Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  Szczepan Zbigniewski o Jak chomik stał się bocianem.…
  Emilian58 o Jak chomik stał się bocianem.…
  ranpnd o Po latach bezmyślnego ruchania…
  rafalryszkiewicz o Po latach bezmyślnego ruchania…
  rafalryszkiewicz o Pożytki z lektury Dugina
  lewarek.pl o Jak chomik stał się bocianem.…
  rafalryszkiewicz o Jak chomik stał się bocianem.…
  Szczepan Zbigniewski o Generał Surowikin radykalnie z…
  rafalryszkiewicz o List z Moskwy do polskich…
  rafalryszkiewicz o Izrael przyznaje się do udział…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  semperparatus o Generał Surowikin radykalnie z…
  Mietek o Strasburg, porażka Europy…
  Emilian58 o Strasburg, porażka Europy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

W Kijowie zwrot o 180 stopni – palą flagi Unii Europejskiej

Posted by Marucha w dniu 2016-06-09 (Czwartek)

Ukraina zawiodła się. Kłamliwe slogany integracji europejskiej zgniły i pokryły się pleśnią. Coraz więcej ludzi odwraca się od niespełnionych nadziei i ich zdyskredytowanych rzeczników.

Teraz już tylko kilkuset opłaconych patriotów może skakać na Majdanie, wyśpiewując ody dla Poroszenko i jego europejskich baśni.

Nawet sprzedani ukraińscy nacjonaliści i potencjalni terroryści odwrócili się od Europy i wzywają Ukraińców do rezygnacji z popierania kłamstw i posypania głowy popiołem. Wydaje się to dziwne, ale taka jest prawda. Poroszenko boleśnie podciął budżet swoich kieszonkowych psów, którzy teraz gotowi są rzucić mu się do gardła.

Dziś Kijów po prostu cieszy oko. Prawie że europejska stolica gotowa jest palić flagi Unii europejskiej i wyrzucić wszystkich ambasadorów dobrej woli z Zachodu tam, skąd przyszli. I co najciekawsze, wzywają do takich środków nie tylko wczorajsi działacze Majdanu, a teraz również naziści i prawicowi radykałowie. Zaskakujące.

Kijów całkowicie zmienia priorytety. W każdym razie odmawia popełnienia samobójstwa. [Zdaje się, że go już dokonał, a przedśmiertne podrygi niewiele dadzą. Co złego miało się stać, już się stało. – admin]

Jeden z zagorzałych aktywistów Majdanu, a teraz nacjonalista i potencjalny przestępca, Igor Zagriebielnyj, wezwał wszystkich swoich współpracowników do rozpoczęcia bezterminowej akcji: „Spał szmatę, spał iluzję”.

Inicjator nawołuje wszystkich nacjonalistów z Ukrainy aby wyszli na ulice swoich miast i zorganizowali na dużą skalę palenie flag UE. Według jego słów radykałowie, którzy i tak zawsze byli przeciwko integracji, mają podnieść ducha narodu i uratować Ukrainę z łap Waszyngtonu.

To właśnie Europa popycha Ukrainę do otchłani, narzucając swoją politykę i tolerancjonizm, biorąc w niewolę Ukraińców poprzez dawanie kredytów i słodkie obietnice. A oligarchowie na czele z Poroszenko przygrywają sponsorom i tylko przyspieszają proces rozkładu.

Do nieoczekiwanych apeli dołączyło się wiele grup nieformalnych i marginesowych. Stolica przygotowuje się teraz do dużego, pogrzebowego ogniska pod auspicjami UE.

Zagubiona Ukraina postanowiła poszukać innej drogi. Tylko czy nie za późno jest dla skoczków, którzy sprzedali ojczyznę, sami spalili wszystkie mosty i nastawili przeciwko sobie cały świat? Niewolnicy zatrzepotali w szponach Wuja Sama, zrozumiawszy, że sprzedano ich za grosze. Zdrajcy i sprzedawczyki ojczyzny rzucają się jak węgorze na patelni, próbując uniknąć nieuniknionego rozliczenia.

Ostap Samojed
http://nashaplaneta.su
Tłum. Głos Prawdy

Komentarzy 19 do “W Kijowie zwrot o 180 stopni – palą flagi Unii Europejskiej”

 1. Zbyszko said

  Ukraińcy nigdy nie chcieli wejść do Unii. Oni mieli w Polsce wielu ambasadorów-gastarbajterów, którzy widzieli co w trawie piszczy.
  Rozmawiając kiedyś z jednym z nich, usłyszałem, że oni nie chcą do Unii bo nie chcą u siebie tego całego unijnego dziadostwa które widzą w Polsce.

 2. peacelover said

  ..i bardzo dobrze !
  To bylo do przewidzenia…
  Teraz tylko trzeba ludzi, ktorzy beda rozmawiac z Putinem (oni juz tam sa ! ),
  a reszta sie sama ulozy !!

 3. jaras said

  Krótkie podsumowanie jEvro Maj-Downa: Eksport -60%, inflacja UPAiny +73% (przedostanie miejsce na swiecie, gdyz ostatni nie prowadzi statystyki), Donbas + Krym stracony, energia +400% (na zadanie MFW), produkcja przemyslowa – ca -50% (dokladnie nie wiadomo jak liczyc – z Donbasem, bez Krymu i Donbasu), ograniczenia dewizowe, dziesiatki tysiecy zabitych i kalek od poczatku wojny UKRy na UKRy. Nedza, przestepczosc, korupcja, narkomania, AIDS, ruiny itd. Nawet (juz rozkradzione przez aj waj oligarchów) 4 mld PLN + gaz w rewersie w prezencie z Polski nic nie zmienily

 4. Nemo said

  Klasyczne przebudzenie z ręką w nocniku 🙂

 5. Kar said

  ..im sie chce, nie do Unii..im sie ckni za SS..raz chacheł..na zawsze chacheł

 6. revers said

  Zaproszenie maja na anakonde jako SS Galicja

  Ukry ida na calego, wiedza ze anty narodowy rzad popisu nic im nie zrobi.

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/4811-prasa-niemiecka-warszawa-zaprosila-do-udzialu-w-anakondzie16-oddzialy-ochotnicze-azow-i-oun

 7. Tomek said

  „Los ultimos podrigos”. Nie pamiętam kto to powiedział,ale pasuje jak ulał.

 8. dariusz2b said

  Proponuje postawienie mur od tej zarazy kazirodczego narodu

 9. AlexSailor said

  @Marucha

  Przypadkiem zupełnie niezamierzonym naszym okupantom udającym przywódców Polski wyszedł z tą upadliną majstersztyk.

  Teraz tylko dogadać się z Białorusią/Wielkim Księstwem Litewskim i za ich pośrednictwem (czy wstawiennictwem) z Rosją, wziąć dziadów w kleszcze, i do przodu.

  @Peacelover
  Pan jesteś patriotą upadlińskim czy jak????

 10. Guła said

  Nie ma co wniosków pochopnych wyciągać. W Polsce szkolą stosowne bataliony i w Kanadzie również dla Poroszenko. Ukra dla Zidów i ten stan należy utrzymać. No nie Pan Wóycik?

 11. peacelover said

  Jak ruskie przejma kontrole na UPadlina to chyba dla nas lepiej,
  bo i SS-Galicien bedzie tepione, a i z chazaria chyba nie wyjdzie !!!
  A moze i z Wielkim Israelem w Syrii tez sie sprawa rypnie.
  UPAdlina pod ruskim butem bedzie dla nas nieszkodliwa. To chyba jasne !!

 12. Boryna said

  Przestępczą dzicz trzeba wytępić jak szczurów.

 13. Bodzio said

  Zwrot o 180 stopni to byłby, gdyby palili flagi USraela z ambasadą na dokładkę. Jak na razie nie ma potwierdzenia nawet tych rewelacji z artykułu.

 14. AlexSailor said

  @Peacelover

  Nie lepiej.
  Zaprowadzą tam porządek.
  Proszę pomyśleć.

  Poza tym, zawsze możliwe, że posłużą się nimi jako narzędziem, choćby w samoobronie.
  I dostaniemy my, a nie łajzy nami zarządzające.

 15. Joannus said

  Ad 14
  ”I dostaniemy my, a nie łajzy nami zarządzające.”
  Na własne żądanie.A i ukropy nie okażą niewdzięczności za pomarańczowe i majdanowe rewolucje plus podżeganie do bratobójczego konfliktu.

 16. Glos Prawdy said

  I ogólna sytuacja w Ukrainie i ludzie z Donbasu odegrały swoją rolę. Teraz pozostaje zrozumieć co zrobili, przeprosić i zwrócić się do Rosji, pomocy czekać więcej nie ma skąd.

 17. Glos Prawdy said

  Niektórzy nasi znajomi na Ukrainie na ten czas – 2014-2015 r. nawet przez telefon nie bardzo chcieli zbędne mówić, trochę bali się. Przez skype lub pocztę można było coś się dowiedzieć. Jest tam taka propaganda, że rosjan i Putina potępiają nawet księża i to nie tylko prawosławni, katolicy też. Ale i swoją nową władzę oni też nienawidzą. Czyli ukraińców nie można zadowolić.

 18. Lenkija said

  @9. Tomek said …nie pamiętam kto to powiedział,ale pasuje jak ulał.

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=928
  Los ultimos podrigos
  https://www.google.pl/search?q=Los+ultimos+podrigos&client=ubuntu&hs=8i2&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjXxsqo3J_NAhVkJ5oKHflcBowQsAQIRw&biw=1855&bih=985
  Pozdr.

 19. Unia Europejska jest pod władzą tych samych ludzi co i USA, i Rosja. Putin co jakiś czas, stale, spotyka się z Henry Kissingerem, i co jakiś czas czyta sprawozdania na konferencjach masońskich. A to, co dzieje się na Ukrainie, to dzieje się według planu tych ludzi. Niech na Ukrainie zaczną palić żydowskie flagi i wtedy zobaczymy co będzie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: