Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kolejny straszny atak w Niemczech. Syryjczyk zabił kobietę maczetą.

Posted by Marucha w dniu 2016-07-24 (Niedziela)

Do kolejnego krwawego zamachu doszło w miejscowości Reutlingen na południu Niemiec, gdzie 21 – letni azylant pochodzący z Syrii, zaatakował kilka osób maczetą. W wyniku obrażeń zmarła jedna kobieta. Dwie pozostałe osoby są poważnie ranne.

Policja zatrzymała sprawcę, który został już przewieziony do aresztu. Póki co nie wiadomo jaki był motyw zamachowca.

Ostatnie dni to dla mieszkańców Europy Zachodniej niezwykle niebezpieczny czas. Po straszliwej tragedii w Nicei, ataku nożownika w Wurzburgu oraz strzelaninie w Monachium, chwile grozy przeżyli mieszkańcy miasta Reutlingen. W niedzielę po południu doszło tam do krwawego ataku, którego dokonał 21 – letni Syryjczyk.

Mężczyzna rzucił się na kobietę pracującą w jednym z punktów gastronomicznych, w których sprzedawano m.in. kebaby. Syryjczyk ranił także dwie inne osoby, które wymagają hospitalizacji, ale ich życiu prawdopodobnie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z informacji, które przekazała miejscowa policja wynika, że zamachowiec został schwytany i przewieziony na komisariat policji. Póki co nie są znane motywy mężczyzny. Trudno także zweryfikować, czy przeprowadzony atak był islamskim zamachem terrorystycznym czy jedynie atakiem szaleńca.

Według informacji podanych przez świadków zdarzenia wynika, że mężczyzna zachowywał się bardzo dziwnie, wymachując maczetą. Niemiecki „Bild” pisze również, że zamachowiec biegał za policyjnym radiowozem.

http://www.pch24.pl

Coś za dużo tych „szaleńców” wśród imigrantów.
A w związku z tym niemieckie władze zastanawiają się czy nie powinny zaostrzyć przepisów związanych z posiadaniem broni. Szef niemieckiego MSW Thomas de Maziere zapowiedział, że pochyli się nad tą sprawą i zbada czy obecne przepisy nie są zbyt liberalne.
Tu już nie ma człowiekowi co opaść…

Admin

Komentarzy 27 to “Kolejny straszny atak w Niemczech. Syryjczyk zabił kobietę maczetą.”

 1. Nina said

  Wg niemieckich mediów ofiarą ataku „migranta” była ciężarna Polka.

 2. anATOM said

  Tak to Polka została zabita.

 3. Nieważny said

  Winę za to oczywiście weźmie na się tzw. państwo islamskie.

 4. Zawisza said

  Niemcy i Zachód są wzorem do naśladowania dla polskiego rządu. Szkoda że tylko w cenach produktów a nie płac czy powszechnego dostępu do broni jak w Niemczech.

  Przynajmniej władze niemieckie się przyznały jaki jest cel zamachów terrorystycznych. Rozbrojenie obywateli.

 5. Greg said

  Komentarz z sieci:
  „Polacy będą wracali do Polski z Wielkiej Brytanii, ze Szwecji, z Francji, z Niemiec. Wrócą ci, którzy w porę się zorientują, że lepiej ŻYĆ za 2000 złotych niż UMRZEĆ za 4000 euro. Pewne jest, że już niebawem będziemy oglądali lądujące na Okęciu samoloty z Londynu, Paryża, Sztokholmu czy z Hamburga pełne przerażonych ludzi opowiadających przed jakim horrorem udało im się uciec. Wielkimi krokami zbliża się czas dżihadu i jeżeli ktoś tego nie dostrzega to albo jest zaślepiony poprawnością polityczną, albo jest zwyczajnie głupi. Ostatnie zamachy to tylko małe próby przed prawdziwym islamskim powstaniem podczas którego krew będzie płynęła ulicami zachodnich miast. Będą się tam rozgrywały sceny jakie się nie mieszczą w głowach zaślepionych dobrobytem Europejczyków. My w Polsce mamy jeszcze szansę, tylko nie możemy tracić czasu i musimy przygotować się na graniczenie z agresywnym islamskim kalifatem. I zrobić porządek z rodzimym lewactwem, które chce tą islamską zarazę przywlec do Polski….”

 6. Informacja potwierdzona? 🙂

 7. revers said

  http://www.bild.de/regional/stuttgart/machete/mann-bringt-frau-um-mit-reutlingen-reutlingen-46972048.bild.html

  Kurski o uchodzcach, moze w koncu ktos chwyci za bron, nie tylko wegrzy

  http://wpolityce.pl/media/277576-czyzby-pekala-bariera-strachu-kurski-kilka-godzin-w-tvp-i-wiadomosci-podaja-wreszcie-prawde-o-islamskich-imigrantach

 8. Franz Maurer said

  niemiaszki ” kredki zemsty ” w ręce i malować,, malować, z pewnością to pomoże

 9. rdest said

  Mój brat parę lat temu podsumował polityczną poprawność.krótko: „My wam meczety ,wy nam maczety”

 10. Joannus said

  Ad 5
  ”Ostatnie zamachy to tylko małe próby przed prawdziwym islamskim powstaniem podczas którego krew będzie płynęła ulicami zachodnich miast. ”

  Może nie godzina ”w” tylko ”dż” pewna jak w banku.
  Po to niewidzialni dyspozytorzy ”zasobów ludzkich” rozlokowują i przemieszczają ”inżynierów i lekarzy”.
  W 2017 r. oj będzie się działo.

 11. Antares said

  A mnie tam fryców nie jest żal. Jeszcze nie zapłacili za swoje zbrodnie z ostniego wieku. Jeśli ktoś ich żałuje nie sobie postawi sceny z ostatniej wojny: masowe egzekucje, łapanki grabież majątku pokrywanie dzieci, palone miasta i wsie. Jeżeli my nie mamy możliwości choćby namiastki zemsty, niech zrobią to za nas ciapaci – w tym są dobrzy.

  To akurat była Polka…
  Admin

 12. SAP said

  Makrela WEG!

 13. Jan said

  @Antares,
  kurwa szok….to byla Polka…

 14. moment aresztowania bandziora.
  .https://youtu.be/fN2FyXFHRWo

 15. Greg said

  Czerwony Krzyż na karetkach?
  Jak to możliwe?
  Nikt tam nie protestuje?

 16. Greg said

  W katolickim kraju, na karetkach mamy węża.
  Ironia! (losu?)

 17. Archer said

  Syryjski „uchodźca” od 1.5 roku przebywający w Niemczech podjął pracę w kebabowni i tam się podobno zakochał w „polce”, która pracowała na zmywaku. Typowe dla „polek” że się zadają z taką menażerią.

 18. matirani said

  http://www.mpolska24.pl/wiadomosc/2376762/ciezarna-polka-zamordowana-przez-21-letniego-uchodzce-w-niemczech-morderce-zatrzymal-kierowca-ktory-potracil-uciekajacego-syryjczyka
  amordowana kobieta w Reutlingen była Polką. Kobieta była w ciąży. Ranne zostały natomiast dwie inne osoby przebywające w miejscu ataku.

  Morderca – 21-letni uchodźca z Syrii, uzbrojony w maczetę – został zatrzymany dzięki kierowcy BMW, który potrącił uciekającego. Syryjczyk był już wcześniej notowany przez niemiecką policję. Morderca miał się podkochiwać w Polce.

 19. Antares said

  Do Admin i Jan
  Tak, wiedziałem że to Polka. Wyraźnie napisałem że fryców mi nie żal. Naprawdę żal kobiety że ją to spotkało. Może faktycznie Polacy mieszkający w niemczech zaczną się zastanawiać czy umierać w niemczech za parę tyś. EUR czy w Polsce żyć za parę tys. PLN.

 20. olo said

  Zakazać używania wszelkiej broni, łącznie ze scyzorykami do obierania jabłek. Oczywiście tylko dla tubylców…

 21. Dictum said

  Do kolejnego zamachu doszło w niedzielę wieczór, w małej bawarskiej miejscowości Ansbach. 27-letni Syryjczyk wysadził się w powietrze przed jedną z restauracji, w czasie trwania tam festiwalu muzycznego. Wcześniej ochrona nie pozwoliła wejść mu do środka. W zamachu ucierpiało 12 osób, w tym trzy są w stanie ciężkim. Zamachowiec zginął od wybuchu bomby, którą miał w plecaku.

 22. revers said

  „… oraz zwraca uwagę na „sztuczny lęk” przed „muzułmanami, których przecież mieszka wielu w graniczących z Polską Niemczech.”

  Trudno odebrać oświadczenie Watykanu inaczej, niż jako bezczelne zaklinanie rzeczywistości, zaprzeczanie faktom. W ostatnich miesiącach, a właściwie dniach, mamy namacalne, niestety, dowody na straszliwe konsekwencje bezmyślego otwarcia granic dla nieznanych mas ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki. Duchowni starają się włączyć do grona tych, którzy mają na swoich rękach krew niewinnych ofiar zamachów w Paryżu, Brukseli, Nicei, Monachium i we wielu innych dotychczas uchodzących za bezpieczne miejsc w Europie. …”

  https://kierunki.info.pl/2016/07/watykan-atakuje-polakow-ws-uchodzcow/

 23. peacelover said

  Nie zapominajmy o projektach „JUDOPOLONIA I ZYDOBANDERA” i…o kompletnej infiltracji zydostwa w kazdy europejski rzad.
  To wlasnie PARCHY planuja i realizuja rekami „IMIGRANTOW” swoje anty-biale, anty-katolickie bandytyzmy i pchaja do przodu
  swoje oblakane projekty,… i…. oczywiscie skwapliwie maskuja swoje zbrodnicze poczynania !!!!! Patrzec IM na brudne lapska !!!

 24. revers said

  W Polsce juz sa od dawna, lub przejsciowo …

  http://niezalezna.pl/83786-w-lodzi-sluzby-zatrzymaly-irakijczyka-planowal-zamach-na-terenie-polski

 25. Zgorzkniały said

  Podobno ta Polka była w związku z jej zabójcą…

  W takim związku, że on się narzucał, a ona nie chciała.
  Admin

 26. tango said

  Admin skąd wiadomość że nie byli w zwiazku , daj jeśli możesz źródło.

 27. Isia said

  … znalazłam w sieci … że chodzi o 45 letnią kobietę, Polkę … matkę kilkorga dzieci … po krótkim romansie zerwała związek ze swoim przyszłym zabójcą … pracowali w tym samym barze i tutaj się poznali …

Sorry, the comment form is closed at this time.