Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dziesiątki alarmów bombowych. Ewakuacje i przeszukiwanie budynków w wielu miastach Polski

Posted by Marucha w dniu 2016-05-31 (Wtorek)

Kilkadziesiąt zgłoszeń o ładunkach wybuchowych podłożonych rzekomo w urzędach, centrach handlowych czy hotelach postawiło w poniedziałek na nogi służby mundurowe w wielu miastach Polski.

W Warszawie informacje o podłożeniu niebezpiecznych materiałów otrzymało około czterdziestu instytucji i firm – ministerstwa, hotele, centra handlowe, prokuratury.

W Katowicach w związku z alarmami przeszukiwane były m.in.: centrum handlowe Silesia City Center, Urząd Celny, Izba Skarbowa, Instytut Pamięci Narodowej, Prokuratura Okręgowa, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, regionalne oddziały TVP i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jak potwierdził Jacek Pytel, rzecznik policji w stolicy Górnego Śląska, informacje o podłożonych ładunkach dotarły do adresatów w południe.

Alarmy bombowe ogłoszono również na Lubelszczyźnie, po sygnałach dotyczących siedziby oddziału TVP i Urzędu Skarbowego w stolicy województwa, a także prokuratur w Lublinie, Białej Podlaskiej, Kraśniku i Lubartowie.

Przeszukiwanych w związku z alarmami bombowymi było także szereg instytucji na Podkarpaciu: Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie, TVP, NIK, prokuratury w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Lesku, Brzozowie i Sanoku, Sąd Rejonowy w Jaśle oraz przemyska Izba Celna.

Na Opolszczyźnie przeszukiwane były siedziby NIK oraz Urzędu Skarbowego. W Strzelcach Opolskich –prokuratury.

Zgłaszanie fałszywych informacji o podłożonych ładunkach wybuchowych zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Poprzednia fala alarmów – na szczęście fałszywych – przeszła przez Polskę w miniony piątek.

onet.pl
RoM
http://www.pch24.pl

 

Komentarzy 11 to “Dziesiątki alarmów bombowych. Ewakuacje i przeszukiwanie budynków w wielu miastach Polski”

 1. zuzanna said

  Skoro terroryści u władzy to terroryzm się szerzy . Cui Bono – kto korzysta, problem-reakcja-rozwiązanie= wprowadzenie Orwellowskiej tyranii.Żenująca farsa służb specjalnych ,naśladowców FBI i CIA ,kto jeszcze wierzy w te podłe i podstępne zagrywki bankstersko-korporacyjnego ZŁA .Tylko niszczyciel posługuje się niszczycielskimi metodami do osiągania coraz większej kontroli.
  ;”Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.” -Arystoteles
  John Coleman były agent brytyjskiego wywiadu MI6, – „nasze myślenie jest zatrute.Nasza zdolność do zarządzania własnym losem jest zatruta. Zderzyliśmy się ze zmianami, które zatruły nasze myślenie do takiego stopnia, że nie wiemy co, w ogóle,robić…W dodatku do totalnej komputeryzacji zostaliśmy poddani prawie totalnemu „praniu mózgu”. Jesteśmy całkowicie pozbawieni zdolności stawiania oporu narzucanym zmianom. To wszystko oznacza formowanie jeszcze jednego„otaczającego środowiska”, kontroli nad osobowością, znaną także jako kontrola nad prywatną informacją bez której rządy nie mogą rozgrywać swoich gier”.

  John Stockwell, były agent CIA ” Nie tylko szaleńcy z Gestapo robią nieludzkie rzeczy innym ludziom. My, CIA,jesteśmy odpowiedzialni za te nieludzkie rzeczy na masową skalę na całym świecie.”
  Dlaczego w szkołach nie uczy się Naszych dzieci jak być dumnym Polakiem? -bo to nie Polskie szkoły
  Według oceny amerykańskiego badacza dziejów Polski Roberta Howart Lorda; „ W XVI i XVII wieku republika ta była najswobodniejszym państwem w europie ,państwem ,w którym przeważała wolność konstytucyjna ,obywatelska i umysłowa”…”Wielki zapal dla swobody w każdej gałęzi życia .Zasada władztwa narodu,przyzywająca wszystkich obywateli do uczestniczenia w odpowiedzialności rządu.Pojecie państwa nie rzeczy samej w sobie , ale jako narzędzia służącego dobru społecznemu”…. „Wstręt do monarchii absolutnej ,stałej armii i militaryzmu.Niechęć do wszczynania wojen napastniczych ,natomiast wybitna dążność do stwarzania dobrowolnych unii z ludami sąsiednimi – oto niektóre z uderzających cech dawnego państwa Polskiego ,co je stawia jako jednostkę arcywyjatkową miedzy rabuśniczymi i żołdackimi monarchiami owych wieków”.https://www.youtube.com/watch?v=KpsWLRntp0M

 2. NICK said

  False flag.

  Wkrótce zgodzimy się na stan wyjątkowy, godzinę policyjną, obozy… .

  Nie inaczej – admin

 3. Tom said

  Póki nie wysadzą paru szklanych wieżowców w cętrum Wraszawy to nie uwierzę, he he.

  Mówią że były telefony o bąbach. Z tekstu wynika raczej że alarmy były fałszywe. No to czy UB szukało i złapało tych żartownisiów? Nie? Pewnie dlatego że dzwonili z UB czy z muzeum żydów polskich. Swoich nie aresztują.

 4. Wojtek said

  Kalkstein i jego chazarsko-banderowska szajka wprowadzają w ten sposób ustawę antyterrorystyczną, czyli de facto rozpoczynają wojnę przeciwko narodowi polskiemu.

 5. Waldemar Bartosik said

  Nie chce mi się wierzyć, że istnieje w Polsce organizacja, zdolna do utrzymania w tajemnicy – było, nie było – zsynchronizowanej w skali kraju akcji. Czy to aby nie :
  – próba generalna przed ŚDM, i/ lub
  – zainicjowany pretekst do wprowadzenia „wzmożonych środków bezpieczeństwa ???

 6. Mickiewicz said

  Brawo Panie NICKu, to jest rzeczywiście false flag, sztucznie wywołane na czyjeś zamówienie.

 7. Adrem said

  Ach , ustawę antyterrorystyczną trzeba klepnąć !

 8. marek said

  To nie o klepnięcie chodzi tylko o ograniczenie swobód obywatelom, żęby jeszcze bardziej nimi manipulować. Konusik ma swój planik który cały czas realizuje żeby przekazac Polskę w ręce swoich

 9. Ehze said

  .https://www.youtube.com/watch?v=E4QF4DVFa0s&feature=youtu.be

 10. Ehze said

  Operacja PROWOKACJA w pelni. Akurat PRZED przybyciem wojsk amerykanskich do Polski
  AKURAT PRZED.

 11. RomanK said

  Idiotyzm ……w Polsce False Flag?????? Na co ??? po co??? Komu???
  Wystarczy w Tivi rzeczytac jedna z bajek z tysiaca i strasznej nocy..otworzyc klate i … ci sami wleza jescze sie nawzajem poganiajac!

Sorry, the comment form is closed at this time.