Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Ostatni apel Slobodana Miloševića do Słowian

Posted by Marucha w dniu 2016-06-02 (Czwartek)

“Rosjanie! Zwracam się do wszystkich Ruskich, mieszkańców Ukrainy i Białorusi i Bałkanów również uważanych za ruskich. Spojrzyjcie na nas i zapamiętajcie – z wami zrobią to samo, kiedy was zatomizują i będziecie słabi. Zachód to wściekły pies na łańcuchu, który wczepi się kłami wam w gardło.
Bracia, pamiętajcie o losie Jugosławii! Nie dajcie postąpić ze sobą tak samo!”
Z ostatniego wywiadu Slobodana Miloševića.

Siedem lat temu – 11 marca 2006 roku, w „demokratycznym więzieniu” zmarł prezydent Jugosławii Slobodan Milošević. Jego los to lekcja dla wszystkich tych, którzy są skłonni wierzyć słowom Zachodu, i tych, którzy gotowi są do ustępstw.

To wydarzenie oznaczało całkowite zwycięstwo nad kiedyś jednym z najpotężniejszych państw w Europie. Jugosławia – łączyła wszystkie bałkańskie narody, posiadała największą armię w Europie, teraz pozostały po niej tylko same żałosne fragmenty. Milošević stał się pierwszą ofiarą “pomarańczowych” technologii a jego analiza mechanizmu “przejmowania władzy” nie straciła na aktualności. Za swe przewidywania Milošević zapłacił najwyższą cenę.

Na nieszczęście dla Serbii wydarzenia potoczyły się dokładnie tak, jak mówił nieżyjący prezydent: ciało serbskiej państwowości tną na kawałki odbierając Kosowo i Metohiję, popierając odejście Czarnogóry, przeszkadzając w zjednoczeniu z Serbią bośniackich Serbów.

Posłuchajcie słów Miloševića:

„Wydarzenia, które rozwinęły się wokoło nas są częścią zorganizowanej kampanii oczerniania naszego państwa i narodu, ponieważ nasz kraj i naród są barierą dla ustanowienia absolutnej dominacji Zachodu na Półwyspie Bałkańskim.

W naszym społeczeństwie już dawno istnieje grupa, która pod nazwą opozycyjnej partii demokratycznej przedstawia interesy rządów, wywierających nacisk na Jugosławię a szczególnie na Serbię. To ugrupowanie w obecnych wyborach wypłynęło jako demokratyczna opozycja Serbii.

Prawdziwy gospodarz nie jest ich kandydatem na stanowisko prezydenta Serbii. Jest nim wieloletni gospodarz – przewodniczący partii Demokratycznej i kolaborant sojuszu wojskowego, który walczył przeciwko naszemu krajowi. Nie potrafił nawet ukryć tej swojej współpracy. Jednak jest znany całemu naszemu społeczeństwu ze swojego wzywania NATO do bombardowania Serbii, tyle tygodni ile będzie potrzeba póki jej opór nie zostanie złamany. Tak więc na czele zorganizowanego ugrupowania w tych wyborach stoi przedstawiciel armii i rządu, który niedawno walczył przeciwko Jugosławii.” – Czy nie wydaje się wam, że podobny scenariusz ma miejsce obecnie na Ukrainie?

„… Oni nie chcą pokoju i dobrobytu na Bałkanach, chcą, żeby to była strefa stałych konfliktów i wojen, które zapewniłyby im alibi na stałą obecność. Marionetkowa władza zapewniając przemoc, gwarantuje długoterminową wojnę – wszystko, tylko nie pokój. Tylko nasza własna władza gwarantuje pokój.

Dalej. Wszystkie kraje, które znalazły się w sytuacji ograniczonej suwerenności z rządami znajdującymi się pod wpływem obcych sił, w szybkim tempie zostawały żebrakami. Do tego stopnia, że wyklucza to nadzieję na sprawiedliwe i humanitarne stosunki społeczne. Wielki podział na większość ubogich i mniejszości bogatych – to obraz Europy Wschodniej w ostatnich latach, i my to widzimy.

Ten los nie oszczędził również nas. I my pod kontrolą i kierownictwem właścicieli naszego kraju szybko zyskiwaliśmy ogromną ilość bardzo biednych, co w perspektywie wydostania się z nędzy jest drogą bardzo daleką i bliżej nieokreśloną. Mniejszość bogatych składałaby się z elity przemytników, która mogłaby pozwolić na wzbogacenie się jedynie pod warunkiem, że ci będą lojalni w stosunku do ludzi rządzących ich krajem.

Własność społeczeństwa i państwowa szybko transformowałaby się w prywatną, ale właścicielami tej własności, uwzględniając doświadczenie naszych sąsiadów, zostawaliby na ogół obcokrajowcy. Mały wyjątek stanowili by ci, którzy kupili prawo własności przez lojalności i kompromis, co wyprowadziłoby ich poza elementarne pojęcie godności narodowej i ludzkiej. Najbardziej wartościowe krajowe bogactwa w takich warunkach stałyby się własnością zagraniczną, a ci, którzy do tej pory je posiadali, w nowej sytuacji musieliby zostać pracownikami firm zagranicznych u siebie.

Razem z poniżeniem narodowym, podziałem państwa i bankructwem społecznym będą zauważalne różne formy społecznych patologii, wśród których na pierwszy plan wysunie się przestępczość. I to w żadnym wypadku nie jest założenie, lecz żywe doświadczenie tych krajów, które przeszły tę drogę, czego chcemy uniknąć za wszelką cenę. Stolice przestępstw znajdują się bynajmniej nie na zachodzie, jak to było przedtem, a na wschodzie Europy.

Jednym z głównych zadań marionetkowego rządu, jeżeli taki dojdzie do władzy, będzie zniszczenie świadomości narodowej. Państwa, którymi kieruje się z zewnątrz dość szybko rozstają się ze swoją historią, ze swoją przeszłością, ze swoimi tradycjami, ze swoimi narodowymi symbolami, ze swoimi zwyczajami, często również z własnym językiem literackim.

Niezauważalna na pierwszy rzut ale bardzo efektywna i twarda selekcja świadomości narodowej sprowadzona by została do kilku potraw kuchni ludowej, jakiś pieśni i tańców, kilku nazwisk bohaterów narodowych, przywłaszczonych produktów żywnościowych i kosmetyków.

Jednym z oczywistych następstw zagarnięcia terytorium jakiegokolwiek państwa ze strony supermocarstw w XX wieku jest zniszczenie świadomości narodowej ludzi żyjących w tym państwie. Z doświadczenia takich państw widać, że naród jest ledwie w stanie zauważyć z jaką szybkością zaczyna używać obcego języka jako swojego, utożsamiać się z obcymi historycznie działaczami zapominając o swoich, łatwiej orientuje się w literaturze okupanta niż w swojej, zachwyca się cudzą historią zamiast swoją, jest podobny do obcych ludzi, ale nie do samego siebie …”

„Uznałem za swój obowiązek uprzedzenie o następstwach działań, które są finansowane i wspierane przez rządy krajów NATO. Obywatele mogą, ale nie muszą mi wierzyć. Chcę tylko, aby nie było za późno na zrozumienie mojego ostrzeżenia, kiedy będzie trudno naprawić błędy, które robią obywatele w swojej naiwności, błędy lub powierzchowności. Ale te błędy trudno będzie naprawić, a niektórych z nich być może nigdy się nie uda”.

“Taki błąd, – gdzie ludzie wybierają to, co za nich wybrał ktoś inny – jest najniebezpieczniejszym błędem; i jest główną przyczyną mojego oficjalnego apelu do obywateli Jugosławii.”

Co było dalej? Milošević zabity, Jugosławia rozpadła się na mniejsze części, Serbowie stracili swoją narodową świadomość.

Przyjaciele – to bardzo ważna historyczna lekcja dla wszystkich Rosjan, Ukraińców i Białorusinów! Nie poddawajcie się prowokacjom zachodu, pamiętajcie co to oznacza.

Przytoczę wam bardzo pouczające przepełnione goryczą słowa Serba w tym samym czasie:
„Po co wam Europa, Ruscy? Trudno znaleźć bardziej samowystarczalny naród niż wy. To Europa potrzebuje was, a nie wy jej. Jest was tak wielu – całe trzy kraje, a nie ma jedności! Macie wszystko: wiele ziem, energię, paliwo, wodę, naukę, przemysł, kulturę. Kiedy mieliśmy Jugosławię byliśmy zjednoczeni, czuliśmy w sobie wielką siłę, zdolną przenosić góry. Teraz z powodu naszej głupoty, nacjonalizmu, niechęci słuchania siebie nawzajem, Jugosławii już nie ma, jesteśmy pryszczem na politycznej mapie Europy, nowym rynkiem dla ich drogich śmieci i amerykańskiej demokracji.”

Slobodan powiedział: „NATO umrze, kiedy wzejdzie rosyjskie słońce”. Teraz w Rosji jest wczesny ranek i Serbowie mówią: „Czy naprawdę budzisz się, Starszy Bracie?!”

Źródło: http://www.kramola.info/vesti/metody-genocida/poslednee-obrawenie-slobodana-miloshevicha-k-slavjanam
https://treborok.wordpress.com

Komentarzy 26 do “Ostatni apel Slobodana Miloševića do Słowian”

 1. Yah said

  Polaków już dawno wykończyli, każdy zapitala za dwóch-trzech głupich nierobów. I już mamy odpowiedź, czemu Pan Bóg dopuścił na wywózki Polaków na Syberię i do Kazachstanu. Tylko tam przetrwają czyści Polacy-Słowianie. Reszta to wybicia, wymieszania, wykończenia, zbydlęcenia i złajdaczenia.

 2. maasteer said

  „NATO umrze, kiedy wzejdzie rosyjskie słońce” i wówczas Kosovo wróci do macierzy.

 3. NICK said

  No cóż Panie Yah.
  Kazachstan jest obcy a ziemie słowiańskie się kurczą.
  Chiny dostaną wschodnią Syberię… .

 4. maasteer said

  Ad 3 NICK
  „Chiny dostaną wschodnią Syberię… .” – czy oby na pewno taki scenariusz nastąpi?? kiedy?

 5. NICK said

  Znaczne obszary dzierżawią oraz osiedlają się.
  Nadto Mandżuria tzw. północna jest obszarem spornym.
  Nadto prędzej będzie otwarta wojna rosyjsko-chińska niż rosyjsko-inna.
  Są to moje wnioski z licznych żródeł.

 6. maasteer said

  A może Chiny w zmowie z NATO szykują „ruskim” wojnę na 2 fronty? Wówczas taki scenariusz byłby możliwy. Obyśmy się mylili.
  I ten cały sojusz chińsko -rosyjski też mi wygląda na niepewny najdelikatniej mówiąc.

  No bo w sumie po co Chińczycy maja ropę kupować skoro mogą ja sobie wziąć z Syberii?
  A neokony od dawna prowadzą politykę odcięcia kitajców od surowców, aby skierować ich ekspansje właśnie na Sybir.

 7. Marek said

  Chiny wezmą część Syberii. Demografia zrobi swoje. Oby dogadali się z Rosjanami. Oby Rosja i Chiny nie zagryzły się, o czym marzą esesmani z Waszyngtonu.

 8. maasteer said

  Kolonizacji zapewne pomoże darmowe przekazywanie ziemi.

 9. anonim said

  Zapomniał pan Panie Maasteer że Chiny głupie nie są (ponoć) i widzą że to co robi z nimi USA jest kropka w kropkę tym samym co robiło USA z Japonią a jak Japonia skończyła Chińczycy z pewnością wiedzą.
  Jedynym gwarantem khem „pokojowego” przetrwania jeśli tak można nazwać śmierć kilku milionów ludzi wobec miliarda jest koegzystencja Chin i Rosji razem.
  Ten połączony byt byłby zbyt duży dla zachodu by go zniszczyć tak militarnie jak i ekonomicznie ale to muszą dostrzec i w Pekinie i w Moskwie.

 10. maasteer said

  Ad 9 Pan Anonim
  „Chiny głupie nie są (ponoć)”
  „to muszą dostrzec i w Pekinie i w Moskwie” – no właśnie, w Moskwie pewnie dostrzegają, ale nie wiem jak w Pekinie.

 11. Glock said

  A co my ano milosci dobroc I lizanie d…ci zachodowi I diabelskiej ameryce.Tacy my glupi naiwni POLACY.Dulary sie licza tylko lub euro.Jestesmy typowi ;;;;GALERNICY ekonomiczni w rekach swiatowego zydostwa.
  Juz CHIPUJA NAS (CHIP-RFID) BEDZIESZ JAK BARAN POD KONTROLA.
  Pasuje ci to POLAKU.Jesli tak to nie jestes juz czlowiekiem……..Tylko zwierzeciem stadnym.Przygotowywanym do ;;;;;;;rytualnego uboju.No co jeszcze nie kumasz.

 12. elo said

  Kumam, kumam Glock. Jak chyba większość na tym forum.
  🙂

 13. anonim said

  ad.10 Maasteer
  Ja odwrotnie zastanawiał bym się czy wiedzą to w Moskwie.
  Chińczycy wiedzą że oba potencjalnie wrogie kraje czyli USA i Rosja mogą je zredukować do poziomu parkingu i nikt na świecie nie uroni łzy z tego powodu. Chińczycy wiedzą że każda zbrojna próba przejęcia Syberii spłonie w atomowym ogniu dlatego oni będą czekać i fortyfikować się od strony wschodu. To Rosja musi nie ulec pokusie i nie zlikwidować wrogich państewek w Europie gdyż z pewnością tym będą ją chcieli przekupić na zachodzie i tutaj pojawia się problem bo patrzą na taką przyszłą jelitę władzy FR Kudrina można pomyśleć że Rosja mówi Tel awiwem.

 14. NICK said

  „Milošević zabity, Jugosławia rozpadła się na mniejsze części, Serbowie stracili swoją narodową świadomość.”
  Świeć panie nad jego duszą.

  Niedługo My?

  Rosja osamotniona, podgryzana…

 15. […] via Ostatni apel Slobodana Miloševića do Słowian — Dziennik gajowego Maruchy […]

 16. Kazek said

  Ostatnio byłem w Chinach miesiąc czasu , są tam puste wielkie nieskończone blokowiska , których chyba już nikt nie dokończy i nie zasiedli.
  Dzieci jest mało, zmienili ostatnio politykę z jednego dziecka na dwoje ale to też zależy od zarobków. Pozatym bogatsi chińczycy też wolą chodzic na party , trzepać kasę i nie mieć dzieci podobnie jak tutaj.

  W opowieści ,że Chińczycy zasiedlają Syberię,bo jest ich tak dużo ,że pękają w szwach nie wierzę. Konflikt Rosja Chiny to marzenie usa które się nie spełni bo nie mają o co się bić.

 17. Adam -z ch.n.g. said

  A inteligentni inaczej perorują o „współpracy Słowian „.
  Polska , Rumunia , Chorwacja ,Bułgaria , …. Litwa , ….
  w zasięgu Ukraina (koniecznie ! z Krymem ) ..et.c. ….
  Była Jugosławia (św. p.) – była – i co się stało po trzech pokoleniach żyjących razem w Federacji naszych – współbraci -Słowian ???
  O Chińczyków i Rosjan , to my się nie martwmy .
  Epoka Mao Tse Tunga – to hańba , kilkudziesięcioletnia dla nich ,Chińczyków , jak i stalinizm w Rosji .
  Dziś to są poważne Państwa , w odróżnieniu od zbója zza oceanu .
  I nie martwmy się za nich – Oni to załatwią BIZNESOWO , A NIE NA RYMPAŁ .
  🙂
  😉

 18. Andrzej61 said

 19. watazka said

  Nick
  To Polacy stracili swoja narodowa swiadomosc. I to wtedy jak wjechali z Clintonem do Jugoslawii.
  Serbowie swiadomosci nie stracili.
  Do zadnego kraju ( w tym slowianskiego) nigdy nie wjechali .

 20. Adam -z ch.n.g. said

  O , – P. Watażka – mi się widzi , że Polacy jeszcze nie stracili SWOJĄ NARODOWĄ TOŻSAMOŚĆ ( o tempora , o mores !!!) .
  Kiedyś wspominałem , że w ’39 „znalazło się ” ca trzy miliony ( 3 000 000 ) volksdeutschów w zaatakowanej Polsce !!!
  KTO CHCE , TO MOŻE BYĆ DUMNY – bo poza Grekami , Serbami i Polakami (militarnie) – CAŁA RESZTA Europy kolaborowała z hitlerowskimi niemcami .

  Do Jugosławii z Clintonem z Polski wjechały gostki , co w żrenicach miały tylko …..
  $ / $

 21. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2016/06/02/ostatni-apel-slobodana-milosevica-do-slowian/ […]

 22. APA said

  Dlaczego nikt z was przeciez madrych ludzi nie pisze o tym jak wymieszano krew SLOWIANSKA i geny tworzac RODZINY MIESZANE ?
  Co spowodowalo naruszenie zasad wspolzycia spolecznego !

  Dlatego teraz medrcy tego swiata maja tak latwo zarzadzac nim i sklocac narody !

  POTRZEBNA JEST NATYCHMIAST „OCZYSZCZALNIA KRWI ” NARODOW W POSZCZEGOLNYCH PANSTWACH .
  I to nie tylko w Europie ale na kazdym kontynecie.
  Czas na miedzynarodowe rozwody .

  Czy da sie tego dokonac ,to tez sprawa dysksuyjna ,bo zaraz sie pojawia glosy – nacjonalizm,rasizm,antysemityzm i inne „izmy”.

  Obecnie wprowadza sie kombinacje plci,gra nimi i na tym tle sieje niezgode narodowa.
  ROZWALANIE PRAW NATURALNYCH !!!

  Czy aby to nie sa diabelskie sztuczki ???
  Do tego jeszcze dodajmy sobie „gry religijne” i calosc sie zamyka w jednym stwierdzeniu :
  SWIAT OSZALAL !!!

 23. nowecant said

  Rosja ma (a być może miała bo w głowie ussmańskich planistów nie siedzę) być w tej dłuższej zagrywce tępym narzędziem do wojny z Chinami, ale najpierw trzeba soie w tej Rosji z pewnymi frakcjami, częściowo będącymi u władzy, poradzić. Sojusz, bądź ciche przyzwolenie na ekspansję Chin nie jest na rękę Rosji ani USA na dłuższą metę, chyba że mają jakiegoś asa w rękawie.

 24. Sayo said

  wypowiedzi specjalistow od dzwonkow gazowych

 25. watazka said

  20
  Adam Z CHn.g
  Prawde mowiac to tylko Polacy i Czesi nie byli w zadnej prohitlerowskiej organizacji.
  Niestety, Serbowie jako narod walczyli z hitlerem i mieli bardzo silna partyzantke ale mieli Czetnikow; to stara gwardia krolewska i troche mozna polemizowac (nie usprawiedliwiac).
  Wiadomo, ze wszedzie byli rozni i tacy co donosili.
  Wlasciwie trudno wymagac, zeby w warunkoach wojennych wszyscy byli bohaterami.

  Ale wielu Polakow naprawde bylo bohaterami. Niestety, nasza historia sie tak bardzo nimi nie przejmuje.

  Ani Polacy, ani Czesi nie mieli zadnej formacji SS. .
  Ani zadnej organizacji popierajacej hitlerowskiej armii.

 26. Siekiera_Motyka said

  Przestroga dla Polaków

  .https://www.youtube.com/watch?v=BKgZnCTD67s

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: