Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
  Prowokator o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Radek i seks. Amerykański.

Posted by Marucha w dniu 2016-07-19 (Wtorek)

Radosław Sikorski, beniaminek władzy (PiS i PO), jest kometą, która w przedziwny sposób zajaśniała na polskiej scenie politycznej i niespodzianie zgasła.

„NATO przejrzało na oczy”, „Zachód wreszcie uwierzył w rosyjską agresję” — dowodził w polskich mediach były szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski 7 lipca. Po tygodniu, 14 lipca, Zachód, licząc trupy na Bulwarze Anglików w Nicei, naocznie przekonuje się, skąd nadchodzi rzeczywista agresja. Dzień później, 15 lipca — Turcja — szefowie NATO na własne oczy widzą, do czego jest zdolna armia państwa Sojuszu, występując w roli puczysty.

Warto podsumować działania polityczne Radosława Sikorskiego. Zwłaszcza inspirowane przez USA na Ukrainie, które przyniosły trwającą już ponad dwa lata wojnę domową. Jest to szczególnie ważne w kontekście ostatnich wydarzeń, które targają unijną Europą. Przyczyny tych wydarzeń nie do końca są jeszcze wyjaśnione, ale bez trudu widać, że są to skutki polityki prowadzonej w przeszłości. Skutki tragiczne, niosące ludzką śmierć, chaos i degradację instytucji państwa. Działania polskiego polityka wobec Ukrainy na arenie UE przyniosły te same efekty.

Pieszczoch wladzy

Radosław Sikorski, beniaminek władzy (PiS i PO), jest dla mnie kometą, która w przedziwny sposób zajaśniała na polskiej scenie politycznej i niespodzianie zgasła.

Ciągle zastanawiam się, jak ubezwłasnowolniony intelektualnie doktrynami polityki zagranicznej USA i jednocześnie pogardzający swoimi promotorami człowiek, przy tym o niedyskretnym i wulgarnym języku, mógł zaistnieć jako szef MON czy MSZ.

Chociaż, patrząc na Saakaszwilego czy Poroszenkę, nie powinnam być zbytnio zdziwiona.

Ten sam sort amerykańskich marionetek, używanych przez USA do ingerowania w politykę państw Europy będących na pograniczu z Rosją, które po wykorzystaniu wywala się jak wyżęte ścierki na śmietnik historii.

Kto z kim uprawia seks oralny

Nie zwracałabym już uwagi na Radka Sikorskiego, gdyby nie wywiad dla „Rzeczpospolitej”, jakiego udzielił w przededniu szczytu NATO w Warszawie, i jego słynne stwierdzenie sprzed dwóch lat:

„Polsko-amerykański sojusz to jest nic niewart. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa (…). Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy „laskę” Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest taki, że mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę. Taka murzyńskość”.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” Sikorski z satysfakcją zauważa, że NATO, militarna przybudówka USA, „przejrzało na oczy” i „Zachód wreszcie uwierzył w rosyjską agresję”. Dla niego — prezydent Rosji jest „nieobliczalny”, dokonał aneksji Krymu „siłą” i jest „chorym człowiekiem z rewolwerem”, dlatego też wskazane jest odstraszanie Rosji przez NATO. Ale powinno mieć ono „charakter nieprowokacyjny”, by nie „potęgować rosyjskiej paranoi”. To, co NATO teraz robi, wystarczy.

Bowiem, jak twierdzi Sikorski, „kraje, które nie graniczą z Rosją, uważają, że niebezpieczeństwo jest mniejsze, a te, które z nią graniczą, mają powody do obaw. A to my jesteśmy tą miną przeciwczołgową, która ewentualnie da innym czas na dozbrojenie się”.

Powtarzając w „Rzeczpospolitej” opinie i epitety pod adresem Rosji i jej prezydenta lansowane przez establishment i media USA, Sikorski własnoręcznie wpisuje się w grono „kompletnych frajerów”, którzy robią „laskę” Amerykanom i konfliktują się z Rosją. Taką samą „laskę” robił wcześniej, realizując plany polityki zagranicznej USA odnośnie Ukrainy — w Polsce i na arenie Unii Europejskiej.

Kocha i nienawidzi, tak można określić ambiwalentny stosunek Sikorskiego do Stanów Zjednoczonych.

Autor wojny na Ukrainie

Były szef polskiego MSZ jawnie przyznaje się do autorstwa celowych działań na Ukrainie. „Pamiętajmy, że europejska wyprawa na ukraińskie dzikie pola nigdy nie miałaby miejsca”, stwierdza na łamach „Rzeczpospolitej”, „gdyby nie zaufanie do Polski i przejęcie przez Unię polskich celów polityki wschodniej. Gdy w 2008 r. po raz pierwszy rozmawiałem w Bydgoszczy z ministrem Steinmeierem, uznał, że polski cel przyjęcia Ukrainy do Unii w 2020 r. jest realistyczny”.

Frank-Walter Steinmeier szefował niemieckiej dyplomacji do jesieni 2009 r. Zastąpił go Guido Westerwelle i to z nim Sikorski realizował amerykańskie plany na Ukrainie. Steinmeier po nich teraz sprząta.

Dziwi mnie ten sojusz polityczny Sikorskiego z Westerwelle. Niemiecki polityk był pacyfistą, wrogiem udziału RFN w interwencjach zbrojnych na świecie. W 2011 r. Niemcy wstrzymały się od głosowania w RB ONZ nad rezolucją dot. interwencji NATO w Libii, rząd niemiecki zapowiedział, że nie weźmie udziału w ataku na Syrię. „Pikielhauba nie pasuje do nas” — mówił Westerwelle w jednym z wywiadów, odnosząc się do symbolu pruskiego militaryzmu.

Niemcy były za to krytykowane przez partnerów z NATO.

A jednak na Ukrainie ta pikielhauba na jego głowie połyskiwała. To Westerwelle umożliwił m.in.: szkolenie boksera Kliczko w niemieckim MSZ, przyuczając go do roli nowego prezydenta, a tym samym legitymując nielegalne obalenie władzy na Ukrainie.

Radosław Sikorski bardzo szybko wkroczył z bezpośrednim działaniem na Ukrainę, chwaląc się publicznie, że Unia Europejska poprosiła go, by udał się tam z unijną misją, w chwili gdy antyrządowe protesty nasiliły się i dochodziło do śmiertelnych starć między policją a demonstrantami.

Misja Sikorskiego skończyła się totalnym fiaskiem. Wszelkie ustalenia, jakie wynegocjował, kijowski Majdan natychmiast złamał. Polska została wyeliminowana z rozmów dot. rozwiązania konfliktu. Na Ukrainie dokonano krwawego zamachu stanu.

Dzisiaj za pomysły Sikorskiego Ukraina płaci tysiącami zabitych wśród ludności cywilnej, a bestialstwo bojówkarzy „Prawego sektora” nie ustępuje praktykowanemu w czasie rzezi na Wołyniu. Spalenia żywcem ludzi w Odessie to tylko jeden z przykładów powielanych praktyk UPA.

Wektory agresji

Wszystkie opowieści Sikorskiego lansowane na łamach „Rzeczypospolitej”: o rosyjskiej agresji na Ukrainie, zbrojnej aneksji Krymu i siłowej zmianie granic przez Putina w Europie (Sikorski ma amnezję dot. Kosowa wyłuskanego z Serbii, by zachować „Bondsteel”, bazę USA), o konieczności wzmocnienia „zdolności Sojuszu do obrony swojego terytorium” — można między bajki włożyć, skoro Europa przegrywa z terroryzmem, a żołnierze armii NATO dokonują puczu we własnym kraju i rozwalają terytorium objęte działaniami Sojuszu — od środka.

Radosław Sikorski radzi Polsce wzmocnić sojusze militarne z Francją i Niemcami. Tylko że akurat ani Francja, ani też Niemcy — nie są przekonane o agresji Rosji wobec Polski i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Szef francuskiego wywiadu wojskowego (DRM) gen. Christophe Gomart publicznie przyznaje, przedstawiając na to dowody zebrane przez podlegle mu służby, że Rosjanie nie dokonali żadnego najazdu na Ukrainę.

Jego zdaniem „amerykański wywiad, wykorzystując autorytet w NATO, przedstawił fałszywe informacje o inwazji rosyjskiej armii na Ukrainę”. Problem NATO polega na tym, zdaniem szefa wojskowego wywiadu Francji, że „amerykański wywiad ma kluczowe znaczenie w Sojuszu. Tymczasem z francuskim wywiadem liczą się w większym lub mniejszym stopniu”.

„Starszy gość”

Komentując wypowiedź Sikorskiego o robieniu „laski” Amerykanom, prof. Richard Sakwa z Uniwersytetu Kent, zajmujący się Rosją i Europą Środkowo-Wschodnią, skwitował ją krótko: „Myślę, że jest to bardzo wulgarne, pokazuje prymitywną naturę myślenia autora tych słów. Jest on, rzecz jasna, bardzo prymitywnym osobnikiem”. [Mimo to powiedział akurat prawdę – admin]
Ale to, jak widać, nie przeszkadza przekazywać fatalnych wzorców następcom.

Na początku listopada ub. roku Radosław Sikorski został tzw. Senior Fellow (Starszym Gościem) Centrum Studiów Europejskich im. Mindy de Gunzburg (CES) przy Uniwersytecie Harwardzkim, o czym poinformował dyrektor Centrum prof. Grzegorz Ekiert. Program „Starszy Gość” został stworzony w Centrum w celu skupienia wokół niego znanych polityków. Ich zadaniem jest „zaangażowanie się w życie intelektualne uczelni, wzmocnienie swoją osobą Centrum, służąc jako kanał dla społeczności akademickiej i politycznej do uczenia się od siebie”. Starsi Goście włączają się w akademickie dyskusje między wykładowcami a studentami, co ma, wg założeń programu, wpłynąć na „stymulowanie nowego myślenia i badań naukowych nad Europą”.

Jak będzie stymulował Radosław Sikorski studentom Harvardu myślenie o Europie, a zwłaszcza o Rosji — nie trudno sobie wyobrazić. Nie dziwmy się potem, że absolwenci tej uczelni, tacy jak Barack Obama, najlepiej odnajdują się, robiąc w Europie (i na świecie) kolejne „kolorowe” rewolucje, obalając rządy i prowadząc zimną wojnę z Rosją.

Zofia Bąbczyńska-Jelonek, publicystka polska
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 14 do “Radek i seks. Amerykański.”

 1. revers said

  CW 24 TV nadaje prawde o Donbassie i Nowejrosji, coraz trudniej bedzie szbasgojom i łżemediom utrzymac monopol na „agresje” i „terrorzym”.

  http://news-front.info/2016/07/19/blagodarya-news-front-i-telekanalu-cw-24-tv-polsha-vpervye-uslyshala-pravdu-o-donbasse/

 2. guła said

  To MSZ w osobie Radka klęczał przed A. Merkel – hołd polski.
  To MSZ w osobie Radka nawoływał do przekazania Niemcom „wyeksploatowanego” Śląska.
  Co tam ‚laska” skoro lubi (B XVI + offset)

 3. revers said

  .https://www.youtube.com/watch?v=6ttgjaauFoU

 4. AlexSailor said

  Ojej, wielkie wywody.
  RS był w Afganistanie i pracował tam dla brytyjczyków, zapewne nie dla organizacji charytatywnych lub obrońców praw zwierząt.
  Podobnie Jacek Wincent R. został oddelegowany do Polski nie przez zatroskanych filantropów.

  Wiadomo o co chodzi i tylko Polacy są inteligentni inaczej (rodacy), skoro oddali choć jeden głos na partię, która do rządu wprowadziła obcego obywatela.
  Brak elementarnych instynktów samozachowawczych.

 5. To skutki „demokracji” wprowadzanej na Ukrainie,m.in. przez pana R.S.
  samochód dziennikarza ukraińskiego Szeremota dzisiaj rano.Nie napisano czy żyje.
  .https://youtu.be/199pGHJtYSs
  .

 6. Downing Street 10.Londyn
  .http://vk.com/video157147769_456239030?hd=-1&t=2s
  .

 7. Marek said

  Radzio wykonał jeszcze inne plusy ujemne dla dobra ludzkości.
  Przekazał materiał genetyczny chazarce.
  Odrestaurował piękny dworek dla tubylców, mogą go sobie pooglądać na zdjęciach w kolorowej prasie.

 8. revers said

  a kto nie znami, nawet 12 latkowi łeb utniemy
  .https://www.youtube.com/watch?v=-JDsSXHKSYc

 9. Dictum said

  Wszystkie te pieski na smyczy NWO myślą prawdopodobnie tak, jak Sikorski, wśród nich na pewno nie ma ideowców – to szmal i jeszcze raz szmal !

 10. NICK said

  Podobnie jak u Pazury… .

 11. Kazek said

  Prywatnie powiedział dokładnie jak jest. Gdyby pod jakimś nikiem napisał to w Gajówce to wszyscy by się z nim zgodzili. Jak to jest ,że co innego mysli a co innego robi ? Co innego mówi publicznie a co innego prywatnie. Co to są za ludzie??? My Polacy nie jesteśmy najgłupsi jak chcą nam wmówić i nie powinniśmy popadać tutaj w rozgoryczenie. Popatrzcie na takch Francuzów wpuścili im miliony muslimów a ci nic albo Sarkozy albo Holand i tak w kołko macieja.

 12. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – Mam takie przeczucie że Radek wie że „He Fucked Up” i nie ma wyjścia.

  http://sophico21.blogspot.com/2016/07/ukochany-putin.html

 13. ? said

  Re 11: „Co to są za ludzie???”

  Opętani.

 14. Rafał said

  USA to światowy bandyta ! ! ! Putin na prezydenta Polski ! ! !

  Panie Rafale… po co takie wpisy? Co one dają, prócz kompromitowania gajówki?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.