Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
  Aryjczyk z pochodzen… o Kaczyński – fałszywy kate…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Polska: Prezydent za kneblem dla przeciwników UE

Posted by Marucha w dniu 2016-06-25 (Sobota)

Po ogłoszeniu ostatecznego wyniku referendum w Wielkiej Brytanii było tylko kwestią czasu, zanim któryś z polskich polityków głównego nurtu wezwie do kneblowania przeciwników Unii Europejskiej.

O dziwo, jako pierwszy nie uczynił tego wprost ani Ryszard Petru, ani Grzegorz Schetyna, ani żadna postać tego sortu, lecz prezydent Andrzej Duda.

– To także wyraźny sygnał dla przywódców Unii Europejskiej, że w tej sytuacji musimy zachować jedność i spójność. Po drugie, trzeba czynić wszystko, by uniknąć efektu domina, by społeczeństwa kolejnych krajów nie powiedziały, że nie chcą być członkami europejskiej wspólnoty. – powiedział prezydent na konferencji prasowej w Krakowie.

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Komentarz Redakcji: Urzędujący prezydent Rzeczypospolitej Polskiej expressis verbis obwieścił, że ewentualną wolę innych społeczeństw Europy opuszczenia brukselskiego tworu, choćby wyrażoną zgodnie z wszelkimi procedurami wymaganymi przez obecny ustrój, należy zlekceważyć lub złamać.

Dla PiS „jedność i spójność” Unii Europejskiej jest zawsze ważniejsza od suwerenności państw narodowych, a także od interesów Polski. My wiemy to od początku, a od chwili podpisania traktatu lizbońskiego tylko ślepy może tego nie zauważać. (A.D.)

http://xportal.pl/

 

Komentarzy 25 do “Polska: Prezydent za kneblem dla przeciwników UE”

 1. Dictum said

  Jarosław Kaczyński przeciwko traktatowi podpisanemu przez Lecha! Będzie nowa umowa europejska?

  Aktualizacja: 2016-06-24 9:05 am

  Szef Prawa i Sprawiedliwości przytomnie ocenił wartość Traktatu Lizbońskiego – służy on bowiem umacnianiu Unii Europejskiej w jej dzisiejszym kształcie. A to jest kształt, któremu sprzeciwiają się obywatele państw europejskich. Konkluzja jest oczywista – potrzebny jest nowy traktat europejski. Co ciekawe, Kaczyński tym samym stwierdza, że traktat podpisany przez jego brata, jest traktatem szkodliwym.

  – To co się stało może być podstawą dla podejmowania bardzo różnych decyzji może być podstawą do przyjmowania rożnych postaw. Jedna z nich to taka postawa która mówi – nic nie zmieniać, więcej Unii i idziemy dalej, i to jest postawa prowadząca do pogłębienia się kryzysu, być może kolejnych aktów typu Brexit i w perspektywie generalnego kryzysu Unii. Można przyjąć postawę, która pozwoli sformułować pozytywną odpowiedź czyli dokonać reformy Unii, która będzie również ofertą dla Wielkiej Brytanii – stwierdził na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński.

  Według Kaczyńskiego podział kompetencji między Unią i państwami musi być dokładniej sprecyzowany. – Tu musi być wyraźnie zastosowana zasada pomocniczości. Trzeba przyjąć nowy konsensualny sposób podejmowania decyzji. Musi być zastosowane na poważnie wszystko co się łączy z kompromisem z Ioanniny. Tego rodzaju mechanizmy pozwolą Unii działać w sposób, który będzie prowadzić do odbiurokratyzowania. Konkluzja jest oczywista – potrzebny jest nowy traktat europejski – konkluduje szef partii rządzącej.

  Co ciekawe, Kaczyński chce stworzenia „Unii silniejszej niż obecnie”. – Można z tego wyjść, tworząc Unię znacznie silniejszą niż obecnie. Bo taka unia zreformowana byłaby silniejsza. Koncepcje federalistyczne muszą prowadzić do nieszczęścia. Nie ma ku temu społecznych przesłanek – wyjaśniał.

  „Traktat z Lizbony zmieniający Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską”, na podstawie zapisów którego funkcjonuje dziś Unia Europejska, został podpisany 13 grudnia 2007 roku w Lizbonie. Ze strony polskiej sygnatariuszami byli ówcześni premier i szef MSZ Donald Tusk i Radosław Sikorski, którzy składali podpis w towarzystwie ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W kwietniu 2008 roku zdominowany przez PO i PSL parlament poparł podpisanie Traktatu – jednak aby Polska go ratyfikowała, ostateczny podpis złożyć musiał prezydent. Lech Kaczyński podpisał decyzję o przyjęciu Traktatu 10 października 2009 r.

  kra

 2. Adam Ryglowski said

  DOBRA !!! rada – szczególnie dla Greków , a za chwilę dla Włoch , czy Hiszpanii .
  O nas nie ma co wspominać ( miejsce nieboszczyka jest 2 m. pod ziemią ).

 3. anonim said

  Dziś można się było dowiedzieć od Maliniaka że KORniki to była najlepsza Polska patriotyczna inteligencja….czemu tu się dziwić

 4. Zbyszko said

  Komentarz Redakcji: Urzędujący prezydent Rzeczypospolitej Polskiej expressis verbis obwieścił, że ewentualną wolę innych społeczeństw Europy opuszczenia brukselskiego tworu, choćby wyrażoną zgodnie z wszelkimi procedurami wymaganymi przez obecny ustrój, należy zlekceważyć lub złamać.
  Droga Redakcjo: Andrzej Duda nie powiedzial ze czyjas wole nalezy „lekcewazyc lub lamac”. Powiedzial ze trzeba „zrobic wszystko”, i jest to oczywiste ze chodzi o srodki polityczne, najprawdopodobniej propagandowe, ale A. Duda nie sugeruje ze nalezy lamac prawo, jak sugeruje Redakcja.
  Fanem Dudy ani Pisu nie jestem, ale miejmy troche uczciwosci.

 5. Moher49 said

  PiS, PO, PSL, SLD … z tego samego drzewa pochodzą. Prezydent taki sam. Oni zawsze muszą być od kogoś zależni. Suwerenność to wartość nieznana.
  Jeszcze słowo do tych co im się obce kraje podobają. Uśmiechy, umizgi Anglików, Niemców, Francuzów są fałszywe. Nie wierz im. W przypadku kryzysu, do ciebie skierują nienawiść. Pojechać, zarobić, wrócić to jest OK, pozostać tam na stałe – nie !, niech się kiszą we własnym sosie.

 6. jowram said

  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,52,czerwiec-76-byl-kolejnym-etapem-wielkiego-polskiego-przebudzenia.html

 7. jowram said

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/25/rocznica-czerwca-1976-w-ursusie/

 8. jowram said

  Znakomita wypowiedź. Od siebie dodam że Cezarego Tarkowskiego administrator czy też może administratorzy wyrzucili z portalu wolna-polska i wykasowali całą jego twórczość na tym blogu gdy stanął w obronie Albina Siwaka w jednym ze swoich artykułów. Rozmawialiśmy osobiście na ten temat, z chęcią mogę przekazać kontakt Cezarego. A pisał pan Tarkowski na ten portal gdyż praktycznie żaden inny nie chciał umieszczać Jego tekstów na swoich stronach, dzięki wolnej-pluskwie miał chociaż jakiś „kontakt” w internecie z Polakami, wiedział też i widział wraz z czasem że administrator tego portalu miesza prawde z kłamstwami, trzy miesiące temu przekonał się naprawdę czym jest wolna-polska gdy dostał osobistego „bana” a jego artykuły zniknęły co do jednego. Pozdrawiam.

  A mógł przyjść do gajówki…
  Admin

 9. AlexSailor said

  @Dictum
  A jak głosował w sejmie JK w sprawie ratyfikacji TL likwidującego (na szczęście tylko formalnie) Państwo Polskie?

 10. Janek said

  Podstawowym problemem Europy jest to, że w zasadzie tylko tutaj na całej ziemi, koegzystują odrębne narody.Rożnorodność spotykana gdzie indziej, w innych częściach swiata ma podłoże albo rasowe albo religijne albo plemienne. Zniszczyć tak specyficzny i tak unikalny układ nie będzie łatwo, ale jak widać jest to celem nadrzędnym dla wiadomych sił.

 11. Dziadzius said

  Teraz dopiero jest widoczna Polska demokracja — i nie ma komisji Weneckiej
  tak mysl ja batiuszka stalin tebie kazal
  albo durak w ciurmu i piszy propal

 12. Zerohero said

  @Zbyszko

  Jeśli ktoś mówi, że trzeba

  „zrobić wszystko”

  mimo, że wola obywateli jest inna, to najwyraźniej tę wolę chce złamać. Sam przyznał Pan, że „chodzi o srodki polityczne, najprawdopodobniej propagandowe”. Propaganda jak wiadomo – służy łamaniu wolnej woli.
  „środki polityczne” – no a cóż to za demokracja, gdy reprezentanci grają przeciw wyborcom? Jeśli zatrudni Pan adwokata, a ten adwokat stanie po stronie przeciwnika w sądzie, to machnie Pan ręką?

  A czy łamanie prawa wchodzi w grę? Bądźmy poważni. Ludzie stojący z Unią napadli na Jugosławię, Libię, mordowali opozycyjnych liderów (w Polsce Lepper). To są mordercy, mafia. A polityczne ramię tej mafii publicznie oświadcza, że ona „zrobi wszystko”.
  Ja w tym przypadku Andrzejowi Dudzie wierzę. Wierzę, że oni nie cofną się przed niczym.
  Wierzę też, że nie złamią prawa. Wszak zwycięzców nikt nie sądzi.

 13. Zerohero said

  @8, Jowram

  Wolna-Polska szerzy skrajny defetyzm. Nawet jak na mój gust. 🙂

  Poza tym często publikuje jakieś niesprawdzone informacje, analizuje JPEG-i pod kątem żydowskości Putina etc.
  Admin

 14. Henry said

  „musimy zachować jedność i spójność”.

  Czytając te wypociny Prezydenta Polski przypominają mi się wypowiedzi św. pam. Rakowskiego,
  który to samo mówił „musimy zachować jedność i spójność”.

  Czy należy tłumaczyć komukolwiek co to znaczy „musimy” ???
  Słowo ze to”musimy” – właśnie tak musi być, jak życzy sobie tego szanowny prezydent, ale przecież
  wszystkie kraje mają prawo do opuszczenia Unii, jeśli tego życzy sobie większość społeczeństwa.

  Z wypowiedzi prezydenta widać jak kurw. ma. jak ci politycy oderwani są od rzeczywistości
  i sami olewają pewne zasady życia społecznego narzucając innym to,
  co sami sobie życzą, aby utrzymać swoje stanowisko i podlizać się innym.

  Jestem za EU, ale nie za taka, jaka mamy.

  Większość polityków w Polsce, jak i w Brukseli cechuje ignorancja i oderwaniem od normalnego życia.
  Większość ludzi w Europie nie popiera takiej Unii, jaka ona jest na dzisiaj i bez przeprowadzenia
  reform politycznych, ekonomicznych stwor ten w takiej postaci jak jest na dzisiaj nie przetrwa.
  Trzeba zejść na dół i słuchać głosu ludu europejskiego.
  Całkiem proste.

  A straszenie słowami „musimy zachować jedność i spójność” Prezydent Polski przyczynia się do dalszej destabilizacji Unii.

  Dlaczego nikt z polityków nie mówi co należy zrobić, aby większość ludzi w Unii czuła się dobrze, byla dumna i szczęśliwa??

  Brak właściwych decyzji na rozwiązanie kryzysu emigracyjnego, kryzysu bezrobocia (zwłaszcza w południ. części Europy, gdzie dochodzi 50% wśród ludzi młodych), arogancja urzędników brukselskich przyczynia się do dalszego rozkładu Unii.

  Niewłaściwi ludzie na niewłaściwych miejscach.
  Prowadzenie polityki polega na zrozumieniu innej strony, dyplomacji i służbie dla Narodu,
  a nie robieniu kariery dla samego siebie, znajomych i rodziny.

  Biurokraci w Brukseli oddalili się od potrzeb ludzi i ich nie rozumieją, podobnie jak nie rozumieli
  dawni komuniści mówiąc słowami św. pa. Rakowskiego „musimy zachować jedność i spójność”.

  Historia się powtarza Panie Prezydencie Duda, aby tylko nie było za późno na przebudzenie się ze snu marzeń i życzeń.

 15. Firstwiese said

  Jarosław Kaczyński jest żydem chazarskim. Oznacza to, że jest wspierany finansowo i politycznie przez organizacje żydo-chazarskie i dla nich pracuje. Bez ich wsparcia byłby nikim, zwykłym gejem, ciętym z metra, ale o wzroście 1 m 50 cm dzięki wysokim obcasom i kapeluszowi.
  Nieco wyższym jest mąż swojej żony, żydo-chazarki, który dzięki biskupiej mowie i udawaniu polskiego patrioty, zasłużył sobie u syjonistów izraelskich, którzy zrzeszeni są federacją z USA, na prawo reprezentowania ich interesów w Polsce.

  Oto jak polski przebieraniec, będący izraelsko-amerykańskim rezydentem na teren Polski, dba o utrzymanie ich status quo:

  – podpisał ustawę z dnia 30 grudnia 2015 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji – haracz od każdego na radio i telewizję, nawet ślepy i głuchy będzie musiał płacić,
  – zaapelował do NATO (styczeń 2016), aby sojusz po swoim lipcowym szczycie zwiększył swoją obecność w Europie Środkowej, w tym w Polsce, (kwiecień 2016) przebywający w USA rezydent na teren Polski oświadczył, że Amerykanie poinformowali go, że wyślą do Europy Środkowo-Wschodniej pancerną brygadę uzbrojoną w najnowocześniejszy sprzęt,
  – mimo apelu rodziców podpisał (luty 2016) ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych, co oznacza ukłon w stronę Big Pharmy, A JEST ZBRODNIĄ LUDOBÓJSTWA NA NARODZIE POLSKIM!
  – w maju w Polsce rozpoczęła się budowa bazy rakietowej USA, która jest aktywnym, agresywnym systemem ataku! Polska, która dobrowolnie godzi się na powstawanie amerykańskich baz i więzień CIA na swoim terytorium, stawia się w jednym szeregu z failed states, państwami upadłymi, które są nie tylko pionkiem w izraelsko-amerykańskiej grze interesów, ale i najbardziej żałosnym poletkiem szachownicy,
  – podpisał nowelizację ustawy (maj 2016) o zasadach pobytu oraz przemieszczania się wojsk obcych na terytorium Polski. Nowelizacja zakłada m.in. możliwość nadania siłom obcych państw takich samych uprawnień jak te, które przysługują polskiej armii. Decyzje będzie o tym podejmował prezydent na wniosek szefa MON, po uprzedniej zgodzie premiera. Tym samym nie jest tu wymagana zgoda Sejmu. DYKTATURA!
  – podpisał ustawę „antyterrorystyczną” i na nic zdały się setki apeli, które otrzymał od obywateli zaniepokojonych ustawą. Prezydent, podobnie jak wcześniej posłowie i senatorowie, zignorował też długi szereg argumentów, które padły zarówno w Parlamencie, jak i podczas obywatelskiego wysłuchania. Przepisy niosą z sobą liczne zagrożenia dla prywatności, wolności słowa oraz równości wobec prawa. PATRIOT ACT!

  A minęło dopiero pół roku!!!

 16. Brytyjskie POWSTANIE przeciwko KUMOTERSTWU elit GLOBALISTYCZNYCH i wołanie Brytyjczyków o ZACHOWANIE narodowości ! said

  NIKT ze sprzedajnych politykierów w III RP absolutnie NIE chce analizować ani wyliczać DALCZEGO etniczni Brytyjczycy NIE chcą tkwić w GLOBALISTYCZNYM gównie o nazwie „unia europejska”.

  Po pierwsze większośc Brytyjczyków ODRZUCIŁA:

  1. Lewacki liberalizm, który przyszedł z niemic i francji do Wielkiej Brytani usiłując całkowicie ją ZDEMORALIZOWAĆ pod każdym względem.

  2. GIGANTYCZNY centralny powstały „rząd UE” w postaci tzw. „Komisji Europejskiej” który dobierany jest po KOMUTERSKU przez Merkel na służbie GLOBALISTÓW czyli właścicieli potężnych KONCERNÓW niemieckich w Europie i zakulisowe loże masońskie.

  3. KUMOTERSKIE(cronyism) nie demokratyczne wyłaniane przez Niemców GLOBALISTÓW tzw. „Komisje Europejskie” które mają nałożony KAGANIEC niemiecki i są prowadzeni przez Niemców, którzy CELOWO zbankrutowali Grecje, teraz usiłują zbankrutować Polaków, a potem przyjdzie kolej na Brytyjczyków. Anglicy powiedzieli że tak NIE, NIE, NIE będzie !

  4. Ci KOLESIE czyli tzw. „Komisja Europejska” NIE MA pieniędzy, NIE generuje pieniędzy ale jedynie WYŁUDZA pieniądze rak w rok w kwocie 20 miliardów EURO od Wielkiej Brytanii w celu opłacenia perdzieli w Brukseli. (D.Tusek sobie bierze 1.6 milina Euro rocznie jako zapłaty za swoje pierdzenie w stołek w Brukseli!)

  5. tzw. „Komisja Europejska” czyli kolesie UZIRPATORZY NIE mający pojęcia o ekonomii sfabrykowali system i WYMUSILI subordynacje kontrolowania i rządzenia dosłownie we WSZYSTKICH 28 krajach UE narzucając NIE korzystne rozwiązania finansowe i gospodarcze dla Wielkiej Brytanii i innych GŁUPICH dających się WYKOŻYSTAYWAĆ ekonomicznie przez Niemców i tzw. „europejskie banki centralne” ze Strasburga i inne.

  6. Brytyjskie imperium rządziło Światem. Pomysł GŁUPTASÓW z Berlina i pedałów kolesi z Brukseli jak Tuska i innych gangsterów że bedą rządzili Brytyjczykami to beznadziejna OBELGA dla tych Brytyjczyków, którzy ZAWSZE byli i chcą być SAMOWYSTARCZALI i samodzielni pod każdym względem.

  7. KUMETRSKA szajka uzurpatorów „Komisja Europejska” na zamówienie żydo-masońskich lewaków IDEOLOGÓW wymuszała emigracyjne TSNAMI kolorowej chołoty, którego celem było ZALENIE prostackimi muzułmańskimi emigrantami w celi PERNAMENTNEJ celowej zmiany DEMOGRAFII ludnościowej, tak. aby biali ludzie we wszystkich 28 krajach UE stali się MNIEJSZOŚCIĄ.

  8. Lewacka szajka „Komisja Europejska” z Brukseli zorganizowała ZABLOKOWANIE obrony wszystkich krajów 28 UE przed ZALEWEM nielegalnych emigrantów na te kraje.

  9. Lewacka „ELITA” tzw. Komisja Europejska z Brukseli sterowana z berlina całkowicie STRACIŁA autorytet, gdyż przez ostanie 25 lat OBIECYWALI wzrost gospodarczy UE, a co za tym idzie wzbogacenie się krajów UE, a tymczasem jest SKRAJNIE odwrotnie – całkowity UPADEK gospodarczy UE z potężnym bezrobociem, które wynosi 97 milinów co stanowi 18% zdolnych ludzi do pracy w skali UE.

  10. Wielka Brytania całkowicie ODZRUCIŁA CENTRALNE sterowanie gospodarcze i ekonomiczne dyktowane przez ANALFABETÓW ekonomicznych „Komisja Europejska” z takim IMBECYLEM na czele jakim był ten Buzek, a teraz jest SPRZEDAJNY folksdojcz D.Tusk jako szef w Brukseli + inni ciemni IDIOCI „kolesie” na niemieckim kagańcu.

  11. Uzurpatorskie „CENTRALISTYCZNE skorumpowane elity” rządzące w UE z Brukseli z PRZEKUPIONĄ „Komisja Europejską” na czele biorą ŁAPÓWKI od WŁAŚCICIELI wielkich międzynarodowych KORPORACJI za ustanawianie „praw” BLOKUJACYCH powstawania dla nich autentycznej konkurencji.

  12. Parlament Europejski absolutnie NICZEGO NIE wnosi i NIE ma wpływu na straszliwe KUMETERSKIE skorumpowane CENTRALISTYCZNE decyzje podejmowane w interesie GLOBALISTÓW przez zdegenerowaną moralnie tzw. „Komisje Europejską”.

  13. Skorumpowana PRZESTEPCZA łapówkarska „Komisja Europejska” uwazajaca siebie za „elitę” intelektulaną wygenerowała GLOBALISTYCZNE elity, które spowodowały ZNISZCZENIE klasy średniej we wszystkich krajach UE i powstanie klasy ultra NOWOBOGACKICH miliarderów, którzy pasożytują na powiększonej ilości najbiedniejszych co generuje potężne konflikty na tle ekonomicznym i społecznym.

  14. Elita rządząca w UE czyli „Komisja Europejska” jest wyznaczana przez GLOBALISTÓW, której zadaniem jest CENTRALNIE sterowanie w UE i NIE pozwalanie myśleć o KRAJOWYCH lokalnych interesach jako NARODÓW oddzielonych granicami państwowymi, które KONKURUJĄ gospodarczo ze sobą. Komisja Europejska pracuje dla GLOBALISTÓW – właścicieli korporacji Światowych. Narodów i Krajów teraz już NIE będzie bo wszyscy jesteśmy PRZEMIESZANI, co właśnie organizują Globaliści z ich wywołanym TSUNAMI migracyjnym na świecie wywołanych przez celowe wojny lokalne.
  KORZYŚCI gospodarcze czy handlowe ZABIERA ta grupka GLOBALISTÓW ze swoimi rodzinami, a nie jakieś tam Kraje czy Narody.

  15. Dlatego Narodów i Krajów ma NIE być, a jedynie ma być rząd GLOBALNY w UE w Brukseli i paru kumpli globalnych, którzy handlują miedzy sobą. Krajów NIE ma, Narodów NIE MA to wiec taryf handlowych podatkowych miedzy krajami też NIE ma tak jak jest w już w obecnej GLOBALNEJ UE.
  Wymiany handlowej między narodami już NIE ma w UE. Jest i będzie jedynie handel i oferty handlowe między KUMPLAMI korporacjami GLOBALNYMI.
  I w ten sposób globaliści WYKONCZYLI klasy średnie w UE, które były kiedyś pośrednikami narodowymi, krajowymi w handlu lub produkcji, a teraz w systemie globalnym są NIE potrzebni, TRACĄ pracę, ponieważ cała koncepcja narodu i krajów została ZNISZCZONA i potężnie zarabiają JEDYNIE właściciele GLOBALNYCH korporacji a NIE Narody czy Kraje bo takich ma NIE być.
  Każdy kto pragnie zachowania Krajów i Narodów i handlu miedzy krajami jest nazywany NACJONALISTĄ lub faszystą przez globalistów z Brukseli czy Berlina.

  14. „Komisja Europejska” z całą swoją „elitą” rządzącą w Brukseli / Berlinie PODZELIŁA kraje UE na UPRZYWILIJOWANE które mogą się rozwijac gospodarczo jak Niemcy i kraje członkowskie WYKOZYSTYWANE centralnie SYSTEMOWO jako KONIALNE we wnętrzu UE tak jak polska czy Grecja. Rozwój gospodarczy w UE NIE jest przewidziany dla wszystkich krajów UE, tylko dla UPRZYWILIJOWANYCH o co CENTRALNIE dba WYZNACZONA przez korporacje-loże masońskie skorumpowana „Komisja Euripejska” i jej biura w Brukseli.

  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2016/06/24/brexit_a_revolt_against_the_cronyism_of_the_elites_and_a_cry_for_nationhood

 17. Nato , po wyjsciu GB z unii, widzi szanse na wyrazne wzmocnienie swojej pozycji w Europie .Szef Nato Jens Stoltenberg zapewnia, ze Wielka Brytania nadal bedzie odgrywala wiodaca role w obrebie Nato. Stoltenberg doslownie: ” Poniewaz widzimy wieksza niepewnosc i wiele niewiadomych , jest Nato tym bardziej wazna jako platforma miedzy europejskimi aliantami , jak rowniez miedzy Europa I Ameryka Polnocna. Zjednoczone i zdecydowane Nato pozostaje niezbednym filarem stabilnosci w turbulentnym swiecie . Ona ( Nato) ma decydujacy wklad dla miedzynarodwoego pokoju i bezpieczenstwa.
  Oswiadczenie Stoltenberga uwidacznia , ze Nato podziela poglady Georga Sorosa , ktory spodziewa sie rozpadu UE w chaosie.

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/06/26/nato-strebt-wegen-eu-krise-staerkere-rolle-in-europa-an/

  to sie , qa, uklada w jakis puzzel

 18. Margaret Thatcher 1990r: Tak NIE będzie, że "Komisja Europejska będzie rządziła w Wielkiej Brytani ! said

  Przekupieni LEWACY z tzw. „komisja europejska” przez GLOBALISTÓW już w 1990 roku usiłowali przejmować władzę w całej zachodniej Europie i mieli zapędy być CENTRALNĄ władzą już w 1990 roku PONAD parlamenten Brytyjskim, na zamówinie ówczesnych globalistów.

  Ten zapedy POWSTRZYMAŁA ówczesna premier Margaret Thatcher – KONIECZNIE posłuchajcie i zobaczcie tutaj wypowiedziane OSTRZEŻENIA dla Wielkiej Brytanii przez M.Thatcher z dnia 30-X-1990:

  Tłumaczę na j.polski to co M.Thatcher powiedziała i PRZESTRZEGAŁA Europę przed zapędami rządzących DYKTATORÓW z ówczesnej UE:

  Słowa M.Thatcher z dnia 30-X-1990:

  „Tak, Komisja Europejska chce ZWIĘKSZYĆ swoje uprawnienia. Tak, to ale to ciało Komisja Europejska jest NIE wybrane ciało i ja jako premier WB nie chcę, aby Komisja ZWĘKSZAŁA swoje uprawnienia kosztem „domu”(tzn. Brytyjskiego Parlamentu), gdyż My oczywiście mamy Parlament Brytyjski mamy ODDMIENNE zdanie niż Komisja Europejska przez NIKOGO NIE wybrana. Oczywiście…

  Przewodniczący Komisji, pan Delors, powiedział na konferencji prasowej, na drugi dzień, że chce, aby Parlament Europejski będzie demokratyczna organem Wspólnoty, a komisja Komisja Europy będzie ciałem wykonawczym, który powoła Rade Ministrów Europy, że Rada Ministrów Europy wyłoni Senat Europy, który będzie rządzic w całej Europie.
  Nie, NIE, NIE.

  Tak nie będzie, że ktoś z zewnątrz będzie rządził w Wielkiej Brytani.

  Może Partia Pracy dałoby wszystkie te rzeczy łatwo. Być może zgodzić się na jakąś wspólną obcą walutę, w celu całkowitego ZNIESIENIA funta. Komisja Europejska, jest całkowicie NIE-kompetentntna w sprawach monetarnych w Wielkiej Brytanii. Oni będą zadowoleni jak Finanse i Skarb Brytyjski stanie się takim ich MFW, czyli ich centralnym bankiem. Faktem jest, że Komisja Europejska NIE MA pieniędzy i NIKT im NIE dał kompetencji aby decydować o całej ekonomii(gospodarce) Wielkiej Brytanii.

  Tak, tak, po prawej Hon. Gentleman chętnie by ODDAŁ wszystko co Brytyjskie w OBCE ręce. Ten proponowany „wybierany parlament”(europejski) to tylko PRETEKST aby ci z Komisji Europejskiej położyli łapy na Funcie Sterlingu(pieniądzach Brytyjskich) i usiłują ZABRAĆ kompetencje tej Izby(Parlamentu Brytyjskiego) gdzieś tam do Europy(tzn. do Brukseli ?

  NIE, NIE, Nie – tak NIE będzie !”

 19. Nina said

  Nigel Farage 2016: ‚Unia Europejska nie działa, Unia umiera. To zwycięstwo przeciwko wielkim bankom i korporacjom”. I dodał: „To jest zwycięstwo zwykłych, porządnych ludzi”. Ps. jam im się udało – w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników referendum – zebrać 2 miliony podpisów o … powtórzenie referendum.

 20. Kar said

  re:19

  ..jak posluchac rannych tv wiadomosci brytyjskich to widac/slychac przegrupowywanie sie bojowek zydowskich na rynku polityczno/ekonomicznym..(duzo slinotoku i wzajemnego poklepywania sie liberalow z konserwatystami-regularne klasyczne: zydzi zydom..) i przeto nie nalezy zbytnio wpadac w eforie, ze „Unia zdycha”.. badzmy przygotowani na nowego-wysportowanego krolika w wydaniu hooked nose jew

 21. Zerohero said

  Milośnictwo Kołchozu idzie przeważnie w parze z żydofilstwem. Przypadek?

  Pan prezydent był łaskaw powiedzieć, cytuję: ” Podkreślałem już wielokrotnie, że kulturowo należymy do Zachodu od 1050 lat – od kiedy weszliśmy do świata kultury judeochrześcijańskiej, czyli od Chrztu Polski, od wielkiej decyzji księcia Mieszka I”
  http://wps.neon24.pl/post/132358,judeo-chrzescijanskie-rozterki-prezydenta-dudy
  (tam jest źródło na strone prezydenta)

  1. judeochrześcijaństwo – bez komentarza. Zapewne Jezusa wyrzekli się Rosjanie.

  2. „należymy do Zachodu” – głupawe kompleksy prowincjusza bez honoru, który ciągle wmawia, że należy do Zachodu (a więc czegoś lepszego). Tylko, że ten Zachód jakoś nie zdaje sobie sprawy jakich ma na wschodzie tak bardzo zachodnich sąsiadów. 😀 Ostatnio zachodni zrobili się Ukraińcy. Aj waj, jaki to Zachód. Pewnie Dziki. :))

  3. „od 1050 lat”. Tak, jeden guzik i nagle resetujemy kulturę słowiańską i zyskujemy tożsamość narodów żyjących 5 wieków w Imperium Rzymskim. Jak wiadomo cywilziację zmienia się jedną decyzją w 5 minut.

  4. chrześcijaństwo weszło na spuściznę antyku i kulturę (wcale nie taką prymitywną) barbarzyńców. To dopiero tworzy charakter Europy. Natomiast doczepianie tu jako fundament Judejczyków jest hucpą

  Słowa kluczowe: kompleksy, hucpa, prostactwo, ubóstwo umysłowe

 22. Joe said

  Te wywody sa trafne i uzasadnione wydarzeniami…ale przecie nic sie nie zmienilo od 100 lat.Z tego samego „zrodla” plynie strumien nakazow.Tylko ze w tamtym stuleciu plynal POprzez Kreml a dzis juz bezposrednio.Duda czy nie duda..zwykly wykonowca POlecen senhendrynu…Nawet sam pan Dzugaszwili byl tym zaskoczony PO zamachu na Lenina i wlamaniu do jego sejfu.Dzis informatyka jest w takim stadium rozwoju ze nie sposob to wszystko ukrywac…wiec robia tak jak robia…

 23. Siekiera_Motyka said

  „choćby wyrażoną zgodnie z wszelkimi procedurami wymaganymi przez obecny ustrój, należy zlekceważyć lub złamać.”

  Tego NIE ukrywali tylko mały człowiek tego nie dosłyszał bo był skupiony jak to świetnie być w Bogatym Klubie.

 24. Przecław said

 25. Stary Warszawiak said

  ZSRR istniał od 1922 roku lub jak kto woli od 1917 roku do 1991 roku i nie udało mu się zniszczyć chrześcijaństwa w Europie (pomimo wielkich wysiłków żydów)
  UE istnieje od 1993 i kontynuuje niszczenie chrześcijaństwa zarówno przez żydów jak i masonów – pożyjemy zobaczymy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: