Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czy nagrania kamer z Nicei zostaną zniszczone?

Posted by Marucha w dniu 2016-07-22 (piątek)

W środę 20 lipca władze w Paryżu (konkretnie: policja antyterrorystyczna, wydział SDAT) zażądały od miejskiego centrum nadzoru w Nicei zniszczenia nagrań z kamer miejskich, które zarejestrowały atak terrorystyczny w tym mieście – a to w celu „uniknięcia niekontrolowanego ich rozpowszechniania”.

Władze powołują się na artykuły 53 i L706-24 Kodeksu Postępowania Karnego oraz art R642-1 Kodeksu Karnego.

Miasto Nicea odmówiło na razie spełnienia żądań i jest zdumione ich postawieniem, które uważa za próbę zniszczenia dowodów oraz dokonania czynu nielegalnego.

Wg. http://www.lefigaro.fr/
Gajowy Marucha

Komentować nie warto.
Admin

Komentarzy 28 to “Czy nagrania kamer z Nicei zostaną zniszczone?”

 1. Ar said

  Bardo dobry artykuł. Dla otworzenia oczu, na kurestwo, na chujnie, by otworzyć umysł na poznanie prawdy.Kto, gdzie? Onet, Wp, nie napiszą, (nie skopiuja) manipulatorzy, i dalej z rówieśnikami mogę rozmawiać o pizdzie. Chodźmy, na flaszkę, chuj kogo obchodzi co się dzieje. Skoncz pierdolic Ar. Naczytales się. Co zrobić by otworzyć ludzi na problem?
  Do Romana i do Jo, wy staruchy, tak tu pięknie opisujecie… Jeden szlachte, jeden chlopstwo, wychwalacie. Pytanie: po mieczu, babka szlachta, zubozala, pradziad, walczyl pod Bzurą, reszta wojny w obozie jenieckim. Dziadek, ojciec chlop z krakowskiego, matka jego z Bialoruskiej rodziny szlacheckiej, posiadacze ziemscy, wlasne statki na Prypeci. Po kadzieli, babka, ojciec chlop, wywiezony w wieku 14 lat na roboty do reichu, jego ojciec, volkslista podpisana. Nie porozmawiali po zawierusze… Dziadek, chlopstwo, mazowieckie, do dzis, pole obrabiaja. Kim jestem? Chlopem, szlachcicem? Kundlem moze? Która linia z mojej rodziny odpowiada moim przekonaniom? Może żadna?

 2. Ar said

  Aha

 3. AlexSailor said

  A jednak skomentuję.

  Sprawcy kierowniczy zamachu podpisali się.

  Jak to wszystko rypnie … .

  No i wiadomo dlaczego zniesiono karę śmierci i jednocześnie rozbrojono ludność.

 4. NyndrO said

  O ja pindole. Jest po Ludzkości.

 5. revers said

  No i wiadomo dlaczego zniesiono karę śmierci …

  No kara smierci jest, tylko w stanie wojennym, gdyby ktos mial opory nie isc na wojne na Moskwe lub w wewnetznych rewoltach nie kierowanych przez centrum zarzadzania kryzysami NATO.

  lub dokumenty specjalnego znaczenia

  http://www.youscribe.com/catalogue/tous/actualite-et-debat-de-societe/actualite-evenements/attentat-de-nice-la-requisition-judiciaire-urgente-demandant-la-2746942

 6. Mariusz said

  http://henrymakow.com/2016/07/zioist-fingerprints-nice-hoax.html
  Henry Makow z Kanady wyjaśnia wszystko w szczegółach. Chucpa w Monachium to też robota parchatych!

 7. Dictum said

  FRANCJA

 8. Olo said

  Ad. 4. Wszędzie gdzie leje się krew niewinnych ludzi zawsze czuć zapach nieprzetrawionegoo zgniłego czosnku.

 9. jacta said

  Kto na Zachodzie czuje się najbardziej zagrożony? Czyż nie ten, kto ma najwięcej do stracenia? A więc kto? Biali Europejczycy, islamscy imigranci, Murzyni w USA, czy światowa żydowska finansjera dzierżąca stery władzy i marząca o NWO?

  Znów żydo-media doniosły o kolejnym zamachu terrorystycznym, tym razem w NRF. Oczywiście wszyscy wiemy – wiemy z żydo-mediów, że terrorystami są zawsze radykalni islamiści. Czego chcą terroryści – czy mają jakieś żądania, postulaty, jakiś program? Nic o tym nie wiadomo. Dlaczego dokonują zbrodniczych ataków na niewinnej ludności, od której przecież nic nie zależy – bo nie ma ona wpływu na politykę żydo-reżimów? W jakim celu terroryści chcą wzbudzić w Europejczykach – zresztą nie tylko w Europejczykach, wśród ofiar są także muzułmanie – nienawiść do samych siebie, przecież chcą pośród Europejczyków żyć? Dlaczego, posiadając broń, często odpowiednie przeszkolenie bojowe (terrorystyczne), tworząc zorganizowane grupy terrorystyczne, adresatem ich zamachów nie są przedstawiciele żydo-reżimowych władz, żydo-reżimowi politycy, od których przynajmniej formalnie zależy polityka? Dlaczego nie atakują finansowych centrów, banków – dlaczego? Dlaczego są zaprogramowani tylko na zabijanie – na zwykłych ludzi? Nie wykluczone, że są także zaprogramowani na własną śmierć, jak piloci samolotów wbijających się w wieże WTC w Nowym Yorku? Czemu służy ta eskalacja zbrodni?

  Logiczna odpowiedź może być tylko jedna….

  czytaj https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/23/kiedy-szczur-atakuje-gdy-czuje-sie-zagrozony/

 10. Anucha said

  Monitoring w Nicei prowadzi Izraelska firma „Nice systems”.
  Czyli jak wszystkie inne newralgiczne systemy na całym świecie.
  To wyjaśnia brak zarejestrowanych filmów z przejazdu i taranowania ludzi przez ciężarówkę.

 11. Siekiera_Motyka said

  Te dwie kultury zintegrują się

 12. Moher49 said

  Wszędzie są islamskie i banderowskie wtyczki. W Polsce szczególnie. Czekają tylko na godzinę W.

 13. peacelover said

  To jest wlasnie efekt rzadow i rozrostu RAKA parchatego.
  Dotyczy to niestety calej Europy !!!!
  Moze wreszcie ludziska dostrzega efekty talmudyzmu !!!!
  i…przestana sie dasac na skutki, a zaczna zwalczac przyczyny !!!!!!!!!

 14. Dictum said

  ad. 8.
  Trudno powiedzieć, że te gołe tyłki to jakakolwiek kultura.
  Jedno i drugie siebie warte.
  Właśnie przez upadek naszej kultury kultura islamska pozornie – przynajmniej od strony gołych tyłków – jest przyzwoitsza.

  Ze strony gołych tyłków może i tak – choć ciapate masowo wchodzą na witryny pornograficzne. Pewnie żeby nabrać obrzydzenia do kultury zachodu i wzmocnić wolę walki w imię Allaha.
  A poza tym reprezentują wszystkie możliwe zboczenia: pedofilię, homoseksualizm, gwałty, bestialskie mordowanie zwierząt itp. itd.
  Admin

 15. stach said

  chcą coś ukryć ?

  Oczywiście!!!
  Admin

 16. olagordon said

  KTOS robi sobie jaja z ataków
  ***

  Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium
  Same Guy That Filmed France Truck Attack, On Scene at German Mall Shooting..

  Niemiecki dziennikarz Richard Gutjahr, 42, który filmował scenę powiedział: ‚Stałem na bal-konie tuż przy Promenadzie Anglików, i patrzyłem jak ludzie świętowali, i jak nagle przez tłum przejechała ciężarówka’ – powiedział w piątek AFP.
  Gutjahr Films France
  ______________________________________

  Lokalny reporter Richard Gutjahr opisał scenę w centrum handlowym jako coś „z brzydkiego filmu”, centrum całkowicie otoczone przez policję, helikopter w powietrzu i policja uzbrojona w półautomatyczną broń. Gutjahr nie był w stanie potwierdzić raportów o ofiarach czy ran-nych.
  Gutjahr on scene in Munich
  ______________________________________
  Żeby zacytowć agenta Mossadu Richarda Gutjahra to video jest jak coś „z brzydkiego filmu”. Małżonką Gtujahra jest Einat Wilf.
  Richard Gutjahr, który sfilmował zainscenizowany atak w Nicei z okazji Dnia Bastylii jest mężem agentki Mossadu i członka Knessetu – Einat Wilf.
  film z obu ataków pod linkiem:
  http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=52119
  * * *
  Jak napisałem w ostatnim artykule o ataku w Nicei [my latest article on the Nice attack]:
  Kamerzystą oczywiście wcześniej umieszczonym na balkonie by filmować atak ciężarów-kowy jest niemiecki dziennikarz i bloger o nazwisku Richard Gutjahr…małżonek izraelskiej potentatki Einat Wilf, byłej oficer izraelskiego wywiadu w Jednostce 8200, która służyła jako doradca ds. zagranicznych Shimona Peresa, strategiczna konsultanka dla MacKenzie & Co. w Nowym Jorku, i partner w Core Venture Capital w Izraelu. W 2007 ubiegała się o prezy-denturę Światowego Kongresu Żydów. (Obecność wysoko umieszczonych Izraelczyków i przyjaciół na strategicznych stanowiskach by filmować wydarzenia terrorystyczne wymyka się z ręki… widzieliśmy to samo w przypadku Charlie Hebdo i lotniska w Brukseli.)
  I teraz znajduje się on w samym środku strzelaniny w Monachium. Jim Dean ma rację, nie da się tego wymyślić.
  Tymczasem antyrerrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku [ the “Anti-“Terror Unit of the French National Police has ordered the destruction of all security camera evidence for the 24 hours before and during the Nice attack :
  Monachijska policja: „Prosimy o niezamieszczanie w internecie zdjęć czy video z operacji policji. Nie pomagajcie sprawcy!” https://twitter.com/CNN/status/756547991180308480?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
  Nie chcemy by żaden agent nie-Mossadu robił uczciwe zdjęcia i video tego co dzieje się (albo się nie dzieje), prawda? Takie zdjęcia mogą konkurować z monopolem na filmy o terrorze Richarda Gutjahra/Mossadu…
  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/nice-munich/

 17. Dictum said

  ad. Admin

  To prawda, bo to religia szatana.
  Ale i nasza kultura odwracając się Boga sprawiła pustkę, do której bez większego wysiłku włazi szatan.

  Bez wątpienia. Mnie chodzi tylko o to, abyśmy nie sądzili, że islam może w jakikolwiek sposób nauczyć nas moralności.
  Admin

 18. JO said

  ad.11. Niestety, to zdjecie pokazuje o upadku Bialego czlowieka, wewnetrznym wrogu, ktory nas sqr-wia oraz zewnetrznym,. ktory nas atakuje i ma wspaniala ideologiczna bron, ktorz wyprze nad iloscia urodzen wrazej nacji dzieci.

  No, ale Leming powie, ze przeciez to bedzie po naszym trupie, to przeciez nic nie szkodzi ….

  https://gajowka.wordpress.com/wielokulturowosc-multikulti-to-smierc-dla-narodow-europy-to-smierc-bialego-czlowieka/#comment-3458

 19. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/aberracje-liturgiczne/

  ***

  https://gajowka.wordpress.com/sodomaicigomora/

  Bic, bic, bic Zyda sqrwi-jacego nasze dzieci!! Bic kazdego sqr-syna!!

 20. Greg said

  @16
  Pozdrawiam Panią Ola G!
  Dziękuję za wszystko(co Pani robi dla POLSKI!)

 21. NyndrO said

  Pani Ola Gordon robi niesamowita robote
  Niewiarygodna.

 22. NICK said

  Kumplu. Godna wiary, raczej.

  Zaiste i jak świat światem. Wszystkim kierują ‚służby’. Z poklaskiem ‚polityków’. Na zlecenie NWO.
  Czy jakoś podobnie… .

  P.S. My? To se możem, hm… . (…)
  Np. bojkotować GazWyb.

 23. Czolgista said

  Dalszy ciąg operacji Gladio. Sterroryzować zwykłych ludzi i narzucić im swoje rządy.

 24. Piskorz said

  re 18..”d.11. Niestety, to zdjecie pokazuje o upadku Bialego czlowieka, ” Młode kobiety w kostiumach opalają się na trawie..!! JAKI TO QRWA UPADEK..?! Nie macie już się do czego przypierniczyć?! A może mają założyć te czarne szmaty…jak ta w Kołobrzegu na basenie..dupsko moczyła w tym swoim stroju..!?

 25. Joe said

  „Czy nagrania z kamer z Nicei zostana zniszczone?” A ile kopii zostanie wykonane i dla kogo?…Przepraszam za ciekawosc.
  Czy zoneczka pana R.Gutjarha czyta Gajowke?

 26. RomanK said

  Isphahan – Iran 1978-79 rok…Rewolucja islamska i policja obyczajowa…wszystkie dziewczyny ubrane w abayas ze siatka na oczy…
  ale wiele chyba wiekszosc pod spodem mialy tylko…… skarpetki:-)))))))

 27. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2016/07/22/czy-nagrania-kamer-z-nicei-zostana-zniszczone/ […]

 28. […] said 2016-07-23 (sobota) @ 07:38:55/ Siekiera_Motyka said 2016-07-23 (sobota) @ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.