Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Łączymy brzegi: jak będzie wyglądał Most Krymski nad Cieśniną Kerczeńską na wideo 360

Posted by Marucha w dniu 2016-06-11 (sobota)

RT daje możliwość wyobrażenia sobie, jak będzie wyglądał Most Krymski nad Cieśniną Kerczeńską przy pomocy panoramicznego wideo 360.

Wcześniej na tamańskim brzegu rozpoczął się montaż przęsęł nad Cieśniną Kerczeńską. Budowniczy przystąpili do montażu pierwszego odcinka przęseł mostu samochodowego. Łącznie będzie ich 287 dla mostu samochodowego i 306 dla kolejowego.

http://pl.sputniknews.com

Komentarze 2 to “Łączymy brzegi: jak będzie wyglądał Most Krymski nad Cieśniną Kerczeńską na wideo 360”

  1. Zerohero said

    Domorośli stratedzy mądrzyli się 1,5 roku temu, że Rosja wznowi ofensywę, ponieważ potrzebuje lądowego połączenia z Krymem. No cóż…zapewne w tym celu buduje most na Krym. 😀

  2. La Reine Toronto said

    Moj znajomy internetowy Rosjanin tak pisze:

    ‚Ameryka nie wygrała żadnej wojny, którą po 1945 roku: amerykanie bili w Wietnamie, Somalii, Iraku, Afganistanie. Niedawno amerykański krążownik wszedł w morze Czarne z bronią atomową, jeden nasz samolot włączył urządzenie i cała elektronika na statku zgasła. Rzucili się w spodnie i odpłynęli w Rumunii, gdzie 27 lub 37 członków załogi napisał raport o zwolnienie. A na drugi dzień amerykański statek z polskim helikopterem zdecydowali nauki u wybrzeży mojego rodzinnego Kaliningradu. Dwóch naszych samolotu zrobił kilka okrążeń wokół statku i odleciały. A helikopter nie wystartował: piloci odeszli spodnie do prania.’

    Obawiam sie o RP jako Polka; PiSiaki i POwiaki daza do bratobojczej wojny zeby odebrac Polakom zycie i zasiedlic nasza Ojczyzne Ukrami i innym elementem etnicznym. Rosjanie musza sie bronic i maja dobra bron ale czy my Polacy musimy byc tak zniewoleni przez Zachod?

Sorry, the comment form is closed at this time.