Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Clinton podejmie walkę z „rosyjskim zagrożeniem”

Posted by Marucha w dniu 2016-07-29 (piątek)

Kandydatka demokratów na prezydenta USA Hillary Clinton wyraziła poparcie dla NATO w walce z „rosyjskim zagrożeniem”.

— Jestem dumna z tego, że wspieram naszych sojuszników w ramach NATO w przeciwstawianiu się każdemu zagrożeniu, z jakim mają do czynienia, w tym z zagrożeniem ze strony Rosji – powiedziała Clinton na konwencji demokratów w Filadelfii.

Była sekretarz stanu obiecała „pokonanie” wrogów USA. Odniosła się też do walki z organizacją Państwo Islamskie (zakazane w Rosji PI).

— Będziemy bombardować ich kryjówki i wspierać lokalne siły, by zniszczyć ich na ziemi – powiedziała Clinton, dodając, iż USA „wezmą górę”.

Kandydatka demokratów podkreśliła, że jej priorytetem jest bezpieczeństwo Amerykanów.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 9 to “Clinton podejmie walkę z „rosyjskim zagrożeniem””

 1. Marcin said

  „…jej priorytetem jest bezpieczeństwo Amerykanow” – zwłaszcza tych z Wall Street, Monsanto, FED czy IMF z finezyjnie przycietym napletkiem i ich ziomow w Izraelu.

 2. snag said

  Nie bez powodu podwiesilem fotke Bill’a w ‚wolnych’ @ 17 ze znaczkiem w klapie i krawacie imitujacym Izraelska flage – Hilcia i jej rodzinka to oporunisci ktorzy dopuszcza sie kazdego swinstwa zeby dorwac sie do koryta ,…

  .http://www.jta.org/wp-content/uploads/2016/07/bill.jpg

  W 1991 czytalem ksiazke na temat poczatkow Bill’a w Arkansas, oportunista bez sumienia i etyki Hilcia nie lepsza a jablko Chelsea spadla niezbyt niedaleko jabloni, wyszla za maz (z milosci oczywiscie) za investment bankstera (z rodziny banksterow) Marc’a Mezvinsky.

  http://circumspectnews.com/wp-content/uploads/2013/11/3-COMPROMISED-Clinton-Bush-CIA.pdf

  Trump dyplomatycznie troche chropowaty ale staly w przekonaniach i wie co robi ,…

  Biographer Michael D’Antonio says Trump has long been fascinated with Russia and admiring of „strong men” like Putin.

  Trump’s fascination with Russia

  „Trump has long been fascinated with Russia and, before its dissolution, the Soviet Union. During the early 1980s he told The Washington Post that President Reagan should give him the job of negotiating nuclear arms agreements with the USSR. „It would take an hour and a half to learn everything there is to learn about missiles,” he noted. He declined to say exactly what he would propose be done about arsenals with enough power to destroy the world several times over. However, he assured the paper that, „It’s something that somebody should do that knows how to negotiate and not the kind of representatives that I have seen in the past.”

 3. Maćko said

  Trudno abym sie mylil po tylu wyborach i ich skutkach jakie mozemy obserwowac na calym Swiecie: NIC SIE NIE ZMIENI! Kropka.
  Ludzie zyja nadzieja na lepsze jutro i wybory daja im ta zludzna nadzieje na jakis czas, potem ja traca ale ida nastepne wybory i moze znowu bedzie lepiej…
  Ok, sa wyjatki. Putin.
  Chiny,
  USA? Jak dotychczas schodza na psy… od Regana?

 4. Joe said

  Mysle ze tej kobitce juz calkowicie odbilo.Wyplynela na POwierzchnie na spermie mezusia i na bezmajtkowych escesach Moniki L w bialym baraku.Plamy jedna za druga jakie dawala w Sekretariacie Stanu to pasmo nieszczesc dla rzadow Obamy ktory wreszcie przyszedl PO rozum do glowy i wywalil ja „ze wzgledu na stan zdrowia”…A najwiekszym POsmiewiskiem byla jej wizyta w Chinach,gdzie POtraktowano ja dokladnie tak jak sobie zasluzyla…Co to kalectwo robi w tej nieszczesnej kampanii?…Nie wiem.

  Mimo to około połowa Amerykanów ją popiera…
  Admin

 5. Conneo said

  Glosowal bym na Hilarie gdyby wziela sobie za partnera do wladzy Monike Lewinski, a nie jakiegos nieznanego palanta. Przypuszczam ze Bill Clinton takze nie drzemal by podczas Hilarii przemowienia.

 6. Joe said

  4..Wedlug „faktow medialnych” Gospodarzu.Sondarze i fakty med. sa tyle samo warte co w „Rzeczpospolitej Kaczecej”…Znam kilkaset osob…90 % POpiera Trumpa.Ma atuty,POwazny biznesmen i wie co Amerykanie POtrzebuja. A czy zrealizuje to i juz insza inszosc.

 7. NC said

  1) Marc Mezvinsky, mąż Clintnówny, zamknął niedawno fundzusz inwestycjny po utracie 90% pieniędzy ludzi, którzy mu je powierzyli.
  Ale majątek netto Mezvinskiego i Clintonówny to w tej chwil 15 milionów dolarów.

  2) Tatełe Mezvisnkiego, były polityk i przyjacel Clintonów’ odsiedział parę lat za przestęptwa kryminale – złapali go za rekę 😦

  3) Majątek netto Hilarii Clintonowj to 31.3 miliona dolarów. Pochodzenie majatku nieznane, prawdopodobnie łapówki od obych rządów i organizacji brane kiedy gdy była ministrem spraw zagranicznych, w zamian za przychylne traktowanie łapówkodawców.

  4) Majatek Billa Clinona to około 80 milionów dolarów.

  5) „Charytatywna” Fundacja Clintnów wraz z wianuszkiem pochodnych fundacji zebrała 2 miliardy dolarów, zatrudnia ponad 2 tysiące ludzi, i ma roczny budżet w wysokości 223 milionów dolarów. Gdzie forsa idzie, tego bliżej niewiadomo.

  Nic dziwnego, że Clintony czuja sie innym gatunkiem ludzi, predystynowanym do odgrywania czołowych roli w rządzeniu motłochem.
  Sa oczywiście marionetkami tych, którzy ich wykreowali z niczego, ale zdają sobie z tego sprawe i gotowi sa zrobić wszysko, by swych właścicieli zadowolić i utrzymać się na tzw. świeczniku w świetle reflektorów.

  Na tym polega tzw. demokracja.

 8. Robert said

  Zbrodniarka wojenna Clinton to nie tylko ostatnia deska ratunku dla „amerykanów” z Wall Street, FED czy Monstanto, ale także dla ich sojuszników z ISIS, Al-Kaidy, banderowców z OUN-UPA czy antypolskiego reżimu PiS.

 9. Jacek said

  lock her up

Sorry, the comment form is closed at this time.