Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  UZA o Ten kraj sąsiaduje z Polską i…
  zen o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  seler o Papież Franciszek, Conan i mro…
  Robert Smialowski o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  revers o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Austriacki polityk nazwał turecki pucz nieprofesjonalną inscenizacją

Posted by Marucha w dniu 2016-07-18 (Poniedziałek)

Stefan Shennah z Socjaldemokratycznej Partii Austrii uważa, że próba puczu w Turcji była nieprofesjonalna i przypominała inscenizację.

W nocy z piątku na sobotę część armii tureckiej podjęła próbę przejęcia władzy w kraju. Prezydent Erdogan zapowiedział, że sprawcy zostaną surowo ukarani.

Po nocnych walkach władze oświadczyły, że odzyskały kontrolę.

W związku z zamachem w Turcji zatrzymano już sześć tysięcy osób, w tym czołowych generałów i setki wojskowych. Zapowiedziano nowe aresztowania. Odwołano też w funkcji prawie trzy tysiące sędziów i prokuratorów. Zginęło co najmniej 265 osób, w tym 104 puczystów.

— W tej historii jest nieprzyjemny posmak, — powiedział austriacki polityk. – Ze względu na fakt, że nie jest jasne, dlaczego przygotowano listy sędziów, listy osób, które już zatrzymano. Nie tylko wojskowych. Nieprzyjemny posmak, bo inscenizacja (pucz) mógł być na rękę Erdoganowi, by wprowadzić jeszcze większe zmiany w kraju. Ten zamach jest bardzo amatorskim przewrotem – ocenił Shennah.

Jednocześnie zaznaczył, że jeśli rząd został wybrany w sposób demokratyczny, to taką drogę należy zdecydowanie odrzucić. Jednak – jego zdaniem – na razie nie można stwierdzić, czy była to rzeczywiście próba obalenie władz, a może jedynie inscenizacja.

– Jest za wcześnie, by o tym mówić. Jesteśmy jednak bardzo zaniepokojeni tą sytuacją – podkreślił polityk.

http://pl.sputniknews.com

Ten, co najwięcej ugrał na „puczu” czy puczu, ten najprawdopodobniej za nim stoi.
Swoją drogą… dlaczego nie drą ryjów przeciwnicy kary śmierci?
Admin

Komentarzy 6 do “Austriacki polityk nazwał turecki pucz nieprofesjonalną inscenizacją”

 1. jamek said

  Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach

  JW: To bardzo ciekawe. Rozumiem. Ale także wiem o spuszczaniu krwi. Wiem że w waszą Paschę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem że wielu policjantów i agencji o tym wie. Ale dzisiaj jesteś bardzo szczery. Jestem zaskoczony tym, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo [chleb], i jecie je jako ofiarę w Paschę.
  AF: Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ach,ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog,spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.
  A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, ioddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.
  JW: Wiesz, mam pytanie. Tak, to jest problem. Ale widzisz, zawsze zastanawiałem się jak wy, Żydzi, mogliście przejąć kontrolę nad tzn. chrześcijańskimi kościołami w tym kraju. Rabinie Finkelstein, zawsze mnie to w różnym stopniu ciekawiło. Wiesz, twoja synagoga w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu. Ale zastanawiam się w jaki sposób zdobyliście kontrolę tych chrześcijańskich kościołów, które wcześniej kazały swoim wiernym trzymać się od was, Żydów, z daleka? Jak to się stało?

  Najpierw je infiltrujemy, potem atakujemy

  AF: Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?
  Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnienapisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni. Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.
  A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

  Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie
  Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.
  To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.
  I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

  Etiopscy żydzi to nic innego niż schwartzes – zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem
  JW: Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud’], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?
  AF: Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.
  Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy. Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy [jakieś wyrażenie w jidysz, brzmi jak ‚gezi gezel gevelt ga haya”], co moge powiedzieć?

  Elizabeth Taylor – dobra gojowska siksa przekazująca duże pieniądze na synagogę

  JW: Inaczej mówiąc to jest tak jak teraz z Elizabeth Taylor. Była białą kobietą, i jeszcze przejęła sposób życia żydostwa. Jak ona do tego pasuje?
  AF: Poślubiła miłego żydowskiego chłopca o nazwisku Eddie Fisher i mieli córkę Kathy Fisher, i dlatego przekazuje duże pieniądze synagodze. Jest dobrą gojowską schiksą i uważa, że jest Żydówką. Może myśleć co jej się podoba. Miejmy nadzieję, że da duże pieniądze naszej synagodze kiedy umrze, co powinno nastąpić wkrótce, bo nie wygląda na bardzo zdrową.
  JW: Rabinie, zbliżamy się do końca programu. Ale chciałem powiedzieć jeszcze coś, bo, jak wiesz, TY i ja jesteśmy na wojnie.Wojna faktycznie toczy się między dziećmi białej rasy, dziećmi Seta, i dziećmi Kaina, wy nimi jesteście, i wiemy, żetak napisane jest w aramejskim, i we wszystkich starożytnych tekstach, wiesz o tym tak jak ja, że tylko jedna rasa przetrwa na tej ziemi, i WIESZ, że jest nią biała rasa.
  AF: Tak mówi twoja księga. Nasza, Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

  Kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy

  JW: To będzie najbardziej interesujące, ale do tego czasu masy budzą się na wiele aspektów w tym kraju i w białej Europie. Wiesz o tym, że wszystkie banki Rotszylda kontrolują białe kraje i zepsuli naród, ale zdumiewa mnie jak dostaliście się do agencji federalnych takich jak FBI i NSA, i jak zdobyliście w nich wszystkich tych blokerów i protektorów.
  AF: Bardzo łatwo jest przejąć rząd jeśli jesteś bankiem. Ponieważ rząd musi pożyczać pieniądze od banku. I kiedy już je pożyczysz, o czym nawet mówią wasze księgi, i jak również nasze, ten kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy, i dlatego ten tutaj rząd, w Ameryce, jest niewolnikiem Federalnej Rezerwy, należącej do Rotszylda. Ale niewielu z nas, innych Żydów robi na tym szekle. A umieszczeni przez nas politycy – wszyscy biorą łapówki. To banda zboczeńców. Oni lubią się napić i lubią brać narkotyki i lubią robić fagalo [homo] z fagalos. Eh, to robią i dlatego łatwo jest kontrolować rząd. Najtrudniejsze jest przedostanie się do kościołów, bo było w nich kilku dobrych kaznodziei, ale, z czasem, my Żydzi – jesteśmy tak sprytni, jesteśmy wybranym narodem, zawsze infiltrujemy i przejmujemy wszystko, i wszystko co obecnie istnieje, należy do nas i jest pod naszą kontrolą.

  Czy komunizm jest żydowski?

  JW: Chciałbym jeszcze zapytać cię coś przed zakończeniem programu. Mamy około dwie minuty. Ważne pytanie: czy komunizm jest żydowski?
  AF: Oczywiście! Karol Marks, Moses Mordechaj Levi, który miał kilku żydowskich dziadków, on był jego twórcą, razem z Engelsem. On był kolejnym miłym żydowskim chłopcem. I my wprowadziliśmy go i rozpoczęliśmy w Rosji. Była to wielka [niezrozumiałe, jak „zamówienie” czy „rachunek”] towarów żeby sprzedać je masom. My im mówimy: hej, jesteście tu na dnie. Nie chcielibyście być równi, wszyscy równi? Oni myśleli, że się podniosą, ale my bogatych sprowadziliśmy w dół do ich poziomu i zabraliśmy wszystkie pieniądze, i rządzimy, a oni są bandą schleppers. I to my zarabiamy szekle, i my jesteśmy panami świata, a wszyscy Goje są tylko ludzkim bydłem.
  JW: Wiem, rabinie, wiem, że wy wszyscy, Żydzi, wymrzecie. Jest to napisane przez Jahwe. Cieszę się, że byłeś w tym programie i powiedziałeś słuchaczom prawdę. Był to program Jan 8:44 pastora Boba. Ja go zastępuję.
  Tłumaczenie: Ola Gordon

  ps.
  Nie wpuszczają mi tego filmu na żadne fora więc to chyba nie has-bara wymyśliła

 2. jamek said

  Narodowcy RP ostro o Caritas, chcącej sprowadzać do Polski muzułmańskich imigrantów

  Marian Kowalski oraz jego współpracownicy krytykują działania organizacji Caritas, a konkretnie plan stworzenia tzw. korytarza humanitarnego dla migrantów głównie z Bliskiego Wschodu.

  „Z dużym smutkiem i zaniepokojeniem przyjęliśmy decyzję stowarzyszenia „Caritas” o stworzeniu tzw. „korytarza humanitarnego” dla migrantów głównie z Bliskiego Wschodu. Na specjalnych zasadach z pomocą tej instytucji mieliby przedstawiciele obcych nam kulturowo społeczeństw w sposób ułatwiony osiedlać się u nas. Jakkolwiek w przestrzeni publicznej mowa była o niewielkiej liczbie potencjalnie korzystających z tej formy przybycia do naszego kraju,stwarza to jednak furtkę do zwiększania ich liczby w przyszłości” napisali Narodowcy RP w specjalnie wydanym oświadczeniu.

  Zaznaczyli, iż działanie takie uznają za sprzeczne z polskim interesem narodowym oraz za przejaw braku poczucia solidarności ze wspólnotą polską, ponad której dobrem postawiono w tym przypadku abstrakcyjny ideał humanitarny.

  „Powszechnie znane są zagrożenia płynące z samej obecności na jednej ziemi dwóch lub więcej różniących się systemem wartości cywilizacji ludzkich. Wiadomym jest fakt, że cywilizacja zachodnia rozmywana od środka przez ideologie lewackie i zachłyśnięcie się hedonizmem znajduje się w starciu z ofensywą islamu dążącego do jej podboju. W tym położeniu spraw sprowadzanie migrantów z obszaru cywilizacji islamu oznacza wprowadzanie społeczności, której część odegra rolę „piątej kolumny”, jeśli nie zaraz, to – jak pokazuje doświadczenie innych krajów Zachodu – w bliskiej lub dalszej przyszłości” tłumaczą.

  Przypominają jednocześnie, iż „względna jednolitość narodowa i kulturowa społeczeństwa polskiego jest wartością, co pokazują przykłady tak naszej historii, ja i współczesności”. „Wartości tej należy bronić, niezależnie od tego z jakich pozycji jest ona poddawana w wątpliwość” konstatują.

  http://prawy.pl/34254-narodowcy-rp-ostro-o-caritas-chcacej-sprowadzac-muzulmanskich-imigrantow/

 3. AlexSailor said

  Usunięcie i aresztowania sędziów i prokuratorów było konieczne, bo sprawa by się wydała.

 4. AlexSailor said

  @Admin
  „Swoją drogą… dlaczego nie drą ryjów przeciwnicy kary śmierci?”

  Jeszcze ciekawsze, jak kara śmierci wprowadzona teraz miałaby obejmować wstecz „zamachowców”.
  Ale w demokracji takie rzeczy to szczegół.
  Wicie rozumicie.

  Mieć trzeba nadzieję, że nie jest to czystka w armii w celu jakiejś wojny, np. z Rosją, bo tu dowódcy mogli powiedzieć NIE.
  Samobójcami nie są.

 5. AlexSailor said

  @Jamek

  To takie proste.
  ZERO datków na złoczyńców i wystarczy.

 6. split said

  A ktoz to ten Stefan Shennah, czy wczoraj ktos o nim slyszal? Dzis dude na pierwszych stronach 😉 ,…

  O bylym kanadyjskim ministrze obrony (’63 – ’67) P. Hellyer rowniez zanim nie zaczal oskarzac rzady swojego i obcych panstw o ukrywanie kontaktow z Aliens, ze UFO’s chowaja w wojskowych garazach, ze Aliens zyja wsrod nas ale trudno ich odroznic ,…

  Ludziom odbija, politykom tez ,…

  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3051151/Governments-HIDING-aliens-claims-former-defence-minister-Paul-Hellyer-urges-world-leaders-reveal-secret-files.html

Sorry, the comment form is closed at this time.