Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Gotowanie żywej żaby…
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  maksj o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Zielone ludziki
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  lewarek.pl o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Czym jest sojusz rosyjsko-chiń…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

George Sőrős, twój wróg

Posted by Marucha w dniu 2016-06-09 (Czwartek)

Fragment broszury opracowanej przez LaRouche Political Action Committee:
https://larouchepac.com/files/pdf/080618_soros_dossier.pdf

[. . .] Żałosna kreatura znana jako George Soros wcześnie w swoim życiu postanowiła stać się tym kim jest teraz: golemem. Nastolatek podczas okupacji nazistowskiej w jego ojczyźnie, na Węgrzech, Soros rozpoczął swoje ludobójcze dziedzictwo pracując dla machiny zabijającej, która wymordowała 500.000 węgierskich Żydów w czasie holokaustu.

Młodemu Sorosowi wyznaczono zadanie grabienia nieruchomości Żydów pod nadzorem gen. SS Kurta Bechera, szefa sekcji Waffen SS, znanej eufemistycznie jako Departament Ekonomiczny Komendy SS. .

Soros przypisuje ojcu swoje szczęście w uniknięciu makabrycznych scen obozów koncentracyjnych. W programie WNET / Thirteen TV 15 kwietnia 1993 Soros wspominał te wydarzenia, które ukształtowały jego bestialską tożsamość:

„Kiedy wkroczyli Niemcy, on [ojciec – red.] powiedział: ‚Jest to bezprawna okupacja. Nie stosuje się normalnych reguł. Musisz zapomnieć jak zachowywać się w normalnym społeczeństwie. Ta sytuacja jest nienormalna’.

I dla nas wszystkich załatwił fałszywe dokumenty, każdemu inne. Ja zostałem zaadoptowany przez funkcjonariusza u ministra rolnictwa, którego zadaniem było przejmowanie żydowskich własności, więc faktycznie poszedłem z nim i przejmowaliśmy te duże posiadłości. Taka była moja tożsamość. Więc jest to dziwne, bardzo dziwne życie. Wtedy miałem 14 lat”.

Jego ojciec, Tivadar Soros, dalej wyznał, że „jako pseudo-chrześcijanie, nie doszliśmy do tego poziomu chrześcijaństwa, żebyśmy chcieli odpłacać chlebem za kamienie”.
Rodzina Sorosów faktycznie zaoferowała wiele kamieni licznym biednym węgierskim Żydom, których przetransportowano do Auschwitz na śmierć [1].

Rodzina Sorosów należała do „elity” węgierskich Żydów, co dało im możliwość poczynienia takich kroków, by przetrwać nazistowską okupację.

Książę Alexis Scherbatoff, były członek kontrwywiadu armii USA przed i po II wojnie światowej, postawił zarzut, że pierwszą małą fortunę Soros zdobył na sprzedaży swojej części łupu przejętego z nazistami. Powiedział on, że pierwszym wspólnikiem Sorosa był inny węgierski Żyd, który sprzedawał rubiny i inne nazistowskie łupy w Belgii po II wojnie światowej.

Ben Hecht, autor książki PERFIDIA [Perfidy], pokazuje działalność nazistowskiego Departamentu Ekonomicznego na Węgrzech i okrucieństwa dokonane przez pracodawców młodego Sorosa.

„Departament zajmował się plądrowaniem żydowskich własności i usuwaniem złotych plomb z milionów zębów zmarłych Żydów, obcinaniu włosów milionów Żydówek przed zabiciem ich, i transportem beli włosów do niemieckich fabryk materaców, przerabianiem grubych zmarłych Żydów na mydło kąpielowe – i wymyślaniem skutecznych metod tortur jakim poddawano Żydów oczekujących śmierci by ujawnili gdzie ukryli resztki swoich rzeczy”.

W wywiadzie Steve’a Krofta w programie CBS 60 MINUTES 20 grudnia 1998, George’a Sorosa skonfrontowano z takimi obrazami:

Kroft: (głos w tle) Te zdjęcia pokazują co w 1944 roku stało się z przyjaciółmi i sąsiadami George’aSorosa. (Film archiwalny pokazuje kobiety i mężczyzn idących z workami na plecach; tłum przy pociągu)
Kroft: (głos w tle) Jesteś węgierskim Żydem. . .

Soros: (głos w tle) Mm-hmm.

Kroft: (głos w tle) . . . który uciekł przed holokaustem. . . (film archiwalny – ludzie wchodzący do pociągu)

Soros: (głos w tle) Mm-hmm. (film archiwalny – ludzie wchodzący do pociągu)

Kroft: (głos w tle) . . . udając chrześcijanina.

Soros: (głos w tle) Tak. (film – kobiety pomagają sobie wejść do pociągu, zamykają się drzwi pociągu z ludźmi w wagonie)

Kroft: (głos w tle) A ty widziałeś wielu ludzi transportowanych do obozów śmierci.

Soros: Tak. Miałem 14 lat. I powiedziałbym, że to wtedy ukształtował się mój charakter.

Kroft: W jaki sposób?

Soros: Że trzeba myśleć o przyszłości. Powinno się rozumieć i – i przewidzieć wydarzenia i kiedy – kiedy jest się zagrożonym. Było to ogromne zagrożenie złem. To znaczy, było to bardzo osobiste doświadczenie zła.

Kroft: Rozumiem, że wychodziłeś z twoim opiekunem, który przysiągł, iż byłeś jego adoptowanym chrześniakiem.

Soros: Tak. Tak.

Kroft: Wychodziłeś, faktycznie, i pomagałeś w konfiskowaniu własności Żydów.

Soros: Tak. To prawda. Tak.

Kroft: To znaczy, to – to brzmi jak doświadczenie, które wielu wysłałoby na wiele lat do psychiatry. Czy to było trudne?

Soros: Nie, w ogóle nie. W ogóle nie. Może jako dziecko nie – nie widzisz związku. Ale to było – nie stwarzało – w ogóle żadnego problemu.

Kroft: Żadnego poczucia winy?

Soros: Nie.

Kroft: Na przykład, że ‚Jestem Żydem i jestem tutaj, i patrzę na tych idących ludzi. Mogłbym równie łatwo być tam. Powinienem być tam’. Nie ma nic takiego?

Soros: Cóż, oczywiście – ja – ja mogłem być po drugiej stronie, albo mogłem być tym któremu coś się zabiera. Ale nie było żadnego sensu w tym że nie powinienem tam być, bo to było – cóż, faktycznie, w zabawny sposób, to tak jak na rynkach – gdybym tam nie był – oczywiście, nie robiłbym tego, a robiłby to ktoś inny – w każdym razie ktoś inny by to zabierał. I to było – czy tam byłem, czy nie – ja byłem tylko gapiem, własność się zabierało. Więc – ja nie brałem udziału w odbieraniu tej własności. Więc nie miałem żadnego poczucia winy.

[1] MASKARADA, TANIEC ZE ŚMIERCIĄ NA OKUPOWANYCH PRZEZ NAZISTÓW WĘGRZECH [Masquerade, Dancing Around Death in Nazi Occupied Hungary], Tivador Soros, Arcade Publications, Nowy Jork, 2001.

Nad. MatkaPolka

Komentarzy 58 do “George Sőrős, twój wróg”

 1. Franz Maurer said

  jest stary i diabeł już na niego czeka, mam nadzieję, że nie będzie czekał długo ale najgorsze jest to , że po nim przyjdą inni, podobni do niego, robiący to samo co on, których możemy nie znać i oni bedą od niego groźniejsi

 2. JerzyS said

 3. Peryskop said

  Koryto tylko z początku wydaje się takim pięknym miejscem, w którym o właściwej porze pojawia się strawa. Ale w pewnym momencie ten co karmił zawiezie do rzeźni.

  za Zawisza Niebieski

 4. Marcin said

  Parafrazując wywiad z największym kanalią jakiego nosila ziemia:
  ” Czy nie masz wyrzutów sumienia i odrazy do siebie, ze odpowiadasz za miliony istnień ludzkich, opłacając rozne kolorowe rewolucje i bandziorow?”.

  ” Hmm, raczej nie bo jakbym tego nie robił to robiłby to ktos inny”

  Szumowina wysokiej klasy. Jak to może w nocy spokojnie spać?

  P. Snag wykazał się podobnym rozumowaniem: jeśli USRael nie będzie napadał i rabował, to zrobi to ktoś inny. No więc już lepiej, żeby to robił USRael.
  Admin

 5. MatkaPolka said

  George Soros: (Helping Nazis) „Was The Happiest Time of my Life”

  George Soros (Kolaboracja z Nazistowskimi Niemcami – w rabowaniu żydów)
  TO NAJSZCZĘŚLIWSZE DNI W MOIM ŻYCIU

 6. MatkaPolka said

  George Soros – Wielki deprawator

  Organizatorem logistycznego i finansowego zaplecza dla celów realizowanych przez Komisję Trójstronną jest George Soros (ur. 12 stycznia 1930 r. na Węgrzech) – mieszkający w USA, jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych żydowskiego pochodzenia.

  George Soros mieszkał na Węgrzech do 1946 r. Jako nastolatek próbował handlować walutą na czarnym rynku. W 1947 r. wyemigrował do Wielkiej Brytanii, gdzie w 1952 r. ukończył studia w London School of Economics. W czasie studiów uczestniczył m.in. w seminariach Karla Poppera, od którego przejął ideologię tzw. społeczeństwa otwartego. W 1956 r. Soros przeniósł się do USA, z postanowieniem zarobienia pieniędzy, które pozwoliłyby mu „pracować jako pisarz i filozof”. Dzięki spekulacjom finansowym Soros dorobił się majątku, który ocenia się na 5-7 mld dolarów.

  Początki fortuny George’a Sorosa mają swoje źródło w inwestycjach giełdowych prowadzonych akcjami firm zajmujących się utylizacją śmieci. Wobec kryzysu rynkowego nikt nie wierzył wówczas w możliwość dorobienia się na grze giełdowej, jednak Soros zdecydował się lokować posiadane fundusze, wychodząc ze słusznego założenia, że skoro firmy owe przetrwały najgorszy kryzys, muszą mieć istotną zdolność do kreowania zysku, która w przyszłości spowoduje wzrost ich kursu. Soros zyskał światowy rozgłos 22 września 1992 r., gdy w ciągu jednego dnia zarobił około miliarda dolarów. Przyjął, że brytyjski funt jest przewartościowany i dokonał stosownej spekulacji, zmuszając Bank Anglii do wycofania funta z koszyka wymiany walut.

  George Soros jest powszechnie krytykowany za nieetyczny sposób, w jaki doszedł do swojej fortuny. Dokonywał on operacji finansowych, których nieodłączną częścią było pozbawianie oszczędności milionów rodzin na całym świecie. W jednej chwili traciły one część lub całość dorobku np. z powodu gwałtownego spadku kursu walut, w których zostały ulokowane oszczędności. Wielu bez trudu wybacza mu ten niegodziwy sposób zarobkowania, a nawet podaje go za wzór finansisty, argumentując, że używa zarobionych pieniędzy z pożytkiem dla innych. W efekcie amerykańsko-żydowski spekulant otrzymał doktoraty honoris causa New School for Social Research (Nowy Jork), Uniwersytetu Oksfordzkiego (1980 r.), Uniwersytetu Ekonomicznego w Budapeszcie i Uniwersytetu w Yale (1991 r.).

  Wielu komentatorów uważa jednak, że nazywanie Sorosa filantropem jest świadomą manipulacją, ponieważ nie udziela on pomocy potrzebującym, lecz jego szczodrobliwość sprowadza się do finansowania ideologii tzw. społeczeństwa otwartego. Za pojęciem tym kryje się idea budowy ogólnoświatowego społeczeństwa, którego formą organizacyjną nie będą państwa narodowe, lecz coś w rodzaju stanów zjednoczonych świata, z pełnym przepływem ludzi, idei, towarów etc. Z tego powodu niektórzy określają Sorosa jako „niebezpiecznego wroga państwa narodowego”.

  Swoje cele realizuje on poprzez ufundowany przez siebie Instytut Społeczeństwa Otwartego (ISO) i podporządkowane mu liczne fundacje. Soros ufundował też, kosztem 250 mln dolarów, Uniwersytet Środkowoeuropejski w Budapeszcie, który jest obok ISO głównym narzędziem indoktrynacji młodzieży w duchu tzw. społeczeństwa otwartego. Na najważniejszy teren swojej działalności wybrał kraje dawnego bloku komunistycznego. Przez pewien czas hojnie sponsorował także reformy prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Wszystkie fundacje Sorosa prowadzą działania zmierzające do zmiany stanu świadomości społecznej całych narodów postsowieckiego obszaru. Obok „edukacji” młodzieży na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim służy temu także finansowanie stosownych publikacji, a także mediów.

  Jedną ze strategii realizowanych w budowie społeczeństwa otwartego jest destrukcja społeczeństw zbudowanych w oparciu o chrześcijańskie zasady moralne. W tym celu Soros finansuje szereg demoralizujących i antynatalistycznych programów, jak np. upowszechnienie i „ulepszenie jakości usług aborcyjnych”. W ramach tej strategii ISO intensywnie wspiera także wszelkie środowiska, których działalność prowadzi do społecznej demoralizacji i deprawacji młodzieży i dzieci. Dzięki finansowemu wsparciu fundacji Sorosa w wielu państwach zyskały na znaczeniu ruchy i organizacje tzw. mniejszości seksualnych, które wcześniej praktycznie tam nie istniały. Mianem tym określa się ruchy promujące nienormalne i chore zachowania seksualne.

  Celem dążeń Sorosa jest także zniszczenie opartego na autorytecie, tradycyjnego modelu edukacyjnego. W ten sposób przygotowuje on teren pod budowę światowego państwa zamieszkałego przez globalne „otwarte” społeczeństwo. Soros poczynił w tym kierunku znaczne kroki. Finansista jest uważany za ojca i sponsora „kolorowych rewolucji” w Jugosławii, Gruzji i na Ukrainie, gdzie władzę przejęli zwolennicy głoszonych przez niego idei, których reprezentanci zasiadają wespół z Sorosem w Komisji Trójstronnej.

  O tym, jak ważne dla Sorosa są te działania, świadczy jego ubiegłoroczny atak na prezydenta USA George’a W. Busha. Konsekwentnie i skutecznie broniąc świętości życia i rodziny, Bush zagroził urzeczywistnieniu destrukcyjnych pomysłów żydowsko-amerykańskiego spekulanta. Soros, który przez lata nie angażował się bezpośrednio w politykę, odstąpił od tej zasady, przyjmując za „główne zadanie” swego życia usunięcie Busha z fotela prezydenta USA. Ogółem wydał na kampanię przeciwko George’owi W. Bushowi 15,5 mln dolarów.

  Znaczącą rolę w planach George’a Sorosa odgrywa położona w centrum Europy, pomiędzy Zachodem a Wschodem, Polska. Głównym narzędziem propagowania wynaturzonej idei społeczeństwa otwartego jest finansowana przez Sorosa Fundacja im. Stefana Batorego. Budując w Polsce struktury do realizacji swojej koncepcji społeczeństwa otwartego, Soros oparł się głównie na środowisku dawnej Unii Wolności (obecnie Partia Demokratyczna demokraci.pl), Unii Pracy, w znacznym stopniu Platformy Obywatelskiej i SDPl.

  Bardzo ważnym celem sieci sorosowskich fundacji działających w krajach dawnego bloku wschodniego jest stworzenie międzynarodowej, skomputeryzowanej bazy danych osobowych, pozwalającej zachodnim instytucjom na łatwe wyszukanie wygodnych dla nich i lojalnych osób. Tacy ludzie, obejmując w swoich macierzystych krajach eksponowane stanowiska w mediach, biznesie, a nawet administracji państwowej stają się cennymi „agentami wpływu” na usługach zachodnich instytucji i korporacji. Istnienie bazy danych ma także potężny wpływ na siłę oddziaływania w tym regionie Komisji Trójstronnej.

  Swoje ludobójcze idee „filantrop” Soros szerzy w państwach, które od kilkunastu lat borykają się z jednym z najniższych wskaźników płodności na świecie i gdzie, z nielicznymi wyjątkami, zabijanie dzieci poczętych jest w praktyce możliwe na każde żądanie. Chociaż są to często społeczeństwa żyjące w skrajnej biedzie, to jednak Sorosowskie fundacje nie wspierają inicjatyw, które przyczyniłyby się do generalnej poprawy życia ludności. Nie obchodzi więc go los ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy.

  George Soros powiedział kiedyś o sobie, że „jeśli kiedykolwiek istniał człowiek, który pasował do stereotypu ponadnarodowego, bolszewickiego, żydowskiego, syjonistycznego, światowego konspiratora – to właśnie ja nim jestem”.

  Krzysztof Warecki

  Nasz Dziennik z 19-20 listopada 2005 (dodatek „Masoński rząd światowy”)

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=ma&dat=20051119&id=ma19.txt

  z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami.

  wersje internetową opracowala i przygotowala Polonica.net

  Polski Związek Patriotyczny
  Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji

 7. MatkaPolka said

  PiS i inni w Fundacji Batorego George’a Sorosa –

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  Cykl wykładów o naprawie Rzeczypospolitej:
  .
  – Wykład Lecha Kaczyńskiego, 19 września 2005
  – Wykład Włodzimierza Cimoszewicza, 12 września 2005
  – Wykład Donalda Tuska, 6 września 2005
  – Wykład Zbigniewa Religi, 24 czerwca 2005
  – Wykład Tadeusza Mazowieckiego, 6 czerwca 2005
  – Wykład Marka Belki, 3 marca 2005 – Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 203 KB]
  – Wykład Jarosława Kaczyńskiego, 14 lutego 2005 – Autoryzowany tekst [PDF 250 KB]
  – Wykład Marka Borowskiego, 3 lutego 2005
  – Wykład Jana Rokity, 10 stycznia 2005 – Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 216 KB]– – —- Wykład Aleksandra Kwaśniewskiego, 13 grudnia 2004 – Autoryzowany tekst PDF 178 KB]

  Z cyklu Polityka zagraniczna:
  Ciągłość i zmiana w polityce zagranicznej RP (22 grudnia 2005) – dyskusja z udziałem Stefana Mellera, Władysława Bartoszewskiego, Bronisława Geremka, Dariusza Rosatiego i Jacka Saryusz-Wolskiego.

  Sens 9 maja 1945 i polska polityka (4 maja 2005) – dyskusja z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, Adama Daniela Rotfelda i Bronisława Komorowskiego,prowadzenie – Aleksander Smolar.

  Dopeniło się po wyborze A. Dudyw 2015 r. na Prezydenta RP .
  Czytaj!
  Po euforii wyboru Andrzeja Dudy i oh, ach w mediach toruńskich O. T. Rydzyka i niektórych biskupów
  (***)

  Prokuratura Generalna uznała Fundację Sorosa za niepożądaną”
  https://marucha.wordpress.com/2015/11/30/prokuratura-generalna-uznala-fundacje-sorosa-za-niepozadana

  Nov 30, 2015 – Obie organizacje należą do struktury tak zwanej Fundacji Sorosa — sieci ….. Fundacji Batorego – SOROSA NA UKRAINIE JEST FUNDACJA RENESANS …

  Odpowiedzialna za wojnę na Ukrainie

 8. snag said

  Admin @ 4 ,…

  No prosze gen. SS dzielil sie lupem z zydowskim gowniarzem – A tak na marginesie gdyby Ben Hecht, autor książki ‚perfidy’ chcial oddac jak naprawde bylo i kto byl skorwysynem to zamiast wytykac Niemcom wspomnial by o deal miedzy Kastnerem i Eichmanem dzieki ktoremu wywieziono ok. 600 tys wegierskich zydow do Auschwitz zeby uratowac 1600 ziomkow ,…

  Kastner przekonal ich ze jada do judeopolonii dzieki czemu sami ladowali sie do pociagow nierzadko do sypialnych wagonow czy pierwszej klasy doczepiajac towarowe wagony z dobytkiem ,…

  „By May 15, 1944, Rudolf Vrba was an angry and disillusioned man. The deportation of Hungarian Jews began despite the fact that he and Alfred had risked their lives to document the SS operations at Auschwitz. He felt that he had failed in the most important mission of his life, and he believed that if the Hungarian Jewish Council had quickly acted on his report, the Jews wouldn’t willingly board the deportation trains. Despite the efforts of dedicated humanitarians like Raoul Wallenberg, over 600,000 Hungarian Jews were deported to Auschwitz and sent to the gas chambers at the fastest pace of any during the entire Holocaust”

  http://windowstoworldhistory.weebly.com/rudolf-vrba-and-alfred-wetzler-fled-auschwitz-and-wrote-a-report.html

  Eichman’a powieszono nie dlatego ze byl rzeznikiem zydow a dlatego ze za duzo wiedzial o zio-dziadostwie.

  ———————————————————————————————————————————

  Wole sookinsyna ktorego znam i wiem na co stac niz tych ktorych znam z historii czy moge poznac ,…

  https://en.wikipedia.org/wiki/Kastner_train

 9. snag said

  Jeszcze jedno (nie bronie go) Soros mial 12 lat jak zaczely sie lapanki w Budapeszcie i trudno go winic za to ze chcial przezyc,
  to co robi dzisiaj jest zbyt wazne zeby rozwodzic sie na tym co robil jako dziecko ,…

 10. NICK said

  Dobre. (9).
  Poszerzamy słowNICK.
  Teraz można stosować zamiennie: troll/snag.
  Szczerze przyznam. Chciałem dobitniej synonimować.

 11. Maćko said

  Pare razy czytalem tu ( i ówdzie ) cieple slowa na temar Bolivii i jej indianskiego prezydenta Evo Morales. Poniewaz wiem, ze Boliwijczykom zyje sie do doopy i nawet bieda przymiera tam z glodu i chlodu, to rzucilem okiem na haselko „george soros y evo morales” które samo sie zreszta narzucilo w wyszukiwarce.
  No i co? No i Soros finansowal Moralesa. Wyjasnia sie wiec ciepla pozycja lewackich mendiów piszacych o Boliwii.
  Boliwia ma zloto, srebro i kokaine. Wystarczajaco duza atrakcji dla tego przestepcy.

  Kolejnym krajem w którym Soros wybiera sobie prezydentów to Peru. Tez bieda. Tez korupcja.
  Wyjatkowo glupi Toledo ( 12 lat temu ) zostal wybrany dzieki zonie, Eliana Karp, córce zyda z Lodzi, Izaka Karpa, który to potrzebowal miec wiezy z Sorosem dzieki którym opanowal prase w Peru. No a jak sie ma kase i prase to bylu goopek-doopek moze byc prezydentem jakiego Bantustanu.
  Albo i USA!

  http://eju.tv/2013/09/quintana-soros-y-el-oro/
  http://www.rebelion.org/noticia.php?id=68082

 12. Ar said

  W Peru ciekawie, prawie jak u nas. Preżydent roman catholic, pierwsza dama jewish. Ale i prime minister ciekawy. Kuczynski, ktorego tatus urodzil sie w niemieckim Posen. A oto jak ladnie wyglada https://en.m.wikipedia.org/wiki/Maxime_Hans_Kuczy%C5%84ski hahahaha Maja rozmach skur…

 13. RomanK said

  Panie Snag..czytal pan The Perfidy…Hechta????
  Hecht to byl bandyta , mafioso z najblizszej gwardii Lanskiego….
  I on wlasnei opisywal dokladnie dzialalnosc Reszo Kasznera….
  \ opisal tez tam -jak go sprzatneli w Israelu….z detalami tak dokladnymi,ze albo sam byl przy tym ..albo mu ten- co to zrobil opowiadal pare razy….
  W bezposrenim kregu obok Kasznera musial dzialac Soros…ale widzi pan…Soros stal sie dosc slawny dopiero w `1992 roku….
  Niech pan skojarzy ta date???? i pomysli dlaczego????
  Verba to sprawa ciezaropwek za Zydow…to Ben dal ogloszenie w gazecie..”Kup Zyda za 50 dollarow”…

 14. Isia said

  … że też takiego … święta ziemia nosi …

 15. Mól książkowy said

  czytal pan The Perfidy…Hechta????

  Szukam tego od 15 lat. Wszystkie pozycje rekomendowane ongis przez pania Danę A. znalazłem, a The Seventh Million nawet udało mi się kupić za $2.99 w murzyńskim department storze, ale The Perfidy nie mam.

 16. Marucha said

  Re 9:
  Jako dziecko mógł robić różne rzeczy, ratując życie.
  Problem w tym, że on nie ma najmniejszych wyrzutów sumienia, które miałby każdy nie-psychopata.

 17. AlexSailor said

  Ad. 2 @JerzyS

  W momencie, kiedy facet zaczyna mówić o tworzeniu przemysłu i utrzymywaniu ZSRR jeszcze w 1980 roku, mija się z prawdą w sposób zniechęcający.

  W ZSRR, jak i w Polsce, tworzyli wszystko przede wszystkim sami.
  Jak skutecznie, to pamiętają jeszcze niektórzy.

  Że było można dużo lepiej, to wiadomo, że były przegięcia i złodziejstwo – też.

  Dziś widzimy na czym opiera się gospodarka zachodnia (nie mylić z kapitalizmem).
  Tylko, że mało kto uświadamia sobie źródła sukcesu Zachodu, w tym Niemiec, gdyż naprawdę nie ma zrozumienia pojęcie kapitału.
  A źródło, to rabunek, czy raczej eksploatacja 90% świata, a po powstaniu bloku Warszawskiego, 80% z tendencją spadkową do dziś.
  Tak, na jednego angola pracowało 7 Chińczyków, 5 Hindusów, 6 murzynów, 3 Indian i jeszcze 2 Polaków albo Węgrów.
  Przypomnę, że w czasie, gdy Niemiec zarabiał 2000 marek, to Polak w tym czasie 30.
  A eksport polskiej pracy i owoców polskiej ziemi za psi grosz na zachód szedł.

  W rozmowach z docentem była mowa o pieniądzu, a jego definicja mi nie pasowała.
  Teraz wiem dlaczego.
  Ja mówiłem o kapitale, on o mierniku wartości, a to bez rozróżnienia rzeczy.
  Chodź pieniądz jako miernik mocy socjologicznej też mi nie trafił do przekonania.

 18. akej said

  Bajecznie bogaty Soros, bez wzgledu na swoja bajecznie brudna kryminalna przeszlosc, chodzi sobie bezpiecznie po swiecie! A coz to by bylo gdyby znalazl sie jakis bogaty Polak ktory robilby to samo co Soros w stosunku do nich to zydzi by go chyba ukrzyzowali.

 19. Bezrobotny said

  Prekursorem George Sőrősa jest inny Wegier Trebitsch Lyncoln uzywajacy roznych nazwisk w wielu krajach.
  Uczen w Budapeszcie, kleryk anglikanski na misji w Montrealu, parlamentarzysta w Londynie, magnat olejowy w Jasle, Krosnie i Rumunii, podwojny agent, czlonek rzadu Kapp w Berlinie, finansista nazistow (jako Mozes Pinkeles), doradca handlowy w Chinach, mnich sekty buddyjskiej, wspolzalozyciel nowoczesnego wywiadu w Chinach.

  http://www.henrymakow.com/hitler_took_offer_ludendorff_r.html

 20. Boydar said

  Czyli anihilujemy Sorosa i wszystko robi się cacy ? Bajki, dla dorosłych, bo dzisiejsze dzieci już nie uwierzą.

  Nie zrobi się. Ale może zrobiłoby się choć trochę lepiej na świecie, gdyby takie kreatury zutylizować.
  Admin

 21. Mickiewicz said

  Oczywiście, że takich kopii, jak George Sőrős jest już tysiące, czyli śmiertelnych wrogów dla Polski i Słowian.

 22. Boydar said

  To nie chodzi o kopie wieszczu, tylko o taśmę matkę.

 23. Boydar said

  Panie Gajowy, taki Soros bez zaplecza to zepsute białko !

 24. Mickiewicz said

  yyhy p.Boydarze. Paniał. Ja paniał.

 25. Tekla said

  Soros miał jeszcze ,starszego brata

  /https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Soros/
  Brat prawdopodobnie był bogatszy..

  w zasadzie nie wiadomo ,czy z bogatej rodziny byli,ojciec był zydem rumunskim i miał nazwisko Schwartz-Svarc ,ktore passowało jak ulał do ich czarnych charakterów..

 26. snag said

  RomanK @ 13 ,…

  Nie dzielmy wlosa – Nie czytalem Perfidy ale czytalem Vrba–Wetzler report i wiem jak ich potraktowano w TelAviv i nie da sie ukryc ze wegierskich zydow wywieziono na (one way trip) do judeopolonia (sic) z pelna aprobata jesli nie blogoslawienstwem zionistow w TelAviv. Ben Gurion nie kryl ze stawiaja na mlodych zio-ideowcow i przestraszeni zydzi ze stygma holocaustu a szczegolnie czarno-opakowani (orthodox) ktorzy sa/beda niepotrzebnym ciezarem. Znajac ich wyizolowany/pasozytniczy tryb zycia w pewnym sensie mieli racje bo gdziekolwiek sie pokazali tam kazdy chcial ich sie pozbyc tylko durni Polacy i Wegrzy tolerowali.

  Wyrzucanie Sorosowi tego co robil w czasie wojny jako 12 dzieciak zeby przezyc w porownaniu z tym co wyprawia dzisiaj nie ma sensu bo macimy wode i tracimy fokus ,…

  Pozdrawiam ,…

  ——
  Soros absolutnie nie odcina się od podłości, jakie wyczyniał będąc jeszcze nastolatkiem.
  To świadczy, iż urodził się skurwysynem i skurwysynem nadal jest. To nie było jakieś chwilowe załamanie charakteru pod wpływem trudnej sytuacji. To był właśnie jego charakter.

  A takie fakty, jak opisane, to nie utrata „fokusa”, tylko jeszcze pełniejsze naświetlenie jego parszywej osobowości. Kolejny kamyczek w układance.
  Admin

 27. snag said

  Mól Książkowy @ 15 ,…

  ‚Perfidy’ Hecht’a powinna byc dostepna na Amazon w normalnej i ebook wersji, w Stanach do wypozyczenia w kazdej bibliotece.

 28. Maćko said

  27. SANG – No wlasnie.. JEST dostepna!
  https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Hecht+the+perfidy
  15 lat skrócone do 15 SEKUND.

 29. Maćko said

  Kolejne 15 sekund – kupilem na Kundla i czytam.
  Czytajac w Androidzie na bystrymfonie mozna nawet kopiowac urywki i wklejac do Gajówki. Co jak sie opedze z robota to uczynie

 30. snag said

  Marucha @ 16/26 ,…

  Jako dziecko (w kazdym sadzie) nie jest odpowiedzialny z swoje czyny wiec nie ma czego zalowac czy odcinac, poza tym cholera wie ile w tym prawdy a ile sfabrykowanej fikcji przez osoby trzecie ktore nie byly swiadkiem ani ani w jego sytuacji.

  Koncentrujmy sie na tym co wyprawia dzisiaj ,…

  Wie Pan co… załóżmy, że jako dziecko wydłubywałem innym dzieciom oczy scyzorykiem. I dziś wcale się tego nie wstydzę, uważam to za normalne, opowiadam o tym bez skrępowania. Co by Pan o mnie pomyślał?
  Admin

 31. RomanK said

  Pare rzeeczy:
  Panie Mol Ksiazkowy ..jest mozna kupic:
  https://www.amazon.com/Perfidy-Ben-Hecht/dp/0964688638?ie=UTF8&hvadid=4961779450&hvbmt=bb&hvdev=c&hvqmt=b&ref=pd_sl_1zbygdit5a_b&tag=mh0b-20

  Egzemplarz -jaki czytalem to pierwsze wydanie pozyczylem z BIblioteki Berkeley, tego nowego wydanai nie znam,.,bo nie mialem w rece…

  Panie Snagg..oczywiscie nie chce dzielic wlosa , ale jesli pan spojrzy To Vrba byl ze Slowacji..uciekl z Auschwitz..i doniosl o gazowaniu ofiar..czym skompromitowal starszyzne syjonistyczna z Judenratow.a w Tel Aviviw pan wie kto urzedowal i kogo reprezentowal. Z Wegrami nie mial wiele do czynienia..bo z Wegier Kaszner wyslal z misja Branda…Joel Brandta…roznie pisza nazwisko…z pania Grosz…
  Niech pan zapozna sie z aktami procesu Ernesta ZUndel- jaki mu zrobili w Canadzie…w 1985 roku. Tam Dr, Vrba wpoddany obrobce przez obronce Zundela..pana Christie przyznal , ze niegdy i wogole nie widzial zadnego gazowania..ale informacje o gazowaniu , krematoriach mial od Filipa Mullera i od inncch pracujacych w Sonderkommando…. Wtedy advocat zarzucil mu klamstwo.
  oczywiscie sad kanadyjski skazal Zundela , ale wyszlo na jaw- jaki z dr, Vrby byl naoczny swiadek ze slyszenia. Od tego czasu z raportem nei wyskakuja..zresza w miare- jak wymarli wszycy uczestnicy zalatwiajacy samoobsluge Holokaustu.zarowno czlonkowie Judenratow jak i policji zydowskiej, czy gestapowcy zydzi..czy zwykli..serwisujacy holokaust……najprawdopodobnie prawda wyjdzie na wierzch, bo juz nic nikomu nie grozi.
  A i pieniedzy za holokaust tez nikt wiecej nie zobaczy ….co si edalo wyrwac to wyrwali.

 32. snag said

  Bezrobotny @ 19 ,…

  Dzieki za informacje bo tu nie ma wzmianki o nim ,…

  http://www.jewwatch.com/china.html

 33. Peryskop said

  Re 25
  Paul_Soros
  Wikipedia does not have an article with this exact name.

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Paul_%26_Daisy_Soros_Fellowships_for_New_Americans

  2006

  Paul and Daisy Soros had two sons, Peter Soros and Jeffrey Soros.
  Peter was once married to Flora Fraser, the daughter of historian and historical biographer Lady Antonia Fraser and British Conservative …

  The House of Fraser …

  1. żona Georga Sorosa z 1960 roku to Annaliese Witschak

 34. Siekiera_Motyka said

  Ad. 31 – Książka Hechta

  Click to access perfidy.pdf

 35. Siekiera_Motyka said

  Ad. 31 – Ciekawe tematy podejmuje ten Pan Hecht

  http://golibgen.io/view.php?id=1118368

 36. snag said

  RomanK @ 30 ,…

  ‚najprawdopodobnie prawda wyjdzie na wierzch, bo juz nic nikomu nie grozi’

  Tu mam zastrzezenia bo np. taki Rittenberg, architekt ‚Great Leap Forward’ i ‚Cultural Revolution’ odpowiedzialny za ok. 70 milionow zaglodzonych i zamordowanych Chinczykow jezdzi po kraju, promuje ksiazke, ma odczyty na uczelniach i nikt go nie spyta co naprawde tam robil ,…

  Dopoki maja media w rekach beda bezkarni,

 37. Maćko said

  33 S_M wielkie dzieki za link, na wypadek wszelki tez i zaladowalem ksiazke na HD… zaleta czytania na Kundlu jest mozliwosc uzycia slownika na biezaca wyswietlajac dane slowo. Uklony.

 38. Siekiera_Motyka said

  Ad. 35 – Nie ma za co 🙂

  Ciekawą informacje podał Pan na temat Ameryki Południowej. Jest gorzej niż myślałem. Menem w Argentynie też mi się wydaj ma jakieś powiązania z Braćmi Najwyższej Wiary bo był to złodziej pierwszej klasy.

 39. Siekiera_Motyka said

  Ad. 37 dla Pana Maćko

 40. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 – Rekomenduje książki

  http://www.antyk.org.pl/ksiazki/p-16.htm

  http://www.wydawnictwodialog.pl/index.php?route=product/product&product_id=401

  http://www.innyswiat.most.org.pl/13/pulapka.htm

 41. snag said

  Admin @ 30 ,…

  Trzymajmy sie faktow, ‚załóżmy’ na bok – Soros nigdzie nie chwali sie ‚dzialnoscia’ w czasie wojny jako pre-nastolatek a to co pan czytasz jest produktem osob trzecich niekoniecznie sympatyzujacych kibicow tego co robi dzisiaj ,…

  Takich jak on bylo tuziny i nikt o nich nie slyszal i nie slyszy slyszy tymczasem Soros jest na celowniku, dlaczego? Bo ma swoja agende, olewa interesy zydow, zio-nacji i zio-grajdolka ,,,.

  Oddzielmy ziarno od plew i koncentrujmy na tym co robi dzisiaj ,…

  Kurwa, ten egzemplarz uważa nas za chujów bez mózgu… Soros „ma swoja agende, olewa interesy zydow, zio-nacji i zio-grajdolka”. Oczywiście…
  Admin

 42. Maćko said

  38-39 S_M – no jest, jest za co. Pan pomaga innym rozumiec i wiedziec wiecej. Uszanowania.

  Co od Menena – Argentynczycy opowiadali o nim nastepujacy dowcip:
  Menen zrobil dla Argentyny 2 podstawowe rzeczy. Jedna dobra a druga zla.
  Ta dobra, to ze bardzo wzbogacil kraj
  Ta zla, ze wzbogacilo sie USA a nie Argentyna.

  Tak w skrócie oddaje ten dowcip kwintesencje przemian w Argentynie.

  Do Chile macki Sorosa nie docieraja, przynajmniej poprzez jego fundacje sterujace. Ale… bardzo mierna prezydentowa Bachelet, która dezeluje Chile juz po raz drugi, za pierwszej kadencji jezdzila do Niujorkowa spotykac sie z Sorosem wiele razy. Pokazala sie jako wyjatkowo gorliwa zwolenniczka spalania wegla ( 46 centrali elektrycznych na wegiel z czego pare nielegalnych ) oraz przeciwniczka hydroenergii ( projekt 5 GWh na rzekach poludnia zablokowany dzieki bardzo drogiej i falszywej kapanii rekalmowej ). W nagrode dostala stanowisko w ONZ jako Kobieta Swiata czy cos w rodzaju.

  Bacheletowa potrzebowala pojechac do DDR i szkolic sie w STASI, symulajac studia medyczne których nigdy nie skonczyla. Teraz,w 2 kadencji zabawia sie w zadluzanie kraju aby przestal byc niezalezny. Chile mialo 50 miliardów dolców na „ksiazeczce oszczednosciowej ” w NY na nizszym % niz moje bardzo konserwatywne i pewne Mutual Funds.

  Ciagle poplakuje, ze jej ojciec, general lotnictwa, byl „torturowany” a wiezieniu i dlatego zmarl… co jest bzdura, albowiem zaslabl grajac w tenisa z kolega kardiologiem… internowany, owszem.
  Generalnia jest cwana kretynka bez czci ni wiary, dzieci na kocia lape, poziom inteligencji bufetowej ale lokalne lemingi na nia glosuja. Jak by nie mieli glosowac, jesli w ostatnich wyborach jej budzet wyborczy przekraczal sume wszystkich pozostalych. Wybory zawsze wygrywaja zielone. Nie ludziki. Papierki. 😉

 43. Siekiera_Motyka said

  Ad. 36 – „Dopóki mają media w rekach będą bezkarni,”

  Święta Prawda !!!

 44. snag said

  RomanK @ 31 ,…

  W obronie Vrby, w swojej ksiazce nie twierdzi z byl naoczym swiadkiem wszystkich detali opisanych w raporcie ,…

  Fakt ze wykleto go z zydowskiego plemienia i ometkowano self-hater mowi sam za siebie ,…

  A Jew can do no wrong, panie Romku, no sir ,…

 45. Siekiera_Motyka said

  Ad. 42 – Ciekawa historia tej kretynki. Nawet była w DDR ??? Może spotkała „Złotą Panią” ?

  Ad. 36 – Poświeciłem czas zerknąć na filmik. Jak typowy Talmudysta, Rittenberg dużo gada ale nic tak naprawdę nie zdradza. Przypomina mi on Pana Armand Hammer który był z trochę wcześniejszej ery

  http://theinfounderground.com/smf/index.php?topic=15712.0

  https://www.marxists.org/archive/lenin/works/1922/may/11d.htm

 46. snag said

  Siekiera_Motyka @ 45 ,…

  Kiedys probowalem znalezc miejsce na ziemi gdzie nie bruzdzili, trudne zadanie – Sookinsyn mieszka sobie spokojnie niedaleko mnie na Fox Island (Puget Sound) kiedy Wiesental Center poluje na kucharzy (gojow) w obozach koncentracyjnych ,…

 47. Maćko said

  Hechter: In my own time, governments have taken the place of people. They have also taken the place of God. Governments speak for people, dream for them, and determine, absurdly, their lives and deaths. This new worship of government is one of the subjects in this book. It is a worship I lack. I have no reverence for the allpowerful and bewildered face of Government. I see it as a lessening of the human being, and a final looting of his birthright— the survival of his young. I see it as an ogre with despair in its eyes. I have written chiefly of one government in this book— that of the new Jewish State of Israel. I wrote of it, partly, because I am a Jew. I come of a long, never-broken line of Jews. My ancestors were booted out of a score of lands, and libeled and bedeviled since the time of Ahab and Jezebel. Yet they did well by the world during these centuries. They kept an unfalteringly human light burning amid upheavals that toppled old kingdoms and gave birth, to new ones.

 48. Siekiera_Motyka said

  Ad. 46 – Miał dosyć ryżu. Piękne miejsce 🙂 🙂

  Ale tak to jest w tym życiu. Polacy ściągają pomniki a inni zostawiają je w spokoju

  Ad. 47 – „They kept an unfaltering human light burning amid upheavals that toppled old kingdoms and gave birth, to new ones.”

  Pomogę mu dokończyć.

  „And we made sure both sides were ALWAYS payed to make sure we picked the winner.”

 49. snag said

  P. Gajowy a to, znaczy odpowiedz na 41 ? ,…

  Soros byl globalista i jest globalista, ktory stara sie niszczyc wszystko co stoi mu na drodze wlacznie z zio-grajdolkiem, przypinaniem snagowi metki z ‚egzemplarzem’ nic pan nie zmienisz ,…

  Ciekawe jak to wasc wytlumaczysz – ‚When asked about anti-Semitism in Europe, Soros said European anti-Semitism is the result of the policies of Israel and the United States’ ,…

  http://godfatherpolitics.com/self-loathing-jew-george-soros-attacks-israel/

  Senor Admin, trzymajac sie sprawdzonej formuly wrog panskich wrogow jest panskim sprzymierzencem 😉 ,…

  Niekoniecznie.
  Admin

 50. Maćko said

  47. To samo pisuje od lat o wszystkich dzisiejszych wyborach : wystarczy obstawic wszystkie opcje aby byc pewnym sukcesu.
  W loterii to sie nie oplaca. W polityce jak najbardziej tak.

 51. Siekiera_Motyka said

  Ad. 49 – Pan wspomniał of Boliwii (kom. 11 ) a tu ona się pojawia

  http://russia-insider.com/en/politics/la-reconquista-first-brazil-now-bolivia/ri14894

  Robi się gorąco.

 52. snag said

  Siekiera_Motyka @

  Ten na panskiej fotce to ‚import’, sprowadzony krotko po upadku Sojuzu znajduje sie w Fremont, dzielnicy Seattle. bardzo czesto bywa obiektem niezbyt wybrednych jaj.

  .https://c2.staticflickr.com/4/3853/14950112980_b6929dcd89_b.jpg
  .http://www.nileguide.com/destination/blog/seattle/files/2010/12/Fremont-Lenin.jpg

 53. Maćko said

  51 S_M – W Boliwii interesy ma Soros oraz usraelskie mafie narkotykowe.
  Ta na oko, to nie chodzi wiec o Moralesa tylko o zablokowanie dalszego rozwoju relacji z Chinami.
  Inny kretynizm w AmPld to Wenezuela. Zrujnowany kraj. Tam bedzie rewolucja oddolna bez wiekszych nakladów finansowych ze strony USA. I tez Chiny straca, bo kupuja od W rope w coraz wiekszych ilosciach.
  Ale to popchneloby Chiny w strone Rosji 😉 wiec i tak zle i tak niedobrze. Pewno dlatego sie ten bardak wenezuelski jeszcze trzyma kupy… smieci.

 54. Siekiera_Motyka said

  Ad. 52 – Nie wiem czy to oni zafundowali ten „transfer” ale widać ich reklamę w fotce

  http://www.dorictemple.org/History.html

 55. Diana said

  http://pulsinwestora.pb.pl/4435931,9906,inwestor-agory-z-pieniedzmi-sorosa

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/George-Soros-wraca-do-spekulacji-7410163.html

 56. snag said

  Siekiera_Motyka @ 54 ,…

  Kupil go za $13 tys (cena brazu) nijaki Lewis E. Carpenter, nauczyciel z sasiedniego miasteczka i przywiozl do Seattle w 3-ch kawalkach za $41 tys, zaplacil pozyczka pod ktora zastawil dom ,…

  Na sprzedaz jesli cie to interesuje 😉 ,…

 57. Siekiera_Motyka said

  Ad. 56 – No to jest miłość !!!! W dodatku Fremont zgadza się tego gada pomnik postawić na USraelskiej ziemi !!!!

  No to jest niebywała tolerancja ale …..

 58. […] https://marucha.wordpress.com/2016/06/09/george-soros-twoj-wrog/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: