Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czy PIS wyszykuje nagonkę na np Szkołę Przyjaznę Rodzinie?

Posted by Marucha w dniu 2016-07-14 (Czwartek)

Bardzo zaniepokoiła mnie zapowiedź pełnomocnika PISu o przystąpieniu Polski do unijnego programu…

….przyśpieszonego programu na rzecz praw osób LGBTI. Tutaj można o tym przeczytać:
marucha.wordpress.com/2016/07/13/pelnomocnik-pis-ochrona-przed-dyskryminacja-osob-lgbti-jest-waznym-zadaniem-polskiego-rzadu/

Zaniepokoiło mnie to, bo po pierwsze:
1. zadaję sobie pytanie, czy osobom LGBTI potrzebne są jakieś prawa ponad te obowiązujące wszystkich?.
Ja, jakoś nie widzę takiej potrzeby, bo obecne prawo gwarantuje (jak przypuszczam) wszystkim tym osobom wszelkie wolności (i ograniczenia, tych wolności) takie jakie przysługują wszystkim.

Po drugie:
2. jak długo żyję (a żyję już, powiedzmy długo) nie spotkałem się z jakąś dyskryminacją osób LGBTI a znam parę osób o skłonnościach homoseksualnych i jakoś nie widziałem by działa im się jakaś krzywda.

Obawiam się, że te całe znowu unijne restrykcje, mają tym razem uderzyć w takie inicjatywy jak np. Szkoła Przyjazna Rodzinie, do której przystąpiło w Polsce, już ponad 800 szkół.

Tutaj jest link do tej akcji: szkola-przyjaznarodzinie.pl/

Z całą pewnością, unijni deprawatorzy mogą w takich inicjatywach widzieć poważne zagrożenia, dla ich idei deprawacji i demoralizacji dzieci i młodzieży, poprzez m.in organizacje pozarządowe szerzące w szkołach i przedszkolach demoralizację poprzez np. naukę… masturbacji i różnorodności pozycji w czasie stosunków seksualnych, czy propagowania tej wielce kontrowersyjnej ideologii gender.

Jeżeli kogoś nie razi tak wczesna inicjacja seksualna (podobno te deprawatorskie organizacje są już nawet w przedszkolach), to może tylko zwrócę uwagę na to, że wczesna inicjacja seksualna powoduje wczesny przyrost aktywności hormonów płciowych a te, powodują… zamykanie się rozwijających się, rosnących kości piszczelowych kończyn, stanowiących o wzroście dziecka. Po prostu kości te przestają się wydłużać i dziecko nie rośnie.

… Ale być może właśnie w tym wszystkim m.in. także o to chodzi?

Potrafimy więc sobie wyobrazić, co by się mogło stać (dla tych unijnych środowisk deprawatorskich o z całą pewnością, nieczystych intencjach), gdyby ta inicjatywa Szkoły Przyjaznej Rodzinie rozlała się na całą Polskę a potem na Europę?

Myślę, że środowiska katolickie popierające PIS powinny stanowczo przyjrzeć się tym działaniom na łonie ich(?) partii.

http://gibson.neon24.pl

Komentarzy 6 to “Czy PIS wyszykuje nagonkę na np Szkołę Przyjaznę Rodzinie?”

 1. Re: Artykul…
  Na 1000% zydowskie k….rwy z „kneSejmu” nie dopuszcza do powstania normalnych (poza zydowska jurysdykcja) szkol narodowych, gdyz oznaczaloby to dla zydow poczatek konca w naszej Ojczyznie…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. O ogolnym dostepie do broni dla Polakow wogole nie wspomne…

 2. […] via Czy PIS wyszykuje nagonkę na np Szkołę Przyjaznę Rodzinie? — Dziennik gajowego Maruchy […]

 3. Zbyszko said

  Czyżby w PIS-ie nie było lekarzy, albo ci którzy tam są, nie wiedzą o tak podstawowych skutkach, wczesnej inicjacji seksualnej? Czy tacy sami „fachowcy” są tam np od obronności, czy ekonomii?
  Z całą pewnością, gdyby było inaczej, tzn gdyby chodziło o rozwój Polski, to program Szkoła Przyjazna Rodzinie, dostałaby od Pana Przewodniczącego PISu (jako faktycznego zarządzającego Polską) status narodowego priorytetu i stosowne pieniądze. Coś takiego jak kiedyś z polską edukacją zrobił Władysław Gomułka ze swoim zbawiennym dla Polski programem „Tysiąc Szkół na Tysiąclecia Państwa Polskiego” (jak wiemy, nie poprzestano na tysiącu szkół, i budowano nie tylko szkoły), będącym bazą do tego wtedy dynamicznego wzrostu gospodarczego, do – jak wiemy – 6-tej potęgi gospodarczej na świecie …
  Cieńkawo coś wygląda ten PIS w porównaniu z PRL-em

 4. Yon said

  Przyjaznę – winno być przyjazną… taki drobny szczególik 😉

 5. Olo said

  Chazarsiego pedzia Kalksteina nie interesuje Szkoła Przyjazna Rodzinie tylko banderowskie chłopy które potraktują go jak kobietę. Tylko o to mu chodzi…

 6. Zbyszko said

  Olo@5 jest to bardzo prawdopodobne, że to zboczone (czyli szatańskie) podłoże seksualne jest tym spoiwem łączącym ludzi, także w tych wszystkich innych satanizmach, jak np ta właśnie banderowska zbrodniczość, chciwe, koczownicze niszczenie innych narodów, by przejąć ich dobra, zbrodniczość rytualna itd, itp. Wg mnie jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest.

Sorry, the comment form is closed at this time.