Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Wnuk powstańca warszawskiego do Macierewicza

Posted by Marucha w dniu 2016-07-25 (Poniedziałek)

Niech ta gnida pisowska da sobie święty spokój ze swoim zasranym apelem smoleńskim!

Za http://polityczek.pl

Komentarze 53 do “Wnuk powstańca warszawskiego do Macierewicza”

 1. Kowalski said

  A caly establishment polityczny w POLSCE …..TO ;;;;;;;;;;kundle SOROSA.Miedzy innymi ;;;;;;;;;Macierewicz Minister Obrony z ;;;piekla rodem

 2. revers said

  https://www.monitor-polski.pl/zamachy-w-nicei-i-monachium-dzielem-mossadu/

  „Kardynał Dziwisz nie odpowiedział dr Zbigniewowi Kękusiowi na pytanie czy dokument z książki Henryka Pająka poświadczający jego 33 stopień w loży masońskiej P2 (tej samej o której mówi B. Fulford, że zorganizowała „Smoleńsk”!) jest autentyczny.”

 3. www said

  Wnuczek z „ormo”

  Komentator z gówna?
  Admin

 4. ; said

  Czekajcie, Panowie.

  Za tydzień rozpocznie sie doroczny festiwal tradycyjnego plucia i rzygania na Powstanie i Powstańców.

  Kiedyś zadawałem sobie trud wyjaśniania, tłumaczenia, odkłamywania. Było łatwiej, gdy żył Tygrys (p.Andrzej Rumianek), jeden z ostatnich weteranów Powstania, który dawał jakieś wsparcie świadka i uczestnika. Ten to miał cierpliwość. Teraz, na starość już nie czuje sie na siłach wobec zalewu słów głośnych i szybkich. Niech sobie szczekają, za mali by prawdę zmienić czy umniejszyć wielkość Bohaterów.
  .

 5. Boryna said

  To było ludobójstwo a nie powstanie.

 6. Isia said

  Re: 4 Pan ; … prawdę trzeba ujawniać, tyle razy, ile trzeba … nie można się zniechęcać… to obowiązek nas, rodowitych Polaków … aby inni nasi Rodacy, nieświadomi, mogli tę prawdę poznać … rządzące w Polsce żydostwo prawdy nam nie powie … pozdrawiam Pana i życzę wszystkiego dobrego …

 7. ; said

  Wiem, pani Isiu, że trzeba, ale ile mozna mieć tej energii. Prawda się z upływem czasu rozmywa w świadomościach ludzkich, choć obiektywna rzeczywistość trwa niezmienna… Sama Pani widzi, przykład na bieżąco – ten www, pisze że ormowiec. Dziadek pana Piotra bił niemca, a ciekawe, kogo bił dziadek tego www.

 8. mgrabas said

  bufetowa miała czelność chcieć dorzucenia „profesora” do apelu poległych

 9. Isia said

  Re: 6 Pan ; … może to zabrzmi nazbyt patetycznie … ale … wiadomo, że trzeba nieustannie przypominać i uświadamiać ludziom, że trwa walka o biologiczne przetrwanie narodu polskiego, zachowanie jego tożsamości narodowej, polskiej kultury etc. … przekazywanie naszej historii, tej prawdziwej … zwłaszcza przez naocznych świadków … jest zadaniem niezwykle ważnym … Pan to przecież wie … ja sama też się tutaj na Gajówce dużo dowiaduję … np. od Pana Romana, który był świadkiem wydarzeń z czasów Solidarności … w każdym razie ja się nie poddaję … czego życzę zarówno Panu … Panu Gajowemu … jak i wszystkim Gajówkowiczom … w realizacji tego zbożnego dzieła …

 10. […] “Wnuk powstańca warszawskiego do Macierewicza” […]

 11. […] 2016-07-25 (poniedziałek) @ 22:16:54 A caly establishment polityczny w POLSCE …..TO ;;;;;;;;;;kundle SOROSA.Miedzy innymi ;;;;;;;;;Macierewicz Minister Obrony z ;;;piekla rodem […]

 12. AlexSailor said

  Trzeba przyznać, że w bardzo oględnych słowach się zwraca się wnuk powstańca – cóż stare dobre wychowanie.

  To właśnie tacy ludzie, jak adresat wypowiedzi-apelu, wywołali i przeprowadzili Powstanie Warszawskie, a sami później brylowali tak, że trzeba było ich zastrzelić na polowaniu.

  To samo.
  Urojone pomysły, ewidentnie nakierowane na niszczenie zasobów materialnych i substancji biologicznej (zwłaszcza tej najlepszej) narodu polskiego.
  No i działanie w obcym interesie, by zostać poklepanym po plecach, utrzymać się przy korycie i przeżerać środki zdarte z Polaków w podatkach lub datkach.

  W tym kontekście, udział wiadomych czynników w obchodach Powstania faktycznie wywołuje wymioty.

 13. Anucha said

  Niech minister Macierewicz podłączy się do rocznicy Wybuchu zamieszek w Getcie Warszawskim.
  Chociaż nie można powiedzieć,że cel nie jest szczytny. W katastrofie zginęło dużo dobrych ludzi.Gorzej z wydźwiękiem o jaki zabiega Antek.

 14. Tomasz said

  Ja siię pytamm gdzie są psychiatrzy?

  Przecież Singer sprawia wrażenie przypadku klinicznego. Co on wypowiadał na temat „Smoleńska”? Pamiętacie? Oni rządzą już rok i nic nie ustalili? Przecież to jest zwyczjny świt.

  Ludzie, on w MONie ma dostęp do noży, widleców, pistoletów, on może zrobić krzywdę bliźnim i sobie. Dla uniknięcia ofiar należałoby Singera w trybie natychmiastowym opakować w kaftan bezpieczeństwa i zamknąć w zakładzie leczniczym.

 15. Rafał said

  KORWIN o A.Macierewiczu – TO PSYCHOPATA

 16. Czolgista said

  Apel jak najbardziej słuszny, ale trzeba się liczyć tym, że Macierewicz poleci z płaczem do zaprzyjaźnionego prokuratora, że usłyszał groźby karalne.

 17. Olo said

  Ad. 13, a niech leci, zrobi sobie jeszcze wiecej śmiertelnych wrogów, a tym których już ma może wreszcie skończy sie cierpliwość. Świr i psychopata nie powinien być ministrem tylko siedzieć na oddziale zamkniętym.

 18. JO said

  ad.4. To nie bylo Powstanie a zaplanowane Ludobojstwo.

 19. Czolgista said

  @14
  Macierewicz i tak się skończy, tak jak cały PiS za najdalej 2 kadencje. O tym już nawet napisał jeden propagandysta związany z PiS w przypływie szczerości. Jednak co krwi napsują to ich.
  Znając życie to Macierewiczowi włos z głowy nie spadnie.

 20. ; said

  Panie JO, niech Pan nie zaczyna.

 21. Czarny said

  Mam wrażenie, że mamy do czynienia ze zjawiskiem znanym jako „burza w szklance wody”. Z wypowiedzi uczestników spotkania, a żyjących wciąż żołnierzy Powstania Warszawskiego, wynika, że tzw. „apel smoleński” podczas obchodów kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego, to przywołanie żyjących uczestników PW i osób, które w sposób szczególny wpisały się w historię PW przez m.in. kultywowanie pamięci PW i jego doniosłości{cokolwiek się za tym kryje}. Te kilka osób śp. m.in. L.Kaczyński, R. Kaczorowski, bez wątpienia znalazły się w tym gronie słusznie. Dlaczego więc tyle piany wylewa się na „ulicę”?
  A ten cham z filmiku, inaczej nazwać nie można człowieka, który wylewa z siebie w ciągu minuty tyle inwektyw, jest żałosny i pewnikiem dziadek z wysoka wstydzi się za niego.

 22. rola said

  @13 Tomasz
  Brawo! – do Tworek, ale mnie to bardziej kojarzy się z aj waj giewałt!!!.
  Podobne zdjęcie widziałem tej Rodham z męża Clinton.
  Choćby się bardzo starali ukryć swe pochodzenie Szydło z worka wychodzi w wyglądzie na starość i w chwili emocji w zachowaniu!
  Małpa z brzytwą.
  A z tym psychiatrykiem we władzach MON jest coś na rzeczy. Niedawno ministrem był psychiatra, teraz dla odmiany – pacjent.
  Jakby ktoś zabawiał się obsadzając kierownictwa resortów. Minister od sprawiedliwości z wyrokiem, minister od tajnych służb agent z wyrokiem, premier -etnolog. Kto tak bawi się ustawiając plastusiów nadzorujących dumny (kiedyś) naród?

 23. Inkwizytor said

  11 lipca w Dzień Ludobójstwa popełnionego na Polakach przez UPAinców też powinien być apel smoleński ze szczególnym przywołaniem miłośnika banderyzmu profesora kaczyńskiego lecha

 24. JO said

  ad.19. Historie nalezy odklamywac…

  Powstanie Chmielnickiego to Rewolucja Cromuela – Krzywonosa sponsorowana przez Zydo-Prusactwo i agenture Turecka…

  Powstania Kosciuszki, Listop, Stycz – To masonskie akcje rewolucyjne…

  Powstanie War-skie to zaplanowane ludobojstwo

  II Solidarnosc, to Ideologiczna Masonska Rewolucja w Bialych – Papieza JPII rekawiczkach…

  ——————-

  Jak Pan moze w ogole, napisac wezwanie, by „nie zaczynac..” ?

 25. Olo said

  Ad. 20.

  Z pewnością Lech Kaczyński był wielce zasłużonym dla POLIN człowiekiem, żeby pominąc go przy okazji takiego apelu. Przypomnijmy nieukom i ignorantom jego najważniejszą deklarację życiową, która raz na zawsze określiła charakter naszej polinowej tożsamosci i państwowości. W POLIN każda ulica i skwer powinny nosić imię tego największego bohatera, ojca załozyciela i głównego budowniczego naszego raju na ziemi POLIN.

 26. Olo said

  Podejrzyjmy jeszcze raz akt twórczy i przypomnijmy sobie twarze kapłanów POLIN.

 27. Olo said

  Składania hołdu dla ofiar ludobójstwa wołyńskiego nie było. Nie było potępiania banderyzmu, mówienia o cudownie ocalałych, nie było konferencji, nawoływania do naukowych badań, itd.

 28. AlexSailor said

  ad. 20 @Czarny

  Czy pan nie rozumie co się dzieje???
  Wszędzie, gdzie pojawi się wojsko pod Antosia Rozpierduchy, czytane są apele Smoleńskie.
  Tak miało być w Poznaniu z okazji 1956r., rocznicy forsowania Nysy przez idące ze wschodu WP, wszędzie.
  On ze Smoleńska robi farsę, nie tylko z obchodów Powstania czy czegoś tam.

 29. Kowalski said

  I znow przyjdzie ;;;chwycic za bron.Ale czy to cos pomorze?
  Jak ;;;;;;;;;;;ciemnogrod Polski ;;;;;;;;spi duchowo I intelektualnie.A diabel ma sie dobrze w kraju nad wisla.I sie rechocze z tubylczego motlochu.

 30. jacta said

  Rosję traktować poważnie
  Dr Thorkild Kjærgaard, duński historyk i filozof tak pisze w „Politiken”:
  http://jeznach.neon24.pl/post/132876,rosje-traktowac-powaznie

 31. Henry said

  Wszyscy politycy, pracownicy administracji państwowej,
  dziennikarze i inni, co wykorzystują tragedie Narodu Polskiego, jakim jest
  Powstanie Warszawskie i Smoleńsk do własnych celów politycznych
  są kanaliami, skurwys… i ścierwami,a sprawiedliwość Boga i tak ich dosięgnie.
  Tylko kwestia czasu.
  Tak Nam Dopomóż.

 32. Lily said

  Re 27;Olo
  Szczesliwy,wyluzowany posrod swoich.

 33. Marucha said

  Re 18:
  Panie JO… znowu Pan zaczyna?
  Czyż nie mówiliśmy na ten temat już wiele razy?
  Chce Pan z powstańców zrobić jakieś szmaty?

 34. Marucha said

  Re 21:
  Idź Pan ze swoimi rzygowinami umysłowymi na inną witrynę.
  Skurwysyństwo Macierewicza może wytłumaczyć tylko ciężka choroba psychiczna.

 35. Ato said

  “bufetowa miała czelność chcieć dorzucenia „profesora” do apelu poległych”

  Mysle ze wysmiewa wariata maciore i jedoczesnie obchody Powstania.
  Mogla zadac by maciora odczytal odatkowo liste wszystkich ofiar wypadkow lotniczych i drogowych.
  To kolejna zydowska hucpa robiona w kontekscie ludobojstwa Powstania Warszawskiego.
  Chodzi o to by PRZEJAC i PRZYWLASZCZYC symbolike i zrelatywizowac tragedie, tak jak to zrobili na zachodzie gdzie za Powstanie Warszawskie uzaje sie powstanie zydow w Getcie. O Polakach nikt nie slyszal.
  Jak dobrze im szwindel pojdzie to Polacy beda placic zydom za poleglych powstancow w Powstaniu Warszawskim.
  Szkoda ze Powstancy w ogole rozmawiali z tym s s…em maciora.
  Uklad PO-PiSduda dziala.

 36. Lily said

  Re 26;Olo
  Patrzcie,patrzcie,prof K.Pawlowicz tez tam byla.
  Dla mnie, zawsze byla niewiarygodna,i pasuje
  do partii Kaczynskiego jak ulal.
  Sa w niej sami”,wielcy patrioci”,”ludzie honoru”,”gorliwi Katolicy”.
  Zwruccie uwage na dekoracje sali,bialy i niebieski,to kolory narodowe flagi Izraela.
  A,te dwie flagi obok siebie, tez maja swoja wymowe…

 37. Czarny said

  ad. 26 Olo : znana jest mi ta wypowiedź, nawet w szerszej wersji i warta jest pamięci. Natomiast w przypadku PW nie można przecież nie uznać, że śp. L. Kaczyński nie wyróżnia się na tle całej „elity” RP. Można pomyśleć, że A. Macierewicz przesadza z „apelami smoleńskimi”, ale chyba łatwiej jest „strawić” to, niż obecność Jaruzelskiego na posiedzeniach np. Rady Bezpieczeństwa Narodowego?
  ad. 28 AlexSailor: przyznam, że nie spotkałem informacji o „apelach smoleńskich” na wymienionych przez Pana obchodach rocznicowych, może to propaganda była, może komuś zależy, by tak właśnie Pan reagował, trudno mi to ocenić, tymczasem, zbilansowana działalność Antoniego ma „+” 🙂
  Pozdrawiam!

  Panie kochany… pan nie pomylił witryn?
  Admin

 38. Czolgista said

  @35
  Dla mnie Macierewicz nie jest wariatem. Jesteś cyniczny i wyrachowany jak większość w PiS. Mit smoleński był im potrzebny do zdobycia stołków na Wiejskiej. Żelazny elektorat PiS jest kompletnie ogłupiony tymi cudacznymi teoriami, przez co dalej będzie ślepo wybierać tę partię.
  Macierewicz dobrze wie, co robi. On już dzisiaj jest ustawiony do końca życia, gdy reszta będzie musiała przetrwać za głodowe emerytury.

 39. Lily said

  Domyslam sie,ze na strone Pana Maruchy,
  trafili rowniez osobnicy z tego blogu.
  http://www.big-lies.org/jews-sayanim-hasbara/
  Juz,go kiedys podalam,ale warto,zeby sie
  wiecej Polakow z nim zapoznalo.
  Pana Maruche, przepraszam bo wiem,
  ze nie lubi jak sie powtarza
  A,to ciekawa strona dla tych, co mieszkaja
  na Antypodach.
  isolatebutpreserve.blogspot.com.au

 40. heseus said

  Antoni Macierewicz, prawdziwe nazwisko Izaak Singer, agent Mossadu, żyd chazarski.

  I jeszcze kilku żydów chazaskich, ostatnio bardzo aktywnych:

  Andrzej Duda (prez.) – praw. Aaron Feigenbaum

  Andrzej Rzepliński (TK) – praw. Abraham Kauffman

  Grzegorz Schetyna (PO) – praw. Ozeasz Schwarz

  Jarosław Kaczyński (PIS) – praw. Kalkstein

  Elżbieta Bieńkowska (Kom.UE) – praw. Sara Orenstein

  Ryszard Petru (KOD) – praw. Dawid Wexler

  Mateusz Kijowski (KOD) – praw. Izaak Rosenberg

  Kamila Gasiuk-Pihowicz (KOD) – praw. Hajka Salomon

  Leszek Balcerowicz (PO) – praw. Aaron Bucholtz

  Stefan Niesiołowski (PO) – praw. Aaron Nusselbaum

  Hanna Gronkiewicz-Waltz – praw. Hajka Grundbaum

  Michał Kamiński (PO) – praw. Benjamin Horowitz

  Lech Wałęsa (Bolek) – praw. Lejba Kohne

  Aleksander Kwiaśmiewski (Olek) – praw. Izaak Stolzman

 41. ; said

  Jak Pan moze w ogole, napisac wezwanie, by „nie zaczynac..” ?

  Panie JO, pan nie jest głupim człowiekiem i pan nie jest też złym człowiekiem. Pan robi dobrą robotę na innym polu. I niech tak pozostanie. Niech pan nie niszczy swojego wizerunku przez próbę jakichs niepoważnych odjazdów, skoro nie ma pan pełnego obrazu sytuacji historycznej i nie rozumie pan Warszawy. Trzeba mieszkać w Stolicy choc przez parę lat i byc zaangażowanym w Warszawę, żeby w ogóle mieć moralne prawo wypowiadać się w sprawie walki przeciwko okupantowi, która toczyła sie od pierwszych dni okupacji. Polityke dorobiono do ruchu oporu później i każdy, każda fakcja polityczna podłączała sie z ryjem. W tamtych czasach nie było ważne czyś komunista, żyd czy ateista, wtedy trzeba było bić niemca i szkodzić niemcowi i wszyscy to robili. Na przykład w Powstaniu obok innych ugrupowań uczestniczyły także pododdziały AL, dobrze wyposażone przez ruskich. (to z ksiązki – dokumentu autorstwa Tygrysa, ś.p. pana Andrzeja Rumianka). Ktoś tu puścił smród, jakoby pan Piotr miał cos wspólnego z ORMO. Nie wierzę w to, a jeśliby nawet byłoby coś w tym z prawdy, to w tym miejscu mówi tak, jak trzeba mówić i chodzi o pamięć jego Dziadka, który bił Niemców.

  Panie Jo, właśnie postąpiłem wbrew swojemu postanowieniu zużywając kilkadziesiąt słów w sprawie beznadziejnej, choc słusznej, ale to jest wyjątek uczyniony specjalnie dla pana. Już nie będę sie w tej sprawie wypowiadać.

 42. Bodzio said

  P. Antonii ma już ugruntowaną międzynarodową renomę:
  http://szhaman.livejournal.com/1849342.html

 43. Zbyszko said

  W pełni się podpisuję pod tymi słowami. Wara od Powstańców Warszawskich, ale także i Śląskich i Wielkopolskich

 44. JO said

  ad.41. „..walki przeciwko okupantowi, która toczyła sie od pierwszych dni okupacji…”

  Czym innym byla walka od pierwszych dni a czym innym moim zdaniem stala sie Walka wg mnie CELOWO sprowokowanego Powstania Warszawskiego.

  Dziekuje za Pana wpis. Rozumiem Pana podejscie. Prosze mi jednak pozwolic pozostac przy swoim, mimo, ze moze sie „osmiesze” w oczach wielu osob.

  Tak jak Wylot samolotem ( jezeli byl taki w ogole..), do Smolenska „calej Generalicji IIIRP” byl sprowokowany by dokonac zamachu…

  Tak Powstania Warszawskiego nie bylo a jedynie Sprowokowane Ludobojstwo.

  Heroizm Warszawiakow jest innym tematem. On jest godny podziwu.

  Zastanowienia wart jest przelanie w ludzkiej psychice Emocji Polakow, zmuszajacych Nas do „Szalenczej Decyzji” , ktora jest wbrew Rozumowi.

  Tak sie stalo za II Solidarnosci z CALA Polska…

  Tak sie stalo za pontyfikatu JPII….

  Widzielismy to co chcielismy widziec podchodzac do Dzialania, ktore nam Zydo-Masoneria zaplanowala.

  To smutne, ale Warszawiacy postapili wbrew Rosumowi a do tego byli sprowokowani tak strasznie, ze to ogol Warszawiakow usprawiedliwia, ale nie usprawiedliwia przywodcow a coz dopiero mowic o Sadzie nad Prowokatorami??

  Polacy nie sa dzis wciaz zdolni do rozmowy o Fakrach:

  Powstanie Chlopskie – to Rewolucja Krzywonosa…

  Ucisk Szlachty na Chlopow – Arenda to Ucisk Zydo-Masonerii na Szlachte i jej zaplecze zwalajacy po dzis wine na Stan Szlachecki

  Rozbiory Polski – to byla zmiana orientacji Krolestwa

  Powstania Kosciuszkowskie…. – to sponsorowane ruchy Rewolucyjne

  Powstanie w Getcie – TO MIT

  Powstanie Warszawskie – celowe Ludobojstwo

  Ludobojstwo UPA – to Ludobojstwo Polakow przez Zydo-Masonerie i atomizacja Narodu Polskego

  Ludobojstwo Polakow na Litwie – to Ludobojstwo Polakow przez Zydo-Masonerie atomizujace Narod Polski

  Na Bialorusi….nieudane Ludobojstwo i proba atomizacji…

  II Wojna Swiatowa pomiedzy III Rzesza a…- to prowokowana Wojna Swiatowa Zydo-Masonerii w celu…

  ..
  …..
  …………..

  Sobor Watykanskie II – To ZydoMasonska Rewolucja w KK

  ——————–
  Karmimy sie Zydowskimi Mitami….Hagada….

  Gdybysmy tego nie robili – bylibysmy WOLNI

 45. Marucha said

  Re 44:
  Niech Pan nie pisze o Powstaniu Kościuszkowskim, II Soborze i Powstaniu w Getto. Znamy te sprawy i nie mają one nic wspólnego z sierpniem 1944.

  Niech Pan się odczepi od bohaterskiej młodzieży powstańczej, której niegodniśmy buty czyścić.
  Niech Pan ich nie zalewa gównem dlatego, że zostali poświęceni brudnym interesom.

 46. ojojoj said

  Antos Tutka Wybuchy Dwa chce sprofanowac godzine „W”. Nawaleni spirytusem, ktorych radziecka brzozka sciagnela na ziemie maja swoja rocznice. Teraz chca miec miesiecznice. Potem bedzie tygodnica oraz codziennica. To oczywista oczywistosc. Tych najwiekszych patriotow od czasu Wielkiego Wybuchu trzeba przywiazac do krzesel przed tiwi i puszczac im na okraglo Wojna i Pokoj. Innej opcji nie ma.

 47. ERROR 404 NSZ said

  Ad 44 Pan JO

  Jak Pana lubię.. musi Pan oddzielić , walczących od tych którzy wydali rozkaz…

  O tym była mowa dziesiątki razy. Mimo to p. JO z uporem wraca do swojej narracji.
  Admin

 48. Piskorz said

  re 12..a sami później brylowali tak, że trzeba było ich zastrzelić na polowaniu.” CHODZI CHYBA
  O BORA – KOMOROWSKIEGO..? Czy tak ..?

 49. Isia said

  Re: 40 … Pan Heseus … mogę prosić o linki … w temacie … np. p. K. Pawłowicz etc. …

 50. Tomasz said

  „This video no longer exists”

  Trolle Singera zadziałali przewidywalnie. Wreszcie się skończyla wolność słowa.

 51. Heseus said

  Re:40 Isia

  https://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/

  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-zydow-w-polsce-zniewolonej-2013-11

  https://groups.google.com/forum/embed/#!topic/pl.regionalne.warszawa/iAdkfXGcNIo

  http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,267121

  http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=170:lista&catid=34:zrdowie&Itemid=56

  http://archiwaipn.hvs.pl/bronislaw-komorowski-vel-szczynukowicz-archiwa-ipn/

  http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1372,13547584,Zydowskie_pochodzenie_DTuska.html

  Jest tego więcej, dalej poszę szukać pod chasłem:

  lista żydów w polsce

 52. ,... said

  @ 51. Heseus said… Jest tego więcej, dalej poszę szukać pod chasłem:,,,

  Na szczęście, reszta pisana polskimi literkami. Jam był wolny, dziś w klatce, przeto ci wybaczę. Pozostali pisarze ze Snagiem, Mietem i Maćkiem na czele tego nie chce lub nie potrafi

 53. Isia said

  Re: 51 Pan Heseus … dziękuję za linki … pozdrawiam Pana i … życzę miłego dnia …

Sorry, the comment form is closed at this time.