Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Tych głosów nie dało się policzyć inaczej. Ale to jeszcze nie koniec.

Posted by Marucha w dniu 2016-06-24 (piątek)

To nie było referendum, którego wyników można by przypilnować nad urną, wszak w kraju o tak ugruntowanej demokracji chwyty stosowane na wschodzie Europy nie przejdą.

Ale w Europie Zachodniej załatwia się takie rzeczy inaczej – nie ma przecież takiego referendum, którego nie można powtórzyć!

„Boję się efektu domina”, „To trudny dzień dla Europy”, „Tragedia”, „Triumf antyeuropejskich agentów Putina” – to pierwsze komentarze na Brexit euroentuzjastycznie nastawionych polityków. Tych samych, oderwanych od rzeczywistości pół-inteligentów, którzy przez lata zatracali się w swej utopii tak bardzo, że nie dostrzegali najbardziej oczywistych problemów obywateli Unii Europejskiej.

Część spośród eurokratów to oczywiście ludzie po prostu źli, słudzy światowej rewolucji, pragnący budowy nowego ateistyczno-ekologicznego porządku, ale inna ich część to pożyteczni idioci tak zamroczeni euro-ideologią, że zupełnie ślepi na to, co dzieje się w ich własnych krajach.

Mimo ogromnej skali euro-propagandy we Francji w kolejnych wyborach co trzeci obywatel zagłosował na Front Narodowy. Holendrzy odrzucili traktat stowarzyszeniowy Ukrainy z Unią Europejską (głosując nie tyle przeciw samemu rozszerzeniu, co przeciw Unii w ogóle) miażdżącą ilością głosów. Na Węgrzech od lat rządzi Victor Orban, a w Austrii dopiero cuda nad urną sprawiły, że w fotelu prezydenta nie zasiada eurosceptyk, przy którym brytyjscy prawicowcy jawią się jako umiarkowani eurorealiści.

Na rekordowe poparcie wskazują sondaże dla lekko sceptycznej wobec brukselskiej biurokracji partii rządzącej w Polsce – mimo tego Donald Tusk, Angela Merkel i Francois Hollande przez lata robili dobrą minę do złej gry, nie widząc (lub udając że nie widzą), że coś się w Europie zmienia.

I nie będą tego dostrzegać także teraz – jeżeli krwawe jatki urządzane przez muzułmańskich imigrantów w Belgii sprawiają, że eurokraci przestrzegają przed zakazem aborcji w Polsce, a odpowiedzią na masowe protesty obywateli sprzeciwiających się ideologii gender jest jej instytucjonalizowanie i finansowanie, oznacza to, że alienacja władz Unii od poglądów jej obywateli osiąga już poziom wręcz absurdalny.

Brytyjczycy dostrzegli to już dawno. Ich brawurowy sprzeciw wobec brukselskiego bata może stać się punktem przełomowym w historii Europy – dziś już nikt nie będzie w stanie wmówić najbardziej nawet euroentuzjastycznemu Polakowi czy Chorwatowi, że członkostwo w Unii Europejskiej to oczywistość i dziejowa konieczność.

Brytyjczycy otwierają drzwi, którymi socjalistyczne struktury UE opuścić mogą też inne narody – potrzeba jedynie odwagi i determinacji, jaką wykazali się Wyspiarze.

W Polsce nie istnieje dziś realny sprzeciw wobec Unii Europejskiej – partia rządząca sama siebie nazywa „pro-europejską”, jej politycy zabiegali o pozostanie Brytyjczyków w Unii, a entuzjazm pro-unijny w narodzie od lat karmionym propagandą sprawia, że siła ruchów antyunijnych jest żałośnie znikoma.

Ale to zmieni się dzięki brytyjskiemu przykładowi. W Wielkiej Brytanii pamięta się bowiem, że zarówno swoboda podróżowania, swoboda podejmowania pracy w innym kraju i osobista wolność jednostki nie są wynalazkiem Unii Europejskiej, nie zostały stworzone w XXI wieku!

Zanim świat opętało socjalistyczne szaleństwo Europejczycy cieszyli się bowiem wszystkim tym, za co dobroduszni euroentuzjaści najbardziej kochają Brukselę.

Dlatego jeżeli Polacy chcą mieszkać i pracować na Wyspach – niech mieszkają i pracują! Nikogo przecież nie dziwi exodus setek tysięcy naszych rodaków z III RP – w naszym nieszczęśliwym kraju rzeczywiście wielu z nich nie miało czego szukać, a głównym winnym tego stanu rzeczy była klasa polityczna. Ta sama kasta, która dziś zachwala korzyści z pozostawania w Unii.

Eurosceptycy w Wielkiej Brytanii nie mogą jednak jeszcze popadać w hurra-entuzjazm. Pamiętajmy bowiem, że Unia, mimo używania przez jej rządców demokratycznej nowomowy, jest tworem skrajnie antywolnościowym, i nie lubi godzić się z decyzjami podejmowanymi w drodze demokratycznej, jeśli tylko są one niezgodne z planem Brukseli.

Wszyscy pamiętamy przecież referendum w sprawie „konstytucji europejskiej” we Francji i Holandii – obywatele tych państw dokument ów odrzucili, więc eurokraci… zmienili jego tytuł i ponownie poddali pod głosowanie, tym razem już „udane”. Gdy Irlandczycy odrzucali Traktat Lizboński, referendum powtarzano do skutku.

Jak będzie z Brytyjczykami? Czy tak trudno wyobrazić sobie, że Angela Merkel złoży za chwilę Davidowi Cameronowi propozycję, z której wynikać będą ogromne korzyści materialne dla Brytyjczyków, pójdzie też na inne ustępstwa, po czym zapowie, że w związku ze zmianą sytuacji trzeba zagłosować jeszcze raz? To przecież dokładnie sprawdzony wzorzec.

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w swym pierwszym wystąpieniu po ogłoszeniu oficjalnych wyników referendum przypomniał maksymę: „co nas nie zabije, to nas wzmocni”.

To nieopatrzna wypowiedź – to referendum przecież Unii Europejskiej w żaden sposób nie wzmocni. Chyba, że Donald Tusk (wtajemniczony przez Angelę Merkel lub innych swych mocodawców) już dziś wie więcej niż my i Brytyjczycy.

Krystian Kratiuk
http://www.pch24.pl

Komentarzy 37 to “Tych głosów nie dało się policzyć inaczej. Ale to jeszcze nie koniec.”

 1. MatkaPolka said

  TO ZNACZY ŻE „RZĄDY” w Europie i rządy POLSKIE B E Z K A R N I E Z PREMEDYTACJĄ, KONSEKWENTNIE ŁAMIĄ KONSTYTUCJĘ RP.

  I żaden Urząd, żadna instytucja powołana do przestrzegania konstytucji, prawa w państwie nie reaguje na jaskrawe gwałcenie zapisów konstytucyjnych – i tak sie dzieje w każdym z krajów europejskich.

  Wszystkie ekipy „rządzące” w Polsce i w Europie od 20 lat, wszystkich „parlamentarzystów” i cały ten 20-letni okres jako NIEODPOWIEDZIALNY – wykazując działalność WSZYSTKICH osób publicznych bez żadnej odpowiedzialności za swoje czyny nawet te zbrodnicze, postawy nie licujące się w żaden sposób z „osobą publiczną”, decyzje nawet te najgorsze na szkodę Narodu, Kraju, Państwa.

  bo w „naszym” stworzonym po 1989 roku „demokratycznym” państwie prawo jest tak skonstruowane żeby do więzienia szli zwykli ludzie a nie wybrańcy którzy sami się wybrali w Magdalence niezależnie czy uprawiają pijar czy konopie – patrz Piesiewicz.

  NIE MA MECHANIZMU ODWOŁYWANIA POSŁA ZA NIESPEŁNIENIE OBIETNIC WYBORCZYCH. NIE MA MECHANIZMU KARANIA ZA KŁAMSTWA WYBORCZE. NIE MA MECHANIZMU KONTROLI RZĄDU I BEZPRAWIA SŁUŻB SĄDOWNICZYCH I SŁUŻB SIŁOWYCH.

  A będzie tak dopóty, dopóki nie chwycimy za „Kałachy” i NIE ZAGONIMY CAŁY TEN BANDYCKI UKŁAD PODZIELONY NA SZAJKI ZA KRATY, ZASIEKI DO ODBUDOWY CHOCIAŻ CZĘŚCI TEGO CO ZNISZCZYLI.

  – Szykować Kałachy !!!

  Nie sądzę by „niezależny” Prokurator Generalny wszczął śledztwa chociażby w wyżej opisanych sprawach, a nawet gdyby to i tak „niezależne” sądy zatuszują wszystko.

  Dlatego My, zwykli ludzie, musimy wziąć „sprawy w swoje ręce” a więc siłą zagnać „rządzące” bandyctwo za zasieki, kraty by nie przeszkadzało stworzyć PRAWA powszechnie rozumianego o ustanowić rzeczywiście wolne Państwo Polskie !

  SZYKOWAĆ „KAŁACHY” !!!

  Europę zamieszkuje ok. 750 milionów, a w 28 państwach Unii Europejskiej zamieszkuje ponad 507 milionów

  I tak wielka masę ludzi udało się zniewolić i podporządkować garstce ludzi, którzy roszczą sobie i uzurpują władzę nad tak wielką ilością ludzi. Powiedzmy sobie od razu – to zniewolenie nastąpiło na drodze oszustwa i terroru – zastraszania i morderstw politycznych osób niewygodnych – próbujących wyegzekwować prawa demokratyczne dla ludzi.

  Patrzcie jak się blokuje Nigela Farage w Anglii, Marie LePen we Francji. Jak się ma „w głębokim poważaniu” wyniki referendów, jak się fałszuje wybory w każdym z państw, jak Syjonistyczne Elyty spowodowały kryzys z NACHODŹCAMI, jak nie dopuszcza się do powstania jakiejkolwiek opozycji .

  Na nic się zdają referenda, w których większość wyraża sprzeciw, na nic się zdają masowe protesty, milionowe demonstracje świata pracy – we Francji, Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech.

  PRZECIW Konstytucji Europejskiej w 2005 r wypowiedziało się 55% Francuzów i 61,5% Holendrów
  Przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – lekko zmienionej Konstytucji UE zbuntowali się w 2008 r Irlandczycy – 53.2 głosów przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – zrobiono drugie referendum które uznano za ważne

  Przeciw bezprecedensowemu rabowaniu Grecji zbuntowało się miliony Greków w 2015 r

  Pytanie co to za Europa – bez Wielkiej Brytanii, Francji, bez Holandii, bez Irlandii, Grecji, Szwecji, Danii, byłej Jugosławii; Czesi się też buntowali, buntują się Austriacy

  Zostają tylko kraje podbite przez Niemcy – Polska, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Chorwacja

  W Polsce to przecież nie kto inny jak Kaczyński w fundacji Sorosa – Batorego ostrzegał już w 2005 roku, że „radykałowie mają ponad 30% poparcia społecznego” – trzeba wyeliminować radykałów – i wyeliminowano LPR i Samoobronę . Leppera powiesili, a dziś Mateusza Piskorskiego po prostu aresztowali.

  W Polsce w 2004 r, Referendum Akcesyjne do UE sfałszowano – frekwencja wyborcza była 48% przy wymaganej frekwencji ponad 50% – i co ?- i NIC – po prostu stwierdzono 52% frekwencji i Referendum Akcesyjne Kwaśniewski uznał za ważne

  W Polsce nagminnie fałszuje się WSZYSTKIE wybory – mimo decyzji sądów o nieważności wyborów – wybory uznaje się za ważne

  Grzegorz Braun – wręcz wtargnął do Państwowej Komisji Wyborczej podczas ostatnich wyborów samorządowych – i udowodnił oszustwa – i co i nic – kto by co sobie robił z decyzji sądów, albo złapania oszustów na gorącym uczynku.

  Te ośrodki antypaństwowe, antypolskie, antynarodowe są zupełnie dobrze zdefiniowane – to obce banki, obce fundacje – amerykańskie i niemieckie służące do korumpowania polityków, różnego rodzaje Think Tanki, loże masońskie, gminy żydowskie, ambasady USA i Niemiec.

  Nie miejmy złudzeń – garstka uzurpatorów i oszustów rządzi przemocą – oszustwem, kradzieżą i terrorem – Grupa Trzymająca Władzę – nie odda władzy przez „Kartki do Głosowania”

  Z BANDYTAMI INACZEJ SIĘ ROZMAWIA – TYLKO SIŁĄ – UNE INNEGO JĘZYKA NIE ZNAJĄ

  To naprawdę garstka ludzi zniewalające Narody Europejskie, a w Polsce zniewalający Polski Naród.

  Oczywiście wszyscy tzw. Żydzi głosują za Unią Europejską – To najlepszy sposób na rabowanie społeczeństw i przywłaszczanie owoców cudzej pracy – przez najróżniejsze formy opodatkowania, przymusowych opłat, zniewolenie społeczeństw przez różne formy ograniczenia, nakazy, zakazy – wszyscy mają się podporządkować.

  To również wyjątkowo wysokie uposażenia dla urzędników Unijnych – posłów do Parlamentu Europejskiego – forma korupcji – oni zarabiają po 400,000 Euro rocznie plus najrozmaitsze dodatki – no to jak mają głosować przeciw Unii Europejskiej

 2. Przemko said

  „Na rekordowe poparcie wskazują sondaże dla lekko sceptycznej wobec brukselskiej biurokracji partii rządzącej w Polsce…”
  o – a jakaż to partia? jakaś nowość? i to w dodatku przy sterach władzy – a ja nic o tym nie wiem??? bo chyba nie mówimy o socjalistach z PISu panie KK?

 3. Marta1973 said

  Wiadomo, że łatwo Brytyjczykom nie pójdzie.
  Ale, póki co, cieszmy się z wyników wczorajszego referendum. Brytyjczycy nieraz dawali świadectwo, że są dzielnym narodem. No i uczynili wyłom, który powinien być nieustannie poszerzany.

 4. Listwa said

  Może teraz Niemcy wyjdą z Unii, tylu emigrantów ich zalewa, a reszta Uni nie chce ich przejąć. .

 5. MatkaPolka said

  Europę zamieszkuje ok. 750 milionów, a w 28 państwach Unii Europejskiej zamieszkuje ponad 507 milionów

  I tak wielka masę ludzi udało się zniewolić i podporządkować garstce ludzi, którzy roszczą sobie i uzurpują władzę nad tak wielką ilością ludzi. Powiedzmy sobie od razu – to zniewolenie nastąpiło na drodze oszustwa i terroru – zastraszania i morderstw politycznych osób niewygodnych – próbujących wyegzekwować prawa demokratyczne dla ludzi.

  Patrzcie jak się blokuje Nigela Farage w Anglii, Marie LePen we Francji. Jak się ma „w głębokim poważaniu” wyniki referendów, jak się fałszuje wybory w każdym z państw, jak Syjonistyczne Elyty spowodowały kryzys z NACHODŹCAMI, jak nie dopuszcza się do powstania jakiejkolwiek opozycji .

  Na nic się zdają referenda, w których większość wyraża sprzeciw, na nic się zdają masowe protesty, milionowe demonstracje świata pracy – we Francji, Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech.

  PRZECIW Konstytucji Europejskiej w 2005 r wypowiedziało się 55% Francuzów i 61,5% Holendrów
  Przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – lekko zmienionej Konstytucji UE zbuntowali się w 2008 r Irlandczycy – 53.2 głosów przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – zrobiono drugie referendum które uznano za ważne

  Przeciw bezprecedensowemu rabowaniu Grecji zbuntowało się miliony Greków w 2015 r

  PRZECIW Konstytucji Europejskiej w 2005 r wypowiedziało się 55% Francuzów i 61,5% Holendrów
  Przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – lekko zmienionej Konstytucji UE zbuntowali się w 2008 r Irlandczycy – 53.2 głosów przeciw Traktatowi Lizbońskiemu – zrobiono drugie referendum które uznano za ważne

  Przeciw bezprecedensowemu rabowaniu Grecji zbuntowało się miliony Greków w 2015 r

  Pytanie co to za Europa – bez Wielkiej Brytanii, Francji, bez Holandii, bez Irlandii, Grecji, Szwecji, Danii, byłej Jugosławii; Czesi się też buntowali, buntują się Austriacy

  Zostają tylko kraje podbite przez Niemcy – Polska, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Chorwacja

  Pytanie co to za Europa – bez Wielkiej Brytanii, Francji, bez Holandii, bez Irlandii, Grecji, Szwecji, Danii, byłej Jugosławii; Czesi się też buntowali, buntują się Austriacy

  Zostają tylko kraje podbite przez Niemcy – Polska, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Chorwacja

  Pytanie co to za Europa – bez Wielkiej Brytanii, Francji, bez Holandii, bez Irlandii, Grecji, Szwecji, Danii, byłej Jugosławii; Czesi się też buntowali, buntują się Austriacy

  Zostają tylko kraje podbite przez Niemcy – Polska, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Chorwacja

  W Polsce to przecież nie kto inny jak Kaczyński w fundacji Sorosa – Batorego ostrzegał już w 2005 roku, że „radykałowie mają ponad 30% poparcia społecznego” – trzeba wyeliminować radykałów – i wyeliminowano LPR i Samoobronę . Leppera powiesili, a dziś Mateusza Piskorskiego po prostu aresztowali.

  W Polsce w 2004 r, Referendum Akcesyjne do UE sfałszowano – frekwencja wyborcza była 48% przy wymaganej frekwencji ponad 50% – i co ?- i NIC – po prostu stwierdzono 52% frekwencji i Referendum Akcesyjne Kwaśniewski uznał za ważne

  W Polsce nagminnie fałszuje się WSZYSTKIE wybory – mimo decyzji sądów o nieważności wyborów – wybory uznaje się za ważne

  Grzegorz Braun – wręcz wtargnął do Państwowej Komisji Wyborczej podczas ostatnich wyborów samorządowych – i udowodnił oszustwa – i co i nic – kto by co sobie robił z decyzji sądów, albo złapania oszustów na gorącym uczynku.

  Te ośrodki antypaństwowe, antypolskie, antynarodowe są zupełnie dobrze zdefiniowane – to obce banki, obce fundacje – amerykańskie i niemieckie służące do korumpowania polityków, różnego rodzaje Think Tanki, loże masońskie, gminy żydowskie, ambasady USA i Niemiec.

  Nie miejmy złudzeń – garstka uzurpatorów i oszustów rządzi przemocą – oszustwem, kradzieżą i terrorem – Grupa Trzymająca Władzę – nie odda władzy przez „Kartki do Głosowania”

  Z BANDYTAMI INACZEJ SIĘ ROZMAWIA – TYLKO SIŁĄ – UNE INNEGO JĘZYKA NIE ZNAJĄ

  To naprawdę garstka ludzi zniewalające Narody Europejskie, a w Polsce zniewalający Polski Naród.

  Oczywiście wszyscy tzw. Żydzi głosują za Unią Europejską – To najlepszy sposób na rabowanie społeczeństw i przywłaszczanie owoców cudzej pracy – przez najróżniejsze formy opodatkowania, przymusowych opłat, zniewolenie społeczeństw przez różne formy ograniczenia, nakazy, zakazy – wszyscy mają się podporządkować.

  To również wyjątkowo wysokie uposażenia dla urzędników Unijnych – posłów do Parlamentu Europejskiego – forma korupcji – oni zarabiają po 400,000 Euro rocznie plus najrozmaitsze dodatki – no to jak mają głosować przeciw Unii Europejskiej

 6. MatkaPolka said

  Policja zabrała mu komputer, bo „znieważył naród polski”
   Opublikowano: piątek, 27, luty 2015 17:11

  http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/region/4068-policja-zabrala-mu-komputer-bo-zniewazyl-narod-polski-kafelek.html

  Policja zarekwirowała Markowi Chrapanowi z Pasłęka komputer, jako dowód w sprawie. Marek Chrapan jest podejrzany o wpisy na stronie internetowej „znieważające naród polski” (art. 133 kk) – poinformowała „Deb@tę „Prokuratura Rejonowa w Elblągu.

  Na tę odpowiedź prokuratury czekaliśmy ponad miesiąc.
  prokuratura Chrapan

  (Art. 133. Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.)

  O Marku Chrapanie stało się głośno, po proteście przeciwko wizycie premier Ewy Kopacz w Pasłęku, 27 października 2014 roku. Gdy w Internecie wezwał do demonstracji, spotkanie z premier w ostatniej chwili przeniesiono z Pasłęckiego Ośrodka Kultury, czyli z centrum na peryferie miasta.

  Marek Chrapan stale rozsyła pocztą internetową swoje manifesty polityczne, które zamieszcza też na portalu glospasleka.pl, w rubryce „Hyde Park”. Krytykuje w nich rządy koalicji PO-PSL oraz prezydenta RP. Twierdzi, iż III RP=PRL-bis, i że Polską nadal rządzi „żydokomuna”. Zainicjował akcję zbierania podpisów pod petycją o odtajnienie i upublicznienie Aneksu do Raportu o WSI. Ostatnio zaczął też wzywać, by „szykować kałachy” w celu „odzyskania Polski z bandyckich łap żydokomuszych”.

  Ściągnął na siebie policję, po tym, jak wysłał maila do ministerstwa zdrowia o treści:
  „Nie interesują mnie wasze zbrodnicze rozgrywki ale jeżeli doprowadzicie do zejścia mojej Mamy ktoś z was odpowie za to tylko przede mną. Nie zwalicie wszystkiego na bez mózgowego jołopa usadzonego na stołku „ministra”, czy na tego samego typu przysłowiową „blondynkę” na urzędzie „premiery” – po to mają armię ludzi, was wszystkich, którzy nawet łopatologią powinni nakłaść do pustych czerepów informacji że życiem ludzkim nie wolno szafować! Marek Chrapan”. Mail zatytułował: „czy mam przyjechać do Was z „kałachem”? (słowo „kałach” umieścił w cudzysłowie).

  Mail wysłał 2 stycznia 2015 o 14:26. – Już następnego dnia ok. godziny 11.30 dostawca usług internetowych T-mobile zablokował mi dostęp do mojej poczty internetowej, pod pozorem „przekroczenia limitu transmisji danych”, a około godziny 12.30 do mojego domu przyjeżdża, nie przedstawiając się Policjant – opowiada Marek Chrapan. – Wyciąga plik wydrukowanych moich wypowiedzi internetowych i po przeczytaniu wyrywkowo niewielkiej ich części, wyrwanych z kontekstów sformułowań np. zwrotu „żydokomuna” mającym jakoby „obrażać czyjąś godność”, nazywanie osobnika na urzędzie prezydenta „jołopem”, który duńskie młode żołnierki nazywa „kaszalotami” . Policjant przestrzegł mnie przed takimi wpisami, strasząc paragrafem. Początkowo chciałem go zbyć, ale widząc, że musi odbębnić nakazane zadanie, tworząc z tego notatkę, pozwoliłem na dokończenie indagacji.

  Oczywiście pojawił się problem wyrażenia – „szykować kałachy” – również wyrwanego z kontekstów, w których jest używane. Wyrażenie „szykować kałachy” używam nie jako „nawoływanie do przestępstwa”, ale do wyzwolenia Kraju, a bez broni nie da się wyzwolić! Pan Policjant wszystko to skrupulatnie zapisał i ponownie wezwał mnie do „poszanowania prezydenta” wybranego jakoby „przez większość” społeczeństwa. Na moją uwagę że ten „prezydent” musi się sam szanować, żeby go szanowano, a czyim jest „prezydentem” może jedynie ukazać „Aneks do raportu o WSI” – niech go odtajni, przynajmniej w zakresie swojej osoby. Co do wyboru, to został wybrany dzięki oszustwu i to nie przez większość społeczeństwa, a przez zdecydowaną mniejszość – niecałe 25%, a więc w normalnym systemie nie ma żadnego mandatu do pełnienia tej funkcji i jest uzurpatorem. Policjant spytał, czy rozumiem jego „misję” u mnie. Odpowiedziałem, że owszem i że będzie dla mnie zaszczytem zostać przestępcą tzw. III RP=PRLbis.

  Ponownie dwóch policjantów z komendy miejskiej w Pasłęku zjawiło się u Marka Chrapana 21 stycznia ok. godziny 9.20 rano i zarekwirowało mu komputer. – Jak mnie poinformowali, na użytek śledztwa prowadzonego z uwagi na moje osobiste teksty, jak też kolportowane z różnych patriotycznych stron – powiedział „Deb@cie” Marek Chrapan następnego dnia. – Działania podjęto najprawdopodobniej na podstawie polecenia komendanta Policji w Pasłęku, ponieważ prokuratorski nakaz mam otrzymać w ciągu 5 dni. Rekwizycja miała bezpośredni związek z używaniem w mailach sformułowania ”

  Do odzyskania Polski z bandyckich łap żydokomuszych – SZYKOWAĆ KAŁACHY”, czy określenia osoby udającej „prezydenta” – JNiTAJ (jego najwyższa i totalnie agenturalna jołopowatość).

  – Te sformułowania, funkcjonujące co najmniej od 5 lat – twierdzi Marek Chrapan, – a niektóre i dłużej, dotychczas nie przeszkadzały Policji, ale zbliżają się „wybory” (wielokrotnie opisywałem jak są fałszowane) i Policja próbuje zastraszyć ludzi ujawniających fałszerstwa, rzeczywiste życiorysy ludzi w „aureolach”, o których mówił i ś.p. W. Jaruzelski – „Wolski” i Kiszczak, że pospadają, jeżeli je się tknie. Być może przeważyło i to, że zainicjowałem zbieranie podpisów pod „Petycją o odtajnienie i upublicznienie Aneksu do Raportu o WSI” – którego odtajnienia prezydent B. Komorowski boi się jak ognia.

  Kim jest Marek Chrapan?

 7. rafal z said

  Nie ma czym się tak ekscytować…

  To że część społeczeństwa chciała wyjść z EU to fakt ale Elka der Zwei wraz z częścią elit również chciała a przecież sami są znacząco odpowiedzialni za budowę internacjonalnych struktur. Więc o co chodzi? Na pewno nie o interes podatników. Mamy na ukończeniu umowy typu TTIP etc. Szykuje się nowe rozdanie kart… w związku z czym City of London chce sobie zapewnić… najlepszą pozycję negocjacyjną.

 8. Siggi said

  http://telewizjarepublika.pl/trump-gratuluje-brytyjczykom-to-wspaniala-sprawa-macie-z-powrotem-swoj-kraj,35002.html

 9. NICK said

  Autorze Kratiuk.
  „To nie było referendum, którego wyników można by przypilnować nad urną, wszak w kraju o tak ugruntowanej demokracji chwyty stosowane na wschodzie Europy nie przejdą.”
  Nieee?
  To tyle bo gra brexitem nie warta ogarka.
  A może odwrotnie raczej.

 10. RomanK said

  Uj, panu Kantoru bardzo nie podoba sie Bexitu….ujjj paskudnie to i nieladnie!@

  http://rinf.com/alt-news/newswire/european-jewish-congress-president-opposes-brexit-claims-it-conflicts-with-jewish-interests/

 11. konfuzjusz said

  Pozwolę sobie zacytować i podkreslić twierdzenie jednego goscia Gajówki, który zadeklarował sie być moim przeciwnikiem (nie wiem, po co, bo Litwina lepiej mieć po swojej stronie).

  To wszystko jest grą, mająca na celu zamulenia swiadomoćsi homoplanktonu przed ostateczną eliminacja i przesiewem.

  Jednym słowem memłanie.

  Ktos wrzucił do garnka dużo słów i zamieszał. Rzeczowniki z czasownikami połączyły się jak elementy łączą sie w związki chemiczne i pozostały w miarę prawidłowe gramatycznie zdania. A sens logiczny ukryty jest zupełnie gdzie indziej, a a na pewno nie w tym garnku.

  Jaki jest los Brytoli, to nam nie dane wiedzieć. Jaki jest los w ogóle całej Europy, także nie jest nam dane wiedzieć. Za mali jesteśmy. A szczególnie nie jest nam dane wiedzieć, jaki jest nasz los. Wszystko pod kontrolą, niestety, nie naszą.

  Mane tekel fares.

 12. Re: Artykul…
  Wyglada na to, ze zydom sie konczy lichwiarski „ynteres”…No I trzeba sie bedzie wziac do roboty…(do lopaty)..I .wykopac wlasne „mieszkanko”…za te wszystkie „przekreta”… Rachunek powaznie wzrosl I trzeba za niego zaplacic…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. konfuzjusz said

  Cholela, myślałem, że będe pierwszy w zauważeniu istoty zjawiska, ale w trakcie mego dziubania w klawiaturę, już to padło i zostało zamieszczone, przwie toczka w toczku. Zobaczta jaki bystrzacha, Proszę więc powyższe zignorować, jako iż nie chce powtarzać po innych (nauczyli guwniarza co chodzi i powtarza).

 14. konfuzjusz said

  Optymista z Pana, panie Jaśku z T. Mieszkanko wykopane szpadlem to dla prominentów, moznych tego świata. My biomasa, to na nawóz.

 15. Dziwi mnie mało. Dziwią mnie, i to bardzo, głosy tutaj.

  Raczej widzę Brexit jako operację zaplanowaną. Londyn w tych sprawach jest doskonały. Popatrzcie z innej strony.

  Nie w mojej kompetencji objaśniać, kto zyskał czy stracił.

  Podskórnie czułem, że zdarzy się. Przecież to szydło workiem szyte. Jak tego nie widzieć? Rządzącym jest oczywiście ganc egal że chwilowo rynki i takie tam. Potem się wyrówna.

 16. po Brexicie Szkocja . Jak referendum to referendum – Szkocja bedzie autonomiczna. Elka chyba nie majaczyla , mowiac , ze bedzie musiala w pospiechu opuscic wyspe.Milion Polakow chyba tez.

 17. NICK said

  MatkoPolko.
  Proszę uważać na inicjały.
  Np. G.B..
  Wielka Brytania i Grzesiu! Brązowy. Spiż. Spisz?

 18. RomanK said

  Brexit – to Zlamanie Niepisanego Sojuszu Globalnej Zydowskiej Oligarchii z Brytyjska Oligrchia!
  I skutki beda i szokiem i potezna zmiana!
  Obserwujac kto..jaka demografia zadecydowala..widac, ze zrobila to brytyjska klasa pracujaca…i produkujaca! W wieku zdecydowanie produkcyjnym i zwiazana z sektorem gospodarczym…przeciwko prozniaczemu sektorowi Banksterstwa i Finansowej Spekulacji!
  TO Najwyzszej klasy Alarm dla Zydostwa w calej Europie!!!!
  I radze go nie lekcewazyc!!!!
  To najczystsza postac Rewolucji Europejskiej, ktora powiedziala NIE zamiany jej w Chazarie Magne kosztem Europejczykow i na ich koszt!

 19. Brexit to czarny labedz – zapowiedziany i z krotka fazy samoszukiwania sie : w ostatnich dniach przed Brexitem wielu uleglo jeszcze raz iluzji, ze jakos to bedzie , ze wystarczy tylko odczekac a bedzie lepiej. Scisly zwiazek miedzy polityka i finansjera pokazal przeciwnik UE Nigel Farage.. On byl pierwszym , ktory glosil, ze zwolennicy pozostania w unii zwyciezyli..Pfund poszybowal w gore. Kilka godzin pozniej okazalo sie , ze jest odwrotnie . W ciagu tych paru godzin miedzy obu ” prawdami” spekulanci zarobili majatek.Jaka role odegral w tym Farage nigdy nie zostanie ujawnione.

  Brexit uwidacznia pekniecie miedzy jednym procentem i pozostalymi 99 % tego swiata. Brexit zakonczyl koszmarny sen o crashu, on stal sie wlasnie rzeczywistoscia. Zarzuty w nadchodzacych miesiacach beda opatrzone haslem ” Brexit”, bo wlasnie w calkiem praktyczny sposob znaleziono kozla ofiarnego . To beda ” ci glupi Brytole” ktorym wsunie sie w buty wine za ten rozpierdolnik.Jednak za Brexitem czai sie realny crash i nie ma on na koncie wscieklego ludu. To jest zimna kalkulacja cynicznych geszefciarzy w polityce i finansjerze , ktorzy przy kazdym crashu
  pozostaja nieznani i niekaralni

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/06/24/die-stunde-der-wahrheit-hinter-dem-brexit-lauert-der-crash/

 20. SAP said

  Proponuję napisać list do Królowej Elżbiety II
  z gratulacjami i wyrazami poparcia dla Brexit.
  W Polsce nie mamy króla, więc nie ma do kogo pisać.
  A tu instrukcja jak napisać list:
  http://www.wikihow.com/Write-to-HM-Queen-Elizabeth-II

 21. RomanK said

  Pisze Matka Polka:
  Nie miejmy złudzeń – garstka uzurpatorów i oszustów rządzi przemocą – oszustwem, kradzieżą i terrorem – Grupa Trzymająca Władzę – nie odda władzy przez „Kartki do Głosowania”

  Z BANDYTAMI INACZEJ SIĘ ROZMAWIA – TYLKO SIŁĄ – UNE INNEGO JĘZYKA NIE ZNAJĄ…

  i pisze prawde i wlasnie Une o tym wiedza.
  Une i wiedza i boja sie klasy pracujacej..produkujacej,,,robotniczej…i wiedza czego sie bac! Une wiedza..kto ich zdmuchnal mimo, ze wydawalo sie – ze juz sa na trone swiata…
  Komu wydaje sie ze masowa emigracja . multiculti, rozpasanie, gender, kurestwo, pornografia i zboczenia niszczacego cywilizacje …do Europy i forsowanie tego brudu na cale narody Europy-to przypadek..a nie integralna czesc Marksizmu i Leninizmu – jest czlowiekiem naiwnym:-)))
  To celowa akcja skierowania niezadowolenia ulicy Europy w kierunku antyislamskim…po to zeby nie zamienil sie w antysemityzm…w stytuacji…. kiedy tych biednych zydow , na ktorym wczesneij przerzucano winy za dzialania oligarchii na ulicy juz nie ma….i wiadomo, ze siedza na wysokich pietrach w wysokich gmachach bankow i rzadow.

 22. RomanK said

  Panie SAP..pisz pan…ale nie lepiej do samego Lorda Srula?????
  Jak juz to do Satrapy…. a nei atrapy:-)))))

 23. konfuzjusz said

  Kierunek antyislamski jest właściwie kierunkiem antysemickim podczas gdy kierunek antysemicki to wlasciwie kierunek antychazarski.

  Wszystko pod kontrolą. Jaki brexit?

 24. NICK said

  Brednie. Wierutne!

  Śmierdzi.
  No, widzę ten NSZZ. 1980-81.
  Klasy pracujące, robotnicze… .
  I, „przywódców”. Walczących.
  Między sobą.

  Jedni zwyciężyli. Spijają lepszą piankę we polin.
  Inni?
  Na niewiele gorszej synekurze. We Teksasie, np..
  Nazwa stanu usraelskiego to tylko Przykład.
  Opinia nie odnosi się do osób piszących w Gajówce.

 25. konfuzjusz said

  Jak sie nie wie to lepiej nie zabierac głowu.

  Nie mam upowaznienia wyjasniać na czym polegaja teksańskie synekury.

  Nazwa stanu usraelskiego to tylko przykład.
  Opinia nie odnosi się do osób piszących w Gajówce.

 26. NICK said

  Następny do mojej ko-lekcji.

 27. SAP said

  Roman K
  Można napisać do NMB, a list wrzucić do takiej skrzyneczki w Bazylice Jasnogórskiej. Mnie się spełniło.

 28. konfuzjusz said

  Konfuzjusz nie chrzani sie z kolekcjonowaniem czegokolwiek i kogokolwiek. Nie ma czasu na pi….uły.

  Głosu nie zabierać, nie głowu, przepraszam za koslawe paluchy.

 29. wanderer said

  Re 15 Zbigniew Koziol

  Ja tez to widze w podobny sposob. Zeby sie nie powtarzac juz jak to widze tu (61): https://marucha.wordpress.com/2016/06/24/ostateczne-wyniki-referendum-w-wielkiej-brytanii-519-proc-za-brexitem/#comments

 30. jedna z centralnych obietnic zwolennika Brexitu Nigela Farage bylo 350 mln Pfundow tygodniowo dla brytyjskiej sluzby zdrowia zamiast dla Brukselii. Jednak po kilku godzinach , gdy wyjscie z unii zostalo przeglosowane , wyraznie zdystansowal sie do tej obietnicy. W porannym dzienniku ” Good Morning Britain” oznajmil, ze tych pieniedzy nie moze dla lecznictwa nie moze gwarantowac.

  To czego jednak nie powiedzial , nie jest wcale takie blahostkowe: rzad brytyjski w zadnym razie nie placi 350 mln Pfundow Brukselii. Dzieki specjalnemu statusowi , ktory wygenocjonowala M. Thatcher w 1984 , redukuje sie tygodniowa wplata Brytyjczykow do 250 mln pfundow. Odciagnie sie od niej jeszcze miliardy , ktore rocznie wplywaja na wyspe u UE, to zostaje 110 mln funtow , ktore Wielka Brytanie placi tygodniowo do unii.

  http://www.spiegel.de/wirtschaft/soziales/nigel-farage-distanziert-sich-nach-brexit-von-millionen-versprechen-a-1099616.html

 31. watazka said

  No, bez przesady!!
  Na ile struktury Unii Europejskiej sa socjalistyczne?.Nigdy nie byly. Wolny, drapiezny rynek i tzw. „property speculation” (spekulacje rynkiem nieruchomosci) oraz bankowe machloje na gieldzie nigdy nie byly cechami socjalizmu.
  Pomieszanie pojec, czy chodzi o przylozenie terminowi „socjalizm” .
  I te „krwawe jatki muzulmanskie” to tez bzdura.

  Niech lepiej autor opowie kto i dlaczego zamordowal KOBIETE – Jo Cox, czlonka parlamentu brytyjskiego!!! Partia Pracy sie nie podobala?

 32. Kar said

  ..czy ci slawni z listy tutaj, to spali, i pozwolili UK o tak sobie wyjsc z UE..?

  Property

  Jack Cotton,[228] property developer
  Poju Zabludowicz, owner of Tamares Group[229]

  Retail
  David Alliance, Baron Alliance, businessman and Liberal Democrat politician[230]
  Sir Victor Blank,[126] chairman of GUS
  Sir Montague Burton, retailer[231]
  Sir Charles Clore,[232] owner of Selfridges

  Jack Cohen,[233] founder of Tesco (hi..hi..duzo polskich ludkow kochac ten sklep..)

  Ralph and David Gold, founders of Ann Summers and co-owners of Birmingham City football club[234]
  Sir Philip Green,[235] owner of Bhs, Arcadia Group
  Irene Howard, English costume designer; sister of actor Leslie Howard
  Stanley Kalms,[236] now Baron Kalms of Edgware, life president of Dixons Group PLC
  Bernard Lewis,[237] founder of River Island
  ………………………….

  dluga dluga lista prominentow u dolu:

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_British_Jews

 33. RomanK said

  Panie Kar… pan nic w zab nie rozumiesz…a pan Mordka, gdzies polazl…i nie ma komu wyjasniac oczywistosci naoczywistniejszych!

  Referendum to przeciez pomysl Cammerona….on to podczas wyborow obiecal…. ze- jak go wybiora to on zrobi referendum….ktore mialo wykazac jak lud z lodem pokochal nowe Imperium pod starym Berlem i Sakwa….
  TO mialo sie skonczyc zuopelnie inaczej:-))))) ZUPELNIE!!!! To mialo byc gromkie i potenzne TAK..a wyszlo slabe NIE!
  Rozumie pan jaja????
  TO tak-jak pan robisz se jaja z kolesiamy, a przy okazji zupelnei neispodziewanie wydszlo, ze zrobiles se pan dziecko! I to -corce prokuratora ….Do tego brzydkiej- jak mandat za prostytucje…i teraz masz pan alternatywe….Nie tylko, ze sie pan bedziesz zenic… ale jeszcze musisz -w tak delikatnej sytuacji- udawac zakochanego:-)))))

 34. RomanK said

  NO i co najwazniejsze juz sa tego reperkusje:
  na wiesci o Brexit…krowy w Wisconsin masowo odmowily dawania mleka, tajk samo w Texasei przestaly przybierac na wadze…i skaly nei wydaly zadnej roby prze cale 12 godzin….
  CO spowodowalo crush na Gieldfzie w Nowym Yprki i poleciala na pysk ponad 600 punktow…sam pan poczyta:
  prosze:
  Stocks of some British-based banks suffered double-digit losses in heavy U.S. trading. Barclays (BCS) shares plunged 20.48% to close at $8.89. HSBC (HSBC) shares closed down 9.04% at $30.68. And shares of Royal Bank of Scotland (RBS) plummeted 27.5% to a $5.43 close.

  Top U.S. banks also suffered from the Brexit fallout, although not as badly as their British counterparts.

  Shares of JPMorgan Chase (JPM) closed down 6.95% at $59.60. Bank of America (BAC) shares fell 7.41% to a $13 close. Citigroup (C) shares dropped 9.36% to close at $40.30. AndWells Fargo (WFC) closed 4.59% lower at $45.71.

  jedynei George Soras znowu zarobil bo on jako engerski Anglik nei wierzy w cuda:-)))

 35. Joannus said

 36. NICK said

  „na wiesci o Brexit…krowy w Wisconsin masowo odmowily dawania mleka, tajk samo w Texasei przestaly przybierac na wadze…i skaly nei wydaly zadnej roby prze cale 12 godzin….
  CO spowodowalo crush na Gieldfzie w Nowym Yprki i poleciala na pysk ponad 600 punktow…sam pan poczyta:”

  Pan się poczytaj.(34).
  666 razy.

 37. piwowar said

  CO spowodowalo crush na Gieldfzie w Nowym Yprki i poleciala na pysk ponad 600 punktow…sam pan poczyta:

  Oj, ktoś na tym trafi nieprzytomny szmal.

  jedynei George Soras znowu zarobil bo on jako engerski Anglik nei wierzy w cuda:-)))

  Własnie. Pamiętamy jak było z krążownikiem Cole i co w następstwie wyczyniła giełda? 3000 punktów na jeden tydzień.

Sorry, the comment form is closed at this time.