Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigrant do Szwedek: „Nienawidzę Szwecji. Jestem tu tylko po to, by r*chać dziewczyny”

Posted by Marucha w dniu 2016-07-30 (sobota)

„Nienawidzę Szwecji! Jestem tu tylko po to, by r*chać dziewczyny!” – te słowa miał wykrzyczeć do czwórki Szwedek jeden z imigrantów. Mężczyzna podążał za kobietami od momentu, gdy te wyszły z klubu, a kiedy te zwróciły na niego uwagę, 27-latek ściągnął przed nimi spodnie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Vimmerby na południu Szwecji. Pięć przyjaciółek opuściło wtedy klub, w którym spędziły noc i wyruszyły w drogę powrotną do domu. W ślad za nimi podążał jednak jeden z mieszkających w Vimmerby imigrantów.

Mężczyzna podążał chwilę za czwórką przyjaciółek, kiedy nagle wskoczył przed nie i obnażył się ściągając spodnie. Kobiety ominęły jednak 27-latka i poszły dalej. Ten wciąż podążał za nimi. Kiedy jedna z nich odwróciła się do mężczyzny, by powiedzieć mu, żeby dał im spokój, gdyż czują się zagrożone, ten skwitował jej słowa śmiechem.

Oświadczył też, że „nienawidzi Szwecji, a do tego kraju przyjechał tylko po to, by r*uchać szwedzkie dziewczyny i wydawać ich pieniądze”. Następnie opluł kobiety i wskoczył na stojącą nieopodal ławkę, by publicznie oddać mocz.

O wyczynach imigranta szybko dowiedziała się policja, która przybyła na miejsce. Funkcjonariusze znaleźli go w jednej z bocznych uliczek. Uchodźca został aresztowany za obnażanie się i molestowanie seksualne [cóż za odwaga ze strony policji! – admin].

Co więcej, następnego dnia – w poniedziałek – na posterunek policji w Vimmerby zgłosiła się 20-latka, która była jedną z grupki pięciu przyjaciółek. Według słów Szwedki, aresztowany 27-latek molestował ją i próbował zgwałcić już w klubie. Mężczyzna napierał na kobietę swoimi genitaliami i kazał tytułować się „cudzoziemcem”.

Jak się okazało, uchodźca ma już wydany nakaz deportacji, ponieważ jego wniosek o azyl uznano za nieważny. 27-latka przeniesiono do aresztu w prowincji Skania, gdzie czeka teraz na wydalenie z kraju. Możliwe jednak, że pozostanie jeszcze w Szwecji w związku z dochodzeniem jakie jest prowadzone w jego sprawie.

http://pikio.pl

Żenująca prośba, by napastnik się oddalił, ponieważ kobiety czują się zagrożone – komentarza nie wymaga. O ile jednak lepsza byłaby ich pozycja negocjacyjna, gdyby choć jedna z nich miała przy sobie rewolwer, czy nawet gaz pieprzowy… 
Admin

Komentarzy 15 to “Imigrant do Szwedek: „Nienawidzę Szwecji. Jestem tu tylko po to, by r*chać dziewczyny””

 1. deportacja to bardzo drogi interes . ostatnio deportowanie z RFN 3 uciekinierow ( kryminalistow) z Gwinei kosztowalo 125 tys. euro – czarterowy samolot plus 14 policjantow do obstawy .
  http://www.huffingtonpost.de/2016/07/06/abschiebung-fluechtlinge_n_10837058.html

  Można by deportację sprywatyzować. Na tratwę i duży pych w morze. Chyba koszty by zmalały.
  Admin

 2. RomanK said

  Najprostszy sposob deportacji to prezerwatywa w reke…i do wody…przyjechal ruchac ..niech dmucha…..zeby sie nie utopic.
  Z drugiej strony to wina rzadow..pelna 100% wina rzadow…..

 3. Franz said

 4. RomanK said

  Co za przepieknie nieprawomyslny wiersz!!!!!!!

 5. Archer said

  A jakiej nacji, wyznania, czy koloru skóry był ten imigrant? Tego nie podają. Jakby ktoś pochodzący z Polski zrobił coś takiego, to narodowość przestępcy byłaby od razu podana do publicznej wiadomości. W Polsce Gazeta Wyborcza, TVN i inne media głównego ścieku uprawiałyby „pedagogikę wstydu” przez wiele dni, i cały naród musiałby się wstydzić i przepraszać za rodaka.

 6. AlexSailor said

  Ad. 1
  To są tylko biurokratyczne problemy.
  Na takiej deportacji jeszcze zarobić można, tylko trzeba nie mieć spranych mózgów, jak dzisiejsze społeczeństwo.

 7. Dictum said

  Po co tyle wrzawy! Biedny sfrustrowany bliźni, może nawet z problemami psychicznymi. Trochę więcej wyrozumiałości. To te kobiety są same sobie winne, że łażą, gdzie nie trzeba, bo jeszcze myślą (jak jakieś nierozgarnięte), że są we własnym kraju.

 8. matirani said

  Szwecja tez jest pod zaborem.

 9. Akej said

  @ 8
  Swecja jest pod takim samym zaborem jak Ty. Najwieksze nieszczescie gdy ktos dostanie sie pod zabor wlasnej glupoty!

 10. Halszka said

  Szkoda, że dziewczyny dla kawału nie powiedziały szwedzkiej policji, że imigrant jest działaczem Wikileaks i molestuje jak jego kumpel Assange. Natychmiast wylądowałby w tropikach. W Guantanamo.

 11. matirani said

  Akej – Wasc pyskujesz duzo ale niediagnostycznie. Spoko. Krzyki sa argumentacja dzieci do 6 roku zycia. Malo krajów na Ziemi NIE JEST pod zaborem. Jasne?

 12. AlexSailor said

  @Martirani

  Upraszcza Pan sprawę po dziecinnemu.
  To teraz modne, ale właśnie nie diagnostyczne.

  Pomijając już w ogóle, że coś takiego jak zabór, to chyba tylko polskie określenie, bo okupacja, aneksja, inkorporacja, okupacja rabunkowa (czasowa w zamierzeniu), okupacja długotrwała (z aneksją w zamierzeniu), coś mówią.
  A czym jest zabór??

 13. Maćko said

  12 Alez Sailor. Pan jest niegrzeczny celowo czy przypadkowo?
  Skróty myslowe polegaja na 2 aspektach:
  1. Madrej glowie dosc po slowie
  2. Przydatny stereotyp jest prosty
  Dodam jeszcze, ze duze ruchy spoleczne opieraja sie na paru prostyc ideach. ( Gustrave Le Bon )

  Pan zna róznice miedzy systemem autonomicznym a systemem samosterownym?
  ( Marian Mazur )

 14. Maćko said

  9 Akej – pan przeczyta powyzsze… 13 do AlexaSailora. W sumie wystarczy.

 15. Premizlaus said

  Słowo „ruchać” znaczy po staropolsku „ruszać”. Kto temu pięknemu słowu nadał takie odrażające, wulgarne znaczenie?

  A co do tematu: czy to nie kara z Nieba dla Szwedów za bezbożnictwo i wyuzdanie?

Sorry, the comment form is closed at this time.