Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (64 – …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
  Raynold o Panele słoneczne są drogie i w…
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Efekt Nicei? Niemieckie służby wypowiadają wojnę „rasistom” i „ksenofobom”

Posted by Marucha w dniu 2016-07-18 (Poniedziałek)

Tak Zachód broni się przed islamizacją Europy! Podczas, gdy służbom krajów zachodnich „zaginęło” gdzieś paręset tysięcy imigrantów (tzn. przekroczyło granicę UE i nie trafiło do ośrodków), a we Francji co jakiś czas dochodzi do ataku terrorystycznego, Niemcy wypowiedzieli wojnę tym, którzy ten stan rzeczy krytykują.

Walka z terroryzmem przy pomocy kredek zaostrza się.

Na pierwszy front trafiły portale społecznościowe i fora. Jesteśmy tu świadkami działania równoległego – administracji Facebooka, która cenzuruje niepoprawne politycznie wpisy i służb, które tropią „rasizm” i „ksenofobię”.

Jak donosi niemiecka prasa, ostatnie dni to skoordynowana akcja tamtejszej policji, która wkroczyła do ponad 60 mieszkań i aresztowała kilkadziesiąt osób za propagowanie „mowy nienawiści”. Akcja wciąż trwa. I tak właśnie wygląda demokracja w wydaniu zachodnim…

Za: dzienniknarodowy.pl
http://prawicowyinternet.pl/

Komentarzy 14 do “Efekt Nicei? Niemieckie służby wypowiadają wojnę „rasistom” i „ksenofobom””

 1. Asyria said

  Okupant niemiecki stosował odpowiedzialność zbiorową, np. za sabotaż kolejowy wieszał 40 okolicznych chłopów. Spadkobiercy hitlerowców wolą nie drażnić sabotażystów muzułmańskich.

 2. Yah said

  Infantylny debilizm pełen frankowego „miłosierdzia” i wojtyliańskiej „mniłości”

 3. A ja właśnie o niemieckiej policji i o tym wszystkim generalnie, w 39 ilustrowanym numerze moich „Bieżących”, tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/07/biezace-39.html

  Tytuły notek:

  – Nicea (Kto sieje multi-kulti, ten zbiera multi-problemy)
  – Dobry news dla jawnych modernistów i ukrytych masonów (Francja wkrótce bez księży?)
  – Niedobry news dla jawnych modernistów i ukrytych masonów (kard. Napier: Niech Bóg nas uchowa przed poprawnością polityczną)
  – A teraz deserek dla modernistów, czyli hop siup albo bociana dziobał szpak (papież Franciszek broni doktryny Lutra)
  – Biskup Chavolla autorem młota na sodomitów (doświadczenie naukowe w kwestii praktyk homoseksualnych)
  – Żyłka pękła? (Francuskimi żyłami może teraz płynąć krew homoseksualistów)
  – Kanada, pachnąca Kanada (Każdy naród ma, na co zasługuje)
  – Fryzjergate (Olivier B., osobisty fryzjer prezydenta, zarabia miesięcznie 9 895 €)

 4. Antares said

  So Asyria.
  To wszytko za mało. Powinni ich wywieszać na suchych gałęziach za zbyt mało szacunku dla ciapatych. Swoją drogą, niech ta rasa germańska sama się wykończy. Im z nimi gorzej tym lepiej dla nas. Nie powinniśmy się nad nimi litować. Oni na pewno nie mieliby litości nad nami gdyby to my byliśmy w takiej sytuacji. Zresztą już raz obroniliśmy ich przed ta zarazą pod Wiedniem i jak wyszliśmy to każdy wie.

 5. Dziadzius said

  Raz mi murzynek tak opowiadal
  Bajke, co jeszcze za mlodosci znal,
  O jednym strusiu, co mial piekne piora,
  Co kazdy wyrwac chcial do kapelusza.
  Kiedy gonili,az mu pekala dusza,
  To on ze strachu schowal leb do dziury,
  Bo on tak myslal,ze jak on nie widzi,
  To i zlo go minie i zachowa piory.

 6. Zdziwiony said

  H. Sienkiewicz w Listach z Afryki (1891) zaznacza niechętny stosunek do Arabów, który tak mocno zaważył na „W pustyni i w puszczy” (wycofana w szkołach). Sienkiewicz pokazuje dramat ludności murzyńskiej porywanej właśnie przez Arabów.

  …te małpy arabskie doprowadzają mnie do złości. Gdy bardzo który lezie w oczy, ściskam kij i idę na niego z taką nieudaną pasją, że każdy pomyka. Nie uderzyłem jednak żadnego nigdy, tymczasem są tacy, zwłaszcza Anglicy, którzy na nich kije łamią — i w sklepach sprzedają specjalne, gwarantując, że nie pękną w razie bicia. Dzineczka się oburzy, ale gdyby raz zobaczyła Arabów np. przy piramidach, ich bezwstyd, żebractwo, brak godności ludzkiej, nikczemność w postępowaniu z kobietami — to by wyrozumiała nawet tych, którzy biją.
  Ach, co to za upadła rasa — i jacy inni są jeszcze dziś Turcy.

  Co jest staroegipskie, to jest ciekawe, choć nużące głowę i nerwy — co arabskie — niewiele warte. Kostiumy są bardzo malownicze, twarze interesujące, ale powszechna prawie plaga oftalmii ogromnie ludzi szpeci. Przynajmniej 3/4 ludności jest albo bez jednego oka, albo bez obu, albo
  z oczyma wykrzywionymi, albo, co jest najprzykrzejsze, z naroślą na oku koloru przezroczystej perły a wielkości naparstka.
  „Lubię czarnych ogromnie, a nie cierpię Arabów“ — pisze Sienkiewicz.

  Ferdynand Ossendowski tak Murzynów przedstawia:
  „Urodzaje wszędzie są dobre i przy wysilku enrgii można by mieć obszerny teren dla roli, lecz Murzyn na ogół żyje z dnia na dzień, o jutrze nie myśli i głowy sobie zbytnio troską o rodzinę i swój własny byt nie suszy. Gdy zje wszystko, co zebrał w czasie żniwa, zje nieopatrznie i bezmyślnie, gdy roztrwoni na kupno niepotrzebnych mu rzeczy lub na poczęstunek sąsiadów, znika wtedy w dżungli, gdzie szuka zwierzyny lub dzikich owoców-bananów, mango etc. To samo robią kobiety, a wcale nie troszczą się o dzieci. Dziatwa wtedy zabiera się do robienia łuków i strzał i rozpoczyna polowanie na drobne zwierzęta i ptaki, żywiąc sie własnym kosztem i pomysłowościaą”.

 7. u said

  To niech makrele sie zajma portalem, bardzo wplywowym (46 mln wejsc w czerwcu) breibart.com, tam wprost pisza, nie taja bardzo ciekawe rzeczy, ano, ze polityczna poprawnosc jest gone, ze rasizm zaczyna rozwalac Ameryke, diversity to oblakancza ideologia itd.itp, ze otwarte granice nalezy szybko zamknac a muslimow nie brac a nawet sie deportowac tych co przybyli. na Makrele pisza tak jak jest, ze nie ma dobrze pod posadka i chwala panstwa narodowe i partie opozycyjna AfD. Bardzo ciekawy portal, mozna kazdemu polecic. Njalepiej na ten portal sie wlazi za posrednictwe Drudge Report – trzecia potega medialna wsrod MSM. Matt Drudge wybiera bardzo interesujace teksty do poczytania. Pan Gajowy rzadko by sie denerwowal czytajac „nowe prady.”

 8. u said

  Njanowaszy temat na polecanym wyzej portalu:More Terror: Afghan ‘Refugee’ Hacks Train Passengers in Germany with Axe

  ‘Allahu Akbar’

  link:http://www.breitbart.com/london/2016/07/18/german-train-axe-attack-injures-20/

 9. u said

  Dla zachety nastepna „nadzieja” rozpowszechniana na tym webiste:Milo Fires Up Trump Supporters in Cleveland: Donald Trump Will End Cancer Of Political Correctness

  http://www.breitbart.com/big-government/2016/07/18/milo-trump-supporters-cleveland-donald-trump-will-end-cancer-political-correctness/

 10. u said

  Jeszcze jeden link na artkul zwiazany z powyzej publikowanym tekstem. Oni maja w tylnej czesci ciala makrele i slepe elity, ktore rozwalaja jeden z najwspanialszych narodow (tak pisza).

  link:Germany’s Secret Islamic Horror: How Blind Elites Are Destroying A Once-Great Nation

 11. u said

  Zapmnialam podac link, wiec podaje http://www.breitbart.com/tech/2016/07/18/why-germany-is-doomed/

 12. ? said

  Ja, Syryjczyk, mówię wam: Uchodźcy to terroryści

  40 proc. uchodźców to Syryjczycy, a wśród nich według informacji wywiadów – m.in. izraelskiego – ponad połowę stanowią dżihadyści. Pozostali to migranci, zwani w Europie ekonomicznymi. Nikt nie liczy, ilu z nich kupiło syryjskie paszporty, nikt nie sprawdza, kim są. Syryjczyka można odróżnić od innych nacji – po akcencie i typie urody. I wywiady wszystkich krajów mają ludzi, którzy to potrafią robić. I tylko nam Syryjczykom, również syryjskim dziennikarzom, wydaje się, jakby Europie chodziło o to, żeby znalazło się tu jak najwięcej osób, które są niebezpieczne, są bojownikami PI.
  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/947043,ja-syryjczyk-mowie-wam-uchodzcy-to-terrorysci-wywiad-dgp.html

 13. watazka said

  Na razie gardla nam podrzynaja Ukraincy, ktorych kochamy nad zycie i juz ich ponad milion wpuscilismy do Polski.

  Jakis Ukrainiec poderznal gardlo taksowkarzowi.
  W Przemyslu zaczyna sie „parada Slowian”.

 14. Franz Maurer said

  czas szykować ” kredki zemsty” bo i u nas niedługo uderzą 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.