Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Korsyka: Nacjonaliści z FLNC ostrzegają wahabitów

Posted by Marucha w dniu 2016-07-30 (Sobota)

Frakcja 22 Października głównego ugrupowania zbrojnego korsykańskich nacjonalistów, Narodowego Frontu Wyzwolenia Korsyki (FLNC), w przesłanym do korsykańskich mediów oświadczeniu przestrzegła wyznawców salafizmu przed przeprowadzaniem jakichkolwiek ataków na wyspie, grożąc zdecydowaną odpowiedzią, pozbawioną jakichkolwiek skrupułów.

W tym samym oświadczeniu FLNC wzywa przywódców lokalnych społeczności muzułmańskich do niepoddawania się wpływom wahabickim oraz kooperacji z korsykańskimi nacjonalistami w celu wykorzenienia wpływów Państwa Islamskiego wśród „rozczarowanej młodzieży”.

„Oczywistym celem salafitów jest wprowadzenie na Korsyce prawa tzw. Państwa Islamskiego, ale jesteśmy na to przygotowani” – czytamy w oświadczeniu FLNC. Członkowie organizacji twierdzą, że w czerwcu tego roku udaremnili jeden z ataków, który, jak podają, miał być przeprowadzony w miejscu publicznym.

„Wasza średniowieczna filozofia nas nie przeraża” – pisze ugrupowanie. „Każda kolejna próba spotka się z krwawym odwetem”.

W oświadczeniu nacjonalistów znalazły się również słowa skierowane bezpośrednio do rządu francuskiego:

„Jeśli dojdzie do tragedii to znaczna część odpowiedzialności za nią, przypisana zostanie rządowi Francji, ponieważ wie on, kim są radykalni islamiści na Korsyce”.

Po ogłoszeniu zawieszenia broni w 2014 roku korsykańscy separatyści nie złożyli posiadanego uzbrojenia. W tekście opublikowanym 27 lipca na swoim portalu Corsica Patria Nostra, ideolodzy FLNC wskazują, że seria zamachów terrorystycznych wstrząsająca Unią Europejską jest sukcesem dalekosiężnej wahabickiej strategii, a wraz z porażkami „kalifatu” w Syrii i w Iraku coraz więcej bojowników Państwa Islamskiego będzie przybywać do Europy.

(Na podst. BBC, WRealu24 oprac. M.P.)
http://xportal.pl

Niepotrzebnie FLNC ostrzega. Taktyka zastraszania nie działa w przypadku odmóżdżonych fanatyków, na których w „niebie” czeka tabun dziewic.
Admin

Komentarzy 13 do “Korsyka: Nacjonaliści z FLNC ostrzegają wahabitów”

 1. AlexSailor said

  @Admin

  Ta taktyka zadziała z niesamowitą skutecznością, jeśli nie skończy się na słowach.
  Tylko musi być prowadzona z konsekwencją.

  Proszę zauważyć, że siła państw islamskich nawet z Turcją (pomijając Chiny i Indie), to nawet nie 1/100 siły państw Zachodu, Europy Środkowej i Rosji.
  A ich sukcesy spowodowane są samobójczą polityką białego człowieka.
  Przecież obiektywnie, ta hordy najeźdźców na Europę to bajka, mała część sił policyjnych, nawet nie wojskowych, zdołała by ich zneutralizować, nie mówiąc, że sami pakują się w pułapkę do obozów jenieckich i pracy przymusowej.

  Jedynie dzięki wrogowi wewnętrznemu, przekupstwu, cwaniactwu niektórych ośrodków kapitału, biały człowiek (umownie) przegrywa wojnę informacyjną zwaną inaczej psychologiczną.

  Również już wpuszczeni i przekabaceni w Niemczech, Francji, czy Szwecji, to nie jest duży problem.
  Wystarczy tydzień, żeby zminimalizować niebezpieczeństwo, a rok, żeby rozwiązać problem.

  Właśnie tego o czym mówią Korsykanie boi się pomiot arcyzłodzieja i szkodnika.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/28/ekspert-w-tvn-o-zamachach-w-europie-obawiam-sie-ze-nacjonalisci-beda-mordowac-muzulmanow/

 2. Kronikarz said

  Oto wypowiedź z jajami !

 3. Marta1973 said

  I mnie podoba się taki język. Tylko takie słowa trafiają do islamskich fanatyków, a przy okazji rząd „paryski” został powiadomiony o współodpowiedzialności za ewentualną tragedię.

 4. Zenon said

  Powinni jeszcze dodać, że ścierwo każdego islamisty zamachowca będzie oblane świńskim smalcem i skremowane. W ten sposób według ich wierzeń trafią prosto do piekła.

 5. Kowalski said

  Wiekszy nacisk musimy klasc na nasze ;;;;;;;;;prostytuki polityczne.Gdzie w POLSCE jest ich dostatek.Ba a nawet nadmiar.DOSC TEGO POLACY

 6. janko said

  Ja bym sie tak zbytnio nie ekscytowal – to FLNC to takie dupki, ktore do tej pory bardzo malo zdzialaly konkretnego w „walce” o niezawislosc Korsyki, o ktora to juz „walcza” od dziesiecioleci. Ich „walka” polega na wysadzaniu domow letniskowych nalezacych do Francuzow z kontynentu, sciagania z nich „okupu rewolucyjnego”; natomiast unikaja jak ognia bezposrednich starc z zandarmeria francuska. To typowa organizacja mafijna, przekupna i zkorumpowana…
  Jesli beda mieli w tym, zeby jakiegos Arabusa poobijac jakis partykularny interes, to mu doloza, natomiast watpie zeby kierowali sie jakimis bardziej szlachetnymi pobudkami. Generalnie rzecz biorac dzisiejsze spoleczenstwo francuskie jest kompletnie rozbrojone, spacyfikowane i w zwiazku z tym kompletnie bezbronne…

 7. Franz Maurer said

  i tak nalezy postepować z muzułmanami, mam nadzieję, że na słowach się nie skończy

 8. Akej said

  Brawo Korsykanie! To jest jedyny sposob na islamska holote.

 9. RomanK said

  W Gun Barell CIty….Wesley na swoim barze powiesil napis-

  Kurwom wstep wzbroniony!

  Kazdy czytal napis , znajac Wesly,ego. ze jest excentryk i filozof comediant…wchodzili i wszystko bylo normalne….Przychodzili tez chlopoki szeryfa i szeryf Flint…
  Po miesiacu Flint powiada do Wesly’ego:
  – Wesley…mam strasznie duzo skarg na ten napis ..moze bys go sciagnal- po cholere nam klopoty..
  – A kto protestuje Szeryfie>???
  – Same baby..pierwsze zaprotestowaly Matki Chrzecijanki, potem Matki przeciwko Pijanym Kierowcom, za nimi Dziewczeta Strazniczki Dzwonu WOlnosci, Loza Gwizdy Porannej i Przebudzonego Poranka, Roza Rozancowa, i Siostry Szarytki…i jeszcze osoby prywatnem, outorytetki i expertki..miejscowe i przyjezdne….
  – No zaraz Szeryfie…a kurwy????
  – Oooo..jak narazie zadna z nich sie nie przyznala….

 10. Piskorz said

  re 1..”Właśnie tego o czym mówią Korsykanie ” CI KORSYKANIE TO MAJĄ TEŻ DOBRZE NAWALONE W TYCH ŁBACH /podobnie jak ci z Sycylii/. Na Korsyce trup pada równie gęsto jak na Sycylii. Przykład pierwszy lepszy; 17 ofiar wśród 2 rodzin z powodu jednego drzewa oliwkowego.!!! Objechałem całą Sycylię, a z Korsyki to mam news z pierwszej ręki..

 11. Piskorz said

  re 6 Popieram, sama racja. Nic dodać, pozdrawiam!

 12. Moher49 said

  Tak samo skończy się hołubienie muzułmanów i Ukraińców w Polsce. Za meczety w Warszawie, Gliwicach, Gdańsku zapłacą głową sprzedajni urzędnicy. Oberwą też zwolennicy banderyzmu z Przemyśla, Lublina, Wrocławia. Przyjdzie czas, że będzie w Polsce Polska.

 13. Lakor said

  Do nich wypowiedzi nie trafią. Dopiero podkuty but na ryju lub kawał żelastwa jebnięty między oczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.