Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek Lipski o Profesjonalizm propagandy PiS
  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Banderowcy i PiS

Posted by Marucha w dniu 2016-06-10 (Piątek)

Politycy PiS na obchodach upamiętniających zbrodnię ludobójstwa na Wołyniu – 11 lipca 2013 roku.

„Presja lobby probanderowskiego i innych wrogich sił nastawionych do naszej pamięci o męczeństwie ludności kresowej doprowadziła do reorientacji polityki PiS-u w kierunku niemożliwym do zaakceptowania przez uchodźców i wygnańców kresowych. Jest to w zasadzie kontynuacja błędnej polityki PO” – piszą Kresowianie zgromadzeni w Koźlu.

Apel środowisk Kresowych zgromadzonych na „XIII Wojewódzkich Dniach Kultury Kresowej” w Kędzierzynie – Koźlu:

W 2016 roku będziemy ponownie w wielkim bólu i upokorzeniu politycznym obchodzić 73 rocznicę ludobójstwa Polaków dokonanego przez UPA. Przez wiele, wiele lat uroczystości te były organizowane przez działaczy kresowych bez pomocy państwa.

W 2015 roku projekt ustawy o ustanowieniu 11 lipca Dniem Pamięci Ludobójstwa dokonanego na Polakach przez OUN i UPA nie uzyskał wymaganej większości w Sejmie RP. Zabrakło 10 głosów wskutek działania ministra Radosława Sikorskiego i prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Z wielką nadzieją i entuzjazmem popieraliśmy działania zmierzające do uzyskania władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, licząc na pomoc tej partii w uhonorowaniu naszego bólu pamięci. Obecnie okazuje się, że działania obecnej partii rządzącej zmierzają zupełnie w innym kierunku. [A na co liczyliście? Trudno to było przewidzieć? – admin]

Presja lobby probanderowskiego i innych wrogich sił nastawionych do naszej pamięci o męczeństwie ludności kresowej doprowadziła do reorientacji polityki PiS-u w kierunku niemożliwym do zaakceptowania przez uchodźców i wygnańców kresowych. Jest to w zasadzie kontynuacja błędnej polityki PO.

Mimo tego w dalszym ciągu dążymy do ustanowienia dnia 11 lipca jako „Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków na Kresach Wschodnich, dokonanego przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i tzw. Ukraińską Powstańczą Armię” licząc na zmianę nastawienia władz PiS.

Jesteśmy zaniepokojeni niekorzystną zmianą na stanowisku ambasadora w Kijowie. Wyciągnięta z neobanderowskiego worka postać Pana Jana Piekły sugeruje, że polska polityka zagraniczna jest tworzona przez bardzo wpływowe i negatywnie nastawione do Polski środowiska Związku Ukraińców w Polsce

W związku z powyższym apelujemy do Prezydenta RP, Premiera Rządu i władz Prawa i Sprawiedliwości o działania zmierzające do odzyskania suwerenności Polski również na odcinku ukraińskim i prowadzenia w tym względzie polityki na zasadzie wzajemności.

Środowiska wygnańców z Kresów Południowo-Wschodnich nie zrezygnują z dążeń wyrażonych w niniejszym piśmie, mimo że oznacza to walkę z negatywnymi dla Polski działaniami władz PiS-u

Kędzierzyn-Koźle 4 czerwca 2016 roku
Witold Listowski, Prezes
http://www.mysl-polska.pl

Komentarzy 21 to “Banderowcy i PiS”

 1. akej said

  O jakiej reorientacji polityki PiSu autor bredzi? Przeciez od czasu pomaranczowej rewolucji oraz kijowskiego majdanu wszystko jest zupelnie jasne!

 2. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/4811-prasa-niemiecka-warszawa-zaprosila-do-udzialu-w-anakondzie16-oddzialy-ochotnicze-azow-i-oun

 3. Wojtek said

  OUN/UPA=PiS

 4. Mickiewicz said

  Nie mogę na te pisdzielskie fałszywe świnie patrzeć, a w szczególności na tą kure….wską maciorę.

 5. aa said

  tylko najgorszy ciemiak mogl wierzyc ze PIS nagle sie odmieni-przeciez Kaczor razem z Kukizem Duda i Antkiem Swirem+ reszyta to czystej krwi ukrainscy Chazarowie tak wiec nie bylo zadnej watpliwosci co bedzie. Takze podejrzewam ze „orly” celowo dadza dupy na ME

 6. Mickiewicz said

  Wczoraj Gajówkowicze słyszałem, jak duda sruda bełkotał w Danii, że po 2022roku, Polska ma zaprzestać eksportu gazu z Rosji, czy się od nich uniezależnić, od tego błękitnego”złota” – niezwykle potrzebnego do codziennego życia i ułatwiającego niesamowicie trudy codziennego… dnia – choćby do gotowania, zagrzania wody….

  A dostawy tego surowca paliwa, mają „iść” do nas z… Norwegii. Nie ma idiotyczniejszego pomysłu od tego postanowienia dudsia jewrejskiego. duda nie pomyślał tylko, że wybory do tego czasu mogą go zmieść ze sceny politycznej i jego… PiSdę.

 7. Boryna said

  Polacy otwórzcie oczy a zobaczycie banderowców w sejmie i rządzie.

 8. Inkwizytor said

  Jeżeli pan Witold Listowski liczył na PiS to bardzo źle o nim świadczy i nie powinien być prezesem jakiegokolwiek stowarzyszenia, tym bardziej Kresowego. Stonoga słusznie powiedził o wyborcach PiS, że „platforma was tak nie wyr***ała jak wyr**a was PiS” Miał rację. PiS to jak wiadomo lobbny syjonistyczne i banderowskie, co wystarcza za cały komentarz.

  Zamiast pisać płaczliwe listy 11 lipca zbieramy się na rynkach polskich miast i z portretami pomordowanych Polaków idziemy do świątyń modlić się za ich dusze.

 9. Zerohero said

  Banderyzm PiS wynika z architektury lokalnych antagonizmów projektowanych przez USraelitów. Rosja i Chiny mają mieć u granic stada bezmyślnych piranii. Taką piranią jest Litwa i Ukraina, Gruzja, a także Polska. Między piraniami ma być „jedność” bez względu na konflikty interesów.

  Pan Wiltold Listowski nie zauważył pisowksiego banderyzmu sprzed lat, nie zauważył proamerykańskości, chęci budowania rządu światowego i ślepej nienawiści do Rosji – nienawiści motywowanej wspieraniem Wielkiego Pana. Nie zauważył, że spory między Po a PiS są reżyserowane. Trudno zrozumieć jak polskie elity mogą być takie durne. Przecież ten człowiek, pomijając zasługi, zachował się jak ostatni frajerzyna, jak dziecko.

 10. Mickiewicz said

  Ludzie, chazarska pisd…aa, nigdy się nie zgodzi na ustanowienie 11 lipca jako „Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków na Kresach Wschodnich, dokonanego przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i tzw. Ukraińską Powstańczą Armię”.

  Już teraz w Wielkopolsce, jest ukrów od groma, wręcz zalew.

  Zabierają pracę Polakom, bo idą do prywaciarzy za najmniejszą stawkę, a następnie pełno ich na oddziałach szpitalnych, a my za to płacimy, bo te chachły robią na czarno, bez jakiegokolwiek ubezpieczenia. Pamiętajcie, ukr, banderowiec, chachał, to śmiertelny wróg Polaków.

  Brońmy się przed tym, bo historia może zatoczyć koło. Chora polityka pis..dy może do tego doprowadzić – wywrócić Polskę do góry nogami, jak już się to dzieje. Przekonałem się o tym na własnej skórze, we środę o godz. 9:30.

  A to dopiero początek, mojej… lawiny.

 11. Inkwizytor said

  Adam Szechter ( ksywa Michnik ) powiedział kiedyś, że gdy chazarzy będą mieli jakieś problemy z Polakami to napuszczą na nich ukrów ergo wywołają wojnę polsko – chachłacką. W tym kierunku jak widzę zmierzamy

 12. Mickiewicz said

  Dokładnie panie Inkwizytorze, dokładnie. Ale steruje tym oficjalny rząd RP. Niestety.

 13. MatkaPolka said

  13 września 2015. Prezydent RP A. Duda potwierdził budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” – Żydów i Polaków

  Czy O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami również to potwierdza?

  List Prezydenta Dudy do Rabina Schudricha

  https://jozefbizon.wordpress.com/2015/09/22/13-wrzesnia-br-prezydent-rp-a-duda-potwierdzil-budowe-rzeczypospolitej-obojga-narodow-zydow-i-polakow

  Polska jest poddawana procesowi banderyzacji –

  Ukraińców sprowadza się do Polski masami – mają służyć jako żandarm, aby pilnować Polaków dla Żydów – aby Polacy stali się białymi murzynami .

  Kaczyński i Duda to nie żadni filosemici – to czystej wody żydowscy nacjonaliści – konsekwentnie budujący na ziemiach Polskich i Judeopolonię i Wielką Chazarię ze stolicą w Dniepropietrowsku.
  Sprzedawaną dla głupich Polaków jako „Miedzymorze”

  Nie ma takiego narodu jak Ukraińcy i nigdy nie było – to wytwór żydomasomerii proweniencji pruskiej.
  Ukraina to byłe Kresy Wschodnich Rzeczpospolitej Polski obojga narodów Polskiego i Litewskiego.
  To mieszanka etniczna – wielu narodów -, których broniła kiedyś potężna Rzeczpospolita przed najazdami Turków i Tatarów – niechybna śmiercią lub niewolą.

  Na mieszkańcach terenów zwanych dzisiaj Ukrainą – dokonano zabiegu zbiorowej lobotomii – narzucając ideologie Doncowa i Bandery – ideologia rasistowska i faszystowska, której głównym elementem jest ludobójstwo, czystki etniczne, okrutne zbrodnie i tortury bezbronnych ofiar.
  Ta ideologia przemieniła Ludzi w maszyny do zabijania.
  Nazwa Ukrainiec i Ukraina została wprowadzona specjalnym edyktem przez ostatniego cesarza Austrii Karola I w 1916 r. – i odnosiła się tylko do zaboru austriackiego

  Ideologia ta w okresie II wojny światowej wprowadzoną ją drogą niesamowitego terroru fizycznego – albo jesteś z nami z UPA i popierasz nas bez żadnych zastrzeżeń – albo zginiesz zamordowany w okrutny sposób –a przed twoją śmiercią zamordowane w okrutny sposób będą na twoich oczach – twoje dzieci i twoja żona.
  Bandy UPA były finansowane, uzbrajane, szkolone, popierane, osłaniane przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką. Wszyscy przywódcy UPA byli Żydami

  Dzisiaj jest podobnie – Wszyscy przywódcy Ukrainy i oligarchowie są Żydami – Kołomyjski jest Założyciel Europejskiego Kongresu Żydów

  Nie miejmy żadnych Wątpliwości – jeśli chodzi o ludobójcze zapędy żydobanderowców -Nic się nie zmieniło
  Oto Ukraiński Izraelita Boruch Blyakher vel Borislav Bereza nawołuje do ludobójstwa w Donbasie

  Meet the Israeli-Ukrainian politician who demanded genocide for Donbass
  http://www.fort-russ.com/2016/06/meet-israeli-ukrainian-politician-who.html

  WIĘCEJ TU – Kilka obszernych komentarzy o tworzeniu Wielkiej Chazarii
  h..ttps:/../marucha.wordpress.com/2016/01/08/szalenstwo-czy-zdrada/#comment-542355

  1. Całe światowe żydostwo i Syjonizm jest za banderowska Juntą na Ukrainie i przeciw Rosji.
  Wszyscy przywódcy OUN-UPA byli Żydami, tak jak dziś wszyscy przywódcy polityczni Ukrainy, i wszyscy oligarchowie ukraińscy są Żydami.
  Polacy myśla o Wielkiej Polsce od Bałtyku do Morza Czarnego – bo historycznie to prawda;
  To Polska stworzyła Ukrainę, to była część Polski województwa Stanisławowskie, Racławskie Kijowskie. Polska została rozbita przez Prusy i masonerię a nabytych kresach wschodnich Rzeczpospolitej Powstały Ukraina, Białoruś, Litwa i Łotwa
  Dziś inicjatywę przejęli syjoniści w oparciu o siłe militarną Żydów z USA.
  Kaczyński i PIS to nie żadni filosemici – to CZYSTEJ WODY ŻYDOWSCY NACJONALIŚCI
  To już nie JUDEOPOLONIA, to nie żadne „Międzymorze -Na terenach Ukrainy i Polski powstaje Wielka Chazarię ze stolicą w Dniepropietrowsku.
  Poparcie Żydów polskich dla tego projektu jest oczywiste – oni uznają wyższość Żydów ukraińskich i podporządkowują się decyzją niewidzialnego dla nas światowego Kahału.
  Ukraina to NOWA CHAZARIA ( video )
  Ukraina to NOWA CHAZARIA – Ukrainę zdobyli NIE CI żydzi.
  Lichwiarze i współcześni właściciele niewolników oszukują cały świat nazywając siebie narodem wybranym. Jest to jedno z najbardziej niepojętych oszustw w historii ludzkości. W rzeczywistości my prawie nic nie wiemy o współczesnych przedstawicielach narodu wybranego. Ale za to bardzo dużo wiemy o żydach – samozwańcach, o tych, których ja nazywam Chazarami.

  Powinien zobaczyć to każdy Ukrainiec! Ukraina niezależna! Chwała narodowi!
  Ukraińcu! Trzeba się zastanowić – jakiemu narodowi!
  Petro Poroszenko (Walcman) – żyd
  p.o.prezydenta Turczynow (Kogan) – żyd
  premier Arsenij Jaceniuk (Bakaj) – żyd
  minister finansów Aleksandr Szlapa – żyd
  sekretarz Rady Bezp. Narodow. i Obr. Andrij Parubij – żyd
  wicepremier Wołodymyr Grojsman – żyd
  min. spraw wewnętrznych Arsen Awakow – ormiański żyd
  dyrektor Narodowego Banku Ukrainy Stepan Kubiw – żyd
  szef adm. prezydenckiej Serhij Paszynskij – Żyd

  OLIGARCHOWIE UKRAINY – WSZYSCY ŻYDZI

  I. Kołomojskij, E. Gurwic, G. Bogolubow, P. Poroszenko (Walcman), D. Firtasz, S. Lewoczkin, W. Hajduk, W, Nemirowskij, K. Żewago, W. Pinczuk, E. Prutnik, R. Achmetow, A. Martynow, W. Kostelman, E. Sigal, B. Kolesnikow, A. Feldman, F. Szpig, N. Szufricz, A. Rodnianskij, I. Dworeckij, A. Abdinow, W. Jermołajew, M. Kiperman, E. Zwiagilskij, F. Żebrowskaja, M. Bekker, S. Ronis, G. Korban, F. Surkis, I. Surkis, W. Szamotij, A. Leszczynskij, I. Rodi

  WSZYSTKIE MEDIA UKRAINY W RĘKACH ŻYDÓW
  P. Poroszenko, I. Kołomojskij, D. Firtasz, W. Pinczuk, R. Achmetow

  GŁÓWNI KANDYDACI NA STANOWISKO PREZYDENTA – wszyscy żydzi
  Julia Tymoszenko (Cylia Kapitelman)
  Ołeh Tiahnybok (Frotman)
  Witalij Kliczko (Etinzon)
  Dmytro (Awdim) Jarosz

  IKONY NAZIZMU Zachodniej Ukrainy:
  Stepan Bandera (Szymon Sztefan) – polski żyd
  Roman Szuchewycz – polski Żyd

 14. Kaczynski identycznie KONIUNKTURALNY zakłamany jak komunista Bierut z PPR-PZPR ! said

  Polacy !
  BOJKOTUJCIE czczenie tego RENEGATA l. kaczyńskiego co na siłę fałszywie WYMUSZA polityczny anty-polski gang PiS , który NICZYM się NIE różni od też anty-polskich gangów sprzedajnego MOTŁOCHU mniejszości narodowych PO, PSL, SLD-PZPR z komunistami Bolesławem Bierutem i Tuskiem na czele !

  To RENEGAT jarosław kaczynski stanoł na PRZESZKODZIE i sam osobiście nakłaniał gangsterów PiS-u, NIE dopuscił do wyznaczenia ustanowienia ustawowego Dnia 11 lipca każdego roku, jako Dnia czczenia PAMĘCI beztialsko zamordowanych ponad 200 tysiecy Polaków na Kresach wschodnich przez UKRAINCÓW !

  Natomiast ten RENEGAT jarosław kaczynski(NIE zasługuje na pisanie z dużej litery !) na SIŁĘ brutalnie DOMAGA się „upamiętnienia” w postaci tzw. „miesięcznic” czyli każdego miesiąca śmierci swojego brata, nie zważając na to, że brat RENEGT z pełną świadomością, osobiście na ZAMÓWIENIE żydów rozczeniowców NIE dopuścił do PEŁNEGO dochodzenia, przeprowadzenia śledzctwa mordu w Jedwabnem.
  Właśnie DLATEGO żydzi SCEDOWALI „winę” na Polaków, co było wynikiem cynicznych anty-polskich działań na ZAMÓWIENIE żydów przez szubrawcę Lecha Kczynskiego jak Generalnego Prokuratora w 2001 roku !

  To właśnie DLATEGO od 2001 roku żydostwo Światowe spuszcza ciągle LAWINY oszczerstw na Polaków nieomal codziennie na całym Świcie, domagają się pieniędzy …itp !

  Przewrotnośc, PODWÓJNE standarty oraz ZAFŁASZOWANIE tego koniunkturalnego GÓWNOZJADA kaczyńskiego polega na tym, że on co miesiąc WYMUSZA czczenie rocznicy śmierci swojego brata, domaga się stawiania pomników, aby BEZ PRZERWY „upamietniac” męczeństwo swojego brata, który też ZAKCEPTOWAŁ i podpisał ZDRADZIECKI dla Polaków tzw. Traktat Lizboński KASUJĄCY polską suwerennośc.

  Przestępczy anty-polski gang sprzedwaczyków PiS identycznie KIERUJE się DORAŹNYMI interesami, ZAMÓWIENIAMI politycznymi swoich spąsorów NEKONÓW z bandyckiego Waszyngtonu i właśnie dlatego NADAL mafiozo j.kaczyński i jego gang PiS przechodzą w MILCZENIU nad najbardziej BESTIALSKIMI ze zbrodni na ponad 200 tysiącach Polaków z Polskich Kresów , których sprawcami LUDOBUJCAMI byli ukraińscy !

  Istnieje RÓŻNICA między sztuką dyplomacji, a politycznym NIERZĄDNICTWEM, czego właśnie NIE dostrzega ta cała banda przestępczych PRZEKUPIONYCH gangsterów PiS na czele z tym GÓWNOZJADEM mafiozą j.kaczyńskim KUPIONYM przez nekonów z Waszyngtonu, który absolutnie NICZYM w swojej moralności i postepowaniu się NIE różni od żydo-bolszwika komunisty Bolesława Bieruta z PPR-PZPR.

  Żydo-bolszwik Bolesław Bierut z PPR-PZPR identycznie KONIUNKTURALNIE kierując się DORAŹNYMI interesami-zamówieniami swoich SPĄSORÓW czyli żydo-bolszewików sowieckich z Kremla i komunistycznego Komenternu przechodził w MILCZENIU nad BESTIALSKĄ zbrodnią na ponad 25 tysiącach polskiej elity intelektualnej w Katyniu !

  Gnój etyczny PiS i zdemoralizowany moralnie j.kczyński i Dudą jako prezydent na czele IDENTYCZNIE postępują jak bolszewik B.Bierut , czy ta złodzejo-kryminalna zgraja RENEGATÓW gangsterów złodzeji PO, PSL, komunistów SLD-PZPR.

  Ten że kaczynski też ZAWSZE biegnie gdzie kolwiek i czołobitnie czci śmierc paru jakiś tam żydów nawet szmalcowników, ale on sam NIE dopuścił do czczenia PAMIĘCI Dnia 11 lipca zamordowanych 200 tysiecy Kresowian przez UKRAINCÓW !

  Dlatego tzw. „polska polityka” w wykonaniu KONIUNKTURALNEGO przestępczego anty-polskiego gangu PiS jest zupełnie NIE-WIAROGODNA i nie różni się od PZPR.

  Polacy BOJKOTUJCIE czczenie pamieci tego banderowskiego RENEGATA l.kaczynskiego, który ZDRADZIŁ Polaków wielokrotnie !

  Zdemoralizowane zbiegowisko aktywistów MNIEJSZOŚCI etnicznych czyli gang PiS i jego mafiozo BANDEROWIEC j.kaczynski to KUPIONY przez NEKONÓW z Waszyngtonu zbiegowisko KONIUNKTURALNYCH karierowiczów z polskim obywatelstwem ale NIE polskiej nardowości dlatego oni mają NEGATYWNE podejcie do polskości oraz męczeństwa etnicznych Polaków.

  Polacy !
  Już NIGDY więcej NIE głosujcie w wolnych wyborach na ukraińskiego GÓWNOZJADA renegata Kaczyńskiego i KONIUNKTURALNY anty-polski gang polityczny RENEGATÓW PiS !

  BANDEROWIEC jarosław kaczyński w Kijowie pozdrawia synalków LUDOBUJCÓW banderowców z OUN-UPA! :

 15. Gang PiS wspiera UKRAINSKĄ rację stanu na ZAMÓWIENIE fałszywej INDOKTRYNACJI żydo-masoństwa ! said

  Polityczny gang PiS jest skrzyknięciem się aktywistów MNIEJSZOSCI etnicznych zamieszkałych w Polsce, który to PiS jest grupą KARIEROWICZÓW wyznajacych INDOKTRYNACJE żydo-masońską i faktycznie zajadle ZAWALCZAJACYM żywioł etnicznych Polaków.

  Polska zarządzana przez ostanie 30 lat przez ŻYDÓW, ukrainców z polskim obywatelstwem RABOWANA na wszelkie możliwe sposoby przez zachodnie żydo-masońskie i amerykańskie cyniczne koncerny międzynarodowe jest w bardzo TRUDNYM położeniu ekonomiczno-politycznym wskutek tego, że ci rządzący NIE stawiali interes państwa polskiego i interes narodowy ponad wszystkim ale JEDYNIE mieli i mają SWOJE egoistyczne interesy jak obecnie JEDYNIE interes UKRAINCÓW i klanów żydowskich z USA.

  W takiej sytuacji autentyczna wygenerowała się automatycznie duża liczba młodych polskich obywateli bardziej RADYKALNIE BRONIĄCYCH swoich lokalnych tubylczych interesów tworzących komórki ONR czy polskiego Ruchu Narodowego, które są brutalnie DEPTANI w Polsce, a przez zawodowych żydo-MASONÓW takich gangów jak PiS, PO przez amerykańskich agentów jak Kaczynski czy Macierewicza, wcześniej żydo-niemca Tuska, zydo-komunistę B.Komorowskiego … itp.

  Ci buntujący się przed RABUNKIEM grupy KRNĄBRNYCH polskich narodowców jak z ONR, czy Ruchu Narodowego są wyzywani od faszystów o zapędach wodzowskich jakoby „o niskich kwalifikacjach do sprawowania władzy” tylko dlatego że ci młodzi Polacy buntują się przed RABOWANIEM z owoców swojej pracy przez lokalnych alfonsów na USŁUGACH żydo-masonerii złodzeji z Waszyngtonu lub Niemców rzadzacych w Polsce z Brukseli lub Waszyngtonu.

  Mafiozi gangu PiS na prośbę ukrainców spadkobierców faszystowskiego banderyzmu szukają im siłę jakiegoś SZTUCZNEGO elementu tradycji niepodległościowej w bardzo krótkiej historii „ukrainy” nawet z lat drugiej wojny światowej, a zwłaszcza lat po drugiej wojnie światowej, nie mając żadnego innego punktu odniesienia poza UPA.

  Dlatego mafiozi z PiS, PO, PSL, SLD wcześniej w innych lewackich formacjach masońskich potępili oficjalnie w Sejmie w 1992 roku SPRAWIEDLIWĄ akcję „Wisła” przerywającą mordowanie Polaków na Rzeszowszczyźnie i Lubelszczyźnie przez bandy UPA grasujące tam do 1948 roku.

  Należy się spodziewać że RENEGACI z PiS na czele z banderowcem ukraińskim Kaczynskim coś znowóż ZAFŁASZUJĄ i z Dnia Pamieci zamordowanych Kresowian przez ukrainców „ufundują” jakieś upamiętnienie „konfliktu polsko-ukraińskiego” i będzie będzie przede wszystkim dniem pamięci ofiar operacji „Wisła”.

  Zakłamani politrucy gangu PiS wspierają banderowskie elity polityczne i intelektualnych wykolejeńców z Kijowa najpierw w „pomarańczowej”, a teraz pomajdanowej Ukrainy nie były i nie są zdolne do jakiejkolwiek refleksji krytycznej nad historią AGRESYWNEGO nacjonalizmu ukraińskiego, który teraz beztialsko zabija Ruskich – prowadzi EXTERMINACJE ruskich i innych mniejszości na tzw. „ukrainie” jak kiedyś Polaków na Wołyniu.

  Politrucy PiS skrajni RUSOFOBI inspirowani przez żydo-masonerię z Waszyngtonu zajadle atakującą przez ostanie lata Rosje nie są zdolni i nie chcą widzieć rzeczywistości LUDOBUJSTWA ukrainskiego na Polakac, KRADZIERZY polskiego majątku we Lwowie i całej ukrainie itp.

  PiS razem z bandytami z Kijowa tworzą fałszywy, urągający faktom historycznym, mit OUN-UPA i dywizji Waffen-SS „Galizien” jako rzekomych formacji narodowowyzwoleńczych.
  Na tym kłamstwie chcą budować teraźniejszość i przyszłość SZTUCZNEJ „przyjaźni” polsko-ukrainskiej oraz MANIPOLOWAĆ świadomość najmłodszego polskiego pokolenia z zakłamaną historią na ten temat. W tym fałszu są wspierani przez Waszyngton.

  Oczywiście w imię „wyższej racji” na wzór politycznej KONIUNKTURALNEJ indoktrynacji PiS z Kaczyńskim na czele wraz z RUSOFOBEM Macierewiczem będą snuć MITY o jakimś tam „zagrożeniu” ze strony Rosji, która ma niby najechać na Polskę i wtedy „zaprzyjaźnionI” Polscy z Banderowcmi ukraińskim będą się jakoby razem bronic przed tym „ruskimi” co jest kompletną BZDURĄ !

 16. Boryna said

  Widać to na przykładzie strajku pielęgniarek w Warszawie. Nie ma pieniędzy na CZD, ale były miliardy na Ukrainę i to kilka razy za Tuska Kopacz,Komorowskiego i swiętoszkowatej Szydło.

 17. Joannus said

  Natura ciągnie wilka do lasu, a naszych wodzusiów do miejsc i ziem pochodzenia.

 18. Lily said

  Jak,ja nie dzierze,tego skrzeczacego potomka
  nemroda(hybrydy czleko-podobnej)

 19. Lily said

  Znalezione na Youtube.
  „Dotad,bedziemy wyprowadzac na ulice,ten
  oglupialy narod,az dopniemy swego”.
  Oswiadczenie,niejakiegoJ.K,ksywa”kartofel”.
  Kochani,jak to uslyszalam,to sie we mnie
  zagotowalo,”oglupialy narod”,to my,bo to bylo
  do nas adresowane. Bo to on wyprowadza Polakow na ulice,na swoje potrzeby.
  To jest bardzo,niebezpieczny,nieobliczalny
  osobnik.

 20. PODOLE said

  ” Wyciągnięta z neobanderowskiego worka postać Pana Jana Piekły sugeruje, że polska polityka zagraniczna jest tworzona przez bardzo wpływowe i negatywnie nastawione do Polski środowiska Związku Ukraińców w Polsce”

  … informowac Polakow, informowac tez Braci Slowian w kazdym slowianskim kraju..;nie wszyscy sa na biezaco z aktualnosciami, nie wszyscy rozumieja co sie dzieje…

  A co robic na codzien gdy sie jest czlowiekiem ktory ledwie na chleb zarobi ? A tu i dzieci ?

  TWORZYC KOLA SAMOPOMOCY ! NIE PIC i od trucizn WYZWALAC PRZYJACIOL ! POMAGAC RODZINOM z wieloma dziecmi, bo to PRZYSZLOSC POLSKI I SLOWIAN !

  … itp.

  Pan Gajowy nie bardzo lubi prorocze piesni, czesto prawie jak legendy, jednakowoz to WLASNIE W SLOWIE JEST MOC !

  W tej piesni sa 2 czy 3 zdania , ktore z mego punktu widzenia sa kontrowersyje, ale DUCH SILNY EMANUJE …mimo to…

  .https://www.youtube.com/watch?v=KHsoGGCxx1s

  A MOC , ktora mamy w GENACH i w UMYSLE czyli inteligencji pozwoli nam otworzyc oczy, podniesc glowy, wyprostowac plecy itd.

  W kazdej najmniejszej nawet wsi organizowac imprezy kulturalne z udzialem PATRIOTYCZNYCH artystow MIEJSCOWYCH, grup rekonstrukcji historycznej itd.

  NOSIC ozdoby i odziez po Przodkach np. korale BABCI, pasek dzieadka, spodnice cioci itd…

  POLAK TO BRZMI DUMNIE !

 21. PODOLE said

  „Wyciągnięta z neobanderowskiego worka postać Pana Jana Piekły „…nomen omen …”przegonimy diably precz…”

Sorry, the comment form is closed at this time.