Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

dr Piotr Ślusarczyk: Europejki stały się zwierzyną łowną!

Posted by Marucha w dniu 2016-07-06 (środa)

– Nasze prawo jest bezbronne wobec tej barbarzyńskiej praktyki – mówi dr Piotr Ślusarczyk ze stowarzyszenia Europa Przyszłości opowiadając o coraz bardziej powszechnym zwyczaju taharrusz dżamaa, czyli zbiorowym molestowaniu kobiet.

[Co Pan doktor pierdoli? Prawo jest bezbronne??? No kurwa mać, czego to się człowiek nie dowie… prawo bezbronne wobec molestowania, macania, ubliżania, bicia, okradania? – admin]

W języku arabskim pojęcie to oznacza zbiorową przemoc seksualną na niemuzułmance. W krajach islamu gwałty i porwania niemuzułmańskich dziewcząt są na porządku dziennym.

W Egipcie – skąd prawdopodobnie ten chory zwyczaj się wywodzi, taharrusz bywa często praktykowany podczas koncertów muzycznych, politycznych demonstracji i masowych świąt religijnych poprzez otoczenie wybranej ofiary, czasem kilku kobiet przez dwa kręgi mężczyzn, których członkowie zmieniają się co chwila, nieustannie krzycząc. [Myślę, że jedna seria z rkm odebrałaby dzikusom chęć do zabawy – admin]

Kobiety są bite, obmacywane, okradane, także poniżane werbalnie.  W maju 2005 r. roku funkcjonariusze egipskich siły bezpieczeństwa byli obwiniani o korzystanie z niego w czasie demonstracji politycznych na placu Tahrir w Kairze, jako broni przeciwko protestującym kobietom.

W 2012 r. takie napaści na tle seksualnym zostały przejęte przez demonstrujących niemal nieustannie przeciwników rządu. Świat usłyszał o taharrush w 2011 r. od Lary Logan, która relacjonowała wydarzenia w Kairze dla telewizji CBS, kiedy zaatakował ją tłum egipskich mężczyzn. Przez blisko pół godziny była bita i molestowana. Po atakach na kobiety w Niemczech w ostatnich miesiącach, tamtejsza policja znów przypomniała ten termin, a artykuł z „Die Welt” z 10 stycznia b.r. przykuł uwagę całego świata.

http://prawicowyinternet.pl

Komentarzy 16 to “dr Piotr Ślusarczyk: Europejki stały się zwierzyną łowną!”

 1. AlexSailor said

  @Admin
  „Nasze prawo jest bezbronne wobec tej barbarzyńskiej praktyki – mówi dr Piotr Ślusarczyk ze stowarzyszenia Europa Przyszłości”

  Zanim doczytałem do Pańskiego tekstu, to mnie szlak trafił na te głupoty.
  Bezbronne??

  Takie molestowanie, to jest gwałt zbiorowy, a w recydywie to po 10 lat spokojnie i odszkodowanie, po jakieś 20 tys. od łebka dla ofiary.
  A potem kopa w dupę, statkiem pod plażę w okolicach jakiejś Arabii, stara dętka od ciągnika na 10 i kopa w dupę na drogę.
  A – i za bilet 10 tys. zł, za dętkę 1000 zł, a za jej dmuchanie 500.

  Kolejna fundacyjka tworząca nieistniejący prawnie problem dla wyciągnięcia szmalu.

 2. Akapity dodane przez Pana Maruchę do artykułu, to święta racja. Ślusarczyk pier…doli od rzeczy.

 3. Tadeusz said

  Panie Gajowy! Dosyć mamy bluźnierstwa w życiu publicznym. Czy takiego języka musimy „doświadczać” na stronie, która
  uważa się chyba za katolicką a przynajmniej „cywilizowaną”. Brakuje Panu słów to jest bogaty słownik internetowy synonimów.
  Żadna sytuacja nie usprawiedliwia używania języka wulgarnego a tym bardziej pisanego. Jest to propagowanie zła czyli grzechu.
  Zamiast zwalczać taki język, to nie dość, że Pan go toleruje w komentarzach czytelników, to jeszcze sam go propaguje. Wstyd!

 4. lopek said

  Problem w tym, że goje już dawno są ubezwłasnowolnione.

 5. wanderer said

  Celowo w Europie „produkuje” sie i obwarowywuje pokretnym prawem wykastrowanych pierdolow nie mezczyzn, ktorzy nie sa w stanie przy.. lic w ryj, stanac w obronie kobiet, upomniec sie o swoje, posiadac bron. Okupanci, prosze Panstwa, najpierw ich trzeba sie pozbyc z naszych panstw a potem mozna zajac sie swoim wewnetrznym podworkiem i wszystko wroci do normy jak dawniej. Ogladamy skutki a najpierw trzeba zlikwidowac przyczyny.
  Bez tego bedzie robic sie tylko gorzej.

 6. Marucha said

  Re 3:
  Myśli Pan, że Bóg się na mnie nieodwracalnie obrazi za brzyćkie słowa?

 7. Pan Wacław, jest tu Bogiem. MYŚLI Pan i prawi, to co czuje; a to jest prawdziwe Kierowniku z pańskiej strony.

 8. wanderer said

  Panie Jacku, wszyscy mamy szacunek dla Pana Gajowego, ale niech Pan nie bluzni.

 9. Ok. p.Wanderer. Oczywiście.

 10. Gietrzwałd said

  ad 3,
  Panie Tadeusz,
  teksty bez komentarza Pana Gajowego,
  to jak jajecznice bez soli, boczku i cebuli…
  inaczej mówiąc są niestrawne i zawsze brakuje tego „czegoś konkretnego”…
  inaczej mózg nie reaguje normalnie…takie czasy… 🙂

  Panie Gajowy, oby tak dalej….
  Pozdrawiam AMDG

 11. Re 3 (Tadeusz)

  Dziwne, kiedy czytam wypowiedzi p. Gajowego (i wiekszosci innych autorow postow), nigdy nie mam wrazenia wulgarnosci; kiedy, dla odmiany, slucham (czytam) Szczuke, Hartmana, Srode, Lisa, Schetyne, Pomaske, Kopacz, Sikorskiego & Co.

  Lata temu, zapytalem zajmujacego sasiednie biurko francuskiego przyjaciela, czy „roter” (bekać) brzmi ordynarnie. Odpowiedzial, ze ordynarne jest nie slowo, tylko czynnosc.

  (Przepraszam za brak ogonkow; to z pospiechu).

 12. Przepraszam, mialo byc:
  „Dziwne, kiedy czytam wypowiedzi p. Gajowego (i wiekszosci innych autorow postow), nigdy nie mam wrazenia wulgarnosci; kiedy, dla odmiany, slucham (czytam) Szczuke, Hartmana, Srode, Lisa, Schetyne, Pomaske, Kopacz, Sikorskiego & Co. wrazenie to jest bardzo silne, acz nie dotyczy samej formy.”

 13. Sebastian said

  Ad. 5 Poprzez bezstresowe wychowanie hoduje się w jewropie takich bezpłciowych niby mężczyzn, bez instynktu samozachowawczego, bananowe dzieci, wszystkiego pod dostatkiem bo rodzic zapewni, a jak nie to podpie*doli starego w szkole. To jest celowe i zaplanowane i oczywiście katastrofalne w skutkach. U nas też coraz więcej tego tałatajstwa, aż mnie krew zalewa jak widzę jak się pchają do autobusu przed kobietami byle usiąść z dupą. To się stało normą, rzygać się chce. Ja w wieku szkolnym gdybym przyszedł do domu ze skargą ,że mnie ktoś pobił to bym poprawkę od ojca dostał i reprymendę ,że nie po to mi jeść daje bym się komuś dał pobić i jestem ojcu za to cholernie wdzięczny. Dlatego się kibiców demonizuje i pacyfikuje bo oni jeszcze mają jaja i mogliby się z brudasami rozprawić i rozprawią się jeśli im nikt nie przeszkodzi. O tym kiedyś wspominał ś.p. Petelicki, którego śmierci i wielu innych pisdzielce nie chcą wyjaśniać po dojściu do władzy.

  Pozdrawiam

 14. Pan Rozpuszczalnik 11;12. Napiszę panu, że ja podobnie tak odczuwam jak pan. Nie odczuwam żadnej tutaj wulgarności, ani nie czuję się poniżany. Pan Tadeusz, jest {być może, być może nie} „troszku” przewrażliwiony we wpisie jego „3”.
  No cóż, jest Lato, pora, która nie wszystkim służy i odpowiada. Taki już urok i pardon sraczka tego padołu. 😮

 15. Zbyszko said

  Wszystkim piewcom multikulti, naiwnym dziewczynom (i ich naiwnym rodzicom) które z dumą pokazują się na ulicach z kolorowymi, polecam:
  .https://www.youtube.com/watch?v=eeZ6DwTgww0

 16. […] za:   https://marucha.wordpress.com/2016/07/06/dr-piotr-slusarczyk-europejki-staly-sie-zwierzyna-lowna/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.