Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Simonian potępiła apel Rady Atlantyckiej o przygotowanie ataków cybernetycznych na RT

Posted by Marucha w dniu 2016-07-23 (sobota)

Redaktor naczelna RT Margarita Simonian potępiła apel Rady Atlantyckiej o przygotowanie ataków cybernetycznych na stację telewizyjną.

Wcześniej Rada Atlantycka w raporcie „Broń do powstrzymywania: jak Polska i NATO powinny przeciwstawiać się odradzającej się Rosji” rekomendowała Warszawie wniesienie RT na listę potencjalnych obiektów ataków cybernetycznych.

Jeden z punktów raportu głosił: „Polska powinna ogłosić, że zastrzega sobie prawo do przeprowadzania ataków cybernetycznych (nie koniecznie w odpowiedzi na ataki cybernetyczne). Władze kraju powinny też opublikować listę potencjalnych obiektów ataków, np. moskiewskie metro, system energetyczny Petersburga i rosyjskie media państwowe, jak RT”.

Biuro prasowe stacji przypomina, że sojusz już wcześniej wspominał o przeciwstawieniu się „rosyjskiej propagandzie”. Z kolei media informowały, że NATO może rozpocząć walkę z rosyjską „bronią informacyjną” przy pomocy wyspecjalizowanych struktur.

http://pl.sputniknews.com/

Jeśli dobrze rozumiemy, Rada Atlantycka otwarcie zachęca do popełnienia przestępstwa, jakim jest zakłócanie komunikacji międzynarodowej. Nie mówiąc już o takich pierdołach, jak prawo do wolnej wypowiedzi.
Admin

Komentarzy 11 to “Simonian potępiła apel Rady Atlantyckiej o przygotowanie ataków cybernetycznych na RT”

 1. Asia said

  Sami sobie kopią grób. Kto pod kimś dołki kopie sam w nie wpada. Siewcy zła, kłamstwa powinni wiedzieć, że to co sieją to to zbiorą często pomnożone.Bójcie się dranie. Nadchodzi PRAWDA i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Wszystko co ukryte zostanie ujawnione. Szykujcie sznury Judasze.

 2. jazmig said

  Co to za organizacja, ta Rada Atlantycka?

 3. wiosna said

  Czy wladze IIIRP potrzebuja podpowiedzi i porad
  na kazdy temat ? Mysle, ze w tym celu wprowadzono IIIRP do UE, by nas pouczano,
  co nalezy robic w post PRL-owskim panstwie,
  w jaki sposob dokonywac nowoczesnych przeksztalcen i innych zmian politycznych.

 4. Dziadzius said

  I znowu durna Polska jest glaskana przez Usraelskich trenerow jak w 39 — Wy idzcie do wojny a my a za wami –ale dlugo potem i w sam czas na spadek po was.

 5. panMarek said

  Fajna sztuka na tej fotce. Też bym ją zaatakował.

 6. Siggi said

  ##-2 Jazmig
  Co to za organizacja, ta Rada Atlantycka?
  ————-
  To jest taki gatunek śledzi atlantyckich,których ja np.nie mogę wziąć do pyska.Suche to,niestrawne,słone i śmierdzi petrochemią.Jak ich zasolić do beczki,to trza się liczyć,że może wystąpić bombaż.Jak kiedyś nasza flota rybołowna na Atlantyku nałapała tego dużo,to trza było to wtedy kierować do przetwórstwa na pasze jako dodatek do mieszanek”treściwych”.Potem to skarmiali w tuczu świń i trafiało na nasze stoły i śmierdziało niemożebnie.Z powodu właśnie tych śledzi rosło niezadowolenie społeczno-polityczne od czasów „Wiesława’ i dopiero za Eddy zaczęto sprowadzać matiasy od Kamczatki,które były do kupienia na giełdzie towarowej ryb dalekowschodnich w Amsterdamie.Nastroje społeczno-polityczne się poprawiły,bo matiasy przypadły Narodu do gustu i dzięki temu jako zagrycha wzrosło wypijanie „białej gatunkowo”wódki typu: Wyborowa,Żytnia z kłoskiem(bo nie może być bez kłoska)Luksusowa,Mazowiecka Mocna,itd.

  Odpowiadając dodatkowo na pytanie należy zauważyć siłą faktów,że prawie Europa jest …sowiecka,bo wszędzie rady-soviety:Rada Europy,Rada Atlantycka,Rada NATO itd.
  Siłą inerrcji musi to kiedyś (…jak to mówią w poznańskim) pierdalnąć.

 7. AlexSailor said

  Przypomnę, że Stany Zjednoczone zadeklarowały, że atak cybernetyczny przeciw nim, to jest ich instytucjom i ich firmom, będzie traktowany jako agresja wojenna, to jest niewypowiedziana wojna.

 8. julius said

  W raporcie jest również zawarte takie zalecenie dla rzadu
  Warszawa powinna także „znaleźć nowe bodźce dla swoich obywateli do pozostania w Polsce, zamiast emigrowania do innych krajów UE”, dokument mówi, dodając, że „Emigracja zredukowała zdolność obronną Polski poprzez odprowadzanie za granicę ludzi w wieku poborowym, często z technicznymi i informacyjnymi (IT), umiejętnościami”.

  https://www.rt.com/news/352712-poland-russia-atlantic-council/

  Ciekawe jakie kroki podejmie rząd PiS wg zaleceń Amerykanów, żeby zatrzymać w kraju potencjalne „mieso armatnie” do walki za anglosasko żydowskie interesy.

 9. Henry said

  Ad:6 Siggi
  Dziekuje Szanownemu Panu Siggi.
  Jeden z najlepszych komentarzy, jaki dzisiaj czytałem.

  Jestem głęboko przekonany, ze Pana przewidywania już niedługo będą rzeczywistością,
  a marzenia wielu społeczeństw na świecie stana się faktem.

  Pana komentarz jest bardzo fachowy i świadczy o dobrym przygotowaniu merytorycznym również
  w dziedzinie śledzi atlantyckich, które to nawet po enzymatycznym procesie dojrzewania (nim dojdą do maties)
  narażone są na bombaże, fermentacje i inne procesy naturalne, które musza (jak Pan słusznie pisze) już wkrótce
  doprowadzić do samoistnego zatrucia, a smród RA dojdzie nawet do Alaski i Uralu.
  pozdrawiam.

 10. wi42 said

  @6, 9
  Podzielam opinię Henry o komentarzu Siggi – miłej niedzieli

 11. peacelover said

  no coz ! widac z tego ,ze idiotow i w tzw Radzie Atlantyckiej nie brakuje !

Sorry, the comment form is closed at this time.