Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Korzenie ukraińskiego neonaziz…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Co się stanie po referendum w…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Trzy scenariusze przyszłości A…
  Marek o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Le Pen: Francja ma o wiele więcej powodów do wyjścia z UE niż Wielka Brytania

Posted by Marucha w dniu 2016-06-23 (Czwartek)

Przeprowadzenie referendum w sprawie dalszego członkostwa Wielkiej Brytanii w UE dowodzi, że UE rozpada się – oznajmiła liderka francuskiej partii Front Narodowy Marine Le Pen.

„Zagłosowałabym za Brexitem (British exit — brytyjskie wyjście)” — podkreśliła Le Pen, którą cytuje Financial Times.

Jednocześnie według niej „Francja ma tysiąckrotnie więcej powodów do wyjścia z unii: wchodzimy do strefy euro i strefy Schengen”. „Niezależnie od rezultatu (brytyjskiego referendum), fakt jego przeprowadzenia pokazuje, że UE rozpada się, pęknięcia są wszędzie” — podkreśliła liderka partii prawicowej.

Według Le Pen UE jest „totalitarną organizacją”, która nie pozwala państwom członkowskim na jej opuszczenie. Szefowa partii uważa, że UE ponosi odpowiedzialność za wysoki poziom bezrobocia, niskie tempo wzrostu gospodarczego i niekontrolowaną migrację.

„Dlatego stwórzmy Europę narodów” — powiedziała.

Wcześniej przewodniczący Frontu Narodowego Florian Philippot wezwał francuski rząd do „przeprowadzenia analogicznego referendum, które stanie się synonimem przywrócenia demokracji”.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 16 do “Le Pen: Francja ma o wiele więcej powodów do wyjścia z UE niż Wielka Brytania”

 1. Dziadzius said

  za wczesnie jeszcze mowic o wynikach referendum ale widac ze niektore panstwa a raczej ludzie w niektorych panstwach zaczynaja zagladac w to bagno Unii i zaczynaja widziec ze to nie zloto na dnie bagna ale ich PROROCZE wlasne pozolkle kosci. Podstawowa przyczyna POTRZEBNEGO upadku Unii jest to ze ludzie nie wybrani przez nikogo i nikomu nie odpowiedzialni KONTROLUJA zycie i ekonomie i moralnosc innych ludzi.i to bez zadnego udowodnienia potrzeby tych kontroli.

 2. Kar said

  Wcześniej przewodniczący Frontu Narodowego Florian Philippot wezwał francuski rząd do „przeprowadzenia analogicznego referendum, które stanie się synonimem przywrócenia demokracji”.
  ———————–

  ..ze jeszcze nie zb żydło żydłom uzywanie wyswiechtanego smotrucha „Demokracja”..apropos, co to za diabel ta demokracja (?)

 3. Isia said

  Re: 1 … Pan Dziadziuś … ci „ludzie nie wybrani przez nikogo ( … )” to żydzi … Unia Europejska to ich ( żydów ) „zasługa” … żydzi żyją sobie jak pączki w maśle ( goje na nich „zasuwają” ) i realizują swoje syjonistyczne plany … więc wszelkie referenda dot. „exit”, sprzeczne z ich planami, to szopki urządzane dla gojowskiej gawiedzi …

 4. Siekiera_Motyka said

  Unia Eurodupejska planuje uznać roboty jako „elektroniczną osobę” by móc ściągać podatki z jej pracy !!!!!

  http://www.reuters.com/article/us-europe-robotics-lawmaking-idUSKCN0Z72AY

  🙂 🙂 🙂

  Film „Soylten Green” z roku 1973. Myślą do przodu !!!
  .http://www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/12/Soylent-Green-3.jpg

 5. Jestem za opuszczeniem Francji z UE i strefy Schengen, która pomału staje się fikcją. Za obecnego lewactwa francuskiego, rządzącego Francją na razie jest to niemożliwe.

 6. kojak said

  Bylbym ostrozny z ta LE Pen ! Nawpuszczala do R Frontu multum Zydow ! Na szeregu stanowiskach jawni pedrasci ! Proaawdzi sie niemoralnie, juz ktorys chlop ! Nie moze takie babsko podejrzane cos sensownego zrobic ! Ot zagpospodarowuje elektorat niezadowolonych zeby go skanalizowac i spacyfikowc

 7. Jacek said

  Baba ma racje, bo powtarza po tatusiu. Tak samo zresztą jak w swoim czasie Margareta.

 8. Boydar said

  Niech mnie ktoś qurwa oświeci, co znaczy „pomału”; po nawet po maluchu, drugim i trzecim do mnie te brednie nie trafiają.

 9. NICK said

  Tylko nie Le Pen.

 10. RomanK said

 11. revers said

  Pan Bron Rotschild – Szwanz, pokaze gdzie miejsce brexitom, francxitom

  http://wearechange.org/lord-rothschild-brexit-damaging-eu/

  juz jeest przygotowna klauzula referendum ma jeszcze zakceptowac parlament lordowski.

 12. MatkaPolka said

  Swiatem rządzi mafia przestępcza, które I tak żadne referendum ma za nic

  To przemoc I terror garstki uzurpatorów i tylko przemocą można ich usunąć

 13. MatkaPolka said

  Country Date Issue ‚ „No’ vote Outcome

  Denmark 1992 Maastricht Treaty 51.7% Made to vote again
  Denmark 2000 Joining the euro 53.2% Accepted
  Ireland 2001 Nice Treaty 53.9% Made to vote again
  Sweden 2003 Joining the euro 56.1% Accepted
  France 2005 EU Constitution 54.9% Ignored
  Netherlands 2005 EU Constitution 61.5% Ignored
  Ireland 2008 Lisbon Treaty 53.2% Made to vote again
  GREECE 2015 Euro bailout 61.3% Ignored

 14. MatkaPolka said

  Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ?
  – Marek Chrapan
  http://aferyprawa.eu/Polityka/Ile-jest-organizacji-rzeczywiscie-patriotycznych-w-Polsce-Marek-Chrapan-3358/page/10

  Często zadaję sobie pytanie : ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ?

  Nie zaliczam do nich żadnej z klik pozostałych po bandyckim układzie z Magdalenki nieprzerwanie, uzurpatorsko „rządzących” w Polsce od 20 lat mimo że część z nich tak się reklamuje (PiS, PSL).

  Często otrzymuję różnego rodzaju propozycje przystąpienia do nikomu nie znanych oprócz tych respondentów „organizacji”. I nawet nie czekając na jakąkolwiek moją odpowiedź próbują mnie odwieść od ukazywania faktycznej, mafijnej rzeczywistości stworzonej po roku 1989 i sposobów przeciwstawiania się panującemu „państwowemu” bandytyzmowi w wykonaniu „rządzących”, proponując przystąpienie do wcielanie w życie „swoich” programów z których po scaleniu rzeczywiście można by było stworzyć sensowny program naprawy Państwa.

  Problem jednak w tym że żaden najlepszy nawet program nie będzie realizowany bez posiadania władzy, a propozycje odzyskania władzy przy pomocy „kartki do głosowania” jest tak samo realna jak powrót „Samoobrony” do „rządów”.

  Mafijny układ z Magdalenki (GTW) nie odda władzy drogą „kartki do głosowania” żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą że sami wydaliby wyrok na siebie. Zastanawiam się czy ci respondenci nie zdają sobie sprawy z tej zależności, czy też celowo próbują „zneutralizować” ludzi ukazujących konieczność zdecydowanych działań do przywrócenia Państwa Polskiego Narodowi ? –

  Według mnie jest to ta druga kategoria, nasłani przez staro-nową SBcję prowokatorzy mający zneutralizować przejawy wszelkiego buntu przeciw „rządzącemu” na przemian bandyctwu mafijnego układu z Magdalenki. Nie raz opisywałem handel „głosami” (nawet 50 zł za głos) bezrobotnych, czy też nakazy „przedsiębiorców” do głosowania na określoną klikę w zamian za pracę przy bezrobociu rzeczywistym ok. 40-parę% (poniewierają się za granicą z powodu bezrobocia w Polsce i tak muszą być liczeni). To dlatego mamy tak skonstruowaną „ordynację wyborczą” że niezależnie od frekwencji w wyborach – np. 1/stutysięczna promila – gwarantuje ona „legalność” wyborów.

  „GTW” (SBcki „biznes”) doskonale wie że społeczeństwo wytresowane w komunie i przez ostatnie 20 lat zdaje sprawę że wybory te są fikcją i nie idzie do urn po za „krewnymi i znajomymi królika” oraz uczestnikami nakazowymi za pracę i 5o zł.

  To dlatego PiS przekazał „rządy” w 2007 roku dla PO – na polecenie GTW- wiedząc że otrzyma je z powrotem wg znanej zasady „policjanta złego i dobrego” (Pamiętamy tajną rozmowę L. Kaczyńskiego z D. Tuskiem pod koniec 2005 roku z której obaj byli bardzo zadowoleni mimo wcześniejszych bardzo „złych” – dla publiki – relacji).

  Nie dalej jak przedwczoraj j. Kaczyński oficjalnie przyznał że „elektoraty” PiS i PO niczym się nie różnią, to znaczy że tacy jak ja dla PiSu nic nie znaczą. Jeżeli ktoś spróbuje mi wmawiać, że jest to tylko zabieg dla pozyskania wyborców – odpowiadam: a co było po takim samym krętackim okłamaniu w roku 2005 ? – kiedy to PiS wręcz odwrócił się od przedwyborczego programu pomimo że LPR i „Samoobrona” żądali jego realizacji.

  Cała „nasza” tzw. „demokracja” jest na pokaz, dla „legitymizacji” w oczach świata, w rzeczywistości typowo mafijny system – wystarczy prześledzić tylko parę programów TV np. E. Jaworowicz, „Uwaga”, „Telewizjer”, „Misja specjalna” – i nie trzeba wyjeżdżać w teren gdzie to widać na każdym kroku. Dla utrzymania tego systemu stworzonego bandyckim „prawem” mimo systematycznych deklaracji zmiany „prawa” w przedwyborczych deklaracjach wszystkich klik, tworzy się nowe stanowiska represji dla zwykłych ludzi pod obłudnymi hasłami „odpolitycznienia” jak ostatnio „rozdział prok. generalnego i min. „sprawiedliwości”.

  Czy to znaczy że prokurator nie ma swoich preferencji „politycznych” ustalających jego płacę, zakres obowiązków itd..itp.. ? – A może nie będzie respektował bandyckiego „prawa” ustanowionego i ustanawianego przez mafię z bandyckiego układu Magdalenkowego ? –

  DOŚĆ MYDLENIA OCZU !!!

  WYZWOLIĆ SIĘ Z POD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM !!!

  Marek Chrapan

  Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan

 15. MatkaPolka said

  Europę zamieszkuje ok. 750 milionów, a w 28 państwach Unii Europejskiej zamieszkuje ponad 507 milionów.

  I tak wielka masę ludzi udało się zniewolić i podporządkować garstce ludzi, którzy roszczą sobie i uzurpują władzę nad tak wielką ilością ludzi. Powiedzmy sobie od razu – to zniewolenie nastąpiło na drodze oszustwa i terroru – zastraszania i morderstw politycznych osób niewygodnych – próbujących wyegzekwować prawa demokratyczne dla ludzi.

  Patrzcie jak się blokuje Nigela Farage w Anglii, Marie LePen we Francji. Jak się ma „w głębokim poważaniu” wyniki referendów, jak się fałszuje wybory w każdym z państw, jak syjonistyczne Elyty spowodowały kryzys z NACHODŹCAMI, jak nie dopuszcza się do powstania jakiejkolwiek opozycji –

  W Polsce to przecież nie kto inny jak Kaczyński w fundacji Sorosa – Batorego ostrzegał już w 2005 roku, że „radykałowie mają ponad 30% poparcia społecznego” – trzeba wyeliminować radykałów – i wyeliminowano LPR i Samoobronę . Leppera powiesili, a dziś Mateusza Piskorskiego po prostu aresztowali.

  Te ośrodki antypaństwowe, antypolskie, antynarodowe są zupełnie dobrze zdefiniowane – to obce banki, obce fundacje – amerykańskie i niemieckie służące do korumpowania polityków, różnego rodzaje Think Tanki, loże masońskie, gminy żydowskie, ambasady USA i Niemiec.

  To naprawdę garstka ludzi zniewalające Narody Europejskie, a w Polsce zniewalający Polski Naród.

  To te syjonistyczne elity destabilizują Europe wschodnią – Ukraina i Zachodnią – Nachodźcy

 16. Rokitnik said

  Brytole zdecydowali w referendum o OPUSZCZENIU Niemiecko zydowskiej Uni !!!!

  Znacznie gorsza sytuacja występuje w USA, gdzie Donald Tramp PRZEGRA wybory do tej politycznej prostytutki Hilarowej / – tylko dlatego, że DOŁY ani myślą popierać tego, który wg.nachalnej propagandy D…kratów, ROZWALI im Amerykę.
  Pomimam tutaj łapówki na kampanie wyborczą( świata arabskiego ) tej baby, bo kto CHCE to wszystko wiedzieć, to po prostu WIE TO doskonale !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: