Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Generał Surowikin radykalnie z…
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  Marguar o Strasburg, porażka Europy…
  Czaruś o Mocarstwowość z podkulonym…
  NC o Po latach bezmyślnego ruchania…
  Parch o List z Moskwy do polskich…
  TTT o Po latach bezmyślnego ruchania…
  MatMati o Izrael przyznaje się do udział…
  Emilian58 o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  minka o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  prostopopolsku o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  prostopopolsku o List z Moskwy do polskich…
  prostopopolsku o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Nowa umowa UE z internetowymi gigantami z USA może rozpocząć falę walki z wolnością słowa w Europie

Posted by Marucha w dniu 2016-06-03 (Piątek)

Wszyscy obawiają się umowy TTIP, która ma dać nowe formy dominacji nad nami amerykańskich korporacji, a tu w zupełnej ciszy przeszło porozumienie w sprawie zwalczania tak zwanej „mowy nienawiści”, które może być wykorzystywane do walki z przeciwnikami islamizacji Europy.

Przedstawiciele Komisji Europejskiej już dawno nalegali na bardziej restrykcyjne zwalczanie tych, którzy krytykują politykę topienia Europy w Islamie. W Niemczech usiłowano zastraszyć społeczeństwo, aby bało się pisać niepochlebne opinie o obcych nam kulturowo, roszczeniowych nachodźcach. W Berlinie zorganizowano pokazowe przeszukania i zatrzymania ludzi podejrzanych o wyrażanie opinii sprzecznych z oczekiwaniami władzy.

Jednak to nie okazało się to w pełni skuteczne, dlatego naciskano na wzmożenie cenzury, zwłaszcza na portalu społecznościowym Facebook.

Kilka dni temu można było zauważyć, że po wejściu na stronę główną Facebook pojawił się nieoczekiwanie komunikat o stosowaniu plików cookie. Był to prawdopodobnie ten moment, kiedy portal ten zaczął działać w ramach unijnego prawa. Amerykańskie portale społecznościowe zobowiązały się do usuwania lub blokowania wszelkiej zawartości, która jest klasyfikowana jako „mowa nienawiści”, w ciągu 24 godzin.

Według rozumienia prawodawstwa unijnego, nie wolno krytykować Islamu, ani islamistów zwanych „uchodźcami”. Nie wolno też wiązać islamu z terroryzmem i nawoływać do obrony własnej ojczyzny przed wynarodowieniem i konwersją religijną. Krytyka tego wszystkiego jest uważana obecnie za niedopuszczalną „mowę nienawiści”.

Nie wolno też krytykować pod żadnym pozorem Żydów oraz państwa Izrael. Domyślnie jest to uważane za antysemityzm i można popaść w kłopoty, ponieważ polscy prokuratorzy boją się umarzać takie sprawy w obawie przed uznaniem sprzyjania „antysemicie” co może złamać karierę w sądownictwie. Zwykle więc służby tropią takich delikwentów ze wzmożoną gorliwością.

Przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, Mosze Kantor, uznał porozumienie UE z internetowymi gigantami za historyczne i dodał, że „nie mogło nadejść w lepszym czasie”.

Eliminowanie chamskich wpisów jest oczywiście koniecznością, jednak klasyfikowanie treści dopuszczalnych jest problemem, bo nie wiadomo dokładnie według jakiego klucza oceniać co jest mową nienawiści, a co nią nie jest. Zawsze pojawia się nierozwiązywalny konflikt między wolnością słowa, a dążeniami każdej władzy do jej zwalczania.

Źródło:
http://www.reuters.com/article/us-eu-facebook-twitter-hatecrime-idUSKCN0YM0VJ?feedType=RSS&feedName=technologyNews
http://zmianynaziemi.pl

Cenzura na portalach społecznościowych istnieje od dawna. Spróbujcie np. umieścić na Youtube jakieś wideo o zbrodniach banderowców.
Admin

Komentarzy 5 do “Nowa umowa UE z internetowymi gigantami z USA może rozpocząć falę walki z wolnością słowa w Europie”

 1. revers said

  Umowa umową, co mieści się obok TTIP, z CETA ale za tym stoi cień światowego rządu
  pod znakami ONZ i Syjonistów. tam dobrze wiedzą kto dostarcza broń komu, np. Boko Haram w Kamerunie helikopterami francuskimi, ustala się kto jest terrorystą , kto nie, kto jest zdrowy, kto nie jest zdrowy i masowo podlega szczepiniom z dodatkami depopulacyjnymi.

 2. Marcin said

  Czyli ma się rozumieć takie rzeczy jak umieszczanie Talmudu i jego „nauk” czy gloszenie Koranu tez będzie podciagniete pod propagowanie mowy nienawiści?!

 3. Lenkija said

  A tutaj jest i będzie wolno:
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/armia-usa-zaprasza-polakow/ – Armia USA zaprasza Polaków
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/brakuje-chetnych-do-sluzby-w-armii-usa,564987.html – zobaczyć obronę!

  http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/lekarz+z+misj%C4%85 – „Program Afgan” – zbadają weteranów, wiedza pomoże udoskonalać pojazdy

  a nagrodę dostaną takie możliwości:

  Pomoc finansowa z armii: do $80,000 pomocy stypendialnej na cztery lata nauki, w zamian za wstąpienie do Reserve Officer’s Training Corps (ROTC) i odsłużenie dwóch lat w armii, rezerwie lub Gwardii Narodowej (tylko dla obywateli USA). Podobne programy ma marynarka, lotnictwo i piechota morska USA.
  http://pso-usa.squarespace.com/finansowanie-studiw/

  A tu znalezione w sieci:
  Zbyt wiele czystego, satanistycznego zła przyniosły światu USA, aby móc zdobyć się na obiektywizm lepszego sortu. A Pana syn zapewne nie musiałby ratować życia Irakijczykom, gdyby nie obecność jego kolegów, którzy zajmowali się odbieraniem życia. Admin

  No, Panie Admin, coś się przesadziło?

  ——
  A o co chodzi?
  Admin

 4. Maćko said

  No to moze jest czas juz aby zbojkotowac tego pejs-zbooka? Przecież bez nas, niczym jest, bzdurą….

 5. Guła said

  Mosze Kantor
  zaproszenie W.Putina do zamieszkania w FR prześladowanych Żydów – wg M. Kantora mieszkających w Europie, pod warunkiem przestrzegania zasad współżycia obowiązujących w federacji, M. K. odrzucił.
  Ale czy ze strony W. Putina nie jest to nie tyle mowa co uczynek nienawiści.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: