Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  walerianda o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  walerianda o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

W.W. Żyrynowski: Gdy słyszę, jak Ukraińcy pomstują na Putina i chcą przewrotu pałacowego, to śmieszy mnie to

Posted by Marucha w dniu 2016-07-14 (Czwartek)

Nie daj wam Bóg zamachu stanu. Myślicie, że do władzy przyjdzie jakaś gnida, na podobieństwo Chodorkowskiego lub Nawalnego? Gówno! Z wnętrza systemu wyłoni się rozwścieczony wojskowy i zacznie przywracać porządek żelazną ręką – przy pełnym poparciu ludności.

Obiektywnie Rosja znajduje się w stanie wojny hybrydowej niemal z całym światem zachodnim. I uratować ją może nie tylko bizantyjski spryt w połączeniu z geopolitycznym judo, ale i szybkie pompowanie mięśni i bezzwłoczne gromienie wszystkich przestępców.

Jako pierwsi pod nóż pójdą liberałowie wraz z „Echo Moskwy” i ich sympatykami. W tym celu zostanie odtworzony dobrze sprawdzony system państwowych obozów pracy. W ślad za prowokatorami udadzą się tam bezczelni gastarbeiterzy ze wszystkich byłych republik Związku Radzieckiego.  Najwięcej wśród nich będzie dumnych Ukrów, którzy sami siebie zwą „zarobitczykami”… Przyjechali do pracy? Będą mieli taką możliwość.

Wszyscy oligarchowie automatycznie zmienią się w dyrektorów na pensji. Niezadowoleni – jeśli nie zdążą zwiać – będą zsyłani do obozów. Tam też znajdą się dla nich kierownicze stanowiska.

Ukraina zostanie ogłoszona zagrożeniem dla narodowych interesów Rosji i w kilka godzin zajęta przez wojska okupacyjne. Po czym nastąpi wielkie oczyszczanie społeczeństwa od majdanowców.
FSB posiada już swe bazy na wszystkich sieciach społecznościowych i każdy, kto zalajkuje pewne wypowiedzi [w oryginale: пост про жаренных колорадов, który nie wiem, jak przetłumaczyć – admin] wyruszy na Syberię rąbać lasy, budować nowe miasta i asfaltować drogi między nimi.

[Dopisek: poprawne tłumaczenie to „każdy, kto zalajkuje posting o pieczonych karaluchach”. „Karaluch” w slangu bandersynów oznacza Rosjanina – admin]

Turcy otrzymują trzydniowe ultimatum: wynieść się z Syrii CAŁKOWICIE!

W przeciwnym razie zostają zniszczone wszystkie ich wojska, włącznie z materiałem ludzkim i urządzeniami technicznymi, na terenie Syrii. Turcję pokryje się kopułą i ogłosi strefą z zakazem lotów. Jeśli Erdogan zacznie manewrować swoimi kutrami i łodziami podwodnymi, to na Czarnym Morzu wybucha taktyczny łądunek jądrowy, wskutek czego olbrzymie tsunami przenosi całą turecką flotę prosto do prezydenckiego pałacu. Znajdujący się na terenie Federacji Rosyjskiej Turcy z pieśnią na ustach jadą do obozów.

USA uśmierza się w ten sam sposób, umieszczając rakiety na Kubie, w Korei Północnej i w Wenezueli.

Wiele nie trzeba. Zdradzę sekret: na całą Amerykę wystarczy 8 głowic, po jednej na każdą dużą elektrownię. W wyniku czego kontynent deelektryfikuje się i tamtejsze elity mogą zapomnieć o planach światowej dominacji na najbliższe 100 lat.

Jakoś tak to będzie.

I dlatego cały świat powinien modlić się za Putina, bo tylko on może bezpiecznie rozwikłać cały pieprzony splot problemów, zrodzony przez bandę zwyrodnialców, których błędnie nazywają finansowymi elitami.

http://nashaplaneta.su
Nad. Głos Prawdy

Trudno powiedzieć, czy są to tylko pobożne życzenia (bardzo gajowemu miłe), czy też Żyrynowski coś wie. A on wie często różne rzeczy…
Jest też inna możliwość, ale niech rozpracują ją niezawodni czytelnicy. 

Admin

Komentarzy 48 do “W.W. Żyrynowski: Gdy słyszę, jak Ukraińcy pomstują na Putina i chcą przewrotu pałacowego, to śmieszy mnie to”

 1. Metro said

  Władimir Wolfowicz często mówi mądre rzeczy ale częściej pierdoli. Mimo to serce rośnie jak się takie rzeczy czyta. Niemniej , z cichą nadzieją warto pomodlić się za Władimira Władimirowicza.

  I jeszcze prośba do Władimira Wolfowicza coby dla rebe Singera/Macerewicza znalazł miejscówkę w wyjątkowo ciężkim obozie pracy. Nie wiem czy ten kundel w życiu uczciwie pracował, Rosja powinna mu dac szansę. O ile oczywiście Singer bardziej się nie kwalifikuje na miejsce w szpitalu psychiatrycznym.

 2. Adam Ryglowski said

  P. Żyrynowski WIE DUŻO, DUŻO WIĘCEJ … i nie napada na Putina .
  Cały czas porównuję tego Jegomościa ze św. p. Andrzejem Lepperem .
  P .Lepper , – NA POŻEGNANIE ZE SWOIM V- PREMIEROWSTWEM WYWALIŁ CAŁE SZAMBO publice na Wiejskiej ( za rządów pis 🙂 .) !
  Wysypał wszystkie (?) informacje – i stał się „bezwartościowym” politykiem .
  To była rzeczywista data jego śmierci .
  A Żyrynowski , to Żyrynowski – polaczków ma gdzieś , bo sąsiada się szanuje ,- a parobka szczuje się psami …

 3. Borys said

  пост про жаренных колорадов = post o pieczonych karaluchach

  Karaluchy – tak banderowcy nazywają Rosjan
  Pieczonych – spalonych żywcem w Odessie

  Dziękuję!
  Admin

 4. Adam Ryglowski said

  Ad 3 )
  Pożiwiom , uwidim .
  Jak będą wyglądać Ukry w Zaduszki ( 02 XI ) ?
  Gaz z Rosji , a węgiel w Doniecku .
  …..
  Jak wyglądają karaluchy wyciągnięte z zamrażarki ???

 5. Kojak said

  Po jednej glowicy na elekrownie ? calkiem sensownie > Amerykanskie bydlaki gotuja bezkarnie kaznie innym nardodom ! Byloby dobrze tym bandytom z piekla rodem zrobic to samo Zbrodniarze z Usraela bombardowali Jugoslawie zubozonym uranem !!!

 6. julius said

  „Jeżeli NATO uderzy na Rosję będzie ukarane”
  Rosja ma zerowe zaufanie do NATO i uważa, że ​​Sojusz przygotowuje się do wojny przeciwko niej, czołowy rosyjski ekspert polityki zagranicznej powiedział Spiegel, ostrzegając, że jeśli dojdzie do nowej wielkiej wojny, Rosja nie będzie walczyć na własnej ziemi.
  W wywiadzie dla niemieckiego magazynu, Siergiej Karaganow, weteran politologii, członek wpływowej Rady MSZ Rosji ds polityki zagranicznej i obronnej, powiedział , że ryzyko nowej wojny w Europie jest obecnie tak wysokie, jak to było w szczytowym okresie zimnej wojny. Obfitość propagandy pochodzącej z obu stron świadczy o niebezpiecznej sytuacji kryzysu.
  „Media rosyjskie są bardziej powściągliwe niż zachodnie. Trzeba zrozumieć, że Rosja jest bardzo wrażliwa na punkcie swojej obrony. Musimy być przygotowani na wszystko. To jest źródło tej czasami ogromnej ilości propagandy „, powiedział. „Lecz co robią na Zachodzie? Tylko oczerniają Rosję; uważają, że ​​grozi atakiem. Sytuacja jest porównywalna do kryzysu na koniec lat 1970 oraz początek 1980 „.
  „Obawy w krajach takich jak Polska, Litwa i Łotwa mają zostać rozwiane przez siły NATO i uzbrojenie stacjonujące tam. Ale to im nie pomoże; interpretujemy to jako prowokację. W czasie kryzysu, będziemy musieli zniszczyć dokładnie te uzbrojenie. Rosja nigdy nie będzie ponownie walczyć na własnym terytorium, „powiedział.
  „Pomoc oferowana przez NATO nie jest symboliczną dla państw bałtyckich. To prowokacja. Jeżeli NATO zainicjuje atak na mocarstwo atomowe takie jak my – będzie ukarane „, podkreślił.
  Wrogość między Rosją a Europą rani obie strony w inny sposób. Po dziesięcioleciach życia w błogości Europa zapomniała jak angażować się w realpolitik, w przeciwieństwie do Rosji, Karaganow mówi, to oznacza, że ​​Europa traci pomoc Rosji w kwestiach takich jak kryzys związany z uchodźcami, pomoc jest mało prawdopodobna w obliczu konfrontacji.
  „W Europie, macie inny ład polityczny, taki, który nie jest w stanie dostosować się do wyzwań nowego świata. Kanclerz Niemiec powiedziała, że ​​nasz prezydent żyje w innym świecie. Wierzę, że żyje w bardzo realnym świecie „Karaganow powiedział.
  Rosja, ze swej strony, jest zraniona, ponieważ elity Rosji nie mogą znaleźć pretekstu do podejmowania bolesnych, lecz koniecznych reform wewnętrznych dopóki istnieje zagrożenie ze strony NATO.
  Karaganow mówi, Rosja nie będzie oferowała żadnych ustępstw wobec Zachodu w obliczu stojacych wyzwan w najbliższym czasie, ale raczej będzie ona skupiać swoją uwagę w kierunku wschodnim, gdy dryfuje dalej od Europy, przyznał, taki wynik nie jest najlepszy dla Rosji.
  „Jestem zdania, że ​​nie powinniśmy odwracać się od Europy. Musimy znaleźć sposoby naprawienia naszych stosunków. ”

  https://www.rt.com/news/350986-russia-nato-encroachment-punishment/

 7. AlexSailor said

  Pieprzenie kotka przy pomocy chazara polskiego pochodzenia.

  Turcja jest w NATO, posiada silną armię i zapewne jest naszpikowana amerykańską agenturą umożliwiającą wpływ na jej wykorzystanie do celów USA.
  Stany nie mogą sobie pozwolić na pozostawienie Turcji w osamotnieniu w obliczu wojny, podobnie jak reszta NATO.

  Trzeba pamiętać, że NATO jest ok. 10x silniejsze biorąc pod uwagę ilość uzbrojenia konwencjonalnego i potencjału gospodarczego, a także ludnościowego w stosunku do Rosji.
  Jedynie broń strategiczna utrzymuje równowagę.

  O ile zajęcie przez Rosję Ukrainy nie wywoła większej reakcji NATO z wyjątkiem wojny z Polską (dlatego były gadki Żyrynowskiego o zajęciu Ukrainy przez Polskę do granic przedwojennych) , to atak na Turcję spotka się zapewne ze zdecydowaną odpowiedzią NATO.
  Nawiasem.
  Żyrinowski jest niedoinformowany, tsunami na okrętach wojennych, które wyszły w morze, nie robi niemal żadnego wrażenia – ot lekkie kołysanie.

  Natomiast gadki o zsyłaniu do obozów pracy, jakkolwiek wskazują rozwiązanie doraźnie, to w dalszej perspektywie zabójcze gospodarczo.
  Właśnie Zachód chciałby takiego rozwiązania, także wdepnięcia Rosji w wojnę na Ukrainie, a jeszcze lepiej w wojnę z Polską i Turcją w ograniczonym zakresie.
  Po to, by wykrwawić Rosję.

  Przypomnieć też trzeba, że Chiny są obecnie w przyjaźni z Rosją, ale nie na tyle, by jej pomóc lub nie wykorzystać jej wykrwawienia lub zaangażowania.

  A co do JE Putina tak chwalonego przez chazara polskiego pochodzenia, to dał straszną plamę podpisując ustawę o zakazie karcenia cielesnego dzieci przez rodziców, co wyjątkowo ostro potępiła Cerkiew Prawosławna.
  (Na marginesie widać różnicę w jakości i niezależności choćby z naszą polską hierarchią, co mnie mocno zadziwia).

  Niemniej, JE Putin prowadzi politykę wyważoną i ostrożną, omijając pułapki zastawiane na niego przez Zachód.
  Bo jedyne czego Rosja potrzebuje, to spokoju i sojuszu z Polską.
  JE Putin zapewnia spokój, natomiast o sojuszu takim to my sobie i Rosjanie możemy tylko pomarzyć.
  Chociaż kto wie, może u USmanów coś się zmieni i zechcą nas przekazać w orbitę Rosji albo nawet zrobić z nas wspólnego – USmanów i Rosji – sojusznika.
  Kto wie.
  Brytole, w historii chyba największy wróg nasz, się USmanom wyrywają z saka UE, tak, że może być różnie.
  Niemcy też odrosły wysoko i mogą zacząć fikać, zwłaszcza po próbie ich osłabienia najazdem islamskim.
  Mogą się jeszcze USA i Rosja dogadać, a z Polski zrobić sojusznika pilnującego Niemców, France i Brytoli, a także dupy Rosji w przypadku rozgrywki chińskiej.
  A całkiem możliwe jest też wyrwanie się Japonii z łap amerykanów i dogadanie jej z Chinami.

  Przypomnę wojnę, w której Izrael przy wsparciu Brytoli i France’ów zaatakował kraje arabskie, kiedy USmeni z Towarzyszami Radzieckimi przemówili o dziwo jednym głosem stawiając ultimatum i każąc im się wynosić z Egiptu pod groźbą włączenia się US-army i RED-army po stronie arabów.

 8. RomanK said

  Ja mu wierze!
  Dlatego zwozenie zlomu do Europy Wschodniej , zeby to tu rozegral sie dramat wojny….liczac ze nie ucierpia kraje zachodnie, ktorych rzady zdaza przyjac warunki kapitulacji_)))))

  Rozpada sie Deutche Bank….mowiac uczciwie juz jest Niewyplacalny… to zasadniczy powod..dlaczego runie cala EU..stad odskok Anglii liczaczej na kontrolowany zawal…
  .
  USA,,nie sa gotowe do wojny..zadnej wojny. Kraj w ktorym w ciagu ostatnich trzech dekad nei podniosla sie stopa zyciowa spoleczenstwa , nie wzrosly realne zarobki sektora produkujacego..a jedynie co uroslo to waska grupa niezwykle bogatych aligarchii, ktorzy zawlaszczyli to- co powinno stanowic zaplate pracujacych….. nie jest w stanei wprowadzic wojny, gdyz ma sytuacje rewolucyjna w domu.

 9. Marucha said

  No więc wysłowię swoje podejrzenia….
  Wymowa tekstu Żyrynowskiego jest taka: nie próbujcie spiskować przeciwko zrównoważonemu Putinowi, bo może przyjść ktoś znacznie dla Zachodu gorszy. I ten komunikat przekazuje zwolennikom kolorowych rewolucji i innych rozrób.
  Co zaś do szczegółów… są mniej istotne. Wiemy jednak, że Rosja potrafi przyp…ć.

 10. ojojoj said

  RomanK, po czesci ma pan racje. Natomiast zaden dojcze bank nie upadnie. A jezeli ma juz „naprawde” upasc (oczywiscie tylko na papierze, zeby glupi lud sie nie czepial i nie palil opon w calym Frankfurcie), to wypiora nowa kase przez raje podatkowe do nowo utworzonego banku pod inna nazwa – np. Reich Bank. Anglia poprzez City of London robi tak juz 1000 lat. Tak, nie pomylilem zer – tysiac lat. Firmy w City of London nie placa podatkow – jest to pierwszy raj podatkowy i pierwsze miejsce na swiecie, gdzie z tego wlasnie powodu utworzono gielde (licza sie tylko 2-ie gieldy na planecie Ziemia: ta w City of London i ta na ul. Pod sciana w NY).

  Tutaj filmik, ktory tez wrzucilem wczesniej na Wolne Tematy, o tym jak robia to anglicy:
  .https://www.youtube.com/watch?v=TJWZ8a7mBWA

  Prosze nie zapominac – oni wszyscy, to jedna rodzinka. Kazda lza, kazde bankructwo, kazdy zabity na tej planecie = kasa. Duuuuzo kasy.

 11. Re: Artykul…
  Dostrzegam panike zydow (syjonistow) nie tylko na terenie USA, ale i w innych krajach ich „pasozydowania” i coraz bardziej zmierzaja swoimi chciwymi ryjami pod topor wkurzonych, oszukanych i okradzionych gojow…
  USA? Totalna rozkreci sie rozpierducha miedzy zadowolonymi a oczekujacymi na zadowolenie vide D.Trump wybory, ktore najprawdopodobniej beda „zamrozone” poprzez wprowadzony przez „bialy kneset” stan wyjatkowy lub D.Trump zostanie zabity i tym samym rozpocznie sie wojna domowa, ktora moze doprowadzic do rozczlonkowania (secesji) Stanow Zjednoczonego zydostwa Ameryki Polnocnej…
  co sila rzeczy krach finansowy dopelni tego finalu.
  No i III wojna moze byc tylko fasadowa do ostatniego Polaka, Niemca, Wlocha, Anglika, Francuza itd.,itd., o czym w chwili obecnej zydzi marza destabilizujac cala Europe islamistami liczac na to, ze islamisci beda zydom posluszni…az po Kijow grajac na nosie Rosji…
  Nic z tego mosci zydowie. Wasze mrzonki o syjonistycznym porzadku swiata juz dzisiaj mozecie sobie wlozyc miedzy talmud a papier toaletowy, podobnie jak wasze zydowskie lichwiarskie banknoty z obrazkami…

  Generalnie, obawiam sie ze w chwili obecnej wszystko zmienia sie z dnia na dzien i bardzo trudno ustalic jaka bedzie kolejnosc: III wojna, krach finansowy, rewolucje, wojny domowe czy koniec czasu ???…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Piszę więc jestem said

  Kto i Dlaczego miałby kogokolwiek UDERZYĆ (tak czy owak)?!

  Ludzie chcą tylko żyć! – więc kto jest źródłem nieustannych wojen?!

  Kto wie, niech tylko trzyma się z daleka,

  tego co przeleci przez nas,

  jak potop-rzeka.

  Daleko będąc, zawierzać Bogu,

  swą resztę . . . człowieczeństwa.

  Bo który syfilis lepszy?

  Ten co mnie nie dotyka!

  Więc bądźmy daleko od syfównośnika!

 13. Adm. (kom nr 9) świetnie uwypukla w samo sedno bujnych wynurzeń p. Żyrinowskiego.

 14. La Reine Toronto said

  ad 11: Panie Jasku, dziwne ze w Toronto masowo organizowane sa tzw. CPR dla pracownikow panstwowych i sil pomoczniczych; reklamy masowe zachecajace do zaliczenia tego kursu udzielania pierwszej pomocy.
  Cos wisi tu w powietrzu to nie ulega watpliwosci. Ludzie juz nie sa tak masowo oglupienie i nie wszyscy cierpia na deficyt szarych komorek, oj nie…
  pozdrowienia…

 15. La Reine Toronto said

  ad. 8: amerykanskie wojaki to zawodowe chlopaki a w armii dla awansu spolecznego (przewaznie…ile procent ?) i to jest jakas galez ‚gospodarki’ czy jak to sie wyrazic? bo przeciez oni dostaja wynagrodzenie prawda? malo jest ochotnikow? nie orientuje sie ale i wsrod polskich imigrantow sa rodziny co maja synow w wojsku …i oni trzesa gaciami jak zaptyowuje nt. polityki ….aha? Moze Pan cos doda? Walka wszedzie ale nie u siebie; mordowac i burzyc/niszczyc infrastrukture ale nie u nich…w Polsce najlepiej i na Ukrainie, zeby sie Slowianie za lby wzieli i po nich…ale sie porobilo…

 16. Re: 14 La Reine Toronto

  Alez oczywiscie, ze smierdzi (smrod zydowski z USA) i jest taki zapierajacy dech…a i poziom andrenaliny sie nieco podniosl u obywateli Kanady…rowniez na wskutek legalnosci: eutanazji, „wolnego” seksu ze…zwierzetami, gdzie Sodoma i Gomora to w porownaniu z Kanada vide USA, to niczym jak park rekreacyjny…
  Faktycznie, „rzond trudn-ego” jest przygotowywany do tzw., „back-up” (na wszelki wypadek – jako zabezpieczenie) zydowskich poczynan w USA pt: „miekkie ladowanie” wybrancow, gdyby zadyma w USA przybrala niekorzystny obrot dla zydowskiej finansjery…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Bodzio said

  ad. 3 wątek „językoznawczy”

  Żadne tam karaluchy.
  колорад – czyli zwykła (nie)poczciwa stonka ziemniaczana:
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Колорадский_жук
  ubarwiona podobnie do wstążki św. Jerzego noszonej z dumą przez Rosjan:
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Георгиевская_ленточка

 18. Módlmy się za Putina, żeby żył i ze 100 lat. Taki Wolfowicz, jest w stanie użyć broni jądrowej, gdyby on doszedł w Rosji do władzy. Ani mi to przez myśl nie przeszło. Byłoby wtedy blisko zagłady ludzkości.

 19. Glos Prawdy said

  W pełni możliwe że wie, tylko musi swój temperament powstrzymywać by nie powiedzieć za dużo.
  Niektóre teksty zawierają wyrazy rzeczywiste trudne do tłumaczenia, pozostawiam adminowi prawo zastąpienia na różne wariacji.

 20. Glos Prawdy said

  Dlaczego Ukraińcy nazywają Rosjan колорадами? Nazwały ich tak czesc Kolorada chrząszcza, który takiego samego koloru jak georgijewskaja taśma, chrząszcze żółto – pomarańczowego koloru z czarnymi plamami. Myślę, przezwisko takie oni dali rosjanom pokazując swoją pogardę do chrząszcza jako szkodnika.
  Zdjecie georgijewskiej taśmy – http://medalirus.ru/stati/georgievskaya-lentochka.php

 21. Glos Prawdy said

  „W 1769 roku, cesarzowa Katarzyna II założyła nagrodę dla oficerów Rosyjskiej Armii, co wręcza się za osobistą odwagę przejawioną na polach bitew – order Świętego Jerzego, nosić jego polegało na „taśmę jedwabną o trzech czarnych i dwóch żółtych smugach”, a z czasem za nią umocowała się nazwa – Georgijewska taśma.
  Co oznacza żółty i czarny koler? W Rosji oni byli kolorami cesarskimi, państwowymi, odpowiadali czarnemu dwugłowemu orłowi i żółtemu polu państwowego herbu. Właśnie tej symboliki, zapewne, dotrzymywała się cesarzowa Katarzyna II, zatwierdzając kolory taśmy. Lecz, ponieważ order był nazwany dla uczczenia Świętego Jerzego Niosącego Zwycięstwo, kolory taśmy, być może, symbolizują Najświętszego Jerzego i oznaczają jego męczenską śmierć – trzy czarne smugi, i dziwne zmartwychwstanie – dwie pomarańczowe smugi. Właśnie te kolory i nazywają się teraz przy oznaczeniu kolorów Georgijewskiej taśmy. Poza tym, nowa nagroda, wręczała się wyjątkowo za wojskowe wyczyny. A kolory wojny – to kolor – to kolor płomieniu, czyli – pomarańczowy, i dymu – czarny.”
  http://medalirus.ru/stati/georgievskaya-lentochka.php

 22. peacelover said

  …Upadlince same sie ustawia Putinowi do poprawczaka !!
  …a tych palantow z tzw zachodu…. smiechem ….ludzie ! .,..smiechem !!!!!!!

 23. Nie wiem czy Pan Gajowy mnie nie opier… ale tekst dla… przeciwwagi…

  z sieci:

  Nie wszystko jest tu zgodne z historią i przebiegiem wydarzeń. Widać, że wielu nie ma wiedzy na temat tego kim jest i skąd się wzięła Rosja, kto ją kontrolował i kontroluje. Rosja to twór sztuczny niemieckiego pochodzenia, żydowskiej dynastii. Ich celem było i jest rozbicie Słowiańskiego Imperium na kawałki, z odrębnymi językami i mentalnością, oraz nazwą. Ukraina nigdy nie istniała i do dnia dzisiejszego nie istnieje jako państwo; to terytorium od Łaby do Uralu, przynależy Polsce, ale o tym fakcie mało kto wie. To jedna z prowincji Ordyńskiego Imperium Russów ( Rasienów) które ma tysiące lat istnienia. Ukrainę stworzyła żydownia, poprzez masonerię i w ciągu 100 lat zmieniła mentalność i język. Banderowcy nie są Ukraińcami ani Słowianami, to: Galowie, motłoch przesiedlony z Francji na tereny ich osiedlenia, to Galicja; uzurpują oni sobie prawo do rządzenia w imieniu żydowni na Ukrainie. To ich zbrojne ramię. Polską nie rządzą głupcy, ale agentura i kolaboranci. Wszystkie zadania, które realizują i polityka ma swoje ukryte cele. Przed wybuchem II wojny światowej Wojsko Polskie wysadziło w powietrze około 28 -30 Prawosławnych Cerkwi, a pod Kijowem na rozkaz żydziora Piłsudskiego nasi żołnierze mordowali Ukraińców. To są fakty; dały one powód do podjudzenia Banderowcom Ukraińców, żeby się zemścili na Polakach. Skąd przyszła inspiracja do zbrodni z Watykanu, tak jak Ukraińców, tak jak i Polaków i jesteśmy skutecznie skłóceni. Jeżeli już przystępujemy do analizy musimy uwzględnić w/w czynnik. To program ludobójstwa Słowian i wzajemnego wymordowania się populacji. Nie wszystko jest tak proste i oczywiste i o tym trzeba napisać kto za tym stoi i jakie cele chce osiągnąć. Historia jest zagmatwana ale trzeba nam obiektywnie spojrzeć na wydarzenia żeby nie powtarzać błędów i zlokalizować agenturę. Oczywistym jest że nie możemy zapomnieć krzywdy nam wyrządzonej ale nie zapominać o swoich winach i nie pozwolić wykorzystywać Ukraińców przeciwko nam i demaskować Banderowców niemiecko-syjonistyczną agenturę. Trzeba być nienormalnym, żeby gloryfikować zbrodniarzy na bohaterów.

  Chciałbym posłuchać opinii na to pana Boydara, czy choćby komentarza jego.

 24. Marucha said

  Re 23:
  Najpierw Pan pieprzy bzdury na temat „Jak powstała Rosja” – by potem przejść na Ukrainę.
  Przy okazji leje Pan gnojem na Watykan.
  Zastanawiam się, czy Panu już podziękować, czy jeszcze trochę poczekać…

 25. Siekiera_Motyka said

  Ad. 7 – „Natomiast gadki o zsyłaniu do obozów pracy, jakkolwiek wskazują rozwiązanie doraźnie, to w dalszej perspektywie zabójcze gospodarczo.
  Właśnie Zachód chciałby takiego rozwiązania, także wdepnięcia Rosji w wojnę na Ukrainie, a jeszcze lepiej w wojnę z Polską i Turcją w ograniczonym zakresie.
  Po to, by wykrwawić Rosję.”

  To jest klucz działań Syjonistycznych gadów na Zachodzie. Ale przeszła opcja Afgańska Rosję nie interesuje. Jestem pewny że polityczne wykształcenie kadr wojskowych i innych przekazuje niezbędną informacje jak niszczono Rosję przez ostanie 100 lat i to jest wrogiem narodu.

  Ad. 8 – Tak samo to widzę co do USraelu. Tam tak doskonale załatwili naród że jest on tylko tykającą bombą zegarową z nie znanym czasem wybuchu. Ten naród nie będzie walczył dla Wall Street lub Białego Burdelu w DC.

  Ad. 10 – „Natomiast zaden dojcze bank nie upadnie. A jezeli ma juz „naprawde” upasc (oczywiscie tylko na papierze, zeby glupi lud sie nie czepial i nie palil opon w calym Frankfurcie), to wypiora nowa kase przez raje podatkowe do nowo utworzonego banku pod inna nazwa – np. Reich Bank. ”
  Myślę że ma Pan racje. Ratowanie Niemieckiego kapitału będzie kosztem takich krajów jak Polska i resztę kurduplów na Wschodzie. Przecież Knesejm już odpowiednie ustawy na to przegłosował w naszym imieniu 🙂

 26. Proszę przeczytać wstęp panie Gajowy. A potem mnie gnoić. Pierwszy akapit i że to jest z sieci.

 27. Marucha said

  Re 26:
  Przepraszam. W pośpiechu nie zauważyłem, że to nie Pańskie słowa.

 28. Nic nie szkodzi. Ja bardzo Pana Maruchę podziwiam i cenię. Prowadzić tak ciężką witrynę, to jest sztuką, i Pan Gajowy ją posiadł. Jest od kogo się uczyć.

 29. Hasso C. said

  1. Czy to prawda ze Maciarewicz to starozakonny? Så jakies dowody na to?

  2. To nieprawda, ze Zyrynowski nie szanuje Polakow. On nie szanuje naszych pseudo-wladz, tych przekupnych debili. Zyrynowski to czlowiek o wielkiej wiedzy i kulturze.

  3. Pare miesiecy temu Zyrynowski zapowiadal wojne w Polsce tego lata. Myslal prawdopodobnie, ze manewry NATO przerodza sie w wojne, ale sie pomylil.

  4. Komentator Kojak (5) to jakis troll.

  5. Zyrynowski jest rzeczywiscie pol-zydem i rzeczywiscie czasem pieprzy, i Rosja juz dojrzala do silnego, sprawiedliwego ale brutalnego przywodcy, ktory rozniesie na strzepy oligarchow i zrobi porzadek w stylu Stalina. Ciekawe, ze w „Pojedynku” – programie, w ktorym WW Zyrinowski wystepowal przeciw Nikolajowi Starikowowi, Zyrinowski byl zdecydowanie przeciwko takim metodom, i przegral ten pojedynek:

  6. AlexSailor ma Pan racje, ze wojna z Turcja i wejscie do Ukrainy to akurat to, czego usa chca i do czego ciagle prowokuja. Ale obozy pracy dla oligarchow i nielegalnych imigrantow z Azji Centralnej byloby bardzo popularne i akceptowane przez Rosjan. Do tego, w okresie obozow, czyli za Stalina gospodarka rosyjska rozwijala sie szybciej niz jakakolwiek inna na swiecie.

  Ma Pan tez racje odnosnie Cerkwi vs. KK. Oni sa pryncypialni.

  7. Putin niestety nie zdazyl na pociag. Jesli do tej pory nie mogl zdecydowac sie wziac pod kontrole bank centralny i zaprowadzic porzadek w ekonomice, to on juz tego nigdy nie zrobi. On sie caly czas ludzil, ze moze sie podlizac zachodowi.

  8. Polska sojuszniczka Rosji? Jakos tego nie widze, nawet jesliby jankesi tego chcieli. Ludzie ciemne i z wypranymi przez dziesieciolecia mozgami. Undoable.

  9. Polska juz pilnowala Niemcow kiedys 🙂

  10. Pan ma fantazje, Alex.

  11. Panie Romanie, wspolczesna wojna to nie pospolite ruszenie i murzynskie protesty w niej nie przeszkadzaja. Gwardia w nich troche postrzela, internet sie przyblokuje na pare dni, i problem z glowy.

 30. revers said

  „Nie daj wam Bóg zamachu stanu. Myślicie, że do władzy przyjdzie jakaś gnida, na podobieństwo Chodorkowskiego lub Nawalnego? Gówno!”

  pieknie wypunktowane tylko jak zawsze brakuje zlotszych swoich jak Kolomyjski, Askimow, dawniej Abramowicz, Soros i kilka nazwisk z za oceanu McCain,Albrehtowa.

  Tak, Żyrynowski powinien zamieścić pełną listę żydów…
  Admin

 31. Zerohero said

  @9, Hasso C

  „Do tego, w okresie obozow, czyli za Stalina gospodarka rosyjska rozwijala sie szybciej niz jakakolwiek inna na swiecie.”

  Ten rozwój nie odbywał się samowystarczalnie. Prof. A.Sutton napisał całą serię monografii w których udowadnia, że rewolucję bolszewicką organizowało Wall Steet, a przemysł Stalinowi budowali Amerykanie. Jest to prawda niewygodna zarówno dla Zachodu (bo wychodzi na centrum bolszewii) ani dla Rosjan którym odbiera dumę z samodzielnego zbudowania supermocarstwa.

  Tym niemniej uważam, ż w krytycznej sytuacji (rozbudowa wojsk inwazyjnych NATO przy granicy) korzystniej dla Rosji będzie zająć kraje nadbałtyckie i większość Ukrainy póki jest to łatwe, na zdobytych terenach urządzić czystkę etniczną (bo inaczej będzie tam wieczna partyzantka), a gospodarkę przestawić na autarkię. Uczyni to atak NATO mało opłacalnym. Opinią „publiczną” na Zachodzie nie ma co się przejmować, bo opinia nie zależy od realnych działań a od propagandy. Rosja np. w Polsce i tak ma prasę jakby wymordowała 20 milionów Ukraińców.
  Dobra autarkia z planem centralnym na górze, wolnym rynkiem na dole i po środku oraz DUŻYMI nakładami na badania i rozwój powinna się sprawdzić w tak dużym kraju.
  Najgłupsze co można zrobić to dogadywać się z naciskającymi stale „partnerami” z Zachodu i utrzymywać gospodarkę w zależności od niego. Mimo pozornych sukcesów Putina Rosja to coś jak Polska (zachodnie montownie), tyle że przemysłem zbrojeniowym z surowcami i atomówkami.
  Rosyjski przemysł zbrojeniowy działa na zachodnich ciągach technologicznych, np. maszynach do budowy skrzydeł kompozytowych, obrabiarkach itd. To wszystko musi być out, nawet za cenę obniżenia końcowego efektu.
  Ch..j wie co z rosyjskim bankiem centralnym. Ktoś go nacjonalizował po Jelcynie? Nie słyszałem. Pieniądz dla rosyjskiej gospodarki nie może zależeć od FED.
  I niestety bez mocnego zamordyzmu nie obejdzie się, bo odcięcie się od wymiany towarowej i pieniężnej z zagranicą będzie z początku bolesne. Wielu ludzi z początku zbiednieje i zechce się buntować albo emigrować. Zwłaszcza specjaliści.

  Tak bym postąpił mając perspektywę pewnej na 99% wojny.

 32. Zerohero said

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom2.html

  Tak oto 90% elektryfikacji i środków komunikacji radiowej zostało zrealizowane przez amerykańską „RCA” (która w 1935 odnowi umowy z 1926, aby dokończyć swą pracę, a następnie przedłuży w 1939 te z 1935) oraz przez „General Electric”. Odnajdujemy nawet w latach dwudziestych amerykańskiego dyrektora na czele sowieckiego przedsiębiorstwa „Elektroeksploatsja”. „General Electric” zbudował ważną elektrownię w Charkowie i wszystkie urządzenia elektryczne na Uralu.

  W 1932 i 1933 wyłącznie produkcja „Forda” w ZSSR wynosiła 80% wszystkich traktorów, ciężarówek i samochodów osobowych będących w użyciu w tym kraju

  itd.

 33. Ehze said

  Re 31, Zerohero:

  Tak: jak Anthony Sutton pisze: Wall Street wykreowala nie tylko Hitlera ale i Lenina. Nie tylko Narodowy Socjalizm ale i bolszewizm. Wykreowala te dwie PRZECIWSTAWNE sily by po ich starciu wytworzyc nowa rzeczywistosc (i sie te sily rzeczywiscie starly i sie ta nowa rzeczywistosc rzeczywiscie wytworzyla!). To wszystko w imie klasycznej dialektycznej doktryny: teza + antyteza = synteza.
  Obserwujemy obecnie na wlasne oczy ponowne praktyczne zastosowania tej doktryny teraz :
  chrzescijanstwo (teza) + islam (antyteza) – ich starcie ma doprowadzic do III Wojny Swiatowej, tak jak Narodowy Socjalizm + Bolszewizm dopprowadzily do II Wojny – = Nowy Porzadek Swiata.

  A tu film (bardzo obrazowy i szokujacy)pokazujacy dokladnie jak Wall Street wykreowala bolszewizm, Lenina, Rewolucje „rosyjska” I komunizm w Rozji.

  .https://www.youtube.com/watch?v=oIuW-vNQsQI

 34. Ehze said

  Pelen tekst ksiazek (niestety po angielsku) Antoniego Suttona na temat Wall Street tworzacej Narodowy Socjalizm (i Hitlera) oraz bolszewizm (i Lenina):

  http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/index.html

  http://reformed-theology.org/html/books/bolshevik_revolution/index.html

 35. watazka said

  8
  RomanK
  Roman to jeden z tych wpisowcow, ktory cos umie.
  Na Zyrynowskim mozna wieszac psy i opowiadac, ze Polak, ze Zyd, ze chce, zeby Luck, Lwow, i Stanislawow byl przywrocony do Polski
  Ale jego partia obchodzi 30 -lecie!!! Niezmienna w formie i tresci.
  Tak jak pyskowali na ustroj komunistyczny, na wariacke powstanie Ukrainy, na zsylki na Sybir i na i na stalinowskie nawet za rzadow Jelcyna – tak pyskuja do dzis.
  I dla partii Zyrynowskiego wazna jest Rosja, bo czuje sie Rosjaninem. Ale pamieta krzywdy wyrzadzone Polakom.
  Poniewaz jest z pochodzenia polskim zydem i byl z rodzicami zeslany chyba do Kazachstanu- nie zapomina co sie Polsce nalezy ale tez nie ma hamulcow, zeby opowiadac jaka krzywda sie Polsce stala, i nie boi sie krytykowac Polakow, ktorzy bardziej sie martwia o Krym niz o Lwow.
  Chyba jednak nalezaloby sie bardziej przysluchiwac co on ma do powiedzenia. Nawet jesli go ktos nie lubi. A napewno lepiej gada niz ten burek Duda!

 36. Hasso C. said

  Zerohero. To temat bardzo kontrowersyjny, za jakie pieniadze rozwijala sie gospodarka w czasie przedwojennych Stalinowskich Pieciolatek, ale nie byly to pieniadze z Ameryki i nie byli to amerykanscy organizatorzy. Prace Suttona sa mi znane i nie sposob nie zgodzic sie z wieloma faktami, ktore on przywodzi. Moge tu polecic Panu prace Walentego Juriewicza Katasonowa na ten temat. Jest tego mnostwo na necie, teraz nie mam czasu dac konkretnego linka.

 37. Hasso C. said

  Ehze, Jak by nie patrzec, Wall Street, a konkretniej Jakob Schiff pomogli Leninowi i Trockiemu do wladzy, ale nie przewidzieli Stalina 🙂

 38. revers said

  Oj byly to pieniadze z ameryki, pisalo sie ze co dziennie przylatywal do Moskwy czarter z 100 tys zielonymi lub handel rosyjskim zlotem w co zamieszany byl nawet bank watykanski jako posrednik.

  http://www.gold.org/reserve-asset-management/statistics

  Jak rezerwy zlota Chin i Rosji rosna, i tu moze byc wyrazny brak demokracji w tych krajach, jak w Libi Kadafiego bez zlotego dinara.

  A tak poza tym przez sankcje zachodu dostep rosyjskich bankow do dewiz i zachodnich kapitalow jest ograniczony.

  Interwencja panstwa rosyjkiego do centralnego banku rosji ogranicza sie do wymainy prezesa, to mialo miejsce po majdanie w 2014 roku gdy Rubel spadl z 34 rubli za dollar do momentami 100 rubli za dollar, by wrocic do pivot 55 – 78 RUB-USD..

 39. Ehze said

  RE 37: Hasso c.
  Jak wynika z podanych poprzednio tutaj materialow (na ktore probujesz odpowiadac BEZ zapoznania sie z nimi) : to nie byl konkretnie Jacob Schiff, to byla CALA ROZBUDOWANA SIATKA. Widze, ze sie wypowiadasz nie znajac faktow a na pewno NIE przeczytawszy tego materlalu , na ktory (probujesz) odpowiadac : wypowiedzi moje ORAZ Zerohero.
  Tak sobie dlubiesz swoja dlubaninke: czy z glupoty i niewiedzy czy CELOWO pozostawiam inteligencji odbiorcow (chociaz twoj TUPET – nie chce powiedziec :CHUCPA. wskauja na jedno tylko) .
  Jedyne co mozna stwierdzic: TYPOWE. (I nie zaskakujace)
  Powodzenia.
  Dla twej informacji:
  NIE byloby Stalina BEZ Lenina – nie oczekuje od ciebie przyjecia tego faktu za fakt – tkwij w swych fantazjach..

 40. WI42 said

  @39 Ehze
  Chyba przesadnie Pan(i) E. tak się unosi. Wypowiedź #37 Hasso oddaje istotę procesów lat 1920-53 w Rosji, jak również w Europie. Powtórzę:
  „Ehze, Jak by nie patrzec, Wall Street, a konkretniej Jakob Schiff pomogli Leninowi i Trockiemu do wladzy, ale nie przewidzieli Stalina”
  Trocki miał rozwalić Rosję, Stalin zmienił ten scenariusz – trzeba było „wyczarować” Hitlera aby załatwić Rosję. Znów się nie udało, ale później dzieła dokonali pierestrojka i „demokracI”. Tak to wygląda w skrócie.
  Inna ciekawa książka na temat: Guido G. Preparata „Conjuring Hitler”…

 41. Joe said

  Zirinowski POwiedzial to co mu kazali…Marucha zwiezle wyjasnil….Ale moim zdanie to nie jest wszysko co POwinnismy slyszec…Wydaje mi sie ze zle wiekszosc Komentatorow odbiera Trumpa i jego MISJE….Za Trumpem stoi POtezne Gremium
  amerykanskiej POlityki ktore juz jawnie wystepuje przeciwko planom syjonistow z Izraela i ich wasali…Czy Trumpa ukatrupia czy wyniosa na tron…Pozyjom ..uwidim….A JE Putin napewno wie o tym i jawnie okazuje POwsciagliwosc oczekujac na wybory…
  To nie 63-ty rok tamtego stulecia,czasy JFK sie zmienily.

 42. Boydar said

  „… Chciałbym posłuchać opinii na to pana Boydara …” (23)
  # nie jestem bezpłatną infolinią Orange, słowo harcerza

  kto ją kontrolował i kontroluje.
  # jeśli już, to starał się kontrolować; nikomu i nigdy się to w pełni nie udało, podobnie zresztą jak i Polski

  Rosja to twór sztuczny niemieckiego pochodzenia, żydowskiej dynastii
  # jeżeli istnieją Rosjanie w ilości kilkudziesięciu milionów, co trudno kwestionować, nie jest rzeczą dziwną, że posiadaja Ojczyznę. Poddawanie tego pod wątpliwość świadczy o poważnych zaburzeniach psychicznych autora

  Ich celem było i jest rozbicie Słowiańskiego Imperium na kawałki, z odrębnymi językami i mentalnością, oraz nazwą
  # powyższy scenariusz podsuwa żydowska wyobraźnia sądząca wszystkich według siebie; nie ma żadnych przesłanek na potwierdzenie tej haggady

  Ukraina nigdy nie istniała i do dnia dzisiejszego nie istnieje jako państwo; to terytorium od Łaby do Uralu, przynależy Polsce
  # owszem, jako państwo istnieje i można przyjąć że od prawie stu lat (1918); jako terytorium od kilkuset. Natomiast ukry istniały prawie zawsze a jedynie okresowo różnie się nazywały i w różnych miejscach gnieździły. Nie cała obecna Ukraina jest częścią Polski, kolejna próba judzenia na Rosję oraz nie tylko

  To jedna z prowincji Ordyńskiego Imperium Russów ( Rasienów) które ma tysiące lat istnienia.
  # następna naiwna acz bezczelna próba wbicia klina pomiedzy Rosję a Polskę. Kawałek Ukrainy jest rosyjski a kawałek polski, sa też inni, skromniejsi współwłaściciele – np. Rumunia czy Węgry

  Ukrainę stworzyła żydownia, poprzez masonerię i w ciągu 100 lat zmieniła mentalność i język
  # urawniłowka; nie cała ludność obecnej Ukrainy kwalifikuje się do dołu z wapnem niegaszonym

  Banderowcy nie są Ukraińcami ani Słowianami
  # Banderowcy nie mogą być Ukraińcami bo Ukraina nie jest ojczyzną narodu, już prędzej wylęgarnią nacji; choć powszechnie oba pojęcia uważane są za tożsame. Słowianami są natomiast po części, trudno powiedzieć jak dużej. W każdym razie geny starożytnych parchów wzięły górę i nic z „tego” już raczej nie będzie.

  to Galowie, motłoch przesiedlony z Francji na tereny ich osiedlenia /…/ to Galicja
  # co było pierwsze, jajko czy kura

  Skąd przyszła inspiracja do zbrodni z Watykanu
  # niestet nie znam szczegółowo topografii londyńskiego City; być może jest tam również dzielnica pod nazwą Watykan

  tak jak Ukraińców, tak jak i Polaków i jesteśmy skutecznie skłóceni
  # nie jesteśmy skłóceni bo to fizycznie niemożliwe. Po pierwsze kto to niby jest Ukrainiec; ten spalony w Odessie też ? Ten z Donbasu też nam wróg ? Kolejna próba urawniłowki. A nawet jeśli jesteśmy, przykładowo z banderowcami, to czy określenie „skłóceni” oddaje w jakimkolwiek stopniu relację ? Po drugie, jest to próba sprowadzenia bestialstwa do sąsiedzkiego nieporozumienia. Skłócony to bywał czasem Kargul z Pawlakiem.

  To program ludobójstwa Słowian i wzajemnego wymordowania się populacji
  # myśmy jeszcze nie zaczęli ich na serio mordować; trochę być może ziukowe pachołki; jednak ja tam się do żadnej odpowiedzialności ani sukcesji nie poczuwam

  Nie wszystko jest tak proste i oczywiste
  # dalsze sprowadzanie prezyzyjnie zaplanowanego dzieła psychopatów i kanalii do skomplikowanych spraw w „wielowątkowym” społeczeństwie

  i o tym trzeba napisać kto za tym stoi i jakie cele chce osiągnąć
  # jak na razie, to jedynie Gajówka o „tym” pisze. Cała reszta ściemnia i zaciera ślady. Liczy na to, że kiedy raz ludzie łykną wskazanego fałszywie mocodawcę to przestaną dociekać prawdy

  Historia jest zagmatwana
  # prawdziwa wcale nie jest zagmatwana, jest klarowna i logiczna

  trzeba nam obiektywnie spojrzeć na wydarzenia żeby nie powtarzać błędów
  # tak, zgoda buduje, niezgoda rujnuje a polskie dzieci przybite gwoździami wtedy, dzisiaj i tak by już nie żyły; to nie ma o co kopii kruszyć

  i zlokalizować agenturę
  # Putin własnie to robi, jeszczio tolka adin mamient, żdajt’e pażausta spakojno

  Oczywistym jest że nie możemy zapomnieć krzywdy nam wyrządzonej ale nie zapominać o swoich winach
  # kiedy banderowiec pytał kulturalnie „wujku, śpicie ?” nie miał na względzie żadnych „win” tylko plan do wykonania

  demaskować Banderowców niemiecko-syjonistyczną agenturę
  # nie ma takiej potrzeby; wystarczy włączyć telewizor

  Trzeba być nienormalnym, żeby gloryfikować zbrodniarzy na bohaterów
  # to daleko idące uproszczenie zagadnienia; nie mam tyle czasu

 43. Hasso C. said

  Ehze, ja nie zmyslam ale oddaje esencje konsensusowej pozycji znanych rosyjskich historykow i ekonomistow, jak WJ Katasonow czy AI Fursow, na ten temat. Jesli pokazesz mi dokument, w ktorym mowi sie, ze USA czy jakas korporacja fundowala industrializacja stalinowska, to bede bardzo wdzieczny i oczywiscie zrewiduje swoje poglady.

  WI42, polecilbym, poza „Conjuring Hitler”, ktora mam i bardzo cenie, taka pozycje jak „Кто заставил Гитлера напасть на Сталина” NW Starikowa (http://flibusta.is/b/195291). Jest przeklad angielski, ale nie znalazlem jego wersji elektronicznej na necie. Poza tym znane ksiazki Poola na temat finansowania Hitlera.

 44. Lam said

  KOSZMARY ELIT USA
  Straszna myśl na horyzoncie się wije:
  „To zgroza, on nas tą kartą przebije!
  Tak, Trump będzie górą – jeśli przeżyje…”.
  21-05-2016

 45. NICK said

  Dooobry wykład, Boydar’ze. (42). Dzięki.

 46. Boydar said

  Wkurzył mnie … 🙂

 47. Re 46: Boydar
  Ja tylko zwróciłem się do Was o komentarz czy opinię Boydar. A jakie wy macie odczucia na to, czy jak to odbieracie [to mnie ch. do tego], to zareagowaliście odpowiadając na ten wpis, wpis zapodany przeze mnie dla… „przeciwwagi” wzięty z du…py, czyli z neta. Chciałem uzyskać, jakie jest wasze odniesienie się do tego tekstu, jaka jest wasza reakcja i odpowiedź. Tylko tyle. Wiem, że poświęciliście dużo czasu na odpowiedź.

 48. Boydar said

  Ja wam Malinowski już dziękuję; proszę usiąść i spokojnie czekać na swoją kolej.

Sorry, the comment form is closed at this time.