Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Liczba ofiar terrorystów w UE wzrosła w ciągu roku niemal 38-krotnie

Posted by Marucha w dniu 2016-07-23 (Sobota)

Europol w najnowszym raporcie podaje, że w 2015 roku w samej Europie z rąk terrorystów zginęło 151 osób. Europa stanie się równie niebezpieczna co Bliski Wschód?

Eksperci Europolu informują o „realnym i bezpośrednim zagrożeniu” ze strony islamistów, choć nie chcą wiązać wzrostu zagrożenia terroryzmem z napływem imigrantów. Ich zdaniem kolejne pokolenia przyszłych rekrutów Państwa Islamskiego dojrzewają nie tylko na terenie objętych walkami państw Bliskiego Wschodu, ale także na miejscu – w Europie.

Europol wyliczył, że w 2015r. w Europie z powodu ataków terrorystycznych 151 osób poniosło śmierć, a 360 zostało rannych. Tylko jedna z ofiar śmiertelnych nie zginęła z rąk dżihadystów.

Według informacji ujawnionych w raporcie, w 2015 roku w 6 krajach Wspólnoty zaplanowano aż 211 zamachów. To o 10 więcej, niż w 2014 i o 60 więcej niż w 2013 roku.

Źródło: BBC News / Wprost
http://ndie.pl/

Komentarzy 14 do “Liczba ofiar terrorystów w UE wzrosła w ciągu roku niemal 38-krotnie”

 1. Birton said

  uważam, że żydowska służka Merkel, powinna być powieszona pro publico bono

 2. Maćko said

  Rząd USA poinformował w piątek, że od czasu objęcia przez Baracka Obamę prezydentury w 2009 roku w atakach samolotów bezzałogowych i innych amerykańskich akcjach zbrojnych w Pakistanie, Jemenie i państwach afrykańskich zginęło do 116 cywilów.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-116-cywilnych-ofiar-atakow-samolotow-bezzalogowych,nId,2229378#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  +++
  https://www.iraqbodycount.org/database/
  +++
  More than 1 in 10 Syrians have been wounded or killed since the beginning of the war in 2011, according to a new report that finds a staggering 470,000 deaths have been caused by the conflict, either directly or indirectly.

  The grim tally from the Syrian Center for Policy Research (SCPR) represents a dramatic increase from the total of 250,000 fatalities often cited by the United Nations, which stopped independently counting Syria’s war dead early in 2014.

  In all, 11.5 percent of Syria’s population has been wounded or killed since 2011, according to the SCPR analysis. The vast majority of deaths — 400,000 — were caused by violence, while 70,000 came as an indirect result of the war — the collapse of the country’s health-care infrastructure, lack of access to medicine, poor sanitation, the spread of communicable diseases, falling vaccination rates, food scarcity and malnutrition. Another 1.88 million Syrians have been injured.

 3. Maćko said

  http://www.globalresearch.ca/us-has-killed-more-than-20-million-people-in-37-victim-nations-since-world-war-ii/5492051

 4. Mariusz said

  Mossad schodzi na dziady, partaczy robotę i zaczyna być pośmiewiskiem nawet w samym Izraelu! Ostatnie partactwo w Nicei i Monachium jest tego dowedem! Nawet sam Szechter jest tym oburzony!

  Izrael: Policja zatrzymała agenta Mossadu. Podczas szkolenia

  Niedoszły szpieg usiłował w ramach treningu podłożyć atrapę bomby pod samochód w izraelskiej stolicy. Wzbudziło to podejrzenia przechodzącej nieopodal kobiety, która niezwłocznie zawiadomiła policję. Dopiero na komisariacie agent zdołał wytłumaczyć swoje zachowanie.

  – Miejmy nadzieję, że Mossad jest bardziej skuteczny za granicą – skomentował kanał 10 izraelskiej telewizji. Z kolei portal internetowy „Ynet” powiadomił, że w związku z poniedziałkowym incydentem agencja wywiadowcza zawiesiła trzech pracowników.

  Jak podaje agencja AFP, Mossad nigdy nie uprzedza izraelskich służb porządkowych, gdzie i kiedy zamierza prowadzić ćwiczenia.

  Słynnej agencji wywiadowczej w przeszłości zdarzały się znacznie poważniejsze wpadki, które podkopały jej reputację. W 1991 r. czterech jej agentów zostało zatrzymanych na Cyprze, gdzie usiłowali założyć podsłuch w ambasadzie Iranu. W 1997 r. próba otrucia przez Mossad Chaleda Meszala, lidera radykalnej organizacji palestyńskiej Hamas, zaogniła stosunki pomiędzy Jordanią i Izraelem i zmusiła Tel Awiw do uwolnienia duchowego przywódcy Hamasu szejka Ahmeda Jasina. Rok później izraelski szpieg otrzymał w Szwajcarii wyrok w zawieszeniu za próby podsłuchiwania rozmów telefonicznych Libańczyków.

 5. Mariusz said

  4 czerwca 2010 roku w ręce polskich służb w Warszawie wpadł niejaki Uri Brodsky, izraelski adwokat. Oczywiście to nie było jego prawdziwe nazwisko. Jak się szybko okazało, współpracował z jednym z członków komando likwidatorów, przebywającym w Niemczech Michaelem Bodenheimerem, ukrywającym się również pod fałszywą tożsamością. Jak twierdzi autor „Sekretnych wojen Mossadu”, Brodsky wpadł tylko dlatego, że posługiwał się paszportem na nazwisko znane już europejskim służbom. Gdyby wjechał do Polski, używając nazwiska Warin, jak robił to już wcześniej, prawdopodobnie uniknąłby zatrzymania.

  Polski sąd wydał Brodsky’ego Niemcom, a ci skazali go – ale tylko za sfałszowanie niemieckiego paszportu – na grzywnę 60 tysięcy euro.

  To tylko jeden z licznych szpiegowskich epizodów, po które sięga Denoel sięga w swojej książce. Jest w niej zresztą więcej smaczków. Odkrywa między innymi podwójne życie wielkiego filmowego producenta Hollywood, ujawnia powiązania finansistów z handlarzami bronią i technologiami, pokazuje mechanizmy wyprowadzania tajnych funduszy i wojny na sfałszowane pieniądze, poświęca również sporo uwagi najbardziej aktualnym sprawom, czyli zaangażowaniu w konflikt na Bliskim Wschodzie.

  Jak dowodzi Yvonnick Denoel, Mossad zawsze potrafi pozostać w środku gry. Nawet jeśli inne wywiady nie zdają sobie sprawy, gdzie i o co toczy się gra.

 6. watazka said

  Nic dziwnego, skoro w Europie sie trenuje terrorystow. Mianowicie w Kosowie jest kilkanascie obozow treningowych i to pod ‚opieka’ amerykanskiej bazy militarnej Bondsteel.
  Zawsze wiedzialem, ze EUropa ciezko zaplaci za awanture w Jugoslawii:

  US Training ISIS Only Miles from Bondsteel Base inside Europe | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/us-training-isis-only-miles-from-bondsteel-base-inside-europe/

 7. Grigorij said

  https://www.google.pl/maps/place/Munich,+Germany/@48.1365471,11.5933835,3a,75y,240.62h,68.48t/data=!3m8!1e1!3m6!1s-UsQpyGmhD6A%2FV2hyzThLhCI%2FAAAAAAAAkvY%2Fp9dpfoEqy3oYYqQ6VqK-zpnxkyKiq-8FgCLIB!2e4!3e11!6s%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2F-UsQpyGmhD6A%2FV2hyzThLhCI%2FAAAAAAAAkvY%2Fp9dpfoEqy3oYYqQ6VqK-zpnxkyKiq-8FgCLIB%2Fw203-h101-n-k-no%2F!7i8704!8i4352!4m5!3m4!1s0x479e75f9a38c5fd9:0x10cb84a7db1987d!8m2!3d48.1351253!4d11.5819806!6m1!1e1?hl=en

 8. Lam said

  WARIACTWO
  Każdy morderca to „zwykły wariat
  I gdzie mu tam w głowie jakiś szariat”.
  Choroba psychiczna się w Unii rozszerza…
  A może dotknęła i Niemiec kanclerza?
  24-07-2016

 9. Marek said

  Jest odpowiedź żydomediów na atak lotniczy Rosjan sprzed kilku dni w Syrii:

  Aleppo: Zbombardowano cztery szpitale. Zginął noworodek
  Z oświadczenia wynika, że „po serii ataków z powietrza przeprowadzonych przez syryjskie i rosyjskie samoloty wojskowe” cztery zbombardowane szpitale będą nieczynne.

  ===
  gnidy załgane, kto wam jeszcze wierzy?
  zryte barany i bydło, podobne wam chzarskie śmieci:)

 10. Marek said

  ups, link:
  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-aleppo-zbombardowano-cztery-szpitale-zginal-noworodek,nId,2241507

 11. revers said

  dane nieaktualne w Reutlingen pod Stuttgartem uchodzcca z Syrii zaszlachowal meczeta 21 letnia kobiete.

  http://pikio.pl/niemcy-krwawy-atak-mezczyzna-zabil-kobiete-maczeta-ranil-innych/

  lub isis

  http://pikio.pl/isis-znowu-zaatakowalo-ponad-60-ofiar-i-200-rannych/

 12. Jack Ravenno said

  „Europol w najnowszym raporcie podaje, że w 2015 roku w samej Europie z rąk terrorystów zginęło 151 osób. Europa stanie się równie niebezpieczna co Bliski Wschód?”

  K…rwa żesz no! A tylko w wypadkach samochodowych w UE ginie ok 25000 ludzi rocznie. TO NIE TA SKALA!

  Ten żałosny terroryzm jest jeszcze we wczesnych powijakach. Kudy im do terroru na drogach.

  Taki mój komentarz statystyczny…

 13. Jack Ravenno said

  P.S. Chociaż…ten z Nicei już poszedł „po lnii”

 14. Maćko said

  12. Jack – Racja, na Swiecie ginie w wypadkach samochodowych 1240000 osób. Tylko nie jestesmy w masie racjonalni, Np. boimy sie rekinów od ugryzienia których ginie na swiecie rocznie…. 5 osób z 200 ugryzionych. 😉

  9. Marku – niestety 85% lemingozy wierzy w manipulacyjne komunikaty massmeNdiów.

Sorry, the comment form is closed at this time.