Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

smutne.pl czyli Ameryka nam pomoże

Posted by Marucha w dniu 2016-06-11 (sobota)

Cesiek z celiną, janusz z grażyną mają wdrukowane w swoich łepetynkach, że Polska może być tylko bezpieczna dzięki egzotycznym sojuszom. Żyją złudnymi nadziejami, gwarancjami brytyjskimi z 31 marca 1939. Niczego się nie nauczyli i niczego się nie nauczą.

Hekatomba II wojny światowej, miliony zamordowanych, umęczonych i sponiewieranych rodaków, przodków, to przecież nie wina naszych sojuszników, którzy wystawili Polskę do wiatru, każąc jej obywatelom stawać na pierwszej linii frontu, bić się o nieswoje interesy, ale wina już nawet nie Hitlera, ale oczywiście Stalina.

To przecież wg ceśków, celin, grażyn i januszy, Stalin nas zdradził w Jałcie, a nie odwieczni przyjaciele z Londynu i Waszyngtonu.

Dzisiaj ceśki, janusze, grażyny z celinami, odświętnie ubrani, po odśpiewaniu „Boże coś Polskę przez tak liczne wieki”, wylewnie, serdecznie, orgiastycznie witają na swojej ziemi potomków poganiaczy bydła i niewolników odzianych w mundury na swoich stalowych smokach przynoszących na całym świecie wolność i swobodę…

I nie jest ważne, iż owi nowi wyzwoliciele bez żadnych skrupułów odmawiają swoim najlepszym przyjaciołom tak prozaicznej rzeczy, jaką jest zniesienie wiz dla nich samych. Już nawet nie warto rozpatrywać tego w kategoriach rozumowych. Tutaj trzeba posiłkować się tłumaczeniem stadnych instynktów i namiętności.

Po prostu – lubimy jako naród, przepraszam za dosadność, być ruchanymi w dupę za darmo. Każdy w miarę rozsądny człowiek dostrzega bowiem fakt, że terytorium Polski staje się dzisiaj miejscem, w którym odbędzie się siłowa konfrontacja pomiędzy dwoma imperiami.

Żaden przytomny Amerykanin i Rosjanin nie chce przecież, żeby przyszła wojna odbywała się na jego ziemi. A Polak, cesiek, grażyna, janusz z celiną, przyklasną temu i z ochotą będą po raz kolejny bić się o nieswoją sprawę na polskiej, umęczonej ziemi. Taka prawda.

Kamieniarze i projektanci pomników znowu zarobią.

KatoN
https://katonnajmlodszy.wordpress.com/

Komentarzy 55 to “smutne.pl czyli Ameryka nam pomoże”

 1. Kami said

  Za rok, może dwa schodami na strych
  Odejdą z ołowiu żołnierze.
  Przeminie jak wiatr uśmiechów twych świat
  Kolory marzeniom odbierze.
  Za rok, może dwa schodami na strych
  Za misiem kudłatym poczłapią
  Beztroskie te dni i zobaczysz,
  Że jednak wspaniały był on…

  Konik – z drzewa koń na biegunach.
  Zwykła zabawka, mała huśtawka,
  A rozkołysze, rozbawi.
  Konik – z drzewa koń na biegunach.
  Przyjaciel wiosny, uśmiech radosny.
  Każdy powinien go mieć.

  http://ulmag.com.pl/tematyspodwiaty/nawesolo.php
  Co za przerażenie?

 2. RomanK said

  Prosze, jak cus pisze Gosciu…to siem kce czytac!

  Jeszcze sie tyko zapytam..po co potomkom przeswietnych Sarmatuf wizy do kraju poganiaczy bydla i niewolnikow????Bo nie po to chyba,zeby w ich stajniach zpszontac????:-)))
  Tak jest katoNie…Ruchaja i Bronia…a tobie zostalo ruszac zadkiem i zywic:-)))) jak zreszta- zawsze dumnemu Sarmacie przystoi:-))))

 3. Lily said

  „Po owocach,ich poznacie”,slowa Pana naszego
  Jezusa Chrystusa.
  Stare polskie przyslowie poucza,ze”oczy sa zwierciadlem Duszy”. Patrz,powyzsza fotka.

 4. Codreanu said

  Artykuł o antypolskich znamionach.
  Skąd on wie, że „lubimy jako naród być ruchanymi w dupę za darmo” ?
  Problem polega na tym, że zbyt duża część ludzi jest zajęta walką o przetrwanie, jest wyniszczona psychicznie i fizycznie i nie ma czasu i sił na protesty przeciwko wojskom US.

  I niestety duża część ludności z entuzjazmem wita amerykańskich bandytów na polskiej ziemi, ujadając jednocześnie na Rosję, która Polsce nic złego nie zrobiła i nie ma zamiaru robić, jeśli nikt jej do tego nie zmusi.
  Artykuł mówi prawdę.
  Admin

 5. Marucha said

  Re 2:
  Panie Romanie, nie rozumiem ani sensu Pana wpisu, ani potrzeby ubliżania autorowi.
  Czy już nie można opisać rzeczywistości bez narażania się na epitety?
  A co ja osobiście robię? Też ruszam zadkiem i daję się ruchać – bo jestem za stary żeby iść do partyzantki albo osiedlić się w Teksasie?

 6. Inkwizytor said

  re 2

  Od Sarmatów się odp****ol pojebań*u

 7. Grażyna said

  Proszę mnie do tego nie mieszać. 🙂

 8. NICK said

  Gospodarzu. Dobrze, że ten artykuł się ukazał. Że są komentarze.
  Zaczynałem wątpić.
  Wiem, że nie jest łatwo… .
  Ostatnio się rozbestwili.

 9. Wełna said

  Panie Romanie, czy byliście razem ze Snagiem na piwie….

  „Bronią” – wystarczy za odpowiedź.

 10. Nemo said

  @4 Admin

  „I niestety duża część ludności z entuzjazmem wita amerykańskich bandytów na polskiej ziemi, ujadając jednocześnie na Rosję…”

  E tam duża część wita, to jakiś żałosny plankton złożony z półgłówków (i dobrze). Już tych ujadaczy jest więcej (a to trochę gorzej).

  Pi razy oko – połowa mieszkańców Polski, jeśli nie więcej, to ten plankton.
  Admin

 11. Codreanu said

  @I niestety duża część ludności z entuzjazmem wita amerykańskich bandytów na polskiej ziemi, ujadając jednocześnie na Rosję, która Polsce nic złego nie zrobiła i nie ma zamiaru robić, jeśli nikt jej do tego nie zmusi.
  Artykuł mówi prawdę.
  Admin

  Trudno powiedzieć, czy ten entuzjazm wynika z „amerykofilii:, czy po prostu wynika z tego, że ktoś skądś przyjechał, może to są zwykli gapie.
  A co do Rosji, to trudno powiedzieć ilu tak naprawdę ujada na Rosję. Płatne trolle z Onetu czy wp specjalnie się nie liczą.

  A mając na myśli charakter antypolski, nie chodzi mi tu o samą krytykę zjawiska, a o słówka typu „Janusz” czy „Grażyna”. Duża część gajówkowiczów powinna wiedzieć, że tego typu słowa są z lubością używane przez antypolskie trolle internetowe, które często są też antykatolickie. To ci, którzy lubią przyrównywać Polaków do pewnego warzywa.

 12. RomanK said

  Panie Gajowy, czy ktos panu obiecywal ,ze bedzie inaczej?????
  Gdzie byl katoN??? O co pretensje????

  Co i kto???? obiecywal ceskowi, wisce i kaziowi?????

  Widzi pan- jedni ruszaja ,a inni ssia.. jak inkwizytor….az mu piana ciecze z ustuff:-))))

  Wspominal o tym min Sikorski, a ten wie co mowi:-)))
  Czy Amerykanie komus cos obiecywali??

  Panie Welna – jak juz to….. Bronię….

 13. Yah said

  To co się działo przez ostatnie 200 lat to preludium do tego co się zaraz zacznie, Rewolucje, I i II wojna światowa to tylko próby podczas których badana reakcje społeczeństw ich elit, podatność na manipulacje itp. Wtedy jeszcze się kryli za sloganami dobra człowieka, ludzkości – teraz opadły ostanie zasłony. Widzimy kłamstwo, pychę i zezwierzęcenie. Zaczęła sie walka dobra ze złem. Jeli ktoś tego nie widzi i wierzy w pszyszłość, postep jest albo slepy, albo głupi. Jak inaczej wytłumaczyć, że każda decyzja polityczna, każda zmiana jest zmiana na gorsze? Politycy sa glupi? Nie oni działaja wg. uprzednioopracowanego scenariusza. Różnią sie tylko stopniem wtajemniczenia w szczegóły. Ci nna niższym mszczeblu przekupiani sa pieniędzmi lub tylko stanowiskami jesli są łasi władzy. Tych najwyższych kusi sie obietnicami przetrwania zaploanowanego atomowego Armagedonu, gdzies pod Alpami. Mało kto z tych ludzi zdaje sobie sparwe jak działa ojciec kłamstwa. Właśnie tak – obiecuje, a następnie oszukuje i porzuca na pastwe losu. Tak to właśnie dla nich wszystkich się skończy. Po co te banki nasion na Grenladii ni Antarktydzie tworzone w latach 90-tych ? Czyżby ktoś przwidywał wyjałowienie Ziemi i jej póżniejsza odnowe i zasiedlenie wybranymi ?

  Po co ekterminować, tworzyć obozy, prześladować. Lepiej zrobiś atomowa jatkę i przeczekać 60 lat pod ziemią. Chore?
  A to, że Cesiek i Celina przykładają do tego ręce, to przecież norma – zawsze dawali się podpuszczać – w powstaniu listopadowym, styczniowym, warszawskim , we wrzesniu 1939 – teraz tez dadzą.
  To co się bedzie teraz działo – to decyzja Pana Boga. Czy jest tylu sprawiedliwych, żeby oszczędzić świat. Nam została modlitwa i ufność w to, ża Pan Bóg zawsze wie co dla nas najlepsze i nie da nas skrzywdzić. Nawet jak dzieje sie coś starsznego, to skoro sie dzieje, to tylko dlatego, że mogłoby być jeszcze gorzej.

 14. NICK said

  N-ta kolumna?
  Ho! Ho!
  Mądrej głowie dość po słowie. Do kogo to.

  P.S. Czas, którego nie ma, kurczy się gwałtownie. Skoro go nie ma? A skoro jest nieskończony i niedookreślony…… .
  Nie ma czasu. Na nic. Modlitwa… .Bez iluminacji!. Bóg jest wszystkim.

  Potop? Arka? Apokalipsa?

 15. Zerohero said

  @Codreanu

  Jakich antypolskich? To stan faktyczny. Polacy ulegli zbydlęceniu. Nie określają sympatii rachunkiem zysków i strat, a tym co wtłaczają im do głów media. USraelita może napluć na Polaka, potraktować jako papier toaletowy, a Polak jeszcze USraelicie d wyliże. Historię Polacy traktują nie jako możliwość wyciągania nauki z popełnionych błędów, ale jako ostrzeżenie przed Rosją i tylko przed Rosją.

  http://szczesniak.pl/3090

  69% Polaków pytanych, jaki kraj stanowi zagrożenie, wskazywało Rosję. 58% Estończyków, 57% Rumunów, 46% Litwinów (dość mało jeśli patrzeć na politykę władz) i 42% Łotyszy. Niektóre kraje poziom obaw mają dużo niższy, np. Węgrzy – jedynie 14% a Słowacy – 17%.
  (…)
  To w Unii Europejskie, na wschodzie, wśród krajów byłego ZSRR lista wrogów jest znacznie szersza. Oprócz opanowanych już przez Zachód Ukrainy (52%) i Gruzji (48%) większego natężenia anty-rosyjskości nie ma. A w pozostałych krajach za głównych wrogów uważa się zupełnie inne kraje.
  (…)
  I jeszcze zestawienie, które pokazuje, jakie nastroje są w krajach byłego obozu i ZSRR. Tutaj warto zauważyć, że w Azerbejdżanie 64% społeczeństwa uważa Armenię za wroga, odwrotnie – jest 60%. To są kraje, w których toczą się realne działania zbrojne, mają otwarte konflikty terytorialne, a nasilenie wrogości do drugiej strony jest mniejszy niż w Polsce wobec Rosji!

 16. Nemo said

  @10 Admin

  „Pi razy oko – połowa mieszkańców Polski, jeśli nie więcej, to ten plankton.”
  Admin

  Nie wiem skąd ma pan ten dane, ale ja tam na zdjęciach z tego żałosnego widowiska powitania przez mieszkańców hamerykańskiego wojska widzę garstkę.

  Obserwuję na portalach społecznościowych opinie ludzi. Wstarczy, żeby się porzygać z tego powodu.
  Admin

 17. Marucha said

  Re 11:
  Janusz i Grażyna to w slangu typowi przedstawiciele laików, ignorantów, osób bez pojęcia, które usiłują się wtrącać do rozmów ludzi znających się na rzeczy.
  Np. tzw. niedzielni kibice, nie znających się na danej dziedzinie sportu, ale usiłujących mieć tzw. „swoje zdanie”. Przychodzą na mecz okazjonalnie, oglądają go jak przed telewizorem, jak piknik.
  W niektórych grach komputerowych Janusz to osoba udająca znawcę, a w rzeczywistości mająca problemy z najprostszymi aspektami gry.

  Autor bardzo słusznie użył tego określenia w odniesieniu do rozumienia świata przez Polaków.

  Re 12:
  Nikt mi nic nie obiecywał, bo z definicji obiecanki mam w d…
  I nie mam też już pretensji do Polaków, że są durniami. Nie gniewam się na deszcz, że jest mokry. Po prostu stwierdzam, że w większości są skończonymi, tępymi durniami, mający wszakże o sobie wysokie mniemanie.

  Chodzi mi po prostu o niezbywalne prawo każdego do opisywania rzeczywistości, jaka jest czy jak ją widzi – bez narażania się na kpiny i ataki typu „A ty sam co zrobiłeś, żeby to zmienić?”.

  Re 15:
  Świetnie Pan to wypunktował.

 18. Antares said

  „69% Polaków pytanych, jaki kraj stanowi zagrożenie, wskazywało Rosję. 58% Estończyków, 57% Rumunów, 46% Litwinów (dość mało jeśli patrzeć na politykę władz) i 42% Łotyszy. Niektóre kraje poziom obaw mają dużo niższy, np. Węgrzy – jedynie 14% a Słowacy – 17%.”- Panie Gajowy, a od kiedy to Pan tak wierzy statystykom i sondażom? Przecież to też jedna z metod manipulacji.

  Jeśli by zmanipulowano statystyki, to raczej w odwrotną stronę. Ale trochę racji Pan w ogólności ma.
  Admin

 19. Nemo said

  @18 Antares

  „Przecież to też jedna z metod manipulacji.”

  Dokładnie tak, dlatego właśnie wszelkiego rodzaju sondaże społeczne mam w głębokim poważaniu.

  @Admin

  „Jeśli by zmanipulowano statystyki, to raczej w odwrotną stronę.”

  Pozwolę sobie jeszcze zapytać. Czemu w odwrotną stronę? Czyż właśnie takie wyniki nie są aby na rękę obecnym świniom przy korycie, które się nazywają dla niepoznaki „polskim rządem”?

  Jeśli chodzi o Rosję – tak. Ale już nie, gdy chodzi o taką Litwę…
  Admin

 20. ruskiagent said

  „Czy Amerykanie komus cos obiecywali??”

  Żadne usrawiedliwienie dla Ameryki. Jeśli na ten przykład ide ulica i dziwka nastawia du, to ja wcale nie muszę sie zaraz na nią rzucać i bzykolić, zwłaszcza publicznie. Ponieważ mam jakiś zasób etyki, jestem mianowicie żonaty, dzieciaty, psiaty i od niedawna wnuczaty. Ameryka zachowała sie jak zwierzę. Ameryka zawsze zachowuje sie jak zwierzę. Inne rządy zresztą równiez zachowują sie jak zwierzę. It’s a jungle out there. Nie wiem, jak inni goście, ale osobiście czuję sie na tym świecie zapóźnionym przechodniem i pora umierać. (oby z godnością).

  Polacy, panie Gajowy, są ofiarami bezwzględnej indoktrynacji prowadzonej przez wytrawnych specjalistów w tej dziedzinie. Kupował Pan kiedys samochód u dilera? Nie ma pan szans, jedyna obroną jest wstać i odejść, na co nie pozwoli rząd i ustawodawstwo, czyniąc to nielegalnym. Czemu właśnie Polacy? Ano, tak zadecydował tańczący kongres wiedeński i świat realizuje to postanowienie po dziś dzień jak widac z sukcesem.

  Sarmacja nie ma tu nic do rzeczy. (parchosarmacja owszem, jeśli dobrze rozumiem to określenie)

 21. Dziadzius said

  Una salus victis nullam sperare salutem – „?Jedyny ratunek dla osaczonych jest nie spodziewać się ratunku?”
  -te słowa Virgila, powinne być wyryte na sercu i mózgu każdego Polaka, bo oprucz Węgrów w 1920 , nikt nie przyszedł Polsce z pomocą w latach 1920 i 1939 w naszej walce o niepodległość. Polska nie ma wyjścia – nasze położenie geograficzno/etniczne zmusza nas, albo iść w zjednoczeniu i samodzielnie i walczyć o swoją wolność, o swoją moralność społeczną i swoje życie ekonomiczne, [tak jak Finlandia] albo zwinąć sztandary i przyłączyć się i zostać asymilowany do jednego z naszych mniej niż przyjemnych sąsiadów.
  Anglia, francja i ameryka nie dali nam żadnej pomocy. Francja miała dać [ sprzedać] nam artylerie przeciw morską a w zamian dała nam działa z jednego z ich niszczycieli co szedl na skrap.Te działa były bez użytku na londzie bo nie można było ich obnizyć do krótkich strzałów prostych tak jak Schleswig-Holstein nie mogl strzelac z bliska do bazy na Westerplate .
  Ci dzieleni lotnicy z Dywizjonu Kosciuszki co walczyli po naszej stronie z rosją w 1920 latach, byli ochotnikami a nie żołnierzami ameryki.
  *Anglia, która w 1920 latach była w najlepszej pozycji udzielić Polsce pomocy wykręcała się że niby ich „dokerzy” nie chcieli ładować na okręty broni idącej przeciw braciom komunistom- takie podobne wykręty używała i francja
  *znów w 1920 latach, podczas Plebiscytu na Ślązku, anglia jako arbitrer plebiscytu z ramienia Legii Narodowej pozwoliła KAŻDEMU niemcu prawo głosu w tym plebiscycie, jeżeli taki niemiec, kiedykolwiek mieszkał (był na wakacjach?) na Ślązku, lub jeżeli ktokolwiek z jego rodziny mieszkał na Śąlzku. Lloyd George, premier anglii, miał powiedzieć w parlamencie, że ” dać Polsce Ślązk, to tak jak dać małpie zegarek” – no i to nasz aliant
  * w 1938 roku, Polska dała naszym alliantom? ,anglii i francji, pracujący prototyp maszyny do łamania niemieckiego szyfru ENIGMA. Francja nic z tym nie zrobiła- ale Anglia zrozumiała wartość szyfru i zbudowała cały departament szyfru[Bletchley Park] – jednak Polsce nie podziękowała za chyba możliwie największą pomoc w pokonaniu niemiec, aż dopiero kolło roku 1989 ?, kiedy prince Charles bąknął coś tam tak na “odpie$$dol”
  * w 1942? Żołnierze z Wojska Polskiego w anglii [Jozef Kosacki- dokończył pracy poczętej w Polsce w latach 1928] zbudowali pierwszy na świecie letki i ruchomy odkrywacz min.Anglia jak zawsze wiedziała jak to wykorzystać i zbudowała setki tych odkrywaczy pod numerem PMI i już używała je skutecznie w walce z niemcami pod El Alamaine, ale jak to angielski zwyczaj ,nie oglosili cudzoziemskich wynalazcow, aż dopiero kiedy tak gdzies w latachj 1990 na jednym z pokazów na amerykanskiej tv nie jaki Forbes? wyśmiewając się z Polków pokazywał że Polacy wykrywają miny przez tupanie nogą tak przed sobą . Ktoś to zauważył i podał do gazet i publicznym z stał się opis Polskiego Odkrywacza Min.
  * w 1943? roku stalin spotkał się z churchillem w Teheranie i oni obaj na papierowej serwetce uzgodnili po wojenne granice Polski, według angielskiego półgłópka lorda Curzon- Yałta i Poczdam to tylko szopka dla publiki no i publiczny gwóźdź do naszej narodowej trumny – a do tej trumny nie trzeba był żywej POlski.
  * Polski Szpieg par excellence Krystyna Skarbek, [ kochanka Ian Fleming i prototyp James Bond 007-zabita przes angielskie MI6] przemyciła do anglii Polski Karabin przeciw pancerny „UR wz 35” i 25 sztuk metalopalnych naboji . Niestety by przemycić tą długolufną broń musiała przeciąć lufe i kiedy przywiozała tek karabin do anglii to nie można było pokazac jego działania .Anglia była zainteresowana, ale w tym czasie ameryka, probowala rakiety Bazooka i nie było zainteresowania w Polskim karabinie – co prawda rosja wykorzystala ten system karabinu.
  Przy wspolpracy takich alliantow jest cudem ze my jeszcze mamy jaki taki KRAJ.

 22. Nemo said

  Komentarz odnośnie „tłumów” witających Jankesów w Lublinie:

  „Trzeba przyznać że Polacy (inaczej niż przedstawia to propaganda) nie darzą sympatią amerykańskich wojsk okupacyjnych które się tu zjechały. Na przykład w Lublinie amerykanców „witało” aż 120 osób, trochę mało jak na takie miasto no i to raczej rodzice z dziećmi byli które pewnie ich skusiły na oglądanie militariów. I tak jest wszędzie, po prostu Polacy mają internet i wiedzą że te same jednostki jankeskie i ci sami żołnierze jeszcze nie dawno stabilizowały Irak (1 milion ofiar cywilnych) czy tam Afganistan (tego jeszcze nikt nie policzył, tak samo jak zniszczonych wesel, szkół, szpitali i elektrowni przez „inteligentne” inaczej amerykańskie bomby)”

  Więcej komentarzy pod artykułem:
  http://pl.sputniknews.com/polska/20160610/3089997/polska-amerykanskie-wojsko-olsztyn-protest.html

 23. Wełna said

  Panie Romanie,

  …Ruchaja i Bronia…” – używajcie polskich znaków;
  pisze Pan o człowieku o imieniem Bronia, czy Pan kogoś broni, czy jak zrozumiałem amerykanie kogoś bronią.

 24. volviak19 said

  ad 15/18 Panowie, statystyk nie trzeba wcale fałszować- co to za ankiety, kiedy pytają o zdanie 100 lub 1000 Polaków- w jaki sposób ta ilość ma być reprezentatywna dla 38 milionów.

 25. markglogg said

  Nie ma się co przejmować Grażyną i Januszem. Jest zasada, że nowoczesny obywatel widzi to, co pokazują mu media. A Viktoria Nuland (ta, która 2,5 roku temu powiedziała, że na przygotowanie kijowskiego Majdanu USA wydały 5 miliardy dolarów), obecnie oficjalnie stwierdziła, że w Europie Wschodniej USA posiadają specjalne szkoły dla szkolenia dziennikarzy w oskarżaniu Rosji o agresję. (patrz np jak działa portal rządowy polski http://www.kresy24.pl .)

  Na antyrosyjska propagandę w zdominowanych przez USA krajach Europy Wschodniej wydaje się obecnie „tylko” 750 milionów dolarów na rok. I tego skutki w Polsce widać:

  http://aeronet.cz/news/video-victoria-nulandova-na-plnou-hubu-prozradila-ze-usa-maji-v-evrope-vycvikove-kempy-pro-novinare-aby-psali-proti-rusku-no-to-je-prekvapeni-cz-titulky/

 26. Majster said

  @Dziadzius
  „gdzies w latachj 1990 na jednym z pokazów na amerykanskiej tv nie jaki Forbes”
  To był właściciel CNN Ted Turner, ale jest z Ameryki, co tłumaczy jego głupotę.
  „stalin spotkał się z churchillem w Teheranie i oni obaj na papierowej serwetce uzgodnili po wojenne granice Polski, według angielskiego półgłópka lorda Curzon” . Według jednej wersji granice miał ustalać eskimos Namier, według innej miał podsunąć ich sfałszowaną wersję Curzonowi.

 27. Piskorz said

  re 4..”Problem polega na tym, że zbyt duża część ludzi jest zajęta walką o przetrwanie,” PEWNIE ŻE TAK ! Ale powiedziałbym raczej WIĘKSZOŚĆ LUDZI..

 28. Mis z Okienka said

  Nie tylko Ameryka nam pomoze ale rowniez Izrael tak zeby nie bylo chrzescijanskiej Europy.

  London last Stand

 29. matrioszka said

  za same zlikwidowanie smug chemiczny maja duzy +

 30. Wojtek said

  Żaden przytomny Amerykanin a tym bardziej Rosjanin w ogóle nie che tej wojny. Chce jej tylko garstka chazarskich psychopatów, do której można z całą pewnością zaliczyć jastrzebi z PiS. Inaczej mówiąc – bardziej chce tej wojny na terenie Polski polskojęzyczny rząd i jego zaczadzadzeni ideologią smoleńską sekciarze (gazetopolacy) niz w ogóle chce przytomny i świadomy Amerykanin. Polska za pomoca PiSu sama pcha się do wojny. Zachowuje się jakby nie mogła się jej doczekać. Wystarczy chwilę posłuchać osobnika ze zdjęcia ilustrującego artykuł i nikt o zdrowych zmysłąch nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości…

 31. Fuck NATO, fuck TTIP ! said

  Poland: ‚Stop America’s occupation!’ – Protesters decry US military presence in Poland:

  KTO faktycznie „zaprosił” do Polski tych żoładków ludobójców US Army, którzy jak się gdzieś tylko pokarzą to zaraz jest konflikt.

  Wszędzie gdzie te bezkarne zabijaki się wepchają to właśnie celowo wygenerują wojnę …

  Oni zabili 1.2 miliona Irakijczyków, setki tysięcy Afganczyków, setki tysięcy Libyczyków oraz zorganizowali najaz islamistów na Europe za pomocą swoich agentów z krwawego zydowskiego CIA.

  Przeciaż nawet w zbiegiowisku warchołow hamów o nazwie „Sejm” z ul. Wieskiej tych degenartów, złodzeji, oszustów bandytów i sprzedawczyków, przekupnych ŁAJDAKÓW tzw. „posłow” przecież nigdy nie było głosowania, aby wpuszczać do Polski jakiś obcych zabijaków.
  Zwłaszcza tych najbardziej bezkarnych krwawych z USA, którzy co kilka miesięcy NAPADAJĄ na jakieś mało państwo i mordują bezbronną cywilną ludnośc, aby ich RABOWAĆ i narzucić rzady jakieś żydo-masońskiej mafii bełkocząc „demokracji” zafałszowanej.

  Skoro tych zabijaków US Army nikt oficjalnie nie zaprosił w imeniu polskich obywateli to znaczy, że te zabijaki wjechali bez pozwolenia, PANOSZĄ się teraz Polsce, wjeżdzajac do centrum miast czyli dokonali następnej INWAZJI, aby nas Polaków OKUPOWAĆ !

  Teraz będą SZCZULI Polaków jeszcze bardziej na naszych sąsiadów, na Rosję lub Węgry i będą popychać do wojny za pomoca tych podpłaconych RUSOFOBÓW z PiS-u na czele z psycholami Macierewiczem i Kaczyńskim.
  Ci psychole pragną, abyśmy my polscy obywatele zaczeli Ruskim skakać do oczu NIE wiadomo dlaczego, złapali się za łaby bo tak sobie rzyczą ci ludobójcy z Waszyngtonu, którzy szykują NAPAD na Moskwę !

  Wcześniej w 2014 te zabijaki z Waszyngtonu podpuścili banderowców ukrainskich na Ruskich, aby szukać PRETEKSTÓW napadu na Rosję, aby ją rozerwać na kwałki pod hasełkiem tego fałszywego sloganu „demokracji” to wynajęli za te gówniane zielone papiery $5 miliardów tych GŁUPOLI banderowców ukarinców, którzy przewrócili do góry nogami to ich gówniane państewko w którym od 2 lat się zabijają na wzajem, ateraz głodują …

  Jakoś te zabijaki US Army nie wieżdżają do swoich sąsiadów krajów jak Kanada czy Meksyk.
  Niech te zabijaki Yankesi zielone żołnierzyki zaczną się „naperrdalać” i złapią się za łby ze swoimi sąsiadami Kanadolami lub Meksykami jak te miliony nierobów US Military i TYSIĘCE ich generałów darmozjadów pierdzących w stołki ubranych w CHIŃSKIE gacie nie mają się jak wykazać, że są potrzebni.

  WYNOCHA z Polski wy amerykańscy AWANTURNICY ubrani w CHIŃSKIE gacie !

  Jedzcie się złapać za łby ze SWOIMI sąsiadami i „naperrdalcie” się z Kanadą, która ma tyle nie zaludnionych terytorów lub Meksykiem jak nie macie się czego czepić wy Yankeskie bezkarne zabijaki w CHIŃSKICH gaciach !

  WYNOCHA z Polski !

  As an American, I agree…get them out of Europe and stop trying to pick a fight with Russia for Jewish interests.

  Russians are not the enemy. Islamic terrorists are!!! Trump will unite Russia with America!!

  We the People” in America and Europe, are all Palestinians . . .
  Is the jews that are finally accomplishing their very evil agenda for world DOMINATION !

 32. La Reine Toronto said

  ten osobnik to nie Polak ani polakopodobny to jest typek z piatej kolumny ale dlaczego tylu Polakow Slowian wierzy tym gadom? dla mnie to jest niepojete; przeciez Polacy to rozumny narod?
  jak mozna burzyc pomniki Rosjan zasluzonych w wyzwalaniu Polski spod niemieckiego jarzma?
  Rosjan to bardzo bardzo boli i oni juz za Polske ginac nie zechca? a Amerykanie tym bardziej….chyba ze ta gadzina na tym obrazku i im podobne? a kysz a kysz !
  a niech to kule bija!

 33. mądrych to szczególnie dotyczy. 22.Maciarewicz to skrajny RUSOFOB, podpłacony awanturnik ORGANIZUJĄCY wojnę Polski z Rosją. HAM i warchoł said

  Co sądzic o PSYCHOLU Macierewiczu skrajnym RUSOFOBIE nakręcającym wojne z Rosją na ZAMÓWIENIE nekonów z Waszyngtonu i New Yorku !

  Czy ten mason jest agentem CIA:
  http://bilderberg.org/st/index.htm

 34. Glock said

  Wszyscy ktorzy mowia nam czy tobie czy panstwo.Ze ROSJA zagraza nam …Jest poprostu idiota mentalnie chorym czlowiekiem.I takich ludzi powinno sie od izolowac od
  reszty spoleczenstwa.W obozach o zaostrzonym rygole wychowawczym.
  Lub z resetowac takich osobnikow od reszty spoleczenstwa

 35. DEMONSTRACJA SIŁY w Lublinie i STRASZENIE Polaków nową OKUPACYJNĄ armią - Yaksami USA ! said

  Amerykańskie sępy wojny w Lublinie:

  Jak widać obecna anty-polska władza gangsterów złodzeji PO-PiS-PSL-SLD w Lublinie, która trwoni i rozkradła finanse publiczne polskiego podatnika, czyli lokalnych mieszkańców WZORUJE się na KONIUNKTURALNYM żydo-komunistycznym ludobujcy Bolesławie Bierucie z PPR, który też w 1944 roku organizował DEMOSTRACJE SIŁY ale Armi Czerwonej też dokładnie w tym samym miejscu w Lublinie, aby ZASTRASZYĆ lokalnych tubylców Polaków jakie to zawsze SPRZEDAJNI żydo-komunisci i sam Bierut ma OBCE poparcie.

  Kierunek wiatrów politycznych w Europie się zmienił o 180 stopni, wiec WARHOŁY post-komunistyczne synalkowie i wnuki żydo-komuchów z 1944 roku po WYKOŁOWANIU lemingów w III RP za pomocą mediów niemieckich i żydowskich, zdobyciu władzy w Lublinie teraz SŁUŻĄ innemu okupantowi, którego oficjalnie wprowadzili do centrum Lublina, aby pokazać, postraszyć polskie społeczeństwo, KTO teraz jest ich zbrojnym ramieniem w żydo-mafijnej złodzejskiej III RP.

  Przecież ten post-komunistyczny obecny CYRK o nazwie „Sejm” to znowuż prawie sama zgraja płatnych folksdojczy, którzy dalej DRENUJĄ z pieniedzy Polaków na rzecz Niemców, rozdają MILIARDY Euro polskiego podatnika dla ukrainców, kablują się na wzajem do swoich zagranicznych sponsorów … za co ci zagraniczni paserzy rozdają fuchy zdrajcom i złodziejom. Jedyny awans jaki powinni otrzymać, to więzienie … czytaj dalej tutaj:

  https://wirtualnapolonia.com/2016/06/09/miroslaw-kokoszkiewicz-zagraniczni-paserzy-rozdaja-fuchy-zdrajcom-i-zlodziejom-jedyny-awans-jaki-powinni-otrzymac-to-wiezienie/

  W USA prawo ZABRANIA się PANOSZYĆ wojsku i po ulicach miast w USA i nie wolno wojskowym demostrowac swojej siły militarnej. Były takie sytuacje kilka lat temu w Texasie, gdy uktwnili się confederaci-separatyści legslnie wybrani do lokalnego Kongresu i Senatu stanu Texasu, którzy zdobyli władzę i OTWARCIE ustanowili swoje prawo ODMAWIAJĄCE posłuszeństwo że nie będą odprowadzać swoich stanowych podatków do oszustów złedzi z Waszynktonu, gdyż klika w Waszyngtonie te pieniądze co otrzymali z Texsasu to transferują systematycznie do ZABANKRUTOWANYCH stanów spekulantów jak New York czy nierobów Michigan, lub żydowskiej mafii rzadzacej w Illinois które z roku na rok TRWONIĄ te pieniądze.
  Ponadto Stan Texas ZABLOKOWAŁ hochsztaplerów żydo-banksterów z New Yorku, ustanawiając prawa dala Banków w Teksasie tak aby stały się niezależne od złodzejo-banksterów z Wall Street z New Yorku, którzy DRENOWALI zyski z systemów finsowaych dla NOWOBOGACKICH złodzeji w New Yorku lub Waszyngtonie.
  Ponadto ustawodawcy z Texasu przegłosowali swoje lokalne prawo, że będą drukować SWOJE własne pieniądze Stanu Texas i nimi się posługiwać w Texasie co się złodzejom z Waszynktonu nie spodobało. Wtedy złodzeje i oszuści „Białego Domu” Waszyngtonu (burak obama i jego klika) wysłali wojsko, które w wozach opancerzonych i czołgach wyjachało na ulice w Dallas, aby zrobic DEMONSTRACJE SIŁY i postaraszyc lokalną władzę w Texsasie, że ją spacyfikują … aby ci dalej z Texasu dalej odprowadzali pieniądze podatnika dla BANKRUTÓW w Waszyngtonie, którzy przesrywają te pieniądze.

  FEDs Preparing to Invade Texas:

  Problem polega na tym, że te Stany w USA, które formalnie ustanowili lokalne prawa ODSEPEREWUJACE swoje lokalne stanowe systemy finansowe od tych bezkarnych ZŁODZEJI żydo-bank-sterów z Wall Street Nowego Yorku to, te Stany prosperują NORMALNIE, nie są zadłużone, NIE uchwalają UJEMNYCH budżetów. Tak jest w Stanach Texas, Nebraska, Utah, South Dakota, Wyoming, Montana i Idaho.
  Banki w tych Stanach się NIE podporządkowują centralnym dyrektywom i tzw. „inwestorom” żydo-bank-sterów z Wall Street.

  Przeciętni obywatele USA twierdzą na bazie obserwacji ostatnich dekad, że US Military jest jedynie zbrojnym ramieniem żyd-bank-sterów złodzeji z Wall Street, złodziejskich interesów żydo-medzynardowych super korporacji, a NATO to zbrojne ramie super ZŁODZI z tzw. „centralnych baków” czyli złodzejo-bank-sterów z Europy.

 36. Bosman said

  Psychopata wrodzony bez mrugniecia okiem będzie wysyłał Polaków na obce wojny.

 37. Joe said

  29…Tak ..tej Wojny chce POlskojezyczna garstka CHAZAROW przy korycie.Ale zachowanie ich to kontymuacja POprzednikow w 39 ub.stulecia….A POtem?? „w nogi”…do Rumunii do Anglii gdzie sie tylko dalo..

  30…La Reine…Une dobrze wiedza co najbardziej boli Rosjan ktorzy zostawili MORZE KRWI na Polskiej Ziemi…Te s…syny depcza z premedytacja ich godnosc i ofiarnosc…Ale na nich s…synow przyjdzie czas.

 38. Guła said

  Jak już to przez Rumunię a nie do Rumuni. Wujku Joe

  Ten teks z jakiegoś powodu, być może z powodu „Ceśka z Celiną, Janusza z Grażyna” kojarzy mi się z epopeją narodową napisaną na żądanie Sikorskiego i Kota pt „Przyczyny klęski wrześniowej”.

  Drapaka do Francji, Anglii dziś nikt nie będzie dawał w razie co, z oczywistych powodów. Do Izraela wystarczy ichni paszport, a wizy potrzebne są do USA.

  A te całe militaria obcokrajowe służyć maja obronie, nie przed Rosjanami Polski, ino naleciałością wypełniającym luki po wyemigrowaniu 8 milionów młodzieży polskiej, przed pozostałymi Polakami.

 39. Joe said

  We..Gulo Drogi….w proroka bawil sie nie bede,bo sytuacja jest bardziej skomplikowana jak w 39.tym.Mnie stary madry Zyd opowiadal ze Izrael jest tymczasowy.Ze trzeba bylo gdzies zloto schowac,bo forty amerykanskie byly jak na „swieczniku” Ale jak dojdzie co do czego,to i bunkry Izraela tez nie sa pewne…gdzies juz sa inne ,nowsze i bardziej ukryte.A w Polsce to widac jak na dloni…z tym dzieleniem resztek Narodu.Opowiadal mi kolega, goral,spotkali sie z bracmi po 13 latach,jeden z Francji,drugi z Norwegii no i „moj” z USA.
  PObili sie, oczywiscie o PiS i PO.

 40. peacelover said

  Moze wreszcie Polacy zmobilizuja sie do konkretnego dzialania !!?
  Czy to tak trudno zorganizowac sie ?

  Do tego potrzebny jest dyktator, który wziąłby ich za mordę.
  Sami Polacy to w przeważającej mierze kupa w zasadzie poczciwych, acz zarazem aroganckich idiotów.
  Niezdolnych do uczenia się ani z książek, ani z własnych doświadczeń.
  Admin

 41. Piskorz said

  re 17..”że w większości są skończonymi, tępymi durniami, mający wszakże o sobie wysokie mniemanie.” RACJA..Ktoś mądry powiedział. że NIKT NIE JEST ZADOWOLONY ZE SWOJEJ
  FORTUNY, ALE KAŻDY /!!/ ZADOWOLONY..ZE SWOJEGO ROZUMU!! ps Tak było , jest i będzie..bo taka ludzka natura..

 42. Greg said

  Kapitalne ujęcie Macierewicza, kapitalne!

 43. Guła said

  Wujku Joe, te zasoby złota, w takiej ilości, które zgromadzili zitki łatwo – jak to zauważa nieustająco Pan Juliusz, namierzyć detekcją satelitarną. Trudno to schować na tak niewielkim terenie jaki stanowi Izrael na dodatek upstrzony taką ilością zbiegłych przed prawem poszczególnych państw, swoich rodaków.
  Uni zbierają te złoto na budowę kolejnej świątyni do budowy której należy zlikwidować Al Aske no i wyhodować jałówkę ganc jednolicie czerwoną.

  Skromnie też zauważę wujku Joe że od wojen dzielnicowych nasze państwo – choć stanowiło jedność, wewnętrznie zawsze było podzielone.
  Tak jak współcześnie. Polacy (10%) ma około 500 mld – legalnych oszczędności a pozostałe 90% tyleż samo długów. I równo to i sprawiedliwie. Zawsze tak było, bez względu na panujący akurat system społeczny.
  Więc za przeproszenie Szanownych o jakich podzwonnych czytać i PO co?
  Prezes stwierdził iz żadna „zemsta” miejsca mieć nie będzie. A co do sprawiedliwości to zarządzono śledztwo w stosunku do 3 wiceministrów i być może tyleż samo konserwatorów powierzchni płaski, coby liczba była pełna.
  Jako goi wielkich pretensji nie mam był czas przez te dwieście lat a hakiem przywyknąć.

 44. Boydar said

  „… Janusz i Grażyna to w slangu …”

  I jeszcze odnośnie Sarmatów. Jeżeli z taką zaciętością i konsekwencją atakuje Pan Pan Roman Ich pamięć, to nawet nic nie wiedząc w temacie, w ciemno staję się zaprzysięgłym fanem. Dokładnie na tej samej zasadzie co wyciąganie prawdy z Gazwybu – jeżeli na kogoś napier dalają, to można mieć stuprocentową pewność, że jest odwrotnie.

  Co do przewrotnego „… po co potomkom prześwietnych Sarmatuf wizy do kraju poganiaczy bydła i niewolników …”, ma Pan rzeczywiście rację; Im nie są zupełnie potrzebne, Ojczyzna jest tutaj, nie za Atlantykiem. Między innym dlatego wcale się o nie (o wizy) starają. Są natomiast (wizy) przedmiotem marzeń różnych panienek płci obojga. Przypominam Panu, że pod Polonią też nie mógł stać każdy. Nie bez przyczyny niektóre transporty morskie w latach dwudziestych i później były wielokrotnie od wybrzeży US (i nie tylko US) po prostu cofane. Obecnie do tego samego sprowadza się ów „brak wiz”. „Tamtym” hołota potrzebna nie jest, nawet jeśli koszerna.

 45. Guła said

  Sarmaci. Czy to o tych mowa którzy zauroczeni zidkami przechodzili na judaizm a własne włości powierzali administracji lub wręcz wydzierżawiali unym?
  „Zielony mosteczek ugina się …”

 46. Guła said

  Prędzej niż szybko pozbawiano ich mienia, Klejnotu, nazwiska.

 47. Guła said

  A „Kwiaty Polskie” też w slangu?

 48. Boydar said

  Panie Guła, jedno nazwisko, plizzzzz … zaraz zrobimy sekcję, patolog już czeka.

 49. Guła said

  A ten patolog urzędowy. Znaczy zaprzysiężony?

 50. Boydar said

  Jawohl, natürlich !

 51. Guła said

  Spać się wybieram bo oczy się kleją, wiec jasełka – kołysankę prosto z lubelskiego: „a ja sobie bockiem, bockiem za panem Potockiem”
  Można od nich poczynać.

 52. Boydar said

  Siostro ! Skalpel !

  Trochę to potrwa, Panie Guło, ale rozumiem że nigdzie się Panu nie śpieszy.

 53. Boydar said

  „… Wiele wskazuje na to, że ten rodzaj polskiego antysemityzmu, który pojawia się dzisiaj, nie jest skierowany przeciwko ortodoksyjnym i talmudycznym Żydom (których w kraju praktycznie nie ma), ale przeciwko tym, którzy są uważani za „farbowane lisy” i do których łatwo zaliczyć potomków frankistów, także i tych, którzy przyjęli nazwiska Krasickich czy Potockich. Podejrzliwość co do prawdziwości ich „polskości” wciąż tli się w społecznej świadomości pomimo tego, że konwersja ich przodków na chrześcijaństwo miała miejsce dziesięć pokoleń temu …”

  http://blog.polskaiswiat.com/2016/dwuznaczne-resentymenty-czyli-frankisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie/

  „… Nobilitowani Żydzi mogli być też przyjęci do rodu przez adopcję. Przyjmowali wtedy nazwisko adoptującego. Stąd tak dużo żydowskich Brańskich, Branickich, Baranowskich, Potockich, Koniecpolskich itd. …”

  http://www.rogozinscy.pl/content/view/175/72/

  „… Bardzo zażydzeni byli przez żydowskie małżeństwa przedstawiciele rodu hrabiów Lanckorońskich. Pierwszą dawkę krwi żydowskiej wprowadził dyplomata, Żyd z Polski Szafir, który przyjął prawosławie. Skoligacił się on z wieloma rodami arystokratycznymi. Wprowadził krew żydowską do około… dwudziestu rodów książęcych w Europie (niem. Holstein, nawet włoscy – ród Chiggich). Jedna z wnuczek Szafira wyszła za… hrabiego Potockiego, ambasadora Rosji w Neapolu, pochodzącego z hetmańskiej gałęzi rodu Potockich herbu Piława, którego matka wywodziła się z książąt Sapiehów. Zaś córka Potockiego zrodzona z jego małżeństwa z Żydówką Szafirówną… została żoną… Kazimierza hrabiego Lanckorońskiego z linii wodzisławskiej. W ten sposób ród Lanckorońskich pochodził po kądzieli od… Żyda Szafira …”

  http://web.archive.org/web/20081204080523/http://www.polonica.net/przechrzty-neofici_Polska.htm

  Na razie starczy, Panie Guło. A ten „bocek” jest znacznie późniejszy niż przestawione sprawy, pochodzi z końca XIX wieku.
  Oczywiście, jak wszystko w necie, to co znalazłem także może być nieprawdą, jak te „kaliskie statuty”; jednak nic na to nie wskazuje. Pozdrawiam Pana.

 54. guła said

  I tak to dochodzimy do judeo-chrześcijaństwa, w sposób jego (tego ruchu) naturalnej ekspansji.
  Mało, prawie nic o samym Franku którego intencje nie mogły w żaden sposób być cnotliwe, skoro sam KK wziął jego za kuper i zamknął na dziesięć lat w wieży jasnogórskiej.
  Tyle tylko że na zasadzie, wybaczaj nam panie bracie.

 55. Boydar said

  Jest taki fragment, już nie pamiętam gdzie czytałem, że po roku czy półtora qurestw Franka „zamkniętego” na Jasnej Górze, do jego celi wpadli zakonnicy i zrobili autentyczna dziką awanturę. Wniosek jaki z tego płynie jest dla mnie oczywisty; tak naprawdę mieli gów.no do powiedzenia ale lokalna miarka cierpliwości się przebrała. Ktoś im musiał kazać udzielić „gościny” w dodatku na określonych warunkach. Niech zgadnę kto …

Sorry, the comment form is closed at this time.