Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szokujące ustalenia dziennikarza: Tajny oddział Putina czeka w Niemczech na rozkazy Kremla

Posted by Marucha w dniu 2016-06-09 (czwartek)

Materialny dowód na prawdziwość informacji w artykule

Artykuł pochodzi z 19.04. Od tamtej pory sytuacja mogła się tylko pogorszyć.
Admin

Niemiecki dziennikarz Boris Reitschuster, a zarazem autor książek o współczesnej Rosji ujawnia, że w całym kraju rozsiani są przeszkoleni Moskwie członkowie tajnych oddziałów Putina. Według dziennikarza niemiecki wywiad całą sprawę zdaje się bagatelizować.

W swojej najnowszej książce „Utajona wojna Putina” Reitschuster ujawnia szokujące informacje na temat werbunku i szkolenia członków bojówki Putina, rozsianych w różnych niemieckich miastach.

– Armia to coś wielkiego, a tu chodzi raczej tylko o oddziały. Według tajnych służb liczą one od 250 do 300 ludzi. Powstają na bazie szkół sportów walki, gdzie uczy się tak zwanego sportu „Systema”, mającego wiele wspólnego z rosyjskimi oddziałami specjalnymi „specnaz”. Te szkoły wyrastają na Zachodzie jak grzyby po deszczu.

– Zastrzegam jednak, że 99,99 proc. trenujących tam ludzi nie ma nic do czynienia z tymi oddziałami. Nie można generalnie wszystkich podejrzewać, że są tajnymi rosyjskimi bojownikami, ale rekrutuje tam się ludzi, wysyła ich potem do Moskwy pod pozorem dalszych szkoleń, gdzie są kształceni metodami „specnazu”. Przysposabia się ich nie tylko do walki wręcz, ale także do obchodzenia się z ładunkami wybuchowymi, bronią palną i uczy sabotażu. Potem wracają do Niemiec i czekają na rozkaz z Moskwy. Niektórzy z nich pracują w policji, niektórzy w Bundeswehrze.

– Gdy Krajowy Urząd Ochrony Konstytucji złapał dwóch takich mężczyzn, powiedzieli: jesteśmy rosyjskimi oficerami i żądamy odpowiedniego traktowania – tłumaczy w rozmowie z „Deutsche Welle” Boris Reitschuster.

Dziennikarz podkreśla, że w większości przypadków odpowiednio przeszkolone przez Moskwę osoby mogą wylegitymować się zarówno niemieckim, jak i rosyjskim paszportem. Większość z nich jest rosyjskojęzyczna.

Mówiąc o tajnych jednostkach czekających na rozkazy Putina, Boris Reitschuster podkreśla, że początkowo nie mógł uwierzyć w fakty, z którymi się zapoznawał. [My też nie… – admin]

– Gdy usłyszałem to na własne uszy i gdy przeglądałem dokumenty tajnych służb, byłem zaszokowany i nie chciałem w to uwierzyć do chwili zweryfikowania tego na podstawie innych źródeł. Gdy zacząłem zajmować się tym poważnie, zrozumiałem, że to nic nowego, to samo robiono w czasach enerdowskich. Nie jest to żaden wynalazek Putina, tylko kontynuacja starych metod KGB.

– Jeżeli chodzi o aktualne bojówki, nawet jeżeli nie ma żadnych informacji o ich roli w konkretnych incydentach, nieprzyjemne jest wyobrażenie, że gdzieś już może być ukryty jakiś ładunek wybuchowy. Co będzie, gdy nadejdzie godzina X? – tłumaczy niemiecki dziennikarz, który Od 1999 do lutego 2015 kierował moskiewskim biurem tygodnika „Focus” .

http://niezalezna.pl

Dowodem na istnienie tajnych bojówek Putina w Niemczech jest całkowity brak dowodów na ich istnienie. Po prostu są one tak dobrze ukryte, że nie sposób je wykryć. Gdyby bojówek nie było, nie trzeba by ich ukrywać.
Admin

Komentarzy 26 to “Szokujące ustalenia dziennikarza: Tajny oddział Putina czeka w Niemczech na rozkazy Kremla”

 1. Obcy Astronom said

  Agenci Putina wymordowali tez smerfy, ptaki dodo i dinozaury.

 2. Zerohero said

  Ciekawe, że w przypadku izraelskiej kravmagi nikt jakoś nie wyciąga podobnych wniosków, choć Mossad w Europie jest urobiony po łokcie.

  @komentarz Admina

  Bronisław Wildstein powiedział kiedyś, że broni masowego rażenia w Iraku nie odkryto, bo ukryto ją w miejscach niemożliwych do wykrycia. Tu jak widać jest ta sama logika.

  A jakie perspektywy w związku z oskarżeniami! Podejrzany może okazać się każdy kto
  – odwiedzał Rosję (bo jechał po wskazówki)
  – zna rosyjski (zapewne by rozumieć język zwierzchników)
  – czytuje literaturę rosyjską (bo może być rusofilem, a tu się rekrutuje agentów)

 3. revers said

  heh,szkoda ze Boris nic nie napisal o rosjaninie nie bojowkarzu Putina, ktory trafil legalnie w 2013 roku na szkolenie i sluzbe jako niemiec z rosji do jednostek specjalnych KSK, czyli niemieckich komadosow.

  Na krótko po wydazeniach na Majdanie nagle zachorowal, wzial 2 tygodniowe zwolnienie lekarskie i wyjechal do Donbassu, napewno przydal sie do payfikacji lotniska w Doniecku, innych operacjach specjalnych czyszczenia terenu w ciezkich warunkach bojowych, do czego byl testowany przez niemcow i przygotowany.

  Warto tez wrocic do do bojownikow BND, ktrych wczesniej zatrzymano z ladunkami wybuchowymi na terenie serbii, macfedonii. tam tez udawali nie agentow niemeickich, a byli quasi terrorystami w prowokacjach na balkanach.

  oczywiscie wyszli przez dyplomacje i kase,czyli okup moga dalej pisac ksiazki o wojnie z globalnym terrorzmem. Lub glosic w radiu, wlasnie dzisiaj na niemieckich falach slyszalem radiowe nowosci o globalnej walce BND z terroryzmem lub wspoludzial w trerroyzmie, widziane z innej strony samej leksykalnej, nie eufemistycznej definicji terroryzmu z dodatkiem immidiate.

 4. Tom said

  To są ogólnie znane fakty. Wiadomo również że rosyjski przemysł zbrojeniowy został pchnięty do przodu. Większość z motocykli Nocnych Wilków ma zamontowane wyrzutnie pocisków ziemia-powietrze, część również wyrzutnie przeciwpancerne.

  Niech Pan nie zdradza tajemnic wojskowych! Przecież już jutro sakiewiczowszczyzna będzie aż bulgotać z powodu nowych informacji.
  Admin

 5. Polo said

  A to jak kungfu Panda. Tajemniczy składnik zupy, jest lecz go nie ma.

 6. AlexSailor said

  Ja pierdzielę.
  Jak nisko cenią inteligencję Niemców pisząc coś takiego.

 7. volviak19 said

  Ci agenci Putina, teraz już rozumiem dlaczego stawiają betonowy płot 2,5 m. wysoki wokół Stadionu Narodowego, w związku z tajnymi obradami nato.
  Zapomnieli że Putin ma na wyposażeniu drony.

 8. volviak19 said

  http://telewizjarepublika.pl/powstanie-betonowy-mur-wokol-stadionu-narodowego,34396.html
  Konstrukcja ogrodzenia ma również uniemożliwiać obserwowanie tego, co dzieje się w wygrodzonej części „nawet po podstawieniu podestu”. Policja zamówiła mur o długości półtora kilometra. Wykonawca musi zdążyć na 4 lipca, zaś demontaż ma nastąpić tuż po szczycie NATO. Oprócz betonowego muru, dostępu do stadionu będą chronić też metalowe barierki.

  Szczyt NATO odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie (PGE Narodowy). Będzie wydarzeniem bezprecedensowym, o randze najwyższej spośród dotychczas organizowanych w Polsce spotkań na szczeblu międzynarodowym. Jak podkreśla Ministerstwo Obrony Narodowej, agenda szczytu będzie dotyczyła implementacji postanowień poprzedniego spotkania liderów państw Sojuszu w Newport w Walii, jak i uzgodnień dotyczących obrony i odstraszania na wschodniej flance NATO.

  Polska to bardzo bogaty kraj, okradają nas od 1000 lat i nadal jest co kraść

 9. Siggi said

  Z grobową powagą traktuję te bardzo istotne info.Jest coś na rzeczy.Jest faktem historycznym-bezspornym,że tylko na terenie NRD oraz Wielkiego Berlina całego w co najmniej 1/3,a może i w połowie od 1950r a i jeszcze wcześniej może i od 1945r pokolenia Niemców mają 50% dolewki krwi przede wszystkiem rosyjskiej,sporo białoruskiej a także syberyjskiej i z Azji Środ.To już było widać po małych Niemcach w IIpołowie l.60 XXw.kiedy dość często tam bywałem.Skośnawe ocy,ładna budowa,a i bląd był dość częsty.Mnię się nie udało nic mojej AB Rh”minus”dolać,może dlatego,że -mimo,że uważano mnię za w miarę urodziwego-to jednak z pyska głównie wyłaził ze mnię rzydek.Niemki niektóre ceniły sobie kopulantów potraktowanych scezorykiem,bo to długodystansowce,ale mnię potraktowano scezorykiem dużo póżniej,co w zasadzie pozbawiało mnię radości życia na zawsze.No i nie ten wiek.
  Z uwagi na wielomilionowy ubytek niemieckiego chłopa z powodu wywołania przez nich IIWŚ i poniesione straty,na terenie Niemiec był bardzo wyczuwalny problem deficytu kopulantów.Na terenie NRD tą lukę jakoś zapełniali towarzysze radzieccy i cieszyli się zasłużoną renomą.W Zachodnich Niemcach „alianci” też coś tam robili,ale to dużo słabszy genetycznie element,zimny ,bezuczuciowy,tylko na zasadzie;…płacę i dostaję.To nie dawało efektu w demografii tak jak w NRD.
  Nie wątpię,że genetycznie tow.radz. dali podstawy do tego,żeby ze trzy pokolenia Niemców miały bardziej ciepły ,przyjazny stosunek do kraju ich przodków po mieczu(po kałachu).Dlatego mój w pełni naukowy pogląd w tej sprawie brzmi:…niewątpliwie na terenie Niemiec połącząnych jest utajniona druga Bundeswera ,będąca pod rozkazami prezydenta RF W.Putina,tem bardziej,że On gada po niemiecku jak rasowy Niemiec,to znaczy ,że jest swój.
  Ta pierwsza Bundeswera,to podobno tylko pięć dywizji,troche starych czołgów i samolotów.Po „zimnej wojnie”oni się tak rozbroili,że w razie czego ,to można ich …czapkami nakryć.
  Czujność trza zachować,bo nasza piękna Rzeczpospolita jest w „strefie zgniotu” i jak będziemy mnięli głupkowatych polityków,to i możemy mieć ten zgniot i tylko smród po nas pozostanie.Nie?
  I to by było na tyla.

 10. przemol said

  To jeszcze raz potwierdza podejrzenia, ze Merkel & Co cpaja cos bardzo mocnego…. Nawet min-fin Niemiec Schauble, niby stary, stwierdzil wczoraj, ze doplyw ciapatych chroni Europe przed kazirodztwem i degeneracja….

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/06/09/schaeuble-einwanderung-soll-europa-vor-inzucht-und-degeneration-retten/

 11. konfuzjusz said

  Większość z motocykli Nocnych Wilków ma zamontowane wyrzutnie pocisków ziemia-powietrze

  Dobrze że nie mają pocisków ziemia-samoloty.

 12. konfuzjusz said

  A gdzie jest polska piąta kolumna wyszkolona w walce wręcz curva-match?

 13. konfuzjusz said

  jaki tekst taki komentarz… Dobranoc Panstwu.

 14. pull up said

  Saddam Husajn miał ukryta broń masowego rażenia, którą nie udało się wykryć, więc i w przypadku tych oddziałów nie da się ich wykryć. Schade!

 15. wanderer said

  „Podejrzany może okazać się każdy kto
  – odwiedzał Rosję (bo jechał po wskazówki)
  – zna rosyjski (zapewne by rozumieć język zwierzchników)
  – czytuje literaturę rosyjską (bo może być rusofilem, a tu się rekrutuje agentów)”

  Panie Zerohero zaczynam sie trzasc, bo ja chyba podejrzany jestem, bo:
  – Odwiedzalem Rosje, wtedy jeszcze ZSRR (wiec moze sie nie liczy)
  – znam rosyjski, nawet mature lata temu z niego pisalem,
  – czytuje jakies instrukcje albo napisy na opakowaniach jak cos kupie w sklepie i sa rowniez w jezyku rosyjskim.

  Cholera, to ja nie wiedzialem ze Lidl tu u mnie tu w Szkocji to jest skrzynka kontaktowa, bo prawie wszystkie artykuly opisane sa rowniez w jezyku rosyjskim. Od jutra zaczne nasluchiwac czy alfabetem Morse’a w kasie nie nadaja.. Wydaje sie, ze tutejszy wywiad tez to bagatelizuje. Moze wypadaloby pana Borisa Reitchsustera poinformowac?

 16. Henry said

  FAKTY FAKTY – LIPIEC 2014

  „”Bild”: amerykańscy szpiedzy będą przeniesieni z Niemiec do Polski?

  Po wybuchu skandalu szpiegowskiego w Niemczech, Stany Zjednoczone rozważają przeniesienie części swoich agentów z Berlina do ambasad w Warszawie i Pradze – donosi niemiecka gazeta „Bild am Sonntag”. Z jej informacji wynika też, że Amerykanie mają jeszcze wielu nieodkrytych szpiegów w niemieckiej administracji.

  Amerykańscy szpiedzy będą przeniesieni z Niemiec do Polski?
  Foto: Tomasz Gzell / PAP Amerykańscy szpiedzy będą przeniesieni z Niemiec do Polski?

  Gazeta podaje, że amerykański wywiad ma kilkunastu informatorów działających w niemieckich ministerstwach. Chodzi o resorty obrony, gospodarki, spraw wewnętrznych oraz pomocy rozwojowej. Niektórzy pracują dla Amerykanów od wielu lat.
  REKLAMA

  „Bild” podaje, że w reakcji na aferę Amerykanie rozważają przeniesienie swoich agentów, którzy prowadzą informatorów, do innych ambasad w regionie. Gazeta wymienia w tym kontekście Warszawę i Pragę.

  Niemieckie media o skandalu szpiegowskim

  Berlin wezwał w czwartek przedstawiciela służb wywiadowczych USA w ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Niemczech do opuszczenia kraju. Rzecznik rządu Steffen Seibert wyjaśnił, że decyzja została podjęta w kontekście prowadzonych przez niemiecką prokuraturę śledztw oraz „otwartych od miesięcy kwestii” dotyczących działalności służb wywiadowczych USA w Niemczech.

  Wiodący niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung” uważa decyzję władz Berlinie za punkt zwrotny w relacjach Niemcy-USA. Opowiada się za udzieleniem Edwardowi Snowdenowi azylu politycznego.

  „(Ta decyzja) jest cezurą w historii stosunków niemiecko-amerykańskich. Tylko nieliczni uważali, że niemiecki rząd odważy się na wydalenie głównego agenta USA z Niemiec. To bezprecedensowy akt protestu przeciwko amerykańskiej arogancji – czytamy w komentarzu opublikowanym w piątkowym wydaniu największej opiniotwórczej gazety w Niemczech.”

  Niech sie i tu dogadaja na lini Berlin – Moskwa i wysla tych tajnych po treningach do kraju kowbijow, gdzie z pewniscia znalezli by tam dobre pole do dobrych dzialan. Tylko moje skromne propozycje.
  Co na to fachowcy ??

 17. Zygmunt said

  Pan Reitschuster jest trochę dziwaczny. Sprawia wrażenie chorego psychicznie, ale w Polsce też macie takich polityków i dziennikarzy.
  Co do tajnych oddziałów Putina – jest o wiele gorzej, niż pan Reitschuster pisze. To nie są najemnicy, których mozna by przekupić. To są „Russlanddeutsche” – obywatele Niemiec którzy przybyli tu z Rosji (i ich dzieci) i dalej maja kontakty ze swoimi krewnymi którzy w Rosji pozostali i są gotowi krewniakom pomóc w potrzebie.
  W latach 1950-2005 z terenów byłego ZSRR do Niemiec przybyło 2.334.334 obywateli.
  https://de.wikipedia.org/wiki/Aussiedler_und_Sp%C3%A4taussiedler#Herkunftsl.C3.A4nder_der_Sp.C3.A4taussiedler

  Ich krewnym, którzy pozostali w Rosji też powodzi się nieźle – należy do nich np. szef Gazprom
  https://de.wikipedia.org/wiki/Alexei_Borissowitsch_Miller

  W czasie walk na wschodniej Ukrainie russlanddeutsche wspomagali powstańców, także z bronią w ręku. „Die Zeit” pisało, że ponad 100 obywateli Niemiec walczyło po stronie separatystów
  http://www.zeit.de/politik/ausland/2015-03/ukraine-deutsche-russlanddeutsche-separatisten
  Putin nie musiał ich szkolić, zrobili to Niemcy w Bundeswehrze. Pojechali tam fachowcy (zawodowi żołnierze), niektórzy zdezerterowali ze swoich jednostek
  http://www.welt.de/politik/deutschland/article133332222/Bundeswehr-Soldat-desertiert-zu-Separatisten.html

 18. Piskorz said

  RE 8..”Polska to bardzo bogaty kraj, okradają nas od 1000 lat i nadal jest co kraść.” RACJA.. a pewna żydówa powiedziała wprost../YT/..”Jesteście zbyt bogatym krajem, abyśmy mogli go sobie odpuścić.”!! Przynajmniej szczerze..kawa na ławę; trzeba pochwalić.

 19. Henry said

  Ad: 16 Piskorz
  Szanowny panie Piskorz.
  Kto jest winny ci, co okradaja czy ci, co dają się okradać??

  A pan pozwoliłby aby sąsiad przyszedł do pana domu i okradał pana i pana rodzinę ???
  Tak pomału i wolno – jednego dnia krzesła, a drugiego dnia stół, lodówkę, a pod koniec to
  i za pana dzieci by się sąsiad tez zabrał. Pozwoliłby pan na to kurw.. ma..??
  Sami sobie wiec jesteśmy winni, że pozwalamy na to okradanie.

  Nawet taki Bolek potrafił tak zręcznie podejść do sprawy, ze wszyscy mu uwierzyli,
  a on zrobił swoje i przygotował z pomoca innych solidny grunt na to okradanie
  z pełna akceptacja całego Narodu Polskiego.
  I co się okazało?? Wiemy ??
  Zaćpani „tubylcy” byli i będą dalej okradani.
  Mutacja mózgów jest nieodwracalna.

  pozdrawiam.

 20. ten Reitschuster to niszowy dziennikarzyna , tak wiarygodny i debilowaty jak niejaki dziennikarz sledczy Sumlinski . tez uskutecznia i propaguje sie na Facebooku:
  https://www.facebook.com/reitschuster?fref=ts

  to wariat propagandzista

 21. Boydar said

  @ Pan Przemol (10)

  Herr Schauble może mieć i zapewne ma sporo racji. Społeczność która nie boi się już ani Boga ani ludzi to replika Sodomy. Musi zacząć się bać, czegokolwiek, mogą być i kozojebcy, nie ma zresztą nic innego pod ręką. Difficult to Cure.

 22. Zbyszko said

  Bardzo ciekawe są te okoliczności aresztowania i oświadczenie tych tajnych oficerów:-) Chyba nie za bardzo ten Putin jest rozgarnięty skoro wysłał na tak ważną misję, tak nierozgarniętych oficerów.

 23. rysiek w swetrze said

  @ 11 mają świetnie strzelają do Holendrów

 24. Zerohero said

  @Siggi

  Głupoty Pan wypisuje, że hej. np.

  „Ta pierwsza Bundeswera,to podobno tylko pięć dywizji,troche starych czołgów i samolotów.Po „zimnej wojnie”oni się tak rozbroili,że w razie czego ,to można ich …czapkami nakryć.”

  1.Niemcy nie działają samodzielnie, ale jako część imperium.
  2. Wydatki wojskowe Niemiec są porównywalne z francuskimi i rosyjskimi. Wydatki NATO ogółem są ponad 12 razy większe od rosyjskich. DWANAŚCIE.
  3. w Niemczech projektuje się nowe typy broni, np. lasery przeciwlotnicze
  4. przestarzałe czołgi – skąd to Pan wytrzasnął? Elita światowa.
  5. po „zimnej wojnie” Zachód NIE ROZBROIŁ SIĘ. np. nie zmniejszył sił lotniczych i floty, nie likwidował ważnych przedsiębiorstw. Proszę to porównać z rozpadem ZSRR, a następnie latami kryzysu w Rosji. Rosja kupuje oprzyrządowanie (chyba chodzi o licencje) do czołgów od Francji.

  Do czego zmierzam. Na tym forum spełnił Pan zadanie pożytecznego idioty. Rozpowiedział Pan kłamstwa na temat słabości militarnej Niemiec, kłamstwa celowo rozpowszechniane przez propagandę NATO aby zacząć wielkie zbrojenia. np. narzeka się, że Francja ma tylko 300-400 czołgów w służbie czynnej. No i co z tego? Rosja ma 2300 czołgów w służbie czynnej. Czy każde pojedyncze państwo UE ma być silniejsze od Rosji?
  Albo te epatowanie kobietami jako szefami MON w NATO. Czy ma się to w jakikolwiek sposób do sprawności zadania przez NATO ciosu atomowego? To są memy dla ćwierćinteligentów mające pokazać „słabość” NATO. Mówi się, że NATO jest słabe (mimo, że ma 12 razy większe wydatki niż Rosja) oraz niezdecydowane (mimo, że prowadzi ciągłe wojny napastnicze i poszerza się).

 25. watazka said

  Bardzo by sie przydaly takie grupy w Polsce.

 26. Halszka said

  „Niezależna” pisze, że Reitschuster do początku 2015 roku był szefem moskiewskiego biura niemieckiego tygodnika Focus. Pech tylko, że Focus zlikwidował tę swoją moskiewską placówkę już ładnych parę lat temu. Reitschuster siedząc w Niemczech wysyłał od dłuższego czasu „korespondencje” z Moskwy, wysysane z palca.

  Co do treści zresztą nic się nie zmieniło. Będąc w Moskwie Reitschuster szczuł na Rosję i demonizował Putina. Ten sam sport (rzut błotem) z powodzeniem uprawiał też u siebie w Niemczech. Tyle, że Focus w końcu przestał mu płacić.

  Jeden tytuł do chwały Reitschustera „Niezależna” pominęła, nie rozumiem czemu. Nie wspomniała o jedynym odznaczeniu, jakie ten pan kiedykolwiek otrzymał. Mianowicie od niemieckiego Związku Wypędzonych.

Sorry, the comment form is closed at this time.