Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  walerianda o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  walerianda o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Rosyjscy politycy o tym, co czeka Erdogana

Posted by Marucha w dniu 2016-07-17 (Niedziela)

Po nieudanym puczu prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan jedynie umocni swoją władzę – ocenił szef Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Aleksiej Puszkow.

— Przypuszczam, że z tej konfrontacji Erdogan wyjdzie znacznie silniejszy. W armii i w jej dowództwie przeprowadzona zostanie naturalna czystka, mająca na celu wyjawienie i usunięcie z niej zwolenników puczu.
Armia w swojej masie poparła Erdogana, a niepewne elementy teraz zostaną z niej usunięte. Dlatego jego władza, moim zdaniem, jedynie wzmocni się – powiedział w rozmowie z RIA Novosti Puszkow.

— Jeśli chodzi o politykę zagraniczną, to to, że Erdogan pozostanie u władzy najprawdopodobniej oznacza, iż umowy zawarte z Rosją być może nie zostaną zerwane. Nie widzę podstaw, by Ankara miała się z nich wycofać. Te zmiany, które Erdogan zaczął stopniowo wprowadzać do polityki zagranicznej, by normalizować stosunki z Rosją i z sąsiednimi krajami, z którymi Turcja ma bardziej złożone relacje, będą kontynuowane – wyraził nadzieje rosyjski polityk.

Jego zdaniem, umocni to te tendencje, które reprezentuje Erdogan w życiu politycznym i społecznym Turcji.

Z kolei przewodniczący Komitetu ds. Międzynarodowych Rady Federacji Konstantin Kosaczow napisał na Facebooku, że Ankara rozpoczęła „ryzykowną grę na nerwach” Amerykanom i Europejczykom.

— Grożąc USA odmową uznania ich za swojego sojusznika, jeśli będą one ukrywać domniemanego organizatora wczorajszego puczu, a także grożąc samym spiskowcom przywróceniem kary śmierci, Ankara rozpoczęła nową, na wyższym poziomie, ryzykowną grę na nerwach Amerykanom i Europejczykom. Stawka większa niż życia? Ciekawe, kto pierwszy tym razem ustąpi – zastanawia się Kosaczow.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 9 do “Rosyjscy politycy o tym, co czeka Erdogana”

 1. markglogg said

  I jeszcze jedna uwaga odnośnie artykułu powyżej. Otóż jeśli Turcja otworzy Amerykanom dostęp do amerykańskiej bazy Ilircik przed wydaniem jej, przez USA, oskarżonego o próbę zamachu Fetullacha Gullena to będzie oznaczać, dla prostych ludzi, że niepodległość Turcji to lipa i uzyskany wczoraj prestiż Erdogana rozsypie się błyskawicznie i tak dalej. Ale jeśli USA wyda tego „puczystę” Turcji przed otwarciem dla działania jej bazy, to prestiż USA zostanie więcej niż nadszarpnięty. Jak to drzewiej w Polszcze się mówiło „Złapał USrak – do spółki z ruskiem i żydem – Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma”.

  A przecież i o „zapomnianym” projekcie Panslawii da się z rozrabiającymi „na całego” Panturkami i Chińczykami jakoś dogadać – czyż nie tak?

  Patrz więcej https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/07/13/miedzymorze/

 2. Joe said

  Przyznam ze Pan Puszkow ma sporo racji…ale bylbym zadal jeszcze jedno pytanie temu Panu do tego wywodu…A co sie stanie jezeli jest to grubymi nicmi szyta FF i PO tem uczyni sie Erdogena zydowskim sultanem?Tylko bardziej uzbrojonym i do wojenek bardziej skorym niz ci np.z Arabii Saudyjskiej??

 3. RSA said

  W językach słowiańskich „mir” może mieć dwa znaczenia: „świat” oraz „pokój” (w sensie: spokój, brak wojny). Ponieważ oczywiście w artykule chodzi o „słowiański świat”, to trzeba wyszydzić tego znawcę, który „sławianskij mir”, „slovianskij svet”, przetłumaczył na polski jako „słowiańska pokój”.

 4. markglogg said

  Niestety, płonne nasze nadzieje, że Erdogan SAMODZIELNIE przygotował ten „nieudany pucz” mający go wzbić w SIŁĘ. Pisałem, że „papierkiem lakmusowym” będzie jego zachowanie się w stosunku do bazy amerykańskiej w Ilircik, którą kazał zablokować z 40 godzin temu. W TVP1 podano, że już ją odblokował, nie próbując nawet wymusić wydania mu przez USA „przywódcy ideowego puczu” mieszkającego na uchodźctwie w Pensylwanii, jego byłego kolegę Fetullacha Gullena, czy jak mu tam. A zatem to Służby Globalizmu ten „nieudany pucz” zorganizowały, aby oczyścić Turcję z licznego zestawu inteligencji – zarówno wśród wojskowych, jak i prawników jak i dziennikarzy – o ciągotach prosocjalistycznych, by nie powiedzieć, że wręcz komunistycznych, osób polityki znanych mi osobiście, jak nasz siedzący w pierdlu w Warszawie Mateusz Piskorski.

  A to nic dobrego nie wróży ani dla Syrii Assada, ani dla Rosji Putina, ani dla UE z jej „socjaldemokracją”.

  Co więcej, „zamach” w Turcji wydaje się być nie tylko czasowo powiązany z rozjechaniem w nocy, dokładnie 24 godziny wcześniej przez ciężarówkę, aż 84 osób w Nicei.

  Ja początkowo sądziłem, po niewyraźnych filmikach pokazywanych przez TV, że to jest „ustawka” służb specjalnych i francuskiej policji, potem widząc więcej dokładnych zdjęć, zacząłem zgadzać się, że to były prawdziwe trupy. Ale po artykuliku, wskazującym, że na białej ciężarówce zamachowca nie ma jakichkolwiek śladów krwi, a szyby jej kabiny są postrzelane tak aby nie trafić przypadkowo jej kierowcy,

  po wpływem tekstu niejakiego „Morrisa” przetłumaczonego na http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016 zacząłem się domyślać, że pokazywane na filmikach i zdjęciach trupy na Bulwarze Angielskim w Nicei po prostu… były wyrzucane przez klapę w dnie skrzyni tej zakrytej białej ciężarówki pod jej tylne koła! Jazgot strzelaniny doskonale maskował brak jęków i krzyków ofiar. I tyle odnośnie kolejnego hoaxu (pozoracji) w którym zaczął się specjalizować, opanowany przez Syjonistów Rząd Republiki Francuskiej.

  Na świecie zatem robi się coraz ciekawiej – i NIEWĄTPLIWIE PIĘKNIEJ w ramach NWO.

 5. Zerohero said

  Tak, tak. Te NWO takie humanitarne, że zamiast zrobić dobrą fałszywą flagę to sztuczne trupki wyrzuca z ciężarówki. Jestem wzruszony i chyba właśnie przekonałem się do syjonistów. Oni nie potrafią zabijać. Opory moralne ich paraliżują
  buchachacha

 6. Mowa Polska said

  Ad 1

  fragment komentarza pod artykulem:

  „Co wiec czynic ktos zapyta ?
  A coz moze goj bez mozgu ,zamiast ktorego ma w glowie piwne czy inne belty .

  Moze i to wiele ,w dodatku bardzo niespodziewanie zawsze i wszedzie .

  Ze wzgledu ,ze prawo zabrania naklaniac do niecnych czynow a nawet „mowy nienawisci” ,instrukcji wam nie podamy

  ale poradzimy by juz przestac pic wszelkie barbaluchy

  i byc trzezwym na umysle ,jesc zdrowa zywnosc

  ,a telewizory wyrzucic z domu,gazet nie kupowac i nie czytac.
  cdn”

 7. Anonimowy Janusz said

  Zerohero said

  2016-07-17 (niedziela) @ 21:39:05
  Tak, tak. Te NWO takie humanitarne, że zamiast zrobić dobrą fałszywą flagę to sztuczne trupki wyrzuca z ciężarówki. Jestem wzruszony i chyba właśnie przekonałem się do syjonistów. Oni nie potrafią zabijać. Opory moralne ich paraliżują
  buchachacha”

  Kto mówi że nie potrafią, w Bibli aż nadto przykładów . Widzicie, trup nie zawsze pada jak się tego oczekuje, zatem lepiej zawczasu go uśpić a potem ” już gotowego ” na ten przykład pod koła położyć , prawda?

 8. Anonimowy Janusz said

  Ps. Oczywiście miałem na myśli żywą ofiarę, jeszcze nie trupa.xD

 9. NICK said

  Tytuł.
  A co czeka „puczystę”?
  Dożywocie.

  W luksusach.

Sorry, the comment form is closed at this time.