Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (64 – …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
  Raynold o Panele słoneczne są drogie i w…
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Prof. Kevin McDonald: „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość”

Posted by Marucha w dniu 2016-07-05 (Wtorek)

Tematem, który nie jest omawiany, a krzyczy prosto w twarz, jest wroga agresja, którą ludzie muszą znosić, gdy odważą się nadepnąć na żydowską wrażliwość.

Nie mówimy tu o wyrafinowanej racjonalizacji, widzianej w artykułach redakcyjnych na stronach mediów głównego nurtu, a nawet o technikach oczerniania przez organizacje takie jak ADL lub SPLC. Mówimy o agresji interpersonalnej. Jest to coś absolutnie podstawowego.

Mamy odświeżająco szczery blog należący do Karin Friedemann, etnicznie żydowskiej anty-syjonistki. Zauważa zaciekłą nietolerancję, wykazywaną przez obrońców Izraela, w stosunku do ludzi mających inne opinie.

Amerykańscy Żydzi są rzeczywiście od dzieciństwa szkoleni w kontaktach z nie-Żydami w sposób podstępny i arogancki, w koordynacji ze sobą, aby niszczyć emocjonalnie nie-Żydów i krytyków Izraela, oprócz rujnowania ich kariery i ingerencji w relacje społeczne. Jest to rzeczywiście celowe, nikczemne i zaplanowane zachowanie, motywowane narcystyczną, zadufaną furią. …

Problem polega na tym, że nie-Żydzi są nauczani, przez nacisk emocjonalny i przemoc w mediach i systemie szkolnym, że mają być bardzo wrażliwi na cierpienie Żydów, więc gdy syjonista oburza się na nich za kwestionowanie jego poglądów, nie-Żyd naprawdę musi toczyć wielką bitwę przeciwko swojemu „wewnętrznemu Żydowi,” czyniąc się nieadekwatnym i zastraszanym. Ale Żyda nie obchodzi jak bardzo rani innych. Żyda obchodzi tylko to, co dobre dla Żydów.

Kiedyś doprowadziłam 50-letniego mężczyznę do histerycznego płaczu, bo powiedziałam mu, delikatnie i czule, że Żydzi nie są unikalni. Powiedziałam, że Żydzi, tak jak wszyscy inni, mieli dobre i złe czasy. Czasy, gdy ich mordowano, a innym razem, gdy oni mordowali innych. Tak jak każdy inny. Zgadnij, co wtedy zrobił. On mnie emocjonalnie wykorzystał w obelżywy sposób, a następnie zerwał wszelkie dalsze kontakty ze mną. Żydowskie zachowanie jest tak przewidywalne, że to naprawdę przeraża.

Jeśli wspomnisz odcięcie pieniędzy lub możliwy kompromis z Palestyńczykami, życie jak równy z równym w jednym państwie, stają się bardzo źli i stosują taktykę zastraszania, chyba że mają jakiś powód by się ciebie bać, w tym przypadku unikają cię i narzekają do władz, próbują byś został zatrzymany lub spróbują zniszczyć ci karierę, czy status społeczny poprzez oczernianie.

Wszyscy syjoniści wierzą w mit „1000 lat żydowskiego cierpienia” i czują, że świat jest im winien odszkodowanie za „wyjątkowe” cierpienia ich przodków. Jest to zbrodniczo obłąkany pogląd. Radzą sobie ze sprzecznościami między ich wiarą, że są dobrzy i tym co faktycznie robią swoim sąsiadom, zarówno na Bliskim Wschodzie, jak i w Stanach Zjednoczonych, opracowują wymyślone zagadnienia nt. zdrowia psychicznego. Większość syjonistów to funkcyjni schizofrenicy.

Moja opinia:

– Te taktyki nie ograniczają się tylko do krytyków syjonizmu. Jako jeden z tych, którzy doświadczyli ataku wrogich emaili od moich kolegów na uczelni, mogę to zdecydowanie potwierdzić. Jeden z moich korespondentów ostatnio przysłał mi następującą wiadomość:

Spotkałem wielu liberalnych, politycznie poprawnych Żydów, którzy reagują głośno (prawie gwałtownie), na najbardziej niewinne uwagi na każdy temat związany z Izraelem i Żydami. Jeden Żyd, kiedy wspomniałem, że moja żona i ja byliśmy w Rosji, przez kilka minut mówił o Rosjanach praktycznie z pianą na ustach. Inny, kiedy usłyszał, że sympatyzuję z problemami Palestyńczyków, chciał się dowiedzieć kim jestem i jak śmiem mówić coś takiego. Często zero tolerancji dla odmiennego zdania.

– Media stale pokazują obrazy żydowskiego cierpienia, ostatnio niekończący się przesyt filmów o holokauście. Ale media ignorują przypadki, takie jak wczesne dziesięciolecia ZSRR, a teraz w Wielkim Izraelu, gdzie Żydzi zadawali straszne cierpienia. Obecnie czytam The Jewish Revolutionary Spirit and Its Effect on History [Żydowski duch rewolucyjny oraz jego wpływ na historię] E. Michaela Jonesa. Uderzające są opisy żydowskiej przemocy wobec nie-Żydów w starożytności, zwłaszcza prześladowanie chrześcijan, gdy Żydzi mogli to zrobić.

Na długo zanim chrześcijanie mieli jakiś wpływ na politykę Rzymian, skargi chrześcijan na Żydów nie były stereotypowe, oparte na pamięci historycznej, lecz wynikały z bezpośredniego doświadczenia z Żydami: „Orygenes uważał, że żydowskie oszczerstwa pomogły wywołać prześladowania chrześcijan, oraz że żydowska nienawiść była faktem w życiu chrześcijan, i trwała niesłabnąco po wielokrotnych porażkach polityki mesjanistycznej” (tzn. porażki żydowskich rebeliantów z rąk Rzymian w 70 i 135 AD) (s. 69). To jest podstawą moich obaw, co stanie się z białymi, kiedy Żydzi staną się częścią wrogiej elity w Ameryce, z białą mniejszością.

– Nie-Żydzi absorbują te obrazy medialne, w wyniku czego czują się nieadekwatni i zastraszani emocjonalnie. W końcu identyfikują się z agresorem, podobnie jak przymuszani zakładnicy albo, jak sugeruje Friedemann, doświadczająca przemocy małżonka. Albo podtrzymują przyjaźń, ale starannie unikają mówienia o czymkolwiek związanym z Izraelem. Nie-Żydzi robią to, co każą im ich wewnętrzni Żydzi, ponieważ mają umiędzynarodowione obrazy żydowskiego cierpienia. W związku z tym pomagają żydowskiej brutalności i agresji.

Nie-Żydom, którzy kontynuują krytykę zorganizowanej społeczności żydowskiej, grozi się utratą środków do życia i ostracyzmem społecznym. Jak napisałem w poprzednim artykule, zorganizowana społeczność żydowska nie wierzy w wolność słowa. Ważne jest, aby pamiętać, że kiedy Żydzi dominowali w pierwszych dziesięcioleciach ZSRR, rząd kontrolował media, antysemityzm był wyjęty spod prawa, oraz były masowe mordy chrześcijan i zniszczenie chrześcijańskich kościołów i instytucji religijnych.

Jak zauważa Friedemann, sytuacja jest niczym innym jak oznaką poważnej sprawy psychicznej wśród społeczności żydowskiej głównego nurtu.: „Większość syjonistów to funkcyjni schizofrenicy.”

Myślę, że tak się dzieje, gdy ludzie, którzy zajmują się tematyką żydowską w końcu zrozumieją, że nie ma nadziei na dialog i zaczną myśleć, co robić dalej. Uczciwi ludzie w końcu zrozumieją, że jeśli chodzi o krytyczne sprawy, takie jak Izrael i wielokulturowa Ameryka, podziały wśród Żydów są złudzeniem. (Friedemann wyrzekła się swojej tożsamości żydowskiej.) Mąż Friedemann, Joachim Martillo zauważa, że „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, nie mają wyboru, tylko zrezygnować z żydowskiego pochodzenia i wziąć udział w antysyjonistycznej walce (już teraz).”

Dowodem A na ‚już teraz’, jest mordercza inwazja izraelska w Strefie Gazy. Wiemy (zob. artykuł Johna Mearsheimera w The American Conservative), że ta inwazja nastąpiła po dłuższym okresie, kiedy Izrael ograniczał dostawy do Strefy Gazy, a następnie zaatakował tunele pomiędzy Gazą a Egiptem. Wiemy, że jej celem było „zadawanie ogromnego bólu Palestyńczykom po to, by pogodzili się z faktem, że są narodem pokonanym, oraz że Izrael będzie w dużej mierze odpowiedzialny za kontrolowanie ich przyszłości.”

Ton artykułu Mearsheimera sugeruje dramatyczną zmianę w postawie, gdzie zwykłe zahamowania w dyskursie publicznym, w końcu zaczynają opadać, nawet w przypadku szacownych naukowców:

Jest … niewielka szansa, by ludzie na całym świecie, którzy śledzą konflikt izraelsko-palestyński, szybko zapomnieli przerażające karę, jaką Izrael wymierza w Strefie Gazy. … Dyskurs o tym od dawna trwającym konflikcie uległ zmianie na Zachodzie w ostatnich latach, i wielu z nas, którzy kiedyś byli całkowicie życzliwi wobec Izraela, teraz widzą, że to Izraelczycy są represjonerami, a Palestyńczycy są represjonowanymi.

Zdejmuje się rękawice. Tak się dzieje, gdy inteligentni i uczciwi ludzie, którzy ciężko pracują, aby uzyskać stypendium, są jednak oczerniani jako antysemici, winni najgorszych występków. Nic dziwnego, że Abe Foxman – główny obrońca rasowego syjonistycznego status quo w Izraelu – poświęcił całą książkę oczernianiu Mearsheimera i Walta. Po prostu nie ma sensu rozmawiać z takimi ludźmi, ani poważnie traktować tego, co o nas mówią.

Wiemy, że rząd Izraela jest mocno w rękach rasowych syjonistów, zwolenników Wladimira Żabotyńskiego i jego opinii na temat rasowej odrębności i wyższości narodu żydowskiego. Rzeczywiście, jedynym pytaniem w izraelskich wyborach, jest, która odmiana rasowego syjonizmu stanowić będzie następny rząd.

Wiadomo, że rasowy syjonizm całkowicie wygrał dziś w Izraelu, gdy Kadima – partia Ariela Szarona, Ehuda Olmerta, Tzipi Livni i inwazja Gazy – jest opisana przez Benjamina Netanyahu jako partia lewicy. (LA Times sumiennie nazywa ją „centrową”, ale, jak pisze izraelski działacz pokojowy Uri Avnery, Livni „nawołuje do sprzeciwu wobec dialogu z Hamasem. Ona sprzeciwia się wspólnie uzgodnionemu zawieszeniu broni. Ona próbuje konkurować z Netanjahu i [Avignor] Liberman w nieograniczonych przekazach nacjonalistycznych.”) Faktycznie, jedynym zmartwieniem Netanjahu jest to, że otwarcie rasistowski Liberman, „uczeń notorycznego Meira Kehane’a – zabierze zbyt wiele głosów Likudowi.

Sytuacja jest analogiczna do wyborów w USA, gdzie Pat Buchanan jest kandydatem skrajnej lewicy. (Mogę sobie pomarzyć).

Avnery przyrównuje wybory do żartu, gdy sierżant mówi do swoich ludzi: „Mam dobre wiadomości i złe. Dobrą wiadomością jest to, że zmienicie swoje brudne skarpetki. Zła wiadomość jest taka, że macie je wymienić między sobą.”

Po raz kolejny widzimy działanie ogólnej zasady, że w społeczności żydowskiej, najbardziej ekstremalne elementy rządzą i pociągają za sobą resztę społeczności żydowskiej. Jak napisałem w Zionism and the Internal Dynamics of Judaism [Syjonizm i wewnętrzna dynamika judaizmu], „w czasie, kiedy bardziej wojowniczy, ekspansywni syjoniści (Żabotyńscy, Partia Likud, fundamentaliści i osadnicy z Zachodniego Brzegu) wygrali i nadal będą dążyć do terytorialnej ekspansji w Izraelu. Doprowadziło to do konfliktu z Palestyńczykami i powszechnego przekonania wśród Żydów, że to Izrael jest zagrożony. Doprowadziło to do wyższej świadomości grupowej wśród Żydów i wreszcie wsparcia dla syjonistycznego ekstremizmu wśród całej zorganizowanej amerykańskiej społeczności żydowskiej.”

Fanatycy wykraczają poza dotychczasowe granice, zmuszając innych Żydów, by albo zgodzili się na ich program, albo przestali być częścią społeczności żydowskiej. Złowieszczo, jeżeli zostanie wybrany, Netanjahu obiecuje, że priorytetem będzie „wykorzystanie administracji USA, aby powstrzymać zagrożenie” ze strony programu nuklearnego Iranu.

Nawiasem mówiąc, E. Michael Jones (Żydowski duch rewolucyjny i jego wpływ na historię, s. 42ff) rozszerzył ten argument do starożytnego świata. Pokazuje jak społeczność żydowska została wciągnięta w kierunku fanatyzmu przez zelotów, którzy wypędzili wyznawców Jezusa z synagogi i przyjęli katastrofalną drogę rewolucji przeciwko Rzymowi, co doprowadziło ostatecznie do porażki w 70 i 135 AD.

Dobry przykład schizofrenii opisanej przez Friedemann pokazuje fakt, że około 80% amerykańskich Żydów głosowało na Obamę, a ten sam procent obwinia Hamas za eskalację przemocy i uważa, że izraelska reakcja była „odpowiednia”. Te wyniki ankiety na temat inwazji Gazy dumnie ogłosił Abraham Foxman z ADL, organizacji, która jest jedną z głównych sił promujących post-europejską Amerykę. Żydowska lewica jest filarem wielokulturowym Ameryki, ale silnie wspiera rasowy syjonizm w Izraelu.

Tę samą schizofrenię pokazano na ostatniej wystawie w Hammer Museum w Los Angeles, Chrisa Hedgesa i Marka Potoka – z SPLC. Program zajął się zwykłymi straszakami zorganizowanej społeczności żydowskiej: chrześcijańskimi fundamentalistami, skinheadami, Davidem Dukem, i (jestem zadowolony z tego) The Occidental Quarterly.

W komentarzu na temat sojuszu między chrześcijańskimi konserwatystami i syjonistami, ktoś z publiczności wspomniał (przy stłumionych oklaskach), że „są żydowscy faszyści”. Ale moderator, Ian Masters, uratował sytuację kiedy stwierdził, że „większość amerykańskich Żydów jest świecka i liberalna” – komentarz, który przyniósł wiele oklasków, prawdopodobnie dlatego, że zapewnił wielu Żydów wśród publiczności, że oni nie byli jak ci Żydzi. Ze swojej strony, Potok, ten dzielny wojownik w walce z białą Ameryką, wyraził swoje poparcie dla tego, kogo widzi jako oblężony Izrael na skraju apokalipsy z rąk Arabów. Rzeczywiście schizofrenia.

Politycy rządzący Izraelem są większymi rasistami i nacjonalistami od wszystkiego, co było na horyzoncie w amerykańskiej czy europejskiej polityce. Jak pisze Avnery:

W każdym innym kraju, program Libermana byłby nazywany faszystowskim, bez żadnego cudzysłowu. Nigdzie w świecie zachodnim nie istnieje duża partia, która odważyłaby się na takie żądanie [unieważnienie obywatelstwa Arabów]. Neofaszyści w Szwajcarii i Holandii chcą wyrzucać cudzoziemców, a nie unieważniać obywatelstwo tam urodzonych. …

Kiedy do austriackiego rządu wszedł Joerg Haider, Izrael w proteście odwołał swojego ambasadora z Wiednia. Ale w porównaniu z Libermanem, Haider był oszalałym liberałem, podobnie jak Jean-Marie Le Pen. Teraz Netanjahu zapowiedział, że Liberman będzie ważnym ministrem w jego rządzie, Livni dała do zrozumienia, że on będzie w jej rządzie także, a Barak nie odrzucił takiej możliwości.

Optymistyczna wersja mówi, że Liberman okaże się przemijającym curiosum. … Istnieje również wersja pesymistyczna: faszyzm stał się poważnym graczem w izraelskim życiu publicznym. Trzy główne partie teraz go usankcjonowały. Zjawisko to należy przerwać zanim będzie za późno.

Więc mam propozycję dla Foxmanów, Potoków, neokonserwatystów i świeckich żydowskich liberałów na świecie: Jeśli chcecie zwalczać rasizm i nacjonalizm, zacznijcie od własnego podwórka. A moja propozycja dla reszty z nas jest taka, by pozbyć się tego, co Friedemann nazywa „wewnętrznym Żydem”. Wiem, że to trudne do zrobienia. Ale gdy wyłączysz się z wrzaskliwej wrogości (i zakładając, że nie obawiasz się utraty pracy), będzie proste. Nie spodziewaj się przyjemnej czy racjonalnej rozmowy.

Kevin MacDonald
„Jews, who want to be decent human beings, have to renounce being Jewish”

Źródło: http://www.radioislam.org/gaza/macdonald.htm [rok 2009 – admin]
Tłumaczenie: Ola Gordon
Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzmi-musza-odrzucic-swoja-zydowskosc-kevin-macdonald-2015-08

http://www.bibula.com

Komentarzy 20 do “Prof. Kevin McDonald: „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość””

 1. jamek said

 2. Wojtek said

  Bardzo ciekawy artykuł, jednak głównym problemem Poslki nie są żydzi-syjoniści tylko żydzi-frankiści, którzy udają Polaków, organizują się w narodzie polskim, ponad głowami Polaków, i działają w ich imieniu ze szkodą dla Polski i narodu polskiego. Czas by w końcu pozrzucali swoje maski!

 3. Bodzio said

  (…) powiedziałam (…) że Żydzi nie są unikalni
  Też tak kiedyś powiedziałem i to wystarczyło bym został „antysemitą”. Moje osobiste doświadczenie potwierdza w 100% słowa tej pani.

 4. sulavix said

  nie tylko, że nie są unikalni; Szlomo Sand w „Invention of the Jewish people” udowodnił, że coś takiego jak rasa/narów Żydowski nie istnieje; obecni palestyńczycy mają więcej genów po Judejczykach niż Chazarowie nazywający się Żydami i, chyba dla jaj narodem, wybranym
  sułek

 5. Macko said

  Zydzi maja organizacje bez struktur sztywnych, grupuja sie wedlug wspólnej, rasistowskej i „mesjanistycznej” ideologii.

  Podobny system walki z okupantem byl stosowany przez Polaków pod zaborami.

  Analogicznie trzeba walczyc z opresorem i dzisiaj.

  Zauwazcie, ze kazde dzialania zaczyna sie od IDEI – IDEOLOGII. O co bedziemy walczyc, jak bedziemy walczyc, czym bedziemy walczyc.

  Polecam wyklady Rafala Brzeskiego i Józefa Kosseckiego:

 6. Macko said

  Tu wiecej w temacie:
  http://bezlidera.blogspot.cl
  https://socjocybernetyka.wordpress.com/2013/03/07/dr-r-brzeski-organizacja-bez-organizacji/

 7. Macko said

  Ciekawy wpis:
  https://pl.wikibooks.org/wiki/Materiały_do_nauk_administracyjnych/Opór_społeczny_i_obywatelskie_nieposłuszeństwo

  I ten tez:
  http://kotwicki.blogspot.cl/2012/03/jozef-kossecki-zderzenie-cywilizacji.html

 8. aj said

  DO PIECA!

 9. Hasso C. said

  Ciekawy fragment wywiadu bylej minister rzadu w Izraelu Shulamit Aloni dla „Democracy Now”. Dla nieznajacych angielskiego: „Oskarzanie o antysemityzm to trick, ktorego zawsze uzywamy, gdy nas krytykuja”. Zadziwiajaca szczerosc. Moze dlatego, ze dziennikarka prowadzaca wywiad to Zydowka amerykanska, Amy Goodman.

  Kevin MacDonald to wielki umysl. Jego ksiazki o zydowskiej mentalnosci to perly socjologii stosowanej. Jest mnostwo dobrych video na YT z jego pogadankami, oraz redaguje pismo internetowe „Occidental Observer” publikujacy swietne teksty „white-identity” http://www.theoccidentalobserver.net/

  Zydzi amerykanscy sa z jednej strony liberalni w Ameryce i popieraja demokracje i mniejszosci, a z drugiej strony – sa rasistami i szowinistami, gdy chodzi o Izrael. Te problematyke opisal chyba najlepiej „byly” Zyd z Izraela (uwaza sie teraz za goja) i slawny saksofonista jazzowy Gilad Atzmon w ksiazce „The Wandering Who”. To nie jest zadna schizofrenia, a tylko kompartmetalizacja. W srodowisku wrogim popieraja mniejszosc (ktora pogardzaja), aby zniszczyc wiekszosc. W srodowisku, gdzie maja wladze, nie musza sie juz z nikim i z niczym liczyc.

 10. „Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość” – słuszne, ale czy wykonalne?

  H.Himmler chwalił się, że miał przyjaciela, który zwalczył w sobie Żyda – palnął sobie w łeb.

  Byli tacy: Hemar, Feldman etc. Niewielu, to prawda.
  Admin

 11. jamek said

  ZASSIJCIE SOBIE BIBLIOTECZKĘ GOJA-ŻYWICIELA TO BĘDZIECIE WIEDZIEĆ O CO IM CHODZI >>> http://skroc.pl/biblioteczka_goja_zywiciela

 12. Dictum said

 13. Hasso C. said

  To nie moj blog, ale komentarz Aja (8) to ponizej wszelkiego pasa i troszke cenzury nie zaszkodziloby, mysle.

 14. Carlos said

  re 13 Zgadzam sie -do pieca szli nie ci- co powinni.

 15. Boydar said

  City obcina zbędne ogony, normalka. Średnio mi ich żal, dostali szansę, zmarnowali wszystko; ja mawiał Zulus Czaka – albo do przodu albo do dołu. Do przodu nie mieli ochoty …

 16. […] źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/07/05/prof-kevin-mcdonald-zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzm… […]

 17. […] źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/07/05/prof-kevin-mcdonald-zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzm… […]

 18. aj said

  A skąd pan wiesz co mam na myśli? Artykuł o żydach komentarz o piecu a pan od razu myśli o tym co poniżej pasa. To jest proszę pana zboczenie -ŻYDOFILIA i o tym właśnie jest ten artykuł. Zabij w sobie żyda najlepiej spal go w piecu…

 19. Glos Prawdy said

  słyszałam raz świadectwo etnicznego żyda, który przeszedł na chrzescjanstwo, został protestantem. Opowiadał jak jego współbracia po krwi zarzarcie ich atakowali. I Powiem że wrogość do swoich, którzy przestali takimi być, jest u żydów chyba większa od wrogości do gojów.

 20. Hasso C. said

  Jak sie rozprawili ze „swoim” Spinoza, ktory krytykowal Talmud (z D. Reeda „Controversy of Zion” – polecam ksiazke):
  Another great expostulant against the Talmud was Baruch Spinoza, born at
  Amsterdam in 1632. The ban pronounced on him by the Amsterdam rabbinate
  derives directly from the „cursings” of Deuteronomy:

  „By the sentence of the angels, by the decree of the saints, we anathematise, cut
  off, curse and execrate Baruch Spinoza, in the presence of these sacred books
  with the six hundred and thirteen precepts which are written therein, with the
  anathema wherewith Joshua anathematized Jericho; with the cursing wherewith
  Elishci cursed the children; and with all the cm sings which are written in the Tor ah;
  cursed be he by day and cursed by night; cursed when he goeth out, and cursed
  when he cometh in; the Lord pardon him never: the wrath and fury of the Lord
  burn upon this man; and bring upon him all the curses which are written in the
  Torah. The Lord blot out his name under the heaven. The Lord set him apart for
  destruction from all the tribes of Israel, with all the curses of the firmament which
  are written in the Torah. There shall be no man to speak to him, no man write to
  him, no man show him any kindness, no man stay under the same roof with him,
  no man come nigh unto him”.

  Spinoza was banished from Amsterdam and exposed to „a persecution which
  threatened his life”, as one encyclopaedia puts it. In fact it took his life, in the way
  depicted by Mr. Rodkinson (as previously quoted). Shunned and destitute, he
  died at forty-four in a Gentile city, far from the centre of Talmudic government
  but not far enough to save him.

Sorry, the comment form is closed at this time.