Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Uchodźczy 2016 rok

Posted by Marucha w dniu 2016-07-31 (Niedziela)

(Cytaty za onet.pl)

,,Problemy, z jakimi mierzą się teraz nasi sąsiedzi, to efekt wieloletniej polityki multi-kulti i przyjmowania imigrantów, którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie. Rząd PiS prowadzi inną politykę. Przypomnę, że poprzedni rząd chciał przyjąć uchodźców – powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister Mariusz Błaszczak.”

Wiele w środowiskach tzw. ,,prawicy” mówi się o multi-kulti, lecz jest ono jedynie objawem, a nie przyczyną. Za nią należy uważać faszystowską polityczną poprawność, wdzierającą się siłą w każdy element życia ludzi (np. poprzez zmienianie nazw ptaków, bo są one ,,rasistowskie”), ograniczającą wolność słowa i dyskryminującą jednych ludzi kosztem drugich, na co najlepszym przykładem są przywileje przysługujące w Europie jedynie osobom o określonym kolorze skóry lub wyznającym określoną religię, co zaprzecza jakimkolwiek standardom państwa prawa.

Fakt, że Polska miałaby przyjąć tzw. ,,uchodźców”, którym należałyby się podobne przywileje co we Francji lub w Niemczech, gdy tymczasem miliony Polaków nie widzą dla siebie żadnych perspektyw na życie, klepią biedę lub są zmuszeni wyjeżdżać za granicę, cieszyć może jedynie półgłówków otumanionych przez współczesnych faszystów.

,,W Polsce mamy wielu uchodźców, chociażby 1,1 mln osób, które uciekały z ogarniętej wojną wschodniej Ukrainy. Zostali u nas bardzo dobrze przyjęci. Są też u nas uchodźcy z Syrii, którzy mieszkają w diecezji koszalińskiej. Oczywiście, nie ma ich tylu co w Niemczech, ale polski Kościół jest bardzo otwarty na imigrantów. Władze państwowe również – powiedział kard. Stanisław Dziwisz.”

Lawirowanie między przychylnością ze strony papieża, a przychylnością ze strony polskiego rządu, robi się coraz to bardziej groteskowe. Ciekawe tylko czego bardziej żałuje wielu polskich biskupów: wybrania Franciszka papieżem, czy wsparcia udzielanego PiSowi? Obie te decyzje mają swoje poważne konsekwencje.

,,Imigranci są częścią tego miasta i nigdy nie stanowili zagrożenia. Uchodźcy, którzy przybyli w ciągu ostatniego roku do Monachium mieszkają w większości w betonowych blokach socjalnych na obrzeżach miasta. – Nie widać ich na ulicach, nie pojawili się też jako nowo zatrudnieni – tłumaczy Agnieszka. – Nie można więc mówić o antyimigranckich nastrojach w Monachium – dodaje.”

Ludzie rozmaitych kultur i religii potrafią żyć obok siebie (pomijając pewne niereformowalne wyjątki), dopóki tylko ktoś spoza kraju nie przyjeżdża z pieniędzmi i nie zaczyna wmawiać określonym grupom, że są one dyskryminowane, bądź dopóki wrogie kraje nie wykorzystują mniejszości etnicznych i religijnych, by doprowadzać do sztucznych konfliktów, jak to miało miejsce w Jugosławii, Indiach czy Indonezji. W związku z tym najrozsądniej jest, gdy wszyscy żyją w swoich własnych krajach.

Powątpiewam w to, by jakiekolwiek tego typu konflikty powstawały same z siebie, bez żadnej inspiracji z zewnątrz. Tak jak i bez tej inspiracji nie doprowadzono nigdy do żadnej rewolucji.

,,Siły morskie z europejskiej misji walczącej z przemytnikami migrantów na Morzu Śródziemnym opanowały ich statek. O sobotniej operacji w Cieśninie Sycylijskiej poinformowano wczoraj wieczorem. Ansa podała, że podczas operacji zatrzymano trzech przemytników.”

Gdy Związek Radziecki oraz Alianci opanowywali III Rzeszę i zbliżali się do Berlina, pojedyncze grupy Niemców także stawiały zacięty opór i zabijały wielu wrogich żołnierzy. To nie miało jednak żadnego wpływu na przebieg wojny. Tak też zatrzymanie trzech przemytników nie ma żadnego znaczenia, gdy do Europy przerzuca się nielegalnie miliony ludzi.

,,Mężczyzna aresztowany za przemyt ludzi ujawnił policji szokującą prawdę dotyczącą uchodźców. Imigranci, którzy nie są w stanie zapłacić za transport z Afryki do Europy są mordowani, a następnie sprzedawane są ich organy.”

Dla osób zorientowanych w temacie nie jest to nic nowego. Tak jak handel nerkami dzieci zabitych w Donbasie, Kosowie i Palestynie. Dokąd prowadzą tropy? Do Państwa-Którego-Nazwy-Nie-Wolno-Wymawiać.

,,Dziesiątki tysięcy uchodźców utknęły w Grecji. Teraz pierwsi z nich dobrowolnie wracają do Turcji – z pomocą przemytników.”

Wkrótce aresztujemy trójkę z nich. Już należy chłodzić szampana, by móc opić potem to zwycięstwo.

,,Po zamknięciu szlaku bałkańskiego coraz więcej migrantów decyduje się na tzw. „szlak centralny” z Libii do Włoch. Frontex ostrzega przed rosnącą liczbą nielegalnych emigrantów. – W międzyczasie przybywa 13 do 14 razy więcej uchodźców z Libii do Włoch niż migrantów z Turcji do Grecji – oświadczył grupie medialnej Funke Mediengruppe Fabrice Leggeri, szef Agencji Frontex, koordynującej współpracę operacyjną na zewnętrznych granicach państw członkowskich UE.”

Kanclerz Merkel mówiąc, że granice Niemiec są otwarte dla każdego uchodźcy, miała na myśli granice całej Unii Berlińskiej. Co świadczy jedynie o tym, w jaki sposób Berlin postrzega kraje członkowskie i gdzie ma ich resztki suwerenności. Zresztą jest to idealna okazja, by się tejże suwerenności kompletnie pozbyć.

Współczuję nieco Włochom, którzy wielokrotnie okazywali więcej rozsądku niż cała Europa razem wzięta. Mogli jednak nie brać udziału w rozbiciu Libii przez NATO, a konsekwencje tego i tak poniosą wszyscy.

,,Rosnąca liczba azylantów z Czeczenii wywołała w Niemczech spekulacje, czy przypadkiem to nie Kreml celowo wysyła tych uchodźców, by zdestabilizować Niemcy. „Moskwa otworzyła »czeczeńskie drzwi«” – przypuszcza gazeta Die Welt”.

Onet nie może się tydzień obyć bez publikacji wypocin różnych Das, Die i Der Szmatławców.

Założę się, że prezydent Putin pęka ze śmiechu każdego dnia, gdy podaje się mu te gazety do porannej kawy.

,,Statki z Europy nas wyłowią” – tak twierdzą uchodźcy z Libii i szykują się do przeprawy przez Morze Śródziemne. Agencja Frontex ocenia ich liczbę na 300 tys. osób.”

Villkomen!

,,Prognoza UNHCR z początku roku głosiła, że do UE przybędzie z tego kierunku nawet milion migrantów. Dziś opublikowany raport zawiera informacje o 248 tys. migrantów, którzy przybędą w tym roku do UE szlakiem przez Turcję i Grecję. Prognoza ta obejmuje 156 tys. już przybyłych migrantów.”

Zgaduję, że kanclerz Merkel nie nadąża już z witaniem, stąd me wcześniejsze skromne próby wyręczenia jej.

,,Pytam zatem raz jeszcze, z jakich wzorów i źródeł kulturowych czerpią swoje przekonania wszyscy ci, którzy w dzisiejszej Polsce straszą imigrantami i nie chcą ratować uchodźców? Do jakiej tradycji Rzeczypospolitej chcą nawiązywać? Bo przecież nie do najlepszych dla niej czasów, kiedy była symbolem otwartości i schronieniem dla wygnańców z całej Europy, kiedy była prekursorem tolerancji religijnej? Również nie do Rzeczypospolitej, którą wymarzyli sobie polscy patrioci korzystający z gościny innych narodów i walczący na frontach pod hasłem: za wolność naszą i waszą?”

Tak pisał pan Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, a ja spieszę z wyjaśnieniami: podejmowanie racjonalnych działań nie musi wiązać się z czerpaniem wzorców i źródeł kulturowych. Gdyby tak było, powinniśmy w III RP urządzić już parę powstań, co leży głęboko w naszej ułańskiej naturze.

Za wolność naszą i waszą, polscy żołnierze mieli walczyć w Iraku i Afganistanie, nie bez powodu byli także obecni w Libii i w Kosowie. Jak się to skończyło? Falą uchodźców właśnie. Jaki jest koń, każdy widzi.

Natomiast przyjmowanie KAŻDEGO uciekiniera przez Rzeczpospolitą wiązało się z wieloma późniejszymi problemami np. z kolaboracją tychże przyjętych przez nas niewdzięczników z zaborcami. Nieciekawie jest rozdawać komuś ziemie, herby i przywileje, by potem zostać przez te osoby sprzedanym wrogom.

Widać Polacy potrafią jednak uczyć się na swoich wcześniejszych błędach. Nie oczekuję tego jednak po panu Bodnarze, który jako Rzecznik Praw Obywatelskich musi głęboko w te brednie wierzyć albo chociaż powtarzać je, by nie być na celowniku różnych organizacji sponsorowanych przez Sorosa.

,,W pierwszych trzech miesiącach br. imigranci w Niemczech popełnili 69 tys. przestępstw – głównie kradzieży i oszustw, dopuszczali się również uszkodzeń ciała. Liczba przestępstw spadła od stycznia do marca o 18 proc. Prym wśród przestępców wiodą przybysze z krajów Maghrebu.”

Dziwię się, że niemiecka policja nie wzięła jeszcze przykładu ze swojego szwedzkiego odpowiednika, który po prostu zakazał publikacji jakichkolwiek informacji o pochodzeniu przestępców. Tak jest najłatwiej: zamieść pod dywan. No i kazać mediom nazywać ,,rasistą” każdego, kto takowe informacje poda.

,,Około 300 uchodźców z Afganistanu i Pakistanu (głównie mężczyzn) protestuje przeciwko, jak mówią: „zamknięciu granic Unii Europejskiej przez Budapeszt”. Uchodźcy ogłosili strajk głodowy. Ich marsz z Bukaresztu do granic Węgier ma być formą protestu przeciwko polityce rządu węgierskiego.”

Ten dopisek ,,(głównie mężczyzn)” musi chyba świadczyć o jakimś nowym prikazie. Zmienił się kurs statku Deutschland über alles.

,,Słynące z tolerancji wobec imigrantów i uchodźców kraje skandynawskie zmieniają swoje nastawienie i prowadzoną politykę. Norwegia odsyła pięć tysięcy osób do krajów, w których zostały po raz pierwszy zarejestrowane. Wcześniej, w Szwecji zmieniono liberalne przepisy na bardziej restrykcyjne. Mimo to, uchodźcy wolą mieszkać w kraju Trzech Koron niż w Danii, w której życie jest droższe a prawo surowe.”

Czy należy im się dziwić? Jakiś czas temu w Szwecji uchodźca zgwałcił i zamordował swoją opiekunkę, a w ramach kary został przesiedlony do innego ośrodka. Chciałbym wierzyć, że w Danii trafiłby do więzienia lub zostałby deportowany, ale to chyba właśnie tam jakaś dziewczyna użyła w samoobronie gazu pieprzowego i została za to ukarana przez sąd. Faktycznie więc, prawo jest tam surowe. Pytanie: wobec kogo?

,,Nawet 400 tys. uchodźców może wkrótce dołączyć do 2,7 mln Syryjczyków, którzy aktualnie mieszkają w Turcji – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. „Załamujący się rozejm w Syrii oznacza, że Europie grozi nowa fala uchodźców” – czytamy.”

Skoro kraj członkowski NATO, a mianowicie Turcja, od samego początku konfliktu morduje Kurdów wspieranych przez innych członków NATO, skoro także uzbraja grupy terrorystyczne, które dołączały potem do Państwa Islamskiego, tedy dziwię się legalnemu prezydentowi Syrii, że ma w ogóle ochotę na jakiekolwiek negocjacje z bandziorami, mafiozami i hipokrytami.

Miało być optymistycznie, a wyszło jak zwykle…

Robert Grünholz
https://rgrunholz.wordpress.com

Komentarzy 5 do “Uchodźczy 2016 rok”

 1. JerzyS said

  Wystarczy wyprosić żołnierzy NATO z Europy,
  a mamy miejsce na uciekinierów z Syrii
  Przyjmujemy tylko rodziny z dziećmi!
  ========================================
  Tysiące żołnierzy NATO w Polsce.
  Wojska przyślą Amerykanie, Niemcy i Brytyjczycy

  mw, kaien publikacja: 01.05.2016 aktualizacja: 08:01

  Ostateczna decyzja ma zostać podjęta w lipcu na szczycie NATO
  Zachodni członkowie Sojuszu Północnoatlantyckiego przygotowują
  cztery bataliony – około 4 tys. żołnierzy,
  którzy będą stacjonować w Polsce i krajach bałtyckich w ramach wzmocnienia przez NATO wschodniej granicy Sojuszu z Rosją – napisał „Wall Street Journal”.

  Powołując się na zachodnich dyplomatów, „WSJ” pisze, że
  dwa bataliony najprawdopodobniej przyślą USA,
  a po jednym Niemcy i Wielka Brytania.

  Podczas wizyty w Brukseli wiceminister obrony USA Robert Work potwierdził liczebność tych sił i powiedział,

  że jest to odpowiedź na zwiększoną aktywność Rosjan w rejonie krajów bałtyckich i rosnące tam napięcie.

  – Rosjanie przeprowadzają masę szybkich ćwiczeń tuż przy naszych granicach z udziałem wielu żołnierzy. Z naszej perspektywy możemy twierdzić, że to nad wyraz prowokacyjne zachowanie – ocenił Work.

  Decyzja za dwa miesiące

  Przedstawiciele Rosji wielokrotnie powtarzali, że wzmacnianie ich sił i ćwiczenia to reakcja na rozbudowę sił NATO i agresywne stanowisko wobec Moskwy.

  Żołnierze mieliby stacjonować w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie\

  Obama i Kerry przylecą do Warszawy na szczyt NATO
  W lutym ministrowie obrony krajów członkowskich NATO uzgodnili rozmieszczenie wojska w Europie Wschodniej, choć zdaniem dyplomatów nie sfinalizowano porozumienia co do jego liczebności. Rekomendacje naczelnego dowództwa sił NATO w Europie są obecnie analizowane w brukselskiej siedzibie Sojuszu.

  Tygodnik „Der Spiegel” napisał w czwartek, że na lipcowym szczycie w Warszawie NATO ma podjąć decyzję o rozlokowaniu stale rotujących wojsk Sojuszu w krajach bałtyckich, Polsce i Rumunii.
  W każdym z tych krajów ma stacjonować oddział w sile batalionu liczący maksymalnie 1000 żołnierzy.

  Rosja: to gierki słowne

  Polska i kraje bałtyckie naciskają na jak największą liczebność wojsk sojuszniczych – pisze „WSJ”.
  USA, Niemcy i Wielka Brytania wskazują,
  że wzmocnienie sił wojskowych Sojuszu musi być zgodne z warunkami Aktu Stanowiącego NATO-Rosja z 1997 roku, zakazującego permanentnego stacjonowania dużych oddziałów wojskowych na granicach z Rosją.

  Przedstawiciele NATO mówią,
  że dokument ten nie określa jednak konkretnej liczby.
  Cztery bataliony zmieszczą się w limicie;

  będą to w rejonie krajów bałtyckich siły rotacyjne,
  a nie stacjonarne.

  Zdaniem przedstawicieli Rosji NATO uprawia „gierki słowne”, a jego plany naruszają Akt Stanowiący – informuje amerykański dziennik.
  =======================

  Zagraża nam fala uchodźców ,
  a NATO straszy nas Rosją
  Ciekawe czym by nas straszyli ,
  jeśliby Rosji nie było?

  Amerykańska historyczna grupa rekonstrukcyjna,
  licząca maksymalnie 1000 żołnierzy przybędzie do Polski

  .Hurrraaa!

 2. Hasso C. said

  Wymiana populacji Europy na brazowa trwa. Od czasu do czasu pojawiaja sie doniesienia, ze bron przemycana jest do Europy wraz z „uciekinierami” lub oddzielnie. Wiec szykuje sie dzihad w Europie. To nie bujdy na resorach ale rzeczywistosc, tak jak kiedys, w 711 roku padla Hiszpania i trzeba bylo prawie 800 lat zeby ja oswobodzic. Tak jak w 1453 padlo Cesarstwo Bizantyjskie i islamska noc zapadla na setki lat na Balkanach. Tyle, ze tym razem moze nie byc komu robic nowa Rekonkwiste. W Polsce, nie bez powodu, nie ma wiele sympatii dla Niemiec, ale kiedy Reichstag zostanie zamieniony na meczet, na granicy we Frankfurcie i Kostrzyniu pojawia sie zolnierze sluzby granicznej Panstwa Islamskiego, a w Odrze odciete glowy, to moze ktos pomysli, ze z Frycami bylo, mimo wszystko, przytulniej.

 3. aa said

  ukraincy to nie zadni uchodzcy wojenni lecz ekonomiczni-w sumie to traktuja Polske jako przystanek w drodze na Zachod. Co Polska z tego ma? trzeba zapytac Kaczora-moze odpowie

 4. Zgorzkniały said

  Re 3

  Polska ma z tego utrzymanie głodowych pensji dzięki ukrom zaniżającym wymagania płacowe i zabierającym pracę Polakom.

 5. Isia said

  Panie Robercie … doskonałe komentarze … z dystansem i … poczuciem humoru … choć temat jak najbardziej poważny …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: