Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Pamięć Wołynia nadal bez wsparcia Państwa

Posted by Marucha w dniu 2016-07-07 (Czwartek)

Wydawało się, że podczas trwającego właśnie posiedzenia sejmu, parlament przyjmie w przededniu 73. rocznicy rzezi wołyńskiej uchwałę w sprawie banderowskiego ludobójstwa na Kresach Wschodnich. Niestety, tak się nie stanie.


Okazuje się, że nie 11 lipca, a 17 września ma być obchodzony jako Narodowy Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian. Wciąż zatem z rożnych względów, pamięć o bestialskich mordach na polskich kobietach, dzieciach i starcach, dokonanych przez Ukraińców spod znaku Bandery, przegrywa z bieżącą polityką i polityczną poprawnością.

11 lipca 1943 roku, jak i 17 września 1939 są dla Polaków datami traumatycznymi. Obie są tragiczne. Ale połączenie ich w ramach jednego dnia pamięci jest pomysłem chybionym. Obie wprawdzie przypominają nam o okrucieństwie w stosunku do Polaków, ale każda z nich ma inny kontekst.

Połączenie obu tych rocznic będzie zamazywać każdą z nich. Ze względu na swoją wyjątkowość, zasługują na osobne uczczenie. W przypadku banderowskiego ludobójstwa jest to o tyle ważne, że dopiero teraz zaczyna się o nim mówić bez niedomówień (nie wszędzie rzecz jasna), odsłaniając jego bestialstwo.

Uczczenie osobnym dniem pamięci zbrodni ukraińskich jest także ważne z innego powodu. Otóż na Ukrainie ideologia banderowska przeżywa swój renesans. Na kultywowaniu zbrodniczych formacji (OUN, UPA) buduje się podwaliny tożsamości narodowej, a zbrodniarzy ustanawia bohaterami Ukrainy.

To, co w cywilizowanym świecie nie mieści się w głowie, na Ukrainie znajduje ożywczy klimat. Za sprawą władz państwowych i samorządowych ludobójcza ideologia, przypudrowana historycznym bełkotem, zyskuje status obowiązującej wykładni dziejowej.

Dlatego dziwię się Prawu i Sprawiedliwości, którego posłowie przygotowali całkiem niezły tekst uchwały sejmowej, że zamiast załatwić temat tak jak należy, czyli konsekwentnie i w zgodzie z prawdą historyczną, lawiruje w imię geopolitycznych szachów, w których czeka je i tak szach-mat.

PIS banderowska agenturaKompletnie nie przekonują mnie w tym względzie argumenty, że głośne upominanie się o ofiary ukraińskiego ludobójstwa jest realizowaniem scenariusza Putina, który w ten sposób chce skłócić dwa narody walczące z „rosyjskim imperializmem”. To wyjątkowo głupia i płytka argumentacja.

Ofiary wołyńskiego ludobójstwa od ponad siedemdziesięciu lat wołają o pamięć, a nie o zemstę, choć trudno pozbyć się tego uczucia, czytając i oglądając to, co kobietami i dziećmi wyrabiali ukraińscy nacjonaliści. Dlatego z niesmakiem patrzę na ten przedziwny polityczno-historyczny kontredans, urządzany w sytuacji, w której nie ma na niego miejsca.

Na szczęście w wielu miejscach w Polsce odbędą się uroczystości w 73. rocznicę wołyńskiej rzezi. Pamięć o niej, chwała Bogu, nie zginęła. Odradza się. Szkoda, że bez wsparcia państwa, które napina się tam gdzie nie musi, a kuli ogon tam, gdzie robić tego nie powinno.

Maciej Eckardt
http://mysl-polska.pl

Komentarze 43 do “Pamięć Wołynia nadal bez wsparcia Państwa”

 1. Nina said

  St. Michalkiewicz twierdzi, że poseł PiS – Pięta (nie znam imienia) nie rzekł ot tak sam sobie, że Polska i Ukraina będą złączone, będą lub powinny być połączone w jedno państwo. Red. Michalkiewicz w charakterystyczny dla sibie sposób nazwał nawet ten przyszły twór : Banderolin (patrz YT).Jest to operacja, która trwa od dłuższego czasu. Nieprzypadkowo w szeregach Policji są głównie Ukraińcy, nieprzypadkowo marszałkiem Sejmu jest Ukrainiec z pochodzenia – Kuchciński, nieprzypadkowo ok. 2 milionów Ukraińców nielegalnie przebywa w Polsce, nieprzypadkowo owi przybysze maja wszelkie możliwe przywileje, nieprzypadkowo Ukrainiec był ministrem Obrony Narodowej. Podobnych przykładów można podać więcej.
  Pułkownik Lech Kowalski, autor książek „Jaruzelski. Generał ze skazą” i „Cze.Kiszczak. Biografia gen. Czesława Kiszczaka” – uważa (na razie ostrożnie i z rozwagą), że są dokumenty, które wskazują, że Kiszczak też był … Ukraińcem.

  Co do posłów – no cóż. Chcieliście prawdy – no to ją macie

 2. gorol- lach said

  Smuci taki zapis iż PiS = banderowska agentura. Tego nie wolno tak sobie pominąć.To trzeba albo zdementować albo opisać ten fakt. No bo dlaczego ” Pamięć Wołynia nadal bez wsparcia Państwa” ?

  Opisujemy codziennie niemal.
  Admin

 3. Przeklinam ten chazarski rząd pisowski, śmiertelnie wrogi nam, rdzennym Polakom. Proszę prezydenta Wielkiej Rosji, aby tu wkroczył ze swoją armią i wyzwolił między innymi mnie, prawdziwego Polaka, spod buta chazarskich okupantów, prawdziwej Polski. Władimirze Władimirowiczu, pomóżcie prawdziwej Polsce; nie odwracajcie się od rdzennych Polaków. Za chwilę nas może nie być. Ja rdzenny Polak, czuję się tutaj zniewolony i okupowany we własnym kraju. gdzie prawda nie ma racji bytu. Za prawdę mogę w każdej chwili być przez chazarów rządzących Polską wtrąconym do więzienia, albo i gorzej. Ja nie chcę takiego życia dalej. Pomóżcie nam bracia Rosjanie. Tylko Wy możecie powstrzymać tą cichą zagładę Polski.

 4. gorol- lach said

  Jak to ? Marszałek Kuchciński jest z pochodzenia Ukraińcem ? Czy w Policji są na czołowych stanowiskach tez Ukraińcy ? Czy to prawda ze Pan były minister Obrony ( dawniejszy kierowca Pana Tuska ) tez jest Ukraińcem ? Nie powinno to mieć większego znaczenia , ale w szczegółach , to warto to wszystko obserwować z ostrożnością. Bo wtedy gdzie nasze miejsce – Polaków.

  Ukraińcem jest też p. Schetyna, p. Kowal, p. Siemoniak…
  Admin

 5. Easy Terran said

  Skur..syny

 6. Kar said

  re:1/Nina

  ..nazwisko mozna zawsze dowolnie zmienic. Ale cech fizjonomii nigdy..chacheł z wybałuszonymi gałami bedzie zawsze smierdzacym chachłem ze słoma wygladajaca z walonek… Gminy, małe dziury w Polsce nagiminnie sa oblepione chachłackim nasieniem. Pamietam jeszcze za moich czasow (Urzedy Paszportowe-domena SB-gudłaja lub rubaszny/nachlany chacheł-tyran za biurkiem). Dzisiaj b.z., kontynuacja „nowe/chachłckie” tchnienie wali oknami i drzwiami do Polski…

  ..zaraz po wojnie niejaki Wiech (Wiechecki) pisał:..” turkot chłopskich furmanek wali dniem i noca do Warszawy”..gdyby dzisiaj zył, czy odwazyłby sie na mala dygresje odnosnie chachłackich hord atakujacych Polske..?

 7. PRAWDA ZWYCIEZY said

  „Dlatego dziwię się Prawu i Sprawiedliwości, którego posłowie przygotowali całkiem niezły tekst uchwały sejmowej, że zamiast załatwić temat tak jak należy, czyli konsekwentnie i w zgodzie z prawdą historyczną, lawiruje w imię geopolitycznych szachów, w których czeka je i tak szach-mat.”

  Oby szybko szach i mat daj BOZE dla Polski , Polakow, SLOWIAN w szerokim pojeciu..;i wszelkiemu czlowieczenstwu.

  Wymazywanie pamieci o ofiarach Wolynia i Kresow uderza w gleboki sens czlowieczenstwa.

  To co sie tam dzialo wykracza poza NATURE . Czyje wiec to „dzielo” jesli nie czlowieczenstwa ???

 8. Wojtek said

  … bo „Państwo Polskie” trzyma z banderowcami a nie z Polską i Polakami, więc wspierając Pamięć Wołynia działałoby na swoja i banderowców niekorzyść.

 9. PRAWDA ZWYCIEZY said

  Oto strony gdzie mozna zakladac „CZASOWE” adresy mailowe…pewnie sa i inne,

  @yopmail.com,
  @jetable.net, @jetable.com, @jetable.org, @spambox.us

  Gdyby ktos mial czas i pomysly na wysylanie maili z filmami o zbrodniach (sa na YT) do redakcji gazet…tych co zaprzeczaja w pierwszej kolejnosci…i do POSLOW , RADNYCH itp… mozna sbie takie maile pozakladac tu i tam…

  Takze do dzialaczy spolecznych wszelkiej masci…

  Dodam, ze sa kafejki netowe na dworcach, czasami lotniskach, hotelach, domach ksiazki, domach kultury, czytelniach …itd 😉

 10. witek said

  Ad 4

  Panie Grochol polecam uwadze:

  http://yelita.pl/artykuly/art/kuchcinski

  Czy to są katolicy w mundurach?

 11. OJCZYZNĘ WOLNĄ racz nam zwrócić Panie!!!
  .https://youtu.be/n23I0j7Xh5g

 12. Trzeba teraz tym mocniej wspierać księdza Tadeusza Isakowicza Zalewskiego, Związek Kresowian, 11 lipca zapalić znicze w oknach i wywiesić flagi. I pisać o Wołyniu jak najczęściej i gdzie się da!!

  http://wolyn.org/

 13. Ojczyznę wolną/ wolnośc/ racz nam zwrócić Panie.

  fragment:
  Boże najświętszy, przez Chrystusa rany,
  Świeć wiekuiście nad braćmi zmarłemi,
  Wejrzyj na lud Twój niewolą znękany,
  Przyjmij ofiary synów polskiej ziemi.

  Przed twe ołtarze zanosim błaganie:
  Ojczyznę, wolność racz nam wrócić Panie.

  Gdy naród polski dzisiaj we łzach tonie,
  Za naszych braci poległych błagamy,
  Cierniem męczeństwa uwieńczyli skronie,
  A nam wolności otworzyli bramy.

  .https://youtu.be/ZlzmXYdKY8w

 14. jan said

  ad.4
  Drogi druhu o „naszym” byłym ministrze Obrony Narodowej przeczytasz na stronie :https://forumemjot.wordpress.com/2013/07/13/miroslaw-onyszkewycz-oun-upa-stryj-janusza-onyszkiewicza-bylego-ministra-obrony-iii-rp/

  ad.3
  Panie Jacku, problem w tym, że „rdzenni Rosjanie” podobnie myślą jak pan, a szkopuł w tym, że z takie petycje nie wiedzą do kogo adresować.

 15. Blog księdza Tadeusza.Plan obchodów ludobójstwa ukraińskiego dokonanego na Polakach na Wołyniu i w Małopolsce.
  http://isakowicz.pl/harmonogram-ogolnopolskich-uroczystosci-upamietniajace-ofiary-ludobojstwa-dokonanego-przez-oun-upa-1-17-lipca/

 16. peacelover said

  …projekt polin ,judobandera ida pelna para
  az cos sie rypnie i wtedy to chazarskie scierwo bedzie zarte przez psy
  razem z UPAdlinska swolocza…
  Juz sie caly swiat na to bydlo szykuje !!! jeszcze troche cierpliwosci !!

 17. bez komentarza….

  http://wiadomosci.onet.pl/lublin/zrobimy-wam-powstanie-i-bedziemy-was-wycinac-dramatyczna-relacja-polakow-pobitych-na/gv8h26

 18. bolton said

  O co wam chodzi przecież co 10 moze czczic pamiec ofiar samolociku P..S https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/06/pis-oficjalnie-do-kamer-w-sejmie-za-rzez-wolynska-w-1943-r-odpowiedzialni-sa-sowieci-czyli-rosjanie/ Boże jak ja nimi gardze

 19. wanderer said

  re 17 Dziewczyna Troi,

  Przepraszam, ale ta cala dr Sekowska jest typowym przykladem calkowitego zlasowania rozumowania. Przed chwila ja o malo nie zarzneli, ale ona poprawie politycznie nie ma pretensji do „narodu” ukrainskiego. Nawet nie jest w stanie wykrzyczec prawdy ze np qrwy i bandyci, tylko ona jeszcze nadstawi d.., przepraszam, drugi policzek w razie czego i powie lapsus podwojny, ze „nie ma zalu” do „narodu” ukrainskiego. Odkat to istnieje cos takiego jak narod ukrainski?

 20. Joannus said

  Ad 17
  Cymesik z zapodanej przez Panią relacji z łonetu.

  ”Życie zawdzięczam również Ukraińcom, którzy nam pomogli. Nie mam pretensji do narodu ukraińskiego.”

  To do kogo ma pretensję i po co sprawę nagłaśnia ta baba. Musi pretensję ma za to do Rosjan.
  Jak jej łeb utną albo brzuch przepiłują to dopiero ostatkiem sił wyjąka – mam pretensję.

  Durnie jeszcze zapłaczą za sprzyjanie rezunom, gdy banderowcy z pianą w mordzie ruszą do ”swojej”roboty.

 21. Inkwizytor said

  Kufy pisowskie z tym kurduplem i maliniakiem jak ja was kufa szczerze nienawidzę wy chazarskie bydło

 22. Nina said

  A oto wynik głosowania w sejmie dotyczący nie ustawy, tylko przerwy w obradach aby spotkać się przed sejmem z rodzinami kresowiaków
  .https://www.youtube.com/watch?v=6X6M1AwRnf0

 23. Siggi said

  Już raz Warszawa oskarżyła o Wołyń Sowietów

  Historia się powtarza, najpierw półgębkiem a teraz głośno i z przytupem prominentni politycy PiS obwieścili, że za ludobójstwo na Wołyniu odpowiada… „państwo sowieckie” (w domyśle Rosja). Podczas debaty w Sejmie jasno zadeklarował to, jak się wydaje oficjalne stanowisko PiS, Jarosław Sellin:
  dalej……………..
  http://www.mysl-polska.pl/939

 24. Joannus said

  Dobra zmiana ma się coraz lepiej.
  Elektorom PIS ” gratuluję” dobrze spełnionego obowiązku dla sztukmistrzów iluzji.
  Tylko lewus i zakłamany daje wiarę kłamcom, nie licząc się z konsekwencjami swego wyboru.

 25. Bronisław said

  Re: 22. Wyrażam gorącą wdzięczność Pani, Pani Nino za podanie tej relacji z „Knesetu”, który od 1989 roku okupuje Nasz Gmach na ulicy Wiejskiej!!! Czy Ktoś z Polaków może mieć jeszcze wątpliwości, jakie to „siły” zarządzają Naszym Polskim Narodem?!!! A, czy to nie urąga Naszej Dumie i Honorowi Polskiemu, aby taki „kurdupel” wraz ze swoimi, więc podobnymi sobie „oszustami okrągłostołowymi” „wodził za nos” Nasz umęczony i udręczony Naród Polski?!!! Czy Nam nie pękają Nasze Polskie Serca z bólu widząc, jak ta „szaja syjonistyczno-banderowska” pacyfikuje Nasze Państwo?!!!
  Kiedy wreszcie obudzimy się, Nasz Rycerski i Bohaterski Narodzie Polski?!!! Najgoręcej Panią pozdrawiam, Pani Nino!

  Króluj Nam Chryste!!!

 26. revers said

  Braun przed sejemem .i Jablonski o Wolyniu …

  .https://www.youtube.com/watch?v=xUyhsZRNojw

  .https://www.youtube.com/watch?v=5h89hxaeO2U

  http://wrealu24.pl/index.php/906-grzegorz-braun-ostro-o-biernosci-rzadu-pis-wzgledem-rzezi-wolynskiej-video

 27. Wojtek said

  banderowscy sojusznicy i pobratymcy nierządu PiS w akcji – relacja pobitych Polaków:

  http://wiadomosci.onet.pl/lublin/zrobimy-wam-powstanie-i-bedziemy-was-wycinac-dramatyczna-relacja-polakow-pobitych-na/gv8h26

 28. karol said

  posłuchajcie Kukiza w wywiadzie ze stokrotką dla tvn
  ciekawe, polecam:
  http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/pawel-kukiz-w-kropce-nad-i,659388.html

 29. Adam Ryglowski said

  Ad 26 ) . Pan Braun to bardzo dobry polityk , i jednocześnie orator .
  ….
  A teraz zabawię się w trolla , czy człowieka Moskwy .
  Część winowajców znalazł
  🙂
  i jednego ekstra – Moskwę.
  Chyba zapomniał – o nieznanym rozkazie Marszałka Żukowa , – przy robieniu „porządków ” po śmierci Stalina .
  Otóż wydał rozkaz o całkowitej , fizycznej likwidacji ludzi NKWD . ” BIĆ WSZYSTKICH . NIE ZOSTAWIAĆ ŻYWYCH. TAM NIE MA ROSJAN ” .

 30. Joannus said

  Ad 26
  Tylko dodać myckę temu panu i mamy rasowego rabina.

 31. re1truth2 said

  Re 22&25
  Ale komentarz na youtube trzeba pokazać [Poza tymi 89-cioma posłami, którzy głosowali ZA, wszyscy pozostali „szanowni parlamentarzyści” natychmiast powinni opuścić salę ale nie na spotkanie, na które pan Winnicki te gnidy zaprosił a…. na ZAWSZE! POSZLI WON z polskiego sejmu. Jak długo jeszcze ludzie bez honoru, sumienia, wstydu i godności mają zamiar reprezentować POLSKI naród???!!! Najwyższy czas powiedzieć takim „reprezentantom” BASTA mości panowie…]

 32. revers said

  re29,30

  Dobre i to bo nie wszystkim tubylcom nie rabinicznym wolno publicznie o tym glosic, gdy w tym samym czasie rabini knesejmowi przyjmują z honorami matke boską banderowską Szewczenko i robią z niej męczęnicce sponiewieraną przez Moskwe.

 33. Nina said

  Re: Bronisław (nr 25)
  Dziękuję za te słowa. Sama nie jestem z pochodzenia kresowianką, a typową mieszanką wybuchową, czyli pół krwi warszawianką, a pół krwi poznanianką. Przede wszystkim jednak jestem Polką, którą drażnią zdrajcy, udawacze, oszuści i … spełniający obce życzenia posłuszne kundelki. To straszne po raz kolejny czuć zawód. Ale – na miłość Boską – przecież Gajowy kilka sezsonów temu zreacjnonował nam przebieg rozmowy red. Adama w tv w Austrialii. Red. Adam powiedział bez ogródek, że wszystkie partie polityczne w Polsce, wszystkie koalicje sejmowe są pod ich kontrolą, że Polacy są dla nich tylko – i tu cytuję dokładnie: „stadem tępych baranów”.

  Oto link
  .https://marucha.wordpress.com/2011/01/01/%E2%80%9Ezydzi-w-polsce-przygotowuja-ekspansje-i-moga-ja-zrealizowac-gdyz-polacy-to-stado-tepych-baranow%E2%80%9D-pod-kontrola-wsi-abw-i-aw/

 34. Bronisław said

  Czarującej Pani Ninie, przesyłam i dedykuję trzecią zwrotkę melodyjnej piosenki o Lwowie, którą nauczył mnie mój starszy Brat w 1956 roku, a która pochodzi z roku 1931. Chętnie bym ją Pani zaśpiewał, ale to przy okazji?!!!

  Czy z Warszawy, czy z Poznania,

  wszędzie panny — istny cud.

  Wszystkie skore do kochania,

  tylko Lwów — to zimny gród.

  Na nic wiersze, sentymenty,

  każda z nich zasady ma.

  Mów lwowiance komplementy,

  a ona ci odpowiedź da:

  Ta co pan buja, ta ja zy Lwowa,

  ta daj pan spokój, ta ja si na tym znam.

  Na ty kawałki ja za murowa,

  ja w sprawach serca duświadczeni mam.

  Ta po cu tracić naderemni słowa,

  jak pan mni kocha, to wisz pan, co pan zrób?

  Ta jedź pan ze mnu do megu Lwowa

  i nim co bedzi, to bier pan ze mnu ślub!

  Życzę miłego nucenia i ciepło pozdrawiam!

 35. RomanK said

 36. ad36
  Jednak trzeba było Go dopuścić, ale to naprawdę wyglądało na prowokację 😦

 37. Isia said

  … dziękuję Panie Romanie … dr P. Ziemiński powiedział prawdę … choć dla nas rdzennych Polaków … okrutna to prawda …

 38. Bronisław said

  Wiele na to wskazuje Pani Isiu, że Pan Doktor Paweł Ziemiński jest jednym z niezwykle aktywnych oraz najgorliwszych Polskich Patriotów i dlatego jest On z tego tytułu bardzo mocno napiętnowany!!! Pozdrawiam Panią bardzo gorąco!

  Króluj Nam Chryste!!!

 39. Dr. Paweł Ziemiński to był najważniejszy głos, niestety został uznany za prowokatora mam nadzieję , że przez pomyłkę…??

 40. Przepraszam Pana Kamerzystę dr. Pawła Ziemińskiego ,
  myślałam, że jesteście prowokatorami…

 41. Greg said

  To już wiemy wszystko o G. Braunie!

 42. BRZOZA said

  ad 1-

  Juz sie caly swiat na to bydlo szykuje !!!”

  bardzo prosze nie porownujcie Panstwo owych istot do rogacizny, ktora jest rodzajem istot raczej pogodnym, pozytecznym i przyjaznym dla czlowieka

 43. BRZOZA said

  peacelover said
  2016-07-06 (środa) @ 17:15:54

  Czytajac komentarze jak wyzej odnosze wrazenie, ze istnieja tzw. poprawni politycznie,
  ktorzy woleliby, by temat sie zmienil lub wrecz ulegl zapomnieniu.

  Moje warunki „zapomnienia” podalem pod nr 45

  Chce teraz szczegolnie wskazac: nie na „ludobojstwo” jako takie ,
  tak mozolnie opisane przez Tadeusza Andrzejewskiego z koncowka, cytuje:

  „…brzmial makabryczny wyrok na ludnosc polska.”

  ale…

  na jakosc tego ludobojstwa.
  Jakosc tego ludobojstwa nie polegala na fizycznym odbieraniu zycia
  ale w wiekszosci na sadystycznym zadawaniu cierpienia bezbronnym ofiarom.

  To SADYSTYCZNE PASTWIENIE SIE NAD OFIARAMI wskazuje
  na instynktowne i mentalne predyspozycje sprawcow do takich czynow,
  Niewiele jest podobnych przykladow w historii, a sprawcy tzn. UKRAINCY
  powinni stac sie obiektem badan psycho-socjologicznych, by wyjasnic w pelni
  motywy takich zachowan.
  O ile ktos lekcewazy powage tego problemu,
  dokonuje zbrodni przeciwko ludzkosci

  cytat pod artykulem:

  Wołyński test na prawdę

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: