Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W Japonii wprowadzono prohibicję dla amerykańskich marynarzy

Posted by Marucha w dniu 2016-06-06 (Poniedziałek)

W związku z serią przestępstw wobec wszystkich pracowników Marynarki Wojennej USA w Japonii wprowadzono prohibicję.

Wprowadzenie prohibicji nastąpiło po powtarzających się incydentach, które wywołały negatywne nastroje mieszkańców prefektury wobec amerykańskich baz wojskowych.

32-letni obywatel USA Shinzato Kenneth Franklin, pracownik amerykańskiej bazy wojskowej „Kadena”, został zatrzymany w maju pod zarzutem zabójstwa 20-letniej Riny Shimabukuro, której ciało znaleziono w lesie.

Kilka dni temu wojskowa tej samej bazy została aresztowana za jazdę w stanie nietrzeźwości, co doprowadziło do wypadku, w którym ucierpieli dwaj Japończycy.

W marcu tego roku na Okinawie został aresztowany amerykański marynarz wojskowy pod zarzutem zgwałcenia miejscowej kobiety.

Zgodnie z opublikowanym w poniedziałek rozkazem dowództwa Marynarki Wojennej USA w Japonii, marynarzom zabroniono pić alkoholu na terenie baz wojskowych i poza nimi, wyjazdy poza granice baz zostaną również bardzo ograniczone.

„Marynarze, którzy mieszkają poza granicami baz, będą mogli jeździć do pracy i z powrotem, brać udział w sprawach służbowych, takich jak transport dzieci, wyjazdy do sklepów spożywczych, na siłownię czy zatankować samochód” — czytamy w rozkazie na stronie internetowej dowództwa.

Ograniczenia w ruchu będą obowiązywać tak długo, aż z każdym żołnierzem nie zostanie przeprowadzone szkolenie  z ich dowódcami. Zakaz picia alkoholu potrwa, aż „dowództwo floty nie przekonana się, że wszyscy pracownicy rozumieją wpływ odpowiedzialnego zachowania się na sojusz USA i Japonii i możliwości Stanów Zjednoczonych do zapewnienia bezpieczeństwa i stabilności w regionie Azji i Pacyfiku” — czytamy w dokumencie. [Rozbrajające. Szkolenie i „zrozumienie” ma przerobić degeneratów na przyzwoitych ludzi – admin]

Rozkaz dotyczy wszystkich amerykańskich marynarzy wojskowych znajdujących się w Japonii, a także tych, którzy przybywają tutaj tranzytem.

Środki dowództwa wojskowego USA nastąpiły po obietnicy prezydenta kraju Baracka Obamy zrobienia wszystkiego, aby incydenty z udziałem amerykańskich wojskowych w Japonii już więcej się nie powtórzyły. O tym lider USA powiedział pod koniec maja podczas spotkania z japońskim premierem Shinzo Abe podczas szczytu „wielkiej siódemki” w prefekturze Mie.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 11 to “W Japonii wprowadzono prohibicję dla amerykańskich marynarzy”

 1. vis said

  I to bydło ma stacjonować w Radzikowie i innych miejscowościach?Współczuję.

 2. Zerohero said

  Bydło? Bydłem są te śmierdzące dziady szarpiące protestującego w Lublinie przeciw okupacji

  bydlęciem jest każdy człowiek witający z radością okupantów albo nie mający pojęcia o TTIP. 90% Polaków to BYDLĘTA hodowlane nie mające pojęcia o celu hodowli. A jakie to mundre, jakie rozpolitykowane…..

 3. AlexSailor said

  @Zerohero
  Czy złożenie meldunku obcym wojskom nie jest podporządkowaniem się im i aktem zdrady?

 4. kazek said

  Przygnębiajaca ta relacja, Polacy są szczęśliwi ,że są u nas usmani , myślą ,że nie będzie świat nas kojarzył z ruskimi. Zauważyłem ,że za granicą gdzieś w miejscowościach wypoczynkowych ,gdzie tubylcy nie rozróżniają Polaków od Rosjan i zagadują po rosyjsku , nasi europejczycy z gniewem i oburzeniem gwałtownie zaprzeczają. Jak mogą te małpy nas takich europejczyków mylić z ruskiem !!!!! Jaka hańba , zastanawiają się dlaczego tak jest , może trzeba się inaczej ubrać a napewno głośno po polsku nie rozmawiać.

 5. Glock said

  Patrzac na twarze tych zolnierzy w cudzyslowie naszych.Niebezpieczne zbiry.Zero inteligencji psychopaci.Na takich Polaku musisz miec .Elegancka I nowoczesna 9.

 6. Kronikarz said

  Bombę im rzucić jankesom.

 7. Jack Ravenno said

  zdjęcie ilustrujące jest z Korei nie z Japonii

 8. rdest said

  Moje próby obejrzenia „meldunku ” kończą się niepowodzeniem , za każdym razem razem dostaję odruchu wymiotnego.Tak wielu chce dostąpić zaszczytu przynajmniej potrzymania amerykańskiej „laski”.

 9. Tahi said

  Coś się Sputnikowi po…bało, bo:

  Daegu Air Base – napis na zdjęciu
  .https://www.google.pl/maps/vt/data=RfCSdfNZ0LFPrHSm0ublXdzhdrDFhtmHhN1u-gM,uL8-J5Zemi_KCJn0U3kIaoPnCONxZY3Yf4wvQnEjtvZb8ReLdozK2by1v0k6V_yVnbJHIDkaaSwEXBowCiKQdsv4RCk7nbh-YybiBI6xPfq1E9WLE55RbFMFYZskY3tNBLVB

  .https://www.google.pl/search?q=Daegu+Air+Base&client=ubuntu&hs=NyM&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi99ZvMjpTNAhWHfiwKHa8ABiwQsAQIPw&biw=1855&bih=985

  .https://en.wikipedia.org/wiki/Daegu_International_Airport

  Konkretnie: chodzi Panu o ew. pomylone zdjęcie, czy o treść artykułu?
  Admin

 10. Majster said

  Ten Shinzato Kenneth Franklin to Afrocośtam, co można było podejrzewać

 11. Re: Artykul…
  Wyglada na to, ze Japonia jeszcze za malo dostala w d…pe po kilku „lewatywach” (tsunami) I wciaz za malo stracila na zydowskich „obligacjach” przeliczeniowych…
  No to sie doczeka…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.