Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (41 – …
  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Przerażające wyznania aktora, grającego Jezusa – „W czasie kręcenia opuściłem swoje ciało”. Zobaczcie szokujący wywiad…

Posted by Marucha w dniu 2016-07-17 (Niedziela)

Film, zatytułowany Pasja okazał się nie tylko wielkim hitem kinowym, który przyniósł niesamowite bogactwo twórcom, ale też sprawił, że mnóstwo ludzi na nowo zrozumiało cierpienie Jezusa i postanowiło się nawrócić.

Co ciekawe produkcja ta już od samego początku wiązała się z falą przerażających wypadków, których ofiarą był Jim Caviezel (aktor wcielający się w postać Jezusa), które naprawdę trudno jest wyjaśnić drogą naukową…

Jim od początku kręcenia filmu czuł, że jest to rola, która może przynieść światło i mądrość osobom, które będą go potem oglądać. Niestety czuł też, ze to wszystko ma swoją cenę, a fakt wcielenia się w postać Jezusa i odtworzenia jego osoby może wiązać się z cierpieniem. Tak właśnie było!

Wśród najbardziej przerażających wypadków można wymienić scenę chłostania w czasie której statyści przez nieporozumienia językowe uderzyli aktora biczem z rozbiegu, tym samym zostawiając mu olbrzymią pręgę i ból, który ciężko jest opisać. Warto, także wspomnieć o zapaleniu płuc, na które mężczyzna zapadł na początku kręcenia, które sprawiło, że kiedy zdjęcia do filmu się zakończyły jego waga zmniejszyła się z 96 na 76 kilogramów.

Najstraszniejsze, jednak były dwa ostatnie wypadki. Pierwszy wiązał się z faktem, że przez wyczerpanie związane z grą serce Jima nie wytrzymywało, co zdaniem lekarzy było ostatecznym powodem by zrezygnował z filmu. Aktor, jednak stwierdził, że nie zrobi tego, bo wierzy, że jego rola może być wartościowa dla innych – nawet jeśli ma to wiązać się z jego śmiercią.

Najbardziej niewytłumaczalne zjawisko działo się, jednak pod koniec kręcenia, kiedy podczas jednej ze scen Jim usłyszał ponoć przeraźliwy głos, który powiedział, że jego dni są już policzone,a chwilę później trafiła go błyskawica. Cała obsada była przerażona zjawiskiem – na szczęście ostatecznie aktor wyszedł z tego i wyznał, że kiedy był nieprzytomny unosił się nad swoim ciałem i obserwował całą sytuację, która działa się poza nim.

http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/

Komentarzy 37 do “Przerażające wyznania aktora, grającego Jezusa – „W czasie kręcenia opuściłem swoje ciało”. Zobaczcie szokujący wywiad…”

 1. miki said

  Ludzie głęboko wierzący doświadczają różnych tego typu zdarzeń.Znam przypadek człowieka który w
  sklepie na Jasnej Górze wzioł do ręki rzeżbę GŁOWY CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO zapytał sie ile
  kosztuje i po obejrzeniu chciał zrezygnować z kupna,jednakże nie mógł oderwać jej od rąk ,A CIAŁO JEGO PRZENIKNĘŁY STRASZNE DRESZCZE,Wystraszony dopiero po pewnej chwili mógł jakoś zwrócić rzeżbę PANA JEZUSA. Na marginesie była za droga na jego możliwości.Jednakże po pewnym czasie uzbierał pieniążki ,pojechał do Częstochowy na Jasną Góre i zakuoił rzeżbę PANA JEZUSA. Sprawiło mu to ogromną
  ulgę i radośc.

 2. Dictum said

  Pasja (2004)
  ciekawostki 
  role
  błędy w filmie
  miejsce kręcenia

  Gdy tylko Monica Bellucci dowiedziała się, że Mel Gibson kręci „Pasję” tak bardzo ją to zaintrygowało, iż sama zgłosiła się do niego z prośbą o obsadzenie jej w roli Marii Magdaleny.
  John Debney nie jest pierwszym, który pisał muzykę do „Pasji”. Pierwszy kompozytor został przez Gibsona zwolniony. Sam Mel ma również swój wkład w muzykę, gdyż był jednym z chórzystów podczas nagrywania soundtracku.
  Kandydatami do roli Jezusa Chrystusa byli m.in. Daniel Day-Lewis i Jason Patric.
  W niektórych ujęciach widać, że Św. Piotr (Francesco De Vito) ma wstawione w zębach plomby.
  Gdy Jezus upada i Szymon pomaga mu wstać, wspólnie biorą krzyż na barki. Jezus jest wówczas po lewej stronie, a w następnym ujęciu – po prawej.
  miejsce kręcenia
  Film kręcono w Rzymie i miejscowości Matera (Włochy).
  Podczas kręcenia sceny ukrzyżowania grający Jezusa James Caviezel został porażony przez piorun.
  Aktor grający główną role przeszedł wyczerpujący trening mięśni grzbietu przygotowując się do dźwigania krzyża, który co prawda ważył połowę wagi autentycznego krzyża, lecz był i tak dość ciężki.
  W scenie wspomnień Marii Magdaleny, kiedy tłum chce ją ukamienować, Jezus kreśli na piasku krąg. Palec, który widać na ekranie, należy do Mela Gibsona, podobnie w scenie, w której Jezus wkracza do Jerozolimy – stopa, która z hukiem opada na ziemię, też należy do Gibsona.
  Gibson zasugerował operatorowi Calebowi Deschanelowi („Patriota”, „Pierwszy krok w kosmos”), aby wzorował się na malarstwie włoskiego mistrza baroku – Caravaggio, którego obrazy słyną z niezwykle realistycznych światłocieni i spektakularnego kontrastu między światłem a mrokiem.
  Wszystkie postaci w filmie posługują się językami, jakimi porozumiewano się w tamtych czasach: Żydzi, w tym Jezus i apostołowie, mówią po aramejsku, Rzymianie – „uliczną łaciną”. Greka, która była w powszechnym użyciu pośród ówczesnej inteligencji, nie odegrała tu szczególnej roli.
  40 procent zdjęć kręcono w nocy lub we wnętrzach, w których przesłonięte zostały źródła światła, aby stworzyć wrażenie światła z trudem przedzierającego się z ciemności.
  Maurizio Millenotti („Hamlet”, „1900: Człowiek legenda”, „Malena”) zaprojektował kostiumy zgodnie z historyczną wiedzą na temat strojów z epoki. Ręcznie szyte stroje miały również za zadanie wzmacniać wizualny efekt „Caravaggia” i utrzymane były w tonacjach czarnej, brązowej i beżowej.
  Ponad 2 tygodnie trwało kręcenie scen ukrzyżowania, podczas których musiał wnosić ponad pięćdziesięciokilogramowy krzyż (co i tak jest tylko połową ciężaru prawdziwego krzyża) na Golgotę, a potem wisieć na nim. Caviezel stosował specjalny trening przygotowujący, polegający na wytrzymywaniu 10 minut w przysiadzie przy ścianie i podnoszeniu ciężarów, by wzmocnić plecy. Na planie filmowym w środku włoskiej zimy występował jedynie w przepasce na biodra, często był tak zziębnięty, że nie mógł mówić. Niejednokrotnie trzeba było ogrzewać mu twarz i usta, by mógł nimi poruszać.
  Film kręcono 3 kamerami dlatego nikt nie wiedział czy jest akurat w kadrze. W ten sposób aktor wciąż musiał pozostawać w roli.
  Ekipa od charakteryzacji wymyśliła sposoby, jak pokazać wbijanie gwoździ w dłonie czy rozcinanie skóry przy biczowaniu. Aby stworzyć autentyczne rany, codziennie tatuowano na plecach Caviezela pręgi i rozcięcia, aż cały był nimi pokryty. Po koniec VanderLaar stworzył gumową, wyposażoną w stawy, kukłę do zwieszenia na krzyżu w zastępstwie Caviezela przy niektórych dalekich ujęciach, tak by umożliwić aktorowi odpoczynek.
  Jim Caviezel codziennie spędzał 4-8 godzin na charakteryzacji, gdzie ulegał całkowitej transformacji z pomocą peruk i protez najnowszej generacji. Przy scenach tortur i ukrzyżowania charakteryzacja była jeszcze intensywniejsza, twarz i kończyny stopniowo były coraz bardziej poturbowane i poranione.
  Po wybraniu obsady, ekipa realizacyjna przetrząsała różne zakątki świata w poszukiwaniu plenerów, które mogłyby oddać wygląd i klimat starożytnej Jerozolimy i otaczającej ją jałowej judejskiej pustyni. Rozglądali się na terenach od Maroka i Tunezji, aż po Nowy Meksyk i Hiszpanię. Jednak logistyka przenoszenia się z miejsca na miejsce była zbyt skomplikowana. W końcu Gibson postawił na Rzym.
  Psychiczne i fizyczne napięcie rosło w miarę upływu dni. Caviezel przeszedł zapalenie płuc, wypadnięcie barku, nie mówiąc już o licznych zranieniach i stłuczeniach.
  Głównym źródłem inspiracji dla „Pasji” Mela Gibsona były nie ewangelie, które mówią o tych wydarzeniach niewiele, lecz objawienia Anny Katarzyny Emmerich (1774-1824), rzymsko-katolickiej wizjonerki i stygmatyczki.
  Przed premierą „Pasji” trudno było dostrzec w amerykańskiej prasie reklamy filmu Gibsona. Skupił się on przede wszystkim na dotarciu do różnych chrześcijańskich kościołów poprzez organizowanie specjalnych pokazów.
  Jeszcze zanim film trafił na półki sklepów 100 tysięcy Polaków kupiło kasety video i płyty DVD z „Pasją”, bowiem limitowaną edycja była dostępna w większości parafii.
  W 2005 roku w okresie wielkanocnym do kin weszła „nowa” wersja tego tego filmu. Wycięto w niej wszystkie drastyczne sceny, mając na uwadze wcześniejsze uwagi widzów i krytyków o zbyt krwawe przedstawienie niektórych wydarzeń.
  Film został zakazany w Chinach, Iranie i Malezji.
  Ocenzurowana wersja filmu jest krótsza od oryginału o 7 minut i trwa 120.
  „Pasja” została uznana najbardziej kontrowersyjnym filmem wszech czasów w rankingu zorganizowanym w sierpniu 2008 roku przez serwis Entertainment Weekly. Film wyprzedził m. in. „Mechaniczną pomarańczę” Kubricka, „Fahrenheit 9.11” Moore’a, „Głębokie gardło” Gerarda Damiano, „Ostatnie kuszenie Chrystusa” Martina Scorsese czy „Kod da Vinci” Rona Howarda.
  za: Filmweb

 3. Dictum said

  ad. 1.
  Wierzę, że Bóg przeróżnymi znakami przemawia do każdego z nas.

 4. semperparatus said

  Opuszczanie swojego ciała jest dobrze znanym zjawiskiem…następuje ono w momentach ekstremalnych…na pograniczu śmierci…w sytuacji zagrożenia(gdy np.spadającemu nie chce otworzyć się spadochron)…wychodzenia z ciała można się też nauczyć…tak jak każdej innej czynności…Zjawisko to dowodzi nam,że jesteśmy-tak naprawdę-duszami nieśmiertelnymi…mogącymi istnieć poza ciałem…a co z tego wynika-także po śmierci ciała…Pośrednio dowodzi więc nieśmiertelności każdego z nas…

 5. Adam Ryglowski said

  D Z I Ę K U J Ę – P. Dictum .
  „PASJA’ – TO NAJLEPSZY FILM XX wieku . Jest to korona sztuki filmowej .
  A co spotkało Mela Gibsona – wiemy . Ostracyzm Holly.(?).
  banicja jako reżyser , czy producent . ALE JEST !!!

 6. Dictum said

  ad. 5.
  Tak, to wielki, natchniony film.
  Mel Gibson wpadł w jakieś tarapaty nie tylko ze strony światka holly, ale i z samym sobą. Podobno.
  Módlmy się za niego, bo dzieło stworzył naprawdę wielkie, które jak nic innego, stworzonego do tej pory, uzmysławia nam prawdziwość i wielkość Ofiary Chrystusa.

 7. Ciekawy said

  Czy mozna dostac orginalna (nieocenzurowana) wersje tego filmu?

  (w jezyku polskim albo angielskim).

 8. Joannus said

  Gdyby M.Gibson chodził na Novusy, filmu by nie było.

 9. janex said

  O quwa ale durnoty na gajówce, masakra po prostu.

  No właśnie. Poziom się podniesie, jak Szanowny Pan się stąd wyniesie.
  Admin

 10. osoba prywatna said

  Re 9 – Janex
  Wracaj na pudelka do swoich.

 11. Adam Ryglowski said

  Ad 10 O.P. – daj spokój bumowi – za „orkę” w niedzielę dostanie ze dwie dychy – i bedzie na flaszkę . A na tygodniu tylko dwa liche browce .

 12. jamek said

  Spuszczamy z nich krew i mieszamy ją z paschalnym chlebem, potem wyrzucamy zwłoki do należących do nas rzeźni, i mielimy wszystkie ciała do kiełbasy i hamburgerów.

  Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem.

  O żydowskiej kontroli nad światem…

  To może okazać się najbardziej wstrząsającą rzeczą o jakiej kiedykolwiek słyszałeś. Jeśli to cię nie zszokuje, to już nic nie zdoła cię zszokować, kiedy syjo-naziści otwarcie mówią o “Gojach” – nie-Żydach i planach w stosunku do nich.

  Nagrania wywiadu z rabinem Finkelsteinem z Chabad-Lubawicz, wyjaśniającym doktrynę syjo-nazistów i ich “ojca” – Lucyfera.Według Finkelsteina jesteś nikim,tylko zwierzęciem do zabicia i poświęcenia ich “bogu” – Lucyferowi,i wykorzystywanym [dosłownie dojonym]przez “wybrańców boga” ze wszystkiego co masz i tak długo jak żyjesz…

  Jest to zarys tego co obecnie oni nazywają „NWO” – syjo-nazistowska lucyferiańska doktryna światowej dominacji i przejęcia świata. Powaga z jaką wypowiada się rabin Finkelstein oznacza, że to rzeczywiście jest czymś ważnym. Mówi jakby o tym wszystkim wiedział od podszewki, do ostatniego przecinka i kropki.Zasadniczo to przedstawia ich całą doktrynę najgłębszego zła, światowej dominacji, nieograniczonego pasożytnictwa, wojen i rewolucji, marionetkowych rządów (i w jaki sposób je kontrolują), ofiary rytualne setek tysięcy dzieci każdego roku i wszystko inne. Jest to ich doktryna w całości. Nie można już nic dodać. Wypowiedziana jasno przez kogoś o największym “autorytecie”, wyraźnie i szczegółowo. Finkelstein zachowuje się zupełnie zwyczajnie i mówi wszystko otwarcie, w sposób pół-humorystyczny, o tym jak wykorzystywani są Goje i niszczą się wzajemnie w tych wszystkich wojnach i rewolucjach zainscenizowanych i kierowanych przez “wybrańców boga”.“Rabin Finkelstein w zdumiewający sposób udziela szczerych odpowiedzi o kontroli sprawowanej przez światowe żydostwo nad bankami, mediami i rządami,stworzonym przez nich komunizmem, założeniem przez nich jezuitów, oszustwie holokaustu, rytuałem składania ofiar z ludzi i wielu innych zadziwiających sprawach. Dla mnie jedyną rzeczą bardziej szokującą niż szczere wyznania rabina Finkelsteina jest jego totalnie bezduszne lekceważenie i zabawna pogarda wobec nas,skromnych “Gojów”. Co o tym myślicie?”Poniżej przedstawię transkrypcję pliku dźwiękowego (z języka angielskiego na język polski cytowanego powyżej wywiadu. Proszę o uwagę i analizę sposobu wypowiedzi (można pobrać plik dźwiękowy lub video i śledzić na bieżąco) tonację głosu , a dzięki temu spróbować chociaż wyobrazić sobie mentalność tego“żmijowego plemienia” Proszę nawet nie próbować zrozumieć jej (tylko ją sobie spróbować wyobrazić), bo jest to niemożliwe z powodu zupełnie odmiennego ukształtowania naszej chrześcijańskiej psychiki względem żydowskiej przewrotności i kłamstwa. Proszę również usiąść, aby nie upaść.

 13. Antares said

  Słowo”przerażające” to zbyt mocne określenie tego działo się na planie. Bardziej odpowiednim jest niesamowite albo trudne do wytłumaczenia.

 14. jurek said

  Jakiś dziwny ten artykuł… Taki nie pasujący do tej „gajówkowej” rzeczywistości. Tego twardego stąpania po ziemi. Właśnie jak to ktoś wcześniej wspomniał o Pudelku, taki „pudelkowy”. Oczywiście jeśli mogę to powiedzieć. Bo może za chwilę zostanę wyproszony … 🙂

  Pasuje, pasuje… – admin

 15. jurek said

  To jest ta sytuacja, gdy w mediach mówią, że jest tak, zaś ty masz inne zdanie, lecz media i tak swoje wiedzą.

 16. Kronikarz said

  , – )

 17. NyndrO said

  Panie Kierowniku.Niech Pan się nie Wkurza,ale Umysł na serio tylko częściowo należy do mózgu. Ja na prawdę nie chce Was obrazić. To jest ta nasza debilnai reinkarnacja.

 18. NyndrO said

  Ja na serio nie chce prowokować,ale znam przykłady śmierci klinicznej wysokich lotów.Tak to nazwę. A osobiście Pana Jezusa bardzo uważam.

 19. NyndrO said

  Bo to nie jest jakaś bajka.

 20. Jazzik said

  2x próbowałem obejrzeć, 2x nie dałem rady. To było zbyt obrzydliwe. Za dużo cierpienia i bezlitosnego katowania. To nie jest film dla mnie.

  Jasne. 90% filmów akcji z Hollywood zawiera sceny bezmyślnego katowania, zabijania, okaleczania. A tu jeden, który ukazuje prawdę, a nie fikcje wymyśloną pod zainteresowanie publiki…
  Admin

 21. NyndrO said

  No bo to nie jest film.A że nie dla Pana,to jest zupełnie inna historia.

 22. Jazzik said

  ad 12 link, oraz filimik są fejkami. Żaden żyd co by o nim nie mówić nie jest aż tak otwarty, oraz nie mówi aż tak otwarcie. Zresztą sami to przesłuchajcie.

 23. NyndrO said

  Akurat ten wywiad to hasbara.Fakt.

 24. NyndrO said

  Antysemityzm gdzieś trzeba robić,nie?

 25. Rob said

  Kiedy Jim Caviezel rozmawiał przez telefon z Melem Gibsonem który zaproponował jemu tę rolę uświadomił sobie, że ma dokładnie 33 lata i inicjały JC (Jezus Chrystus).
  Również w scenie z wbijaniem gwoździa w dłoń Jezusa na krzyżu, młot trzymany jest przez M. Gibsona.

 26. JL said

  Wiele już filmów nakręcono nt męki Pana Jezusa, niektóre takie cukierkowe i papierowe, że nie da się oglądać, wieje jakąś fałszywą pobożnością i mimo powagi sytuacji, widzimy, że to jakieś nie do końca autentyczne.
  Ale „Pasja” M. Gibsona – to jest zupełnie coś innego – o lata świetlne lepsze od wszystkiego co na ten temat kiedykolwiek nakręcono. Tak nie podszedł do tematu jeszcze nikt. Czuć wiarę i autentyzm. Mistyka. Aktor grający główną rolę ma w sobie niesamowitą siłę i charyzmę – tak powinno być. Film nie z tego świata.

 27. NICK said

  Zawsze, w Czasie Wielkanocnym, „Pasję” należy obejrzeć.
  I, pamiętać.
  Rok cały.
  Znów obejrzeć.
  Trwale zakodować sobie… .

 28. Dictum said

  poniedziałek, 18 lipca 2016

  Idź i grzesz więcej
  czyli „środowiska LGBTQ” będą łowić na Światowych Dniach Moździerzy. Kuria „się dystansuje”, ale i „nie potępia”.
  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/307179955-Geje-ruszaja-na-SDM.html
  Oto kolejna przesłanka za tym, aby NIE wysyłać na tę podejrzaną imprezę swoich dzieci.
  Napisał Dextimus dnia 18.7.16

 29. NICK said

  Dictum. I to.
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/301132-najazd-tysiecy-homoseksualistow-na-swiatowe-dni-mlodziezy-szykuje-sie-teczowa-indoktrynacja-w-krakowie

 30. Lovshak-Rusofil said

  Śledziłem z uwagą szum medialny wokół Pasji. Opiniotwórcze środowiska żydobolszewickie wyrażały opinie że mocny że zbyt drastyczne sceny, że niepotrzebne, no i oczywiście sprzeciw że całe odium za wydanie na śmierć Jezusa spadło na Żydów ówczesnych Jego pobratymćów. Rozumiem złość żydobolszevii gdyż film ten pokazuje jak jest jak było naprawdę i nie licuje z żydobolszewickącką teologią i nauczaniem kościoła soborowo katolickiego zdominowanego przez khazarów z novus ordo.

  Ubolewam jedynie jak ludzie reagują na krew zło i przemoc tego filmu, ludzi którzy setkami pochłaniają kino akcji amerykańskie kino akcji. Swobodnie patrzymy na śmierć na trupy, a tu proszę blokada

  Ludzie …. tak właśnie smakuje śmierć krew i pot… teraz rozumiecie posttraumatyczne reakcje brytyjskich i amerykańskich żołnierzy wydartych z domów sprzed telewizorów i gier kiedy zasmakowali prawdziwej śmierci, to jest dramat, zabijanie dzieci cywilów chrześcijan i muzułamanów niewinnych dzieci w Iraku w Mosulu, do których Blackwatersi strzelali jak do kaczek, dzieci zabijanych przez stworzone przez Amerykanów tak zwane ISIS

  Te bydlaki to głownie Czeczeńcy czy dagestany, debil Maciorewicz i jego poprzednicy ochoczo udzielali Czeczenom azylu, no bo przecież walczą z Rosją

  Wiecie co mnie boli że te kurwy z naszego rządu ta kurwa na samym szczycie miała czelność powiedzieć coś w tym stylu ostatnio że NATO nigdy nie zaatakowało bezbronnego kraju czy coś w tym rodzaju. A Polske w opiekęMaciorewicz oddał sponsoromtych właśnie opraców bezbronnych szyitów, starców i dzieci. Jak ja tych kurew rządowych nienawidzę…

  http://www.liveleak.com/view?i=117_1394192847

 31. Re: 27 Nick.
  Moze dodam, ze film pt: „Pasja” wyjasnia bardzo dokladnie po co i dlaczego czlowiek zyje, a przede wszystkim dla Kogo???…
  (pielgrzymka zycia kazdego czlowieka jest zbyt krotka, ale zarazem bardzo ciekawa… i odpowiedzialna)…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. NICK said

  Słuszny dodatek P. Jaśku. (31).

 33. Maćko said

  30 Lovshak-Rusofil – Dokladnie…. zli ludzie zawsze atakuja forme. Tresci nie moga lub nie potrafia, czepiaja sie wiec formy. A talmudysci sa generalnie pustoglowi i nieetyczni, z naszego pubktu widzenia. Poniewaz etyke zrównuja z prawem, wiec jesli prawo nie zabrania explicite czegos to nie maja hamulców aby tego nie robic.

 34. Zenon K. said

  Szkoda, że miecz apostoła Piotra, jaki widzimy w „Pasji” nie przypomina relikwii, przechowywanej w Muzeum Archidiecezjalnym w Poznaniu. Filmowym egzemplarzem ciężko byłoby odciąć komuś ucho. Oryginał z Poznania- typowe narzędzie rybaków z okolic basenu Morza Śródziemnego w początkach naszej ery- wygląda znacznie groźniej.
  Warto nadmienić, że Poznań jest jedynym na świecie posiadaczem relikwii nazwanej „mieczem św. Piotra”.

  Pozwalam sobie załączyć zdjęcie tego miecza:

  Admin

 35. Toidi said

  Módlmy się za niego, bo dzieło stworzył naprawdę wielkie,

  Stworzył. Nie sam.

  „Beze Mnie nic nie możecie”. Nie że wy troche a Ja resztę, albo Ja trochę a wy resztę. Nic, znaczy nic. (Z całym szacunkiem do Mela Gibsona).

  Bez Niego nic nie możemy zrobic dobrego. Bo od błędów czynienia to my jesteśmy specjaliści.

  (ksiądz Dominik Chmielewski).

  (teraz i autora powyższej refleksji wywalą z Forum. Nie szkodzi. On i tak jest postacią epizodyczną).

  Panie Toidi, abym kogoś wyrzucił z forum, ten ktoś musi się porządnie zasłużyć.
  Pańska wypowiedź nie spełnia takich warunków i daleko jej do nich.
  Admin

 36. toidi said

  Wszystko jest kwestia interpretacji.

 37. Boydar said

  Czy Pan Toidi to nie mieszka gdzieś w pobliżu jakiejś drewnianej latarni morskiej ?

Sorry, the comment form is closed at this time.