Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Specjalna jednostka zajmuje si…
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Antares o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  wkurwiony o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Kim są archonci

Posted by Marucha w dniu 2016-07-03 (Niedziela)

Gajowy co jakiś czas lubi odjechać w piąty wymiar i odbadać, co się tam dzieje. Poniżej – właśnie taki odjazd. A raczej totalny odlot.
Admin

Ponieważ było kilka pytań od Czytelników na temat pochodzenia archontów, publikuję tu więcej na ten temat informacji – kr

Tłumaczenie według tekstów Therese Zumi przez Aldabrę
http://www.theeventchronicle.com/the-event/prepare-for-change-a-solar-system-overview-update/

Nasz Układ Słoneczny znajduje się przez ostatnie 26.000 lat pod kontrolą istot z Oriona / Andromedy Imperium Chimery oraz ich sług istot Drako / Reptylian, którzy skutecznie wprowadzili na Ziemi status kwarantanny, izolując Ziemię całkowicie od pozytywnych ras ET.

Istoty, które kontrolują przebieg kwarantanny to są Archonci, którzy przybyli i pochodzą z galaktyki Andromedy, a następnie stworzyli takie rasy jak Drakoni i Reptylianie dzięki inżynierii genetycznej. Te procesy genetyczne trwały tysiąclecia – Archonci używali Drako / Reptylian jako swoich niewolników, aby rozwinąć i chronić swoje imperia.

Mamy dwie grupy Archontów, którzy kontrolują nas na różne sposoby, ale który oczywiście współpracują przy kontroli tej planety i utrzymują nas jako swoich więźniów. Tak to sprytnie zorganizowali, że ani ty ani ja nic o nich nie wiemy.

Stworzyli hierarchiczny system kontroli przez różnych swoich sługusów, że nie wiadomo kto tym de facto zarządza. Warto wspomnieć, że grupa Jezuitów – Archontów przebywających na powierzchni planety skrywa się wśród czarnej arystokracji i ich rodzin oraz w grupie religijnej utworzonej 500 lat temu a zwanej Jezuitami, których znaleźć można głównie, ale nie wyłącznie, w Kościele rzymskokatolickim na całym świecie. Druga grupa poniżej powierzchni Ziemi kontrolująca bazy wojskowe to grupa Archontów Chimera.

Krótkie przypomnienie kto jest kim.

Dwie różne kontrolujące grupy Archontów:
Frakcja Jezuitów – Archontów – /kontrola populacji i myślenia/
Frakcja Chimery – Archontów – /militarna/

Na początku chciałbym przypomnieć czytelnikom, że liczba archontów fizycznie wcielonych na powierzchni Ziemi nie jest tak wielka, ale na płaszczyznach eterycznych oraz astralnych liczby Archontów podane tutaj można pomnożyć co najmniej dziesięć razy. Na powierzchni naszej planety {Maj 2012} było wcielonych kilkudziesięciu Archontów (org Jezuici), kilkuset Drakonów (głównie w rodzinach bankowych Illuminatów) i kilka tysięcy Reptylianów (głównie w armii najemników Blackwater i Academi)

Na Ziemi są dwie grupy – frakcje kontrolujących Archontów.

Frakcja pierwsza Jezuici – to odłam grupy, który fizycznie wcielił się na powierzchni Ziemi w tak zwanych czarnych rodzinach szlacheckich, czarnej arystokracji. Według Kobry, grupa Jezuitów powstała 500 lat temu i od tamtej pory prowadzi masowe “widowisko” i kontrolę umysłów.

Organizacja ta jest tworem rodziny Farnese żyjącej w XVI wieku, znanej jako najpotężniejsza z rodzin papieskich we Włoszech, przynależącej do czarnej arystokracji. Można to tak ująć, że organizacja Jezuitów jest kryjówką-schronieniem dla Archontów wcielonych na powierzchni planety.

Ta frakcja Jezuitów Archontów jest przeważnie obecna w grupie katolickich jezuitów na całym świecie, ale nie wyłącznie. Ich „zadaniem” jest kontrola umysłów populacji na masową skalę, kontrola ludzkości. Mają narzędzia indoktrynacji religijnej grzechu oraz piekła i stoją za wieloma operacjami, działaniami służącymi do kontroli populacji. Kontrolują i wpływają na edukację na całym świecie.

Jezuici duchowo kontrolują swoich administratorów.

Administratorzy są potomkami ras stworzonych przez archontów w wyniku inżynierii genetycznej ( na przestrzeni wielu tysiącleci) Są to rasy takie jak Drakoni i Reptylianie.

Te całkowicie kontrolowane duchowo istoty to:
A) Drakoni są sługami-administratorami wcielonymi w rodzinach Iluminatów, którzy działają głównie przy sprawowaniu nadzoru nad systemem finansowym oraz
B) Reptylianie wojownicy – gadzie istoty, najemnicy, które chronią Iluminatów i tworzą konflikty i wojny w celu sprawowania kontrolowanej władzy przez Archontów.

Poprzedni generał Jezuitów Hans Peter Kolvenbach odgrywa zasadniczą rolę w utrzymywaniu wibracji strachu wśród ludzkości na powierzchni tej planety. To on był inicjatorem i “mózgiem” akcji 9/11 (Twin Towers) oraz 3/11 (Fukushima), które były fałszywą flagą i miały na celu wywołać panikę i strach i w rezultacie zaostrzyć kontrolę i inwigilacje ludzi. Jest on też główną siłą napędzającą konflikt w Syrii. Od wielu lat mieszka wygodnie w Libanie, w pobliżu granicy z Syrią i “zajmuje się” Bliskim Wschodem.

Frakcja Rothschild / Frakcja Iluminatów

Rothschildowie są i byli bankierami Jezuitów w ciągu ostatnich dwóch stuleci.

Zarządzają pieniędzmi Jezuitów lokując je w różnych formach i miejscach. Rothschildowie są widoczni, lecz nikt nie przypuszcza, że finanse należą zupełnie do kogoś innego. Jak powiedział w ostatnim wywiadzie Benjamin Fulford – to było sprytne posunięcie, no bo kto będzie szukał pieniędzy Jezuitów, kościoła katolickiego, u żydów?

Rothschildowie nie działają niezależnie, ale są podlegli i wypełniają rozkazy swoich panów Archontów/Jezuitów.

Rothschildowie, ta frakcja kabała, całkowicie przeniknęła do współczesnej, zachodniej medycyny; jednym z przykładów są szczepienia. Byliśmy genetycznie zmieniani, modyfikowani za pomocą szczepionek. Ideą i pomysłem medycyny Rothschildów jest utrzymanie nas wszystkich jako pracujących, bezwolnych niewolników. W.H.O. która zależna jest od Rothschildów, w swoich działaniach posiłkuje się opracowaniami wykonanymi w hitlerowskich obozach koncentracyjnych w czasie 2. wojny światowej.

Na szczęście istnieją sposoby leczenia i uzdrowienie tych wszystkich ich działań. To wszystko będzie oczyszczone i zrównoważone bardzo szybko przy Wydarzeniu.

Frakcja Rockefeller / Illuminazi.

Ta frakcja została stworzona przez Archontów Jezuitów z XX wieku z celów utrudniania, obniżania i powstrzymywania technologicznego i naukowego postępu i rozwoju ludzkości.

Główni gracze z frakcji Rockefeller / Illuminazi to: David Rockefeller, Henry Kissinger, George Herbert Walker Bush (junior) George Scherf, Dick Cheney, Jay Rockefeller, Donald Rumsfeld, Karl Rove i Paul Wolfowitz.

Blackwater znany również jako Xe lub Academi jest prywatną armią Jezuitów posłuszną dyktatowi czarnej szlachty, czarnej arystokracji i głównie broni ich interesów. Academi – oficjalnie nazywana prywatną firmą wojskową świadczy usługi przy użyciu swojej armii najemników. Armia ta działa poza wszystkimi przepisami. Armia ta jest kontrolowana przez ludzi zarówno z rządu USA, jak i z zewnątrz głównie z Państwa Watykańskiego.

Innymi słowy Blackwater jest armią religijną służącą papieżowi w Rzymie, poprzez Zakon Maltański. Zakon Maltański w świetle prawa międzynarodowego jest uważany za „suwerenny podmiot” o szczególnych uprawnieniach i przywilejach dyplomatycznych. Podobnie jak Blackwater, Zakon Maltański jest „nietykalny”, ponieważ jest w samym sercu elit i czarnej arystokracji.

Dzięki takiej organizacji kabał ma do dyspozycji swoich najemników, którzy zostali użyci w wielu kolejnych wojnach, aby wywołać konflikty, które tworzą pewnego rodzaju chaos i powodują jeszcze gorsze wojny cywilne. W konfliktach w Egipcie i Syrii słyszeliśmy o tajemniczych snajperach, należą oni do najemników tej prywatnej firmy.

Grupa zwana jako „Bezbożni Czterej” to osoby, których nazwiska wymienione są powyżej są częścią frakcji Rockefeller / Illuminazi (Bush Sr., Henry Kissinger, Donald Rumsfeld i Dick Cheney).

Druga Frakcja Archontów – Chimera

Druga frakcja, grupa Archontów, która nas kontroluje, znana jest pod kryptonimem Chimera.

To jest ściśle tajna, bardzo negatywna grupa, która wraz z Negatywną Armią przeniknęła do sił zbrojnych wszystkich głównych krajów na Ziemi. Odbyło się to w trakcie i po inwazji Archontów w Kongo w 1996 roku. Chimera potajemnie kontroluje większość baz wojskowych na całym świecie, wiele z tych baz należy do armii USA : {większość tych baz jest obecnie pod kontrolą/ nadzorem Sił Światła.}

Grupa Chimera Archontów wymusiła tajne umowy na przywódcach wszystkich narodowych sił zbrojnych na całym świecie w celu powstrzymania i zatarcia śladów jakiegokolwiek życzliwego pozaziemskiego kontaktu. Grupa Chimera jest mocno powiązana z Jezuitami i NSA.

Grupa Archontów Chimera była i jest twórcami wszystkich wojen na Ziemi w tym Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej. Są odpowiedzialni za obecną wojnę w Syrii, na Ukrainie, w Iraku oraz za działania terrorystyczne Państwa Islamskiego gdziekolwiek mają miejsce.

Prawda o naszej rzeczywistości jest nieznana 99% ludzkiej populacji. Cały czas trwa na wszystkich frontach cicha wojna pomiędzy Pozytywnymi Siłami Wojskowymi a Chimerą.

Bomby Dziwadełka

Grupa Chimera wprowadziła fizycznie bomby “dziwadełka” do wnętrza większości amerykańskich baz wojskowych i w niektórych bazach wojskowych innych narodów. Te bomby dziwadełka stanowiły główną linię obrony przed powstrzymaniem Galaktycznej Konfederacji i siły Ruchu Oporu przed pojawieniem się na powierzchni Ziemi.

W niedawnym wywiadzie zapytano Kobrę, czy „Bezbożni Czterej” wciąż są w bezpośrednim kontakcie z grupą Chimera w ich bazie na Long Island, a Kobra odpowiedział, że niestety nadal mają kontakt.

DOBRA WIADOMOŚĆ – Wszystkie fizyczne bomby dziwadełko zostały zdezaktywowane do końca stycznia 2015 !! A Kobra powiedział nam w dniu 19 marca 2015 „Nadal trwa usuwanie grupy Chimera. Pozostała jeszcze sieć plazmowych implantów, połączonych między sobą tunelami, powiązanych wzajemnie bombami toplet i dziwadełkami. Ta sieć implantów była powoli budowana przez miliony lat w całej tej ćwiartce Galaktyki przez szalonych naukowców grupy Chimera, którzy byli mistrzami planowania strategii złożonego kompleksu wojskowego Oriona / Drako Reptylian.”

Gdy Rob Potter niedawno prowadził wywiad z Kobrą poprosił go, aby wyjaśnić, jaka jest różnica między fizycznymi i plazmatycznymi {eterycznymi / astralnymi} bombami dziwadełko. Można odnieść wrażenie że istnieje bardzo mała różnica. W swojej ostatniej aktualizacji Kobra przypomniał nam, że „Musisz zrozumieć, że płaszczyzna fizyczna jest tylko zagęszczoną plazmą. Skondensowana anomalia w plazmie odzwierciedla, rzutuje bezpośrednio na płaszczyznę fizyczną. „Tak więc praca polegająca na usuwaniu nie-fizycznych plazmatycznych akcesoriów Archontów jest istotnym nieustającym procesem. PANDORA jest kryptonimem procesu eterycznego i astralnego wyzwolenia astralnego planety. Ta wojna nadal tam trwa i ma na celu usunięcie przez nie-fizycznych Wojowników Światła wszystkich ciemnych podmiotów, bytów, istot.

Kolejnym ważnym ogniwem w zrozumieniu pełnego obrazu sytuacji na Ziemi oraz tajemnicy otaczającej wszystko co związane z życiem pozaziemskim i komunikacją był post Kobry 29 stycznia 2015, gdy powiedział: „Musicie zrozumieć, że ludzie zaangażowani w tajny program kosmiczny nie mają żadnego dostępu do baz Chimery położonych wewnątrz naszego Układu Słonecznego lub pod powierzchnią naszej planety i w większości nawet nie byli świadomi ich istnienia. Ten intel był klasyfikowany jako tajny do tej pory, dopóki Chimera nadal przetrzymuje ludzi jako zakładników w swych podziemnych bazach lub w pewnych miejscach w naszym Układzie Słonecznym (NIE na Księżycu i nie na Marsie). Wyzwolenie tych zakładników musi być prowadzone ze szczególną starannością.

Z ciemności do Światła

Dowiedzieliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, że pewne grupy ras istot pozaziemskich, które zostały wcześniej uznane za negatywne, przeszły na stronę Światła i zostały już przyjęte do Galaktycznej Konfederacji.

Te rasy wcześniej były częścią lub współpracowały z Imperium Drako-Reptylian, a obecnie pracują z pozytywnym Sojuszem Sił Światła {Allied Light Forces}, bo w końcu zrozumiały, że zmiany obecnie zachodzące w tym wszechświecie są zmianami korzystnymi dla wszystkich ras. Tak więc istnieje wiele różnych frakcji i ras w całym tym sektorze galaktyki, które obecnie współpracują z Kosmicznym Sojuszem w celu planetarnego wyzwolenia.

Niektóre z galaktycznych ras, które Kobra potwierdził, że przeszły jako gatunek na stronę Światła, i które obecnie pracują razem z Siłami Światła to: Zeta Reticuli, Annunaki, Modliszkowate (Mantis) i Szaraki (Greys).

Często zadawane pytanie – dlaczego oni nie wylądują i nas nie wyzwolą TERAZ?!

Ponieważ niektórzy czytelnicy bloga Kobry zadają pytanie „dlaczego Galaktyczna Konfederacja nie wyląduje i nie interweniuje natychmiast, aby zatrzymać to szaleństwo TERAZ ?”

W poście z 09 lutego 2015 – Solar System Update, Kobra przypomniał nam że:

„Siły Światła zostały zmuszone do podpisania traktatu o nieingerencji, który stwierdza, że nie będą bezpośrednio przeszkadzać, interweniować na powierzchni Ziemi. Z kolei Chimera również nie prowadzi bezpośrednich działań na powierzchni planety. Chociaż traktat ten był bardzo szkodliwy dla rozwoju ludzkości w ciągu ostatnich 26.000 lat, to jednocześnie uchronił ludzkość przed żniwami na nich (harvest) organizowanymi przez Chimerę, a prowadzonymi bezpośrednio przez ich sługi Drako/ Reptylian.

Z powodu tego traktatu członkowie Ruchu Oporu nie kontaktują się bezpośrednio z osobami na powierzchni Ziemi.

Natomiast traktat ten gwarantował, że Drako/Reptylianie masowo nie żywili się ludźmi na śniadanie, w otwarty sposób, na powierzchni w ludzkich miastach po 1996 roku, gdy wtedy pod powierzchnią planety była już ich ogromna ilość, ~ 500 milionów osobników.

Z powodu tego Traktatu, Chimera do tej pory nie zdetonowała bomby dziwadełko mimo wielu okazji.

Gdy tylko ustanie zagrożenie Chimery, Siły Światła będą interweniować bezpośrednio na powierzchni tej planety. „Kobra przekaże więcej informacji, jak tylko będzie to bezpieczne. Bezpieczne oznacza, że będzie to bezpieczne dla zaangażowanych zakładników, których życie jest jeszcze w niebezpieczeństwie gdyby intel został ujawniony zbyt wcześnie.

Tu jest więcej informacji na blogu: https://soulowicz.wordpress.com/tag/archonci/

https://krystal28.wordpress.com

Komentarzy 37 do “Kim są archonci”

 1. wanderer said

  Czy leci z nami lekarz?

 2. Sybirak said

  Wandaluzja w wydaniu kosmicznym.

 3. Krasnoludek jajzeb said

  Pan Gajowy zasługuje na większego bana niż Snag.

  Apropo, gdzie jest mój kolega Rysio? (pojęcie umowne, albowiem pan Rysio nie czuje się być moim koplegą).

  To sobie mnie zbanuj, idioto. Najlepiej spadaj stąd.
  Admin

 4. Boydar said

  Wypisz wymaluj JPT. Istotnych jest tylko kilka zdań, a podejrzewam że i tak nie wszystko wyłowiłem …

  – ta frakcja Jezuitów Archontów jest przeważnie obecna w grupie katolickich jezuitów
  # w grupie, czyli nie wszyscy

  – lecz nikt nie przypuszcza, że finanse należą zupełnie do kogoś innego /…/ Rothschildowie nie działają niezależnie
  # to elementarne, Watsonie; za bardzo Rothschildy leżą na świeczniku

  – PANDORA jest kryptonimem procesu eterycznego i astralnego wyzwolenia astralnego planety. Ta wojna nadal tam trwa i ma na celu usunięcie przez nie-fizycznych Wojowników Światła wszystkich ciemnych podmiotów, bytów, istot.
  # w Biblii dawno to napisano

  – NIE na Księżycu i nie na Marsie
  # tego nie ogarniam, jeśli NIE, to znaczy że TAK, tylko co „TAK”

  – bo w końcu zrozumiały, że zmiany obecnie zachodzące w tym wszechświecie są zmianami korzystnymi dla wszystkich ras. Tak więc istnieje wiele różnych frakcji i ras w całym tym sektorze galaktyki, które obecnie współpracują z Kosmicznym Sojuszem w celu planetarnego wyzwolenia
  # a mówią że Putin to z żydami kręci

  – traktatu o nieingerencji, który stwierdza, że nie będą bezpośrednio przeszkadzać, interweniować na powierzchni Ziemi
  # i Bóg i Szatan maja obecnie tylko nasze ręce

  Za poważnie podszedłem do tematu ? 🙂

 5. Krasnoludek jajzeb said

  Panie Gajowy, znowu Pan nie załapał ironii…

  Dobrze, juz idę.

 6. Boydar said

  Sądzę, że obywatel Krasnolud nie docenia Pana Gajowego. Ale z pewnością Pan Gajowy docenia obywatela Krasnoluda. CBDO.

  PS. Kolegów do „ironizowania” niech obywatel szuka wśród swoich, a nie w przyzwoitym miejscu publicznym 🙂

 7. Hasso C. said

  Odjazdowe, Az mi prysly zmysly i wszystko stalo sie jasne! Ze tez sam nie pomyslalem, ze papiez Franek to z Andromedy. To dlatego przepraszal pedalow, bo oni z Oraliona.

 8. Marek said

  to jest lepsze od tez wygłaszanych przez sektę smoleńską.

 9. La Reine Toronto said

  Dziekuje Panie Gajowy za podjecie tego tematu; nie mozna tego pomijac TU bo temat jest ‚na czasie’ ….aha!
  Otworzmy swoje trzecie OKO bo ono jest a my mamy je w wiekszosci zamkniete , zamazane przez naszych kaplanow …nie wszyscy wiedza o tym, niestety.

  Moze kszieza sie wypowiedza dlaczego KK zamyka OKO popiolem?

 10. Krasnolud Imajajz said

  Panie Gajowy, już byłem na moście, ale z tego wszystkiego zdałem sobie sprawę, że przed odejściem zapomniałem zachowac sie jak człowiek. Zapomniałem powiedziec panu przepraszam że niechcący sprawiłem panu przykrość, co nie było moim zamiarem. Miałem inny zamiar, ale nieważne. Nie mówiąc już o obrażaniu pańskiej osoby, co juz zupełnie nie jest moim zamiarem. Zawróciłem więc konia i pukam w szybę, żeby to powiedzieć. Przy okazji odprowadzam psy, którymi pan mnie poszczuł, a które postanowiły do mnie sie przyłączyć, jako że psy lubia krasnoludów. A może to były koty, na starość oczy słabe i nie widzą.

  Teraz już spokojnie mogę się udać we świat piękny a szeroki, póki jeszcze istnieje.

 11. Isia said

  … nie dałam rady … przez „to” przebrnąć … faktycznie … totalny odlot …

 12. Zenon said

  Szkoda na to miejsca na serwerze i czasu na czytanie.

 13. Anucha said

  W tym wszystkim brakowało tylko tego, że Archontowie żywią się złotem i dlatego Rothschildowie tak o nie zabiegają.

  La Raine Toronto- ależ oczywiście, trzecie oko istnieje i jest bardzo często otwierane przeważnie przez pedalstwo 🙂

 14. provincjal said

  Jak to mówią prawda czasu prawda ekranu, albo scenariusz Gwiezdnych Wojen napisał Cobra, albo scenarzyści GW wymyślili Cobrę.
  Póki co co nazwiska i funkcje się zgadzają.

 15. Anucha said

  Archontów rodzą drzewa sosnowe rosnące w Parku Wigierskim.

  .http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/02/pochwa-14956497.jpg

 16. And said

  Zawsze to daje jakąś nadzieję. Tak czy owak jest jakoś pusto na tej planecie, a starożytne kultury rzeźbiły w kamieniu kontakty z obcymi. Nie wiadomo jednak, czy ci obcy byli źli. Oby nie było, że to teraz jesteśmy zniewoleni a kiedyś przybywali dobrzy obcy. Ponoć obecna cywilizacja jest jedną z najbardziej szkodliwych i nieprzyjaznych tej planecie.

 17. Marucha said

  Re 5, 10:
  Panie Krasnolud, zapewne nie wyłapałem żartu. Ale psami i tak nie poszczułem…

 18. Boydar said

  Misiu Kolorowy, do czego potrzebne Ci takie myki ? 🙂

  Biję się w piersi, mnie też się zdarzało …

 19. wanderer said

  Panie Marucha, niech Pan odpusci Krasnoludkowi, on tak fajnie czasami pisuje, jesli to ten sam co czasami pisywal pod innymi nickami, bo wyczuwam specyficzne pioro i mysle, ze to ten sam.
  Czy Krasnoludek i czosnkowy niedzwiedz to ta sama osoba?

 20. Boydar said

  A w życiu Mariana, Gajowy się nie przyzna 🙂

  Misie są cacy, tylko czasami miewają kompleksy; zupełnie niepotrzebnie.

 21. wanderer said

  Wszyscy wiemy, Panie Boydar, ze Gajowy ma wielkie serce, wiec moze Krasnoludkowi wspanialomyslnie wybaczy, przeciez on taki malutki 🙂

 22. Anucha said

  Ad:21
  Malutki,malutki ale z jakim dużym 🙂

  ego zbereźniki oczywiście

 23. morgan said

  Smiejcie sie, smiejcie . Pöki co möj sasiad /korzenie nieznane/ bardzo przypomina reptila.

 24. Boydar said

  Chodzi Panu Anusze o areał futra, oczy wiście.

 25. www said

  ja pier…

 26. Marucha said

  Re 12:
  Mnie tam nie szkoda czasu, gdy mogę się wprawić w dobry humor. Dlatego zawsze fascynowali mnie np. pseudonaukowcy.

 27. NyndrO said

  Dopóki nie potwierdzi tego Pan Polak Stanisław – nie uwierzę!

 28. Racjonalista said

  Lubię sf więc sądziłem, że dam radę przeczytać. Nie udało się – od połowy przeleciałem tekst po łebkach. Ale tak sobie myślę, że w naszych czasach całkiem spora liczba ludzi wierzy w coś takiego. Oświecenie „oświeciło” niemało ludzi, doprowadzając ich do skrajnego ociemnienia.

 29. jajacek said

  Największych tajemnic nie trzeba ukrywać. I tak ludzie nie uwierzą.

 30. NICK said

  „Wypisz wymaluj JPT. Istotnych jest tylko kilka zdań, a podejrzewam że i tak nie wszystko wyłowiłem …”
  Lubelaku… .
  Pan czytasz nieuważnie. WSZYSTKIE zdania są ważne. Imć Prawdzica. Naprawdę.

  A tylko niewielu chce czytać ze zrozumieniem wszystko.

  Nooo. Trudne.

 31. Boydar said

  Ja do JPT nic nie mam, opinia dotyczyła wyłącznie „artykułu”. Każdy autor po swojemu przędzie, jednak klimat podobny; może jeszcze Pająk się łapie.

 32. SAP said

  Jakiś czas temu trafiłem na chyba ciekawszą i mniej popi….ą stronkę z której pochodzi ww. artykuł i z której można dowiedzieć się ciekawszych i spójnych teorii ukrytej (ezoterycznej) wiedzy.
  Tu jeden z artykułów:
  http://hiperfizyka.pl/artyku%C5%82y/item/107153-kr%C3%B3tka-historia-my%C5%9Bli-ludzkiej
  Tu link do głównej strony:
  http://hiperfizyka.pl/

 33. Boydar said

  Panie SAP, trzeba było to wypracowanie zadedykować Panu Maćkowi. Mielibyśmy Go z głowy na jakieś trzy miesiące; bez gwarancji że nie na dłużej.

 34. SAP said

  Właściwie to myślałem o panu Maćko (manu Paćko) z intencją, by wziął przykład z przejrzystego stylu tych artykułów.

 35. Joe said

  Wywod wspomina tylko o TUZACH …a moze gdzies sa info..Panie Gospodarzu o tych mniejszego kalibru.Moze wreszcie dowiemy sie kto „Nam” ukatrupil KACZORKA…Bo nadal wszystkie sily kieruja Swiatlo na biednego Pana Putina.

  Najpoważniejszą poszlaką jest dymiący nagan Putina, którego zauważono, jak się kręcił po okolicy tuż po wypadku.
  Admin

 36. Joe said

  No..moze i ten nagan i dymi….Ale moi informatorzy z ambasady FR na Long Islad ktorych smialo juz moge nazwac przyjaciolmi,mowia mi niewiele ale troche wiem.Powiedzieli mi ze hitlerzyca osobiscie przlatujac do POlski ostrzegala kaczorka co sie z nim stanie jak nie zmieni FRONTU.Pan Putin na molo w Sopocie tez POwiedziel jej giermkowi,tuskowi ze „to co kombinuja to biora 100 % ryzyka….A w lesie jezeli sie Putin krecil to sprawdzal czy zabrali caly sprzet naprowadzajacy ktory byl tam POtrzebny do POprzeniej wizyty…No i ostatnio sie dowiedzialem co mowia dzisiaj…Wszystkie sznurki prowadza do hitlerzycy…

 37. Boydar said

  Hitlerzyca Makrela jest poza wszelkim podejrzeniem. Sama wisi na cienkich drucikach, wystarczy prąd puścić.

Sorry, the comment form is closed at this time.