Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Rosja winna wszystkiemu…

Posted by Marucha w dniu 2016-07-14 (Czwartek)

Po raz kolejny w ciągu ostatnich kilku dni, po ubiegłotygodniowej wypowiedzi prezydenta RP tuż przed rozpoczęciem szczytu NATO twierdzącej, że „sojusz nigdy nie był agresorem, nigdy nie był okupantem” z ust wysokiego przedstawiciela naszych władz publicznie padają słowa będące oczywistą i wyjątkowo rażącą nieprawdą historyczną.

Wtorkowa (12.7) wypowiedz ministra Antoniego Macierewicza w programie „Minęła dwudziesta” w TVP INFO wygłoszona przy okazji rocznicy masakry wołyńskiej zaczęła się nawet dość obiecująco.

Szef MON stwierdził, że pomimo tragedii Wołynia, Polska nie może zrezygnować z popierania niepodległości Ukrainy, dodając równocześnie, że ukraińska niepodległość powinna być budowana na prawdzie historycznej. Chwilę później, minister polskiego rządu dodał: „(…) Prawdziwym wrogiem, tym który rozpoczął, który użył część sił nacjonalistycznych, sił ukraińskich do tej straszliwej zbrodni ludobójstwa jest Rosja. Tam jest źródło tego straszliwego nieszczęścia” (za: http://www.tvp.info/26137136/rosja-oburzona-slowami-macierewicza-o-rzezi-wolynskiej).

Nieustanne dopatrywanie się w każdej aktywności władz w Kijowie i elit politycznych nad Dnieprem „neobanderyzmu”, jak i przypisywanie narodowi ukraińskiemu kolektywnej winy za tragiczne wydarzenia sprzed ponad 70 lat jest dla mnie nie do zaakceptowania [Aha… – admin]. Tak samo jednak nie do przyjęcia jest głoszenie w mediach publicznych przez wysokich rangą polityków oczywistych absurdów, mających się nijak do faktów i zwyczajnie nie szanujących zdrowego rozsądku swoich odbiorców.

Nikt nie zamierza wybielać i relatywizować zbrodni popełnionych na Polakach i Ukraińcach przez stalinowskie kierownictwo ZSRR już od końca lat trzydziestych XX wieku.

Przypisywanie Moskwie bycia „źródłem zbrodni wołyńskiej”, przy nie wspomnieniu ani słowem o polityce hitlerowskich Niemiec, za których panowania na terenach Ukrainy Zachodniej doszło do tragedii polskich, czeskich, rosyjskich, żydowskich, ormiańskich, jak również ukraińskich mieszkańców Wołynia przeciwnych ideologii szowinistycznej – jest albo wyrazem gigantycznej ignorancji historycznej, albo świadomym rewizjonizmem, podobnym w swojej wymowie do twierdzeń, jakoby „źródłem II wojny światowej były polskie prowokacje wobec Niemców na Śląsku i w Gdańsku”. Nie mieszczących się w głowie insynuacji nie warto pewnie dłużej komentować, ale warto zapytać naszego ministra o trzy rzeczy:

1. Kiedy dokładnie miało miejsce użycie przez Rosję „części ukraińskich sił nacjonalistycznych” do zbrodni ludobójstwa? Powstałe pod koniec lat dwudziestych w Wiedniu struktury Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, podobnie jak inne organizacje opowiadające się za niepodległością Ukrainy były intensywnie zwalczane w całej Europie przez NKWD. Najgłośniejszym przykładem takich działań było zabójstwo przez radzieckie służby Jewhena Konowalca, przewodniczącego zarządu OUN w Rotterdamie w 1938 roku. Po zajęciu ziem zachodniej Ukrainy w wyniku agresji ZSRR na Polskę 17 września 1939 roku, Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, głosząca oficjalnie program walki z trzema wrogami Ukrainy: Polską, Rumunią i ZSRR zeszła do bardzo głębokiej konspiracji z obawy przed represjami NKWD. Wczesną jesienią 1940 roku niemal całe pozostające na ziemiach Ukrainy Zachodniej podziemne kierownictwo OUN zostało rozbite przez radzieckie służby, a duża cześć działaczy skazana w styczniu 1941 roku we Lwowie przez sądy ZSRR w tzw. procesie drugiej Egzekutywy OUN (inaczej zwanym „procesem 59”) na kary śmierci lub długoletniego więzienia. W miarę swobodnie, ukraińskie organizacje nacjonalistyczne mogły działać po 1939 roku jedynie na terenach Małopolski znajdujących się pod okupacją hitlerowską. To w Krakowie przebywał wówczas Stepan Bandera i spora część działaczy Krajowego Zarządu OUN (Prowidu), i to tam w 1940 roku doszło do rozłamu w ruchu na frakcję banderowską i tzw. melnykowców.

2. Czy szefowi MON znane są opisywane wielokrotnie w literaturze przedmioty przypadki współpracy polskich oddziałów samoobrony na Wołyniu z partyzantką radziecką, a następnie postępujące wyzwalanie Wołynia spod terroru nacjonalistycznych organizacji ukraińskich w wyniku nadciągającej ze wschodu od początków 1944 roku ofensywy Armii Czerwonej?

3. W końcu, czy przedstawicielowi rządu polskiego znane są najnowsze ustalenia historyków-specjalistów w dziedzinie relacji polsko-ukraińskich podczas II wojny światowej, Grzegorza Motyki i Grzegorza Hryciuka z Uniwersytetu Wrocławskiego odrzucające niepotwierdzone żadnymi dokumentami i badaniami hipotezy mówiące o podsycaniu szowinizmu ukraińskiego przez służby ZSRR?

Cóż, podobnie jak w przypadku twierdzeń o NATO „nie będącym agresorem i okupantem”, ciężko jest milczeć widząc, jak część polskich polityków chce na nowo napisać historię. Historię bynajmniej nie zbudowaną na prawdzie, ale na ideologicznych idiosynkrazjach.

Łukasz Kobeszko
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 37 do “Rosja winna wszystkiemu…”

 1. Ty pacanie żydowski na fotce, nie mogę cię zdzierżyć. Ilekroć cię widzę, to nóż w kieszeni mi się otwiera. Jak długo jeszcze będziesz szkodził Polsce??? :/

 2. Re: Artykul….
  Ten maciar-q….wa-rawicz, to jeden z waznych naszych problemow zmijowego plemienia, ktore nas Polakow osaczylo od dosc dawna…, a „latarnie” wciaz swieca pustka…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. Dokładnie Panie Jaśku, dokładnie…

 4. Marek said

  Niech ten debil Singer, czy jak mu tam, milczy.
  A my, cieszmy się dobrą wiadomością, którą podaje dzisiaj Sputnik:

  „Rosyjskie bombowce dalekiego zasięgu zlikwidowały w Syrii punkt dowódczy i obóz polowy terrorystów „Państwa Islamskiego” – podaje Ministerstwo Obrony Rosji.

  „Dziś rano sześć bombowców dalekiego zasięgu Tu-22M3, stacjonujących na lotniskach wojskowych Federacji Rosyjskiej, jednocześnie uderzyło po nowo zidentyfikowanych obiektach Państwa Islamskiego rozmieszczonych w rejonie na wschód od Palmiry, a także w pobliżu miast Es-Suchne, Arak i przepompowni ropy naftowej T-3 w prowincji Homs” – czytamy w komunikacie.

  ===

  Polskojezyczne debile z mediów prawdopodobnie przemilczą powyższe, ewentualnie oskarżą Rosję o atak na bezbronną ludność Syrii, w tym dzieci:)

 5. Re: 3 Jacek Malinowski (i wszyscy w Polsce i poza Polska)…
  Albo sie my Polacy dogadamy z samymi soba, albo nas zydzi doszczetnie rozpier….ola po wsze czasy….I juz wtedy nikt nas nie pozbiera.
  Wybor nalezy jeszcze poki co do nas…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Przypomne tylko wszystkim, ze nasza Ziemia ojczysta jest najbogatsza ziemia w Europie…i od nas zalezy tylko, czy ja w 100% odzyskamy…

 6. Ja Panie Jaśku, po 1000-krotność chcę się dogadać z każdym, żeby ich wypalić gorącym żelazem, nawet z… szatanem. Oni nas sqrw… jako Naród i upadlają cały czas, Nas Polaków, we własnym kraju z dziada pradziada.

 7. Zerohero said

  Tam jest napis „oburzeni”, a na zdjęciu przedstawiciel „squrwionych”. Chyba jakaś pomyłka he he

 8. semperparatus said

  Re.4 Rosja mogła zakonczyc tą tragiczną wojnę już dawno…niestety…zamiast wytrzebić do końca brodatych bandytów…wycofała większość swoich wojsk z Syrii…Czemu to miało służyć?może zadziałała w tym przypadku V zdradziecka kolumna w rosyjskim aparacie państwowym?Ta sama,która nie pozwala Rosji na gruntowną,pełną przemianę w duchu patriotycznym i chrześcijańskim…

 9. re1truth2 said

  Re 7
  No, nie wiem przecież on też ‚oburzony’ – https://blogewystankiewicz.wordpress.com/2012/11/23/bialy-kruk-oburzeni-spoleczenstwo-obywatelskie-jest-bezpardonowo-zawlaszczane-przez-lewakow-1/

 10. ? said

  Re 6: Jacek
  Oni są dziećmi szatana, zatem lepiej, niech Pan z szatanem nie paktuje. My mamy w niebiosach znacznie potężniejszą obronę. Ale trzeba działać, a nie jęczeć. Każdy na swoim podwórku. A wtedy Bóg pomoże.

 11. revers said

  A polacy winni palenia zydoff

  http://newsweb.pl/2016/07/14/sikorski-banda-polskich-skurwysynow-palila-zydow-zywcem-byly-szef-msz-takie-slowa-z-duma-podaje-dalej/

 12. Lily said

  Obzydliwy,i bardzo niebezpieczny ten typ na tej
  fotce. Mowia,ze oczy sa zwierciadlem duszy. Guru,otacza sie tylko swojakami,tzw
  „lepszy sort”,”we the people”jak oswiadczyl nowy
  narybek w Pisie,niejaki Mateusz M,(zyciorys
  wypisany na twarzy)

 13. Analityk said

  NATO niewinne?!
  Ha,ha,ha – O Jugosławi i Libanie nie chca wspominać bo wtedy były to „misje pokojowe” mordujące przeciwników – żydostwa i masonerii – interesów koncernów i banków będących w ich rękach.

 14. Lily said

  Re 6:Jacek Malinowski
  Panie Jacku,szatan odpada,bo szatan jest ojcem
  wszelkiego ZLA,i dziala poprzez ZLYCH ludzi.
  A,jesli chodzi o „upadlanie nas”,to juz rozpowszechnione jest na skale globalna.

 15. Lily said

  Re 11:Revers
  Osobnik ten,swoja kariere polityczna zaczynal
  u braci Kaczynskich,tez swojak”,lepszy sort”.
  Osobnikowi,temu ZLE sie ze slepiow patrzy.

 16. ojojoj said

  Dogmat pisowski #37 wygloszony przez mongolskiego pejsatego nomada maciorke.

 17. Glock said

  Szkoda noza .Tu potrzebny jest ;;Granatnik At-4 Boffors.I po krzyku

 18. La Reine Toronto said

  Cholera, a szkoda ze Eligiusz Niewiadomski zyl troszke za wczesnie? Danuta Rinn spiewala ….gdzie ci mezczyzni, gdzie te chlopy…ojejku grunt sie zapada pod Polska i tylko autentyczny ruch odnowy moze uratowac nasza Ojczyzne….Kaczory i Rydzyk zniszczyly LPR i Samoobrone a sp. Andrzeja Leppera zamordowano…i 200 innych tez….
  Ratunku! Modlmy sie Do Stworcy!

 19. Olo said

  Niestety panie Singer, wszystkiemu winni są żydzi tacy jak pan.

 20. Glos Prawdy said

  Moim zdaniem, żeby prawdziwi Polacy porozumieli się, połączyli się, należy aby chociaż część Polonii wróciła do Polski, czy to za granicą stwarzała organizacje, co stawia opór reżimowi kłamstwa i faktycznej okupacji przez wrogów Polski.

  Może część wróci. W trumnach…
  My już odchodzimy…
  Admin

 21. watazka said

  20
  Glos Prawdy
  Nie da sie.
  Ja juz chyba pisalem, ze do znajomego zadzwonila siostra z pyskiem, ze to wszystko przez tych skur..Polakow z Chicago i Anglii, ktorzy glosowali na PiS.
  Bardzo byla zla, ale racje to ona miala.
  Polonia w ogromnej liczbie glosowala na PiS.
  Moim zdaniem, w ogole powinno sie Polonii odebrac prawo do glosowania w Polsce. Glosuje sie tam, gdzie sie placi podatki.

  No coz, Polonia..
  Tacy, jacy byli w Polsce – tacy wyjechali.
  Rusofoby i zdrajcy.
  A ta garstka antysolidarnosciowcow, to ma tyle samo do powiedzenia w kraju co i za granica.
  Pan Walesa zas z drugim bucem sie licytuja kto lepiej wbijal gwozdzie do trumny. Bolus czy nieboszczyk?.
  Ten caly sejm to karawaniarze. Teraz maja szydlo, zeby grubymi nicmi pozaszywac dzieje Polski.

  Razem z sen. Mc Cainem wyszlo Szydlo z wora. Szydlo sie szkolilo u Sorosa w USA.

  Powtorka z Targowicy.

  Jak qrwa, mozna bylo obiecac ludziom 500+ i zanim wszystkim wyplacili to juz strasza, ze to pozyczka, ktora bedzie drogo kosztowac bo na wysoki procent????.

 22. La Reine Toronto said

  Jestem tzw. ‚Polonia’ i nie glosowalam na nikogo bo nie mam przedluzonego paszportu…i nam sie odbiera prawo glosu…
  Ostatni raz jak to dalam swoje glosy na LPR i niestety na prezydenta Kaczynskiego bo bylam naiwnie glupia.
  Ten ‚prezydet’ potem rozwalil koalicje….

 23. La Reine Toronto said

  czy maciora wydala ksziazke? i Polacy kupuja? hanba!

 24. Ja do Pani nie mam pretensji na kogo Pani Toronto glosowała. Ale przyłączam się do Pani hańby pisząc: „Hańba”

 25. peacelover said

  add17
  …a nie lepiej na pal ??>!!

 26. Polonista said

  Artykul: „wyjątkowo rażącą nieprawdą historyczną.”

  Czy poprawnosc polityczna urosla w taka sile ze nie mozna napisac prosto: „razace klamstwo” zamiast tego belkotliwego frazesu?

 27. Trak said

  Podobno nocami Putin wychodzi incognito na Moskwę i folguje swoim instynktom – kradnie rowery, gwałci i morduje. Natomiast Obama wie, że nie wolno i innych posyła.

  🙂
  Admin

 28. Swarozyj Krug said

  Ad 18

  SLOWO ma moc…a poza tym BOG dal rozum, wolna wole, rece, nogi, mysli, zdolnosc dzialania…wiec warto o Tym pomyslec…DZIALANIA

 29. Swarozyj Krug said

  Ad 26

  Dzieki wielkie za uwage ! CZYSTOSC JEZYKA POLSKIEGO to bardzo wazna sprawa, tym bardziej , ze nasze SLOWIANSKIE JEZYKI sa MATRYCA DZIALANIA ;

  Slowo ma moc i nalezy GO uzywac z szacunkiem i wlasciwie

 30. Swarozyj Krug said

  Ad 21

  „No coz, Polonia..
  Tacy, jacy byli w Polsce – tacy wyjechali.
  Rusofoby i zdrajcy.”

  Panie Watazka, z Pana wypowiedzi zionie…manewrem sklocania POLAKOW jako NARODU…i jakas ukryta zazdroscia…gorycza wobec zycia… A to nie POLONIA jest czemus winna, tylko PASOZYTY, co doprowadzily Poolakow do tego, ze od paru pokolen wyjezdzaja…

  NAROD jest jeden

  Niech pan zaproponuje cos TWORCZEGO, chociazby malenkie, ale POZYTYWNE.

  Np niech pan stworzy JEDNO MIEJSCE PRACY i da mlodemu czlowiekowi okazje do zarobienia i zostania w OJCZYZNIE…

  a tak dla PRAWDY, za rok dwa sporo „POLONII” wroci…

  A ze wsrod Polonii jest wielu zdrajcow i donosicieli to tez fakt…ale czy te osoby sa POLAKAMI ???

 31. Swarozyj Krug said

  Ad 5

  „Przypomne tylko wszystkim, ze nasza Ziemia ojczysta jest najbogatsza ziemia w Europie…i od nas zalezy tylko, czy ja w 100% odzyskamy…”

  To dlatego nas POLAKOW z naszej OJCOWIZNY na wszelkie sposoby wypychaja! I nie tylko pPolakow…INNYCH SLOWIAN TEZ:

  .https://www.youtube.com/watch?v=U7fneXYIACQ
  Naród słowiański od lat stręczony
  Bez prawa do samoobrony
  Ojczystych ziem pozbawiony
  Rękami mocarstw ograbiony

  Humanitaryzm okupantów
  Tysiące ofiar bez imienia
  W strumieniach łez tkwią niespokojni
  Patrząc na przyszłość, której już nie ma

  Exodus ludu, w tle w zgliszcza domów
  Wyzwolicielska nadeszła armia
  Z protektoratem moderatorów
  Co wizję świata snują marną

  Oj Kosovo, Kosovo…

  Rdzeń kultury spopielały
  Zakuty w gettach bez wytchnienia
  Spowity męką, raną krwawą
  Ciągle bez blizny, jakże świeżą

  Lata oporu zasnute cieniem
  Narkotykowym złotym szlakiem
  To legitymizm dla terroryzmu
  Milczenie elit świadomym znakiem

  Korupcja rządów w myśl tolerancji
  Na salonowym zasiadła tronie
  I decydując o ludzkim losie
  Liberalizmu przywdziała zbroję

  Partykularyzm ponad ogółem
  Ostrym cierniem rozdarł skronie
  I przeszył jarzmem ciche głosy
  Zatopione w purpurowej toni

  Oj Kosovo, Kosovo…

  WRACAC CZAS NA SLAWSKIE ZIEMIE , kto moze…

 32. Swarozyj Krug said

  Ad 20.

  Panie Adminie… Pana dzieci jak Pan wychowal? Jesli na POLAKOW, to wroca i beda kontynuowac…a Pana wnukowie ? jesli na Polakow to wroca i beda kontynuowac..;niech Pan im zaufa jak Pan sobie ufa, to Pana krew , Pana geny …WROCA, jesli ich Pan na POLAKOW wychowal…kraj będzie ocalony,

  KRAJ BEDZIE OCALONY

  .https://www.youtube.com/watch?v=dypqqzXg700
  Horytnica – Kraj zdradzony

  przeminął czas i spróchniał las
  niegdyś jaskrawo zielony
  lecz biały orzeł w złotej koronie
  kiedyś powróci w te strony
  dziś puka licho w tę nockę cichą
  powstające sługą jest wroga
  chce wydrzeć serce co w poniewierce
  nad swoim losem wciąż szlocha

  nadejdzie świt opadną mgły
  w kraju zdradziecko sprzedanym
  lecz gdzieś na wietrze wzleci w powietrze
  ptak, który orłem jest zwany

  sztandar na wietrze łopocze jeszcze
  więc stójmy w jego obronie
  nadejdą dni gdy w czerwonej krwi
  oblicze zdrajcy utonie
  pioruna grzmot, kamienny grot
  kiedyś ocalą te strony
  dęby wyrosną, zapachnie wiosną
  kraj będzie ocalony

 33. Swarozyj Krug said

  Ad 14
  „A,jesli chodzi o „upadlanie nas”,to juz rozpowszechnione jest na skale globalna.”

  „oni” sie bardzo boja SILY MORALNEJ, SILY DUCHOWEJ, SILY SLOWA, to dlatego probuja „upadlac” i rozpijac..;WYWALCIE ALKOHOL POLACY !

 34. Swarozyj Krug said

  Ad 20

  panie Adminie , oto komentarz pod piesnia, ktora ponizej:

  „Horytnica – Już Nie Musimy Umierać + napisy.wmv ”

  „wadafabril y a 1 an
  +ThEHuSkY
  Wszystkim się kurwa wydaje, że jak ktoś wyjechał, to ma w dupie Polskę, a to nie prawda! Ja gdybym miał w Polsce za co żyć, to nigdy bym nie wyjechał. Jeśli kiedyś, ktoś w imieniu Ojczyzny mnie wezwie, to nigdy nie odmówię jemu i jej pomocy.”
  .https://www.youtube.com/watch?v=WuPlsS6LNSs

 35. Swarozyj Krug said

  A moze jednak? Posluchajcie co pisal Kasprowicz…Podobnie mowil Klimuszko…i paru poetow…

  Jan Kasprowicz O Śpiących Rycerzach W Tatrach czyta Edward Snopek

 36. Swarozyj Krug said

  Edward Snopekil y a 1 an
  Prawdziwe bogactwo kryje się nie na zewnątrz, ale we wnętrzu człowieka – gromadźcie za tym w sobie tego bogactwa jak najwięcej i z innymi dzielcie się tym to bogactwem – tego nikt wam nie ukradnie, jeśli sami na to nie zezwolicie. To bogactwo być może już wkrótce, będzie nam bardzo potrzebne, gdyż zwyciężą ci, co właśnie tego bogactwa w sobie zgromadzą najwięcej. 

  Komentarz pod filmem:

  Horytnica – Kraj Zdradzony (teledysk)

 37. Swarozyj Krug said

  Dla tych, ktorzy jeszcze watpia w NAROD i w Polakow „na emigracji”

  Jeryy TOmil y a 1 mois
  Jam jest gówniarz, 94 rocznik, mimo wszystko jednak trzeba bronić Polski jak niegdyś bronili Nasi przodkowie. Broń boże nie mam żalu gdy ktoś wyjedzie, każdy radzi sobie jak tylko może, wysyłam pozdrowienia z Ojczyzny. Życzę szczęścia. Pomimo tych (kolokwialnie mówiąc) jebanych złodziejskich rządów od 89′ Polska naprawdę Was potrzebuje. Pozdrowienia z Polski :)

  pod filmem:

  Horytnica – Honor Legionisty (teledysk)

Sorry, the comment form is closed at this time.