Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Radosny POPIS w III RP

Posted by Marucha w dniu 2016-06-22 (Środa)

Najnowszy przykład fabrykowania fikcji stanowi „zamach terrorystyczny” w Orlando, w którym rzekomo zginęło 50 homoseksualistów, a 53 zostało rannych.

Kiedy to panowie Kaczyńscy obejmowali władzę po swych pierwszych wygranych wyborach, to obiecywali wielkie zmiany pod skrótowym tytułem IV RP. Jak wiemy z IV RP nic nie wyszło, a PiS zerwał koalicję z LPR i Samoobroną w połowie kadencji. Cóż było przyczyną tak dramatycznego posunięcia?

Według publicznych deklaracji pana prezesa przyczyną była korupcja i rozwiązłość Premiera Leppera. Tych gołosłownych oskarżeń nie podparto żadnymi konkretnymi dowodami, a cała sprawa przestała być aktualna w momencie popełnienia samobójstwa na Andrzeju Lepperze.

Jakby jednak nie było, gdyby wziąć za dobrą monetę deklarację prezesa PiS, wychodziłoby na to, że dla pana Jarosława większe znaczenie od dobra umiłowanej Ojczyzny, miał rozporek szefa Samoobrony. Nawet biorąc poprawkę na wyjątkowe przywiązanie prezesa PiS do magisterium kościoła katolickiego, należy uznać jego wybór za naganny moralnie.

No ale oczywiście deklarowane przez „polityków” preteksty do takich czy innych pociągnięć, mają taką samą wartość jak ich „programy polityczne” , czyli służą jedynie tumanieniu naiwnych wyborców. Prawdziwa przyczyna zerwania koalicji pozostanie na zawsze słodkim sekretem pana prezesa. My możemy jedynie spekulować.

Osobiście uważam, że skromne ale autentyczne zapędy reformatorskie Samoobrony i LPR, poważnie zaniepokoiły zagranicznych sponsorów pana Jarosława. Już na wstępie odszedł od zaakceptowanego scenariusza, czyli rządów POPiS. W scenariuszu owym nie mogło być mowy o jakichkolwiek działaniach dla dobra Polski, oczywiście poza pustą retoryką. Także ta kropla przepełniła czarę goryczy sponsorów i zapewne pan prezes dostał wyraźne polecenie służbowe natychmiastowego przerwania tego karnawału polskiej ciemnoty i zacofania w wykonaniu „oszołomów” z Samoobrony i LPR.

Kiedy to nasz „wybitny mąż stanu”, Jarosław Kaczyński, po raz drugi poprowadził swych „patriotycznych” bojowników ku wyborczemu zwycięstwu, obietnice były już nieco skromniejsze. Obiecano jednak powrót do „normalności”.

Tu dygresja; po zerwaniu przez PiS koalicji z LPR i Samoobroną, „europejska partia” PO wygrała wybory pod hasłem „przywróćmy normalność”. Ciekawe co jedna i druga „partia polityczna” ma na myśli pod pojęciem normalności?

Oprócz bliżej nie zdefiniowanej „normalności” nasi „patrioci” obiecali ścisły sojusz jagiellońskiej III RP z jedynym światowym supermocarstwem, USA… oraz z naszym najbliższym przyjacielem judeo-banderowską Ukrainą. Na fundamencie tych wspaniałych „sojuszów”, wybitny „minister obrony narodowej” Antoni Macierewicz zadeklarował nawet spełnienie celu swej manii prześladowczej, jakim jest zdemaskowanie sprawstwa Putina w zamachu smoleńskim. Amerykański „sojusznik” miał dostarczyć tego dowody.

Upłynęło już sporo czasu od powyborczej deklaracji Macierewicza, a „sojusznik” nie dostarczył wymarzonych dowodów. Czyżby dlatego, jak niektórzy twierdzą, że zamachu w ogóle nie było?

Amerykanie oskarżają Rosję o wszystkie rzeczywiste i wymyślone zbrodnie tego świata, jak na przykład zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Donbasem, choć wszystkie dowody wskazują na akcję ukraińskiego myśliwca. Nie ma wątpliwości, że CIA zna przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem, a jeśli nie, to zawsze może sfabrykować fałszywe wskazujące na Rosję.

Najnowszy przykład fabrykowania fikcji stanowi „zamach terrorystyczny” w Orlando[i] , w którym rzekomo zginęło 50 homoseksualistów, a 53 zostało rannych. Po wyselekcjonowaniu 93 milionów wzmianek internetowych na ten temat, nie można znaleźć zdjęć zabitych lub rannych w szpitalach miejskich.

CNN zaprezentował galerię zdjęć z tego incydentu, która bardziej przypomina fotoreportaż z miejsca ćwiczeń ratowników medycznych[ii] niż z miejsca terroru i nikt się tym specjalnie nie przejmuje; pospólstwo przełknie każde kłamstwo „wolnych mediów”.

Czemu więc CIA traci taką doskonałą okazję obarczenia smoleńską zbrodnią Rosji? Przyczyna może być tylko jedna, ona sama współuczestniczyła w tym zamachu i dekonspiracja Rosji, spowoduje odwetową dekonspirację USA przez Putina.

No ale nie martwy się! Nasz najwspanialszy „sojusznik” ma jeszcze wiele asów w rękawie i czas pokaże, jakie nam jeszcze niespodzianki przyszykował. A na razie „Rodacy do boju z Rosją!”.

[i] http://www.paulcraigroberts.org/2016/06/20/orlando-wrap-up-paul-craig-roberts/
[ii] http://edition.cnn.com/2016/06/12/us/gallery/orlando-shooting/

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 13 do “Radosny POPIS w III RP”

 1. RomanK said

 2. Leszek Karpinski said

  No w końcu , szacun Panie Gajowy!!! interia,wp, i onet skasowały komentarze a Pan jak nikt pokazał prawdę. Gratulacje!!! Ludzie staram się wam to od tygodnia powiedzieć a wszyscy śpią pięknym snem fantazji. otwórzcie oczy, zbudźcie się, Orlando to gorzej wyreżyserowana bzdura niż Sandy Hook i UCLA, najgorsi aktorzy i cudowne wyzdrowienia , nie będę was zawalał linkami , sami poszukajcie , jest tego masa i zobaczcie wszystkie „wywiady” patrząc na zachowania , na co mówią i jak się zachowują, wszystkie jak jeden obalone, nie dajcie się zwieść . macie dwie komedie na początek, polecam całą resztę, niektórzy się uśmieją inni wkurzą tak czy owak pobudza. miłego (lub nie) oglądania https://www.youtube.com/watch?v=c3IV9wuXID0&t=0s https://www.youtube.com/watch?v=BIr_Kg5LLRw

 3. Marucha said

  Re 2:
  „W końcu?”
  A kiedy ja ukrywałem prawdę (albo to, co wyglądało na prawdę)?

 4. Franz Maurer said

  po rosyjsku mówię jak po polsku, po angielsku dukam – wolę braci Słowian – judeoameryka jest najgorszym wypryskiem na zdrowej dupie ziemi 🙂

 5. Boydar said

  Sądzę, że Pan Karpiński nie przemyślał do końca konstrukcji zdania. „No w końcu” można potraktować ‚że się w wreszcie doczekał’, w którymkolwiek medium, a nie w formie zarzutu do Pana Gajowego. Myślę że aż taki odważny to nie jest 🙂
  Dalsza część wypowiedzi raczej potwierdza moja interpretację.

  Aczkolwiek powinien dostać po głowie za porównanie. Może młody jest 🙂

 6. Leszek Karpinski said

  Przepraszam Panie Gajowy, Pan Boydar ma racje, troszkę źle to rozpisałem. Nic Panu nigdy nie mogłem zarzucić.

 7. Marucha said

  Re 5, 6:
  Nie ma sprawy, panie Leszku.

 8. jamek said

 9. kojak said

  No coz,zawsze tu dawalem wyraz ze tzw PIS to odrazajaca atrapa łajdakow korzy od czasu zorganizwowania kryminalnej afery z Sp.Andrzejem Lepperem w celu wsadzenia go do wiezienia sa zgraja zwyczajnych bandytow ! Kazdy moze zrobic dranstwo ale zgodnie z nauka katolicka musi przyznac sie do winy, naprawic szkode i wyrazic zal ! Wowczas istnieje szansa na akceptacje ! Bydlo z PIS nigdy tego nie zrobilo i uwaza ta odrazajaca kryminalna afere za uczciwa i moralna ! Nigdy wiec uczciwy czlowiek nie moze bydlakow z PIS zaakceptowc !

 10. Ja said

  Rekomendacje ze strony ADL dla prezydenta pono niepodległego państwa z 2006. Rok później skończył się rząd PiS-LPR-Samo-ona
  „RECOMMENDATIONS
  If it is true, as President Kaczynski has repeatedly stated, that there is no place for
  anti-Semitism and racism in today’s Poland, immediate and long-term measures
  need to be taken, among them:
  • Roman Giertych should be removed from the position of Education
  Minister. The leader of a party steeped in anti-Semitism and intolerance
  should not be influencing education policy and curricular reform in a
  democratic country which is also a member state of the European Union.
  • Andrzej Lepper should issue a statement forcefully condemning anti-
  Semitism and return the honorary doctorate conferred upon him by MAUP.
  Both Lepper and Giertych should announce their commitment to take
  disciplinary action against members of their parties who promote hate or
  incite hate crimes…”

 11. RomanK said

  Tego – czego nie moze zrobic PO na chama….Robi PiS na patriotyzm!

 12. Maćko said

  11. Panie Romanie – trzeba by miec oryginalne nagranie tego wywiadu z telawizji… to jest
  komunikat do sprawdzenia.

 13. RomanK said

  TO jest oryginalne..z TiVi…..

Sorry, the comment form is closed at this time.