Section 3. Cl 2 of our Constitution. Pay close attention to where the exclusive jurisdiction of this „Territorial” United States ends.
  (

  PRAWDZIWE ZNACZENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH

  (UWAGI Wydawcy: porcje w [nawiasach], które zostały dodane, aby zapewnić Państwu więcej zrozumienia – tak, że przejście jest bardziej zrozumiale.)

  Drugim, bardzo różne „Stany Zjednoczone” definicja, o której mowa w decyzji Hooven, nie obejmuje 50 stanów, ale jest „określeniem” odnoszącym się do „Terytorialnych” Stanów Zjednoczonych.

  Zgodnie z Konstytucji, Rząd Federalny otrzymał prawo do utworzenia „siedziby rządu”, nad którą sprasowuje i ma wyłączną „jurysdykcję we wszystkich przypadkach w ogóle.” To terytorium zostało stworzone i zostało ograniczone przez Art. I. § 8. Cl 17 oraz Art. IV. Sekcja 3. Cl 2 j Konstytucji USA
  Zwróć szczególną uwagę NA TO GDZIE kończy SIĘ wyłączna jurysdykcja tego „terytorialnej” Stanów Zjednoczonych

  Constitution, Article I, Section 8, Clause 17.
  „The Congress shall have the power…To exercise exclusive legislation, in all cases whatsoever, over such district (not exceeding ten Miles square) as may, by cession of particular states and the acceptance of Congress, become the seat of the Government of the United States, [District of Columbia] and to exercise like authority over all places [federal enclaves] purchased by the consent of the legislature of the state in which the same shall be, for the erection of forts, magazines, arsenals, dock yards and other needful buildings; – And

  „To make all laws which shall be necessary and proper for carrying into execution the foregoing powers…”

  Konstytucja, artykuł I, Sekcja 8, § 17.

  „Kongres ma WŁADZE… Aby stworzyć i egzekwować wyłączne USTAWODASTWO , we wszystkich przypadkach, w ogóle, w dla takiego dystryktu (nie przekraczającym dziesięciu mil kwadratowych), który może, poprzez cesję poszczególnych państw i akceptacji Kongresu, dla tak stworzonej siedzibą rządu Stanów Zjednoczonych, [District of Columbia] jak i do egzekwowania władzy nad wszystkimi miejscami [enklawy federalne] zakupionych przez zgodą prawodawcy państwa, w którym ten będzie, na budowę fortów, magazynów, arsenałów, doku stocznie i inne potrzebnychl budynków; – i

  „Dla wszystkich przepisów prawa, które są konieczne i odpowiednie do noszenia w wykonaniu powyższych uprawnień …”

  Constitution, Article IV Section 3, Clause 2.
  „The Congress shall have Power to dispose of and make all needful rules and regulations respecting the territory or other property belonging to the United States; and nothing in this Constitution shall be so construed as to prejudice any claims of the United States, or of any particular State.”

  The jurisdictional area of this United States is limited to only the District of Columbia (not exceeding a ten mile square) and the Possessions and Territories (ie. Guam, Puerto Rico, U.S. Virgin Islands, etc.) belonging to and under the exclusive Sovereignty of the United States. This United States does NOT include the 50 states, except for lands which were specifically ceded to the United States for purposes such as setting up military bases, federal buildings, etc.(

  Jurysdykcyjny obszar tych Stanów Zjednoczonych jest ograniczona zaledwie do District of Columbia ( obszaru nieprzekraczającego 10 mil kwadratowych i posiadłości i terytoriów (tj. Guam, Portoryko, Wyspy Dziewicze, itp), należące do i w wyłącznej suwerenności tych Stanach Zjednoczonych.

  Te Stany Zjednoczone ( i jurysdykcja) NIE obejmują 50 stanów, z wyjątkiem gruntów, które zostały specjalnie scedowane dla (tychże) Stanów Zjednoczonych w celach, takich jak tworzenie baz wojskowych, budynków federalnych, itp.

  The 50 sovereign states DO NOT belong to the United States. [In fact, just the opposite is true – the states belong to the Sovereign PEOPLE – and the United States belongs to the states who created it]. In the territorial States (but NOT in the 50 states) the United States is Sovereign and exercises exclusive and absolute legislative authority. This „other” United States is a corporate entity with the deceptive „trade names” of „The United States,” and the „U.S.” We will refer to this „other” United States as the [District] United States(.

  W 50 suwerenne państwa (zwanych potocznie Stanami) NIE NALEŻĄ do (rządu i terytorium) Stanów Zjednoczonych.
  [W rzeczywistości, prawda jest dokładnie odwrotna – kraje (stany) Teksas, Kalifornia, Floryda) należące do suwerenów czyli do SUWERENNYCH LUDZI, a tzw. Stany Zjednoczone należą do Stanów które stworzyły] te (tak zwane Stany Zjednoczone)]

  Na terytorium Stanów ( ale NIE w 50 Stanach) tzw. „Stany Zjednoczone” są SUWERENEM i sprawuje wyłączną i absolutną władzę legislacyjną.
  Ten „inne” Stany Zjednoczone są podmiotem prawnym – KORPORACJĄ – KTÓRE PRZYJĘŁO oszukańczą nazwę komercyjną „Stany Zjednoczone”albo „US” wprowadzających wszystkich w błąd My Będziemy nazywać i odnosić się do tych „innych” Stanów Zjednoczonych jako – [District] Stany Zjednoczone

  The following are areas which are under territorial United States jurisdiction:
  • The District of Columbia (Washington DC)
  • Guam
  • Northern Mariana Islands
  • Puerto Rico
  • Trust Territory of the Pacific Islands
  • U.S. Virgin Islands
  • America Samoa

  Poniżej przedstawiono obszary, które są pod jurysdykcją terytorialną Stanów Zjednoczonych:
  ( innymi słowy Stany Zjednoczone Ameryki Północnej składają się i sa ograniczone do następujących terytoriów )

  • Dystrykt Kolumbii
  • Guam
  • Mariany Północne
  • Portoryko
  • Powiernicze Terytorium Wysp Pacyfiku
  • Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
  • Amerykańskie Samoa

 8. MatkaPolka said

  cd..
  Also belonging to the United States, are enclaves, which are portions of land, which the 50 states have ceded to the federal government for the „erection of forts, magazines, arsenals, dock- yards and other needful buildings” (ie. military bases within the 5O states) and instrumentalities (agencies and organizations) of the federal Government.

  Do Stanów Zjednoczonych, należące również enklawy, które są części ziemi, które 50 stanów przyznało dla rządu federalnego do „budowy fortów, magazynów, arsenałów, stoczni dokującej i innych potrzebnych budynków” (np. tzw. Baz wojskowych na obszarach 5o Stanów (suwerennych)) aparat administracyjny (agencji i organizacji) rządu federalnego.

  (1) The National United States Government [which is foreign to the 50 sovereign states] legislates for these Territories and Possessions without Constitutional restrictions.
  (2) The federal government legislates for the 50 states BUT ONLY in those matters specifically delegated to it in our Constitution!

  1.Rząd Narodowy Stanów Zjednoczonych [jest to rząd obcy dla 50 suwerennych Państw –Stanów ] stanowi prawo do tych terytoriów i posiadłości bez ograniczeń konstytucyjnych.

  (2) Rząd federalny stanowi prawo dla 50 państw, ALE TYLKO w tych sprawach, przekazanych temu rządowi w Konstytucji USA!

  It is imperative to distinguish between the National Government and the federal government, otherwise the Citizen of the 50 sovereign states may unwittingly acquiesce to legislation that is not applicable to them. There is some confusion, however, because the National United States, misleadingly, uses the word „Federal” in the title of many of its „national” agencies.
  Here’s a thought provoking Fact of Law:

  Konieczne jest rozróżnienie pomiędzy rządem NARODOWYM a rządem FEDERALNYM, w przeciwnym razie obywatel 50 suwerennych państw, może nieświadomie zgodzić z przepisami PRAWA, które nie maja do nich zastosowania. Istnieje pewne zamieszanie, jednak ze względu Narodowego USA, błędnie, używa słowa „Federal” w tytule wielu swoich „narodowych” (państwowych agencji)

  Oto inspirującej i prowokujący fakt prawny:.(precedensy prawne

  The United States Government is a Foreign Corporation with Respect to the 50 states: Volume 20: Corpus. Juris Sec. Section 1785:

  „The United States Government is a foreign corporation with respect to a state ”
  NY re: Merriam 36 N.E. 5051441 S.Ct.1973, 41 L.Ed.287

  Each of the 50 states is foreign to the other. That is why gambling is legal in Nevada, but not in Utah. It is also why, if a criminal commits a felony in one state and flees to another, he or she must be extradited back to the state where the crime was committed. That is the only state that has jurisdiction over that person.

  Rząd(Federalny) Stanów Zjednoczonych to jest obca zagraniczna jest Korporacja w stosunku do 50 pozostałych stanów (np. Michigan, Illinois, Alabama) : Tom 20: Corpus. Juris Sec. Sekcja 1785:

  „Rząd Stanów Zjednoczonych jest to zagraniczna korporacja w odniesieniu do (każdego ze) stanu”
  NY Re: Merriam 36 N.E. 5051441 S.Ct.1973, 41 L.Ed.287

  Każde z 50 stanów jest OBCE w stosunku do innego. Dlatego też np. hazard (kasyna) jest legalny w Nevadzie, ale już nie w stanie Utah. Jest to również, dlaczego, jeśli przestępca popełnia przestępstwo w jednym stanie i ucieka do innego, on lub ona musi być wydany z powrotem do stanu, w którym przestępstwo zostało popełnione. – to jest jedynym stanem, które posiada jurysdykcję nad tą osobą.

  Just as a state has a particular territory over which it may exercise it exclusive jurisdictional authority, the [District] United States also has a particular territory, over which it exercises its exclusive jurisdiction. This territory was previously defined in Article I, Section 8, Cl. 17 of the Constitution.

  Podobnie jak Poszczególny Stan ma szczególny obszar, nad którym może wykonywać jej wyłączne władzę i uprawnienia jurysdykcyjne, [Dystrykt] Stany Zjednoczone mają również szczególny obszar, nad którym sprawuje swoją wyłączną jurysdykcję. Ten obszar został wcześniej zdefiniowany w artykule I, pkt. 8, Cl. 17 Konstytucji USA.

  THIS TERRITORY DOES NOT INCLUDE THE 50 STATES!

  TE TERYTORIUM NIE ZAWIERA 50 STANÓW
  (…) (…)
  „… where congress creates a corporation merely by virtue of its authority to legislate for a particular territory, and not by a general act that corporation is a foreign one in any state or territory other than that [in which] it was created.” CJS Section 1786
  CJS Section 1786 further states:
  „A corporation created by or under an act of a territorial legislature is not a federal corporation but a corporation of the territory and it has the status of a foreign corporation in every other state and territory. ”
  The most significant Foreign Corporation, created under the United States’ powers of territorial legislation, is a Corporation, foreign to the 50 states, named „The United States Government!”

  Gdy Kongres tworzy korporację jedynie na podstawie upoważnienia do stanowienia prawa na określonym terytorium, a nie ogólnym akcie, że korporacja jest OBCA (zagraniczna) w każdym stanie lub na terytorium innego niż [w którym] został utworzony. „CJS Sekcja 1786

  Sekcja CJS 1786 dalej precyzuje:

  „Korporacja stworzona przez lub na mocy aktu terytorialnej legislatury nie jest federalnym korporacja, ale korporacja terytorium na którym została stworzona i ma status zagranicznej korporacji w każdym innym stanie i terytorium.”

  Najważniejszą Zagraniczną Korporacją , stworzona w ramach uprawnień Stanów Zjednoczonych – terytorialnej legislatury , jest Korporacja , obca dla pozostałych 50 stanów, o nazwie „Rząd Stanów Zjednoczonych!

  The words are capitalized because as a corporation, it is a „proper noun.” This Government is foreign to the 50 states and operates under legislative absolutism. Here, the [National] United States Government is Sovereign and its citizens are „subject” to its jurisdiction. The government for the 50 states is a small „g” government where the People are Sovereign and our government may only assume such powers as we specifically delegate to it, for the purpose of our securing our general well being, our happiness, liberty, property and other Rights.

  Słowa są kapitalizowane, ponieważ jako korporacji, jest to „nazwa własna.” Rząd ten jest obcy dla pozostałych 50 stanów i działa na zasadzie absolutyzmu legislacyjnego. Tutaj rząd [Narodowy] Rząd Stanów Zjednoczonych jest Suwerenem i jej obywatele są „przedmiotem” do jego właściwości: rząd dla pozostałych 50 stanów jest pisany z małej litery „rz”, gdzie obywatele są suwerenami i nasz rząd może przyjąć i dostać tylko takie uprawnienia jak konkretnie my temu rzadowi przyznamy delegować do niego, w celu zabezpieczenia naszej naszego ogólnego dobrobytu, naszego szczęścia, wolność, majątku i innych praw.

  We may also take away those powers if our government abuses them. The Citizens of the 50 states have no more duty to obey the National „United States Government” and legislation created for citizens subject to its jurisdiction.

  Możemy również zabrać te uprawnienia, jeżeli nasz rząd nadużywa ich. Obywateli 50 stanów nie mają więcej obowiązku podporządkowania się stosowania się do Narodowego „Rządu Stanów Zjednoczonych” i przepisów stworzony dla obywateli podlegających jego jurysdykcji.

 9. snag said

  Senor admin ,…

  Wiele z tych ‚praw’ to nie stanowe a lokalne pochodza z czasow wiktorianskich lub wczesniej ,…

  Zarzad lokalnej pipidowy czy religijnej enklawy ustalil to czy tamto i voila dzis masz pan temat do dolowania USrancow ,…

  [Wiemy, wiemy.
  Admin]

  Zaloze sie ze gdyby ktos zainteresowal i zajrzal do polskich zarzadzen z tego okresu tez by cos znalazl ale towarzystwo jest zbyt zajete dolowaniem z innych i nie czasu zeby spojrzec w lustro ,…

  Podrzucam cos warte odnotowania ,…

  SpaceX rocket successfully lands on ocean drone platform for first time
  ————————————————————————————————————————
  https://www.theguardian.com/science/2016/apr/08/spacex-rocket-test-elon-musk-international-space-station

 10. snag said

  Czytajac panskie przyklady mozna sie usmiechnac, czytajac te ponizej ,…

  „ostatnią czarownicę w Polsce, którą spalono w Polsce na stosie uważa się Barbarę Zdunk. Czy faktycznie kobieta pochodząca z miasta Reszel na Warmii była ostatnią, którą oskarżono o czary i ostatnią, która skazano za uprawianie tego mrocznego procederu? Jak się okazuje, kilkadziesiąt lat po Barbarze Zdunk ofiarą ciemnoty i zabobonów padła inna kobieta – Krystyna Ceynowa, którą również oskarżono o zmowę z ciemnymi mocami”

  http://niewiarygodne.pl/kat,1031981,title,Ostatnia-czarownica-w-Polsce-zamordowana-w-Chalupach-Zaledwie-177-lat-temu,wid,15335684,wiadomosc.html?smgajticaid=617158

  ——
  Ciekawe, o co oskarżonych było coś około 100 milionów Indian (piszę z pamięci), których wysłano na tamten świat?
  Admin

 11. snag said

  P. Admin ,…

  A u was bija murzynow, wymijajaca odpowiedz pytaniem ktore nie nic wsponego z tematem, ale niech ci, zeby nie bylo niedomowien podkresle ze jeden (indian) to za duzo jesli nie byl w samoobronie. To powiedziwszy nadmienie po raz ktorys ze nie 100 milionow, nie 50, nie 10, czy 5* i ze dzis jest wiecej indian w P. Ameryce niz wtedy ,…

  Moze bylo by ich wiecej gdyby nie mordowali sie sami czy nierzadko mylili ze schabowym ,…

  Polecam zajrzec do „Cannibalism, Headhunting and Human Sacrifice in North America: A History Forgotten” ,…

  Włożę ten „wzrost” liczby Indian między bajki.
  Admin

 12. MatkaPolka said

  GOOGLE: washingtonsblog: US illegal history – ANGIELSKI

  Historia USA – „Różowego Imperium” – wymagająca natychmiastowego aresztowania obecnych przywódców politycznych

  http://www.washingtonsblog.com/2016/05/us-illegal-history-rogue-empire-requiring-arrests-present-destroying-600-treaties-steal-massive-lands-native-americans-2-11.html

  Jak USA zniszczyło 600 porozumień i układów, aby ukraść ziemie należącą do Amerykańskich Indian

  To seria artykułów znalezionych wśród setek w alternatywnych mediów i stron Internetowych , które wyjaśniają, dokumentuje i udowodniają, że Stany Zjednoczone są „Różowym Reżimem” i są nieustannie zaangażowane się w niszczącą politykę – państwa zbójeckiego, – co wymaga i oczywistej reakcji obywatelskiej – wezwanie do aresztowań tych .01% liderów odpowiedzialnych za te zbrodnie koncentrujące się na wojnie, pieniędzy i kłamstwach mediów korporacyjnych.

  Jedenaście części tej serii są również częścią moim prac nad nauczaniu uczniów w klasach umiejętności krytycznego myślenia o historia, rząd, i Ekonomii

  (***)

  US illegal: History of rogue empire REQUIRING … – Washington’s Blog

  May 15, 2016 – US illegal: History of rogue empire REQUIRING arrests in the present. Stealing half of Mexico in 1848 despite Congressman Abraham Lincoln’s …

  US illegal: History of rogue empire REQUIRING … – Washington’s Blog

  May 8, 2016 – US illegal: History of rogue empire REQUIRING arrests in the present. Destroying ~600 treaties to steal massive lands from Native Americans …

  US illegal: History of rogue empire REQUIRING … – Washington’s Blog

  6 days ago – US illegal: History of rogue empire REQUIRING arrests in the present. Stealing Hawaii by backing US Empire and Dole’s sugar with US Marines, ….. on Israel’s War of Aggression on Gaza:

  This U.S. Government Is The Most Corrupt In History – Washington’s Blog

  This U.S. Government Is The Most Corrupt In History. Posted on May 16, 2016 by WashingtonsBlog …. Congress may have covered up illegal tax breaks for the big banks. Congress recently told the courts that Congress can’t be investigated …

  US illegal: History of rogue empire REQUIRING … – Washington’s Blog

  Apr 30, 2016 – Introduction to define ‚rogue state’ as perfect match with US illegal Wars … skills to high school students in classes of US History, Government, …

  Governments Admit that Much of Modern History Has Been …

  Posted on March 30, 2016 by WashingtonsBlog … Has capability to target U.S. forces and make it look like a Palestinian/Arab act.” (9) The ….. criminal activities, including narco-trafficking, illicit arms-dealing, and illegal financial transactions.”).

  Washington’s Blog –

  Posted on May 26, 2016 by WashingtonsBlog … Many of us have gotten to the point where we are literally addicted to media. In fact, there are people …. Carl_Herman on US illegal: History of rogue empire REQUIRING arrests in the present.

  Obama Has Been At War Longer Than Any Other President In History

  Posted on May 17, 2016 by WashingtonsBlog … May be the only U.S. president in history who failed to deliver a single year of at least 3% … Don’t forget all his bloated militarism budgets, his illegal drone/assassination program, and his …

 13. MatkaPolka said

  GOOGLE: washingtonsblog: US illegal history – ANGIELSKI

  Historia USA – „Różowego Imperium” – wymagająca natychmiastowego aresztowania obecnych przywódców politycznych

  http://www.washingtonsblog.com/2016/05/us-illegal-history-rogue-empire-requiring-arrests-present-destroying-600-treaties-steal-massive-lands-native-americans-2-11.html

  Jak USA zniszczyło 600 porozumień i układów, aby ukraść ziemie należącą do Amerykańskich Indian

  To seria artykułów znalezionych wśród setek w alternatywnych mediów i stron Internetowych , które wyjaśniają, dokumentuje i udowodniają, że Stany Zjednoczone są „Różowym Reżimem” i są nieustannie zaangażowane się w niszczącą politykę – państwa zbójeckiego, – co wymaga i oczywistej reakcji obywatelskiej – wezwanie do aresztowań tych .01% liderów odpowiedzialnych za te zbrodnie koncentrujące się na wojnie, pieniędzy i kłamstwach mediów korporacyjnych.

  Jedenaście części tej serii są również częścią moim prac nad nauczaniu uczniów w klasach umiejętności krytycznego myślenia o historia, rząd, i Ekonomii

 14. MatkaPolka said

  ŻYDZI ZAWŁADNELI USA –
  CAŁY ESTABLISZMENT POLITYCZNY JEST ŻYDOWSKI – NA CZELE Z NAJWIEKSZYM PRZESTĘPCĄ – Federal Reserve Bank

  David Duke – demaskuje Żydowskie Lobby w USA

  Przestępczość Zorganizowana – przypisywana Włoskiej Mafii przez Hollywood
  w istocie jest żydowska

  „Skromne Początki” – żydowscy gangsterzy w USA

  Izrael w USA – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część 1/3, napisy PL)
  napisy po polsku czasem nie włączają się automatycznie, wówczas trzeba kliknąć w znaczek „cc” w prawym dolnym rogu pod video.

  • Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część II. napisy PL).mp4 DavidDukePL29,759 views
  ________________________________________
  • Nie dla wojny za Izrael z Iranem – ocalmy Amerykę i Świat! DavidDukePL23,931 views

  • Jak umiera zachodnia cywilizacja. Szokujace fakty PranieMozgu192,303 views

  • CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix (napisy PL) DavidDukePLTV15,766 views 15:02

  • Jak syjoniści dzielą i rządzą! (Napisy PL).mp4 DavidDukePL216,677 views – 14:54

  • Historia powstania Izraela TheLearc17,880 views

  • Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część III. napisy PL).mp4 DavidDukePL25,504 views

  • Dr David Duke – Wikileaks odkrywa syjonistyczną zdradę! Napisy PL cyberWMG14,128 views – 9:39

  • Prawdziwe. bandyckie państwo (cz. 1. napisy PL) DavidDukePL286,640 views -7:25

  • Znamię Besti z Bibli 2009TROOP48,209 views = 10:00

  • Prawdziwe. bandyckie państwo (cz.2. napisy PL) DavidDukePL214,171 views – 8:40

  • Tajna broń Izraela 2/5 sensor291228,163 views – 10:14

  • TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE „DYKTATURY” ZbigniewJuzkow15,609 views – 21:38

  Film prezentuje wyznania „ekonomicznego zabojcy” – Johna Perkinsa z USA, który przedstawia w jaki sposób bankierzy i korporacje międzynarodowe różnymi metodami zniewalają całe państwa i narody świata. John Perkins ma własną stronę internetową, której adres jest następujący

 15. MatkaPolka said

  Przemówienie Premiera Izraela Benjamin Netanyahu w Kongresie USA

  NIEKOŃCZĄCE SIĘ APLAUZ, OWACJE I BURZLIWE OKLASKI –

 16. MatkaPolka said

  Książka zupełnie nieznana w Polsce –

  THE DELIBERATE DUMBING DOWN OF AMERICA

  CELOWE OGŁUPIANIE SPOLECZEŃSTWA AMERYKAŃSKIEGO

  Charlotte Thomson Iserbyt, książka jest dostępna online w pdf-ie, …

  http://www.deliberatedumbingdown.com

  Edukacja –Najbardziej oczywisty, jednocześnie wciąż najbardziej podstępny. Odwiecznym marzeniem wszelkiej maści dyktatorów była „edukacja” naturalnie wrażliwych dzieci, tak jak pokazały przypadki reżimów komunistycznego i faszystowskiego. Nikt nie był tak rzeczowy w ujawnianiu tej agendy edukacji niż Charlotte Iserbyt – dla przykładu można sprawdzić jej książkę The Deliberate Dumbing Down of America, która pokazuje role globalistycznych fundacji kształtujących przyszłość, w której ludzkie zombi służą w pełni wykształconej, świadomej elicie.

 17. jowram said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05

 18. snag said

  Admin @ 11 ,…

  „it is difficult to determine exactly how many Natives lived in North America before Columbus,[6] estimates range from a low of 2.1 million (Ubelaker 1976) to 7 million people (Russell Thornton) to a high of 18 million (Dobyns 1983).”
  ——————————————————————————————————————————————————–
  https://en.wikipedia.org/wiki/Population_history_of_indigenous_peoples_of_the_Americas#Population_overview

  US Population – 5.2 million

  As of the 2010 Census, the nation’s population of American Indians and Alaska Natives, including those of more than one race. They made up 1.7 percent of the total population. Of this total, 2.9 million were American Indian and Alaska Native only, and 2.3 million were American Indian and Alaska Native in combination with one or more other races.
  Source: 2010 Census Brief: Overview of Race and Hispanic Origin

  Canada

  New data from the National Household Survey (NHS) show that 1,400,685 people had an Aboriginal identity in 2011, representing 4.3% of the total Canadian population. Aboriginal people accounted for 3.8% of the population enumerated in the 2006 Census, 3.3% in the 2001 Census and 2.8% in the 1996 Census.

 19. USAma-ibn-Laden said

  ad 9-10
  snag said
  „Wiele z tych ‚praw’ to nie stanowe a lokalne pochodza z czasow wiktorianskich lub wczesniej ,…
  Zarzad lokalnej pipidowy czy religijnej enklawy ustalil to czy tamto i voila dzis masz pan temat do dolowania USrancow ,…
  Zaloze sie ze gdyby ktos zainteresowal i zajrzal do polskich zarzadzen z tego okresu tez by cos znalazl ale towarzystwo jest zbyt zajete dolowaniem z innych i nie czasu zeby spojrzec w lustro ,…”

  wiem, wiem, chwalmy Panów
  zapomina Pan jedynie, że te lokalne przepisy nadal obowiązują, a proszę mi wskazać przepis z „polskich zarzadzen z tego okresu”, który nadal obowiązuje… sądzę, że długo będzie Pan szukał…

  snag said

  „Czytajac panskie przyklady mozna sie usmiechnac, czytajac te ponizej ,…
  „ostatnią czarownicę w Polsce, którą spalono w Polsce na stosie uważa się Barbarę Zdunk. Czy faktycznie kobieta pochodząca z miasta Reszel na Warmii była ostatnią, którą oskarżono o czary i ostatnią, która skazano za uprawianie tego mrocznego procederu? Jak się okazuje, kilkadziesiąt lat po Barbarze Zdunk ofiarą ciemnoty i zabobonów padła inna kobieta – Krystyna Ceynowa, którą również oskarżono o zmowę z ciemnymi mocami”

  wiem, trzeba bronić naszych Panów,
  tylko chyba i Reszel na początku XIX w. i Chałupy w 1836 r. z Polską miały mniej wspólnego, co „ukochany kraj, umiłowany kraj” USA ówcześnie z dajmy na to Teksasem 🙂 Abstrahując od nieistnienia wtedy Polski, to taki Reszel w jej granice trafił w 1945 r., a ta „ostatnia w Polsce czarownica” (jak i druga) to raczej ostatnia, ale w Prusach, więc kulą w płot….

  „Ciekawe, o co oskarżonych było coś około 100 milionów Indian (piszę z pamięci), których wysłano na tamten świat?”

  a tu szanowny Admin, nieco przesadził z ilością… ale clou jest (pomijając zwyczaje części Indian) właściwe, poza sporą częścią Indian milujacy demokrację i przyrodę USSmani wyprawili na tamten świat większość populacji bizonów a także miliardowe stada gołębi wędrownych, do ostaniej sztuki

 20. Re 19

  USAmo-ibn-L., bezwzględny okrutniku, to przez Pana Herr Gans* wyskoczy z kapci, aby stwierdzić skutki faktu, że z tym Reszlem i Chałupami strzelił sobie w kopyto niemieckie-żydowskie-polsko-masochistyczne (niepotrzebne skreślić).
  Snag jest chwilowo najbardziej upierdliwym dyskutantem, o inteligencji i dziurawej wiedzy Ryszarda Petru. Jeśli jest Polakiem, to widać, że przepada za sraniem we własne gniazdo, oraz że do śmierci będzie się mścił na całym świecie za to, że nie był pierwszy w klasie.

  (Być może moja analiza jest do kitu, ale takie wrażenie „snag” na mnie robi i nic na to nie poradzę).

  ————————————– —
  (*) Gans – po niemiecku „gęś”; jeśli to wygęgać na odwyrtkę, po żydowsku, od prawa do lewa, to mamy „snag”

 21. pull up said

  @ Artykuł said: … KANSAS – Alkohol na kieliszki nie może być sprzedawany w 26 powiatach….

  W podziale administracyjnym stanów USA są hrabstwa. Wyjątkiem jest stan Luizjana w którym są parafie zamiast hrabstw. To tak dla ścisłości.
  Pozdr.

 22. pull up said

  @ 16 MatkaPolka said …CELOWE OGŁUPIANIE SPOLECZEŃSTWA AMERYKAŃSKIEGO …

  .http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201203/1331053916_by_Kozzi19_600.jpg

 23. USAma-ibn-Laden said

  ad 20
  Rozpuszczalnik said

  jeszcze co do tych „czarownic” (najwięcej ich spalili zresztą protestanci, w Niemczech a i USA (słynne Salem) też, nie zaś strraszliwa katolicka inkwizycja), w takim pisemku pt,.”Polska” (wydawanym zresztą przez Niemców) tez nie tak dawno czytalem masochistyczny artykuł jakiegoś szabesboja-pseudodziennikarzyny o naszych „polskich” winach (acz pewnie i jakieś były) – oczywiście rzecz działa się na terenach aktualnie polskich lecz w XVI/XVII w. prawie nic z Polską nie mających wspólnego, to tak jakby Hiszpanów obwiniać za kanibalizm Azteków w XIV/XV wieku..:) ale tytuł o polskich zbrodniach na czołówce jest, a jak czytelnik mało pojętny to wbija się mu w łeb, że to Polacy najbardziej winni całemu złu, podobnie z „polskimi obozami”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: