Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Niewygodny Chomyszyn
  Ale dlaczego? o Niewygodny Chomyszyn
  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  revers o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  revers o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Watykan atakuje Polskę ws. „uchodźców”

Posted by Marucha w dniu 2016-07-25 (Poniedziałek)

Watykańscy hierarchowie pozwolili sobie na bezczelną zagrywkę wobec Polski tuż przed mającymi się rozpocząć w najbliższym czasie w Krakowie Światowymi Dniami Młodzieży.

Na finiszu przygotowań do międzynarodowego spotkania młodych katolików próbują oni oczernić Polaków, bardzo negatywnie odnosząc się do stanowiska naszych władz i społeczeństwa w sprawie przyjmowania tzw. uchodźców.

W oficjalnej nocie Watykan oskarża część polskich środowisk politycznych o propagowanie wrogości wobec muzułmanów. Jako zarzut, wysoko postawieni duchowni przedstawiają jednolity charakter etniczny naszego społeczeństwa, a zjawisko ubogacania kulturowego przez migrantów jako coś nowego dla zwykłego Polaka.

Stwierdzają oni, że w Polsce panuje wielki strach przed „obcymi”. Watykan zarzuca nam braki w debacie publicznej, zawiłe procedury migracji i niekompletny program nauczania, który nie ujmuje kwestii religijnego, rasowego i kulturowego zróżnicowania świata, co powoduje, iż Polacy mają wypaczone pojęcie o imigrantach.

Wiadomość mówi, że nastroje potęguje część partii politycznych oraz „nieodpowiednie wypowiedzi polityków” oraz zwraca uwagę na „sztuczny lęk” przed „muzułmanami, których przecież mieszka wielu w graniczących z Polską Niemczech.”

Trudno odebrać oświadczenie Watykanu inaczej, niż jako bezczelne zaklinanie rzeczywistości, zaprzeczanie faktom. W ostatnich miesiącach, a właściwie dniach, mamy namacalne, niestety, dowody na straszliwe konsekwencje bezmyślego otwarcia granic dla nieznanych mas ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Duchowni starają się włączyć do grona tych, którzy mają na swoich rękach krew niewinnych ofiar zamachów w Paryżu, Brukseli, Nicei, Monachium i we wielu innych dotychczas uchodzących za bezpieczne miejsc w Europie.

Z całą pewnością jednak coraz trudniej będzie komukolwiek, choćby papieżowi, przekonać nas, że rację mają nie Polacy, którzy mądrze opierają się obcym kulturowo, muzułmańskim imigrantom, a przyjmujący ich z otwartymi ramionami lewicowo-liberalni zachodni politycy. Niestety, za ich nieodpowiedzialne i bezmyślne poczynania płacimy już także Polską krwią…

Źródło: Pikio
https://kierunki.info.pl

Komentarzy 59 do “Watykan atakuje Polskę ws. „uchodźców””

 1. ? said

  „Duchowni starają się włączyć do grona tych, którzy mają na swoich rękach krew niewinnych ofiar zamachów”.

  Oni już dawno są w tym gronie.

 2. Antares said

  Ach ten „cudowny” Watykan. Mnie to nie dziwi- to nie pierwszy raz tak „miły” gest z ich strony w stosunku do naszego kraju.

 3. Olo said

  Żydowski parch Bergoglio mówi i robi co mu nakazuje centrala w Tel Avivie, a Polacy powinni go olać porannym ciepłym moczem.

 4. Franz Maurer said

  kardynał bergolio pełniący mam nadzieję chwilowo obowiązki Papieża zapomniał chyba komu ma służyć i wp….la sie w nie swoje sprawy, kiedy ten miłośnik kozoje…ów przejrzy na oczy ?

 5. Greg said

  @2
  Amen.

 6. Greg said

  Czy Watykan miesza się do polityki?
  Taaaak!
  To dlaczego ks.Międlar nie może?

 7. JO said

  Bij. bij , bij Zyda!!

 8. Kowalski said

  OLO swietna uwaga.Caly sw. kosciol jest zaczadzony pseudo ;;;kaplanami.A pozniej placza ze kosciol jest zagrozony.PAN JEZUS powiedzial ;strzescie sie uczonych w pismie I faryzeuszy .Ktorzy chodza w dlugich szatach I oczekuja pozdrowien na rynkach.TO WLASNIE ONI.

 9. revers said

  Orban o zachodnich elitach duchowych i swieckich „…obecnie mamy do czynienia z kryzysem elit i kryzysem demokracji w Europie i całym świecie zachodnim.”

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/90997-orban-miliony-turkow-moze-ruszyc-na-europe

  inaczej po 2000 EUR kieszonkowego, ktory kenesejmowiec da sobie obciac dietki o 10 tys Zlp. lub ktory Tusk, purpurowy z Kurii?

  http://pikio.pl/strajk-glodowy-uchodzcow-chca-2000-euro-miesiecznie-kieszonkowego/

 10. peacelover said

  …jedzie do Polski ! OK !
  wiec moze oberwie jakims smierdzacym jojem,,,
  bo Polacy wiedza , co robia !

 11. Siekiera_Motyka said

  Ad. 7 – Widać że ci goście niedługo będą programować dla Microsoft.

  .http://pikio.pl/wp-content/uploads/2015/09/strajk-g%C5%82odowy-681×443.jpg

  Dlatego potrzebują więcej by kupić książki.

 12. adsenior said

  Co się dziwić, jak ambasadora belzebuba osadzili na Stolcu Piotrowym??

 13. Dictum said

  Relacja jednego z dziennikarzy mówiła o Wielkiej Brytanii, gdzie odbywają się muzułmańskie pochody z transparentami wzywającymi do zabicia rządu, premiera i wszystkich, którzy staliby islamistom na drodze do władzy. Te pochody ochrania policja.

 14. Aguirre said

  Ciekawe co zrobi nasza hierarchia w obliczu tego paszkwilu oraz w sytuacji kiedy świadomi Polacy-katolicy będą oficjalnie wypowiadać posłuszeństwu temu „papieżowi”. Oj będzie się działo!!! ostatnio nawet lewak Sierakowski urzeka, że w Polsce katolicy nie słuchają Franciszka.

 15. La Reine Toronto said

  Jezuici maja w rekach caly swiat….i dlatego Polacy to niewolnicy i rytualy planowo oslabiaja mozliwosc krytycznego myslenia….a moze do czasu?

 16. JO said

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/22/festiwalowy-katolicyzm-o-swiatowych-dniach-mlodziezy-bez-entuzjazmu/#comment-599805

  Ojojoj said

  2016-07-22 (piątek) @ 20:03:11
  Dziendoberek robi krzyzyk na czole:

  I jeszcze ktos watpi, ze ten Papiez reprezentuje Belzebula??

  Czy ktos tu w Gajowce chce sie zblizyc, podac mu reke, poszukiwac z Nim Prawdy?????

  No kto chce to zrobic??

 17. revers said

  jak cos nie wybuchnie za wczasu … http://niezalezna.pl/83786-w-lodzi-sluzby-zatrzymaly-irakijczyka-planowal-zamach-na-terenie-polski

 18. 123 said

  Liczę bardzo na zmianę atmosfery w Europie i na świecie, że zniknie zagrożenie, lęk, a młodzież wprowadzi atmosferę radości i pokoju – mówił dziennikarzom tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.

  http://gosc.pl/doc/3324951.Kard-Dziwisz-Licze-na-zmiane-atmosfery-po-SDM

  utopia posoborowa czy demencja?

  Ateiści – kredą.
  posoborowcy pseudoKatolicy – modłami międzyreligijnymi z Allahami i innymi Baalami.
  antyPapieże – całowaniem muzułmanów po nogach i księgach.

 19. Radosław37 said

  …mogą zatańczyć na uszach. Nic im do tego. W Polsce liczy się prawdziwa wiara katolicka. Nie interesuje mnie kościół judeooislamski budowany na potrzeby nowego świata. Katolicy w Polsce (prawdziwi) są świadomi ogromnych prześladowań jakie czekają ich w najbliższych latach. Naród zginie ale nie podda się.

 20. volviak19 said

  Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził na stałe nawet 1 000 000 IMIGRANTÓW !!! DO POLSKI !!
  Mam wam do zakomunikowania coś nie bywałego dotychczas w historii przemytu ludzi i coś wręcz niewiarygodnego z punktu widzenia wielkości środków logistycznych do tego użytych .
  A MIANOWICIE JAK W TYTULE CARITAS POLSKI WRAZ Z KURIAMI KOŚCIOŁA RZYMSKOKATOLICKIEGO W POLSCE WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU Z WIELOMA ODDZIAŁAMI CARITASU NA ŚWIECIE ,ALE RÓWNIEŻ CO BARDZO PRAWDOPODOBNE W POROZUMIENIU I ZA ZGODĄ KURII RZYMSKIEJ
  POD PRZYKRYCIEM ORGANIZOWANIA W POLSCE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY SPROWADZIŁ DO POLSKI Z ZAMIAREM STAŁEGO OSIEDLENIA OD 700 000 DO 1 000 000 IMIGRANTÓW ARABSKIEGO POCHODZENIA
  KTÓRZY W POLSCE PO ZAKOŃCZONYCH DNIACH MŁODZIEŻY POZOSTANĄ JAKO UCHODŹCY Z KRAJÓW OGARNIĘTYCH WOJNĄ LUB PRZEMOCĄ RELIGIJNĄ I POLITYCZNĄ
  ONI TU JUŻ SĄ DO POLSKI DOTARŁO JUŻ PRAWIE 3 000 000 „PIELGRZYMÓW”
  od Zbyszek Gojny

  Lekka przesada i poruta.
  Admin

 21. Piotr said

  św. Wincenty z Paulo (1581-1660) :

  „Niepodobna poprawić kapłanów zatwardziałych w złu, bo zły ksiądz prawie nigdy się nie nawraca. Chcąc więc znaleźć środek do odrodzenia kleru, trzeba zacząć od tych, którzy mają przyjąć kapłaństwo, a nie od tych, którzy już są wyświęceni.”

 22. NICK said

  Volviak. Link(i) do źródeł.

 23. Greg said

  Z you tube znikają filmy demaskujące logo i całą otoczkę ŚDM.
  Cenzura?
  I tak nie przemogą!

 24. Luis said

  co wie Franciszek? A nie jest czasem, że namawiając nas do przyjęcia imigrantów chroni nas przed innymi, znacznie bardziej „perfidnymi”; począwszy od 11 września, wszędzie ci muzułmanie [nic im nie brak], pytanie czy na pewno? pojawiają się dziwne artykuły o marsjanach

 25. jamek said

  Zobaczcie wybryki pseudożyda Gądeckiego twórcy tzw antysemityzmu ksenofobi rasizmu i mowy nienawiści

  Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem:

  https://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco

  „AF: Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?
  Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnienapisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni. Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.
  A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

  Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie
  Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.
  To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.
  I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

  (…)

  Ale co jakiś czas trzeba przerzedzić stado. Inaczej stado staje się zbyt liczne. Kiedy stanie się zbyt duże, zużyje wszystkie zasoby. Dlatego trzeba co jakiś czas je przerzedzić. Nazywamy to teatrem wojny, bo dla nas zabawne jest to, że dwaj nasi najwięksi wrogowie, biała rasa i arabska, widzieć kiedy kobiety, to jest zabawne, kiedy sie widzi jak zabijają się wzajemnie, a my robimy duże pieniądze. Wierz mi, przez to mam duże straty w synagodze.”

 26. revers said

  re20,22

  Nie tylko caritas, ale europejscy jezuici stoja za tym, w Polsce jeszcze ruch Ochockiej robi za naganiaczy uchodzcow lub inne powiazane z Sorosem organizacje pozarzadowe lub polskojezyczny MSZ.

  http://www.msz.gov.pl/en/foreign_policy/polish_aid/polish_aid_for_the_refugees_in_the_middle_east;jsessionid=39B63EB443D7458B95F7851F0E067BA7.cmsap2p

  http://en.radiovaticana.va/news/2016/06/08/jrs_and_caritas_europe_call_on_eu_to_treat_refugees_as_peopl/1235718

  Witajcie uchodzcy, polacy sa za homogenni, nalezy ich przeasfaltowac i wzbogacic kulturowo, znajdzie sie w tekstach watykanskich i episkopatu polskojezycznego.

  http://press.vatican.va/content/salastampa/en/bollettino/pubblico/2016/07/23/160723a.html

  A przciez juz polski przez 123 lata nie bylo na mapie europy i nikt jakos nie martwil sie w watykanie o homogennosc polakow, by z wzjatkiem nileicznych ksiezy jak Piotra Skarga nie dac sie zatracic innym narodkom.

 27. Stanisław said

  Panie Marucha, to co pisze Olo /3/ to już nie łyżka dziegdziu na stronie Gajówki a kupa g.wna. Przykre!

 28. Re: 27 Stanislaw…
  A cos bardziej konkretnego ma pan szanowny do powiedzenia? Jakis kontr-argument moze by raczyl pan jakis zapodac w sprawie wypowiedzi nr: 3 ???…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. JO said

  A z czym sie Pan moze nie zgodzic, procz Formy wypowiedzi, ktora usprawiedliwona jesy Swietym Oburzeniem…?

  Powinnismy opuscic Zydow przebranych w sutanny. To nasz obowiazek, nawet, jezeli ta sutanna jest Biala.

 30. wielkopolanin said

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18457&Itemid=46

 31. Lily said

  Re 15:Jamek
  Dlaczego „pseudozyd ” ?.
  W III.R.P, na antypolonizm,polakozerstwo,nie ma
  paragrafow.Z Polakami moga robic wszystko,co
  sie komu podoba,ba nawet mozna awansowac.
  Panski „pseudozyt”,nawet nie wspomnial o tym.

 32. SAP said

  Kiedyś Dzieńdoberek skończyłby na stosie. Dziś już nie. Więc niech się spali ze wstydu.

 33. JO said

  ad.32. PSYCHOPACI nie maja poczucia wstydu. T chorzy, niebezpieczni ludzie.

 34. witek said

  Ten haniebny atak wyszedł spod pióra Rzecznika Episkopatu Polski, niejakiego ks Rytla

  23 lipca, czyli na kilka dni przed ŚDM − ksiądz Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik prasowy Episkopatu Polski, w krótkiej nocie opublikowanej przez Watykańskie Biuro Prasowe prezentuje sytuację w Polsce
  Ksiądz Paweł Rytel−Andrianik pisze:

  „Polska jest z etnicznego punktu widzenia krajem jednorodnym. Imigracja (w szczególności zaś obecność uchodźców) jest zjawiskim nowym i dziwnym dla przeciętnego Polaka. Dlatego, pomimo iż wg. statystyk oficjalnych, mamy do czynienia z zaledwie 0,4 % ich udziałem w odniesieniu do populacji, istnieją w kraju duże przed nimi obawy.

  Powodem tego jest całkowity brak publicznej debaty na ten temat, skomplikowane normy i procedury prawne związane z imigracją, niewystarczające zaangażowanie w te sprawy polskiego rządu, a także organizacji pozarządowych i jeszcze wiele innych czynników. Nie ma koncepcji odnośnie zarządzania zjawiskiem migracji ani w UE, ani w Polsce.

  Na nieszczęście, obawy te są podsycane przez niektóre polskie partie polityczne jak również przez nieodpowiednie deklaracje składane przez polityków polskich. Istnieje w Polsce sztucznie stworzony strach przed muzułmanami, zrozumiały do pewnego stopnia ze względu na ataki terrorystyczne. Polska graniczy z Niemcami, posiadającymi dużą populację muzułmańską, a na granicy polsko niemieckiej nie przeprowadza się żadnych regularnych kontroli. Berlin jest położony zaledwie 80 km od granicy”.

  Rzecznik biskupów cytuje kilka niedawnych, określonych przez niego jako „przykre” zajść. W Suwałkach, Łomży i w Białymstoku pisze „miały miejsce ataki na cudzoziemców proszących o azyl lub już posiadających go”.

  Dalej Paweł Rytel−Andrianik stwierdza:

  „Istnieją także ochotnicze ‚ugrupowania militarne’, które gwałcą prawo do wolności i przetrzymują uchodźców syryjskich w Zgorzelcu, na granicy polsko−niemieckiej. Mowa tutaj o Syryjczykach, którzy przyjeżdżają do Polski na zakupy ze względu na niższe ceny”. Miało to miejsce w lutym 2016.

  W kwietniu i w maju zaistniały także przypadki ataków na ciemnoskórych studentów, przebywających w Polsce w ramach projektu Erasmus.

  Miały też miejsce – pisze Paweł Rytel−Andrianik − „w Warszawie i we Wrocławiu marsze nacjonalistów z jasnym dla cudzoziemcow przesłaniem: pozostańcie we własnych domach”.

  Rzecznik prasowy Episkopatu Polski kontynuuje dalej:

  „W Polsce nie istnieje żaden program strukturalny, pozwalający na nauczenie Polaków różnorodności odnoszącej się tak do religii, jak i rasy czy kultury. Funkcjonują jedynie projekty lokalne, albo też programy ukierunkowane na ściśle określone grupy, jak np. „Ocalenie”, programy dla agentów policji i straży granicznej”. (…)

  Fundacja Ocalenie http://m.fundacjaocalenie.org.pl/

  http://ocalenie.org.pl/category/finansowanie/

  Słowa księdza Rytla –Andrianika mają szczególny wydźwięk, jakoże wypowiedziane są w wigilię papieskiego przyjazdu do Polski. Ukazują one zaniepokojenie polskiego Kościoła pewnymi stniejącymi wewnątrz kraju fenomenami. (…)

  ***
  kim jest:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Rytel-Andrianik

 35. jamek said

  Do 31
  Pseudożyd to taki skrót, a oznacza tych co „podają się za żydów a nimi nie są” tych co „diabła mają za ojca” z synagogi szatana i faktycznych gojów (pogan).

 36. Greg said

  @30
  Jaki Episkopat taki rzecznik!
  Pluje nam w twarz, to jest zdrada Polski i Kościoła.
  Wszystkie maski już opadły, to zbiorowe opętanie!
  Kto wytrzyma do końca, będzie zbawiony.

 37. Kronikarz said

  Nie dość, że żyd, to jeszcze jezuita. No i efekt gotowy.

 38. Greg said

  Przyszło mi coś do głowy (wiem że mamy w czym wybierać).
  Ks. Jacek Międlar przyszłym Prymasem Polski!
  Może inne propozycje?

 39. Dedal said

  Nie dawać pieniędzy posoborowiu to może coś ich nauczy.

 40. Swarożyc said

  Kiedys zydzi i protestanci szczali na papistow. Dzisiaj robi to nawet sam papiez…
  Koniec swiata!
  :-))

 41. JO said

  ad.39. Oni maja zapewnione pieniadze na przetrwanie i wiecej. Oni sie smieja do rozpuku gdy ktos im daje pieniadze …za SMIERC noszenie….
  Trzeba byc idiota by dawac Rabinowi w sutanie pieniadze… Ich trzeba lac , wywalac z naszych kosciolow.

 42. revers said

  Z belezebubem SDM i szataniczna muzyka

  .https://www.youtube.com/watch?v=ZMlxDlfd3d4

  http://prawy.pl/34697-szok-pielgrzymow-sdm-na-koncercie-ta-muzyka-przypomina-satanistyczna/

  lub likwidacja chrzescianstwa …

  http://innemedium.pl/wiadomosc/likwidator-chrzescijanstwa-papiez-franciszek-jest-oskarzany-o-jawny-satanizm?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

 43. Mis Z Okienka said

  Dusze duchownych sa najwieksza zdobycza Szatana i jako takie otrzymuja specjalne cierpienia w Piekle.

  Swieta Teresa kiedy zeszla do Piekla widziala ogien palacy dlonie tych ksiezy ktorzy sa w Piekle.

  Dlaczego? Bo te dlonie byly namaszczone olejkami podczas wyswiecania na ksiedza.

  Rowniez, jesli Szatan zawladnie ksiedzem to rowniez zawladnie duszami tych wszystkich ktorzy za tym ksiedzem podazaja.

  SATAN’S TROPHIES
  The souls of the ordained are Satan’s trophies.

  If your life is plain, average, you don’t enjoy much worldly success, but you die and go to Heaven, your life was a success. If you become president of the United States and go to Hell, your life was a failure.
  Things have progressed so far in the destruction of the Church in the West that many people don’t give Hell a thought other than to deny it, ignore it, or preach that we have a reasonable hope no one really goes there. But such thinking discounts the old adversary: Satan. And it plays right into his hands. He wants no attention on him whatsoever as he lays his trap.
  And we Catholics need to consider that the souls he is most after are priests. He has held a special hatred for them all the way back to the Last Supper. Recall that Our Blessed Lord at the Last Supper turned to Peter and warned him that Satan had demanded the Apostles so he could sift them like wheat. Imagine: Satan demanding something of Our Lord. But he did. And why?
  Because he recognizes that if he catches the soul of a priest, he gets many more souls. He captures all the souls that priest has influence over. He can use that priest as a corrupter of innocence. And he takes special pride in capturing the soul who has the authority and power to forgive sins and call down Almighty God from Heaven.
  The souls of the ordained are Satan’s trophies. And they receive special treatment in the fires of Hell.
  Saint Teresa of Avila, when she was shown Hell, could distinguish the souls of priests by the intense burning on the palms of their hands where the holy oils had been placed for anointing. She tells us that their hands glowed with the fires and pains more intensely than other souls.
  When everything’s said and done and all arguments have been made and cases presented, the absolute failing of Church leaders that will echo for eternity off the walls of Hell will be their failure to have preached on the reality they will have found themselves in. And those members of the ordained who abuse their office, the supernatural grace of ordination, will be an everlasting shame engulfed in the flames of Hell, with the stench, the torture of demons, the horrors of seeing the other souls in whose damnation they participated.
  God’s mercy is so great precisely because this can be avoided. But His justice is correspondingly great when priests choose not to avoid Hell.  Various saints have said that many priests go to Hell. Saint John Chrysostom perhaps sums it up best: „I do not think that many priests are saved, but those who perish are far more numerous.”
  Pray for priests, especially those in greatest need of prayer owing to their betrayals.

 44. Greg said

  Do kogo iść do spowiedzi?
  Do żyda?
  Szach mat!

 45. Piskorz said

  re 3..Na jakimś portalu /chyba angielskim/ widziałem jak tow. Bergolio podchodził do grupy rabinów /+ jakaś żydowka/ i całował te żydowskie łapy..!!! Koniec świata..

 46. Janek said

  Nie wiem skąd te informacje, że Polska jest krajem homogenicznym. Jeszcze 80 lat temu żyło tu 7 grup wyznaniowych i jeszcze wiecej grup etnicznych. To ,że po IIWS sytuacja się nieco zmieniła nie oznacza, że ci ludzie zniknęli. Częśc wyemigrowała to prawda, ale z etnicznego punktu widzenia jest to miesznina. Istnieje twarde jądro związane z haplogrupą r1a1lecz gdyby Polska odzyskała wszystkie swoje dawne ziemie ten udział procentowy nie osiągnął by nawet 50 punktów.

  Co Pan wygaduje… mniejszości etniczne to b. niewielki procent. Może z wyjątkiem starozakonnych, których się tu nalazło.
  Admin

 47. Słowianin mieczem skatolicyzowany said

  Boga trzeba schować w sercu a na zdegenerowany Watykan wypiąć dupę. Poza tym to zjudeizowana mafia udająca dla wygody katolików. Ch. im w d. bydlakom.

 48. Maha said

  Wyć się chce…to jest naprawdę haniebne wykorzystywać autorytet by namawiać ludzi żeby zaczęli niszczyć samych siebie i swój dom…Obrzydliwa manipulacja, liczą na to że Polacy się zawstydzą bo skoro jesteśmy propapieskim narodem, to łykniemy każdą nawet szkodliwa propagandę i potulnie damy się mordować i gwałcić……Brak słów, skandal. Mam nadzieję że jako naród nie damy się postawić pod ścianą. Takich rozsądnych księży jak ks. Jacek Międlar się niszczy a tych którzy nie mają szacunku dla Wiary, nie chca Jej bronić i namawiają do szkodzenia własnemu narodowi reklamuje się gdzie to możliwe. Ale skoro nie mają szacunku dla Boga i Wiary, to jak mamy oczekiwać że będą mieli szacunek i zrozumienie dla nas zwykłych ludzi…

  Słowa Kard. Wyszyńskiego:
  „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej Ojczyzny. Przypomina mi się tak wspaniale przedstawiony w powieści Gołubiewa „Bolesław Chrobry” i Parnickiego „Srebrne orły” fragment. Oto cesarz Otto III kusi Bolesława Chrobrego, czyni go patrycjuszem rzymskim i chce go ściągnąć do Rzymu. Ale król nie dał się wyciągnąć z Polski, z ubogiego Gniezna, na forum rzymskie. Został w swoim kraju, bo był przekonany, że jego zadanie jest tutaj. Naprzód umocnić musi swoją ojczyznę, a gdy to zrobi, pomyśli o innych, o sąsiadach. Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – zbawia się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.”

  A poza tym może by Watykan zaczął pilnować własnej moralności zamiast grozić palcem innym. Wywiad z autorem książki „Zachłanność”,
  fragment:”……..W samym Rzymie Kościół ma pięć tysięcy swoich apartamentów, a żaden z nich nie został chociażby oddany w użytkowanie uchodźcom………..”
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tajemnice-finanse-i-skandale-watykanu-wywiad-z-emiliano-fittipaldim/yhzcnb

 49. revers said

  „W kontekście powiązań Mossadu i masonerii z zamachami WTC, w Nicei, w Monachium i wieloma innymi, bardzo niepokojące jest to, że istnieją wyraźne masońskie powiązania organizatorów Światowych Dni Młodzieży. Kardynał Dziwisz nie odpowiedział dr Zbigniewowi Kękusiowi na pytanie czy dokument z książki Henryka Pająka poświadczający jego 33 stopień w loży masońskiej P2 (tej samej o której mówi B. Fulford, że zorganizowała „Smoleńsk”!) jest autentyczny.
  Księża w krakowskiej Kurii nas po prostu wyśmiali – ciekawe jak im będzie do śmiechu, jeśli dojdzie do masońskiego mordu na uczestnikach tej największej w historii Polski uroczystości religijnej…”

  https://www.monitor-polski.pl/zamachy-w-nicei-i-monachium-dzielem-mossadu/

 50. Maha said

  Można zachować rozsądek i odwagę, można….
  http://www.pch24.pl/wegierski-hierarcha-ostrzega–muzulmanie-przybyli-okupowac-europe,44892,i.html

 51. Greg said

  Objawienia w La Salette mówią, że Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta.
  Matka Boża nie kłamie.
  Widać naocznie, że to już ,,ostatnia faza” rozgrywki.
  Wszystko zaczęło się w 1963r. (Dom smagany wiatrem) Maurice Pinay.
  Intronizacja Lucka na Watykanie przez grono kardynałów, wprowadzenie bluźnierczego krzyża na Pastorale, morderstwo Pawła I
  zmiana liturgii, i może być tak, że od tamtego czasu Papieże są marionetkami w ,,ich rękach”
  Zaistniała sytuacja którą widział na własne oczy o.M.Kolbe, bluźnierczy pochód w Rzymie z transparentem Lucyfera i ,,służącym” mu Papieżem.
  To stało się faktem!

 52. u said

  Watykan to obecnie gniazdo szatana, z ktorym tylko Jezus Chrystus sobie poradzi iwyczysci piekielko co tam sobie diably wysmolily. Znaczy zbliza sie przyjzcie ponowne Mesjasza, w Watykanie ten znak czytam. Ten bergbelzebub gdyby byl prawdziwym namiestnikiem to nawolywalby do pokoju na B.W. i konca lupienia Afryki, bo to bylby humanitarny i godny sposob wydalenia najezdzcow do ich pierwotnego miejsca zamieszkania. No tak czlowiek wrazliwego serca by zareaguje. A ten balzebub nawoluje do nasaczenia jeszcze i Polski terrorystami. Przeciez zdaje sobie sprawe, do czego to w koncu doprowadzi, ano do rzezi w Europie i do przelewu krwi. I do tego nawoluje „papiez”? Kim on jest jak kocha kolor krwi? Moze wampirem?

 53. Boydar said

  „… Boga trzeba schować w sercu a na zdegenerowany Watykan wypiąć dupę …” – sugestia SMK (47)

  „A kim ty qurwa jesteś ?” (minister FR Siergiej Ławrow do „szefa” brytyjskiej „dyplomacji” Davida Milibanda)

 54. revers said

  Nie ma za atakowac watykan PL, w miedzy czasie zapadaja korzystne dla LBTQiA wyroki sadowe, nie mal ze na fali SMD

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302118-polski-sad-w-sluzbie-lgbt-zapadl-pierwszy-w-polsce-skandaliczny-wyrok-za-odmowe-uslugi-homoseksualistom-wszystko-w-imie-wolnosci

  a rozruchana mlodziez spiwa sobie po oltarzach pioseneczki o krasnoludkach i gajowych, roznych pszczolkach

  „Spotkał krasnal gajowego
  Dokąd pędzisz, mój kolego?
  Lecę sobie strzelić piwko
  By na randce zdobyć wszystko

  Szibidibidi, szabadabada
  Szibidibidi, szabadabada
  Szibidibidi, szabadabada
  By na randce zdobyć wszystko (2 x)

  Pszczółka Maja sobie lata
  Zbiera nektar gdzieś na kwiatach
  A tam Gucio w tulipanie
  Czeka sobie na śniadanie”

  .https://www.youtube.com/watch?v=yk5UvEWH_JQ

  .https://www.youtube.com/watch?v=ZMlxDlfd3d4

 55. revers said

  W miedzyczasie na fali SMD zapadaja korzystne wyroki sadowe dla LBTQiA

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302118-polski-sad-w-sluzbie-lgbt-zapadl-pierwszy-w-polsce-skandaliczny-wyrok-za-odmowe-uslugi-homoseksualistom-wszystko-w-imie-wolnosci

 56. revers said

  po oltarzach rozbrzmiewa radosna piesn posoborowa o krasnoludkach, gajowym, pszczolkach.

  Spotkał krasnal gajowego
  Dokąd pędzisz, mój kolego?
  Lecę sobie strzelić piwko
  By na randce zdobyć wszystko

  Szibidibidi, szabadabada
  Szibidibidi, szabadabada
  Szibidibidi, szabadabada

  .https://www.youtube.com/watch?v=yk5UvEWH_JQ

 57. JO said

  ad.57. To nie tylko Profanacja Miejsca do Swietej Liturgii i obraza Pana Boga, ale to systemowe sq-wianie dzieci, poprzez uczenia „robta co chceta” w miejscu, gdzie powinien byc oddawany Szacunek, ktory przekladany jest w zyciu w hierarchii na Katolickie Autorytety, ktorymi w Rodzinie sa Rodzice…

 58. revers said

  Niedlugo panie JO, beda wyzynac niewiernych jak dzis w Normandii

  http://wpolityce.pl/swiat/302186-francja-dwoch-uzbrojonych-mezczyzn-wzielo-zakladnikow-z-kosciele

 59. Bór said

  Całkiem niedawno informowaliśmy państwa o wyroku, który wydał Sąd Rejonowy w Łodzi. Uznał on bowiem, iż pracownik drukarni, który odmówił wykonania usługi dla Fundacji LGBT Business Forum, popełnił wykroczenie. Nigdy wcześniej sąd nie wydawał wyroku ws. ochrony osób LGBT w dostępie do usług. Całą sprawą zajął się jednak Instytut Ordo Iuris, po którego interwencji wyrok utracił moc prawną!

  http://wmeritum.pl/wyrok-ws-drukarza-ktory-chcial-wykonac-uslugi-dla-fundacji-lgbt-utracil-moc-interweniowalo-ordo-iuris/149886
  http://www.ordoiuris.pl/wyrok-w-sprawie-drukarza-utracil-moc-wskutek-interwencji-ordo-iuris,3834,i.html

Sorry, the comment form is closed at this time.