Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Małgorzata Sołtysiak: Andrzej Duda i Beata Szydło są pod wpływem żydowskiego lobby

Posted by Marucha w dniu 2016-08-01 (Poniedziałek)

Jest to wprawdzie artykuł, który zalicza się do kategorii informacji o śmierci królowej Bony, ale dla porządku go zamieszczamy – admin

Małgorzata Sołtysiak odniosła się do słów prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, którzy w zgodnym tonie wypowiadali się na temat pogromu w Kielcach i Jedwabnem, piętnując niczym karmiona przez rękę Sorosa Gazeta Wyborcza „antysemityzm i rasizm” i jednocześnie przed nimi przestrzegając.

Na obchodach w Kielcach odczytano ponadto „Wiersz o zabiciu doktora Kahane”, którego autorem jest nie kto inny, jak Julian Korhauser – ojciec Pierwszej Damy III RP, Agaty Korhauser-Dudy.

Sołtysiak nie zawahała się użyć kilku słów prawdy skrupulatnie pomijanych na salonach, bowiem w jej ocenie retoryka używana przy okazji pogromów wynika z siły żydowskiego lobby.

„Ja myślę, że zarówno premier Szydło, jak i prezydent Duda przyjęli wersję o antysemickich Kielcach, bo lobby żydowskie okazało się silniejsze. Podobnie w Jedwabnem, pomimo przerwanej ekshumacji i niedokończonym śledztwie, obowiązuje sowiecka wersja historii o polskim antysemityzmie, co by to nie miało znaczyć. Wznowienie śledztwa w obydwu przypadkach jest nieodzowne. Tylko wtedy upadnie żydowski motyw do szantażowania Polski. Będzie kiedyś odważny rząd, który się z tym zmierzy? W każdym razie my będziemy naciskać.” – napisała na facebooku.

Następnie w rozmowie z WP wyjaśnia swoją wypowiedź.

„Tak to odczuwałam. Nie jestem politykiem i nie znam uwarunkowania stanowiska pani premier i pana prezydenta. Z jakiegoś tytułu ekshumacja w Jedwabnem została przerwana. Jest tutaj na pewno jakieś drugie dno, o którym nie mamy pojęcia na tyle wiarygodnego, aby o nim oficjalnie mówić. O coś w tym wszystkim chodzi. Nazwałam to „lobby żydowskim”, ale gdzieś jest przyczyna, że taka opinia o Polakach jest rozpowszechniana i nie ma na to stanowczej reakcji rządu czy placówek dyplomatycznych.”

Słowa Małgorzaty Sołtysiak są dosyć wymowne zważając na fakt, że jest ona współtwórczynią Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w którym obejmuje stanowisko wiceprezesa i zastępczyni Marty Kaczyńskiej, natomiast obecna ekipa rządowa jest spadkobiercą i kontynuatorem dzieła Lecha Kaczyńskiego.

Zarówno wtedy, jak na początku i tak jak jest to obecnie syjonistyczne wpływy przesiąkają PiS, który jest amerykańską ekspozyturą na Polskę. Dziwna więc byłaby sytuacja, w której kwestia siły żydowskiego lobby na przestrzeni czasu między okresem, gdy to Lech górował nad bratem, do teraźniejszości, gdy to Jarosław znalazł się wyżej od brata, miała ulec zmianie.

W końcu syjonistyczni panowie nie mogą dopuścić, by Polacy prowadzili niezależną i zgodną z interesem naszego narodu politykę – słaba to dla nich perspektywa. Dlatego potrzebują mieć na swoim garnuszku partie polityczne, które dają polskiemu społeczeństwu złudzenie wolności, wyboru, zmian, a nade wszystko „demokracji”. PiS nie jest pod tym kątem żadnym wyjątkiem, a podręcznikowym przykładem wiernopoddańczości.

Za: http://3droga.pl

Komentarzy 21 to “Małgorzata Sołtysiak: Andrzej Duda i Beata Szydło są pod wpływem żydowskiego lobby”

 1. Dictum said

  Rządzący to dobrze wiedzą, my, starzy, to wiemy, nie wiedzą tego młodzi. Nie wiedzą i – co najgorsze – nie bardzo chcą wiedzieć. Takie sprawy są poza ich polem zainteresowań. Mają ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś tam nieistotne dla ich życia opluwanie Polski.

 2. Metro said

  Czy p. Sołtysiak trochę nie przesadza?

  Czytam: „jest ona współtwórczynią Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w którym obejmuje stanowisko wiceprezesa i zastępczyni Marty Kaczyńskiej”

  Pani Sołtysiak zapisała się do synagogi, rozejrzała się i teraz ma pretensję że tam są sami Żydzi? Jak nie lubi Żydów i nie czuje się dobrze w ich obłąkanej teologii, to po co zapisywała się do tak porąbanej organizacji?

  Czyżby dała się oszukać że temu karzełkowi Kaczyńskiemu chodziło nie o „Polin” ale naprawdę o „Polskę”? Jeśli tak to po prostu dała się oszukać.

 3. Co ma znaczyć sformułowanie: „sowiecka wersja historii o polskim antysemityzmie”?
  Przecież to nie Rosjanie, ani nawet nie funkcjonujące w Rosji żydowskie kręgi i ośrodki wpływu urabiają nam taki wizerunek?

 4. Boydar said

  „… jakieś drugie dno, o którym nie mamy pojęcia …”

  To dno określono już dawno temu – „każdy as bierze raz”. A skoro nawiązałem już do kart, jest takie pojęcie jak ‚impas’.

 5. Kowalski said

  Za mordem w Katyniu stoja ;anglicy te K..y.Na kremlu mieli swojego ;agenta;Berie.Ktory podpisal wyrok na Polskich oficerow.A w jedwabnem czy w kielcach kto to morze byc.Ci sami ludzie.Rosyjscy I Polscy zydzi .KTorzy sluzyli w UBE czy NKWD.Zlozone prawie z samych zydow.A kto chce nam zrobic ;;wojenke w naszej ojczyznie ?No kto? amerykanskie zydostwo razem z Polskim zydostwem.dudy macierewiczowie szydla I inne usluzne kundle.Na usulugach ;;Swiatowego Sanchedrynu.
  POLACY mowic prawde w PROST I TO PO IMIENIU.
  Zydostwo (rewolucyjne)

 6. Mariusz said

  Problem polega na tym że nigdy nie było w Polsce prawdziwych pogromów i rzeźi na żydach! W zamian były rzeźie i zbrodnie żydowskich przybłędów na Polakach!
  Dla przykładu, tak się skończył żydo-bolszewicki odpowiednik przewrotu majowego na Węgrzech! Do dziś pejsate bydło czuje respekt i nie pyskuje:

 7. watazka said

  Duda i stra-Szydlo nie sa pod zadnym wplywem
  Sa czescia konspiracji przeciwko Polsce – bo im sie to oplaca. Tak samo jak Walesie.

 8. NICK said

  Żartowałem , pisząc drzewiej, że Sołtysiak będzie.
  Wyrzucona?
  Wiadomo zatem. Una gra. We jednej.
  Drużynie.

 9. jazmig said

  Też mi odkrycie! W Polsce rządzi wyłącznie żydowskie lobby. Kaczyński (Lech) latał w jarmułce i chciał wypłacić żydowskim organizacjom ponad 60 mld USD, ale nie zdążył. PO wydała 6 mld € na pomoc Grecji, a realnie żydowskim bankierom. Duda ma żonę Żydówkę, reszta jest też starannie dobrana. Będą kombinowali, jak dać cichcem żydowskim organizacjom obiecane przez Lecha Kaczyńskiego ponad 60 mld USD. Na razie pasą banderowców, którymi rządzi niejaki Walcman ps. Poroszenko.

 10. Glos Prawdy said

  Żydzi syjoniści mordowali gojów i swoich, zwalali na innych. To jest oczywista oczywistość.

 11. walerianda said

  Tu też upadliście tak nisko aby dywagować nad okupacyjną i dynastyczną władzą w Polsce panującą z nadania Stalina od 22. Lip. 1944?
  Jakieś żydowskie śmiecie zarządzające moją Ojczyzną łżą w żywe oczy i tylko pocieszeniem jest, że robią to nieudolnie. https://youtu.be/GO70J6XHx54 Polaka na Prezydenta wybrać wreszcie a nie żyda.

 12. Lily said

  L.Kaczynski oswiadczyl w Izraelu,ze
  ” jezeli nawet rzad w Polsce sie zmieni,czego
  on by nie chcial,to polityka wobec Izraela pozostanie ta sama”.”Wszystko co wiem,i
  czego sie nauczy,zawdzieczam L.K”,
  oswiadczyl A.D,a tu nagle niejaka Soltysiak
  krytykuje,czuje w tym jakis smrodzik…
  Wszyscy prezydenci razem po 1989r,nie zrobili
  dla Zydow tyle,co zrobil L.K. Stad Wawel,i
  przydomek „wielki”.

 13. Swarożyc said

  AD 9
  Sądząc po wyglądzie Dudy i jego wujka, on też jest żydem.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19448837,wujek-prezydenta-andrzeja-dudy-bedzie-rzadzil-radomskiem-wskazala.html

 14. Piskorz said

  re 1..”najgorsze – nie bardzo chcą wiedzieć. Takie sprawy są poza ich polem zainteresowań.” NIESTETY, BARDZO, BARDZO SMUTNA PRAWDA!! Może się obudzą..jak się obudzą z łapą w nocniku..

 15. Regina said

  Ad.5 Kowalski. Nie podzielam twojego zdania, odnośnie Jedwabnego. To nie sprawka NKWD, a Niemców.Tylko ostatni głupiec wierzy w to,że 40-u polskich chłopów,wyposażonych w kije,mogło zagonić 400-ta osób do stodoly i spalić. Jest to fizyczną niemożliwością,aby zapanowali nad takim tłumem.Nietrudno sobie wyobrazić, że tych „poganiaczy” zmusili do tego SS-mani,którzy asekurowali ich,z gotowymi do strzału karabinami. Kłamca Gross twierdzi, że była to grupa 1000-osobowa. To już zakrawa na kpinę z tego nieszczęścia. To żałośnie absurdalne. Przyszła mi ochota, przeczytać te jego wypociny”Sąsiedzi”, żeby się przekonać,jakie jeszcze zawiera bzdury i do czego zdolni są niewdzięcznicy Zydzi. Prawda jest taka,że od 1000 lat,z wielu państw Europy,goniono im kota. Tylko w Polsce znajdowali bespieczne schronienie. Nazywali Polskę”Paradisus ludaeorum”co znaczy: raj dla Zydów. Z niczego się to nie wzięło. Taka oto żydowska wdzięczność

 16. Birton said

  Główny problem polega na tym, jak się Żydów z Polski pozbyć ?
  Z pomocą przybywa nam nie kto inny jak Konstytucja samego Izraela, dostępna na stronie Sejmu RP:
  „Ziemia izraelska stanowi kolebkę Narodu Żydowskiego. Tutaj ukształtowała się jego tożsamość duchowa, religijna i polityczna. Tutaj po raz pierwszy utworzył on własne państwo, stworzył wartości kulturowe o znaczeniu narodowym i ogólnoludzkim oraz dał światu wieczną Księgę Ksiąg.Po wypędzeniu przemocą ze swojego kraju, naród pozostał mu wierny w Rozproszeniu i nigdy nie przestał modlić się o powrót do niego, i o przywrócenie w nim swojej wolności politycznej ani nigdy nie utracił nadziei na to.
  Pobudzani przez tę historyczną i tradycyjną więź, Żydzi podejmowali w każdym kolejnym pokoleniu starania o ponowne osiedlenie się w swojej dawnej ojczyźnie. W ostatnich dekadach powrócili masowo”

 17. Filomena said

  @ 3

  Tez na to zwrocilam uwage. Ani dawny ZSSR ani Rosja nigdy nie mowily, ze Polska tworzyla obozy zaglady dla Zydow. O jakiej wiec „sowieckiej wersji historii” ta pani mowi? To syjonistyczne USA i ich pacholkowie obrabiaja Polakow juz od kilku dekad i wydaja ksiazki i robia filmy, gdzie Polacy ukazywani sa jako najzajadlejsi antysemici.

  Ja osobiscie po raz pierwszy wlasnie na Zachodzie uslyszalam, ze to my Polacy mordowalismy Zydow.

  A ile to nagrod nadawano na Zachodzie roznym polakozerczym autorom i rezyserom.

 18. Boydar said

  Panie Birton, Izrael nie ma konstytucji. Podobnie jak GB czy BRD GmbH. „One wszystkie nie mają”.

 19. Isreal said

  pomóżmy, kiedy poprawni stają się niepoprawni….. lub próbują

  politycznie

 20. peacelover said

  add 18
  …oni nie potrzebuja konstytucji, bo maja TALMUD,
  ktory mowi im jasno, ze oni sa ponad gojami.
  Dlatego kandydata na izraelite sprawdza sie najpierw genetycznie
  czy naprawde jest zydem.

  A taki Himmler mowil ,
  „…o tym kto jest zydem ,… decyduje JA…!!!”
  Czy sie mylil ??

 21. Kiedyś przeczytałem w IN, że Premier Szydło powołała Komisarza Złotego Pociąg. Spodobało mi się to więc ogłosiłem, że Komisarz Premiera musi nawiązać kontakt ze mną jako ODKRYWCĄ Skarbu Hitlera w Wałbrzychu – bo nikt dotychczas takich roszczeń nie wnosił. Ja nie szukałem Złotego Pociągu tylko Złota Serbskiego i Skarbu Hitlera, bo Skarb III Rzeszy na Dolnym Śląsku był i jest ABSURDEM.
  Gdy nie doczekałem się Odzewu ze strony Komisariatu Złotego Pociągu to uznałem to za Obstrukcję przez Wycofanie sprawy. Przemianowałem więc powołane przeze mnie Towarzystwo Złotego Pociągu dla Złota Serbskiego, jako suplementu Nuklearnego Ataku na Moskwę i Leningrad, na Towarzystwa Wałbrzych-METRO i załatwiłem sprawę Komisarza Złotego Pociągu opryskliwie – czego nie chcę powtarzać.
  Moja akcja miała ten efekt, że gdy w Białymstoku doszło do walki Na Noże pomiędzy ONR-Falanga a Policją, która wydała obraźliwą dla Falangi instrukcję ANTY-antysemicką to Falangiści ZAGROZILI gremialnym przystąpieniem do Towarzystwa Wałbrzych-METRO, wobec czego Policja musiała Antysemicką formułę kapitału kryminalnego WYCOFAĆ. Z Antysemicką formułą kapitału kryminalnego spotkałem się w KAPITULACJI przed spermą jerozolimską Tomasza Wołka jako szefa kapitału politycznego Urszuli Sipińskiej.
  Wobec wystąpienia pani Małgorzaty Sołtysiak – zagrożonej jakoby Wyrzuceniem z PiS-u – utrzymuję OPRYSKLIWE Załatwienie Komisariatu Złotego Pociągu, który, jak mogę się domyślać, został zdezawuowany przez Prezesa Kaczyńskiego.
  Anglicy opublikowali paszport Adolfa Hitlera: Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY.

Sorry, the comment form is closed at this time.